NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.06. 21:22:30

el fuero írta:EZT nem bántás képpen. H*lye kommentátor, hogy röhög :lol: :P

ezen szakadtam...mondjuk elég bunkó volt a kommentár...beszól: lehet az ősei között strucc is volt....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.06. 21:17:38

el fuero írta:EZT nem bántás képpen. H*lye kommentátor, hogy röhög :lol: :P
:D :D
Nem szalad mindig így...
Amúgy meg érd utol :wink:
Nagyon sok játékost bele lehet tenni év végi viccesbe....Attól még nem lesz rosszabb játékos vagy rosszabb ember.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.06. 21:15:23

EZT nem bántás képpen. H*lye kommentátor, hogy röhög :lol: :P
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.06. 21:06:44

forrás:fradidrukker.hu
Lehet,h egy ilyen forráson:Ndjodo.hu nem így lenne levezetve a dolog.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.06. 21:03:33

Bányász írta: 1.igaz amit mondasz,de nem figyeltél rám...
Nem lehet,h Ndjodo csak megvédte magát?

2.Azt mondják a gólt nem kell megmagyarázni...
A többiek hány gólt lőttek? :roll:

Ja,és ha Te a helyében vagy és leköpködnek meg banánnal megdobnak meg mittudomén,h mi..és utánnad mennek az öltözőbe "számonkérni" akkor is ezt mondanád e?
1. "Néhányan odamentek a Fradi buszához, köszönteni a játékosokat ill. véleményüket elmondani nekik. Njdodo már a buszról leszálltában több Fradi szurkolót „lef…[auto_cenzúra]”. Egyezményes jeleket mutatva. A játékosok bementek a székházba.
A játékosok után négyen-öten indultak, hogy kikérjék maguknak az obszcén gyalázkodást (később mentek többen az előtérbe). Hárman mentek az öltöző elé ill. az öltözőbe. Kiabálás, üvöltözés, csitítgatás, békítgetés, kisebb, távolságtartó lökdösődés. Majd kilépett Njdodo a többiek közül és leütötte ököllel az egyik szurkolót." (forrás:fradidrukker.hu)

no comment...

2. Csak ismételni tudom önmagam: "Köszönöm szépen, amit a klubbért tett!"

Én a helyében már régebben elmentem volna a csapattól...valaki felvilágosíthatta volna, hogy sokan nem tűrik a fekete bőrű játékosokat a csapatban.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.06. 20:54:16

el fuero írta:Bányász!
1. A játékosokat azért fizetik, hogy focizzanak és nem azért, hogy a szurkolókkal vitatkozzanak, verekedjenek.

2. Nem érv a 12 gól. Olyan esetlen játékos, hogy az valami elképesztő. A góljai többsége leshelyzet után volt vagy bepattant róla a labda.

Köszönöm amit a klubbért tett, de jobb ez így mindenkinek!
1.igaz amit mondasz,de nem figyeltél rám...
Nem lehet,h Ndjodo csak megvédte magát?

2.Azt mondják a gólt nem kell megmagyarázni...
A többiek hány gólt lőttek? :roll:

Ja,és ha Te a helyében vagy és leköpködnek meg banánnal megdobnak meg mittudomén,h mi..és utánnad mennek az öltözőbe "számonkérni" akkor is ezt mondanád e?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.06. 20:50:17

Bányász!
1. A játékosokat azért fizetik, hogy focizzanak és nem azért, hogy a szurkolókkal vitatkozzanak, verekedjenek.

2. Nem érv a 12 gól. Olyan esetlen játékos, hogy az valami elképesztő. A góljai többsége leshelyzet után volt vagy bepattant róla a labda.

Köszönöm amit a klubbért tett, de jobb ez így mindenkinek!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.06. 20:30:47

Most ahogy kiolvasom egy pár ember mondandóját,egyesek szerint Ndjodo volt a hülye... :?

Mert egyébként gondolom az a pár ember aki bement a székházba meg az öltözőbe nyilván békés szándékkal csak beszélgetés céljából tette mindazt.
Az elképzelhetetlen,h Ndjodo csak megvédte magát?Ja,h Ő játékos és Ő nem védheti meg magát?

Tény, hogy egy szurkolónak nincs helye az öltözőben, de egy játékos nem üthet meg egy szurkolót.
De egy szurkoló bármit megtehet egy játékossal?
. Inkább bizonyított volna a pályán. Hűha lőt 12. gólt. De kihagyott 100 helyzetet, amiket, ha belő simán nyertük volna meccsket.
Az egyetlen játékosotok aki valamien szinten bizonyított...
Az érv amit meg felhozol...Más hány gólt lőtt és hányszor került helyzetbe?
Ha más is csak annyira hozza magát mint Ő akkor is simán nyertetek volna meccseket.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.06. 19:41:18

sok a hülye! és amíg ilyen csóró stadionok vannak mint amilyenek vannak nem naon lehet tenni még a hülyék leghülyébbik része ellen sem semmit.

Kamerák, profi beléptető rendszer, fényképes adatbázis és még sorolhatnám... hol van ez itt?? még egy darabig sehol
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.06. 19:27:21

Varga Tamás írta:el fuero!
Kibújt a szög a zsákból, ez a lényeg: "vannak hungaristák, fasiszták..." Ezt nem kellett volna írnod. Ezeknek ajánlom Bronxot, a Dél-afrikai Köztársaságot, Atlantát, Savannah-t, Zimbabwét turisztikai célból. Ott majd "megnevelik" őket, rájuk férne. Őket kellene a normális szurkolóknak kivetnie magukból. Egy biztos, mikor ovi idején a Fradi-MTK meccsen "indul a vonat, Auschwitz-ba indul a vonat" című rigmust kiabálták a barbárok, akkor a meccs bírája hatalmasat hibázott. Én abban a szent pillanatban lefújtam volna a meccset. Ha megengedték ezt a szabályok akkor, ha nem. Olaszországban is Di Canio egy-egy fasiszta karlendítés után 2-3 meccseket, majd többet pihent. Aztán elgondolkozhatott az élet értelmén. Igaz, én a második eset után örökre eltiltottam volna. Kultúrember ilyet nem csinál.
Nem ide tartozik, de Tamás írásáról eszembejutot vmi: mondták haverék, hogy múltkor kint voltak a Loki-Fradi kézimeccsen, és ott a jópár lokista a magból ordibálta Hitler hírhedt karlendítős szövegét. Gyalázat.
Más országban az ilyenért a klubot úgy megbüntetik, hogy kétszer meggondolják, kiket engednek be a meccsekre.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.06. 19:26:58

mondjuk ez a "hungarista, fasiszta" réteg nekem sem hiányozna a brigádból, pláne, ha azt nézem, h a jó öreg springer bácsi zsidó volt, ráadásul amikor elkezdtek keménykedni az mtkval az érkező zsidótörvények miatt, akkor a fradi volt az egyetlen olyan csapat, akik meccseket játszottak velük, és nem szartak a fejükre a származásuk miatt, mint a többiek.
manapság sem lenne rossz inkább ezeket a példákat követni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 19:20:46

el fuero!
Kibújt a szög a zsákból, ez a lényeg: "vannak hungaristák, fasiszták..." Ezt nem kellett volna írnod. Ezeknek ajánlom Bronxot, a Dél-afrikai Köztársaságot, Atlantát, Savannah-t, Zimbabwét turisztikai célból. Ott majd "megnevelik" őket, rájuk férne. Őket kellene a normális szurkolóknak kivetnie magukból. Egy biztos, mikor ovi idején a Fradi-MTK meccsen "indul a vonat, Auschwitz-ba indul a vonat" című rigmust kiabálták a barbárok, akkor a meccs bírája hatalmasat hibázott. Én abban a szent pillanatban lefújtam volna a meccset. Ha megengedték ezt a szabályok akkor, ha nem. Olaszországban is Di Canio egy-egy fasiszta karlendítés után 2-3 meccseket, majd többet pihent. Aztán elgondolkozhatott az élet értelmén. Igaz, én a második eset után örökre eltiltottam volna. Kultúrember ilyet nem csinál.
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.06. 19:18:14

Egy biztos Boixos koma, hogy ha fel lesz húzva az új stadion, akkor itt bizony nem kis tisztogatás lesz a szurkolói táborban...

Olyan formákat lehet látni a meccseket, hogy az valami félelmetes... mesélhetnék, de nem teszem mert még az okosabbik része a fórumnak elkezdene általánosítani, mikor itt max. csak 3-4%-ról van szó. De azok amit művelnek az gyomorforgató és minden határon túl megy.


Hogy a Ndjodo témához is hozzászóljak... én sajnálom a srácot :S

Sztem mindig ő nyújtotta a legtöbbet meccseken, ő hajtott a legjobban és ő is volt a leggólérzékenyebb a csapatban. Sajna nem volt elég a fradiba idén, de ha lett volna még 2-3 hasonló szellemű és kvalitású játékosunk akkor nem kéne jövőre felvásárolnunk magunkat az NB1-ben (már ha egyáltalán ez meg fog történni).
Ostobaságnak is tartottam mindig, mikor meccseken állandóan őt találták meg mikor [auto_cenzúra] ment a fradinak, pedig nála mindig volt nem kevés gyengébb teljesítmény a pályán... De mivel ez a szezon már elúszott, és tudom hogy jövőre úgyis takarítás lesz a csapatnál, ezért végülis lényegtelen az hogy elküldték... Nem szép hogy így kellett elmennie, de ez van. Én azért megemelem előtte a kalapom, mert mondom szerintem ő volt a csapat egyik legjobb játékosa, és okozott szép perceket!!!
mellesleg kiváncsi leszek rá hogy a Kispest mit fog vele kezdeni kövi szezonban. Marad vagy eladják...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 19:12:20

Boixos!
Van némi igazad, de nem teljesen. Mert ha a klub a sarkára áll, a "banános Joe-kat" és "menfafrancbakoszosnigger"-ezőket helyreteszi, kitiltja, akkor nem fajulnak eddig a dolgok.
A múlt héten a PSG-t kizárták a jövő évi Ligakupa küzdelmeiből, mert a szurkolói Lens és környékének lakóira dehonesztáló, tiszteségtelen megjegyzéseket tartalmazó transzparenseket függesztettek ki. És folyamatban van még az ügy, és lehet, hogy pontlevonással is sújtják őket. Ja, csak annyi a különbség, hogy az Fro. ez meg MO.
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.06. 19:09:07

Boixosnak teljesen igaza van! Jojó leszállt a buszról és egyből ugatott. A srác nem balhézni ment oda csak kikérte magának a véleményét. Tény, hogy egy szurkolónak nincs helye az öltözőben, de egy játékos nem üthet meg egy szurkolót. Inkább bizonyított volna a pályán. Hűha lőt 12. gólt. De kihagyott 100 helyzetet, amiket, ha belő simán nyertük volna meccsket. Jojó minden megmozdulása után el kellett, hogy essen...érthetetlen :roll: .
A klubnak vannak hagyományai, ezeket el kell fogadni még ha az nem is tetszik. Szerintem mindneki tudja, hogy a fradi tábor erősen jobboldali beállítottságú sok skinheaddel, hungaristával, fasisztával...
Nem sok fekete bőrű játékos volt a klubban, most kapásból Babatunde Fatusi és Sowummi neve jut az eszembe. Nekem soha semmi bajom nem volt semelyikükkel, de ndjodo amit csinált az türhetetlen még, ha sokaknak ezzel más a véleményük.

Akkor lesz rend a Fradinál, ha az a népművészeti cserépedény Berki eltakarodik a klubtól :x . Amíg ő ott van, ahol addig ő felel az átigazoásért, szponzorokért mindenért. Minnél hamarabb el kell küldeni. Állítólag a TE sportmenedzseri tagozatáról kirúgták 4.-ben...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.06. 18:58:36

Titinho írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=179169

Ndjodót kirúgták a Fradiból! :shock:

Kíváncsi vagyok azért a szurkolók mit kapnak...fogadjunk semmit...hát gyönyörű mit mondjak! :?
ez teljesen normális lépés volt, minden klubnál így tettek volna, amennyiben ez történik. biztos vagyok benne, h a szurkolók is jobban meg lesznek fogva, h ezentúl ne az ilyen verziók miatt legyen téma a fradi.
DE. még mielőtt el lesz könyvelve a megütött gyerek a mocskosszemétbüdösgyökér huligánnak, aki tombolni ment be az öltözőbe, és onnan takarta be njdodo mintegy magát védendő, azért azt leszögezném, h ezt az adott balhét a focista kezdte, és ő is fejezte be.
lehet, h nem kellett volna fsszopóznia már a buszról leszállva,
még akkor sem, ha a nézőtérről ugattak neki páran.
sajnos, ez a pálya azzal jár, h néha megtalálják az embert. van ahol fehér zsebkendővel (vagy esetleg aszfaltrajz-versennyel), van ahol meg banánnal és élőszóval... liverpoolban évekig dobálták a saját szurkolói barnes-t pedig brutálisan jó csatár volt, de mégsem ment ki verekedni. vagy mondhatnám a "római" zebinát is, aki egy caffeteriában lett megpofozva annak idején, mert beszólogatott a szurkolóknak.
ja, és azt sem felejteném el, amit mondjuk figo lajos kapott a camp nouban, amikor először tért vissza oda, már a madridi szerelésében. persze, ő áruló volt, ezért megérdemelte, ugye....
PUYOL-XAVI-INIESTA
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.06. 16:40:38

](*,) ](*,) ](*,)

Ő volt a csapat házigólkirálya, és mégis ő lett a legtöbbet csesztetve. Elég nehéz lehetett lenyelni azt a sok bszogatást, amit kapott. Az ütés jogos volt tőle. Inkább azt a sok senkiházi szurkolót kellene örökre kitiltani a stadinból, akik csak balhézni járnak ki. :evil:
in to exile
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.06. 13:28:18

Most látom Ndjodot elküldét! Ez szép mondhatom! Ennyiért elküldik és cseszegették most betelt a pohár nála lekevert egy pofont és már zavarják is! Végülis igy kell megoldani nem a probléma gyökerét kell keresni hanem gyorsan kiszedni azt aki most először nembírta tovább idegekkel! Szép volt! reméelm Valami más csapat lecsap rá és ontani fogja a gólokat és nembanánnal hanem virággal dobálják majd meg! :D
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Érsek Zsolt
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.04.05. 22:09:35

2008.05.06. 13:22:22

Igaza van Gomezinhonak, Varga Tamásnak és Bányásznak ha ez a szerencsétlen Njdodo nem lenne a frdi most nem 3. lenne hanem 5. vagy 6.

Egyébként nem sértésképpen de ez NBI-es fórum úgyhogy csináljunk egy NB2-es fórumot.Innentől most beszéljünk arról hogy az Újpest bajnok lesz.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.06. 11:38:07

Legalább ő lőtte a gólokat, ezek után ki fogja?
Nagyszerű.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.06. 11:33:08

Titinho írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=179169

Ndjodót kirúgták a Fradiból! :shock:

Kíváncsi vagyok azért a szurkolók mit kapnak...fogadjunk semmit...hát gyönyörű mit mondjak! :?

Szánalmas, mint ahogy az egész Fradi is.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.06. 11:30:48

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=179169

Ndjodót kirúgták a Fradiból! :shock:

Kíváncsi vagyok azért a szurkolók mit kapnak...fogadjunk semmit...hát gyönyörű mit mondjak! :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.05. 23:35:29

Tehát Ndjodo a hülye....világos. :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
real_funghi

2008.05.05. 23:30:59

Most úgy magam elé képzelem a helyzetet, ahogy többezer ember - mint bumerángot - dobja a banánját NdJodo felé. Nem. Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Egy edzőmeccsen (ahol amúgy is alig vannak) még nyáron történt, hogy három ember nem bírt magával és dobtak felé banánt. Aztán az első bajnokin egy emberke leköpte, amiért egy bizonyos biztonsági embertől kapott egy olyan maflást, hogy csak zengett bele. Gondolom a biztonsági ember szakszerűtlen viselkedése senkinek sem szúr szemet. Ugyanis ilyenkor talán ki kellene vezetni a renitenst a szektorból, nem pedig pofánverni. Ezen kívül nem igazán volt olyan fellépés afrikai barátunk ellen, amit más játékosok esetleg ne kaptak volna meg. Különösen a "betonvédelem" oszlopos tagjai, vagy Bartha "Rio" Lacika. A másik dolog meg az, hogy Souaret nem nagyon szokás megtalálni, meg Moussa Bambát sem, pedig mintha ők is feketék lennének.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.05. 23:23:07

Nem ismerem mindennek a hátterét.
Így nem tudom,h viselkedik edzésen meccsen.Azt tudom,h Tatabányán h viselkedett!Nem így ahogy mondod nem tudom mi lelte.

Viszont az nem értem,h miért Őt találják meg?
Azért Ő úgy ahogy hozza magát,lövi a gólokat.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Válasz küldése