Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.19. 18:39:52

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.19. 09:46:23

ab1daL írta:Akármennyiért is butaság lenne eladni Cét. Nemhiszem, hogy ennyire kellene a pénz a Madridnak, egy húzóemberért cserébe, meg főleg nem adnám el. De szerintem komolytalan az egész.
az hát. miért menne el a citybe? semmi értelme nem lenne
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.19. 09:38:41

Akármennyiért is butaság lenne eladni Cét. Nemhiszem, hogy ennyire kellene a pénz a Madridnak, egy húzóemberért cserébe, meg főleg nem adnám el. De szerintem komolytalan az egész.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.19. 09:34:59

CsacsMate írta:
Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
185 Kelet-Timor Kelet-Timor 370
186 Mikronézia Mikronézia 277

Mikronézia GDP-jét tényleg eléri :D

Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár. :)
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy CR nélkül nem volna, aki gólt rúgna a Madridban. :) Éppen fordítva gondolom, szerintem igazi csapatmunka, normális és felszabadult összjáték jellemezné a Madridot Roni nélkül. Pont ebben tartom jobbnak Messit, hogy igazi csapatjátékos, ellenben Ronaldoval. Nem mondom, hogy nem örülök CR góljainak, de tőlem ennyiért (150 millió euro) mehetne, ha nem volna kacsa a hír. Ebből vehetnénk normális jobb bekket, egy jobbféle vkp-t (Touré? :) ) és egy csatárt Benzema mellé, mondjuk Tevezt, vagy Falcaot, semmi esetre sem Agüerót.
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.18. 14:07:22

Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
120 millió fölötti összegért eladnám cé-t. akár mennyire is húzza a csapatot,az irdatlan összeg.
Ui:daffy ezekben a delikvens, de az ő véleménye előre borítékolható:
„Ganso-Neymar jöhet többi kuka Laughing "
nekem nem kell aguero. több rossz meccse van,mint jó. nem tudom,hogy ez mennyire írható az ő és mennyire a csapat számlájára,de nem kell. kaka 30+-ért felőlem mehet akárhova. higuain és dm is távozhatna megfelelő ajánlat esetén. a csapat magja így néz ki nálam:

-------------------casillas------------------
?----------ramos----------pepe----marcelo
----------?---------xabi---------sahin-------
------cé-----------benzema-------özil-----

esetleg özil mehetne 4-4-2ben gyémántban középre. a kérdőjelek helyére igazolnék. megmondom őszintén a két argentínt eladnám. a padra jók lennének,de oda meg bűn két ilyen fiatalt berakni. kaka-nál az utolsó utáni lehetőség,hogy pénzt lehessen csinálni belőle. ha marad higuain és dm és mindenki,akkor is kell egy jh. az az egyik legfontosabb.
Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár.
cé és messi nélkül is ugyan így ütné a teljes mezőnyt a real és a barca is,efelől ne legyen kétséged.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 13:54:18

Off:
187 São Tomé és Príncipe 268
188 Kiribati 243
189 Palau 174*
190 Marshall-szigetek 115*
191 Nauru 60*
192 Tuvalu 12,2*
:P :mrgreen:
On:Play,Rec,Stop, Rev, Forward :lol:
Azért szerintem maradjon, mégiscsak úgy az igazi legyőzni valakit, ha minél erősebb!
Kép
Kép
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.05.18. 13:47:42

Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
185 Kelet-Timor Kelet-Timor 370
186 Mikronézia Mikronézia 277

Mikronézia GDP-jét tényleg eléri :D

Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár. :)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.18. 12:39:18

Cooltiszo írta:
Ezzel viszont nagyon egyetértek. Fantasztikus teljesítmény ennyi gólt rúgni, páratlannak is lehetne nevezni a modern fociban, ha ők ketten nem egymást döntögetnék idényről idényre 3 éve.
Cr elcsábította Messit? :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 12:37:30

227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.18. 12:35:32

Zozzy 5 írta:én nem bánnám ha Madridba menne, lássuk be, hosszútávon el fog/el kell, hogy billenjen az a hatalmas különbség ami most a Barca és Madrid között van és ezt csak olyan igazolásokkal tudom elképzelni, mint pl. Agüero. Meg hogy olyan klasszikusokat lássunk mint régen ahhoz mondjuk Mourinhot is el kéne takarítani a látottak alapján, de ez már más tészta. Szóval én nem bánnám, ha oda menne, kell nekik egy klasszis csatár ez tény.
De mostanában úgy hallottam, nagyon nem megy neki, szóval nem is biztos, h olyan nagy erosítés.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.18. 12:27:35

Állítólag a city 227 millió eurót áldozna Céért :lol: Ha ez igaz (biztos kamu), Perez helyében azonnal belemennék.

