Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.21. 12:09:36

szabisa írta:Remélem ma már azért jobb meccset látunk mint a múlt héten,az felejtős volt vagy kellett a pont a Deportívónak a benntmaradásért szerintem sima 3:1-re azért hozzuk :D
Hat a varhato kezdocsapattal nemigen.De meg a mult meccs is jobb volt mint a Levante elleni...amikor a kezdok jatszodtak.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
szabisa
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.04.30. 17:44:58
Tartózkodási hely: Oroszlány

2011.05.21. 11:36:07

Remélem ma már azért jobb meccset látunk mint a múlt héten,az felejtős volt vagy kellett a pont a Deportívónak a benntmaradásért szerintem sima 3:1-re azért hozzuk :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.21. 11:02:48

Ez a meccs teljesen mind1 hogy fog alakulni szal az én kezdőm:

Pinto-Adriano-Fontás-Bartra-Abidal-Mascherano-Thiago-dos Santos-Afellay-Bojan-Jeffren

Tippem 0-0
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.21. 10:57:50

Azért a mai meccset jó lenne megnyerni! Jó lenne legalább a 4 pontos különbséget megtartani. Ismételten egy nem túl izgalmas meccsre van kilátás. A kezdő igazából mindegy.
De várom már a BL döntőt, kivagyok éhezve egy jó kis Barca meccsre. :)

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.20. 22:09:40

Messithebest írta:Squad for Malaga game
Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. - fcbarcelona.com.
Szerintem:

Pinto-Alves-Fontás-Bartra-Abidal-Sergi Roberto-Thiago-dos Santos-Jeffren-Afellay-Bojan.

De én Alvest sem kezdetném, csak nem nagyon van helyettese, max Adriano, vagy Bartra.
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2011.05.20. 16:06:02

Én tavalyelőtt nagyon csodálkoztam a hasonló fokú pihentetésen (Mallorca és Osasuna ellen), végül viszont nagyszerű játékkal nyertek a BL-döntőben. Persze ott más volt a helyzet, mert két héttel a döntő előtt volt egy kupafinálé, mindenesetre ott sem voltak igazán ritmusban. Pep szerintem tudja, mit csinál.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.20. 15:57:50

mondjuk a meccshiány dologgal egyetértek, de most választani kell: vagy ez vagy az...
KépKép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.20. 15:56:08

csababarca írta:NEm néztem az aktuális tabellát, így már valamilyen szinten érthető.
De azért mégis rossz üzenete van ennek számomra, plusz nem biztos,hogy jó az,hogy a csapa 80%a úgy fog pályára lépni, hogy hetek óta nem játszott komoly meccset.

Mindegy,majd 28-án kiderül,hogy okos lépés volt e a májust így megoldani.

De egyébként nekem az egész tavasszal problémáim vannak. Számomra a Pep-éra legnézhetetlenebb barca meccseit hozta. Csak nagyon ritkán pörgött a csapat rendesen, ez viszont tény. Az hogy szórakoztassanak eszükbe sem jutott. Itt most tényleg csak az eredmény számított minden meccsen. De hát van ilyen is, remélem ősszel azért visszatér a szép foci is a pályára. Képes rá a csapat, csak úgy érzem Pep néha visszafogja őket.
Mindenben egyetértek veled, én is kíváncsi leszek, h ilyen "meccshiányban" mit fognak 28-n csinálni a játékosok...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.20. 15:49:43

NEm néztem az aktuális tabellát, így már valamilyen szinten érthető.
De azért mégis rossz üzenete van ennek számomra, plusz nem biztos,hogy jó az,hogy a csapa 80%a úgy fog pályára lépni, hogy hetek óta nem játszott komoly meccset.

Mindegy,majd 28-án kiderül,hogy okos lépés volt e a májust így megoldani.

De egyébként nekem az egész tavasszal problémáim vannak. Számomra a Pep-éra legnézhetetlenebb barca meccseit hozta. Csak nagyon ritkán pörgött a csapat rendesen, ez viszont tény. Az hogy szórakoztassanak eszükbe sem jutott. Itt most tényleg csak az eredmény számított minden meccsen. De hát van ilyen is, remélem ősszel azért visszatér a szép foci is a pályára. Képes rá a csapat, csak úgy érzem Pep néha visszafogja őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.05.20. 15:49:31

Messithebest írta:Squad for Malaga game
Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. - fcbarcelona.com.
Akkor holnapra egy ilyesmit:

--------------------Pinto---------------------------

Bartra---Fontás---Abidal---Adriano/Maxwell

--------Jonathan/Mascherano----------------

------Thiago-------------S. Roberto----------

---Jeffren--------Bojan---------Afellay-------


mellesleg, ha már ennyire tartalékolunk, akkor szerintem Deulofeu is elfért volna a keretben....
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.20. 15:40:54

csababarca írta: Szégyen.

