Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.05.04. 20:48:09

CR nyilatkozat a mecs után:
"Jövőre adják egyből oda a Barcelonának a bajnokok Ligája trófeát.A Barcelonát nagyon védik, ezért tudtuk, hogy valami történni fog - mondta az aranylabdás játékos. - Higuain gólja teljesen szabályos volt. Pique fellökött, és ráestem Mascheranóra. Azt azért jelezném, hogy ő Angliában sosem hempergett a földön, de itt sikerült megtanulnia a többiektől.Biztosak voltunk benne, ha vezetést szereznénk, valamit majd kitalálnak, s úgysem juthatunk tovább. Nem jó ez a futballnak, s ha nem változnak a dolgok talán jobb lesz, ha otthon maradunk, s hagyjuk a Barcelonát, játsszon csak magával" - jelentette ki Ronaldo.

:shock: :lol:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.05.04. 20:48:00

(meg)Hal a Madri:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.04. 20:34:19

bence-barca írta: Igazából az a kérdés, h mennyi idő telt el a 2 szabálytalanság között. Ha egymás után 2-3mpen belül, akkor az elsőt kell befújni, ha kicsi később akkor azt, akinek szurkolsz :D
"(ismétlem: ha szabálytalanságnak minősítette a belga Maszk akadályozását, akkor az ítélet nem is lehetett más, mint kifelé szabad!)"
Ez nyilvánvaló, csak az a kérdés miért ítélte szabálytalannak? Nyilván tudom, h azért mert ahogy CR esett ráesett Masch-ra, de ha nem szándékosan esett rá, akkor igazából nem tudom mi a helyes ítélet :-k , én ha tudom, h véletlen esett rá, továbbengedem, van aki nem.
Ez a nem volt szándékos ez olyan, mint a les. Adott két csatár meg egy védő. Az egyik csatár 2 méterrel a védő mögött van. A védő rábikázza a labdát az előtte álló támadóra, akiről pont a másik csatárhoz pattan a labda. Nem szándékosan jutatta oda a lasztit a másik, mégis lefújják mert les. A fociban nincs ilyen hogy nem szándékos.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.04. 20:33:48

Emlékeztető: Én nem Real szurkoló vagyok, egyszerűen csak úgy látom, h mehetett volna minden akadály nélkül tovább a játék!
nem ment tovább? de tovább ment! :D
ebben a pillanatban történt egy szabálytalanság, és jött a kifelé szabad, ennyi történt ;)

szerk: köszi Mihu, ezzel is megerősítetted, amit írtam ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.04. 20:36:20-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 20:29:22

Valakinek el kell végezni egy bírói tanfolyamot, akkor megtudjuk mi az igazság :D

Amúgy azon is gondolkozzon el az aki tud reálisan gondolkozni, ha minden fordítva van most mi lenne a véleményetek erről az esetről. :)

Emlékeztető: Én nem Real szurkoló vagyok, egyszerűen csak úgy látom, h mehetett volna minden akadály nélkül tovább a játék! :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 20:21:36

sztem ezen nem érdemes vitatkozni!!!
1., CR szabit kaphatott volan - előnyszabály lett...
2., CR gátolta Mascheranot abban, hogy védekezzen, így lefújta a bíró... mindegy, hogy berúgta-e Higany!
3., Ha Masch nem adja el a 16 előtt, akkor nincs Marcelo gólja!
4., Ha mindent befúj a bíró, akkor most is legalább 2-en mennek zuhanyozni a madridból hamarabb!
5., Ha a Kupa döntőben elengedi Pedro gólját (ami centiken múlt), akkor nincs hosszabbítás
6., Ha a klasszikókon mindent befújnak, akkor pl. Adebayor tegnap és múlt héten is mehetet volna zuhizni, mint ahogy többen is a Realból...
7., Ha a Real focizni és győzni akart volna, akkor megpróbált volna támadni!!! Győzelmi kényszerben 3 helyzet!!! :shock: Múlt héten még ennyi sem... :lol:
6., Ha nagyanyám villamos lett volna, most csilingelnék!!! 8)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.04. 20:19:26

az időtényező itt irreleváns! onnantól kezdve, h nem fújta le az akciót a bíró, onnantól tiszta lappal megy az akció, történhet onnantól bármikor bármi, akár 1 tized mp múlva is történik szabálytalanság, nem lehet hivatkozni az előzőre, semmi köze nincs az előzményekhez!

