Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.11. 10:18:19

Azt, hogy ez csak pletyka. Amúgy nem értem miért állapodnának meg előre, miért váltana télen csapatot, illetve ha jövőre kell csak, akkor mi értelme már most aláírni a szerződést? Drágább már nem lesz, olcsóbb még lehet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.11. 10:18:02

Zibra16 írta:Madridistán azt írják, hogy a Margit még júliusban mindenben megegyezett az FC Porto játékosával Radamel Falcaoval és, hogy még nem tudják, hogy januárban vagy jövö nyáron fog e csatlakozni hozzájuk én remélem nagyon , hogy sohasem
Erről mi a véleményetek ?
forrás http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10777
:x :evil:
Nem tűnik túl hihetőnek számomra. De ha mégis igaz, mindenképpen okosabb igazolásnak tartom, mint esetleg Neymart. Gondolom ebben az esetben nem jönne a brazil. De Falcao-t is az újságok már sok helyre eladták ezen a nyáron. :lol:
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.08.11. 10:13:27

Madridistán azt írják, hogy a Margit még júliusban mindenben megegyezett az FC Porto játékosával Radamel Falcaoval és, hogy még nem tudják, hogy januárban vagy jövö nyáron fog e csatlakozni hozzájuk én remélem nagyon , hogy sohasem
Erről mi a véleményetek ?
forrás http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10777
:x :evil:
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.11. 01:34:30

Barcaman1993 írta:http://www.hatharom.hu/article/9392dd-a ... zes-i-resz

Csak számomra érthetetlen az egész? A jegyárak gondolom nagyjából ugyanannyiak lehetnek ott, mint nálunk. Nálunk viszont egyértelműen több néző van. A TV-s bevételek ugye egyenlők, míg mi nekünk azért már évről évre jönnek az eredmények és a BL nagyon szép pénzt hoz, míg a Realnak jó pár évig ez jóval kevesebb volt. Egyedül szponzoráció terén állnak(tak) jobban, mint mi, de most már a Qatar Foundation segítségével is ledolgoztuk ezt. Én pedig értetlenkedve állok előtte, hogyan sikerült ekkora különbségnek kijönnie? Bár Lapotáék mikor leköszöntek 11 milliós profitról beszéltek. Rosell 70 millás hiányról. Ennek a francia újságnak nem tudom hogy jöttek ki így ezek az adatok. Másrészt meg ki tudja, hogy mennyi igaz a Real pénzügyi helyzetéről. Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Mind a Realról, mind a Barcelonáról szóló cikkek szakmailag gázosak, amatőrök. Ráadásul a Barcásban még tényanyag is alig van. A Reálos rősen hiányos. Elolvastam és a hajam égnek állt. Nem kell vele foglalkozni. :twisted:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.10. 12:59:48

Barcaman1993 írta:
Lehet, hogy a profit a cél, viszont akkor 2 dolog üt be. Egyrészt az Arsenal nem lesz sikeres. Ez a legnagyobb baj, mert a nézők természetesen a jó meccsekért mennek ki, de a kupák is érdeklik őket. Másrészt a magánkézbe kerülés hátránya ez. Vannak olyan csapatok, mint a City, Chelsea stb. ahol megtesznek mindent a siker érdekében, vhol pedig csak üzletnek nézik a focit (lásd Arsenal!?) és csak a nyereséget nyúlják le belőle. Ilyen szempontból a Barca meg a Real nagy előnyben van, hogy nincs ráutalva senkire.
Igen, jól látod, épp ez a probléma az Arsenalnál. Volt is róla egy nagyon jó cikk a PL topicban, Game linkelte be.

Amúgy még a Portot nézném meg, mivel ők nincsenek a cikkben. De sztem ők is termelhetnek profitot, hisz rendre jó pénzért eladják a legjobbjaikat, és a töredékéjért vesznek újakat, akiket ha felfuttatnak aztán ismét eladnak. Meg az Ajax is ilyen, bár mostanában már nem jön onnan annyi és olyan szintű klasszis mint a 90-s években, vagy 2000-s évek elején.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.10. 09:32:11