...
Inkább örülnél annak, hogy neadjisten valamelyik kulcsjátékosunk lesérül egy tét nélküli meccsen?! Pedig ez a foci.

Inkább maradjanak otthon és sörrel a kézben egyék a pizzájukat miközben nézik a meccset :)

Magasról, ívben lexharom hogy most nem játszanak, jobb is. És azok meg akik rinnyálnak, hogy nem látják Messit, meg Xaviékat a pályán, akkor vegyék elő a Barca DVD -jüket és nézzék ott a régebbi meccseket.
KépKép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.05.20. 15:38:17

mondjuk ezt már tényleg nem értem. iniesta pl május nyolcadikán lépett utoljára pályára, aztán meg a döntőben fog huszonnyolcadikán? húsz nap pihenő. többieknek meg tizenhét. kipihenve ki lesz, meg a többiek is, de semmilyen meccsritmus nélkül lesz a kezdő nagyrésze.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.05.20. 15:36:30

csababarca írta:Szégyen.

Főleg, ha nem nyerjük meg a BL-t,akkor igazán megérte eladni az utolsó meccseinket :roll:
Komolyan, a szövetség helyében megbüntetném a csapatot, a többi kiesés ellen küzdő csapat helyében pedig tiltakoznék, hogy ellenük rendes csapattal álltunk ki, a malaga ellen meg c-csapattal.
Bravó.szimpatikus cselekedet ismét.
Igen csak a Malaga ellen azért teszi mg mert a Malgának van 46 pontja amivel biztos bent maradó és esélye nincs semmilyen európai-kupa indulásra.Szóval szerintem igaza van a vezetőségnek h nem küldik a pályára azokat a játékosokat akik a döntőben igen is fontos szerepet vállalhatnak.Ezáltal nem teszik ki őket egy esetleges sérülésnek,ami nem feltétlenül a Malaga játékából adódik,de láttunk már nem szándékos rossz belépőt ami töréssel végződött,vagy egy rosszul érkezés ami egy ficamot vonzott maga után és ezek bármikor bárkivel megtörténhetnek.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2011.05.20. 15:35:41

csababarca írta:
Messithebest írta:Squad for Malaga game
Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. - fcbarcelona.com.

Szégyen.

Főleg, ha nem nyerjük meg a BL-t,akkor igazán megérte eladni az utolsó meccseinket :roll:
Komolyan, a szövetség helyében megbüntetném a csapatot, a többi kiesés ellen küzdő csapat helyében pedig tiltakoznék, hogy ellenük rendes csapattal álltunk ki, a malaga ellen meg c-csapattal.
Bravó.szimpatikus cselekedet ismét.
már meg ne haragudj,de néha megnézhetnéd a tabellát,ha sikerül kikombinálnod,hogy a malaga ki fog esni akkor komoly problémád van a matematikai egyenletekkel.
Egyébként meg ez az első meccs amikor nagyon tartalékosak leszünk.(és ha majd feltett kézzel megyünk fel a pályára,szerintem akkor írj ilyeneket,hogy szégyen stb. )
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.20. 15:30:41

Messithebest írta:Squad for Malaga game
Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. - fcbarcelona.com.

Szégyen.

Főleg, ha nem nyerjük meg a BL-t,akkor igazán megérte eladni az utolsó meccseinket :roll:
Komolyan, a szövetség helyében megbüntetném a csapatot, a többi kiesés ellen küzdő csapat helyében pedig tiltakoznék, hogy ellenük rendes csapattal álltunk ki, a malaga ellen meg c-csapattal.
Bravó.szimpatikus cselekedet ismét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.20. 15:18:20

Squad for Malaga game
Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. - fcbarcelona.com.

Ebből egy ilyet kéne:

Pinto/Oier
Adriano-Fontas-Bartra-Abidal
Sergi Roberto
JdS-Thiago
Pedro-Bojan-Jeffren
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.20. 13:08:08

Ahogy már Ab1dal is írta Messi topicjában:

Messi, Xavi, Iniesta, Villa, Busquets, Gabi Milito és Valdés biztosan nem utaznak Málagába - írta a katalán Sport. A B-keretből ott lesznek: Oier, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra és Sergi Roberto....
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.17. 19:09:28

A hivatalos oldalon van egy cikk néhány statisztikai adattal az idei szezon nézettségét illetően. Rekordot döntött a klub, hiszen soha ennyien nem váltottak jegyet a hazai bajnoki meccsekre. A 19 hazai meccsből 9-szer voltak 80 ezernél is többen a Nou Campban.

