Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.06. 08:47:31

Az Osasuna elleni meccs előtt igen biztatónak tűnt a helyzet, gyakorlatilag minden összejött(rossz forma, rossz öltözői hangulat, béna CR, kemény, kényelmetlen ellenfél). Most korántse látom olyan jónak a helyzetet. A Sociedad tipikusan az a csapat, amelyik veszélyes hazai pályán, de idegenben könnyen szétkapják. Most az öltözői hangulat is(pillanatnyilag)rendben van a kupadöntő miatt, tehát ezzel se lesz probléma. CR továbbra is rémes formában van, ráadásul a nagyobb előnyünk miatt a nyomás is nagyobb a Realon, márpedig azt újra és újra bebizonyítják h nem bírják a nyomást.
Sima Real győzelemre számítok, de egy Sociedad pontrablás nemcsak h még egyértelműbbé tenné a pontrablást, de a maradék önbizalmat is eloszlatná az öltözőben, így pszihológiailag nagyon fontos meccs lehet!
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.05. 14:26:10

daffy írta:noname: ha fabregas most megy hozzátok,akkor vagy az ő karrierje megy a kukába vagy afellay/fiatalok karrierje. túl sokan vagytok és nem hiszem,hogy a fiatalok elől elvennék a lehetőséget. fabregas még 2-3 évig jó helyen van ott,ahol van,de akár azt is el tudom képzelni,hogy xavi öregedésével afellay vagy thiago fog szerepet kapni. inkább,ahogy írtad is,puyol pótlásán kell fáradozni. ti amúgy kész vagytok
Jelenleg nekem nem hiányzik ebből a csapatból Fabregas, de ez még idővel változhat. Én bizom benne, h Xavi pótlását majd házon belül megtudjuk oldani, és ha esetleg mégsem, akkor kéne megszerezni Cescet. Sztem Xaviban úgyis még egy 2 szezon benne van legalább, szóval még olyan égető a kérdés.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.05. 13:08:51

Ja,nem is arról van szó amikor Mourinho hétről hétre elsírja a bánatát.Hanem pl a mostani és az ehhez hasonló esetekről.Szerintem ezek a kis "összecsapások" kellenek.

Az,h Mou hétről hétre elsírja a sajtónak minden búját baját az nem tetszik.De pl amikor beszólt Ranierinek az tetszett mégha nem is volt túl szimpatikus.Csak tudni kell hol a határ.Meg ugye a jóból is megárt a sok.De néha belefér az iylesmi nálam.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 13:02:16

Bányász írta:
daffy írta:nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Mondjuk nekem semmi bajom nincs ezekkel a dolgokkal.Egyszer egyszer belefér,jót nevetek rajta.Sztem kellenek is a kis tüskék a kis üzengetések.Amikor valaki átesik a ló túloldalára mint pl Ibra az már azért sok.De néha rajta is lehet nevetni. :)
ibra egy semmirekello. josé meg nagyon idegesít,hogy egyfolytában kifogásai vannak,a bírókat szidja(sokszor ugyan jogosan),inkább dolgozni kéne. nem tudok nevetni rajta,hisz a "saját" csapatomról van szó,lehet,hogy ha ti csináljátok,akkor nevetek,de az sem valószínű.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.05. 13:01:50

Idézett Pandianitól:
,,Cristiano megtehet egy szívességet: tanulnia kellene a világ legjobb játékosától, Messitől; és mielőbb befejeznie ezt a stricis mentalitását. Teljesen elfelejtette, honnan érkezett ide, és mindenfajta alázat hiányzik belőle. Minden hétvégén megcsinálja a problémákat a megmozdulásaival, a gesztusaival, az agressziójával, a fennhéjázásával.. A viselkedéséből adódó ellenszenv pedig nem csak őt, hanem az egész Madridot érinti, olyan játékosok is rossz fényben tűnnek fel, akik egyébként nem ilyenek, vagy legalábbis nem ennyire.Most már ideje lenne elgondolkodnia a Madridnak, miért van az, hogy a Barcelonát éltetik, bármerre jár, a Realt pedig kifütyülik. Ha nem jönnének rá, elmondom szívesen. Amikor a Barcelonát megtapsolják idegenben, az azért van, mert olyan játékosok öltik ott magukra a gránátvörös-kék mezt, mint Iniesta vagy Messi. Nos, ők nem csak a pályán nagyok, hanem azon kívül is, legalább annyira. Az emberek ezt tudják, az ovációjuk pedig ennek köszönhető. Minden tisztelet az övéké. A Madrid pedig nem részesül ilyen fogadtatásban sosem, például azok miatt a dolgok miatt, amiket nálunk is csináltak most vasárnap.”

info:http://barcanoticias.blog.hu/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2011.02.05. 13:02:30-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.05. 12:24:37

daffy írta:nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Mondjuk nekem semmi bajom nincs ezekkel a dolgokkal.Egyszer egyszer belefér,jót nevetek rajta.Sztem kellenek is a kis tüskék a kis üzengetések.Amikor valaki átesik a ló túloldalára mint pl Ibra az már azért sok.De néha rajta is lehet nevetni. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.05. 12:12:34

daffy írta:noname: ha fabregas most megy hozzátok,akkor vagy az ő karrierje megy a kukába vagy afellay/fiatalok karrierje. túl sokan vagytok és nem hiszem,hogy a fiatalok elől elvennék a lehetőséget. fabregas még 2-3 évig jó helyen van ott,ahol van,de akár azt is el tudom képzelni,hogy xavi öregedésével afellay vagy thiago fog szerepet kapni. inkább,ahogy írtad is,puyol pótlásán kell fáradozni. ti amúgy kész vagytok
Viszont ha Iniesta megint összehoz egy olyan szezont, mint a tavalyi, akkor máris lesz hely mindenkinek (kivéve, ha Keita játszik megint :roll: )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 12:10:04

miihii írta: Nincs előírva,h mindig a két portugálnak lehet cs beoltogatni a másikat,hát most kicsit visszafröccsen rájuk is a sav :twisted: Azt nem lehet mondani,h nem frappáns Pandiani válasza és alapvetően igaza volt CR-rel kapcsolatban is az első huszárvágásnál. Jo5é meg azzal h hozzátette a magáét -hozzáteszem meglepően toleráns formában :shock: - óhatatlanul is kiváltotta belőle a viszontválaszt. És nem is mindig a speciális 5ösnek kell végszavaznia... :wink:
Nem szeretem,ha szájkaratéznak a sajtóban a felek,de amennyire lelkesek ezek a madridi gyerekek ebben a sportban,ideje volt már,h vki egy kicsit visszanyalassa azt a bizonyos fagylaltot.Szal Walternek elnézem h küldi őket,rászolgáltak már mindketten. Ha meg akkora intelligens úriemberek a portugézák,akkor nagyvonalúan eltekinthetnek a válaszadástól, és máris vége a történetnek. Lásd Pep elegáns reakcióját Murinnyo piszkálódásaira...Ha meg belemennek a szóváltásba,akkor ne lepődjenek meg,h jön is a kontra :wink:
nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.02.05. 11:59:04

daffy írta:
Bob_Marley írta: „Mindenki tudja, hogy milyen drága dolog a reklám. Na, Pandianinak jól jött a kis ingyenreklám, a percnyi dicsőség. Cristano azonban tudja, mi a dolga. Nagyon sokat dolgozott és rengeteget tett a csapatért. Tökéletesen megbízom benne, és a csapattársai is szeretik."

Ez egy abszolút intelligens nyilatkozat, s erre jött az "agyas" Pandiani

"Na, megjött a papa is, hogy megvédje a kisfiát!"

El vannak mint a befőtt :)
teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Nincs előírva,h mindig a két portugálnak lehet cs beoltogatni a másikat,hát most kicsit visszafröccsen rájuk is a sav :twisted: Azt nem lehet mondani,h nem frappáns Pandiani válasza és alapvetően igaza volt CR-rel kapcsolatban is az első huszárvágásnál. Jo5é meg azzal h hozzátette a magáét -hozzáteszem meglepően toleráns formában :shock: - óhatatlanul is kiváltotta belőle a viszontválaszt. És nem is mindig a speciális 5ösnek kell végszavaznia... :wink:
Nem szeretem,ha szájkaratéznak a sajtóban a felek,de amennyire lelkesek ezek a madridi gyerekek ebben a sportban,ideje volt már,h vki egy kicsit visszanyalassa azt a bizonyos fagylaltot.Szal Walternek elnézem h küldi őket,rászolgáltak már mindketten. Ha meg akkora intelligens úriemberek a portugézák,akkor nagyvonalúan eltekinthetnek a válaszadástól, és máris vége a történetnek. Lásd Pep elegáns reakcióját Murinnyo piszkálódásaira...Ha meg belemennek a szóváltásba,akkor ne lepődjenek meg,h jön is a kontra :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.05. 11:58:21

Ma azt álmodtam, h a Real x-el, a Barca meg nyer és megnő a pontszám a 2 csapat között 9 pontra. :)
Remélem igaz amit álmodtam. :D Bár nem sok esélye van, de hátha... :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.05. 11:56:17

daffy írta:teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Szerintem sokan mások is egyetértenek Pandianival, de most az uruguayi volt az, aki a közvélemény elé is kiállt véleményt formálni. Iniesta pl. a meccseken szokta CR szemébe mondani, mekkora mocsok. Már két ilyen alkalom is volt. Az első még a 2-0-ás madridi El Clásicón, a másik meg legutóbb a Camp Nouban, amikor a gayguy meglökte Pepet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 11:32:55

Bob_Marley írta: „Mindenki tudja, hogy milyen drága dolog a reklám. Na, Pandianinak jól jött a kis ingyenreklám, a percnyi dicsőség. Cristano azonban tudja, mi a dolga. Nagyon sokat dolgozott és rengeteget tett a csapatért. Tökéletesen megbízom benne, és a csapattársai is szeretik."

Ez egy abszolút intelligens nyilatkozat, s erre jött az "agyas" Pandiani

"Na, megjött a papa is, hogy megvédje a kisfiát!"

El vannak mint a befőtt :)
teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.05. 11:32:19

Ez a Pandiani szimpatikus játékos :D Megjött a papa, hogy megvédje a kisfiát...ez nagyon tetszik :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.05. 11:25:46

Lionel85 írta:Természetesen az agyas is megszólalt az ügyben:

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... a-2063147/
„Mindenki tudja, hogy milyen drága dolog a reklám. Na, Pandianinak jól jött a kis ingyenreklám, a percnyi dicsőség. Cristano azonban tudja, mi a dolga. Nagyon sokat dolgozott és rengeteget tett a csapatért. Tökéletesen megbízom benne, és a csapattársai is szeretik."

Ez egy abszolút intelligens nyilatkozat, s erre jött az "agyas" Pandiani

"Na, megjött a papa is, hogy megvédje a kisfiát!"

El vannak mint a befőtt :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.04. 22:01:56

Kép
Kép
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.04. 21:56:09

Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.04. 20:56:07

http://fcbarcelona.com/web/english/noti ... 15511.html

Ez azert nem kicsit durva. :shock: Tenyleg Messi fuggo a csapat..... :twisted:
Kivancsi lennek egy hasonlo statisztikara Madridi reszrol is,ha valaki talal.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.04. 20:47:14

daffy írta:
Tocy írta:daffyval egyet értek, Cesc egyelőre jobb, ha marad. Xavin ebben a szezonban talán már látszik némi fáradtság, kb december eleje óta, valószínű, hogy jövőre ez már még erőteljesebb lesz, és jövőre pont a felnőttkeret tagja lesz Thiago. Fabregast el kéne hozni, de majd csak 2014-ben, addigra kiderül, hogy mennyi van Thiagoban, és hogy mennyi Xaviban még. És akkor már ingyen jöhet, ha akar, illetve egy évvel korábban 25-30 millióért kb, ami nem lenne sok érte!
a 2014gyel viszont az a baj,hogy fabregas is tudja,hogy semmit nem fog nyerni az arsenallal és kérdés,hogy szeretne-e még 3-4évig kupa nélkül maradni és kivárja-e a barcát
Máshova szerintem nem fog menni, ha még a mi kedvünkért se hagyta el az Arsenalt, akkor másért tutira nem fogja.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.02.04. 20:47:09

csababarca írta:
Hozzátok nem fog menni, egyszerűen nem fogja merni meglépni,hogy mi hívjuk,és hozzátok megy.
Más meg nem hiszem,hogy csábító lehet neki.
Vagy megöregszik ott Londonban,vagy hazajön. Ez a két lehetőség van.
Meg egyébként is nem úgy van, hgoy mikor eligazolt, akkor lefektettük a szerződésben, hogy ha el akar igazolni az Arsenal-ból, akkor azt mit megvétózhatjuk? Magyarul ha vinné a Real, és mi azt mondjuk hogy nem, akkor hiába ajánl érte 200 millió eurót Perez bácsi, akkor se tud mit csinálni. Csak ha nem ajánl nekünk is vagy 10-20 milliót :D Ahogy Rossell-t ismerem, ahogy itt Szabolcsban szokás mondani: az anyját is meg....ná 20 ft-ért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2011.02.04. 20:47:33-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.04. 20:47:06

daffy írta:akkor inkább menjen haza. ott leesik majd pár kupa. ugyan még csak 23 és akár a legjobb korban kaphatja meg xavi posztját,de én sajnálnám thiagot
Én is sajnálnám,mert nagyon jól mozog eddig. Viszont Thiago nagyobb rizikó. Nem tudni biztosra,be futja e azt,ami most látszik belőle. Cesc pedig kész van. De azért nála is van egy minimális rizikó. Azt a szintet,amit Xavi képvisel nem fogja szvsz elérni,de ha megközelítené már boldogak lennénk.
Nehéz ügy, de nekem akkor lenne a Barca teljes, ha Cesc a kötelékbe tartozna.
Utána már nem is lenne vágyam senki után. (no jó,Kun és Patora nem fintorognék...)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.04. 20:32:17

csababarca írta: Hát figyelj,szerintem mi minden évben be fogunk próbálkozni,ezen nem fog múlni. Viszont nem hiszem,hogy ha eddig nem érdekelték a kupák,akkor most mitől változna?
Megint valószínűleg kifújjuk az orrukat BL-ben,ha ez se hatja meg,akkor semmi.
6 éve nyert egyébként utoljára kupát az Arsenallal,FA-kupát.
Mondjuk az most is leeshet.

Hozzátok nem fog menni, egyszerűen nem fogja merni meglépni,hogy mi hívjuk,és hozzátok megy.
Más meg nem hiszem,hogy csábító lehet neki.
Vagy megöregszik ott Londonban,vagy hazajön. Ez a két lehetőség van.
akkor inkább menjen haza. ott leesik majd pár kupa. ugyan még csak 23 és akár a legjobb korban kaphatja meg xavi posztját,de én sajnálnám thiagot
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.04. 20:26:51

daffy írta:a 2014gyel viszont az a baj,hogy fabregas is tudja,hogy semmit nem fog nyerni az arsenallal és kérdés,hogy szeretne-e még 3-4évig kupa nélkül maradni és kivárja-e a barcát

Hát figyelj,szerintem mi minden évben be fogunk próbálkozni,ezen nem fog múlni. Viszont nem hiszem,hogy ha eddig nem érdekelték a kupák,akkor most mitől változna?
Megint valószínűleg kifújjuk az orrukat BL-ben,ha ez se hatja meg,akkor semmi.
6 éve nyert egyébként utoljára kupát az Arsenallal,FA-kupát.
Mondjuk az most is leeshet.

Hozzátok nem fog menni, egyszerűen nem fogja merni meglépni,hogy mi hívjuk,és hozzátok megy.
Más meg nem hiszem,hogy csábító lehet neki.
Vagy megöregszik ott Londonban,vagy hazajön. Ez a két lehetőség van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.04. 20:14:53

Tocy írta:daffyval egyet értek, Cesc egyelőre jobb, ha marad. Xavin ebben a szezonban talán már látszik némi fáradtság, kb december eleje óta, valószínű, hogy jövőre ez már még erőteljesebb lesz, és jövőre pont a felnőttkeret tagja lesz Thiago. Fabregast el kéne hozni, de majd csak 2014-ben, addigra kiderül, hogy mennyi van Thiagoban, és hogy mennyi Xaviban még. És akkor már ingyen jöhet, ha akar, illetve egy évvel korábban 25-30 millióért kb, ami nem lenne sok érte!
a 2014gyel viszont az a baj,hogy fabregas is tudja,hogy semmit nem fog nyerni az arsenallal és kérdés,hogy szeretne-e még 3-4évig kupa nélkül maradni és kivárja-e a barcát
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.04. 18:06:39

daffyval egyet értek, Cesc egyelőre jobb, ha marad. Xavin ebben a szezonban talán már látszik némi fáradtság, kb december eleje óta, valószínű, hogy jövőre ez már még erőteljesebb lesz, és jövőre pont a felnőttkeret tagja lesz Thiago. Fabregast el kéne hozni, de majd csak 2014-ben, addigra kiderül, hogy mennyi van Thiagoban, és hogy mennyi Xaviban még. És akkor már ingyen jöhet, ha akar, illetve egy évvel korábban 25-30 millióért kb, ami nem lenne sok érte!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.04. 17:42:14

20tek írta: Most kicsit el vagy tévedve, mert Afellay és Fabregas más poszt, így semmilyen lehetőséget nem vesz el tőle. Éppen hogy most kell Fabregas, mert Xavi posztjára nem úgy megy, hogy bedobunk egy játékost és csinálja a dolgát. Évek kellenek mire ott igazán jó lesz, sőt inkább kicsit későn, mint korán van a leigazolása.
Thigao pedig még csak most fog felkerülni a nagy csapathoz, még évek kellenek neki a stabil kezdőhöz. Addig rengeteg meccset játszhat Xavi/Fabregas, Iniesta, vagy a támadók cseréjeként. Anno Iniesta is évekig csere volt, mielőtt stabil kezdővé vált volna. Nem mondanám, hogy elkallódott :-)
tudom,hogy hova való afellay,de középen is jól játszik,így alkalmazható. a fiataljaitok közt pedig van 1-2 játékos,aki akár xavi utódja is lehet. thiago pedig jó arra az 1/3,esetleg később fél szezonra,amit xavi nem bír. cesc csak folyamatos játék mellett fejlődik tovább,ha néha becserélik,az nem viszi előrébb. megmondom őszintén, nem irigylem most,mert piszok nehéz döntés lehet. úgy gondolom,hogy messze nem olyan egyértelmű a helyzet,mint hiszitek. ha még 1v2 évet marad az arsenalba,akkor azt mondom,hogy rendben,mert akkor lesz időszerű a csere,de gondolom ő is szeretne lassan nyerni valamit,mégsem kapkodhatja el a váltást
Válasz küldése