Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 00:18:09

yep írta:

ui: csabarca, ha már itt köpködödsz a Real Madrid-ra 0-24-be, légyszi ne gyere már át hozzánk jópofozni, mert kumma szánalmas.
pü-ben megtalálsz, itt is-ott is, ha problémád van.
amúgy, csababarca, nem csabarca.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.04.19. 00:17:24

Markionni,ha már ok-okozat, akkor ugye Casemiro zuhanyzik idejében ahogy érdemelte, és nincs az általad vitatott tizenegyeses szitu....
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 00:17:00

Markionni azért az összes kétes esetet ne hozd már fel a Madrid javára. :)
Azokból volt tévedés ide is, oda is. Ami nem kétes eset az a 2 lesgól, az tény. Az öngólról még nem láttam perdöntő képet, plusz nem is ért bele emlékeim szerint Lewa, szóval az maradjon csak kétes eset továbbra is.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:16:34

markionni írta: Elfogult vagy. :D
Ahogy mindenki
az ongol les volt
Elmondom még egyszer, hogy megértsd.
Nem volt les.
Konzekcenia?
Ennek fuss neki még egyszer sztem :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.19. 00:16:07

Az elso meccs utan Neuer maga mondta, hogy a 2-1es vereség még nekik hízelgő, ma meg az elso felidobe legalább 2vel mehetett volna a Madrid, de mondom, kiszálltam. Ti se remegjetek, ezek még mindig csak a negyeddöntők voltak, messze még a Real BL.
Markionni: Hagyd, most bevan vadulva mindenki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.04.19. 00:17:07-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.19. 00:15:30

gg86 írta:
markionni írta:Pontosan tudod hogyha az 50. percben jogosan lekuldi a meszarlasert akkor semmi eselye nem lett volna a Bayernnek. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt pirossal okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Madrid karara.
Ok. 2009-ben a Chelsea-Barcelona elődöntőben Ballack kezezett az ötödik percben 0-0-nál. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt tizenegyessel okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Barcelona karara.
Sot, Maradona kezezett 30 eve es azzal tovabbmentek. Nonszensz.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.04.19. 00:13:39

markionni írta:Pontosan tudod hogyha az 50. percben jogosan lekuldi a meszarlasert akkor semmi eselye nem lett volna a Bayernnek. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt pirossal okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Madrid karara.
Ok. 2009-ben a Chelsea-Barcelona elődöntőben Ballack kezezett az ötödik percben 0-0-nál. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt tizenegyessel okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Barcelona karara.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 00:13:10

hajnesz írta:Akik Thiagot tárt karokkal visszavárták, azok remélem láttak tőle jobb meccseket is.
A Neuer meg bemutatót tartott a világnak, hogy miért ő a legjobb. Magasan a legjobb!

A meccsről: Nagyon csalódott vagyok. Alapból nem tartottam jó ötletnek Kassainak adni a meccset, akivel problémák voltak már az nb1-ben is (Fradi meccsei). Ami idegesitő, hogy egyik szakértő sem merte azt mondani, hogy Kassai egy kalap trágya. Egyik sem. Mert magyar, és a magyar muszáj megvédeni...
Egyetértek, Thiago olyan volt mint akit a meccs előtt dobott az asszony, sok eladott labda, dekoncentrált játék. Az önbizalma megvolt, de ma jobban kellett volna pörögnie. Robben például a hosszabbításig meccs embere szintű játékot hozott, pedig már nem mai gyerek.

Neuer brutális kapus, a legjobb ahogy mondod. A 90 percet megint úgy hozta le, hogy jópár olyan bravúrt mutatott be amit nincs ember aki kiszed, ezen felül sugározza a magabiztosságot és nyugalmat, lábbal is remek. Sajnos Kassaival szemben ez is kevésnek bizonyult. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:12:31

Nero, sehol sem írtam, hogy csalás volt. :wink:

Markionni, nehogy kihozd már a végén, hogy ők jártak jobban. :lol:
Ja es ne akarjon mar egy olyan csapat tovabbjutni ami 210 perc alatt negyszer talalja el a kaput es nem volt akciogolja. :D
Ti szoktátok mondani, hogy gól-gól, mit számít, hogy szerzik. :) Ti meg megint csak beadásból szereztetek gólt, amíg éles volt a párharc, bumm. Amiből egy szabálytalan volt.
Robben a ziccerénél nem találta el a kaput, akkor az sem volt gólszerzési lehetőség?

Amíg 11 vs. 11 volt, nem voltatok jobbak, teljesen kiegyenlített volt a párharc. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.04.19. 00:17:19-kor.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.19. 00:11:06

Messias2 írta:
yep írta:..
Őszintén kívánom, hogy akárki jön veletek szembe, minimum 2 lesgólt lőjön nektek, és kapjon még legalább egy teljesen kamu tizit is amellé, hogy ramost már az odavágó 4. percében elküldik zuhanyozni.
Elfogult vagy. :D

Bayer elleni tevedesek:
Casemiro elmaradt piros, ket lesgol

Real elleni:
Vidal elmaradt piros a masodik felido elejen, az ongol les volt, Casemiro elmaradt tizi

Konzekcenia? Jovore mar videobiro kell mert tobkrevagtak megkockaztatom az idei Bl legjobb parharcat.

Ja es ne akarjon mar egy olyan csapat tovabbjutni ami 210 perc alatt negyszer talalja el a kaput es nem volt akciogolja. :D
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.19. 00:09:01

markionni írta:Pontosan tudod hogyha az 50. percben jogosan lekuldi a meszarlasert akkor semmi eselye nem lett volna a Bayernnek. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt pirossal okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Madrid karara.
Így van, ti vagytok az áldozat :D
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:08:14

yep írta:..
Őszintén kívánom, hogy akárki jön veletek szembe, minimum 2 lesgólt lőjön nektek, és kapjon még legalább egy teljesen kamu tizit is amellé, hogy ramost már az odavágó 4. percében elküldik zuhanyozni.

Nero: Te meg milyen "lesimázásról" beszélsz? :lol: :lol:
Láttad a meccseket egyáltalán, vagy csak az eredmények küldte az értesítést a gólokról? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messias2 2017.04.19. 00:09:26-kor.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.04.19. 00:07:20

Tobias88 írta:a 3. gól:
Kép

Lehet ragozni, de felesleges
Sírok :lol:
Az nem volt a les a szabályok szerint. Mivel Marcelo is az utolsó védő mögött volt már, így az új lesszabály alapján az gól.
94:39 6 - 1
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.04.19. 00:05:52

Akik Thiagot tárt karokkal visszavárták, azok remélem láttak tőle jobb meccseket is.
A Neuer meg bemutatót tartott a világnak, hogy miért ő a legjobb. Magasan a legjobb!

A meccsről: Nagyon csalódott vagyok. Alapból nem tartottam jó ötletnek Kassainak adni a meccset, akivel problémák voltak már az nb1-ben is (Fradi meccsei). Ami idegesitő, hogy egyik szakértő sem merte azt mondani, hogy Kassai egy kalap trágya. Egyik sem. Mert magyar, és a magyar muszáj megvédeni...
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 00:05:35

Legendinho írta:
Bob_Marley írta:Lewandowski sokkal inkább tűnt előrébb mint sem.
https://pbs.twimg.com/media/C9uLMG3XkAIWCwD.jpg:large
De ezt elengedi, benne van.
Casemironál is sima kontakt volt, ezer ilyenre ítéltek már tizenegyest.
Lewa nem került játékba, bár az igaz, hogy felé ment a labda. Ha nincs Ramos, lehet be is fújják a lest, de így, mivel ellenféltől került "elé" a labda nem igen van miről beszélni.
Már ne is haragudjatok, de a labda itt már megjátszásra került, nem az átadás pillanatában áll a kamera. Ne ferdítsünk mert ez tény, ha pár centiméterről van szó akkor legyünk ténylegesen korrektek!

Ami meg ugyancsak tény, az 2 Ronaldo lesgól és egy erősen vitatható piroslap. Pedig ritkán bírózom, de ez most kritikán aluli volt. Bayern büntetője kb Casemiro túloldali esetével volt hasonló, de a 2 lesgól az egyértelmű, vitathatatlan.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:05:25

S.Agüero írta: Jöhet az xG mutató.
Tessék :D
Mondjuk csak a 90 percet mutat, de azért látszik, hogy kiérdemelt volna továbbjutást...
A 2 meccs alapján meg könnyű úgy jobbnak lenni, hogy a money time-okat emberfórban játszod...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
yep
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.04.18. 23:50:28

2017.04.19. 00:04:53

Szép estét mindenkinek, előre is leszögezném, hogy a szomszédból jövök és ez lesz az első és egyben utolsó kommentem, szóval, ha valamelyik moderátor úgy gondolja nyugodtan törölheti a regisztrációmat.

Sokan beszéltek itt objektivitásról szóval elmondanám az én szemszögemből a dologt...rövid leszek.

https://www.youtube.com/watch?v=DBX7YHRJ-WA" target="_blank

1:31-nél mutatják hátsó kamerából a Robben esetet, ahol teljes jól kivehető, hogy Case nem lépett rá Robben lábára és Robben konkrtéan Case mellett ugrott el, így semmi féle kontaktról nem beszélhetünk.

https://pbs.twimg.com/media/C9ucThoXYAgZYtb.jpg" target="_blank

Gondolom ezt se kell nagyon magyarázni, mert elég egyértelmű.

Ezek mellé tegyétek oda, hogy Vidal az 50. percben úgy felrúgta Casemirot, mint a taknyot, amiért simán ki kellett volan állítani.

Szerintem a két meccs alapján jogos a továbbjutás (tudom, hogy sokat játszottunk emberelőnybe, de ezzel nem tudok mit kezdeni) kizárólag Neuer tartotta párharcban a Bayernt. És igen egyértelmű, hogy Ronaldo 2. és 3. gólja les volt ez nem is kétség, de valószínűleg értitek, hogy miért írom ak ommentet...egy normális játékvezetés mellett nem lett volna hosszabítás sem. Azt meg se kell említeni gondolom, hogy Casemiro-t lerabolták a hosszabításban egy tizivel.

Én ezt a dolgot így látom, meg néhány Barcés is, ahogy néztem itt a kommenteket.

Holnapra meg hétvégére sok sikert nektek.

ui: csabarca, ha már itt köpködödsz a Real Madrid-ra 0-24-be, légyszi ne gyere már át hozzánk jópofozni, mert [auto_cenzúra] szánalmas.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 00:04:47

S.Agüero írta: Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)
na jó, de akkor itt sem olvastad hogy csalás volt. :mrgreen:

durva tévedések voltak, ez van, kár érte, mert amúgy jó párharc volt, de Kassai tönkrevágta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.19. 00:04:08

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
2 hete még az Alavessel is alig bírtak, Ronaldo bújkált, de most a Bayernt lesimázták de akkor hagyjuk, maradjunk annyiban hogy a Realnak már bevan hűtve a golyó a következő sorsolásra ma meg Kassai elcsalta nekik!!
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.19. 00:03:50

S.Agüero írta:
Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden
Miért tekintsünk el? Vidal kiállítása nem hülye döntés volt? Vagy az már ilyenkor nem számít?
Ramos gólja attól, hogy les volt(amiben egyáltalán nem vagyok biztos, 1-2 centin múlhatott, az említett kép nem a passz pillanatában van), utána így belefér 2 másik lesgól?
Casemiróról nem is beszélve.

Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
Pontosan tudod hogyha az 50. percben jogosan lekuldi a meszarlasert akkor semmi eselye nem lett volna a Bayernnek. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt pirossal okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Madrid karara.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.19. 00:01:57

Mondjuk Pique aludhatna és készülhetne holnapra. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:01:12

Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden
Miért tekintsünk el? Vidal kiállítása nem hülye döntés volt? Vagy az már ilyenkor nem számít?
Ramos gólja attól, hogy les volt(amiben egyáltalán nem vagyok biztos, 1-2 centin múlhatott, az említett kép nem a passz pillanatában van), utána így belefér 2 másik lesgól?
Casemiróról nem is beszélve.

Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.18. 23:57:57

markionni írta: Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden.
Nem volt les. :D


"Amúgy ezt is megértük: Cr-t hasonlíthatjuk peléhez, mind a ketten lesszabály nélkül játszottak."
:lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.18. 23:56:45

Messias2 írta:Csodálatos hogy ebből a meccsből valakinek annyi jön le hogy céer az extraklasszis, egy ilyen pölöskey szinten mellel levett, majd csüddel bekotort, meg egy üreskapus tap-in gól után.
2 meccs alatt 5 gól a Bayern ellen, nem kell megmagyarázni. Mint játékos továbbra sincs benne a top5ben, de mindig ott van. Mindig. Ez nem véletlen.

Igen, Piqué egy idióta és rengeteg kárt okoz a klubnak. Ha még lenne egy Puyol az öltözőben úgy etetné meg vele a telefonját két nyakas közt ahogy a nagykönyvben levan írva.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.18. 23:54:25

Messias2 írta:210 percből több mint 60-t játszott emberhátrányban a Bayern. Kaptak is 4 gólt ezalatt.
Na ez a nem mind1.....
És akkor emellé még kapnak 2 lesgólt is...
Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden.
Válasz küldése