Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.06.15. 12:55:33

Veidt_madridista írta:Ezt akarod eladni bundazasnak? :D
Lásd, aminek akarod, de hogy ez elég fura húzás volt, az biztos :-)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.15. 12:51:17

Ezt akarod eladni bundazasnak? :D
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.06.15. 12:43:55

Veidt_madridista írta:Blatter papa nem egyedul intézi az egeszet, tobb tiz ember érintett lenne benne, arrol nem is beszélve hogy a sorsolást altalaban Zanetti, Maldini kaliberek végzik akik nem a penzehsegukrol, tisztességtelensegukrol híresek, meg egyebkent sem nagyon szorulnak ra a pénzre.
Jah, tényleg, Zanetti :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Fv1Xkx1m9wQ" target="_blank
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.15. 12:37:47

Ertem hogy gondolatinditonak szantad, csak erdekes hogy egybol a Barca-Real topicba raktad be. De akkor most én is kérdezek. Szerinted ha valoban csalnanak a mai napig is, akkor nem derult volna mar ki? Blatter papa nem egyedul intézi az egeszet, tobb tiz ember érintett lenne benne, arrol nem is beszélve hogy a sorsolást altalaban Zanetti, Maldini kaliberek végzik akik nem a penzehsegukrol, tisztességtelensegukrol híresek, meg egyebkent sem nagyon szorulnak ra a pénzre. Szerinted nem tálalt volna mar ki valaki? Arrol nem is beszélve hogy ha kiderülne hogy valoban csalnak a Realnak, akkor azzal Perez tönkretenne a sajat hirnevet, eljárás indulna ellene, meg persze a Real hírneve is jopar evtizedig nyogne az esetet. Ezt o sem akarja.
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.06.15. 12:06:35

ferninho írta: Jaja, leesett 2 BL 3 év alatt, borzasztó... :lol:

Jelenleg ott tartunk, hogy egyik csapat sincs véleményem szerint se a másik felett, se a másik alatt.
Barca-hegemóniáról nem lehet beszélni 3 éven belül 2 Real BL címmel, ahogy Real-hegemóniáról se, mert a bajnokság a Barcáé és oda is leesett egy BL.
Elmúlt pár évben fej-fej mellett halad a két klub.

Mourinho óta Barca, Real, Barca, Real, Barca, Real a szezonok sikeressége alapján a sorrend, ha megnézzük.
Ez minden csak nem elsöprő fölény.
Jah, leesett, ezt a szót kerestem, ez találó. Köszi.
Az meg, hogy a fej-fej mellett halad a két klub az elmúlt pár évben, enyhén szólva is ostobaság...Számold össze a megnyert trófeák számát az elmúlt pár évben.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.06.15. 11:26:23

Veidt_madridista írta:Ha mar origo fele hanyadekot olvasol, legalabb nézz utana a dolgoknak. Blatter a nyolcvanas evekrol beszelt, arrol az időszakról amikor valami olasz irányította az UEFA-t. Kulon ki is hangsulyozta utana hogy az o elnöksége alatt nem volt ilyen.

Edit: Kikerestem, egesz pontosan Artemio Franchi elnökségi idoszakarol beszelt, 1983 es 1990 között.
mint olvashattad: gondolatindítónak szántam, nem pedig megdönthetetlen bizonyítéknak arra, hogy csaltak nektek az elmúlt 5 évben. Ha végiggondolnád rájöhetnél, hogy ha már nyilvánosan is elismernek ilyeneket (illetve kiderülnek ilyenek) akkor mennyi szemét lehet még ott jól eltakarva h ne látszódjon. Valószínűleg nem a legkeményebb dolgokat fedik fel (jut el a köznéphez), szóval azt amit olvasol szorozd fel 10X sz..rosabb ügyekkel, és 100X több ki nem derült esettel. Nem szeretem azokat akik annyira megszállottak h nem hajlandóak meglátni a fától az erdőt, és akkor madridista (vagy barcás) h még a feketét is fehérnek (gránátvörös-kéknek) látja. Ha kiszámolod statisztikailag h mennyi volt az elmúlt 6 évben annak az esélye h a reál ilyen előnyös sorsolást kapjon akkor egy nagyon-nagyon kis számnál is kisebbet kapnál. A másik oldal meg a pénz, és az érdek ami bármire képes (sorsolási csalás, FIFA botrány, VB rendezések odaítélése stb.). Ha a kettőt összekapcsolod (mert gondolkodsz talán egy kicsit) akkor minimum gyanúsnak kell lenni az egésznek. Az lehet h pont ebben az esetben egy hihetetlen véletlen egybeesés sorozatnak lehetünk tanúi, és senki nem csalt a reálnak (lehet, de jó oddsok ellenében sem fogadnék rá még kisebb összegért sem) de azt viszont biztosra veszem h olyan svindlik/csalások/sikkasztások/stb. mennek BL/VB/foci terén amiket talán el sem tudunk képzelni, és leesne az állunk ha megtudnánk a teljes igazsságot arról h h is mennek a dolgok
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.15. 11:07:43

Veidt_madridista írta:Ha mar origo fele hanyadekot olvasol, legalabb nézz utana a dolgoknak. Blatter a nyolcvanas evekrol beszelt, arrol az időszakról amikor valami olasz irányította az UEFA-t. Kulon ki is hangsulyozta utana hogy az o elnöksége alatt nem volt ilyen.

Edit: Kikerestem, egesz pontosan Artemio Franchi elnökségi idoszakarol beszelt, 1983 es 1990 között.
Es akiknek az egész életük, sikkasztásból és lopásból állt ( Platini,Blatter) biztos soha nem vettek részt sorsolási csalásban. :lol: :lol: :lol: :lol: Ej ez a vak szerencse. :mrgreen: #-o

Ez az egész egy színház, mi meg tapsolunk nekik. =D> :wink:
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.15. 10:53:44

Ha mar origo fele hanyadekot olvasol, legalabb nézz utana a dolgoknak. Blatter a nyolcvanas evekrol beszelt, arrol az időszakról amikor valami olasz irányította az UEFA-t. Kulon ki is hangsulyozta utana hogy az o elnöksége alatt nem volt ilyen.

Edit: Kikerestem, egesz pontosan Artemio Franchi elnökségi idoszakarol beszelt, 1983 es 1990 között.
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.06.15. 06:55:57

emlékeztek? Azon beszélgettünk h hogyan lehet h a reál 6 éve nem kap komoly ellenfelet a BL-ben (kis túlzással)... Sokan leoltottak minket összeesküvés elméleteket gyártókat. Akkor lehet gondolkodni, és a dolgokat továbbgondolni h hogy is mennek a dolgok a világban, meg ott ahol sok a pénz, és sok az érdek:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... asnal.html" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.12. 14:07:25

visca el barca írta:nyugi, majd ha befejezik nekik a sorozatos BL csalásokat és véletlenül leesik 1-2 bajnoki cím, egyből az lesz a fontosabb sorozat. mindig az a fontos meg az értékmérő amit épp megnyernek.
Mondjuk ez nálunk is sokaknál így van. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.12. 14:04:32

nyugi, majd ha befejezik nekik a sorozatos BL csalásokat és véletlenül leesik 1-2 bajnoki cím, egyből az lesz a fontosabb sorozat. mindig az a fontos meg az értékmérő amit épp megnyernek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2016.06.12. 13:28:46

LG írta:
recrea írta:A fej fej mellett haladnak barokkos túlzás, maximum címekben (a két megnyert BL miatt), de nagyon szomorú lennék, ha játékban fej-fej mellett haladna a két csapat. Nekem legalábbis nagyon nem így tűnt a szezonban.
Őket játék nem érdekli, csak a címek. Illetve most már a címek közül is csak a BL. :roll: Teljesen mindegy nekik, hogyan, milyen játékkal, milyen körülmények között, csak több legyen, javuljon a statisztika, más nem számit, ők ennek örülnek, meg hogy mondogathatják, hogy világ legeredményesebb klubja, meg az urak klubja, meg hasonló gyökérségek, akiket kitalálnak.

Míg a legtöbb szurkoló a játékstílus, vagy egyes korszakos játékosok miatt szeretnek meg a csapatot, azt hiszem, a madridistákkal ez úgy történhetett, hogy kikeresték, melyik csapatnak van a legtöbb BL címe, és elkezdtek annak szurkolni, és örülnek neki, hogy ők mekkora madridisták, legalábbis amiket olvasok tőlük, csak erre tudok gondolni.
Jesszus, ilyen pontos megfogalmazását a mai madridizmusnak (tisztelet a kivételnek persze) nem gyakran olvas az ember!
Egyébként ha már hozzászólást nyitottam, leírom az én véleményemet is. Azt mondta egyszer Pep, hogy neki a bajnokság a legfontosabb cím, mert míg a BL-ben elég néhány meccsen jól játszani vagy szerencsésnek lenni, a bajnokságban hónapokon át állandó teljesítményt kell nyújtani, ami nehezebb. Sokkal hitelesebb erőmérő, ez az én meglátásom is.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.06.12. 07:50:23

Szerintem senki nem hiszi azt hogy ez a real ugy nyert egy sorozatot mint a 3-4 evvel ezelotti barca. Az kuriozum volt. Egyedi dolog mert valami ujat hoztak. Olyat amire az ellen nem volt felkeszulve. Ez a real nem hozott ujat hanem a klasszikus brusztolos focival nyert egy fontos cimet. Nem ugy fogjak emlegetni mint az a siker amibol oktato video szuletik. Es? Ritka az olyan. Sot..10 evente erik meg egy olyan generacio. Nem varhatjatok el realisan a realtol hogy ugy huzzak be ahogy elkepzelitek. De meg a barcatol sem. Biztos vagyok abban h ha a barca egy dontoben a 90. Percbeb egy kamu tizivel nyerne az sem okozna sokaknal gondod hisz a kupa megvan. Es jogosan mert csak ez szamit. Ebbol van a penz. Es a penz ma a minden. Nincs a realnak olyan kerete amely alkalmas az olyan jatekra de meg csak olyan ellenfelek sincsenek vegig akik ezt hagynak. Ilyen a mai foci. Ennek ellenere a real ott van minden fronton ahogy a barca is. Nem lehet egyiket sem leirni soha. Meg egy meccsre sem. En nem nezek vissza meccseket utolag mert nem szorakoztatnak. Vagy en valtoztam vagy a foci lett szarabb. Evvan :/
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.11. 17:05:04

ntibi67 írta: Na előbb még csak nem volt látványos foci,most már hitvány meccsek...ahhoz képest,hogy én nem akarok meggyőzni egy madridistát se,azért szépen alakul át a véleményed.Aműgy én nem arra célozgattam,hogy csak szerencsével nyertetek,csak megállapítottam,hogy számomra nézhetetlen,dög unalmas volt az utolsó 3 BL meccsetek!
Az en velemenyem nem valtozott. Es szerintem te is pontosan tudod hogy a hitvanyt nem nezhetetlen ertelemben irtam (hogy a Te szavaidat hasznaljam), hanem latvanyt nelkulozoben (de ennek ellenere is tudtam elvezni, ahogy irtam). Ha nezhetetlent akarsz latni, akkor egy NB2-es meccset ajanlok. Ha egy BL elodonto nem latvanyos, akkor annak valoszinuleg mas okai vannak.
Na de kiszallok.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.06.11. 16:20:50

Veidt_madridista írta:
ntibi67 írta: Te azt írod,hogy nem volt látványos foc,meg boncolgathatod tőlem,hogy támadó harmadban így meg úgy,én meg azt mondom,hogy dög unalom!De mond meg őszintén vissza tudod örömmel nézni az utolsó 3 BL meccseteket,amin született egy öngólotok és egy lesgólotok?
Orommel? Igen, mivel nyert a csapatom, es nekem ez boldogsagot okoz. Ettol persze hitvany meccsek voltak, szo se rola. Mondjuk sosem ertettem az olyan foci nezoket akik egy latvanytalan merkozest egybol unalmasnak konyvelnek el. A foci nem csak a szep cselekbol all.
Na előbb még csak nem volt látványos foci,most már hitvány meccsek...ahhoz képest,hogy én nem akarok meggyőzni egy madridistát se,azért szépen alakul át a véleményed.Aműgy én nem arra célozgattam,hogy csak szerencsével nyertetek,csak megállapítottam,hogy számomra nézhetetlen,dög unalmas volt az utolsó 3 BL meccsetek!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.11. 16:09:47

ntibi67 írta: Te azt írod,hogy nem volt látványos foc,meg boncolgathatod tőlem,hogy támadó harmadban így meg úgy,én meg azt mondom,hogy dög unalom!De mond meg őszintén vissza tudod örömmel nézni az utolsó 3 BL meccseteket,amin született egy öngólotok és egy lesgólotok?
Orommel? Igen, mivel nyert a csapatom, es nekem ez boldogsagot okoz. Ettol persze hitvany meccsek voltak, szo se rola. Mondjuk sosem ertettem az olyan foci nezoket akik egy latvanytalan merkozest egybol unalmasnak konyvelnek el. A foci nem csak a szep cselekbol all.
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.06.11. 16:05:28

Az arcoskodásról az a véleményem, hogy mivel otthonról a fotelból nem sok mindent tett hozzá az illető a csapata sikereihez (bármelyik csapatról van szó), szépen önmagába kéne nézni, és csendben maradni.

Szurkolni egy csapatnak, vagy hencegni vele a "isiben" nem ugyanaz. Az meg, hogy valakit felnőtt létére az éltet, hogy milyen címekkel henceghet, annak csak gratulálni tudok. =D>
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.06.11. 16:00:55

Veidt_madridista írta:
ntibi67 írta: Te ezt elhiszed amiket írsz?Na még ilyen magyarázatot se hallottam,hogy azokon a meccseken ahol a játék értékelhetetlen volt és született összesen egy öngól,ezért csak a City felelős!De persze felejtsük el,azt elhiszem,hogy madridistaként szívesen kitörölnéd az emlékezetedből!
Attol mert a palya tamado harmadaban elfogyott a tudomany tobbnyire, es ebbol kifolyolag nem volt kifejezetten latvanyos sem a jatek, meg nem jelenti azt hogy nem tartottuk kezben a meccset. A Citynek 0 golhelyzeze volt 2 meccs alatt. Es emlekeztetlek, ez az a City amelyik rugott a PSG-nek 3 golt. Nem hiszem hogy kiscsapatnak kellene elkonyvelni oket.
Te azt írod,hogy nem volt látványos foc,meg boncolgathatod tőlem,hogy támadó harmadban így meg úgy,én meg azt mondom,hogy dög unalom!De mond meg őszintén vissza tudod örömmel nézni az utolsó 3 BL meccseteket,amin született egy öngólotok és egy lesgólotok?
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.11. 15:47:29

ntibi67 írta: Te ezt elhiszed amiket írsz?Na még ilyen magyarázatot se hallottam,hogy azokon a meccseken ahol a játék értékelhetetlen volt és született összesen egy öngól,ezért csak a City felelős!De persze felejtsük el,azt elhiszem,hogy madridistaként szívesen kitörölnéd az emlékezetedből!
Attol mert a palya tamado harmadaban elfogyott a tudomany tobbnyire, es ebbol kifolyolag nem volt kifejezetten latvanyos sem a jatek, meg nem jelenti azt hogy nem tartottuk kezben a meccset. A Citynek 0 golhelyzeze volt 2 meccs alatt. Es emlekeztetlek, ez az a City amelyik rugott a PSG-nek 3 golt. Nem hiszem hogy kiscsapatnak kellene elkonyvelni oket.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.06.11. 15:41:35

ferninho írta:
ntibi67 írta:Nekem a mai napig fel vannak véve a tavalyi BL elődöntőink és döntőnk.Azóta is többször megnéztem.Valyon hány madridista nézi szívesen vissza az utolsó 3 BL meccsüket?300 perc egy öngól egy lesgól és tömény unalom.
Elődöntőket felejtsétek már el, ott nem a Real volt gyenge, hanem a City volt mâr-már felháborító módon gyenge, a Real meg lehozta amennyit kellett, csak a ziccerek nem mentek be, de gondolom egyszerűbb szarráfikázni a Realt milyen rosszak voltak az elődöntőben, mikor erről szó sem volt. Teljesen kêzbentartott párharc volt a Real szempontjából.

