Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.06.15. 16:47:32

Alexander Mahone írta:Az elöző VB-n csak Barca-játékosok lőttek gólt a spanyoloknál. Ezek nem feltételezések, hanem tények.
jah, kb Villa xrta egyedül a gólokat, aki akkor még 1 percet sem játszott a Barcában :lol:
azt leszámítva Puyol fejelt egyet és Iniesta lőtt 2-t.
madridista
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.06.15. 16:36:38

A Barca-uralkodása óta a spanyol válogatott a mi focinkat játssza. Előtte egyáltalán nem ebbe a stílusba fociztak. Az elöző VB-n csak Barca-játékosok lőttek gólt a spanyoloknál. Ezek nem feltételezések, hanem tények.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.15. 16:09:53

angol-svéd szerintem egy izzadós x lesz, a franciáknak meg illene mutatni valamit,úgyhogy francia győzelemre számítok.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.15. 16:02:05

visca el barca írta:...
persze h azért :D bár a tegnapi nap után ma már tul sok jo nem fog történni :lol:
Akkor jól gondoltam. :D
Nálam Evrának, illetve Ibrának kéne mesterhármast jegyeznie, no meg pár gólpassz sem lenne rossz. 8)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.15. 15:49:09

Na köszöntem, akkor ezek szerint az olaszok mennék úgy tovább :? Valahogy ki kell bugizni azt a 2-2őt a horvát-spanyol meccsen.Elítélem a bundát, valahogy feltűnésmentesen oldják meg :mrgreen: Eddig is jó az EB még jobb lenne már csoportkör után digó mentesen, aztán rögtön utána fritz mentesen :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.15. 15:40:45

Ezt az angol-svéd meccset nem igazán tudom megtippelni.
Mindkettőnek össze kell szedni magát, mert első körben leégtek. Inkább az angol győzelem felé hajlok, csak nem tudom mennyire fog nekik feküdni a svédek játéka. Lehet sehogy. Rooney még mindig nem játszik...
Döntetlen esetén is továbbjuthatnak az utolsó körben az ukránokkal játszanak.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.06.15. 15:26:23

Mihu írta:
P.U.Y.O.L. írta: Ezt én is adom és meg is értem, de azt hozzá kell tenni, hogy a válogatott játékát a Barca kontingens határozza meg. Ettől még nem kéne úgy beállítani egy válogatottat, mintha csak egy klubcsapat játékosai vennének részt a nemzeti 11-ben.

Ozsiéknak pedig azért van igaza, mert Casillas és még talán Ramos az, aki fontos láncszem a spanyoloknál madridi részről, míg Xavi-Iniesta-Fabregas-Piqué-Busquets és ha egészséges akkor Villa és Puyol is nélkülözhetetlen lenne. Pedro-Valdes és Xabi Alonso-Arbeloa simán pótolható szerintem.

Valahol a kettő között van az igazság, de az nekem se tetszik, hogy ha szóba jön a spanyol válogatott akkor folyamatosan párhuzamot vonnak a Barcával a meccsek közben is...
Csak éppen az a "baj" hogy a spanyol válogatott hasonló stílusban játszik mint a Barca, illetve a játékot meghatározó, irányító játékosok mind a Barca-ban játszanak. Ezért vonnak párhuzamot. Ha Puyol és Villa egészségesek lesznek, akkor jövőre 7 játékos lesz a kezdőben a Barca-ból...Alba-Piqué-Puyol-Xavi-Busquets-Iniesta-Villa...11ből azért az elég sok.
Nem igazán értem, hogy miért az én hsz-et emelted ki. Szerintem nem beszélünk el egymás mellett. Mint ahogy azt írtam is, a barca kontingens határozza meg első sorban a spanyolok játékát. Ettől még idegesítő tud lenni a párhuzam. A német válogatottat se Bayern München-nek hívják, pedig volt idő, amikor szinte csak belőlük állt a válogatott.
socio66

2012.06.15. 15:07:02

[quote="REMY"][/quote]
azért 'esek neki' amiért viszi tovább ezt az ellentétet folyamatosan, nem igaz hogy nem lehetne már elfelejteni ezt a gyerekes háborúskodást, nem, neki az eb ideje alatt is be kell nyögni valamit, ami ellentétre ad okot.
de mondom, ugyanígy elítéltem xavi nyilatkozatát is, az is fölösleges volt.
arról meg ne vitatkozzunk hogy kinek mekkora része van a sikerekben, számomra evidens, hogy kik azok az emberek, akiket kivehetnénk és működne a gépezet tovább, és kik nélkülözhetetlenek.
egyébként ez nem felvágás szerintem részünkről, hiszen közel sem mindenki spanyol drukker itt, sőt, drukkernek nem is nagyon mondanék senkit, max szimpatizánsnak, a legtöbben nem tudnak úgy azonosulni egy válogatottal, mint egy klubbal.
szóval nekem nem dagad a mellem, ha mondjuk a mi játékosunk lövi a gólt, mert nem teszek különbséget barcás és nem barcás között, de ettől függetlenül van szemem és látom hogy mitől az a spanyol válogatott most, ami.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.15. 14:58:23

Bob_Marley írta:Egy kérdés mi van ha a spanyol-horvát 1:1 és mondjuk az ír-olasz 1-3?? Akkor mi dönt a horvátok meg az olaszok között? :D
Ez esetben továbbjutnak az olaszok, jobb UEFA-együtthatójuknak köszönhetően.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.15. 14:56:59

Bob_Marley írta:
P.U.Y.O.L. írta: Ez egy EB Bob.. :lol: (nincs sok sárga)
Amúgy én mindkét meccsen a meglepetésnek szurkolok. Remélem az ukránok legalább egy x-re jók lesznek...
Tudod te hogy értettem :mrgreen:
(de szemfüles volt a megjegyzés :P)

Egy kérdés mi van ha a spanyol-horvát 1:1 és mondjuk az ír-olasz 1-3?? Akkor mi dönt a horvátok meg az olaszok között? :D
Hát, azt hiszem az Uefának vmi pontozása. Game linkelt egy cikket, amely a B csoportól szólt, és abban volt, h szélsőséges esetben az is dönthet ott. Abban meg gondolom az olaszok lennének jobbak.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.06.15. 14:56:49

Igaz, a Barcelona az Barceona, a spanyol válogatott az spanyol válogatott. Noha vannak elemek a válogatott játékában, amik megvannak a Barçáéban is, de vannak különbségek is. Valahol érthető a tetű elégedetlensége, ám nem is lehet csodálkozni rajta. A CR-rel felálló Portugália eddig legnagyobb sztárja nélkül villog az Eb-n.
Kép
Kép
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.15. 14:56:01

socio66 írta:
LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
de ezt most mire nyilatkozta?
mi a fenéért kell ezt a már így is minden határt átlépő hányadék rivalizálást folytatni az eb alatt is, amikor most egy hajóban eveznek a srácok?
persze ez igaz a mieink megnyilvánulásaira is.
egyébként ha már itt tartunk, csak a hülye nem látja, hogy a válogatott a mi játékosainkra, és a mi játékstílusunkra alapoz, gyakorlatilag ugyanazt játsszák.
az is vicces, hogy most épp nincs puyol és villa, aztán lehet matekozni hogy nem is olyan sok játékosunk van a válogatottban..
ha mindenki egészséges lenne, piqué, puyol, xavi, iniesta, busquets és villa is stabil kezdő lenne, és még idevehetem fabregas-t is, és lehet hogy hétvégétől alba-t is.
ez nyolc játékos.
valóban, teljesen alaptalan a párhuzam..
az a vicc, hogy úgy estek Mourinhonak mintha hülyeséget beszélne. EZT a nyilatkozatot a médiának és azoknak szánta akik abban az álomvilágban élnek, hogy a barca játékosok nyerték meg az EB-t és a VB-t...

Casillas alap
Ramos alap
Xabi épp annyit ér mint Buszkecc... felesleges mind a kettő egyszerre a pályán.. egyik sem nyújt többet a válogatottban... DE Xabi alapköve volt az EB-t és VB-t nyerő csapatnak
Arbeloa eddig hozza azt amivel bőven befér.

Tehát a Spanyol csapat nem = a barcával..
vannak mások is a csapatban.... (és nem a Real játékosokra gondolok...)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.15. 14:51:56

P.U.Y.O.L. írta:
LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
Ezt én is adom és meg is értem, de azt hozzá kell tenni, hogy a válogatott játékát a Barca kontingens határozza meg. Ettől még nem kéne úgy beállítani egy válogatottat, mintha csak egy klubcsapat játékosai vennének részt a nemzeti 11-ben.

Ozsiéknak pedig azért van igaza, mert Casillas és még talán Ramos az, aki fontos láncszem a spanyoloknál madridi részről, míg Xavi-Iniesta-Fabregas-Piqué-Busquets és ha egészséges akkor Villa és Puyol is nélkülözhetetlen lenne. Pedro-Valdes és Xabi Alonso-Arbeloa simán pótolható szerintem.

Valahol a kettő között van az igazság, de az nekem se tetszik, hogy ha szóba jön a spanyol válogatott akkor folyamatosan párhuzamot vonnak a Barcával a meccsek közben is...
Hát ez az. Attól függetlenül, h ki mennyire meghatározó a csapatban, biztos nem esik jól ez a Barcás a párhuzam állandó kiemelése a többi klub játékosainak, kiváltképp nem a realosoknak. Ezt azért figyelembe kéne venni, mielőtt jön vki olyan poénokkal, h a Barca/Katalán válogatott nyerte az EB-t meg a VB-t, meg hogy a világversenyeken a Real játékosok a spanyolok ellen játszanak. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.15. 14:51:47

P.U.Y.O.L. írta: Ez egy EB Bob.. :lol: (nincs sok sárga)
Amúgy én mindkét meccsen a meglepetésnek szurkolok. Remélem az ukránok legalább egy x-re jók lesznek...
Tudod te hogy értettem :mrgreen:
(de szemfüles volt a megjegyzés :P)

Egy kérdés mi van ha a spanyol-horvát 1:1 és mondjuk az ír-olasz 1-3?? Akkor mi dönt a horvátok meg az olaszok között? :D
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.06.15. 14:50:35

LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
de ezt most mire nyilatkozta?
mi a fenéért kell ezt a már így is minden határt átlépő hányadék rivalizálást folytatni az eb alatt is, amikor most egy hajóban eveznek a srácok?
persze ez igaz a mieink megnyilvánulásaira is.
egyébként ha már itt tartunk, csak a hülye nem látja, hogy a válogatott a mi játékosainkra, és a mi játékstílusunkra alapoz, gyakorlatilag ugyanazt játsszák.
az is vicces, hogy most épp nincs puyol és villa, aztán lehet matekozni hogy nem is olyan sok játékosunk van a válogatottban..
ha mindenki egészséges lenne, piqué, puyol, xavi, iniesta, busquets és villa is stabil kezdő lenne, és még idevehetem fabregas-t is, és lehet hogy hétvégétől alba-t is.
ez nyolc játékos.
valóban, teljesen alaptalan a párhuzam..
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.15. 14:48:18

P.U.Y.O.L. írta: Ezt én is adom és meg is értem, de azt hozzá kell tenni, hogy a válogatott játékát a Barca kontingens határozza meg. Ettől még nem kéne úgy beállítani egy válogatottat, mintha csak egy klubcsapat játékosai vennének részt a nemzeti 11-ben.

Ozsiéknak pedig azért van igaza, mert Casillas és még talán Ramos az, aki fontos láncszem a spanyoloknál madridi részről, míg Xavi-Iniesta-Fabregas-Piqué-Busquets és ha egészséges akkor Villa és Puyol is nélkülözhetetlen lenne. Pedro-Valdes és Xabi Alonso-Arbeloa simán pótolható szerintem.

Valahol a kettő között van az igazság, de az nekem se tetszik, hogy ha szóba jön a spanyol válogatott akkor folyamatosan párhuzamot vonnak a Barcával a meccsek közben is...
Csak éppen az a "baj" hogy a spanyol válogatott hasonló stílusban játszik mint a Barca, illetve a játékot meghatározó, irányító játékosok mind a Barca-ban játszanak. Ezért vonnak párhuzamot. Ha Puyol és Villa egészségesek lesznek, akkor jövőre 7 játékos lesz a kezdőben a Barca-ból...Alba-Piqué-Puyol-Xavi-Busquets-Iniesta-Villa...11ből azért az elég sok.
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.06.15. 14:47:18

LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
Amit nyertek(nyerni fognak) azt jórészt a Barca stílusnak és főként a Barcás tengelynek köszönhetik (Piqué, Puyol , Xavi, Iniesta, Busq+(Cesc,Villa,Pedro)). Az öt madridiból kettő aki hozzá tud tenni játékhoz Ramos és Casillas. Xabi Alonsoval nem tudom mi lett de szerintem nagyon vissza esett. Arbeola csak van. Raúl Albiolnak a keretben sem kéne lenni.

Mourinho papa megint csinálja a feszkót , nem bír a seggén ülni még ilyenkor se.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.15. 14:46:00

zola8787 írta: Azt játszák amit a Barca, csak 0 csatárral, na jó féllel ha Torres van elől. Alonso meg Arbeloat inkább ne említsük meg... Ha ezzel a csapattal megvédik a címüket a spanyolok, le a kalappal, mert ennél jobban már nem is nagyon tudná elrontani Bosque :(
Tegnap is a 14 játékosból papíron 1 csatár játszott, ez szerintem nagyon durva
arbeloa jó volt tegnap és alonso is volt már ennél sokkal haszontalanabb
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.06.15. 14:44:12

LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
Ezt én is adom és meg is értem, de azt hozzá kell tenni, hogy a válogatott játékát a Barca kontingens határozza meg. Ettől még nem kéne úgy beállítani egy válogatottat, mintha csak egy klubcsapat játékosai vennének részt a nemzeti 11-ben.

Ozsiéknak pedig azért van igaza, mert Casillas és még talán Ramos az, aki fontos láncszem a spanyoloknál madridi részről, míg Xavi-Iniesta-Fabregas-Piqué-Busquets és ha egészséges akkor Villa és Puyol is nélkülözhetetlen lenne. Pedro-Valdes és Xabi Alonso-Arbeloa simán pótolható szerintem.

Valahol a kettő között van az igazság, de az nekem se tetszik, hogy ha szóba jön a spanyol válogatott akkor folyamatosan párhuzamot vonnak a Barcával a meccsek közben is...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.06.15. 14:39:20

LG írta:Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
Azt játszák amit a Barca, csak 0 csatárral, na jó féllel ha Torres van elől. Alonso meg Arbeloat inkább ne említsük meg... Ha ezzel a csapattal megvédik a címüket a spanyolok, le a kalappal, mert ennél jobban már nem is nagyon tudná elrontani Bosque :(
Tegnap is a 14 játékosból papíron 1 csatár játszott, ez szerintem nagyon durva
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.15. 14:39:08

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:0-1 lesz nasri góljával.
Hmm... Csak nem azért, mert benne van a fantasy csapatodban? :D
persze h azért :D bár a tegnapi nap után ma már tul sok jo nem fog történni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.15. 14:34:16

Mourinho: "Mindenki csak a Barcáról és a válogatottról beszél, holott a spanyol együttesben öt Real-játékos is szerepel" - dühöngött a Realt irányító portugál. "A Barcelona és a spanyol válogatott két külön fogalom, nem tudom hogy lehet ezt a két dolgot összekeverni."

Ebben most tökéletesen igazat adok neki, ezt magyarázom én ozsimikinek és Kalapnak. :roll:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.06.15. 14:22:41

Bob_Marley írta:Angol-Svéden nyerni fognak a sárgák :D
Ez egy EB Bob.. :lol: (nincs sok sárga)
Amúgy én mindkét meccsen a meglepetésnek szurkolok. Remélem az ukránok legalább egy x-re jók lesznek...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.15. 14:18:36

Angol-Svéden nyerni fognak a sárgák :D Legalábbis bízom benne, Franciák meg legyőzik az ukránokat.Szerintem az első meccsen se voltak rosszak a gallok s M'Vilával még erősödtek is :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.15. 14:05:51

visca el barca írta:0-1 lesz nasri góljával.
Hmm... Csak nem azért, mert benne van a fantasy csapatodban? :D
Lezárt