Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.16. 15:02:12

legyenek boldogok főleg CR a cipellővel.
pár év múlva már senki nem fog rá emlékezni, csak arra, hogy három év alatt 9 meccsen 4 gólt tudtak nekünk rúgni, ellenben számolatlanul kapták a gólokat.
És folyton csak utánunk kullogtak.
No meg persze nem fogják elfelejteni a muringyó botrányait sem.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.16. 14:57:11

Mental_Theo írta:Úgy hallom Busquets lemajmozta Marcelot, és eltilthatják a döntőről, és még 4 BL meccsről rasszimus miatt. ezért meg is érdemli. Nem Barcáshoz méltó viselkedés, 5 meccset megérdemel.
Busi nyilatkozott. Nem lemajmozta, hanem azt mondta rá, hogy nagy az arca.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.05.16. 14:28:08

Ronaldo es Messi is korunk ket legnagyobb jatekosa ez vitathatatlan De azt a nagy Bolcs undorito fejet kinem allhatom Ronaldonak ez az igazsag
bingyo
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.16. 14:25:08

Cooltiszo írta:
Tocy írta:
Igen, most engem is aggaszt ez. Oké, Messi nyerte a bajnokságot, és BL-döntő, meg pont Ronaldoéknak lőtt kettőt az elődöntőben. Na de tavasszal szerintem Messi csak a Bernabeuban, meg az Arsenal ellen alakított "messiset", többin sokat sétált, meg inkább passzolt az utóbbi időben, nem is rúgott gólt már nemtom mióta. Az ő Aranylabdájához kéne a BL-győzelem, vagy Copa América-győzelem, vagy mindkettő. Ezen a tavaszon CR hatásosabb, mint Messi...rengeteg gólt rúg, és mégiscsak ő fejelte Messiék ellen a Kupadöntőt eldöntő gólt. Hát-hát...
Azért akinek van szeme az meg se kérdőjelezi hogy Messi vagy Ronaldo :) Ezt a januártól külön vesszük dolgot se kell komolyan venni, összecsúsznak a dolgok. Ráadásul ezt a rossz tavaszt se értem, most volt csak 3-4 meccse hogy nem rúgott gólt, előtte végig szórta, és amikor nem lőtt gólt akkor is fantasztikus dolgokat művelt, pl. múlt héten a kapufa és egyéb szólói. Ronaldo statisztikába nagyon jó, grat neki, viszont Messi is az, bl gólkirály lesz, kupában is holtversenyben gólkirály és bajnokságban is 30+os. Ha bl-t és vagy Copa Americát nyer akkor nem lehet tőle elvenni a címet. Ha nem jön össze neki, akkor lehet nyílt tavasszal, de akkor is sok dolognak össze kellene jönnie, hogy pl Ronaldo nyerje, jelenleg sokkal esélytelenebb, akkor is ha köv meccsen rúg még 40et a 38 mellé.
Aranylabdát sajnos nem a szólókra és a nagy passzokra adnak,hanem arra,hogy hány címet nyertél és hány gólt lőttél.
Ha a Barca ligát nyer, a Real kupát, akkor CR megszoríthatná Messit,de ha a BL meglesz a Barcának,ráadásul még ha Messi be is találna,akkor megint egyértelmű a dolog, legalábbis szerintem :)

CR hatalmas idényt fut ez tény, viszont egy Spanyol Kupa (esetleg szuperkupa) nem lesz elég az aranylabdához, lőhet 9999 gólt akkor sem.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.16. 14:10:43

Egyik komámmal beszélgettem aki ős Madridista.Azt kérdezte tőlem ezek a csapatok miért fekszenek le a madridnak?A BArcanak meg feladják a leckét.Nem tudtam válaszolni.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.16. 14:01:00

Valamint vegyük hozzá azt is, hogy egyrészt ugye lesz majd spanyol szuperkupa, ha meg lesz a BL, akkor európai szuperkupa, valamint lehet menni Klub VB-re is. Nyáron egy Copa America, amit ha esetleg megnyerne, és még jó játékkal is rukkolna elő, az előbb felsoroltak mellett, aligha lenne kérdés bárkiben is. :wink: Reméljük hogy így lesz! :D
Amúgy ha már Barca vs Real topic, szeretnék gratulálni Ronaldonak, nem akármilyen teljesítményt tett le ő se az asztalra. 39 gól, és ez az utolsó fordulóban könnyen lehet több is, hiszen az Almeriat fogadják.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2011.05.16. 13:38:55

Tocy írta:
Igen, most engem is aggaszt ez. Oké, Messi nyerte a bajnokságot, és BL-döntő, meg pont Ronaldoéknak lőtt kettőt az elődöntőben. Na de tavasszal szerintem Messi csak a Bernabeuban, meg az Arsenal ellen alakított "messiset", többin sokat sétált, meg inkább passzolt az utóbbi időben, nem is rúgott gólt már nemtom mióta. Az ő Aranylabdájához kéne a BL-győzelem, vagy Copa América-győzelem, vagy mindkettő. Ezen a tavaszon CR hatásosabb, mint Messi...rengeteg gólt rúg, és mégiscsak ő fejelte Messiék ellen a Kupadöntőt eldöntő gólt. Hát-hát...
Azért akinek van szeme az meg se kérdőjelezi hogy Messi vagy Ronaldo :) Ezt a januártól külön vesszük dolgot se kell komolyan venni, összecsúsznak a dolgok. Ráadásul ezt a rossz tavaszt se értem, most volt csak 3-4 meccse hogy nem rúgott gólt, előtte végig szórta, és amikor nem lőtt gólt akkor is fantasztikus dolgokat művelt, pl. múlt héten a kapufa és egyéb szólói. Ronaldo statisztikába nagyon jó, grat neki, viszont Messi is az, bl gólkirály lesz, kupában is holtversenyben gólkirály és bajnokságban is 30+os. Ha bl-t és vagy Copa Americát nyer akkor nem lehet tőle elvenni a címet. Ha nem jön össze neki, akkor lehet nyílt tavasszal, de akkor is sok dolognak össze kellene jönnie, hogy pl Ronaldo nyerje, jelenleg sokkal esélytelenebb, akkor is ha köv meccsen rúg még 40et a 38 mellé.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.16. 12:53:50

kimber írta:
levproff írta:Most nézve, hogy a Real milyen formába van..

Ezek szerint mi a legjobb formában lévő Real Madridot láttuk a 4 klasszikus során?
Madridistaként én úgy látom a 4 klasszikust, hogy egy ősszel lendületben lévő Madrid kapott egy hatalmas pofont tőletek, ez alaposan vissza is vetette a csapatomat. Szerintem ez volt az oka annak, hogy Mourinho óvatos taktikával fogott hozzá a négyes meccssorozathoz, mert ez már bevált neki az Interrel is a Barca ellen. Tehát én az őszi pofonnak tudom be ezt a taktikát, ami, ill. a mutatott játék nekem sem tetszett. Tudom, az eredménykényszer Madridban nagy úr, de én szívesebben láttam volna inkább sokgólos meccseket, még ha a vége egy esetleges vereség lett volna, ettől a mai Barcelonától ez nem szégyen, előrébb jártok, jobbak vagytok ma még mint a Madrid. A csapatotok évek óta együtt van, összeszokott játékosok, szisztéma, jó keret. A Madridnak alakul egy jó kerete, és remélem jövőre jobb lesz a játék is, ebből is láttunk már ízelítőt idén, nem ellenetek persze, de több nagy csapat ellen is jól játszottunk. A jövő tehát biztató. :)
Én nagyon nagy edzőnek tartom Mourinhot, de úgy érzem, h a BL-ban kifejezetten rossz, sőt, öngyilkos taktikát választott. Az Interrel sikerült az odavágón meglepnie a Barcát, most nem, és ez nemcsak a kiállításnak köszönhető, mert addig is csak a 0-0ra játszottak. Sztem az lett volna a legcélravezetőbb, amit a kupadöntőn, főleg az első félidőben játszottak: bátrabban, nyíltabban támadni. Mert most azért nem voltunk akkora formában, verhető volt ez a Barca szvsz. Amúgy is ha megnézzük az utóbbi évek Barcáit, mindig akkor volt baj, mikor az ellenfél meglepett, lerohant minket: pl. tavaly az Inter elleni odavágón, vagy a 2009-s döntőn, amit Etoo nem lőtte meg az igen-igen fontos vezető a gólt, addig a MU nagyon szorongatta a tökeinket. Vagy pl. a Rijkaard érából tipikus ilyen meccs a Chelsea-Barca 4-2, vagy Real-Barca 4-2. :roll:
Persze ebben a taktikában benne lehet a késbe futás veszélye is, de ott van az édes győzelemé is. Mert nem vagyok benne biztos, hogy 90 percen tökéletesen védekezni sokkal könnyebb lenne. Értem, h kisebb csapatoknak nincs más választásuk, de egy Real Madridnak pl. van. Eleve az Interrel könnyebb volt a védekezés JM-nak, mert védelemben azért az olaszok jóval erősebbek, mint ez a Madrid. A Real védelme már nagyon sokszor láthattunk, h nem túl magabiztos. A jelenlegi Real ereje a klasszis támadókban van, ezt kell volna kiaknázni. Benne lett volna az is, h megint nagy pofont kaptok mint ősszel, de akár a sikeretek is, mert sztem most a Barca közel nem volt akkora formában, mint akkor.
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.16. 10:58:53

levproff írta:Most nézve, hogy a Real milyen formába van..

Ezek szerint mi a legjobb formában lévő Real Madridot láttuk a 4 klasszikus során?
Madridistaként én úgy látom a 4 klasszikust, hogy egy ősszel lendületben lévő Madrid kapott egy hatalmas pofont tőletek, ez alaposan vissza is vetette a csapatomat. Szerintem ez volt az oka annak, hogy Mourinho óvatos taktikával fogott hozzá a négyes meccssorozathoz, mert ez már bevált neki az Interrel is a Barca ellen. Tehát én az őszi pofonnak tudom be ezt a taktikát, ami, ill. a mutatott játék nekem sem tetszett. Tudom, az eredménykényszer Madridban nagy úr, de én szívesebben láttam volna inkább sokgólos meccseket, még ha a vége egy esetleges vereség lett volna, ettől a mai Barcelonától ez nem szégyen, előrébb jártok, jobbak vagytok ma még mint a Madrid. A csapatotok évek óta együtt van, összeszokott játékosok, szisztéma, jó keret. A Madridnak alakul egy jó kerete, és remélem jövőre jobb lesz a játék is, ebből is láttunk már ízelítőt idén, nem ellenetek persze, de több nagy csapat ellen is jól játszottunk. A jövő tehát biztató. :)
Hala Madrid!
Viva Espana!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.05.16. 10:48:37

amíg a madrid az utóbbi években többszáz millióból oldja meg azt, h mögöttünk végezzen a bajnokságban, hogy az számítson "sikernek", h a bl-ben a négy között fáznak meg, nem pedig a nyolcban, ahogy már egy jóideje, viszont megnyerje a bernabeu mellé a spanyol kupát is, amit utána úgy ünnepelnek, mintha a világegyetem legjobbjai lennének, szal amíg ez a helyzet, addig sztem nincs mitől tartanunk. biztos, h nem tart örökké a sikerszériánk, de van mire építkeznünk. olyan dolgokra, amik pénzben nem feltétlenül kifejezhetők.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.16. 10:39:22

Nyáron nem lesz VB, ki tudja pihenni magát jobban a csapat. Ez meghatározó lesz. Továbbá a formánkat nagyban meghatározza a támadóhármas összeszokottsága, ha valami fel nem borítja Villa jövőre csak jobb lehet ennél.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.16. 10:10:27

Átbeszéltük ezt már párszor, tavaszra mi totálisan elfáradtunk, ugyanaz a kb 15 ember játszotta végig a szezont, és tele voltunk sérülésekkel. Az viszont tény, hogy a Madrid a kisebb csapatok ellen tényleg szinte átszalad mindenkin! És ez csak erősödni fog. Valamint undorító játékkal ugyan, de minket is meg tudtak fogni, más kérdés, hogy mégis mi lettünk a bajnokok, és a BL-ben is továbbmásztunk. De az igazolások terén is igaza van a kollégának, mert Mascheranon kívül nem nagyon tudok jó igazolást mondani az utóbbi 2 évből. Villa sem jó, Ibra sem volt az, Maxwell nem rossz ugyan, de nem is az igazi, talán még Afellay jött be. Az viszont szintén tény, hogy a fáradtságnak a játékosok többségénél őszre nyoma sem lesz. Újult erővel indulunk majd, és egy reményeim szerint kibővített kerettel nem lehetnek akkora gondok, mint idén. Na persze, sose legyenek nagyobb gondjaink, mint hogy bajnokságot nyerünk, BL-döntősök és Kupadöntősök vagyunk...
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.05.16. 09:32:45

mess2009 írta:hát Barca drukker-ként nem vagyok teljesen nyugodt ezt a Madridot látva...
jó, ez itt most két külön filozófia:egyrészt a Barca nem bántja a gyengébbeket, a lényeg megvan a Madrid most ugrálhat....
másrészt a Madrid megmutatja, hogy ki is itt a mezőny legjobbja, lerohanja nem csak a gyengéket de aki elé kerül mindenkit....(ok. kivéve minket!)
akár azt is mondhatnám ok. nem ez a lényeg! de van ami mellett nem tudok elmenni: nevezetesen a Barca tavasz támadó játéka-hatékonysága egyértelműen lefelé tendál, a Madridé ugyanezen a mutatókon nyílegyenesen felfelé száguld a szó szoros értelmében!
A Barca lassult, körülményesebbé gólszegénnyé vált, a Madrid villámgyors, gólgazdag, erőtől duzzadó benyomást kelt.
a Madrid játékos állománya példátlanul erős, és még erősödni fog, ismerve a hatékony és gátlástalan vásárlásaikat, a Barcánál valahogy látványos kudarcok sorozata következett be ezen a téren!(sajnos most ott tartok, hogy már Villát is ide sorolhatom) egyedüli remény a masszív, de egyelőre kissé szürke saját nevelésű állomány.
nem tudom megjósolni, hogy ezek az előjelek hová fajulnak, a BL döntő még egy elég jó igazodási pont lehet majd a jövő tekintetében is.
lehet hogy kissé pesszimistára sikeredett ez a vélemény, én örülnék a legjobban ha így lenne.
mi nyertük a 2010/2011-es bajnokságot.ennyi.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.05.16. 09:22:40

hát Barca drukker-ként nem vagyok teljesen nyugodt ezt a Madridot látva...
jó, ez itt most két külön filozófia:egyrészt a Barca nem bántja a gyengébbeket, a lényeg megvan a Madrid most ugrálhat....
másrészt a Madrid megmutatja, hogy ki is itt a mezőny legjobbja, lerohanja nem csak a gyengéket de aki elé kerül mindenkit....(ok. kivéve minket!)
akár azt is mondhatnám ok. nem ez a lényeg! de van ami mellett nem tudok elmenni: nevezetesen a Barca tavasz támadó játéka-hatékonysága egyértelműen lefelé tendál, a Madridé ugyanezen a mutatókon nyílegyenesen felfelé száguld a szó szoros értelmében!
A Barca lassult, körülményesebbé gólszegénnyé vált, a Madrid villámgyors, gólgazdag, erőtől duzzadó benyomást kelt.
a Madrid játékos állománya példátlanul erős, és még erősödni fog, ismerve a hatékony és gátlástalan vásárlásaikat, a Barcánál valahogy látványos kudarcok sorozata következett be ezen a téren!(sajnos most ott tartok, hogy már Villát is ide sorolhatom) egyedüli remény a masszív, de egyelőre kissé szürke saját nevelésű állomány.
nem tudom megjósolni, hogy ezek az előjelek hová fajulnak, a BL döntő még egy elég jó igazodási pont lehet majd a jövő tekintetében is.
lehet hogy kissé pesszimistára sikeredett ez a vélemény, én örülnék a legjobban ha így lenne.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.16. 09:01:13

levproff írta:Most nézve, hogy a Real milyen formába van..

Ezek szerint mi a legjobb formában lévő Real Madridot láttuk a 4 klasszikus során?
:D Naná. Csak ott nem mertek támadni :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.16. 08:59:41

Barca_10 írta:Nem tudom ki hogy van vele,de én annyira már nem vagyok biztos Messi 3.Aranylabdájában.Abban biztos vagyok, hogy nem csak 3. lesz,de elnézve Ronaldot neki is van esélye bőven.Sok gólt lő,bár neki amennyi Real meccset láttam,és összefoglalót(nem volt belőle túl sok,inkább szöveges értékelést olvastam a meccs után..) sok gólt úgy szerzett,hogy üres kapuba kellett begurítani.Oké,gól,gól,de ez döntheti(a remélhetőleges BL,és Copa America győzelem mellett) Messi felé a mérleget,na meg a csapatjáték,és a rengeteg gólpassz.
Szvsz szerintem 55-45 Messi felé,BL-el,Copa Americával 65-35 lehetne, pláne ha jól teljesít a döntőben és a Copa Americán(és miért ne teljesítene jól :D )

De valamiért úgy érzem, hogy oké meglesz az első 3,de a 3. legyen az Xavi, Iniesta, vagy netalántán Rooney( :roll: ) szinte csak "dísznek" lesznek ott a díjátadón.
Igen, most engem is aggaszt ez. Oké, Messi nyerte a bajnokságot, és BL-döntő, meg pont Ronaldoéknak lőtt kettőt az elődöntőben. Na de tavasszal szerintem Messi csak a Bernabeuban, meg az Arsenal ellen alakított "messiset", többin sokat sétált, meg inkább passzolt az utóbbi időben, nem is rúgott gólt már nemtom mióta. Az ő Aranylabdájához kéne a BL-győzelem, vagy Copa América-győzelem, vagy mindkettő. Ezen a tavaszon CR hatásosabb, mint Messi...rengeteg gólt rúg, és mégiscsak ő fejelte Messiék ellen a Kupadöntőt eldöntő gólt. Hát-hát...
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.05.16. 08:40:05

Emberek!

Gratuláljunk CR-nek a gólkirályi címéhez, megérdemli!

Ugyanakkor ez legyen a legfényesebb trófea, amit a Real Madrid játékosaként megnyer Spanyolhonban. Számára ez úgyis nagy elégtétel, a csapat sikerei sosem érdekelték túlzottan. :wink: :wink: Mi pedig megnyerjük a Ligát. Megeygeztünk Barça-szurkolók? :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.16. 08:25:23

noname írta:Ronaldonak ezek a góljai már senkit sem érdekelnek. Szórja a gólokat olyan meccseken, ahol az ellenfélnek és nekik is mindegy h mi történik. Amikor leginkább számított, akkor láthattuk, hogy Messi képes nagy csapatok ellen jól játszani,míg Ronaldo igazán jó meccset ellenünk még sose produkált, max jó-közepest.
viszont a törikönyvbe nem lesz benne,hogy a kiesőnek rúgott 4et,csak az,hogy megdöntötte a rekordot és neki csak ez a fontos.
La Liga:62 meccs / 65 gól
Összes:88 meccs / 85 gól /28 gólpassz
a számok még így is szépek.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.16. 07:44:23

Ronaldonak ezek a góljai már senkit sem érdekelnek. Szórja a gólokat olyan meccseken, ahol az ellenfélnek és nekik is mindegy h mi történik. Amikor leginkább számított, akkor láthattuk, hogy Messi képes nagy csapatok ellen jól játszani,míg Ronaldo igazán jó meccset ellenünk még sose produkált, max jó-közepest.
A Fifa egy szégyen
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.05.16. 00:42:28

most néztem mien gólokat rúgott CR :) Nem elvéve tőle az érdemet, de nem voltak ezek se azok a bika löketek, se pókhálók D.Alves azért kedveskedett :):):) (főleg ah hallottam még majdnem szó szerint is rúgatott vele egy gólt :lol: )
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.15. 23:34:41

Dönthetik meg a rekordokat a madridiak, de attól még csak másodikok lesznek. Tavaly is ez vólt: gólrekord, pontrekord, meg miegymás, és mire volt elég? Semmire. Mert ott volt tavaly is a Barca. A fiúk már csak pont annyit adnak ki magukból, amennyit kell. Ők már a clasicók óta a BL-döntőben járnak. Nem kell nekik már tizesével rúgni a gólokat, a bajnoki cím meg van, rápihennek a döntőre, majd ott fogják -remélhetőleg- berúgni.

Szóval nekik ez a gyógytapasz.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.05.15. 23:28:10

Nem tudom ki hogy van vele,de én annyira már nem vagyok biztos Messi 3.Aranylabdájában.Abban biztos vagyok, hogy nem csak 3. lesz,de elnézve Ronaldot neki is van esélye bőven.Sok gólt lő,bár neki amennyi Real meccset láttam,és összefoglalót(nem volt belőle túl sok,inkább szöveges értékelést olvastam a meccs után..) sok gólt úgy szerzett,hogy üres kapuba kellett begurítani.Oké,gól,gól,de ez döntheti(a remélhetőleges BL,és Copa America győzelem mellett) Messi felé a mérleget,na meg a csapatjáték,és a rengeteg gólpassz.
Szvsz szerintem 55-45 Messi felé,BL-el,Copa Americával 65-35 lehetne, pláne ha jól teljesít a döntőben és a Copa Americán(és miért ne teljesítene jól :D )

De valamiért úgy érzem, hogy oké meglesz az első 3,de a 3. legyen az Xavi, Iniesta, vagy netalántán Rooney( :roll: ) szinte csak "dísznek" lesznek ott a díjátadón.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
tothmark
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009.03.24. 16:23:22
Tartózkodási hely: Itthon

2011.05.15. 22:57:37

Night írta:
Varatrix írta:
Messidona10 írta:Remélem ez csak rossz vicc, vagy egyszerű elírás...

Nuri Sahin (TUR,középp.)

Borussia Dortmund>>>Real Madrid

Hajnal Tamás (HUN,középp.)

Borussia Dortmund>>>Real Madrid

Csúnya volna... :D
Forrás? Mi ez?
én gportal.hu/atigazolasok -on láttam ami csak hivatalosat közöl de nem merem elhinni...
Az Stuttgart lenne. :)
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t
Anglia ellen játszottunk a Wembley-ben, a pénztár pultján pedig otthagytam egy kis jegyzetet, amire az van írva, hogy visszatérek ide játszani a Bajnokok Ligája döntőjében [2011. május 28.].
Avatar
Night
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.05.14. 18:30:12

2011.05.15. 22:33:11

Varatrix írta:
Messidona10 írta:Remélem ez csak rossz vicc, vagy egyszerű elírás...

Nuri Sahin (TUR,középp.)

Borussia Dortmund>>>Real Madrid

Hajnal Tamás (HUN,középp.)

Borussia Dortmund>>>Real Madrid

Csúnya volna... :D
Forrás? Mi ez?
én gportal.hu/atigazolasok -on láttam ami csak hivatalosat közöl de nem merem elhinni...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.15. 21:56:09

d írta:
haszi írta:Az okokat szerintem mindannyian tudjuk. :roll:
Tudjuk. Nem tudtok veszíteni. :P
A helyzet az, hogy ez az egyetlen valós ok, nincs mese. Egy büdös foci és ember gyilkos brigádnak szorítottál idén, és még neked áll feljebb bármiben is? Sajnálom is hogy visszaengedtelek, bár felejtettem volna el.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése