Cristian Tello

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.22. 23:58:29

Gareth Tello írta:Tello-tripla, easy win. :mrgreen:
Ennyi kellett neki. :lol: Ki legyen a következő? Sánchez? Roberto? :mrgreen:

Sokat köszönhet Messinek és a Levante jobbhátvédjének is, de természetesen egy mesterhármast nem kell megmagyarázni, szép volt, srác! =D>

Mekkora pofátlanság már, hogy magamat idézem. :oops:
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.01.22. 23:57:42

Alfa írta:
bennike123 írta:Így kritizáljátok a kis kedvencemet! :D
Jól játszott de azért azt ismerd el , hogy a góljaiban messi legalább annyira benne volt mint ő
:)
Persze de ő Messi tőle megszoktuk, egyebként lehet, hogy Tello nem a legkreatívabb de ha mindig bejön a húzása kit érdekel? :D
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.01.22. 23:54:44

bennike123 írta:Így kritizáljátok a kis kedvencemet! :D
Jól játszott de azért azt ismerd el , hogy a góljaiban messi legalább annyira benne volt mint ő
:)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.01.22. 23:52:38

Így kritizáljátok a kis kedvencemet! :D
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.22. 23:51:28

nem elég, hogy rúgott hármat, még a negyedik gólban is benne volt, hihetetlen. :mrgreen:
egy zsák szotyit nem ért mostanában, de most ez nagyon kellett.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.22. 23:41:18

zola8787 írta:4-5 milliót TALÁN adnának érte.
Na ebből most lett egy olyan 10-15 millió. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.20. 17:08:51

sajnos egyet kell értenem. Nem azért mert nem szimpi a srác és alapból nem szeretem.
Amikor pályán van nem igazán értem mit akar. Egy normális kényszerítőt képtelen megcsinálni és hiába gyors stb. egy kicsit is rutinos védő simán levédekezi. Már otthon a fotelból tudom mit fog csinálni. Néha sikerül neki ez a "futok-visszateszem jobblábra-és megpróbálom a hosszúba tekerni", de ez is ritka és ennyivel nem lehet mit kezdeni.
A kölcsönadás szvsz nem érne semmit. Tavaly a Pool vitte volna, talán jobb lett volna elengedni, az a foci jobban is feküdne neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.20. 13:03:03

Szegény Tello. Tegnap lényegében volt egy jó kapura lövése és kb ennyi. Persze nehéz úgy formába lendülni, hogy csak hébe-hóba játszik, de valahogy a mozgása is olyan furcsa. Biztos ismer mindenki olyan srácot, amikor focizunk és mindig van 1 gyerek aki bambán ér a labdához. Na Tello nálam tegnap teljesen ezt a benyomást keltette. Mikor berobbantak Cuenca-val, sokkal többre tartottam Tello-nál, mégis ő maradt meg. Semmilyen elképzelés nincsen a srácban, fut, aztán vagy lefutja az ellenfelet, vagy nem. (Dettó, mint a Diósgyőrben Bacsa.) Sajnálom nagyon a srácot, de biztos vagyok benne, hogy a legjobb döntést hozná a klub, ha nyáron eladnák, a kölcsönbe adás felesleges. 4-5 milliót TALÁN adnának érte.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.17. 17:56:39

Deulofeu mégis mi komolyat tett le eddig az asztalra, hogy egyértelműen jobbnak kiáltjuk ki nála?
már most jobb, sokrétűbb, de főleg potenciálban ég és föld a kettő.
főleg, hogy deulofeu 94-es, tello 91-es születésű.
ezt művészet szerintem nem észrevenni.

a szimpátia az más, nyilván ebben tello köröket ver rá objektíven nézve.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19589
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.17. 16:13:38

Ha el is adjuk 10 milliót nem fog érni ebben szinte biztos vagyok. Talán 3-4 millióért eltudjuk adni, mint anno Jeffrent, de egy olyan játékosért, aki nem játszik szinte semmit 10 milliót nem fog adni senki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.17. 12:08:39

noname írta:Továbbra is úgy gondolom, hogy cserének maradhatna, de lehet jobb lesz egy kölcsönadás.
ha nem marad, akkor el kell adni. a mai árak mellett egy 10 milla simán leakasztható (lenne) érte. kölcsönadni felesleges, nem hinném h bárhol is annyit fejlődne h kezdő lehessen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.01.17. 12:06:00

Azért az elég vicces, hogy egy olyan meccs után savazzák itt páran, amikor kiosztott egy gólpasszt és azért összességében sem lógott ki negatívan a csapatból. Deulofeu mégis mi komolyat tett le eddig az asztalra, hogy egyértelműen jobbnak kiáltjuk ki nála?
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2014.01.17. 11:22:38

Szerintem ez itt az utolsó szezonja, és ennek több oka is van.
Egyrészt, Tata nem tudja megadni neki a kellő időt ahhoz, hogy valami szintet legyen képes produkálni, és így egyszerűen nincs hasznára a csapatnak. Egyértelműen 5. csatár, és ebből a helyzetből nincs is esélye (és kvalitása sem) előrelépni.
Ez nem jó sem neki (mert nem tud fejlődni, nincs játékban, megrekedt egy szinten, ahonnan így nem lehet továbblépni stb.), sem a klubnak, szakmai stábnak (mert nem képes hozni azt a szintet, amivel előreléphetne, és jelenleg amit hozzátesz az kevés, ha van is benne potenciál, így sosem fog kijönni).
Másrészt itt van a nyakán a lehetséges jövő (pl Deulofeu), aki(k) előtt nincsenek ilyen akadályok, és megfelelő szintet hoznak ahhoz, hogy ki akarják próbálni őket itt is.

Szóval írhatnám, hogy adjuk kölcsön, de minek. Ehhez a játékhoz ő kevés, legalábbis úgy, hogy csak ennyit játszik. Sokszor a motivációt sem látom rajta, szerintem ő is érzi, hogy soha az életben nem szorítja ki Neymart, Pedrot vagy Alexist, amíg egészségesek, és azért így nehéz motiváltnak maradni.

Ellenben egy olyan csapatban, ahol nagyobb területe van, jobban kamatoztathatja a gyorsaságát, bőven megélhet. Irány a Premiership.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.17. 11:00:49

Továbbra is úgy gondolom, hogy cserének maradhatna, de lehet jobb lesz egy kölcsönadás. Tavaly ilyenkor Tello jobb játékos volt. Tegnap is volt területe, voltak helyzetei, de rendkívül pontatlan volt, nagyon érződött rajta a meccshiány. Egy kölcsönadás nagyon jól jöhetne neki.A fizikuma kiemelkedő, rendkívül gyors, csak minden mozdulatáról süt a rutintalanság. Egyszer kiváló labdakezelés, jó passz, másszor úgy elpattan tőle a labda, mint aki először lát olyat. El semmiképpen sem adnám, de, amennyiben nyáron visszahozzuk Deu-t a kölcsön hasznos lenne Tellonak.

Jelenleg a piaci értéke elég alacsony(kétlem h 7-8 milliónál többet adnának érte), de meggyőződésem, hogy többre lehet képes idővel. Pl sokkal jobb fizikumú, mint Pedro. Bojannál nem váltak be a kölcsönöm, Tellonál nagyobb esélyt látok arra h beváljanak.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.16. 23:28:22

shutterisland írta:volt pár jó meccse, volt olyan, mikor pont arra volt szükséges, amit ő tud.
viszont annyira kevés ide, hogy azt elmondani nem lehet.
persze tudom, hogy 5. számú csatár, de borzasztóan bántja az ember szemét.
Egyetértek, legkésőbb nyáron adnám el a fenébe, aztán jöhet Deulofeu. :) 8)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.16. 23:26:14

volt pár jó meccse, volt olyan, mikor pont az volt szükséges, amit ő tud.
viszont annyira kevés ide, hogy azt elmondani nem lehet.
persze tudom, hogy 5. számú csatár, de borzasztóan bántja az ember szemét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2014.01.16. 23:32:51-kor.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.01.01. 15:19:51

Hova férne be a poolba ha visszatér Sturridge? Mm tényleg? Ha meg nem fér be odase akkor miért menne el?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.01. 14:52:54

visca el barca írta:
Zozzy 5 írta:Viszont ha azt, hogy ha gáz van egy meccsen, nem nagyon megy a fent lévőknek és újat kéne hoznia a beálló cserének, akkor ehhez Tellonak szerintem nincs meg a képessége.
ilyen kvalitású játékost nem fogsz találni a padra.
Az Evertonban nyújtott teljesítménye alapján Deulofeu pont ilyen lehetne. Ha megnézzük a Bayern, Chelsea vagy mondjuk a City cserepadját, akkor mi sem engedhetjük meg magunknak, hogy ha cserélünk, akkor el is könyvelhetjük a játékunkban a szintlépést lefelé. Nem azt mondom, hogy divatneveket kell elhozni nagy pénzért. Ha összeszedné magát, akkor Pedronak van helye a keretben és remélhetőleg Deulofeunak sem csak a füstje nagy, de Tello a Guardiola - féle utánpótlás támogatás vakvágánya volt, látványosan gyengébb, mint a csapat átlagszintje, komoly meccsen csereként és kezdőként sem tud hozzátenni, ezt pedig a Barcának szerintem nem kell megengednie magának.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.01. 13:10:32

Zozzy 5 írta:Viszont ha azt, hogy ha gáz van egy meccsen, nem nagyon megy a fent lévőknek és újat kéne hoznia a beálló cserének, akkor ehhez Tellonak szerintem nincs meg a képessége.
ilyen kvalitású játékost nem fogsz találni a padra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.01. 12:54:44

Zozzy 5 írta:Attól függ, mit várunk a cseréinktől. Ha annyit, hogy a kezdők pihenhessenek több gólos vezetésnél vagy sörmeccseken, akkor megteszi Tello. Viszont ha azt, hogy ha gáz van egy meccsen, nem nagyon megy a fent lévőknek és újat kéne hoznia a beálló cserének, akkor ehhez Tellonak szerintem nincs meg a képessége. Pedronak is van/volt mélyrepülése az utóbbi időben, de Tellot én nála is egy szinttel lentebbinek érzem, nem tudom elképzelni róla, hogy még ha szökő évente is, de a hátára vegye a csapatot, mint legutóbb Pedro. Idén még maradhat, de a következő szezonban kellene erősítés előre, akár nagyobb neveket igazolva, akár Rafinhanak és Deulofeunak megadva a lehetőséget, Tello meg léceljen, jobb lesz neki is.