LG írta:
Barcaman1993 írta: Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Az Arsenalnal a kiadások jóval kisebbek, mint pl. nálunk, vagy a Realnál. Nem vesznek 100 milliókért embereket, nincsenek közel sem akkor fizetések. Ha tőlük távozik vki, akkor igyekszenek tisztességesen elkérni az árát. Meg asszem voltak vmi lakóparkok, amibe sokat fektettek, és most kezd megtérülni.
Igazolhatnának minőségi embereket, de egyre inkább úgy gondolom, h vezetőségüknek nem elsősorban a címek nyerése, hanem a profit a cél.
Lehet, hogy a profit a cél, viszont akkor 2 dolog üt be. Egyrészt az Arsenal nem lesz sikeres. Ez a legnagyobb baj, mert a nézők természetesen a jó meccsekért mennek ki, de a kupák is érdeklik őket. Másrészt a magánkézbe kerülés hátránya ez. Vannak olyan csapatok, mint a City, Chelsea stb. ahol megtesznek mindent a siker érdekében, vhol pedig csak üzletnek nézik a focit (lásd Arsenal!?) és csak a nyereséget nyúlják le belőle. Ilyen szempontból a Barca meg a Real nagy előnyben van, hogy nincs ráutalva senkire.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.10. 09:26:41

Barcaman1993 írta: Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Az Arsenalnal a kiadások jóval kisebbek, mint pl. nálunk, vagy a Realnál. Nem vesznek 100 milliókért embereket, nincsenek közel sem akkor fizetések. Ha tőlük távozik vki, akkor igyekszenek tisztességesen elkérni az árát. Meg asszem voltak vmi lakóparkok, amibe sokat fektettek, és most kezd megtérülni.
Igazolhatnának minőségi embereket, de egyre inkább úgy gondolom, h vezetőségüknek nem elsősorban a címek nyerése, hanem a profit a cél.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.10. 09:15:58

http://www.hatharom.hu/article/9392dd-a ... zes-i-resz

Csak számomra érthetetlen az egész? A jegyárak gondolom nagyjából ugyanannyiak lehetnek ott, mint nálunk. Nálunk viszont egyértelműen több néző van. A TV-s bevételek ugye egyenlők, míg mi nekünk azért már évről évre jönnek az eredmények és a BL nagyon szép pénzt hoz, míg a Realnak jó pár évig ez jóval kevesebb volt. Egyedül szponzoráció terén állnak(tak) jobban, mint mi, de most már a Qatar Foundation segítségével is ledolgoztuk ezt. Én pedig értetlenkedve állok előtte, hogyan sikerült ekkora különbségnek kijönnie? Bár Lapotáék mikor leköszöntek 11 milliós profitról beszéltek. Rosell 70 millás hiányról. Ennek a francia újságnak nem tudom hogy jöttek ki így ezek az adatok. Másrészt meg ki tudja, hogy mennyi igaz a Real pénzügyi helyzetéről. Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.09. 18:07:10

messibingyo írta:Benzema, Özil és CR7 - a három tenor (a madridistarol) na ha ez igy van akkor LIonel Messi egyedul egy Vonosnegyes
sikerült megragadni a lényeget,ügyes vagy :roll:
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.08.09. 18:01:32

Benzema, Özil és CR7 - a három tenor (a madridistarol) na ha ez igy van akkor LIonel Messi egyedul egy Vonosnegyes
bingyo
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 13:47:16

LG írta:Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
A vastagbetűs résszel mindent elmondtál.
És minden egyes hozzászólásoddal csak azt támasztod alá, hogy egyáltalán nem értetted a mondandóm lényegét.
Egy szóval nem mondtam, hogy Mourinho erre meg arra kényszerítené a játékosait meg blablabla. Ezt te keverted ide.
Ami pedig az utolsó mondatodat illeti... Most akkor mondd azt, hogy peace and love volt a Madrid meg a Barca között...
De én ezt itt befejeztem, nem tudom, miért kellett ennyire felfújni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:33:52

d írta:Felesleges túlkombinálni. Neymar nem mondott semmi kifogásolhatót és Mourinho, valamint a többi Real játékos és a szakmai stáb is van elég profi ahhoz, hogy ilyesmin ne akadjon ki. Ráadásul egyelőre még semmi nem köti a Madridhoz.
Ennyi, nem tudom, miért kell ugrani mindenre...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.09. 10:32:09

Felesleges túlkombinálni. Neymar nem mondott semmi kifogásolhatót és Mourinho, valamint a többi Real játékos és a szakmai stáb is van elég profi ahhoz, hogy ilyesmin ne akadjon ki. Ráadásul egyelőre még semmi nem köti a Madridhoz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 10:28:41

Nem a Barca fő ellensége, és nem utáltat meg minket a játékosaival? Nem volt olyan rég még április...keress vissza pár nyilatkozatát, meg párat a játékosai közül.
Erről már nem volt elég szó? Érdemes megint ugyanazokat a köröket futni? Sztem nem. Én nem így gondolom, de nem hiszem, h erről itt sok embert megtudnék győzni, ugyanúgy ti sem engem, szóval felesleges most ebbe belemenni.

Vissza lehet keresni pár nyilatkozatot a mieinktől is, mert én mondjuk több szempontból nézem a dolgokat. Azért Rossel, Pique, vagy Valdes sem mondható túl korrektnek ebből a szempontból.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:22:56

LG írta:
Bogyó írta:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
Viszont a José-mániád továbbra is süt rólad. Nem a Barca fő ellensége, és nem utáltat meg minket a játékosaival? Nem volt olyan rég még április...keress vissza pár nyilatkozatát, meg párat a játékosai közül. De egy ártatlan kijelentésről beszélünk ám, Bogyó írt rá egy mondatot szmájlikkal, nyilván nem véresen komolyan gondolta, szóval ne vedd te se ennyire komolyan. Igazad van abban amit Neymarról írsz, és szerintem senki sem gondolja, hogy most akkor Mourinho tömlöcbe veteti a Bernabeu alatt...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 10:13:31

Bogyó írta:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:06:19

LG írta:
Tocy írta:Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
Azért ez a dicshimnusztól messze volt. Sztem a jelenlegi Real keretéből és sokan szoktak hasonló módon elismerően nyilatkozni a Barcáról. Egy dolog, h a BL elődöntő után elszabadultak az indulatok, és mind2 részről voltak buta nyilatkozatok, de előtte pl. a közellenségnek tartott CR pl. abszolút korrekten nyilatkozott rólunk.
Persze messze volt, de még ott sincs Madridban, és a Barcát tartja a legjobb csapatnak, Messit a legjobb játékosnak, ezek után hogy fogadják? Persze, meg lehet érteni, amit mond, mert Zsozéék is tudják, hogy ez így van. Csak ha épp a Real igazolt le, akkor ne a Barca dicsőítésével kezdd, miközben a Madridról még semmi hasonlót nem mondtál...

Amúgy CR asszem azt mondta hogy "it's a Dream Team", ami valóban korrekt :) De nekem mondjuk ő sokkal kevésbé unszimpatikus, mint Ramos, Pepe, és mindenekelőtt Mourinho.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:57:45

LG írta:
Bogyó írta:Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
Miért is kéne? :roll: Sztem megérti ő magától is. :roll:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:54:00

Tocy írta:Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
Azért ez a dicshimnusztól messze volt. Sztem a jelenlegi Real keretéből és sokan szoktak hasonló módon elismerően nyilatkozni a Barcáról. Egy dolog, h a BL elődöntő után elszabadultak az indulatok, és mind2 részről voltak buta nyilatkozatok, de előtte pl. a közellenségnek tartott CR pl. abszolút korrekten nyilatkozott rólunk.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 09:43:30

Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:36:59

Bogyó írta:
LG írta:Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
Miért is kéne? :roll: Sztem megérti ő magától is. :roll:
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:29:38

LG írta:Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:23:43

Bogyó írta:Neymar a Realhoz tart, de a Barcát dicséri Ezzel biztosan belopta magát José és C.R. szívébe is. :lol:
Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:01:24

Neymar a Realhoz tart, de a Barcát dicséri Ezzel biztosan belopta magát José és C.R. szívébe is. :lol:
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.08. 09:53:54

Én nem érzem most azt a nagy klasszikus hangulatot, és Pep nyilatkozatából is ezt érzem! Persze fontos meccs, de nem a legfontosabbak egyike. Ha kérhetek ilyet a fórumozóktól, akkor egy esetleges Madrid győzelem esetén, ne kezdjék el szidalmazni a játékosokat, főleg ne Pepet, mert ő tudja ki milyen állapotban van, és úgy fogja a csapatot is összerakni! Nem történik semmi ha éppen elviszik a szuperkupát, elvitték a király kupát is, aztán meg...? :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Válasz küldése