olyan nincs, h az elsőt kell lefújni, az akció ment tovább!

kicsit gondoljátok végig! vegyétek úgy a szitut, h Maszk akadályozása 5 mp-cel később történt... az idő nem számít!!!

Tovább mehetett az akció?IGEN
A Realnál maradt a labda? IGEN
akadályozta Maszkot Cé? IGEN (nem számít miért, az akadályozás ténye számít...)
akkor mi az ítélet?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.04. 20:24:47-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 20:15:19

Fecooo írta:akkor másképp fogalmazok, hátha érthetőbbé válik a szitu...

tegyük fel, h a mezőnyben történik egy szabálytalanság és jön az előnyszabály, azaz a sértett csapatánál maradt a labda...
megy tovább az akció, erre a "sértett" szabálytalankodik...
nah akkor mi van? visszafújják az első szabálytalanságot, vagy nem veszik figyelembe, h maga a sértett is szabálytalankodott? mindkét döntés helytelen lenne, szóval a szerepek felcserélődnek és innentől kezdve szimpla szabálytalanságot fúj a bíró... (ismétlem: ha szabálytalanságnak minősítette a belga Maszk akadályozását, akkor az ítélet nem is lehetett más, mint kifelé szabad!)

kicsit gondold végig Bence, utána rájössz ;)
Igazából az a kérdés, h mennyi idő telt el a 2 szabálytalanság között. Ha egymás után 2-3mpen belül, akkor az elsőt kell befújni, ha kicsi később akkor azt, akinek szurkolsz :D
"(ismétlem: ha szabálytalanságnak minősítette a belga Maszk akadályozását, akkor az ítélet nem is lehetett más, mint kifelé szabad!)"
Ez nyilvánvaló, csak az a kérdés miért ítélte szabálytalannak? Nyilván tudom, h azért mert ahogy CR esett ráesett Masch-ra, de ha nem szándékosan esett rá, akkor igazából nem tudom mi a helyes ítélet :-k , én ha tudom, h véletlen esett rá, továbbengedem, van aki nem. Igazából egyik sem "jó" ítélet, ha tételezzük fel kiver minket a Real a kupából, v csak így lő egy gólt, de mi jutunk tovább, akkor meg mi panaszkodunk, h de Maschot, ha nem is szándékosan, de akadályozták...
Ezért kéne bevezetni, a bírók meginterjúvolását! :)

szerk.: FCB_gábor: én értem és ne hurrogj le ha megkérhetlek, h mit nem értek ezen. Inkább te nem érted azt, amit én szeretnék mondani :)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.05.04. 20:13:34

Fecooo írta:akkor másképp fogalmazok, hátha érthetőbbé válik a szitu...

tegyük fel, h a mezőnyben történik egy szabálytalanság és jön az előnyszabály, azaz a sértett csapatánál maradt a labda...
...
totál mind1, mert itt most nem volt előnyszabály
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.05.04. 20:12:19

bence-barca írta:Lényegében elvették azt a gólt, mert ha nem fújja be a szabadot nekünk, akkor bement volna a labda. Ha nem lőtte volna el Higu, akkor ezt most nem hozzák fel valószínű, mert nem lehet tudni bement volna-e, de így tudjuk, h bement volna és hiába más esetet fújt be a vége akkor is azzal végződött, h hálóban a labda.

Az esetről: én továbbengedtem volna, és 0-1 a Realnak. Hogy egyenlítettünk v fordítottunk volna azt meg nem lehet megítélni, statisztikáki ide vagy oda...
semmit nem vettek el, mert cr ellen nem történt(a bíró nem ítélte annak, ahogy azt sem amikor lass ellökte Liot) szabálytalanság, mivel a bíró nem mutatott előnyszabályt és mivel cr ráesett mascheranora(a bíró ezt szabálytalannak vélte(az is) és befújta), így szabad kifelé
mi olyan bonyolult és érthetetlen ezen?
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.04. 20:08:48

akkor másképp fogalmazok, hátha érthetőbbé válik a szitu...

tegyük fel, h a mezőnyben történik egy szabálytalanság és jön az előnyszabály, azaz a sértett csapatánál maradt a labda...
megy tovább az akció, erre a "sértett" szabálytalankodik...
nah akkor mi van? visszafújják az első szabálytalanságot, vagy nem veszik figyelembe, h maga a sértett is szabálytalankodott? mindkét döntés helytelen lenne, szóval a szerepek felcserélődnek és innentől kezdve szimpla szabálytalanságot fúj a bíró... (ismétlem: ha szabálytalanságnak minősítette a belga Maszk akadályozását, akkor az ítélet nem is lehetett más, mint kifelé szabad!)

kicsit gondold végig Bence, utána rájössz ;)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 19:59:12

torrentkiller írta:
Fecooo írta:...
Kicsit vitatkoznék: A bírók ilyenkor kivárnak, és ha több dolog történik pár mp-n belül, akkor csak a végkifejlet után ítélkeznek.

A gólról: Már akkor lefújta a bíró, amikor a csatár még a 16os környékén sem volt, szóval itt nem az volt hogy érvénytelenítette a gólt, hanem jóval a sípszó után lett elrúgva a labda. Szóval nem értem min hőbölögnek...
Fecooo: Szerintem, ha több szabálytalanság történik egymás után, az 1. kell lefújni, mértéktől függetlenül.

torrentkiller: Lényegében elvették azt a gólt, mert ha nem fújja be a szabadot nekünk, akkor bement volna a labda. Ha nem lőtte volna el Higu, akkor ezt most nem hozzák fel valószínű, mert nem lehet tudni bement volna-e, de így tudjuk, h bement volna és hiába más esetet fújt be a vége akkor is azzal végződött, h hálóban a labda.

Az esetről: én továbbengedtem volna, és 0-1 a Realnak. Hogy egyenlítettünk v fordítottunk volna azt meg nem lehet megítélni, statisztikáki ide vagy oda...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.04. 19:46:44

Fecooo írta:nézzük csak:

amikor történik egy szabálytalanság(ez esetben Piqué által, de még ebben sem vagyok 100%-ig biztos, h valóban szabálytalan volt...) és a bíró előnyszabályt ad, akkor a következő esetek lehetségesek:

1. a sértett csapatánál marad a labda és megy tovább az akció
2. a sértett csapata elveszti a játékszert és a bíró visszafújja

és egy 3. eset, ami ritka: történik egy másik szabálytalanság rögtön, ekkor azonban az előző szabálytalanság mintha meg se történt volna! a lényeg, h csak a 2. szabálytalanságot fújják le, nem az elsőt!

azaz, ha a bíró szabálytalannak minősítette Cé produkcióját(még ha véletlen is volt...), akkor egyértelműen következetes döntés volt a kifelé szabadrúgás!

rosszul gondolom?

ha jól gondolom, akkor elbújhat a humor topicban linkelt cikk írója is!
Kicsit vitatkoznék: A bírók ilyenkor kivárnak, és ha több dolog történik pár mp-n belül, akkor csak a végkifejlet után ítélkeznek.

A gólról: Már akkor lefújta a bíró, amikor a csatár még a 16os környékén sem volt, szóval itt nem az volt hogy érvénytelenítette a gólt, hanem jóval a sípszó után lett elrúgva a labda. Szóval nem értem min hőbölögnek...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.05.04. 19:36:46

Fecooo írta: rosszul gondolom?
Szerintem nagyon is igazad van!
A gól meg egyértelműen érvénytelen, mert ha a bíró fújt, akkor hiába viszi tovább a labdát Higany és hiába lövi be, mert az már játékon kívül volt....
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.04. 19:21:31

nézzük csak:

amikor történik egy szabálytalanság(ez esetben Piqué által, de még ebben sem vagyok 100%-ig biztos, h valóban szabálytalan volt...) és a bíró előnyszabályt ad, akkor a következő esetek lehetségesek:

1. a sértett csapatánál marad a labda és megy tovább az akció
2. a sértett csapata elveszti a játékszert és a bíró visszafújja

és egy 3. eset, ami ritka: történik egy másik szabálytalanság rögtön, ekkor azonban az előző szabálytalanság mintha meg se történt volna! a lényeg, h csak a 2. szabálytalanságot fújják le, nem az elsőt!

azaz, ha a bíró szabálytalannak minősítette Cé produkcióját(még ha véletlen is volt...), akkor egyértelműen következetes döntés volt a kifelé szabadrúgás!

rosszul gondolom?

ha jól gondolom, akkor elbújhat a humor topicban linkelt cikk írója is!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.05.04. 19:09:31

Véleményem szerint a Real Madrid teljesen elveszítette a realitás érzéket, mivel:
1. lehet, hogy rosszak voltak a bírói ítéletek, de, ha mindig jó döntést hoz a bíró, akkor rosszabbul jártak volna.
2. A tegnapi meccsen egyértelmű volt, hogy a realnak nem volt esélye. Ha megadják az első góljukat, akkor jobban nyomtunk volna, csak akkor mi egyenlítünk ki, nem ők.
3. Pont ezért bírón sipákolni...
4. Hirtelen martírok lettek Franco pici fiai :lol: nagy öröm ezt látni, hogy mennyire szenvednek (na most azért a köcsögebbekre gondolok).

De azért nehogy már elájuljunk magunktól. Alapot adtunk a szerencsétleneknek, hogy pofázhassanak. Nem adtunk csattanós választ, és nem is akartunk. Lőttünk egy gólt, azt szevasz, nem kell már csinálni semmit. Én nem értem, hogy miért nem érezték át a srácok, hogy a becsületükért is küzdenek (talán csak Messi). El kellett volna hallgattatni a károgó hangokat, de nem. Sok tekintetben nem tudtak felnőni a feladathoz, és nagy részt csak mezek szaladgáltak a pályán. valaki rászólhatna már Pepre is, hogy ahhoz, hogy el lehessen hinni, amit mond, azt a pályán is alá kell támasztani. Úgyhogy fel kell kötni a gatyát, ilyen mentalitással a Wembleyben bármelyik más csapat elver minket, mint jég a határt...

szerk:
Andris írta:Egy pólót könnyű volt viselni amit a szertáros rájuk húzott a múltkor.
Ez csúnya, szükségtelen. Szerintem még sületlenség is...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.04. 18:35:42

barca44 írta:"Madridistább vagyok bárkinél, de ettől még látom a valóságot. A Barcelona tudja, mit focizik, a Real Madrid meg nem. Mourinho csak azt próbálja utólag elmagyarázni, amire a pályán képtelen." -Guti
Nem tudom volt-e már, de ezen érdemes elgondolkodni az összeesküvéselmélet-gyártóknak...
ezt az előző meccs után mondta,nem?
Egy pólót könnyű volt viselni amit a szertáros rájuk húzott a múltkor.
ez meg csak értelmetlen tömör rosszindulat. mit szerettél volna vele? :shock:
Avatar
barca44
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.05.07. 13:27:03

2011.05.04. 18:21:47

"Madridistább vagyok bárkinél, de ettől még látom a valóságot. A Barcelona tudja, mit focizik, a Real Madrid meg nem. Mourinho csak azt próbálja utólag elmagyarázni, amire a pályán képtelen." -Guti
Nem tudom volt-e már, de ezen érdemes elgondolkodni az összeesküvéselmélet-gyártóknak...
FORCA BARCA!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 18:08:02

Megjegyzem a nagy sírás közepedte senkinek nem sikerült megemlíteni, hogy mennyire örülnek Abidal visszatérésének.

Egy pólót könnyű volt viselni amit a szertáros rájuk húzott a múltkor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 17:32:18

"Ahogy mi is gratuláltunk nekik a Király Kupa döntő után, mert egyel több gólt szereztek, mint mi. Ez a különbség közötünk, mert ők nem tudnak veszíteni. A Real Madrid játékosainak a nyilatkozatokra már megvan a maguk szövegkönyve."

Nem tartom magam nagyképű, elfogult Barca szurkolónak, de remélem ezt a nyilatkozatot látják a madridisták... :roll:
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 17:30:17

bence-barca írta:Annyit remélek, h jövőre nem lesz Clássico dömping!
Páran tőlünk, páran madridi játékosok közül is megmutatták a csúnya arcukat. A bírózás már felettébb idegesít, érdekes mielőtt nem volt Mou, addig sosem esett szó a bírókról...Mouval nem volt bajom még év elején, de idényvégére már énis elvesztettem felé a szimpátiámat, hihetetlen, h csak a bírókra tudta fogni az eredményeket. De a legnagyobb baj, h ezzel mások szájába is belerágta a szavait. Nem hiszem, h Mou nélkül Casillas, meg sok madridi szurkolónak is eszébe jutottak volna a "bírót szidalmazni" féle mentségek. Meg az Unicef bírálása. Egyszerűen már hányok a kifogásoktól. Egyszer még elnézem, de minden rossz eredmény után...ha mi nyertük volna meg a kupát, akkor is talál kifogást. Persze vannak is, ilyen szintem nem lehet lehozni hiba nélkül egy meccset, már csak az kérdés, kinek a kárára és az, hogy reagálja le...
Nagyon örülnék, ha Mou elmenne évvégétől, felőlem játszhat bunkerfocit, csinálhat amit akar a pályán, de a médiahuszársága az ami engem teljesen kiborít. Az, h elhiteti az emberekkel, h midnig csak neki lehet igaza...

Igazából nem tudom leírni azt az ellenszenvet, amit érzek iránta az utóbbi 3hétből.
Ha nincs Mou, most nincsenek Casillastól, meg még a "rosszabaktól" (értem ezalatt, akik tudnak elfogultak lenni) ilyen nyilatkozatok.
Teljesen igaz. Régebben a tisztelet és az alázat lengte körül e két csapat nevét. Manapság már nem, nem tetszik ez nekem és lefogadom, hogy nagyon kevesen vannak az olyanok akik ezt így elfogadják. Ezeknek a Klasszikusoknak a foci ünnepeinek kellene lenniük, nem a sértegetésről, a lerúgásokról szólniuk.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.05.04. 17:26:26

az a nagy helyzet, h többszáz millió eurónak a csapatukba tolása után is max kb akkora szinten van a madrid, mint egy, a SOK közül, azaz lófallosz. hiába ronaldo, hiába kaká, benzema, hiába a többi zsugás és főleg hiába a speciális ötös, mégsem látszik ebből semmi sem. igaz, leesett nekik a (főleg általuk) rendkívűl nagyra tartott spanyolkupa, azt le is zúzták, de a bajnokságban esélytelenek, a bl-ben szintén, ezt pedig meg kell valahogy magyarázni, erre megy ez az egész cirkusz. csak nehogy ki kelljen azt mondaniuk az érdeklődőknek, h: nem megy b+, mert színen van a barcelona is.

a tegnapi meccs egyébként sztem ugyanolyan szr volt, mint az eddigi három, esett, kelt mindenki, akkorákat homorított mindkét brigád, h rossz volt nézni.
a két gól szép volt, messi igazán rúghatott volna egyet, már amikor két lábon volt a pályán. de di maria is megérdemelte volna a kapufa helyett, h bemenjen, mondjuk az sem volt piskóta, ahogy az ezerrel visszajövő zsugát odatette a mikrofonfejű kollégája elé... adebayor egy agyatlan hülye, másképp nem tudom megmagyarázni azt, h úgy ment oda, mint egy állat, annak a buszkeccnek, aki, ha kétméteres körzetébe ér egy ellenfél, már dobja magát.. ez tényleg nem normális, innentől irány az ültetvény, ha már ennyire tele van energiával... de ismét bizonyított arbeloa és az a kivénhedten még nagyobb gyökér karvajló is. ennyit erről.

tele lett a tököm az olyan barca-realokkal, amiben murinnyó is részt vesz, mi meg "felnövünk" a feladathoz...
minden volt ez a négy meccs, csak nem klasszikus.
PUYOL-XAVI-INIESTA
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.05.04. 17:20:14

Kép

Kvizkérdés:Vajon tényleg ez volt CR legjobb megmozdulása a tegnapi meccsen???? :lol: :lol: :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 17:05:52

Annyit remélek, h jövőre nem lesz Clássico dömping!
Páran tőlünk, páran madridi játékosok közül is megmutatták a csúnya arcukat. A bírózás már felettébb idegesít, érdekes mielőtt nem volt Mou, addig sosem esett szó a bírókról...Mouval nem volt bajom még év elején, de idényvégére már énis elvesztettem felé a szimpátiámat, hihetetlen, h csak a bírókra tudta fogni az eredményeket. De a legnagyobb baj, h ezzel mások szájába is belerágta a szavait. Nem hiszem, h Mou nélkül Casillas, meg sok madridi szurkolónak is eszébe jutottak volna a "bírót szidalmazni" féle mentségek. Meg az Unicef bírálása. Egyszerűen már hányok a kifogásoktól. Egyszer még elnézem, de minden rossz eredmény után...ha mi nyertük volna meg a kupát, akkor is talál kifogást. Persze vannak is, ilyen szintem nem lehet lehozni hiba nélkül egy meccset, már csak az kérdés, kinek a kárára és az, hogy reagálja le...
Nagyon örülnék, ha Mou elmenne évvégétől, felőlem játszhat bunkerfocit, csinálhat amit akar a pályán, de a médiahuszársága az ami engem teljesen kiborít. Az, h elhiteti az emberekkel, h midnig csak neki lehet igaza...

Igazából nem tudom leírni azt az ellenszenvet, amit érzek iránta az utóbbi 3hétből.
Ha nincs Mou, most nincsenek Casillastól, meg még a "rosszabaktól" (értem ezalatt, akik tudnak elfogultak lenni) ilyen nyilatkozatok.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.04. 17:03:20

Egyébként annyira tudtam hogy megint a kifgások jönnek majd a madridistáktól és nem ezt nem a fórumra értem, hanem általánosan :!:
Igen voltak kétes szituációk itt is ott is. Higuain meg nem adott gólja is még sokáig vitatéma lesz, ahogy egy két durva belépő. (itt emelném ki Adebayort, aki tegnap beállt és egyetlen egy értelmes megmozdulása nem volt, faragásban viszont jó volt :roll:)
Világos hogy nem ezek döntötték el a párharcot. Jobbak voltunk és kész. Ráadásul ha egy picivel jobban odatesszük magunkat akár egy nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna. Emiatt egy kissé csalódott vagyok, mert megint azt láttam 1-0 után hogy visszavettünk, megelégedtünk ezzel és ennyi. Erre a tavaszra ez a jellemző eddig, amit betudhatunk a fáradtságnak.
No mindegy, a lényeg természetesen az hogy bent vagyunk a döntőben.

A klasszikus sorozat végén pedig kijelenthető, hogy nagy csalódás volt! :roll: Legalábbis nekem biztosan. A Real nem akart focizni. Pontosabban Mourinho nem akarta hogy a játék legyen a középpontban és ez rányomta a bélyegét az egészre. Mindkét fél sportszerűtlen volt, ám azt meg kell jegyezni hogy a 2 csapat közül a Barca focizott a Real pedig egyik meccsen sem!
Anniyt hozzátennék hogy a Madrid ezzel együtt is sokat erősödött, és világos hogy egyre jobban megnehezítik a dolgunkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman14 2011.05.04. 17:12:55-kor.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése