Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.04.27. 15:48:35

Ilúvatar írta: GÓL KELL, nem pedig szervek a pályán.
Na ja, utóbbiról úgyis gondoskodnak Pepéék
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.27. 15:41:38

G.Gabe írta:A rotáció azért nem működött idén, mert sok játékos hullámvölgybe került.
a rotáció azért nem működött, mert nincs kire rotálni. jelenleg két poszt van, ahol 2 erős ember tolja, ez a busq-masc páros esetleg keitaval kiegeszitve, bár o inkább elorreb jatszik, meg a balszél abidalla-adrianoval-maxwellel.

és ennyi. se alvesnek, se puyolnak, se piquenek, se messinek, se iniestának, se xavinak, se villanak, se pedronak nincs komoly alternativaja. jeffren, bojan, thiago nagyon kevés, egyet talán elbír a csapat, de ha már ketto játszik raadasul még ilyen kényszer középhátvédek is beszállnak, az már nagyon meglátszik a jatekunkon.

afellay nekem nagy talány, sztem középen is tudna bőven játszani, de egyértelmű h pep csak pedro és messi töltelékeként akarja szerepeltetni a széleken.

én eddig ellene voltam, de fabrgas minenképpen kell. a mi jatekunkat 70-75%-ban xavi és iniesta formálja, de ha csak az egyik van fent, akkor már nem megy ugy érzésem szerint. jó, lehet thiago jo lesz, de nagyon kiserletezgetni nincs sem idő, sem lehetőség.

nyáron 3 ember kell. mivel milito menni fog, kell egy középső védő, aki esetleg alves helyett is tudja tolni (és már megint vehetünk egy középső védőt... caceres, henrique, csiga...), kell egy komoly alternativa xavi vagy iniesta posztjára, illetve kell egy csere villának.

ennyi

és h ne offoljak, remélem este elkenjük a madrid száját és kicsit visszavesznek az arcból...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 15:39:18

#Neymar# írta:
G.Gabe írta:Tavaly szóba hozták Dzsudzsákot is a Barcával.
Hát most már simán beférne a keretbe.

Dzsudzsákra visszatérve: szerintem agilis, fejlődőképes, harcias, jól lő távolról, mindenféle szögből, remek mindkét lábbal, ezáltal kiszámíthatatlan. És sokszor átmegy jobb oldalra is, ami jól jöhet.
Szerintem egy ilyen játékos mindenképpen jól jönne a Barcának. Ha nem is feltétlenül ő, de egy ilyen kvalitású játékos.
Nevek? Nem tudom. Nem hiszem, hogy ez könnyű lenne. Sok játékos , aki klasszis, nem tudott beépülni a csapatba. Nehéz ügy ez. És kevés a pénz.
Ez most komoly? :oops: :oops:
nem éppen őrá gondoltam, mint írtam. de egy ilyen játékos, aki kétlábas, jól lő távolról, és mindkét oldalon remekül játszik, jól jönne.
az tény, hogy a PSV-t a hátán viszi, de azért csoda lenne, ha megvennék. szerintem, ha spanyolba igazol, egy sevilla-szintű csapatba tudna igazolni.
viszont hollandiában könnyen BL-be juthat. el kell gondolkodnia, hogy megéri-e változtatnia. de ez más téma.

és a végén írtam, hogy nem tudok neveket mondani.
nem lehet kiszámítani, hogy ki hogy teljesítene itt. a Barca-szív teljesen más, egyedi. Más a felfogás ennél a klubnál, mint bárhol máshol.
Sokan próbálják utánozni a játékukat, a stílust, de nem működik. Ehhez a Barca-filozófia is kell. Ami csak itt van.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2011.04.27. 15:18:19

G.Gabe írta:Tavaly szóba hozták Dzsudzsákot is a Barcával.
Hát most már simán beférne a keretbe.

Dzsudzsákra visszatérve: szerintem agilis, fejlődőképes, harcias, jól lő távolról, mindenféle szögből, remek mindkét lábbal, ezáltal kiszámíthatatlan. És sokszor átmegy jobb oldalra is, ami jól jöhet.
Szerintem egy ilyen játékos mindenképpen jól jönne a Barcának. Ha nem is feltétlenül ő, de egy ilyen kvalitású játékos.
Nevek? Nem tudom. Nem hiszem, hogy ez könnyű lenne. Sok játékos , aki klasszis, nem tudott beépülni a csapatba. Nehéz ügy ez. És kevés a pénz.
Ez most komoly? :oops: :oops:
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 15:15:20

Nagyon nem tudom mit várjak a meccstől.
A szombati meccsen nagyon furák voltak a fiúk a pályán.
Villa goljának sem úgy örültek, ahogy régen. Villán látszott, hogy megkönnyebbült: végre betalált.
Messi csak fújt egy nagyot a gól után.

Remélem ez csak színjáték, és lemossák a blancókat.

Az Osa ellen meg-megvillantották azt, amivel ősszel győztek.
A hatalmas keresztpasszokat. Ezt hiányoltam legutóbb is.
De lehet, hogy ezt mostanra tartogatják?
A real védelme nagyon könnyen tolódik el egy-egy oldalra.
Ezt használták ki ősszel a második gólnál is.
Egy kollégám madrid-fan. Azt mondta, hogy reméli a Barca rúg egy gólt, mert akkor lesz izgalmas a meccs. A real bunkerezni fog megint, és unalmas lesz.

Hát én is ezt remélem. ELég egy gólt rúgni a fiúknak, és akkor már jönni fog a többi is. Fel fognak szabadulni.
Az a baj, hogy már mindenki természetesnek veszi, hogy ők nyernek.
És ezzel tisztában vannak, és biztos van bennük görcs.

A bal oldal?
Igen, eléggé lesántult. De azért éremes megnézni a jobb oldalt. Ott ki van? Kész szerencse hogy Alvés még nem sérült le!

Tavaly szóba hozták Dzsudzsákot is a Barcával.
Hát most már simán beférne a keretbe.

Kik kellenének?
Egy nagyon jó hátvéd, aki összefogja a védelmet. Puyol sem fiatal már, kell utánpótlás.
Középpálya rendben van.
Viszont kellene még egy klasszis csatár, egy megbízható.
A rotáció azért nem működött idén, mert sok játékos hullámvölgybe került.
Kellett hozni az eredményeket, és ezt csak az első sor tudta garantálni.

Dzsudzsákra visszatérve: szerintem agilis, fejlődőképes, harcias, jól lő távolról, mindenféle szögből, remek mindkét lábbal, ezáltal kiszámíthatatlan. És sokszor átmegy jobb oldalra is, ami jól jöhet.
Szerintem egy ilyen játékos mindenképpen jól jönne a Barcának. Ha nem is feltétlenül ő, de egy ilyen kvalitású játékos.
Nevek? Nem tudom. Nem hiszem, hogy ez könnyű lenne. Sok játékos , aki klasszis, nem tudott beépülni a csapatba. Nehéz ügy ez. És kevés a pénz.


Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2011.04.27. 15:13:07

Én most nagyon úgy érzem hogy hozzuk a mai meccset.Nagy küzdelem lesz megint.Biztos vagyok benne,hogy a srácok megakarják mutatni,hogy még mindig mi vagyunk a legjobbak.Guardiola is csak kitalált valamit,ami eredményre vezethet.Hajrá! :twisted:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 14:56:09

Az az érzésem, hogy ez a José féle szájkarate ezúttal a visszájára fordulhat. :)
Én mára idegenbeli győzelmet várok, legalább két rúgott góllal.

A meccs előtti-alatti-utáni fórumhasználatról:
Nem bonyolítanám el a dolgot, mindig lesz aktív admin és moderátor online, és nem fogunk vacakolni a moderálással.
Amelyik hozzászólásban akár csak a legapróbb kivetnivaló akad (off, minimális káromkodás (akár kipontozva, sejtetve), személyeskedés, kettőnél több idézett hozzászólás, akármi!) egyből töröljük, és ha az illetőtől másodszor kell törölni, akkor ki is tiltjuk azonnali hatállyal.
Ha egy topikból 10-12 hsznél többet kell törölni mondjuk 1 órán belül, az bezárásra kerül. Aki meg akar kerülni minket (akárhogy, akármivel. pl topik zárás után másikban folytatja a témát (ott már nem kell szabályzatba ütközni hozzá)) az hosszabb fajta és azonnali tiltásra számíthat.

Mérkőzés előtt és után a madridista kollégák és a velük vitatkozni, beszélgetni kívánók itt tömörüljenek, a Barca BL topik legyen privát Barcás terület. Mérkőzés közben értelemszerűen az élő közv topik a beszélgetés helyszíne, mindenkinek.

Jó szurkolást!

Kép
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.27. 14:34:26

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... n-2074892/

"A gránátvörös-kékek játékosai hatalmas ovációval fogadták a „csatamezőről" (sajtótájékoztatóról) a szállodába visszatérő Guardiolát. Biztosak lehetünk benne, még a kupadöntőn látottaknál is keményebb, tüzesebb összecsapás várható ma este."

Megnézném videón a jelenetet, végre kicsit levetkőzte Pep azt, hogy mindig csak az egekig magasztalja a madridot. Most odaszólt, és ami a legjobb, még most is képes volt úriember maradni. Zseniális a pali. Remélem este a játékosok a gólokat is olyan nagy ovációval fogadják majd, mint Pep-et. Meg kell mutatni ennek a felfuvalkodott hólyagnak, hogy jobb, ha elhallgat egy évnyi folyamatos szitkozódás és nyivákolás után.

HAJRÁ BARCA!!!
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 14:14:08

Szerintem X lesz a meccs méghozzá úgy hogy rúgunk gólt idegenben.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.04.27. 14:08:22

Ilúvatar írta:
davidvilla007 írta:Nem kell aggódni srácok!! A fiúk a szívüket lelküket kiteszik ma a pályára,
ugyanezt mondták a király kupa döntő előtt, és lám mi lett a vége.

Nem lesz elég ha kiteszik mindenüket. GÓL KELL, nem pedig szervek a pályán.
Ez nagyon nagy hozzászólás volt! Gratula! Teljesen igazad van! Ne játszunk kivárásra, hogy majd megindul egyszer Messi és lő egy gólt. Nem! Végig nyomás alatt kell tartani a Madridot, úgy, hogy 60 perc után a seggükön vegyék a levegőt a sok futástól. Több ritmusváltás kell a monoton passzolgatások helyett! Az elmúlt meccseken is nálunk volt a labda, de többnyire középen vagy hátul tologattunk! Fel kell őrölni őket, lőni egy gólt az első 20 percben, és akkor borul a taktikájuk, mert támadniuk kell! Nekünk pedig nem leállni, az egyre lazuló hátvédsor hibáit kihasználni! Hajrá Barca
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.27. 13:43:06

Ilúvatar írta:
davidvilla007 írta:Nem kell aggódni srácok!! A fiúk a szívüket lelküket kiteszik ma a pályára,
ugyanezt mondták a király kupa döntő előtt, és lám mi lett a vége.

Nem lesz elég ha kiteszik mindenüket. GÓL KELL, nem pedig szervek a pályán.
Így van. Egyetértek Iluval. Gólokat kell lőni, szájjal nem lehet lejátszani a meccset. Az csak a magyar mentalitás. A BL-ben pedig most eljött az idő, hogy megmutassuk a Realnak, túl sokra tartják magukat.
Kép
Kép
Kép
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2011.04.27. 12:52:03

Fecooo írta:most érzem úgy, h Pep idegei is felmondták a szolgálatot, ugyanis megint visszaszólt a provokátornak, ez pedig nagyon-nagyon rosszat jelent...
Valahogy nekem is ez jött le ebből a nyilatkozatból...
davidvilla007
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.02.17. 00:59:17

2011.04.27. 12:44:41

Megmondták a nagyokosok,hogy egy trófea le fog esni a Madridnak!Az az egy már duplán meg is volt(lásd buszbaleset)!Nem hinném hogy most nem a mi időnk fog eljönni!Teljesen olyan a hangulat itt mint az 5:0 előtt! Ez jót jelent!Hinni kell a csapatban,és remélem hókuszpók nagyot koppan!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 12:30:18

Ilúvatar írta:ugyanezt mondták a király kupa döntő előtt, és lám mi lett a vége.

Nem lesz elég ha kiteszik mindenüket. GÓL KELL, nem pedig szervek a pályán.
ez egy kicsit viccesre sikerült, de a lényeget elmondtad....
remélem Pep nyilatkozata, tudatos volt, és egy + motívációs tényezőként hatna rájuk... ha Pep felvette a kesztyűt, ők is így tesznek... ez tuti...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.27. 12:04:31

davidvilla007 írta:Nem kell aggódni srácok!! A fiúk a szívüket lelküket kiteszik ma a pályára,
ugyanezt mondták a király kupa döntő előtt, és lám mi lett a vége.

Nem lesz elég ha kiteszik mindenüket. GÓL KELL, nem pedig szervek a pályán.
KépKép
davidvilla007
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.02.17. 00:59:17

2011.04.27. 11:32:59

Nem kell aggódni srácok!! A fiúk a szívüket lelküket kiteszik ma a pályára,és megmutatjuk a Real Margitnak hogy kulcsemberek nélkül is menni fog!!!!!!!!A sors pedig elveszi Mourinhotól amit tavaly tőlünk pont ellopott!!Isten nem ver bottal,és általában a jó győz a gonosz felett,és remélem ma Isten botja MESSI lába lesz!! FORCA BARCA!!!!!!! MÉS QUE UN CLUB!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.27. 10:28:42

Nem vagyok benne biztos, hogy örüljek-e, hogy Guardiola végül 3 év hallgatás, sablonnyilatkozatok után visszaszólt Mourinhonak, de ha már megtette, akkor azt jó módon tette. Megmutatta, hogy kettejük közül melyik az úriember.

Lehet pesszimistának tekinteni, de én úgy látom, hogy ma legalábbis a Madrid mindenképpen esélyesebbnek tekinthető és a párharcban is úgy néz ki. Azt a fejünkre kenhetjük, hogy nálunk a világ legerősebb tizenegye, ennyi sérülttel és lassan két éve nem kipihent játékosokkal ez nem fog tudni kijönni. Hiszem azt, hogy ha kiállunk jó formában a Madrid ellen teljes csapattal, akkor még mindig több góllal is jobbak tudunk lenni náluk. De ez nem fog ma sem összejönni.
Ettől persze még egyáltalán nem vagyok esélytelenek, gólt vagy gólokat kell lőni és legalább egy döntetlent összehozni.
Hajrá Barca!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 10:19:58

MessiFan írta:Csak hogy védjem Mourinhot: Pepnek nem volt könnyű dolga? Első évben triplázás egy nagyszerű csapattal. Alapból volt egy Xavi, Iniesta, Eto'o, Messi, Valdés, Puyol, Yaya + Alves és Titi! José meg az első Interes szezonjában meg még nem triplázott mert még nem állt össze a csapat és a Chelseaben sem egyről a kettőre történt minden.
A Reallal már gyorsabban történtek a dolgok és ha marad a következő szezonra és összeáll megint a csapat akkor bajok lesznek.
Abban a Barcelonában meg voltak az alapok, de hogy játszottak 07-08-ban? és rengeteg ember ment el, és jött akkor, amikor Pep érkezett....főleg a védelemben.
És ahogy már írták Pepes cikknél, Ő a special one? akkor SAF mi? HM?
Mindenhol mit játszatott? láttuk... Ferguson elötte van, és marad is... ha a portugál 300 évig él akkor is... Pep meg alapból.. mivel nem használ alattomos "dolgokat" az ellenfél gyengítéseként.. Jm, eltévedt, mert azt hiszi ez háború és mindent szabad... ez futball és vannak kötöttségek.. melyeket az arrogancia megtestesítője előszeretettel ugrik át... nem véletlen hogy a trénerek mindenhol összevesznek vele"csak" vele...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.27. 10:05:15

samy85 írta:Szép napot!
Hát Pepen meglepődtem...De! lehet hogy most ezzel hevíti fel a fiúkat az esti meccsre? Lehet ez lesz egy ujabb extra motívációs alap a srácoknak? Pepért fognak hajtani... vagy csak ő is pusztán ember,(bár ezt kétlem :D )és most fogyott el a türelme, az állandó undorító, alattomos, Portugál Arrogancia megtestesítője ellenében. "Jm a nagy sztáredző"... nézzük már meg könyörgöm eddigi munkahelyein, ahol edzősködött, Cfc-Inter- Madrid... nem számított a pénz... ilyen keretekkel nehéz volt dolgozni? amit szeme szája megkívánt, azt megkapta mindenhol.... így nem nehéz. (nyilván valami érzéke azért van a csapatépítéshez) De ezért az egekbe magasztalni???? Több mint túlzás. Pep nálam előrébb van sokkal! Visca el Barca
Csak hogy védjem Mourinhot: Pepnek nem volt könnyű dolga? Első évben triplázás egy nagyszerű csapattal. Alapból volt egy Xavi, Iniesta, Eto'o, Messi, Valdés, Puyol, Yaya + Alves és Titi! José meg az első Interes szezonjában meg még nem triplázott mert még nem állt össze a csapat és a Chelseaben sem egyről a kettőre történt minden.
A Reallal már gyorsabban történtek a dolgok és ha marad a következő szezonra és összeáll megint a csapat akkor bajok lesznek.
Avatar
Raul Madrid
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010.10.03. 20:57:50

2011.04.27. 10:04:51

Mourinho tényleg tud gusztustalanul viselkedni, de szerintem ez nem teljesen az ő hibája, hatalmas pénzről van szó és több 10 millió szurkolóról. XXI. században már minden eszköz megengedett csak a győzelem a lényeg és nem csak a fociban. JM egy XXI. századi edző és valószínű hogy az ilyen mentalitásé a jövő, persze nem biztos hogy ez jól van így, de ezt majd úgy ís az dönti el hogy eredményes lesz-e.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 09:49:49

Szép napot!
Hát Pepen meglepődtem...De! lehet hogy most ezzel hevíti fel a fiúkat az esti meccsre? Lehet ez lesz egy ujabb extra motívációs alap a srácoknak? Pepért fognak hajtani... vagy csak ő is pusztán ember,(bár ezt kétlem :D )és most fogyott el a türelme, az állandó undorító, alattomos, Portugál Arrogancia megtestesítője ellenében. "Jm a nagy sztáredző"... nézzük már meg könyörgöm eddigi munkahelyein, ahol edzősködött, Cfc-Inter- Madrid... nem számított a pénz... ilyen keretekkel nehéz volt dolgozni? amit szeme szája megkívánt, azt megkapta mindenhol.... így nem nehéz. (nyilván valami érzéke azért van a csapatépítéshez) De ezért az egekbe magasztalni???? Több mint túlzás. Pep nálam előrébb van sokkal! Visca el Barca
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.04.27. 09:47:49

Kíváncsi leszek ma, hogy Carvalho nélkül milyen lesz a Real védelme. Szerintem ő a legfontosabb láncszem ott, akárcsak nálunk Puyol. Szerintem sokkal könnyebben tudjuk majd megrogyasztani őket.

A Pep-interjúval kapcsolatban: örülök, végre visszaszólt a hókuszpóknak.

Nyerjen ma este a foci (avagy a Barca...ha nem lenne egyértelmű)!!! ;)

Lényeg, hogy lőjünk egy gólt akárhogyan. Jó lesz nekem egy "realos", ide-odapattogó, egy galambot is érintő, 6 kapufás, 11-esből szerzett öngól is :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2011.04.27. 09:55:46-kor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.27. 09:18:42

Bár a sok véleményben van igazság a fő gond másutt keresendő. Mind a két csapatnak van egy top. összeállitása, itt nem vagyunk hátrányban, és még van egy kiválo-eredményes stilusunk is. De a Madrid cseréi sokkal jobb játékosok. Minden csapatrészben. Milito-Maxvell-Adrianó-Keita-Bojan-Jeffren nem Barca szint spilerek, bár ha csak egy menő van távol nagy gond nincsen. De most Puyol-Abidal-Iniesta is kiesett ez már sok. Nekünk állandoan a top. csapatot kell játszatni amig a Reálnál jóval hosszabb és erösebb a cseresor. Ez a vezetőség hibája. Most van ugyan kényszerü megoldás de a magabiztosság és a kreativitás kárára. Mást nem tehetünk, mint bizakodunk, de nyáron több tapasztalt, de nam kiégett spilert kell hozni. Sajnos de a Reál most esélyesebb.
Fecó
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.04.27. 08:44:32

Sziasztok!

Egy darabig úgy voltam vele ,nem fogom megnézni a ma esti meccset, a múltkori szörnyű produkciók miatt (nem a barca teljesítményére, hanem az elmérgesedett játékra gondolok). Emlékszem még olyan El clasicora, amikor a bíró a 26 percben fújt először a sípjába, annak ellenére, hogy elég parázs meccs volt. Nyilvánvaló a durva játék is kinek a műve....
Aztán belegondoltam, hogy ha van meccs amikor a csapatnak igazán szüksége van a szorításra az ma van, amikor ilyen tahók ülnek a kispadon és nincs egy normális szava sem, nem ismer se istent, se embert. Az az igazság, hogy nem érdekel az eredményt is, csak mutassák meg ennek a parasztnak, hogy ki az úr a háznál. Írtam volna, hogy alázzák meg, de 5-0 után már volt egy nyilatkozata, hogy: "nem aláztak meg minket".

Szóval hajrá srácok, és a meccs végén ha odamennének hozzá és az arcába mosolyognának és megkérdeznék, hogy most éppen mi volt a probléma a bíró, vagy a fű volt elég nagy, vagy csak nem jól hullt elég madárszar az égből....az lenne az igazi.

Hajrá Barca!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.04.27. 08:43:12

én, ha egy "köz" mondással akarnám jellemezni a mostani szitut: sok lúd disznót győz!(het) valahogy ilyen benyomásom van, egy szinte csonkolásig le-csupaszított Barca (sérülések) és a kispadon tolongó világsztárok a Madridnál. persze az igazi baj nem ez, hanem a támadó hármasunk viszonylagos gólszegénysége, különös tekintettel Villára akiben egyszerűen már nem hiszek, annyiszor kellett volna hogy bizonyítson?! miért pont most? egy valaki viszont eldöntheti a javunkra ezt a kissé reménytelennek látszó meccset is őt pedig úgy hívják hogy Messi!!
Válasz küldése