Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.05.05. 23:52:50

Holnap NY-ba utazik és csütörtökön tér vissza.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.05. 23:33:59

socio66 írta:ezek biza' komoly problémák.
lehet, hogy te vagy ti nem szeretnétek minél többet látni a fiatalokat, főleg itt a finisben, de én igen.

azt már mások leírták, hogy minek kezd megint alves, miért jegeli montoyát folyamatosan (ha nagy ritkán felküldi, akkor meg a baloson, nem az eredeti posztján) thiago is bőven kezdhetett volna, arról nem is beszélve, hogy a padon ott ül egy középhátvéd, és egy balhátvéd játszik inkább középhátvédet.
szegény jds-t meg sem említem, bár benne látni a legkevesebbet a "kicsik" közül, végigszívta az egész szezont.

ezeket általában leírják mások, azért nem teszem szóvá, most csak a saját részem tettem hozzá, hogy 4-2-nél 70x percben bőven jöhetett volna deu, ha már kiemeli a gólkirályi címért való csatából.
vagy akkor nem tudom, minek hozta most fel, ha nem azért, hogy majd ha magabiztosan viszünk, játsszon a végén.

mindegy.
ha majd az utolsó 3 fordulóban agyba-főbe lesznek nyomatva, akkor lesz pár érdekes meccsünk is így a végére.

jah, és magához az idézett mondatodhoz annyit, hogy nem, nem ezek a problémák, elég visszaolvasd az utóbbi oldalakat, ahol sokan leírják, mi a probléma titoval.
ez az én külön problémám az ALAP probléma mellé :D
nyilván ha hoznánk a pep éra fociját, nem lenne romokban a védekezés, és nem pofozna szét a real vagy aztán a bayern, akkor sokkal kevésbé akadnék fel ezen a "részletén".
socio66

2013.05.05. 23:23:56

ezek biza' komoly problémák.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.05. 23:08:30

jajj, most pihent egy meccset busquets sérülés miatt, és feltétlen kellett ez a pár perc, hogy visszalendüljön, óriási feladatok várnak még rá idén a ligában. :D
a kövi meccsen valszeg úgyis kezdő lesz, full felesleges volt becserélni, vagy ha be is cseréli, a 86. percben.

ha lehetne választani, hogy igen vagy nem, amúgy is az igen-re voksolnék, mert szeretnék egy hozzáértőbb, vagy kicsit univerzálisabb, karizmatikusabb edzőt a padon, jövőre titoval csoda kell a trófeához.
de az ilyet nem tudom megérteni, hogy valaki a b ligában harcol a gólkirályi címért, felhozza, és mikor simán viszünk 2 góllal 20 perccel a meccs vége előtt, úgy, hogy egyébként is kb jövőhéten bajnokok vagyunk hivatalosan is, beteszi busquetset.
még ha valamelyik másik fiatalt nyomatja a padról..
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.05. 23:00:56

shutterisland írta:akkor legalább játszana addig is a B-ben.
egyetlen egy ok nem volt amellett, hogy busquetset ma becserélje.

szerk. : és persze lehet, hogy jobban muzsikálna amúgy is a csapat egy képzett edzővel, nem ezt a szenvedést kéne nézni, mint idén.

a full felesleges személyeskedésedért meg szlamb.
A kedvenced bőven ráér még jövőre is megmutatni magát. Ahogy eddig láttam, még egyáltalán nem érett meg az első csapatba, ha fejben rendben lesz, majd jöhet a játéklehetőség.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.05. 23:00:22

de, vót mellette ok. sérülésből jött vissza a jóember, ilyenkor jólesik 10-15 percet lötyögni. jó csere volt. és nyugi ebben az évben még láthatod deut, ha nem a leghamarabb max. a felkészülési időszakban nyáron :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.05. 22:59:09

shutterisland írta:gratulálok.

végre láthatnám a kedvenc fiatal játékosom, a 70. percben kettővel viszünk otthon, simán dominálunk, erre vár a 86. percig és akkor is behozza BUSQUETS-et.
minek ? hova ? miért ? vicc.

a többséggel egyetértek, hogy szívni fogunk vele jövőre, mert nem fog hozzá tenni semmit, nem nagyon írkáltam be ide.
de hogy még külön engem valami mással is fel is tud mérgelni....remélem megy vissza másodedzőnek.
Mert mondjuk Busquets is sérült volt, valamikor el kell kezdeni játszatni... És még talán mindig előrébb van a sorban egy beton kezdő játékos visszahozása, mint a Kedvenced játéka.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.05. 22:57:31

akkor legalább játszana addig is a B-ben.
egyetlen egy ok nem volt amellett, hogy busquetset ma becserélje.