Agüero meg remélem okosabb annál, mintsem oda menjen padozni. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 11:02:49

Nekem ezzel a hírrel csupán 3 kifogásom van :lol:
1;A hatharom hírei nem a legmegbízhatóbb forrás, tegnap pl Vidal-t velünk boronálták össze….
2;Rendben ne legyek rosszindulatú, igaz a hír!Ebben az esetben nem gondolom, hogy Aguero a legmegfelelőbb a RM-nak!Utóbbi évben nagyon visszaesett a játéka az argentinnak, sajnos úgy érzem nála is ez a következő Maradonázás nem tett jót!De ez majd még változhat!Viszont sokszor képes nemhogy percekre, de 2-3 meccsre is tökéletesen eltűnni, s én pl nem szeretem azokat a játékosokat, akik elrontanak valamit, s épp a bíró a hibás, vagy a csapattársak!Én sokszor látom ezt!
3;Ha folyamatos támadószekció csere lesz akkor megint ugyanott van a fővárosi klub!Azért egy csatárnak igenis fontos a bizalom, s Benzema szerintem nem teljesített rosszul, s ő „legalább kussol”, Aguero-nak úgy érzem kinyílna még jobban a szája!

Ui:daffy ezekben a delikvens, de az ő véleménye előre borítékolható:
„Ganso-Neymar jöhet többi kuka :lol: "

És megjegyezném, lehet negatív elfogult vagyok Agueroval szemben, mert jobb csatárok jutnak eszembe kapásból!Gyors meg minden, de játékintelligenciában konvergál a ….
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.18. 11:02:06

én nem bánnám ha Madridba menne, lássuk be, hosszútávon el fog/el kell, hogy billenjen az a hatalmas különbség ami most a Barca és Madrid között van és ezt csak olyan igazolásokkal tudom elképzelni, mint pl. Agüero. Meg hogy olyan klasszikusokat lássunk mint régen ahhoz mondjuk Mourinhot is el kéne takarítani a látottak alapján, de ez már más tészta. Szóval én nem bánnám, ha oda menne, kell nekik egy klasszis csatár ez tény.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.05.18. 10:47:07

Zozzy 5 írta:
és olyankor mi van, ha Kaka és/vagy Benzema nem kíván a kisebb madridi csapatba igazolni? csak mert erős a gyanúm, hogy mindketten kapnának jobb ajánlatot, mint az örök ígéret Atlético. ilyenkor nekik van beleszólási joguk vagy sem?
Szerintem akkor eladják máshova őket és ugyanúgy meglenne a pénz Agüerora. Viszont én nem tudom elképzelni,h az Atleticoból a Realba menjen. Legalábbis én emlékszem olyan nyilatkozatára,h sosem menne oda...de hát ugye láttunk már ennél durvább átigazolásokat is... Remélem nem megy oda,ahhoz túlságosan kedvelem,mint játékost,he elnézegessem fehérben :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.18. 10:39:38

és olyankor mi van, ha Kaka és/vagy Benzema nem kíván a kisebb madridi csapatba igazolni? csak mert erős a gyanúm, hogy mindketten kapnának jobb ajánlatot, mint az örök ígéret Atlético. ilyenkor nekik van beleszólási joguk vagy sem?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.18. 10:34:08

KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.16. 21:38:52

daffy írta:az arabok olajat adnak a barca sikeréért,egyértelmű,hogy nyertek.
:D hoppá, erre nem is gondoltam, akkor csak BL-t kell nyernünk és 400 Ft alá megy a benzin
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.16. 21:30:42

sjd írta:Mourinho-t meg kéne kérdezni, hogy most, hogy a Unicef nem elöl lesz a mezünkön, mekkora esélye van a jövő évi BL-címünknek? :P :twisted:
(vagy esetleg addig fogjuk-e verni a csapatát, amíg Villar a szövetség elnöke)
az arabok olajat adnak a barca sikeréért,egyértelmű,hogy nyertek.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.16. 20:12:24

Mourinho-t meg kéne kérdezni, hogy most, hogy a Unicef nem elöl lesz a mezünkön, mekkora esélye van a jövő évi BL-címünknek? :P :twisted:
(vagy esetleg addig fogjuk-e verni a csapatát, amíg Villar a szövetség elnöke)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2011.05.16. 15:53:25

daffy írta:lehet,de ez a következő megdöntésig fennmarad. elismerésre méltó,átjön egy idegen országba,idegen közegbe és állandóan változó stílusba,mégis megvan a ligában az 1gól fölötti meccsátlaga. ezt nem lehet elvitatni tőle,még akkor sem,ha ezt 12000kapuralövésből érte el. a helyén kell kezelni,de nem több
Ezzel viszont nagyon egyetértek. Fantasztikus teljesítmény ennyi gólt rúgni, páratlannak is lehetne nevezni a modern fociban, ha ők ketten nem egymást döntögetnék idényről idényre 3 éve. És bizony ez nem csökkenti Ronaldo érdemeit, fantasztikus játékos, torony magasan a mezőny felett, aki fizikailag tökéletes, hihetetlen gólerős, és csapatjátékossá is vált egyre inkább véleményem szerint, viszont egyértelműen Messi mögött. Messi semmiben sem tökéletes, ha külön néznénk az adottságait (nyilván butaság), akkor alulmaradna Ronaldoval szemben, viszont ő egyben egy csoda. És lehet mondani hogy a címek számítanak aranylabdánál, de ilyen kiemelkedő játékos vb évben is megnyerte a spanyolok elől, ennyire kiemelkedik a zsenialitásával. Ez idén is így lesz véleményem szerint, amennyiben nem történik hatalmas leeresztés ősszel, vagy Isten ments egy sérülés.
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.16. 15:49:11

LG írta:
kimber írta:
levproff írta:Most nézve, hogy a Real milyen formába van..

Ezek szerint mi a legjobb formában lévő Real Madridot láttuk a 4 klasszikus során?
Madridistaként én úgy látom a 4 klasszikust, hogy egy ősszel lendületben lévő Madrid kapott egy hatalmas pofont tőletek, ez alaposan vissza is vetette a csapatomat. Szerintem ez volt az oka annak, hogy Mourinho óvatos taktikával fogott hozzá a négyes meccssorozathoz, mert ez már bevált neki az Interrel is a Barca ellen. Tehát én az őszi pofonnak tudom be ezt a taktikát, ami, ill. a mutatott játék nekem sem tetszett. Tudom, az eredménykényszer Madridban nagy úr, de én szívesebben láttam volna inkább sokgólos meccseket, még ha a vége egy esetleges vereség lett volna, ettől a mai Barcelonától ez nem szégyen, előrébb jártok, jobbak vagytok ma még mint a Madrid. A csapatotok évek óta együtt van, összeszokott játékosok, szisztéma, jó keret. A Madridnak alakul egy jó kerete, és remélem jövőre jobb lesz a játék is, ebből is láttunk már ízelítőt idén, nem ellenetek persze, de több nagy csapat ellen is jól játszottunk. A jövő tehát biztató. :)
Én nagyon nagy edzőnek tartom Mourinhot, de úgy érzem, h a BL-ban kifejezetten rossz, sőt, öngyilkos taktikát választott. Az Interrel sikerült az odavágón meglepnie a Barcát, most nem, és ez nemcsak a kiállításnak köszönhető, mert addig is csak a 0-0ra játszottak. Sztem az lett volna a legcélravezetőbb, amit a kupadöntőn, főleg az első félidőben játszottak: bátrabban, nyíltabban támadni. Mert most azért nem voltunk akkora formában, verhető volt ez a Barca szvsz. Amúgy is ha megnézzük az utóbbi évek Barcáit, mindig akkor volt baj, mikor az ellenfél meglepett, lerohant minket: pl. tavaly az Inter elleni odavágón, vagy a 2009-s döntőn, amit Etoo nem lőtte meg az igen-igen fontos vezető a gólt, addig a MU nagyon szorongatta a tökeinket. Vagy pl. a Rijkaard érából tipikus ilyen meccs a Chelsea-Barca 4-2, vagy Real-Barca 4-2. :roll:
Persze ebben a taktikában benne lehet a késbe futás veszélye is, de ott van az édes győzelemé is. Mert nem vagyok benne biztos, hogy 90 percen tökéletesen védekezni sokkal könnyebb lenne. Értem, h kisebb csapatoknak nincs más választásuk, de egy Real Madridnak pl. van. Eleve az Interrel könnyebb volt a védekezés JM-nak, mert védelemben azért az olaszok jóval erősebbek, mint ez a Madrid. A Real védelme már nagyon sokszor láthattunk, h nem túl magabiztos. A jelenlegi Real ereje a klasszis támadókban van, ezt kell volna kiaknázni. Benne lett volna az is, h megint nagy pofont kaptok mint ősszel, de akár a sikeretek is, mert sztem most a Barca közel nem volt akkora formában, mint akkor.
Nagyon jól látod, pontosan így gondolom én is. ;)

A kupameccsen volt egy jó félidőnk, ami elég volt. A BL meccseken szégyenteljes taktikával játszatták a Madridot, ez a csapat ennél többet tud, amit meg is mutatott egy normális támadó szekcióval rögtön a Barca meccs után a Valencia ellen idegenben. Ha a visszavágón bátor, támadófocival estünk volna ki megemelem a kalapom, ehelyett marad a sebek nyalogatása, és a kifogásokkal való takarózás, hogy milyen más lett volna, ha a bíró nem dönti el a továbbjutást már az első meccsen. Oké, voltak vitatható ítéletek itt, -és ott is, de nem ezen múlott. A csapat bebizonyította a 4 klasszikus után Mourinhonak és a szurkolóknak, hogy van tartása, tudnak bátor támadófocit is játszani, ha hagynák. Szerintem erről szól ez a mostani menetelés, és csak részben Ronaldo cipőjéről. Legkevésbé tehát nem a kiesést volt nehéz megemészteni a BL-ből, hanem a gyáva taktikát, a Madrid játékosok sokszor csonttörő mutatványait, a Barca játékosok indokolatlan színészkedéseit, mindkettő méltatlan volt.

Más: bevallom, nagyon kellemes meglepetés az eurobarca számomra, gyakrabban foglak olvasgatni benneteket és ha van mihez, meg is fogok szólalni. =D>
Hala Madrid!
Viva Espana!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.05.16. 15:26:31

levproff írta:Most nézve, hogy a Real milyen formába van..

Ezek szerint mi a legjobb formában lévő Real Madridot láttuk a 4 klasszikus során?
Nekem is pont ez jutott eszembe hogy a Real egész jó formába rendült a tét nélküli bajnokikra meg a nyári barátságos meccsekre. Sok sikert hozzá! :mrgreen:
Mondjuk az elég kemény hogy csúcsformában is ennyire voltak képesek egy elfogyó legjobb fomáját csak kereső Barca ellen.
Nem az eredményekkel van gond hanem a látottakkal.
Továbbra is teljesen ledolgozhatatlannak érzem a hátrányukat ha itt nálunk minden marad a régiben és bővül a keret.
Amúgy is ha megnézzük az utóbbi évek Barcáit, mindig akkor volt baj, mikor az ellenfél meglepett, lerohant minket: pl. tavaly az Inter elleni odavágón, vagy a 2009-s döntőn, amit Etoo nem lőtte meg az igen-igen fontos vezető a gólt, addig a MU nagyon szorongatta a tökeinket. Vagy pl. a Rijkaard érából tipikus ilyen meccs a Chelsea-Barca 4-2, vagy Real-Barca 4-2. Rolling Eyes
De nyilván ezek jobban meg is maradnak az emlékezetben. Mert volt rengeteg olyan eset is mikor nekünk eset vki aztán 20perc alatt agyonvertük őket.
Meg még annyi hogy az Inter sem gondolom azt hogy nekünk esett volna egyáltalán nem működött a letámadásunk majd a vezető gól után is teljesen feltolt védekezéssel egy borzasztó gyengén játszó Busquetssel is erőltetni akartuk.
Az idei Barca jóval okosabb lett , hasonlóan a Bernabeuban sem volt nagy formában a csapat de jóval fegyelmezetebb és okosabb. Nem stresszeltünk hogy nincs gól majd mikor kiszórták a békafejű taknyot kicsit felpörögtünk és eldöntöttük a továbbjutást.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.16. 15:16:23

Sanama írta:daffy,
arra érti szerintem,hogy tavaly is csúcsot állítottatok a bajnoki pontokkal,de már nem emlékeznek rá sokan!

CR most gólcsúcsot állít,de nem jön mellé "csak" egy kupa, így gyorsabban el fogják felejteni,mintha jött volna mellé 1 Bl meg 1 Bajnokság. Legalábbis szerintem a gólcsúcs szebben és tovább csillog 1-2 kupával
lehet,de ez a következő megdöntésig fennmarad. elismerésre méltó,átjön egy idegen országba,idegen közegbe és állandóan változó stílusba,mégis megvan a ligában az 1gól fölötti meccsátlaga. ezt nem lehet elvitatni tőle,még akkor sem,ha ezt 12000kapuralövésből érte el. a helyén kell kezelni,de nem több
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.16. 15:12:59

daffy,
arra érti szerintem,hogy tavaly is csúcsot állítottatok a bajnoki pontokkal,de már nem emlékeznek rá sokan!

CR most gólcsúcsot állít,de nem jön mellé "csak" egy kupa, így gyorsabban el fogják felejteni,mintha jött volna mellé 1 Bl meg 1 Bajnokság. Legalábbis szerintem a gólcsúcs szebben és tovább csillog 1-2 kupával
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.16. 15:05:46

G.Gabe írta:legyenek boldogok főleg CR a cipellővel.
pár év múlva már senki nem fog rá emlékezni, csak arra, hogy három év alatt 9 meccsen 4 gólt tudtak nekünk rúgni, ellenben számolatlanul kapták a gólokat.
És folyton csak utánunk kullogtak.
No meg persze nem fogják elfelejteni a muringyó botrányait sem.
te el vagy tévedve,a srác történelmet írt a szezonjával,mi az,hogy senki nem fog rá emlékezni?!! :D
Válasz küldése