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... 17527.html
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.05.16. 23:49:25

Sziasztok,

friss videók és képek a helyszínről a pénteki és a vasárnapi fiesztáról
itt találjátok szabella.hu
Lesznek majd helyszíni felvételek a BL döntőről is

Üdv:Sanyi
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2011.05.16. 14:31:01

Gauchomester írta:
Bob_Marley írta: 2;Nem a l...
Ez ahivatalos keret (Fantás sal)ha ez segít:
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... tilla.html
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.16. 13:58:34

Direkt nem néztem a meccset mert tudtam hogy ilyen lesz.. Grat Ronaldonak a gólkirályi címéért. Ennyi nekik is jár :P
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.16. 13:39:00

Ölég végtermék illatú meccs volt. Most jó lett volna egy győzelem, mert az utóbbi meccsek nem győztek meg. Ehelyett megint csak a helyzetek maradtak és azok kihagyása. Ez a szezonvége erről szól, bár ha borúsabban festeném le a képet, az egész tavasz ilyen. De még így is három címért harcoltunk/harcolunk és a végjátékoknál mindig esélyesként szerepelt a nevünk. Most már tény, hogy elfáradt a csapat és nemcsak fizikálisan, főleg fejben. Csak szükséges rossz lejátszani a fennmaradó meccseket, mert úgysem történik soha, semmi.

Még az utolsó fordulóban illene elkapni a Málagát, mert most a Realé a legtöbb rúgott gól, bár tulajdonképpen ez is csak a statisztikát falóknak jó, mint a gólkirályi cím.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.16. 13:02:34

Bob_Marley írta: 2;Nem a legmegbízhatóbb, de wikipedián pl Fontás mint 2011es bajnok szerepel, szerintem aki pályára lépett bajnok, s a bemutatáson is ott volt!
mármint a Gamper előtti szokásos keretbemutatáson, vagy most a pénteki ünneplésnél? mert az ünneplésnél ott volt Thiago is, viszon JdS-ék nem.

szerk: ránéztem Wikipédiára, mely szerint Thiago 3-szoros bajnok. Mert volt egy meccse tavaly is, meg a triplázós szezonban. Viszont mondjuk nem BL-győztes, meg a hatkupás dologból is kimaradt, mert ott nem lépett pályára. Elvileg. Pl Sergi Roberto idén nem bajnok, mert nincs bajnoki meccse. Viszont a Real ellen beállt a BL-ben, tehát mondjuk BL-győztes lehet az idén. Én ezt a következtetést vonom le.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 13:00:06

Gauchomester írta:Legyetek olyan kedvesek és világosítsatok fel, mert le vagyok maradva, mint a borravaló. Két kérdés.
1: mi ez a paprika-téma? az ünneplős póló hátulján is, meg tegnap a meccs után is Piquével az élen paprikát dobáltak a játékosok? :shock:
2: hivatalosan Thiago, Bartra, Fontás meg a többiek most bajnokok? Az ő dicsőséglistájuk is gyarapodott? Azért nem egyértelmű nekem, mert ugye hivatalos felnőtt keret az 20 fő. És ők nincsenek benne. Tehát az számít, ki tagja a hivatalos keretnek, vagy az, hogy pályára lépett-e a sorozatban a "B"-tagsága ellenére?
1; ha jól tudom katalán szólás mondás van a paprikával, ami az erőre kitartásra utal, s a Nike most ezzel kampányol, de biztosabbat én nem tudok, s a BL döntőre utalnak ezzel!
2;Nem a legmegbízhatóbb, de wikipedián pl Fontás mint 2011es bajnok szerepel, szerintem aki pályára lépett bajnok, s a bemutatáson is ott volt!

szerk:
http://www.blaugranas.com/los_jugadores ... 177517.htm
És van cikk is a paprikás sztoriról
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.16. 13:05:33-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.16. 12:46:47

Legyetek olyan kedvesek és világosítsatok fel, mert le vagyok maradva, mint a borravaló. Két kérdés.
1: mi ez a paprika-téma? az ünneplős póló hátulján is, meg tegnap a meccs után is Piquével az élen paprikát dobáltak a játékosok? :shock:
2: hivatalosan Thiago, Bartra, Fontás meg a többiek most bajnokok? Az ő dicsőséglistájuk is gyarapodott? Azért nem egyértelmű nekem, mert ugye hivatalos felnőtt keret az 20 fő. És ők nincsenek benne. Tehát az számít, ki tagja a hivatalos keretnek, vagy az, hogy pályára lépett-e a sorozatban a "B"-tagsága ellenére?
Lezárt