Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.04.19. 09:38:14

Neuernek állítólag a meccs vége felé eltört valami a bal lábában.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.04.19. 08:41:59

Kassaiék nem csalnak, csak egyszerűen alkalmatlanok ilyen szintű mérkőzések vezetésére. Az, hogy ebből általában a real jön ki győztesen, nem véletlen. Tovább kell jutnunk, mert nem lesz csapat, aki ilyen feltételek mellett reménykedhet ellenük.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 08:17:41

ferninho írta:Bayern nem volt jobb a Madridnál, ahhoz képest hogy állítólag mennyire rossz ez a Real sztem egész jó teljesítményt raktak le oda-vissza kimondottan gyenge helyzetkihasználással.
Mondjuk úgy elég nehéz jobbnak lenni, hogy a 2 meccs alatt több mint 60 percet emberhátrányban töltesz. De egyébként abban igazat adok, hogy a Bayern gyengén játszott, de 11v11 ellen még így is a Real fölé tudott kerekedni.
Kár, hogy Carlo szétverte Pep jól müködő pozíciós játékát, de cserébe a védekezést ő sem tudta összerakni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.19. 08:11:53

Nem láttam a meccset, szóval csak az összefoglaló alapján okoskodom....,
... de az alapján nem értem mi a fanyalgás tárgya...

A BM egyik gólja tizi volt, a másik meg öngól. Erre bajor szurkolóként sem varrnék gombot...

Nyilván a kiállítás döntötte el a dolgot, de azért megjegyzem, hogy a München nem volt felkészítve arra, hogy 10 emberrel hogyan kell védekezni egy komoly csapat ellen. Futkostak, mint malacok az esőben.

Kassai bíráskodásáról megvan a magam véleménye úgy általában, de azért nem hiszem, hogy a BM szurkolóknak az ő nyakába kellene varrni ezt a vereséget.

Szóval semmi sem változott. Vannak a spanyol csapatok, meg a fránya Juventus aztán jön az összes többi... :mrgreen:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.19. 07:43:32

Továbbra is tartom, hogy 2 meccs alapján jogos a Madrid továbbjutás. Már az első meccsen érdektelenné tehették volna a visszavágót, annyi helyzetet kihagytak. A tegnapi meccs tényleg botrány volt játékvezetési szempontból, de ha Carlonak lett volna némi esze, akkor Vidalt lecseréli időben. Már a meccs első perceiben besárgult, boritékolható volt a kiàllítása. Tény hogy pont akkor állította ki, mikor szabályosan szerelt, de ha jól vezeti a meccset, akkor már pályán sem lett volna Vidal, ha következetesen, akkor meg Case sem! Sajnos magasan Kassai volt a legrosszabb tegnap! A Madrid jó csapat, idén a szerencsefaktor is őket segíti. Azt sajnálom, hogy nem láthattuk a párharcot végig a legjobb összetéteű kezdővel, mert azért míg egyenlő létszámban játszottak, addig pörgős meccs volt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.04.19. 03:21:55

Én is így érzem, vele is voltak ennyire jók...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.19. 01:35:30

Azért annyit még...hogy a tavalyi bayern-atleticon, ahol végül nem jött össze a továbbjutás a bajoroknak..amit ott játszottak, az a tempó, az a presszing...kegyetlen volt, ám itt most annak nyoma sem volt. A lesajnált Pep valamit csak tudhatott...
Rivaldo-A Legnagyobb.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.04.19. 01:12:39

üdv. hát a bírói tevékenység a bayern meccsen siralmas volt (magyarok ide vagy oda), az első meccsen is szerintem túlzó volt Javi Martinez kiállítása, oké tény h szabálytalan volt, de nem ért második sárgát az eset, a barca játékosok ennél jóval nagyobb rúgásokat kaptak pl. Párizsban és mégse állítottak ki senkit. a mai meccsen is hibáztak elég rendesen igaz h szerintem a bayern tizi is elég véleményes volt, de ekkora lest nem észrevenni ami a real 2. gólja előtt volt az elég gáz. de én nem csak Kassai nyakába varrom a bayern kiesését, hanem Ancelottiéba is mert szerintem Vidalt le kellett volna hozni mert voltak már előtte is elég necces belépői is, várható volt h előbb-utóbb kiszórják, na meg Lewat se hoztam volna le. egy szó mint száz a mindkét meccsen a buta kiállítások miatt kapott ki a bayern, mert amíg egyenlő létszám volt a németek uralták a játékot.
mvik
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 01:08:40

ferninho írta:
Közel se volt itt égbekiáltó csalásról szó, ennyit mondok csak, a Bayern nem volt jobb a Madridnál, ahhoz képest hogy állítólag mennyire rossz ez a Real sztem egész jó teljesítményt raktak le oda-vissza kimondottan gyenge helyzetkihasználással.
Szerintem csalást nem emlegetett itt senki, de normális ember biztosan nem. Talán ez a fórum még nincs olyan szinten, mint azok ahol a PSG kiejtése után nyíltan csalásról ömlengtek, ömlengtetek.

Fizikális állapotot ha már összehasonlítjuk, akkor érdemes megjegyezni hogy pl. Hummels sérült volt, most sem teljesen egészségesen játszott, ráadásul a Bayern 1 órát volt összesen emberhátrányban úgy, hogy 30 év körül van a csapat átlagéletkora. Nem feltétlen a Madrid volt kiemelkedő kondiban, csak ezt akarom ezzel mondani.
A sok Madrid helyzethez meg még annyit, hogy az 1 óra emberelőny és 2 lesgól azért eléggé megbillenti a mérleg nyelvét.
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2017.04.19. 00:57:55

A meccsről én röviden csak annyit mondanék, hogy teljesen megérdemelt a Real továbbjutása. Mindkét meccsen a meccs döntő részében jobban játszottak.
Igaz, hogy ehhez mindkét esetben a kiállítások is kellettek, de ezen a szinten azért egyetlen ember kiállítása még nem kellene ekkora hihetetlen változást okozzon a játék képében.
A Bayern játéka Lewandowski nélkül teljesen veszélytelen volt, a játékosaik jó része pedig már egyébként is évek óta túl van a zenitjén...
Tényleg csak azt sajnálnám a Real BL-győzelmében, hogy CR7 megint úgy kapna Aranylabdát, hogy igazából nélküle jobban megy/menne a csapatának.

Vidal kiállítása és CR második gólja viszont óriási bírói hiba után jött össze. Ezt szerintem tényleg kár is megkérdőjelezni. Az előbbi esetben Kassai hibázott nagyot, a másodiknál viszont a partjelző volt brutálisan vakon. Ezek sokkal nagyobb hibák, mint bármelyik tévedés a javunkra a PSG ellen. Mégsem hiszem, hogy emiatt most százezrek fognak Barcelonában egy nevetséges petíciót aláírni a meccs újrajátszása céljából! :lol:
Azt megmagyarázni, hogy előtte Vidal kiállítása "kárpótlás" volt, Istenem...
Kárpótlásként akkor el lehetne tiltani Ramost, Casemirot, Carvajalt, Cristianot meg még jó pár embert is egy pár hónapra a sok könyökös, inzultálás, belépő és színészkedés után elmaradt piros lap miatt. (Nyilván ez Suarezre, Piquére, meg még millió más játékosra is igaz...)
Szóval ezt a bíró "okosan" kárpótolta dolgot nevetségesnek tartom! :D

Ettől függetlenül kár lealacsonyodni más szurkolók szintjére! [-X
Nézőként, takarás nélkül, lassítva is nehéz bizonyos eseteket helyesen megítélni, és lássuk be, az utóbbi években sokszor tévedtek a javunkra is. Marcelo gólpasszát például még a videóbíró után sem lehetett volna teljesen biztosra mondani (pedig az is les volt), de a fent említett két eset tényleg nagyon durva...
Mindegy, ez van, ilyen a futball. Nekünk amúgy is inkább a Juventussal kell most foglalkoznunk! :) :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.04.19. 00:54:57

S.Agüero írta:
Utána jött a piros, azon nincs mit magyarázni, labda volt, de ott valljuk be, eldőlt a meccs, lesgólok ide vagy oda, ott már nem maradt esélye a Bayernnek és jöttek volna a Real gólok.
Ja, és akkor semmissé válik? És miért lenne olyan biztos, hogy a hosszabbítás második félidejében lőttetek volna 1-2-nél szabályosan gólt?
Bayern mâr félholt volt bakker, Hummelsre azt hittem mentőt hívnak mikor a 105. Perc után a szünetben ápoltâk, nagyon csúnyán elfogytak a bajorok megint, erőnlêtben nagyon top az idei Real.

Fújtak bőven össze-vissza, a legeslegvégén tény, hogy a Realnak tévedtek nem is egyet, de addig a Bayern se panaszkodhatott a sporira, konkrêtan a párharcot lezárhatták volna kb a kamutizijükkel.

Közel se volt itt égbekiáltó csalásról szó, ennyit mondok csak, a Bayern nem volt jobb a Madridnál, ahhoz képest hogy állítólag mennyire rossz ez a Real sztem egész jó teljesítményt raktak le oda-vissza kimondottan gyenge helyzetkihasználással.
madridista
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 00:45:22

ferninho írta: link
Tudtommal onnan kell nézni, ahonnan a passz indul és az a Bayernes teste volt, nem a lába.

Vidal nyugodtan mehetett volna ugyanúgy teljes joggal zuhanyozni, mint Javi Martinez az első meccsen, de fogjuk rá, hogy fenntartotta a chileit meg a brazilt is a pályán, de előbb Vidalt kellett volna leküldeni, nem a brazilt, majd egy lesgóllal egyenlítette a párharcot a Bayern, mert nem ért a labdába Lewa, de ment felé, nyúlt érte és ebből lett a kever-kavar.

Eddig tehát a Real oldalára nem igazán tévedtek és ezzel jött vissza a meccsbe a Bayern.

Utána jött a piros, azon nincs mit magyarázni, labda volt, de ott valljuk be, eldőlt a meccs, lesgólok ide vagy oda, ott már nem maradt esélye a Bayernnek és jöttek volna a Real gólok.
Én megértem hogy habfehér szemüvegen keresztül nézed a képet, de komolyan mondom hogy ezen a pixelhalmazon én egy labda-szerűséget sem tudok kivenni, semmitmondó katyvasz kép. Nem is értem ezt miért kellett belinkelni. Innentől fogva kár szakérteni a továbbiakról.

A kétes ítéletekkel meg ugyancsak nem látom értelmét elméletet és "meccslefolyást" gyártani, ami tény és egyértelmű, az Ronaldo 2 lesgólja. A többi lehet vitatéma.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:43:57

Utána jött a piros, azon nincs mit magyarázni, labda volt, de ott valljuk be, eldőlt a meccs, lesgólok ide vagy oda, ott már nem maradt esélye a Bayernnek és jöttek volna a Real gólok.
Ja, és akkor semmissé válik? És miért lenne olyan biztos, hogy a hosszabbítás második félidejében lőttetek volna 1-2-nél szabályosan gólt?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.04.19. 00:39:40

Legendinho írta:Jobban megnézve a Ramos öngólt, nem vagyok benne biztos, hogy Lewa lesen áll... Mert ugye mit kell nézni? Olyan testrészt, amivel érvényes gólt lehet szerezni.

Ha pont az indítás pillanatát nézzük, akkor gyanítom, hogy a paszt adó játékos jobb lába vonalban van Lewa lábával... A belinkelt képeken nem pont az indítás pillanatából vannak.
link
Tudtommal onnan kell nézni, ahonnan a passz indul és az a Bayernes teste volt, nem a lába.

Vidal nyugodtan mehetett volna ugyanúgy teljes joggal zuhanyozni, mint Javi Martinez az első meccsen, de fogjuk rá, hogy fenntartotta a chileit meg a brazilt is a pályán, de előbb Vidalt kellett volna leküldeni, nem a brazilt, majd egy lesgóllal egyenlítette a párharcot a Bayern, mert nem ért a labdába Lewa, de ment felé, nyúlt érte és ebből lett a kever-kavar.

Eddig tehát a Real oldalára nem igazán tévedtek és ezzel jött vissza a meccsbe a Bayern.

Utána jött a piros, azon nincs mit magyarázni, labda volt, de ott valljuk be, eldőlt a meccs, lesgólok ide vagy oda, ott már nem maradt esélye a Bayernnek és jöttek volna a Real gólok.

Volt itt első meccsen kamutizi is, ami meg a Bayern hibája, hogy nem használtak ki.

Hülye volt a spori rendesen, de itt volt ide-oda rendesen tévedés a párharc során, de a mutatott játêk és helyzetek alapján megérdemelte a Real sztem, csak egyszerűen nem voltak képesek lezàrni a párharcot és nagyon szoros párharc lett belőle.
Ahhoz képest meg, hogy mennyire le volt sok helyen sajnálva a Real sztem megmutatták, hogy van ott csapat rendesen, mert el voltak hordva már mindennek lassan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2017.04.19. 00:45:10-kor.
madridista
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:33:51

Messias2 írta:
S.Agüero írta: Szedi a nyugtatókat. :mrgreen:
xG mutatók tetszettek? :D
Egyáltalán tudod, mit jelentenek? :mrgreen:
Igen, már képben vagyok. :D

Amúgy Lewa visszafújt lesét miért nem említettétek hibának?

https://www.facebook.com/fcbcentralvide ... 148146643/" target="_blank
Case elmaradott sárgái itt vannak amúgy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 00:32:55

Nero. írta: Ez meg a másik, hogy ma Real-Bayern volt de te azzal vagy elfoglalva hogy átmész és ecseteled hogy mennyire gyenge a csapatod. =D>
sokkal jobb,hogy te meg nyomozol, majd idejösz árulkodni :D
majd csináld meg a napirendem, hogy ilyen esetekben mivel legyek elfoglalva. jah tudom, lebarmozom a saját játékosomat, mert kitweetlet három pontot. :lol: :lol:


tényleg, veb hol van? remélem nem tett kárt magában. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.04.19. 00:35:37-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:31:08

markionni írta:Igaza van Neronak en hagyom a dolgot.
Azt kivanom hogy holnap megint forditas legyen es talalozzunk az elodontoben, hogy veletek meccseljul le a dolgot es ne erje szo a haz elejet. :D
Peace!
Ha adja Isten fordítanánk, szerintem ne kívánd, hogy ellenetek játszunk. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.19. 00:28:29

csabarca, ha már itt köpködödsz a Real Madrid-ra 0-24-be, légyszi ne gyere már át hozzánk jópofozni, mert kumma szánalmas.
Ez meg a másik, hogy ma Real-Bayern volt de te azzal vagy elfoglalva hogy átmész és ecseteled hogy mennyire gyenge a csapatod. =D>
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:27:32

S.Agüero írta: Szedi a nyugtatókat. :mrgreen:
xG mutatók tetszettek? :D
Egyáltalán tudod, mit jelentenek? :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 00:27:13

yep írta:

ui: csabarca, ha már itt köpködödsz a Real Madrid-ra 0-24-be, légyszi ne gyere már át hozzánk jópofozni, mert kumma szánalmas.
Ahogy én látom, Csababarca - azt kivéve amikor a Madrid 2 lesgóllal jut a BL legjobb 4 csapata közé és még számos kétes ítélet születik a meccsen - mindig korrekt a fórumon és próbál objektív maradni, néha már túlzottan is, szerintem. Kemény hogy pont őt találtad meg. :)

Azért az Atléti meg a Juventus okozhat kellemetlen meglepetéseket számotokra, vagy akár a Monaco ha bírják 90 percig!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.19. 00:27:09

Igaza van Neronak en hagyom a dolgot.
Azt kivanom hogy holnap megint forditas legyen es talalozzunk az elodontoben, hogy veletek meccseljul le a dolgot es ne erje szo a haz elejet. :D
Peace!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:26:13

Messias2 írta:veb egyébként hol vagy ilyenkor? :D
Hiányzik nekem tőled 1-2 frappáns odaszúrás a madridiaknak.
Amúgy az elméleted megdőlt, nem akarja az UEFA, hogy a Bayern BL-t nyerjen.
Szedi a nyugtatókat. :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 00:20:44

veb egyébként hol vagy ilyenkor? :D
Hiányzik nekem tőled 1-2 frappáns odaszúrás a madridiaknak.
Amúgy az elméleted megdőlt, nem akarja az UEFA, hogy a Bayern BL-t nyerjen.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:20:06

Sot, Maradona kezezett 30 eve es azzal tovabbmentek. Nonszensz.
Ugyanaz az elv, tehát a te írásod is nonszensz volt. :)
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.19. 00:19:17

Jobban megnézve a Ramos öngólt, nem vagyok benne biztos, hogy Lewa lesen áll... Mert ugye mit kell nézni? Olyan testrészt, amivel érvényes gólt lehet szerezni.

Ha pont az indítás pillanatát nézzük, akkor gyanítom, hogy a paszt adó játékos jobb lába vonalban van Lewa lábával... A belinkelt képeken nem pont az indítás pillanatából vannak.

"yep" kolléga meg ugye megemlítette a Robben 11est. Az bizony buktatás volt, nincs mit magyarázni rajta. Volt is egy kép, az egyik hsz-ben, ahol szépen látható.
Bartomeu, OUT NOW!
Válasz küldése