Tellonak nem az a feladata, hogy a hátára vegye a csapatot és ezt minden valószínűség szerint ott is tudják. Ilyen Levantek és hasonlók ellen vagy a kupában akár kezdő is lehet, de mondjuk Neymart is lehet pihentetni magabiztos előnynél. Annyi van a srácban, hogy meglepetésként beállva gólt lőjön vagy a védők életét megkeserítse.
Télen eladni hatalmas hiba lenne, kölcsönadni pedig még nagyobb. Négy támadóval végignyomni a tavaszt, amikor három fronton kell helyt állni és a fontosabb meccsek csak most következnek. Már nem lehet hibázni, elég 1-2 rossz meccs és két sorozatnak is búcsút mondhatunk.
Nyáron el lehet adni és Deu-t visszahozni a helyére.
Nagyobb neveket igazolni előre mi értelme lenne? Ott állunk a legjobban. Van két világklasszis és 2 minőségi csatárunk, mellé jön még egy (egyelőre) kiegészítőember, teljesen felesleges lenne.
A védősor amire leginkább rászorul az erősítés + ott van még Ter Stegen, de még a kp-ra is jobban ráférne a frissítés.
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.31. 09:18:54

Attól függ, mit várunk a cseréinktől. Ha annyit, hogy a kezdők pihenhessenek több gólos vezetésnél vagy sörmeccseken, akkor megteszi Tello. Viszont ha azt, hogy ha gáz van egy meccsen, nem nagyon megy a fent lévőknek és újat kéne hoznia a beálló cserének, akkor ehhez Tellonak szerintem nincs meg a képessége. Pedronak is van/volt mélyrepülése az utóbbi időben, de Tellot én nála is egy szinttel lentebbinek érzem, nem tudom elképzelni róla, hogy még ha szökő évente is, de a hátára vegye a csapatot, mint legutóbb Pedro. Idén még maradhat, de a következő szezonban kellene erősítés előre, akár nagyobb neveket igazolva, akár Rafinhanak és Deulofeunak megadva a lehetőséget, Tello meg léceljen, jobb lesz neki is.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.12.30. 23:23:51

Őszintén szólva remélem, hogy marad. Egyszerű a gyerek, mint a bot, de azért ha páyán van megdolgoztatja a védőket és csereként jelenthet frissítést. Fiatalabb korában Pedro is csak a sebeséségével tűnt ki, majd ahogy fejlődött, jöttek a gólok, végül a mezőnymunkája is hasznos lett.
Mindig kellenek cserék a csapatba. Ha ajánl valaki érte 10 milliót, szerintem is mehet, de 4-5 millióért egyszerűen nem éri meg eldobni egy megbízható cserejátékost, bármilyen egysíkú is. Az a kérdés, hogy ő belemegy-e abba, hogy szezononként az 1000 percet aligha haladja meg még pár évig. :|
A Fifa egy szégyen
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.30. 16:04:36

Gareth Tello írta:A szezon végéig mindenképpen megtartanám, hasznos kiegészítőember azért, illetve ha jön egy (vagy több) sérülés, akkor is lehet rá szükségünk.
Szegény ő is rosszkor sérült meg, de azért szerintem a 243 perce a bajnokságban ilyen körülmények (Messi off, Sanchez-Neymar egyszerre alig játszik) között brutálisan kevés a szezon felénél. Szóval kb. idáig is nélküle oldottuk meg.
Én sem örülnék, ha eggyel kevesebben lennénk, de azt hiszem, ennyi játékpercért tényleg kár egy embert pluszba tartani.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.12.30. 15:50:56

Gareth Tello írta:A szezon végéig mindenképpen megtartanám, hasznos kiegészítőember azért, illetve ha jön egy (vagy több) sérülés, akkor is lehet rá szükségünk.

Aztán nyáron távozni fog, ebben szinte biztos vagyok.
Valószínű marad szezon végéig mindenképp, twitteren a barcastuff legalábbis azt írja, hogy nem tervezi a klub elengedni őt a télen. Liverpool mellett a Valencia is érdeklődik utána.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.30. 15:15:12

A szezon végéig mindenképpen megtartanám, hasznos kiegészítőember azért, illetve ha jön egy (vagy több) sérülés, akkor is lehet rá szükségünk.

Aztán nyáron távozni fog, ebben szinte biztos vagyok.
Lezárt