Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.05. 02:03:30

Ha már annyi szó van róla.. :D

Philippe Coutinho ● The Wizard ● 2016/17
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.11.02. 19:13:59

Ings nem játszik már ebben a szezonban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.11.01. 09:14:46

Esetleg tud valaki egy oldalt ahol meg tudnám nézni a PL összefoglalókat? :)Sajna nincs spíler tvm....
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.31. 21:40:20

Best minutes per goal (Selected players in PL history, min. 40 goals):

1. Agüero 106.9 mins/goal (109 goals)
2. Henry 121.8 (175)
3. Van Nistelrooy 128.2 (95)
15. Giroud 165.5 (59)
16. Drogba 168.8 (104)
17. Cole 169.1 (187)
21. Torres 172.9 (85)
22. Ronaldo 173.1 (84)
24. Tevez 174.5 (84)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 16:33:08

Pool megint gálázott amúgy
A védekezésük közel sem volt olyan jó, kaptak két gólt, de azon kívül is voltak CP helyzetek. Igaz, eleve nagyon nyílt meccs volt, egyik csapat sem dédelgette a labdát, hanem mentek előre becsülettel.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.30. 16:04:22

Tromort77 írta:
palesz77 írta:Can is ébredezik, jó nézni ezt most.
Emre Can't. :D
Jójó, csak kapura lövésekkel ne próbálkozna.
Emre Can! Micsoda gólt lőtt.. :D

Pool megint gálázott amúgy, Coutinho összefoglaló alapján főleg, 2 gólpassz, 1 gólpassz előtti, az volt a legnagyobb. Hendo meg a 4. gólt készítette elő gyönyörűen - Firmino pöcije se volt rossz.

Az igazolások topicban meg volt szó arról, hogy Coutinho szerintem a középpályán lenne a legjobb. Itt a mostani meccsről egy összefoglalója, ezért mondom én, hogy szerintem ott lenne a legjobb. Baromira érzi ezeket a kiugratásokat, szélre tett labdákat, és ha nem ő van középen, akkor magának kéne odatennie.. Nem váltotta meg a világot nyilván, de szerintem nagyon biztatóan tolta. Ha ezt a szintet tudná hozni végig.. Idén amúgy kicsit javult szerintem a hullámzása, meglátjuk, lehet csak fellángolása van megint.
Tromort77 írta:Ovie Ejaria vs Tottenham (H) 16-17
https://www.youtube.com/watch?v=rPwN8NOUoBI
Ezt meg láttam ám. 8) Mondjuk nem játszott most túl jól, a második félidőre javult valamennyit, de amúgy annyira most nem tetszett.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 15:29:31

PCsabi írta:Giroud első labdaérintése: gól.

Giroud második labdaérintése: gól.
Én csak az 1. góljánál vettem észre, hogy becserélték. Kellett is nagyon, már kezdtem azt hinni, hogy ebből a teljesen simának induló meccsből is bukta lesz, de aztán szerencsére a végére kijött a két csapat közti különbség. A. Sancheznek külön gratulálnék, élmény volt nézni a játékát. =D>
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.29. 15:17:11

Giroud első labdaérintése: gól.

Giroud második labdaérintése: gól.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.28. 19:29:02

LG írta:Vajon hogy lett bajok 2012-ben a Reallal, pont és gólrekordot döntve, ha nem való komoly csapat élére, meg amúgy is, megbukott a Reallal? Persze, tudom, nem nyert BL-t, Ancelotti meg igen. Viszont az olasz nem nyert, a portugál pedig megnyerte az elmúlt 8 év egyetlen RM bajnoki címet. És reméljük még hosszú-hosszú ideig ez lesz nekik az utolsó.
Abban a BL cimben boven benne volt Mourinho munkaja. A portugal elott 7 even at nem tudtak tuljutni a nyolcaddontokon. 14ben pont visszajott nekik az a szerencse ami balszerencse volt nekik 3 even at Mourinhoval. En nem az edzoi kvatilatasait kerdojelezem meg, hanem hogy emberileg mennyire undorito volt velunk szemben. Egyebkent ma ezt nyilatkozta:

"In five years time Messi will be 34. And we will all be crying because he is 34."
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.28. 19:20:04

Vajon hogy lett bajok 2012-ben a Reallal, pont és gólrekordot döntve, ha nem való komoly csapat élére, meg amúgy is, megbukott a Reallal? Persze, tudom, nem nyert BL-t, Ancelotti meg igen. Viszont az olasz nem nyert, a portugál pedig megnyerte az elmúlt 8 év egyetlen RM bajnoki címet. És reméljük még hosszú-hosszú ideig ez lesz nekik az utolsó.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.28. 18:54:23

PCsabi írta:McDeere:

Amellett, hogy egy sehova sem számító Ligakupa-meccsből nyilván sosem szabad komolyabb következtetéseket levonni, valami azért elég jól látszott tegnap: egy Mourinho-csapatnak még mindig az áll a legjobban, ha bűnszar meccsre tudja kényszeríteni az ellenfelet.

Közelebbről: ez a United akkor, és csak akkor lehet sikeres, ha olyan, külső szemmel nézve rettenetes meccseket tud játszani szakmányban, mint amilyen a tegnapi volt. Ne áltassuk magunkat, ez José igazi terepe, a retinákat fel nem izgató kedélyes fingreszelés, az ellenfél hibáira váró, már-már nihilista felfogás, a kockázatkerülés, és az egyéni villanások. Hogyan is lehetne más, amikor egyik alapvető elve, hogy a meccseket az nyeri, aki kevesebbet hibázik?

A hibától való rettegésnek azonban komoly ára van. A csapat nyerhet ugyan, de egy pontnál tovább sosem jut - fejlődni, tanulni ugyanis csak az tud, aki hibázik. Ahogyan nem született még ember, aki anélkül tanult meg biciklizni, hogy lehorzsolja a térdét, úgy nem akadt még olyan korszakos csapat sem a futballban, amelyiket evolúciója korai fázisában ne rakta volna el valaki istentelen kegyetlenséggel.

A nagyság ára ugyanis, hogy kockáztatni kell hozzá.

A jobbaknak bejön, a rosszabbaknak nem, de még utóbbiak is hasznosabbak egy csapat hosszú távú fejlődésének szempontjából, mint azok, akik meg sem próbálják. José ennek ellenére sem próbálja - amit persze magyaráz, hogy alulról küzdötte fel magát, és jó előre tudta, semmi más nem lesz képes felemelni őt, csak a győzelem. Nem érdekelte az alkotás, nem a játék történelemkönyveibe akarta bevésni a nevét: egyszerűen fel akart törni, és megmutatni, hogy ő is ér annyit, mint akárki más.

Ehhez a karakterhez viszont olyan - és csak olyan - csapatok illenek, mint amilyen a Porto, a Chelsea, vagy Inter volt. Kicsik, esélytelenek, elnyomottak, gyűlöltek, hosszú ideje sikertelenek, esetleg ezek így mind, együtt és egyszerre. A Real és a United nem ez a típus: előbbinél már meg is bukott José, míg utóbbinál most táncol a bukás szélén.

Egy valami mentheti meg: ha a saját képére formálja a klubot. De vajon megér ennyit a siker a Manchesterben?
Hihetetlenül jól foglalta össze. Teljesen adom, amit ír, szinte szóról szóra, mert én is így látom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.27. 21:37:44

McDeere:

Amellett, hogy egy sehova sem számító Ligakupa-meccsből nyilván sosem szabad komolyabb következtetéseket levonni, valami azért elég jól látszott tegnap: egy Mourinho-csapatnak még mindig az áll a legjobban, ha bűnszar meccsre tudja kényszeríteni az ellenfelet.

Közelebbről: ez a United akkor, és csak akkor lehet sikeres, ha olyan, külső szemmel nézve rettenetes meccseket tud játszani szakmányban, mint amilyen a tegnapi volt. Ne áltassuk magunkat, ez José igazi terepe, a retinákat fel nem izgató kedélyes fingreszelés, az ellenfél hibáira váró, már-már nihilista felfogás, a kockázatkerülés, és az egyéni villanások. Hogyan is lehetne más, amikor egyik alapvető elve, hogy a meccseket az nyeri, aki kevesebbet hibázik?

A hibától való rettegésnek azonban komoly ára van. A csapat nyerhet ugyan, de egy pontnál tovább sosem jut - fejlődni, tanulni ugyanis csak az tud, aki hibázik. Ahogyan nem született még ember, aki anélkül tanult meg biciklizni, hogy lehorzsolja a térdét, úgy nem akadt még olyan korszakos csapat sem a futballban, amelyiket evolúciója korai fázisában ne rakta volna el valaki istentelen kegyetlenséggel.

A nagyság ára ugyanis, hogy kockáztatni kell hozzá.

A jobbaknak bejön, a rosszabbaknak nem, de még utóbbiak is hasznosabbak egy csapat hosszú távú fejlődésének szempontjából, mint azok, akik meg sem próbálják. José ennek ellenére sem próbálja - amit persze magyaráz, hogy alulról küzdötte fel magát, és jó előre tudta, semmi más nem lesz képes felemelni őt, csak a győzelem. Nem érdekelte az alkotás, nem a játék történelemkönyveibe akarta bevésni a nevét: egyszerűen fel akart törni, és megmutatni, hogy ő is ér annyit, mint akárki más.

Ehhez a karakterhez viszont olyan - és csak olyan - csapatok illenek, mint amilyen a Porto, a Chelsea, vagy Inter volt. Kicsik, esélytelenek, elnyomottak, gyűlöltek, hosszú ideje sikertelenek, esetleg ezek így mind, együtt és egyszerre. A Real és a United nem ez a típus: előbbinél már meg is bukott José, míg utóbbinál most táncol a bukás szélén.

Egy valami mentheti meg: ha a saját képére formálja a klubot. De vajon megér ennyit a siker a Manchesterben?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.27. 20:54:31

https://m.facebook.com/8factFootball/ph ... &source=48" target="_blank

Vannak itt negatív rekordok is... :D

Hamár tehetségek, nekem Alonso tűnt fel a Chelseaből.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2016.10.27. 12:57:15

Szerintem Rashford a szélen pont Maffeo miatt tudott lubickolni, voltak fogalmatlan pillanatai a srácnak, de aztán nagyon feljvault és látszik rajta, hogy hatalams tehetség. Kíváncsi leszek be fogja-e építeni Pep. De aki engem egyértelműen megvett az Aleix Garcia, 19 évesen ilyen komoly irányító szerepkört lehozni rögtön a mélyvízben egy majdnem fullus Mu ellen az azért nem semmi. Hatalmas tehetség a srác. Guardiola alatt a legjobb kezekben van.
palesz77 írta:José amúgy fejlődik szép lassan, Mata kezdő, Herrera kezdő, most Carrick is játszott. Szezon végére lehet kiküldi a legjobb csapatát is majd..
+Schneiderlin is kapott pár percet. :D

Ja és:
Ovie Ejaria vs Tottenham (H) 16-17
https://www.youtube.com/watch?v=rPwN8NOUoBI
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.27. 08:22:12

Martial kihagyott pár meccset most agyrázkódás miatt, azóta a Fener ellen kezdő volt, amúgy csere szokott lenni. Vele nincs baj szerintem, csak Rashforddal ketten egyszerre nem sűrűn vannak a pályán, mert Ibra ugye a kezdő cenyó, és le se jön soha.. Pedig sokszor jobb lenne, ha egyikük menne centerbe, a másik meg a szélre, Ibra néha fék szerintem, küzdeni se mindig küzd középen, néha csak lébecol.

José amúgy fejlődik szép lassan, Mata kezdő, Herrera kezdő, most Carrick is játszott. Szezon végére lehet kiküldi a legjobb csapatát is majd.. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.27. 00:41:11

Nero. írta:Martial es Depay United jatekosok meg? Mennyibe is volt a ketto?
Depay tipikus holland újhullám, csinált egy-ket cselt aztán sokan azt hittek, hogy majd jo lesz, dehát gyakorlatilag szerintem a gyerek ugy elfog tűnni a süllyesztőben ahogy van. Martial viszont nekem kérdőjel, hogy miért nem kap lehetőséget, benne pedig nagyon sok lehetne.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.27. 00:26:07

Martial es Depay United jatekosok meg? Mennyibe is volt a ketto?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.26. 23:20:22

City megint nem tudott nyerni, 1-0-ra kikaptak a Unitedtől. Szokásos PL meccs volt amúgy, sok pontatlanság, nem túl veretes színvonallal. Pogba szokásához híven pár villanást hozott csak össze, Rashford a szélen volt megint, de ma jobban tolta, a második félidőben főleg. Herrera még mindig a király a középpályájukon, kell ő mint egy falat kenyér a pontosságával - nem mondom, hogy nála jobb embert nem találnának, de a keretben biztos nem. City meg nem vette komolyan, a B-ből hoztak fel kezdőt a középpályára - Aleix Garcia a srác, ő még jól is kente amúgy -, Caballero a kapus.. Ahhoz képest nem volt akkor a különbség, a jobbhátvédjük, Maffeo, kifejezetten jó kis játékosnak tűnt. Belőle még lehet valaki szerintem, főleg hogy nincs a posztján komoly konkurencia a Cityben most.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.24. 10:26:56

Tromort77 írta: Én komolyan várom, hogy mi az amit hozzá tud tenni a csapathoz és felpörgetni, mert ez eddig baromi kevés.
Ki is mondtad a lényegét.Nekem Mou olyan mint aki elfelejtette hogyan kell győzni!Nincs semmi váratlan a csapataiban semmi pengés nagy húzás.Betoljuk a buszt amit secperc alatt most már bárki arrébb nyom, a támadók döcögnek, a pengés játékosok kérdőn néznek a pályán mit is kéne csinálniuk, közben meg igyekszik mindenki Ibrának labdát adni mert ha úgy van ő ezer évesen is képes még egy egyben megoldani.Sokkal többre ment volna ha Pogba helyett védőt vesz, Fellainit eltakarítja meg mondjuk lehet az örményt jatszatni kéne.Jó nyilván többet tud a fociról mint vagy akármelyikünk,de pont az veszett el amitől akkora ász volt, ideje lenne visszahozni, mert már semmi speciális nincs benne.
Kép
Tromort77

2016.10.24. 09:12:13

Valóban a teremtés kudarca vagyok amiért képes vagyok azon nevetni, hogy a nagy és egyetlen szpesölnél még LVG és Moyes is jobb rajtott vett. Oké, gyengébb ez a keret a régi Fergusoni csapatoknál, de elköltöttek egy rakat pénzt és semmivel nincsenek előrébb tavalyhoz képest. Azért az alap sem kutyaütőkből áll a PL szintjén, mégsincs semmi szisztéma. Se a játékban se az igazolások terén. Még az eredmények oké, nem vészesek, hosszú a szezon. De a játék az amivel a gond van. Bár túlzok, hogy ezt játéknak merem nevezni. Amíg ilyen Fellaini-ket kezdet addig nem is lehet mást várni. Vagy az is érthetetlen, hogy 5 forduló kellett mire rájött, hogy Rooney már rég csak hátráltajta a csapatot. Pont azért vitték, hogy kitakarítson és építsen arra a magra akikre lehet. Ehhez képest partvonalra tett egy Darmian-t aki tavaly egész jól szerepelt, helyette most Valencia-t játszatja aki nem rossz, de minden csak nem védő. De legalább 100ból egy beadása megtalál valakit. Vagy úgy tett például egy Schneiderlin - Schweinsteiger duót ki a csapatból, hogy nagyon esélyt sem adott nekik. Pedig amit pl Pogba hozott a Chelsea ellen azt ők is hozták volna. Vagy tol egy 200 éves Ibrát akinek már rég köze nincs a játékhoz. Eredményes, de egy komoly rendszerben nem tud letámadni és nem tudja kivenni a részét a támadás építésből. Mindezért meg kidob a szélre egy Rashford-t. Vagy nem tudom mikor veszi észre, hogy támadásépítésben kb Mata az egyetlen kreatív játékosa, mégis csak mindig akkor tudja betenni ha már ég a ház.

Ha nem nézzük a Mou nevet, hanem csak az elköltött pénzt és az eredményeket, illetve a mutatott játékot akkor eddig megállapítható, hogy siralmas. Én komolyan várom, hogy mi az amit hozzá tud tenni a csapathoz és felpörgetni, mert ez eddig baromi kevés.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.10.24. 01:07:17

Várjuk ki a végét szerintem is, én még nem írnám le, de valami nincs rendben. Bár számomra nagyobb talány az, ahogy tavaly szerepelt a Chelseavel, mint most a United gyengébb rajtja. Ott az öreg skót távozása óta semmi sem a régi, dől a pénz, de inkább túlfizetett primadonnáknak látom a MU futballistáit, mint vérprofi, győztes mentalitású játékosoknak, mióta Ferguson elment.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.10.23. 21:27:54

LG írta:
recrea írta:
Egyébként évek óta a nevéből él, elfogyott, mint itthon a búzasör. Jó lesz majd szövetségi kapitánynak, ha meg merik egyáltalán lépni, h kinevezik.
2015 még nem volt olyan régen, akkor bajnokságot nyert a Chelsea-vel, azt a szezont szerintem sikeresnek könyvelhessük.
Az utolsó szezonja tényleg bukás, és a mostani sem indult fényesen, de várjuk ki a végét. A Real edzőjeként is bekezdett az emlékezetes 5-0-s Klasszikussal, aztán tavaszra már egész jók lettek, köv. évben jött a bajnoki cím is, az elmúlt 8 szezonban az egyetlen Real bajnoki cím. :roll:
Nagyon lent vannak, innen nem felfelé szokott vezetni az út, de a kupákat még mindig májusban osztják. Nekem semmi bajom a MU-val, mindig is szimpatikus csapat volt, jó focisták, jó munka, rendre elkentük őket a BL-ben, semmi gond nem volt. Poolnak szurkolok, aztán Pep miatt a City-nek, pedig közel sem szimpatikus már a spanyol.

Internél, Realnal top munkát végzett, maxot hozta ki, ahogy nem nyert a "mi vagyunk a Real Madriddal" BL-t, úgy akár nyerhetett is volna velük. Ha emberileg kicsit változtatott volna, még mindig lehetne a Real edzője, sztem sikeres is lett volna, de ahol ő van, ott mindig feszült a helyzet, ami rossz. Jó edző, sztem már nem top, és egyébként is, azért nem nyer majd semmit, mert a fű, a bíró, a játékosai, az eső, a labdaszedő, az ellenfél, stb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.23. 21:13:53

recrea írta:
Egyébként évek óta a nevéből él, elfogyott, mint itthon a búzasör. Jó lesz majd szövetségi kapitánynak, ha meg merik egyáltalán lépni, h kinevezik.
2015 még nem volt olyan régen, akkor bajnokságot nyert a Chelsea-vel, azt a szezont szerintem sikeresnek könyvelhessük.
Az utolsó szezonja tényleg bukás, és a mostani sem indult fényesen, de várjuk ki a végét. A Real edzőjeként is bekezdett az emlékezetes 5-0-s Klasszikussal, aztán tavaszra már egész jók lettek, köv. évben jött a bajnoki cím is, az elmúlt 8 szezonban az egyetlen Real bajnoki cím. :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.10.23. 21:00:55

Legőszintébb öröm a káröröm, nincs benne irigység :) Mondjuk Mou jelenlegi edzői kvalitásainak vajmi kevés köze van ahhoz, h mit csinált Madridban. Visszatette őket a térképre, nála meg a cél szentesíti az eszközt.

Egyébként évek óta a nevéből él, elfogyott, mint itthon a búzasör. Jó lesz majd szövetségi kapitánynak, ha meg merik egyáltalán lépni, h kinevezik.
Válasz küldése