szerk. : és persze lehet, hogy jobban muzsikálna amúgy is a csapat egy képzett edzővel, nem ezt a szenvedést kéne nézni, mint idén.

a full felesleges személyeskedésedért meg szlamb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.05.05. 22:59:33-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.05. 22:54:17

shutterisland írta:gratulálok.

végre láthatnám a kedvenc fiatal játékosom, a 70. percben kettővel viszünk otthon, simán dominálunk, erre vár a 86. percig és akkor is behozza BUSQUETS-et.
minek ? hova ? miért ? vicc.

a többséggel egyetértek, hogy szívni fogunk vele jövőre, mert nem fog hozzá tenni semmit, nem nagyon írkáltam be ide.
de hogy még külön engem valami mással is fel is tud mérgelni....remélem megy vissza másodedzőnek.
És ha az új edző se játszatná a szerelmedet?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.05. 22:52:19

gratulálok.

végre láthatnám a kedvenc fiatal játékosom, a 70. percben kettővel viszünk otthon, simán dominálunk, erre vár a 86. percig és akkor is behozza BUSQUETS-et.
minek ? hova ? miért ? vicc.

a többséggel egyetértek, hogy szívni fogunk vele jövőre, mert nem fog hozzá tenni semmit, nem nagyon írkáltam be ide.
de hogy még külön engem valami mással is fel is tud mérgelni....remélem megy vissza másodedzőnek.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.05. 20:18:07

Mikaos írta:
visca el barca írta:de igazad van erőltessük tovább titot, aztán mikor jövőre a bayern vagy a madrid meglövi megint a 3., 4. golt nézhetjuk amint áll az alapvonal mellett és azt sem tudja, merre hány óra...
Igen, tudjuk: Pepnél is ugyanez volt a szöveg...

Szégyelljük magunkat Tito helyett, amiért a bajnoki cím mellett csak BL-elődöntőt és kupa-elődöntőt értünk el :)
A szégyen az, hogy mostmár a játékosok is érzik szerintem, hogy sajnos probléma van az öltöző berkeiben. :? És ennek már hangott is adnak.A címre büszkének kell majd lenni, de azt is sztem mértékkel, főleg ha a szezon végéig ilyen marad a csapat morálja. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.05. 19:56:30

az a gáz, h az aránylag sokáig a csúcson levő, verhetetlen(nek hitt) brigádokat csak egyszer kell így agyonverni, ahogy a monaco csinálta velünk, és onnantól úgy illan el a nimbusz, mintha ott sem lett volna...
akárki, akármit mond, újra kell vmennyire kezdeni az egész bugit még akkor is, ha a brigád nagyjából együtt marad. természetesen nem a nulláról, de így is elég nagy melót jelent ez az egész. kívánom, h legyen ehhez ereje és egészsége titonak, és ha nem menne a történet, akkor ahhoz, h átadja a helyét vki másnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.05.05. 19:32:14

visca el barca írta:de igazad van erőltessük tovább titot, aztán mikor jövőre a bayern vagy a madrid meglövi megint a 3., 4. golt nézhetjuk amint áll az alapvonal mellett és azt sem tudja, merre hány óra...
Igen, tudjuk: Pepnél is ugyanez volt a szöveg...

Szégyelljük magunkat Tito helyett, amiért a bajnoki cím mellett csak BL-elődöntőt és kupa-elődöntőt értünk el :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.05. 19:14:05

attól mert holland, nem biztos h idehozna 20 hollandot... de igazad van erőltessük tovább titot, aztán mikor jövőre a bayern vagy a madrid meglövi megint a 3., 4. golt nézhetjuk amint áll az alapvonal mellett és azt sem tudja, merre hány óra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2013.05.05. 18:32:27

visca el barca írta:
Mezner2 írta:Egyébként most teszek egy olyat,amit nem szoktam,bemondok egy nevet akit szívesen látnék pár éven belül: Frank De Boer,ismeri a csapatot,a filozófiát,az Ajaxal nagyszerű és látványos focit játszat évek óta,mindezt úgy,hogy minden nyáron elviszik a legnagyobb tehetségeiket,nálam az ő neve is felmerülhetne Bielsa,vagy Pelle mellett...de ezek csak fikciók természetesen..
na végre :D nem akartam én lenni aki először bedobja franciscus nevét. 3 éve ott van az ajaxnál, nyert 3 bajnokságot (idén is behuzzák), aránylag jó focit játszat, ért a védekezeséhez és ahogy irtad, tudja mi a dörgés errefelé. kell ennél több?
aztán kezdődhet egy újabb Van Gaal korszak 10 hollanddal.
Messi és a spanyolok eligazolnának, remek lenne.
ne nevettess.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.05. 18:32:16

tossademar írta:Egy dolgot igazán nem értek Tito részéről. Illetve van ilyen több is, de azt, hogy Fabregast miért "sztárolja" ennyire?????!!!!!! Érthetetlen.
Mit sztárolta? Azt, hogy elmondta, hogy világklasszis? Ez szerintem tény. Láthattuk ősszel, hogy hogyan játszott. Lényeg, hogy ez egész évre kitartson. Meg kell találni a helyét, és nem lesz baj, szvsz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.05. 18:31:53

tossademar írta:Egy dolgot igazán nem értek Tito részéről. Illetve van ilyen több is, de azt, hogy Fabregast miért "sztárolja" ennyire?????!!!!!! Érthetetlen.
Mert csak nem fogja a saját játékosára azt mondani, hogy "Igazatok van, tényleg marha gyenge, de nem tudok mit kezdeni vele, túl sokba került ahhoz, hogy ne játszassam.".
Kép
Kép
Kép
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.05.05. 18:23:55

Egy dolgot igazán nem értek Tito részéről. Illetve van ilyen több is, de azt, hogy Fabregast miért "sztárolja" ennyire?????!!!!!! Érthetetlen.
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.05.05. 18:08:34

"Akkor miért nem akarta elküldeni Piqúét, amikor Bl döntőket és rengeteg fontos mérkőzést hozott le magas szinten. Cool Méghogyha most gyengébben is teljesít a megszokotnál,de mint hogyha a többiek nem itt tartanának úgytesz most, azt nem veszi figyelembe hogy a csapat morálja, az ő irányitása alatt a béka feneke alá került.Azért kell elővennie,mert ő legalább kimerte nyitni a száját, és megmerte mondani hogy igenis problémák vannak a csapatnál.""

Most sem fogja elküldeni Piquet. Kizárólag az ez évi szezonról beszéltem és beszélek most is. Igen voltak nagyon jó meccsei tavaly, vagy tavaly előtt.
Ebben az idényben viszont, ugyanúgy gyengén teljesített átlagban, mint a többi, csak az egó szintje maradt.
Sajnálom, de nem kedvelem Őt, mert úgy érzem, hogy nem tesz meg mindent a győzelemért, mint ahogyan a többiek sem. Pep Guardiola sem véletlenül figyeltette hónapokon keresztül. Ha annyira remek védőjátékos lenne mint amekkora önbizalma van, szerintem nekünk sem kellene ennyit aggódni a Barcelona bizonytalan védelme miatt.

Az pedig, hogy meg meri mondani a véleményét????!!!! Számomra a véleményformálás ezen formája (elmondjuk a médiának mert megkérdezték) majdhogynem elfogadhatatlan.
Az ember nem harap bele abba a kézbe, amelytől enni kap. Van egy ilyen, vagy ehhez hasonló mondás.
Xavi, Ini, Messi,Busi, Puyol miért nem mondta meg????? Mert pontosan tudják, hogy nem az Ő feladatuk.
Nekem is van főnököm, sőt az is előfordul, hogy nem értjük meg egymást, de mégsem kürtölöm világgá, bármennyire megtenném, mert tőle kapom a fizetésem, egyszerűen Ő a főnök.

Az pedig, hogy Tito szintén a médián keresztül válaszolt , szintén nem megfelelő. DE! Azt nem tudjuk, hogy történt-e valami négyszemközt.

Jól elszúrták ezt az egészet.
Ebben egyetértek veled.

Végül abban is egyetértek, hogy valóban a tekintéllyel (is) lehet itt probléma, de ebben a játékosok is hibásak kicsit.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.05. 15:56:50

egy dolog, hogy mit lehet!! tenni és más dolog, hogy mit kellene!! amikor Tito hiányosságait említem akkor éppen arról van szó, hogy ha valaki azt sem látja hogy mit kellene tenni(ami ugye még nem kerül pénzbe?!) akkor bizony az az ő sara. tavaly amikorra a Madrid Kontrákra épülő nagyobb sebességen alapuló új stílusa már nyilvánvalóvá vált számtalanszor leírtam, de többnyire lehurrogtatok, hogy az nem is foci....stb. nos mostanra az a FOCI terjed a világban, a németeknél még megspékelve a Barcáéhoz hasonló passzjátékkal csak nagyobb sebességen és gyilkos hatékonysággal!(éppen a kontrajáték révén) ami szomorú: igaz a kitétel amit alább írtatok, hogy a Barca (tiki-taka) évtizedes fejlődés eredménye nos én meg kockáztatom:amit a Bayern és bármily szomorú amit a Madrid (és még néhány csapat rámozdult) játszik azt sem lehet egy idény alatt elsajátítani.mi lehetne a megoldás: megőrízni ami jó (labdakezelés, kombinációs készség, a középpálya jelentőségének a fokozása, a támadófoci) és megtanulni a kontrajátékot egyben fokozni a csapat sebességét, kialakítani egy megbízható hátsó(védekező) alakzatot. ezt talán el is lehetne érni úgy hogy azt mondhatjuk: megtartottuk a csapat gerincét.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.05.05. 14:38:47

Subinho írta: csak rágódjatok rajta!!! :) Falcaora nagy szükség lenne!!! nem lenne Messin egyszerre 3-4 ember és lenne elöl valaki, akit lehet ugratni! ez lenne a megoldás!!!

vagany :D Falcao + Neymar + egy Kapus + 1 vedo 150 milla. Mikor a Real bevasarolt ennyi penzert csak kacagtatok, hogy mennyire koltekeznek.
Amugy is, mi dobjuk ossze a penzt forumrol Falcaora ? :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 14:30:38

Ezzel annyi a gond, hogy Tito nem (de sztem más edző sem) rakná át Messit más pozícióba. Ráadásul nem tudni Falcao itt mit alakítana. A Porto-ban és az Atletico-ban is rá épült a támadójáték, ahogy a Valencia-ban Villa-ra. (nálunk Messire) Nem tudni egy ilyen rendszerben mit alakítani, szinte biztos, hogy olyan lenne mint Villa.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 14:24:18

a legalapvetőbb változás az lenne, ha visszaállnánk az igazi, 3 csatáros rendszerre, mert most van 3 kp, két szélső kp és egy árny ék. a tridente idejében Eto'o és Henry is termelték a gólokat és meglőtték ők is a maguk 15-20 gólját. most Messi lő 50-et, de a többiek??? csapatból egy "egy játékos függők" lettünk, aki ha kiesik, megáll a tudomány!
kell Messi elé vagy mellé igazi gólvágónak! így mindenképp hoznék egy vérbeli csatárt, mint anno Eto'o volt! Messi meg vagy menne vissza jobbra, vagy árny kilencesnek, aki előtt ott van egy klasszis csatár. DE fontos, hogy nem Ibrahimovics féle, hanem olyan, aki képes részt venni a játékban, alázatos és top csatár. egyetlen ilyen van jelenleg: Falcao.
a vezetőség nagyon szeretné Neymart, nekem erről más a véleményem, de úgyis jönni fog, így egy ilyen támadó hármas jövőre nagyon kemény lehetne:
Messi-Falcao-Neymar
csak rágódjatok rajta!!! :) Falcaora nagy szükség lenne!!! nem lenne Messin egyszerre 3-4 ember és lenne elöl valaki, akit lehet ugratni! ez lenne a megoldás!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.05. 13:24:44

Mezner2 írta:Egyébként most teszek egy olyat,amit nem szoktam,bemondok egy nevet akit szívesen látnék pár éven belül: Frank De Boer,ismeri a csapatot,a filozófiát,az Ajaxal nagyszerű és látványos focit játszat évek óta,mindezt úgy,hogy minden nyáron elviszik a legnagyobb tehetségeiket,nálam az ő neve is felmerülhetne Bielsa,vagy Pelle mellett...de ezek csak fikciók természetesen..
na végre :D nem akartam én lenni aki először bedobja franciscus nevét. 3 éve ott van az ajaxnál, nyert 3 bajnokságot (idén is behuzzák), aránylag jó focit játszat, ért a védekezeséhez és ahogy irtad, tudja mi a dörgés errefelé. kell ennél több?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 13:21:23

Jövőre fog igazán kiderülni, hogy mit is tud valójában Tito. Idén is voltak apróbb újítások, de alapvetően továbbvittük azt, amivel az elmúlt években rommá nyertük magunkat. Viszont az idény végére kiderült, hogy valamilyen szinten elavult ez a rendszer és kellenek változtatások a következő szezonban. Titonak lesz egy nyara ezen agyalni illetve beépíteni az érkező játékosokat és amit lentebb is írtam, a legfontosabb, hogy rend legyen az öltözőben és a fejekben.

Meglátjuk, hogy sikerülni fog-e neki és reméljük, hogy ebben már nem fogja hátráltatni a betegsége.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt