Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.06.21. 20:26:31

M1 nevetséges,lő 2gólt CR és mit mondanak?? :D nemcsak 2 gólt lőtt de CSAPATJÁTÉKBAN is kiemelkedett,hát ez mi? :D volt vmi statisztika,hogy hány lövésre,hány passz jutott,minden szögből kapura lőtt,persze jól játszott de azért nem kéne a ló túloldalára átesni....
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.21. 19:39:57

Hivatalos kezdők:

CSEHORSZÁG: Cech, Gebre Selassie, Kadlec, Sivok, Limbersky, Plasil, Hübschman, Jiracek, Darida, Pilar, Baros.
PORTUGÁLIA: Rui Patricio, Joao Pereira, Bruno Alves, Pepe, Coentrao, Miguel Veloso, Moutinho, Meireles, Nani, Hélder Postiga, Cristiano Ronaldo.

Rosicky nélkül és Barossal (nem értem, minek erőltetik...) nem lesz könnyű,
de hajrá, CSEHEK!
Tippem: 2-1 (Pilar, Gebre Selassie - Veloso). :D
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.21. 17:44:49

Ma meccs lesz.
Nagyon szoritok a Cseheknek, mivel ha itt Ronci gólt lő, és azzal továbbjutnak a Portugálok, akkor 75% hogy Roncié az aranylaszti.
Most az egyszer nem hajrá futbal, hanem hajrá Csehország, fetrengve vagy antifutballal de megkell nyerjétek!!! :D :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.21. 17:17:44

Sokakkal egyetemben ma én is a cseheknek szurkolok, de attól tartok, h simán több góllal fogják ütni őket a portugálok, és CR is legalább 1x betalál.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.21. 17:00:49

Szóval Rosicky tényleg nem lesz ott. Kíváncsi leszek Kolar gyerekre...
Ki kell venni a portugál szélsőket, és akkor meglehet a továbbjutás.
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.21. 16:31:48

CSEHORSZÁG-PORTUGÁLIA
20:45, Varsó
http://www.hirado.hu/focieb/elo.aspx
Várható kezdők:
Csehország: Cech - Gebre Selassie, Sivok, Kadlec, Limbersky - Hübschman, Plasil - Jirácek, Kolár, Pilar - Baros.
Portugália: Rui Patrício - Joao Pereira, Pepe, Bruno Alves, Coentrao - Raúl Meireles, Veloso, Moutinho - Nani, Hélder Postiga, C. Ronaldo.

Akit nem érdekel a meccs, annak meleg szívvel ajánlom a Shelbourne - Shamrock Rovers ír bajnokit este 9-től.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.06.21. 13:28:48

TT írta:olyan egy vadbarom hogy az valami fogalom :lol: amúgy ma milyen meccs lesz? reggel elolvastam ám a naplóban, csak most kb. 3 méterre van innen a széktől, szóval nem érem el. de asszem a portugálok :?
Ma Csehország-Portugália
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.21. 13:23:11

olyan egy vadbarom hogy az valami fogalom :lol: amúgy ma milyen meccs lesz? reggel elolvastam ám a naplóban, csak most kb. 3 méterre van innen a széktől, szóval nem érem el. de asszem a portugálok :?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.21. 13:11:29

Balotelli készül,mint az állat :D :roll:
Kép
Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19606
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.21. 08:32:34

Érdekes cikk valóban, azért némi elfogultságot vélek felfedezni :D Kicsit több a negatívum mint a pozitív.
Csodálkozom, hogy nagyon kevés szó esik a Puyol-Villa miatt gondokról pedig ebben látom inkább a torna szempontjából a baljós árnyakat.
Puyol középről egyértelműen hiányzik, így Ramos nem szélen szerepel, s még mindig jobb megoldás az Arbeloa-Piqe-Ramos-Alba négyes mint a Ramos-Pique-Martinez-Alba négyes.S Arbeloa hozza a tőle elvárható szintet, csak támadásban kevés labda érkezik onnan, s ez elég nagy gond.Csatársorban meg Silva hiába a rúgott góljai, nem tudja hozni azt amit Villa.Torres-Negredo-Llorente meg mind "statikusabb" csatárok, Silva meg előkészítő.És Villa onnan nagyon hiányzik, aki a szélen középen megtudja oldani, s gólra törő csatár.

De olyan oltári gond nincs a játékukkal, támadásokban a sok középpályás olykor zavarja egymást, s ami szembetűnő az utolsó passzok eddig nem igazán jöttek be.De én nagyon bizakodó vagyok, s hangsúlyozom a játékuk jó a spanyoloknak erre meg lehet alapozni a tornán.Ráadásul lehet mondani, hogy de ezzel a kerettel stb, de eredményes a spanyol válogatott s működik a dolog VdB irányítása alatt is.
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.21. 08:18:56

Game90 írta: Busquets - Alonso, hamis 9-es stb.:
http://seleccion.blog.nepsport.hu/archi ... es_kontra/
nem rossz cikk, de én mindig is szkeptikus vagyok ezekkel a "laikusként megmondom a taktikai frankót" véleményekkel szemben. számomra is úgy tűnik, hogy jó dolgokat mond nagyrészt, de ki tudja, ott van VDB azzal a legfelső szinten szerzett több éves szaktudásával és tapasztalatával, lehet, hogy ha tudna erre reagálni, akkor körülbelül egy mondattal meg tudná cáfolni a srác bejegyzésének minden bekezdését. persze az is benne van, hogy az öreg is így gondolja, egyszerűen csak jó így neki, de akkor is, nekem ez annyira abszurd, amikor otthon a monitor előttről tv-s meccsek alapján kioktatunk egy szaktekintélyt :) nem mondom, nálam is volt már erre példa, de általában nekem se nagyon volt igazam :D aztán persze lehet beégnek, ez is benne van.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.20. 23:29:37

Messidona10 írta:Ami nekem nagyon tetszik ezen az EB-n, az az, hogy nincs gyakorlatilag tizenegyes, illetve kiállítás. Tizenegyesből összesen egy volt, azt is kihagyták. 24 meccsen 1, azért ez nagyon ritka. Kiállításból 3 volt, hacsak nem kerülte el a figyelmemet valamelyik. Az sem sok, főleg, hogy rögtön az első meccsen volt belőle kettő. Tizenhatoson belüli színészkedés sem olyan gyakori, mint más tornákon.
És 0-0 sem volt idáig!

Busquets - Alonso, hamis 9-es stb.:
http://seleccion.blog.nepsport.hu/archi ... es_kontra/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
orsy0516
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.05.03. 19:08:56

2012.06.20. 20:20:17

Kassai halálhírét keltették ukrán hackerek

Kattintsatok a megoszás gombra ha szerintetek is szánalmas és túlzó ami történik.

http://sporttoll.blogspot.hu/2012/06/ka ... an_20.html
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.20. 20:16:23

Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.20. 18:13:31

A hollandok szövetségi kapitánya taktikai tanácsokkal kívánta ellátni Arjen Robbent, aki azonban nem volt fogékony a mester szavaira.A fehér hajú szakember az oldalvonal mellöl akart Robbennek utasítást adni, de pechére a pálya körül elhelyezett mikrofonok mindent rögzítettek. Van Marwijk az "Arjen, Arjen" felkiálltásra a következő választ kapta: "Fogd be a pofád, ép nyerni próbálunk".
Ez de durva!!! :shock: :shock: Akkor már értem a rossz formát. :D
http://www.hatharom.hu/article/40e143-r ... zben-video
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.20. 16:47:04

messideco írta:Vég(R)e:Van Bommel lemondta a válogatottságot. Helyét szerintem Strootman veszi át, de ki tudja. Még várom a szövetségi kapitány lemondását is :D

Nem vezet több mérkőzést Kassai Viktor a lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon, adta hírül a marca.com, amit később több hírügynökség (a német dpa és SiD) is megerősített. A magyar bíró mellett Velasco Carballo, Wolfgang Stark és Björn Kuipers számára sem jut több feladat az Eb-n-NSO

Valahol várható volt sajnos :(
Howard Web sem volt egy "hűűűű de mekkora" biró... :evil: Emlékszem még itt családon belül mennyire szidtuk őt.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.20. 16:34:06

Vég(R)e:Van Bommel lemondta a válogatottságot. Helyét szerintem Strootman veszi át, de ki tudja. Még várom a szövetségi kapitány lemondását is :D

Nem vezet több mérkőzést Kassai Viktor a lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon, adta hírül a marca.com, amit később több hírügynökség (a német dpa és SiD) is megerősített. A magyar bíró mellett Velasco Carballo, Wolfgang Stark és Björn Kuipers számára sem jut több feladat az Eb-n-NSO

Valahol várható volt sajnos :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2012.06.20. 16:51:37-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.20. 16:03:55

én nem védem vad II-t, mert utálom mint állat, de annyit megjegyeznék, hogy hiába gólbíró, mégsem tud teljesen szögben lenni, mert a ha a vonalon áll, akkor a kapufától semmit nem lát. ha viszont csak 20 centivel is hátrébb van, máris más szögből látja a labdát, ergo teljesen lehetetlen megmondani egy ilyen 3 centivel a golvonalon áthaladó labdáról h bent volt e teljesen vagy sem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.20. 15:50:43

kérem szépen. sajnálom kassait, mert ami az ő dolga volt tegnap, azt megint jól csinálta, ennek ellenére ő a közutálat tárgya. a partjelző teljesen vakon volt, össze-vissza lengetett, vad2 pedig azt az egyetlen szituációt sem tudta megoldani, ami az ő része lett volna. ehhez képest róluk alig beszélnek.

NADE! említette itt valaki, hogy kompenzáció miatt nem adták meg. még ha így is volt, akkor is hibásan döntöttek, hisz a megelező les szitu miatt korán sem lett volna ekkora hőbörgés, mint így, ugyanis ezzel a döntéssel pont abba a feneketlen gödörbe estek bele, ráadásul elsőként, amit az uefa akkor ásott, amikor bevezették ezt a gólbírót. mindenki tudja, milyen cirkusz a bevezetése körül, aztán amikor meglépték, az uefa úgy kezelte az egészet, mintha a problémát megoldották volna. számomra egyértelmű volt, hogy ugyan úgy lesz tévedés, hisz hús-vér ember áll a vonalon. érthetetlen, hogy itt vagyunk emberek a Földön több ezer éve és még mindig nem sikerült belátni, hogy ha tökéletességre akarunk törekedni, akkor azt nem lehet egyszerűen ember kezébe adni.
undorítónak találom ezt a híggadt, kimért képmutatást, amit eljátszik itt most collina.
lehetetlent kértek a bíróktól azzal, hogy elvárták a tévedhetetlenséget, csak azért, mert odaállítittak még egy embert. az ostor, ami várható volt, hogy előbb utóbb csattani fog most minden erejével egy bírói stábon teszi és hozzáteszem, olyan erővel, amilyennel soha többet nem fog, hisz rajtuk igazolódott be az uefa újabb hülyesége. legközelebb ennek már nem lesz ekkora súlya.

vagy videóbíró kell oda a vonalhoz, vagy senki. nem tisztességes az a teher, amit rápakolnak a vonalbíróra, csak azért, mert a szükséges lépést, az elektronika megoldást nem merik bevezetni, ahhoz már nincs vér a pucájukba a visszhang miatt. ennek ellenére mégis a "megoldottuk a problémát, ha elnézi vki az nem a mi hibánk, látni kell, közell áll" szerepében tetszeleg a szövetség. nem bazzeg, nem kell látnia, emberből van, aki a másodperc töredéke alatt szükséges döntésekben szignifikánsan hibázik. ehhez képest collinának van képe azt nyilatkozni, hogy már volt 2! ilyen szitu, ott jól döntöttek. kurv.ra sokkal több ilyen mértékben kiélezett szitu helyes megítélése után lehetne elvárni, hogy a következő is jó legyen. ehhez nem kell nagy statisztikusnak lenni bazzeg.

tessék, jöjjön akkor a videóbíró, én nem ellenzem. de zárásként megjegyzem: annak a sok ukrán újságírónak, aki most hőbörög, a videóbíró bevezetésével nem nagyonlesz munkája, ugyanis nem lesz mit megírniuk és a sz.r zárjegy nélküli cigire is spórolnia kell majd.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4515
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.06.20. 15:43:35

Csomó oldalon azt lehetett olvasni, hogy Krisztinát a portugál meccsen Messi Messi skandálással húzták, van erről valamiféle videó, vagy ez kamu volt? Bár nem hiszem, mert utána sajtótájékoztatón ki volt akadva.. :D Ha valakinek van erről anyaga pls linkelje be, de én semmi ilyesmit nem találtam.. :/
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.20. 15:35:25

TT írta:az messze nem volt műesés, mert rendesen elkaszálták, csak jóval később esett el. még járt is érte szabad + sárga
Igen tény, h odalépett akkor Badstuber, de akkor is röhejes vt, ahogy elesett.
Nyilván tényleg nem a műesés rá a jó szó. Legalábbis nem abban az értelemben. Mert ha azt veszed, ez műesés az előzménytől függően, h látszott, h tud tovább menni, de mikor kimegy a labda hirtelen megfájdul a lába... :lol: Csak jogosan esett el.
De valljuk be, h röhejes...
socio66

2012.06.20. 15:35:20

egyébként amellett, hogy persze a gólbírónak látnia kellett volna az esetet, ott állt három méterre vonalban, de rég be kellett volna már vezetni valami eszközt, ami jelzi hogy a labda áthaladt a vonalon.
pofonegyszerű technika, a játék sem lassul tőle, és egyből megszűrik vele az egyik legkomolyabb potenciális tévedést.
de nem, inkább tegyék tönkre a csapatok világversenyeit, meg küldjék haza a bírókat, evidens..
MR. TROMORT777

2012.06.20. 15:33:42

Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy Kassai a lehető legjobban döntött. Meglepett az Uefa, de ez van.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.20. 15:31:02

az messze nem volt műesés, mert rendesen elkaszálták, csak jóval később esett el. még járt is érte szabad + sárga
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.20. 15:23:58

Messidona:

http://www.youtube.com/watch?v=-YJcaIhXygI

Eddig ez vt a legnagyobb műesés az EBn. Ennél jobban nem is hozhatta volna össez Nani :lol: Gilardinot juttatta eszembe
(bocsi a vidi minőségéért, ezt találtam csak) :lol:
Lezárt