NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.02. 20:07:18

Varga Tamás írta: "Hallottál már a 'bilbaói mészárosról?'"
Szerintem a "nem, nem hallottam" válasz arra a kérdésre, hogy "Hallottál-e már a 'bilbaói mészárosról?'" kérdésre :wink:
De nem nagyon értem ennek a lényegét, úgyhogy avass be :wink:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 20:05:40

Zozzy 5 írta:
Varga Tamás írta:Zoli!
Nem válaszoltál a kérdésemre.
Nem, nem hallottam.
Andoni Goicoetxea - nem az, aki nálunk is játszott a '90-es évek első felében -, aki 1983. szeptember 24-én eltörte Maradona lábát.
Mégis lett a kis argentinból világhírű futballista, és nem a másodosztályban végezte. :wink:
Bocsi, de a válasz után pár másodperccel esett le a tantusz, ezért a választ később olvashattad. Ne haragudj! :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.05.02. 20:10:17-kor.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.02. 20:02:07

Varga Tamás írta:Zoli!
Nem válaszoltál a kérdésemre.
Nem, nem hallottam.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 19:57:51

Zoli!
Nem válaszoltál a kérdésemre.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.02. 19:38:11

Varga Tamás írta: Hallottál már a "bilbaói mészárosról"? Ha nem, nézz utána. Milyen összefüggés van közötte és Maradona pályafutása között. Attól, hogy valakinek volt egy sérülése, az nem azt jelenti, hogy attól kezdve a teljesítménye nem üti meg a magyar első osztály színvonalát sem.
Természetesen, nem játszom nála jobban, csak szemléltetésképp írtam, amit írtam. Teljesítménye nulla. Ahhoz képest, aminek indult, úgy zuhant alá a süllyesztőbe.
Tudomásom szerint nem egy mezei sérülése volt. Én több évről tudok, javítsatok ha nem így van.

Mind1, szerintem egy meccs miatt nem kéne szánalmasozni. Ennyi.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 18:01:15

Zozzy 5 írta:
Varga Tamás írta:Lisztes pedig szánalmas. Rossz volt nézni a tántorgását. Szerintem, én 5 sör után jobban nyomnám, mint ő. Pedig, nekem már a kettő is megártana - szerintem.
A meccshez nem kívánok hozzászólni mivel nem néztem meg (meg amúgy sem szoktam magyar csapatokról vitázni), de egy játékossal kapcsolatban nem kéne így gondolkozni.
Nem hiszem, hogy jobban nyomnád Lisztesnél semmilyen esetben sem, még ha csak egy pohár vizet is innál meg :wink:
Tegnap ezek szerint trágya volt, mondom, nem láttam. De én amikor láttam őt mostanába játszani akkor mindíg elég jól csinálgatta ott a dolgokat, jót is hallottam róla. Egyébként is súlyos sérülés után játszik újra ha jól tudom, ami ha nincs akkor lehet a karrierje teljesen más irányba megy és akár spanyol elsőosztályban is megfordul a Betisben...
Hallottál már a "bilbaói mészárosról"? Ha nem, nézz utána. Milyen összefüggés van közötte és Maradona pályafutása között. Attól, hogy valakinek volt egy sérülése, az nem azt jelenti, hogy attól kezdve a teljesítménye nem üti meg a magyar első osztály színvonalát sem.
Természetesen, nem játszom nála jobban, csak szemléltetésképp írtam, amit írtam. Teljesítménye nulla. Ahhoz képest, aminek indult, úgy zuhant alá a süllyesztőbe.
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.02. 17:41:37

Egyébként szerintem is teljesen megérdemelte a Kecskemét a 3 pontot, NB2-es színvonalhoz képest szépen, kombinatívan játszottak, néha jó volt nézni a játékukat - az első félidőben. A másodikról nem tudok véleményt alkotni, átkapcsoltam a Zenit - München meccsre. De amit a Fradi művelt az első játékrészben azt rossz volt nézni.

Mondjuk jobban örültem volna, ha nyernek, így a Szolnoknak nem sok esélye van a továbbiakban.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.02. 17:37:16

Varga Tamás írta:Lisztes pedig szánalmas. Rossz volt nézni a tántorgását. Szerintem, én 5 sör után jobban nyomnám, mint ő. Pedig, nekem már a kettő is megártana - szerintem.
A meccshez nem kívánok hozzászólni mivel nem néztem meg (meg amúgy sem szoktam magyar csapatokról vitázni), de egy játékossal kapcsolatban nem kéne így gondolkozni.
Nem hiszem, hogy jobban nyomnád Lisztesnél semmilyen esetben sem, még ha csak egy pohár vizet is innál meg :wink:
Tegnap ezek szerint trágya volt, mondom, nem láttam. De én amikor láttam őt mostanába játszani akkor mindíg elég jól csinálgatta ott a dolgokat, jót is hallottam róla. Egyébként is súlyos sérülés után játszik újra ha jól tudom, ami ha nincs akkor lehet a karrierje teljesen más irányba megy és akár spanyol elsőosztályban is megfordul a Betisben...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 17:04:59

el fuero írta:
redmiller írta:...
Köszönöm szépen a dícséretet.
Egy fradista nem igazán szereti a lila színt ezen nem kell mit megmagyarázni.
Undorítónak tartottam/tartom, hogy az edzőtök Tomiszlav Szivics állandóan lefikázza, lesajnálja, lehordja a fradit (még, ha jogosan akkor se értem mire élvezkedik).Tegyük hozzá, hogy most nagyon illedelmesen nyilatkozott a meccs után.
Nyertetek, de most végre küzdöttünk, de persze mint mindig 3-4 helyzetből kapunk 2 gólt.
Nem kívánok beleszólni, de tegnap - hosszú idő után - megnéztem egy Fradi-meccset. A 3-4 kecskeméti helyzet a valóságban 6-7 volt. Lehet, hogy te nem láttad a meccset, valamilyen okból kifolyólag, hiába voltál kinn. Csak a 2. félidő elején volt a Kecskemétnek 4 helyzete. Volt két veszélyes szabadrúgása a 2. félidőben, az egyik kapufa lett, a másikat Zarzycki bravúrrel hárította. A helyzetek alapján a Kecskemétnek minimum 2-3 góllal nyernie kellett volna. A két csapat nem képviselt egyenlő játékerőt: a Kecskemét mintha valamelyik kiesőjelölttel játszadozott volna. N'djodo lesgóljáról pedig ne is beszéljünk. A Fradi egy gólt lőtt, az is szabálytalan volt. Dragóner pedig jobban tenné, ha sakkozni menne. Mindig is egy tapló volt, de azóta csak rosszabbodott a helyzet.
Ki kell mondani: ez a Fradi nem hiányzik a magyar első osztályból. Pénz már van, de foci továbbra sincs. Lisztes pedig szánalmas. Rossz volt nézni a tántorgását. Szerintem, én 5 sör után jobban nyomnám, mint ő. Pedig, nekem már a kettő is megártana - szerintem.
Bocsi a zöld-fehér szurkerektől, de ez az igazság.
Kép
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.02. 16:07:12

Tudod Én kinnt vagyok minden hazai meccsen! És nagyon örültem volna ha a Fradi visszatért volna az Nb1 be mert Fradi nélkül nem az igazi! De hogy már 3 . éve ott vergődtök ez durva nekem! és azért mondom hogyha ugy jut fel a Fradi hogy a kecskemét vagy a Szolnok visszalép vagy mindkettő! Ha a Fradi igy feljut hát.. nemtudom!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.02. 16:03:35

Gomezinho írta:Hát gyönyörű teljesitmény a fraditól! Komolyan mondom és ha 3. helyezettként feljutnak na az lesz a világ szégyene! Maradjanak csak ott ahol vannak mert megérdemlik! Meg miaz hogy a Kecskeméti szektorhoz mennek vergődni? Amikor azok a szerencsétlenek nem tehetnek semmiről!
Bírom az olyan embereket, akik jó, ha egy meccsre elmennek egy évben. Ők nem érzik át azt amit a rendszeresen meccsrejárók. Kinnt vagyok minden meccsen legyen az a világvégén Tuzséron vagy otthon, de cserébe ezt kapom, hogy 3. helyen vergődünk! Hétről hétre beleölöm a pénzem a FRADIba, de nem kapok/unk ellenszolgáltatást. Megértem azokat, akik 10-15 éve folyamatosan ott vannak és most elszakadt a cérna a csapat teljesítménye miatt.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.02. 15:57:03

Hát gyönyörű teljesitmény a fraditól! Komolyan mondom és ha 3. helyezettként feljutnak na az lesz a világ szégyene! Maradjanak csak ott ahol vannak mert megérdemlik! Meg miaz hogy a Kecskeméti szektorhoz mennek vergődni? Amikor azok a szerencsétlenek nem tehetnek semmiről!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.02. 15:55:13

redmiller írta:...
Köszönöm szépen a dícséretet.
Egy fradista nem igazán szereti a lila színt ezen nem kell mit megmagyarázni.
Undorítónak tartottam/tartom, hogy az edzőtök Tomiszlav Szivics állandóan lefikázza, lesajnálja, lehordja a fradit (még, ha jogosan akkor se értem mire élvezkedik).Tegyük hozzá, hogy most nagyon illedelmesen nyilatkozott a meccs után.
Nyertetek, de most végre küzdöttünk, de persze mint mindig 3-4 helyzetből kapunk 2 gólt.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.05.02. 14:45:29

el fuero írta:Nem hiszem el, hogy megint kiakptunk a mocskos liláktól :? . Talán, HA az elején lőttünk volna egy gólt... :roll:

Tényleg volt balhé! Az európa szerte hirhedt 16-os szektor a székház előtt összecsapott a készenlétisekkel.

Szerk.: És ami a legidegesítőbb, hogy az a népmuvészeti cserépedény Montvai lőtte mindkét gólt. [auto_cenzúra]ázi nbII-es játékos, a szparinak sem kellett bezzeg nekünk állandóan gólt lő.
Gratulálok az intelligenciádhoz! Mit ártottunk a fradinak azzal, hogy történetesen lila a csapatunk színe??? Ez is egy munkás csapat volt a kommunizmus alatt, mint a Fradi....
Aki kint volt, az gondolom hallotta, hogy sportszerűen szurkoltunk. A dobot mindenesetre többszőr keményen megzúztam.
Baromi élvezetes volt, hogy a gyökér huligánok az Újpesttel azonosítottak bennünket.... Főleg mikor repültek a kövek, palackok és a sörösüvegek a felénk az Üllői útról, mikor igyekeztünk elhagyni a nézőteret... Aztán ránk akarták törni a kaput. Be voltunk a nézőtér alá szorítva, mint a patkányok! Mikor nagy nehezen kezdtünk elvonulni - fradi ötöző alatt - a buszokhoz, pár paraszt fradijátékos megpróbálta lelocsolni a 300 kecskeméti egy részét... Fertő az egész! Szégyen, amit a magyar labdarúgás címén megengedhet magának ez a közeg.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.01. 21:47:49

Nem hiszem el, hogy megint kiakptunk a mocskos liláktól :? . Talán, HA az elején lőttünk volna egy gólt... :roll:

Tényleg volt balhé! Az európa szerte hirhedt 16-os szektor a székház előtt összecsapott a készenlétisekkel.

Szerk.: És ami a legidegesítőbb, hogy az a népművészeti cserépedény Montvai lőtte mindkét gólt. [auto_cenzúra] nbII-es játékos, a szparinak sem kellett bezzeg nekünk állandóan gólt lő.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.01. 21:35:07

-----------------------------------------------------
Hagyjuk már ezt, nem idevaló. Mindenki tudja mi a dörgés...

Minden privátba illőt törlök!
real_funghi

2008.05.01. 21:00:18

(ál)hír

És egy gyöngyszem belőle:
"A kecskeméti csapat az Üllői úton győzött, a Ferencváros szurkolóit még este kilenckor is rohamrendőrök kergették a Népliget környékén."

Nálam most van este kilenc. A hír meg 20:24-kor került fel. Következtetést nem vonok le, viszont hány meg hány ilyen marhaságot firkálnak rólunk össze-vissza... Az átlagember meg bekajálja minden gond nélkül.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.01. 20:55:54

Bányász írta:Az a legrosszabb,h azt az Ndjodot sz*rozzák aki azért megrúgja a góljait.
A mai meccsen is legalább 6-7-szer lesen volt, és egyébként is rendkívül buta megoldásokat választott, de ő lötte a gólt akkor is.
in to exile
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.01. 20:44:23

Az a legrosszabb,h azt az Ndjodot sz*rozzák aki azért megrúgja a góljait.

Kit fognak szídni ha Ő se lesz?Mert ugye visszarendelte Hamingway...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.01. 20:40:29

A helyszínen néztem meg. Hát a hangulat nem volt rossz, viszont a játék annál inkább. Az első félidőben jobbak voltunk, de aztán sorra halmoztuk fel az amatőr hibákat.
Rohadt idegesítő volt hallani viszont Ndjodo szarozását. Rosszul játszott, de legealább lőtt egy gólt. Ráaádsul ilyen 30 éves nők ugattak a legmocskosabban és a legtöbbet.

Remélem nyáron hoznak néhány jó játékost, mert ez a keret rendkívül gyenge. Így nem lehet feljutni az NB1-be.
:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Banditos 2008.05.01. 20:44:25-kor.
in to exile
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.01. 20:21:39

jó hogy nyert a kecsó :twisted:

ismerősömék kint voltak a meccsen,illetve még mindig kint vannak mert a kemény fradi drukkerek még balhéznak egy kicsit :D

ha ezzel fel lehetne jutni az nb1-be a fradi már ősszel felkerülne :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.01. 20:10:59

A fradi meg becidázta,csúnyán.Azt hittem kicsit feldobja őket a pénzügyi részleg erősödése,de ez nem vált be. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.01. 20:08:36

Hát ez dúrva :?

Tavaszi győzelemszéria után nem hittem volna,h ennyire sansztalan lesz a Fradinak a feljutás :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.01. 19:48:33

Vége! Már csak valami földöntúli csoda segíthet az élvonalba vágyó Ferencvároson, mivel 5 meccsel a vége előtt 11 pont a csapat hátránya.

vége:1-2,szép volt Kecskemét!!!
Válasz küldése