Valyon... khhm, Bob, intézkedj :P
Te ezt elhiszed amiket írsz?Na még ilyen magyarázatot se hallottam,hogy azokon a meccseken ahol a játék értékelhetetlen volt és született összesen egy öngól,ezért csak a City felelős!De persze felejtsük el,azt elhiszem,hogy madridistaként szívesen kitörölnéd az emlékezetedből!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.06.11. 15:30:32

ntibi67 írta:Nekem a mai napig fel vannak véve a tavalyi BL elődöntőink és döntőnk.Azóta is többször megnéztem.Valyon hány madridista nézi szívesen vissza az utolsó 3 BL meccsüket?300 perc egy öngól egy lesgól és tömény unalom.
Elődöntőket felejtsétek már el, ott nem a Real volt gyenge, hanem a City volt mâr-már felháborító módon gyenge, a Real meg lehozta amennyit kellett, csak a ziccerek nem mentek be, de gondolom egyszerűbb szarráfikázni a Realt milyen rosszak voltak az elődöntőben, mikor erről szó sem volt. Teljesen kêzbentartott párharc volt a Real szempontjából.

Valyon... khhm, Bob, intézkedj :P
madridista
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.06.11. 15:06:53

Nekem a mai napig fel vannak véve a tavalyi BL elődöntőink és döntőnk.Azóta is többször megnéztem.Valyon hány madridista nézi szívesen vissza az utolsó 3 BL meccsüket?300 perc egy öngól egy lesgól és tömény unalom.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.06.11. 12:42:49

recrea írta:A fej fej mellett haladnak barokkos túlzás, maximum címekben (a két megnyert BL miatt), de nagyon szomorú lennék, ha játékban fej-fej mellett haladna a két csapat. Nekem legalábbis nagyon nem így tűnt a szezonban.

A klasszikus meg szó szerint úgy volt, ahogy leírta a kolléga, magunkat vertük meg a szezon további részére.
Barokkos túlzâs persze, tény, hogy eredményesebb a Barca, de már basszus ott tartunk, hogy szégyellje magát a Real, meg foshalmaz az egész.
Ilyet leírnak itt, hogy a Barca arcozhat, a Real meg maradjon szerény, mert semmit nem érnek kb., miközben a Real is játszott rengetegszer szépen, aratott nagy győzelmeket és nyert címeket, igaz nem annyit mint a Barca.

És igen, BL többet ér, mint a többi, viszont hatalmas nagy szégyen, hogy nem bír a Realnak leesni egy bajnoki cím. Ezen nincs mit vitatni.
De ha elhozzuk a BLt senkit nem fog érdekelni, ha elbukjuk a bajnokságot, de mivel egy BL duplázáshoz isteni csoda kell, a Realnak jövőre a bajnokságra duplán oda kell figyelni, mert annak kötelezően meg kéne már lennie.
madridista
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.11. 12:39:24

LG az igazolásokban írta:itt sem elég a címek begyűjtése ahhoz, hogy korszakos csapatról beszélhessük.
Nem is állítottam, hogy korszakos csapat, de kössél bele abba, amit le sem írtam. Csupán blődségnek érzem, hogy véletlenszerű időintervallumokat keresünk, ahol a mi kedvenceink mellett tudunk érvelni, és ha tévedünk, akkor találunk egy másikat.

Igenis, amikor 10 év múlva visszanézel nem azt látod, hogy a Real milyen könnyű sorsolással ment el a döntőig, hanem azt, hogy megnyerték. Egy korszakos csapat attól lesz korszakos, hogy úgy is játszik, a Real nem játszott úgy. Ezzel ellentétben viszont inkorrekt nem elismerni a másik győzelmét és azt, hogy egy fronton többet értek el. Az utolsó állítást pedig valószínűnek érzem, hogy a habfehér szurkolók egy része is így gondolja.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.11. 12:19:34

Megnyerték kétszer a BL-t le a kalappal, de hogy egyenlő lenne a helyzet? Közben mi is nyertünk egyet, plusz bajnokságban mindvégig előttük végeztünk és nyertünk zsinórban kettőt meg volt 4:0 is. Én mindig tisztelettel szoktam beszélni a RM-ról ahogy másról is, meg egyetértek, hogy alázattal kell kezelni a jó eredményeinket, de ferninho kijelentése abszurd. Lehet jönni x dologgal meg y dologgal, négy éve nem nyertetek bajnokságot miről beszélünk? Az totál lemérhető dolog, mindig játszunk velük meg a többiekkel is, objektíven lehet kezelni. Elmúlt nyolc évben is egyszer nyert a RM. Elismerem a két BL-t emiatt az Atletico elé teszem őket (döntő előtt a Ticot gondoltam előrébbnek az eredményekre hivatkozva), de magunk elé nem.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése