Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.08.22. 00:10:27

ozsimiki írta:Bolton-M.City

2-3

City meggyőző volt,és volt jó pár ígéretes,szép támadásuk, a Bolton mindkét gólja a semmiből jött,de a vége fele azért még tudtak nyomni az egyenlítésért is.

Agüero,Dzeko is jó volt, bomba gól is volt, szóval elment a meccs.
Az a baj hogy 1 jó meccs után jön majd egy-két szenvedős :D
Nem volt rossz meccs.Agüero is igéretes egyenlőre.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.08.22. 00:03:01

ozsimiki írta:Bolton-M.City

2-3

City meggyőző volt,és volt jó pár ígéretes,szép támadásuk, a Bolton mindkét gólja a semmiből jött,de a vége fele azért még tudtak nyomni az egyenlítésért is.

Agüero,Dzeko is jó volt, bomba gól is volt, szóval elment a meccs.
Még a végén tényleg lesz belőlük valami csapatféle. :D :D Én megnéztem a tegnapi Arsenal-Poolt az egész angol focitól elment a kedvem.. :?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.21. 23:54:20

Bolton-M.City

2-3

City meggyőző volt,és volt jó pár ígéretes,szép támadásuk, a Bolton mindkét gólja a semmiből jött,de a vége fele azért még tudtak nyomni az egyenlítésért is.

Agüero,Dzeko is jó volt, bomba gól is volt, szóval elment a meccs.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.20. 21:49:04

Végignéztem a meccset, írnék egy kicsit mind2 csapatról.
Először is az Arsenal. Nagyon kevés. Használható játékos a kapus,Sagna,Vermaelen,Nasri és Van Persie.
A védelem egyszerűen pocsék. Sagna képes egy jó-közepesre, mint mindig, de másik oldalra nincs használható ember, Koscienly párosa működhetne Vermaelennel, de alighanem kihagy pár hónapot emiatt a sérülés miat, már védőjük pedig említésre se méltó. A kp is gyenge. Volt ugyan hiányzó, de attól még Ramsey kevés. Tőle hiába várják a csodát, Wilshire nem rossz, sokat dolgozik, de benne sincs elég kreativitás. Rosicky kevés, egyedül Nasri maradt, aki viszont könnyen lehet h eligazol. Ha Nasri lelép,akkor semmi veszélyt nem jelent többet a kp az ellenfelekre, ami tulajdonképpen Van Persiet ki is zárja a játékból.
Sötét jövő.

UI: Frimpong tehetséges, de buta mint a föld. Sárgával több rossz szerelése volt, akár hamarabb is kiszórhatták volna. Buta ő a vkp poszthoz. Még fejlődhet, megtanulhatja mikor mit kell tenni, de idén semmiképp se lehet rá számítani.

A Liverpoolról:
A védelem remek volt. Carra,Skrtel és Agger megoldják középen, szélren Enrique és Kelly nagyon jó lesz, a többiek megoldják a maradékot.
A kpból: Adam be fog válni. Hajt, elég jól játszik. Még alkalmazkodnia kell, de nagyon erős párost alkothat Lucassal. Henderson súlytalannak tűnik.
Downing nem volt rossz, de jó sem. Közepes.
A probléma a témadókkal van, pontosabban egy támadóval: Carroll egyszerűen rémes. Hatalmas nagy mozdulatlan hústömeg próbálnak ívelgetni, de semmi. Meireles és Suarez nélkül egyszerűen hiányzik a kreativitás a csapatból. Lehetett érezni, hogy az Arsenal nagyon sebezhető, de erre Carroll,Henderson,Downing és Kuyt képtelen volt. Hiányzott valaki középről, aki képes egy jó cselre, kombinációra, indításra, ad némi dinamikát a játékhoz. Mikor bejött Suarez és Meireles, 5 perc alatt összehozták a gólt. Dalglish remélem padoztatja ezután a hústömeget.
Verdikt: fejlődni kell méág, de biztató.
A Fifa egy szégyen
nismopedro
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.25. 10:27:58

2011.08.20. 21:35:29

18Barca99 írta:
Bobberto írta:Nah jól van, már kezdtem aggódni, hogy az Arsenalnak nem lesz több sérültje... ennyire egy peches brigádot. Lassan elfogy a a csapat.
Remélem kikap az Arsenal otthon és akkor végre költeni fognak játékosra még időben lenne. A pool meg nagyon szimpatikus nekem évek óta nekik szurkolok, hogy visszatérjenek a Bl-be. Szívesebben nézném őket mint cselszkit vagy tottenhamet.
Szerk.: Egyébként mi van Gerraddal meg Suarezzel? :O

Én pedig szívesebben nézek 1 inter szívatós Spurs-t mint 1 hulladék arsenalt v a hiper szuper beton chelseat!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.20. 21:31:02

[quote="socio66"][/quote]
Csak győzze ezt kivárni Abra papa. :lol: Amúgy eléggé úgy néz ki, hogy Mata megy a Chelseabe.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
socio66

2011.08.20. 21:21:48

fogadási okokból én is belenéztem a cselzi második félidejébe, hát,gyengék,nagyon gyengék.
én abban látom a problémát,hogy a csapat gerince az utóbbi öt-hat évben nem változott,márpedig ez a lampard-malouda-terry-drogba-essien-féle csapat már 'megbukott',hiszen nem tudtak bl-t nyerni,nem tudtak igazán domináns csapat lenni európában.
mostanra essien a sérülések miatt kikopott,a többiek pedig szerintem túl vannak a fénykorukon,malouda 31,terry szintén 31,lampard és drogba pedig 33 évesek.
pár évig,míg mindenki a legjobb korban volt topon voltak,de vagy a pool,vagy a mu,vagy mi megakadályoztuk őket abban,hogy bl-t nyerjenek,pedig többször ott voltak a kapujában a címnek,de mindig rájuk csapták az ajtót.
most le kell zajlania egy generációváltásnak,amiben villas-boas sokat segíthet és felépülhet ismét egy nagy csapat,amely majd újra megkísérli a bl-trófea elhódítását.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.20. 21:07:38

soadroli írta:Game90!!!
Én nem értem hogy miért nem kell Vela! Sokkal jobb játékos szerintem mint Bendtner vagy Chamakh. Sőt, lehet Arshavinnál is.
Így is gyenge a keret, de azért kölcsön adja az egyik legjobbját :roll:
Irónia... :)
Én is bírom Velát, de azért valljuk be, hogy nem sokat mutatott idáig. Volt 2-3 átemelős gólja, aztán annyi. Valamiért nem bízik benne Wenger. Amúgy őt Bojanhoz tudnám hasonlítani: középre kevés, szélre pedig nem elég gyors és nem tud cselezni.

Bendtner-rel azon kívül, hogy nagyon nagy arca van, szerintem nincs gond, egy Everton/AVilla szintű csapatban szerintem simán jó lenne. Arról meg nem tehet, hogy Wenger a szélen játszatja őt. Chamakh...hú, amikor idejött, nagyon jó volt, de utána... :? Volt egy stat, hogy december és május között 2, azaz kettő kapura lövése volt... :? :D Arshavin az egyik kedvenc Arsenal játékosom, de sajnos néha motiválatlan és nem vezér alkat, amit az Udinese és a Liverpool ellen is művelt, az minősíthetetlen volt.

Új hírek Nasriról:
A francia Canal+ szerint megszakadtak a tárgyalások Nasri és a Manchester City között.

OFF. Fantasy Premier League játékosok! Online :arrow: Gamez topik!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.20. 20:37:22

Úgy látszik túlságosan bíztam a Chelsea-ben hazai pályán... kicsit off, hogy (0-1) el tettem meg őket a WBA ellen. 2-1 lett, azt is vért izzadva. Így jár, aki túlságosan bízik, hogy legalább 2 gólkülönbséggel nyernek. :roll:

Akárhogy néztem a meccset (és drukkoltam, hogy iparkodjanak a gólokkal), de nem láttam mi is az igazi taktikája a Chelsea-nek... Ha megértem, hogy Kalou-ban mit lát Villas-Boas, mint kezdő ember, akkor megeszem a kalapom. Malouda élből jobb arra a posztra. Torrestől is vártam legalább 1 gólt, de majd talán fél év múlva. Már legalább jól mozog ide-oda és 1-2 csele is beválik, de valahogy a befejezés... nem lehet mindig a kapus szerencséjére és Torres szerencsétlenségére fogni. Drogba még mindig energikusabb és gólveszélyesebb volt mint Torres. Lampard (helyére/posztjára) meg nem véletlenül akarja/akarta Modric-ot. Szegény ő is elég vérszegény volt. Kapu előtt belassult, körülményes lett és biztos, hogy 1el több vagy kevesebb cselt csinált :?

Lesz itt még dolga Villas-Boasnak, mert így nem lehet nekivágni egy BL-nek. Továbbá kíváncsi vagyok mit mutat Lukaku, ugyanis egy ilyen betömörült védelem ellen kifejezetten jól jöhet.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.08.20. 20:36:31

Game90!!!
Én nem értem hogy miért nem kell Vela! Sokkal jobb játékos szerintem mint Bendtner vagy Chamakh. Sőt, lehet Arshavinnál is.
Így is gyenge a keret, de azért kölcsön adja az egyik legjobbját :roll:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.20. 20:25:53

Lionel85 írta: Ezt az Ignási Miquel nevű gyereket mikor szedte el Wenger? :D
2008 óta van itt.
soadroli írta:Hoppá. Nasri kezd a Pool ellen. Mégse megy sehova :?:
Fontos lenne őt megtartani, mivel ő az egyetlen kreatív ember a csapatban, de ha nem akar hosszabbítani, akkor el kell adni a ManCity-nek 22 millió fontért. Ez nem is lenne rossz ár érte, főleg, hogy jövőre ingyen mehetne...

Arsenalnál valami nagyon el van szabva. Már nem találok szavakat a csapat teljesítményére... :? :x Szczesny, Vermaelen és Frimpong tetszett, többiek kuka. Frimpong gyerek a kiállítás ellenére tényleg jó volt, kár volt azért a két fegyelmezetlenségért. Amúgy a Liverpool 11,5 éve nyert utoljára az Arsenal otthonában...

Eddig így alakult a szezon, sok pozitívumot ne keressetek :roll: :
1. Fabregas nincs. Clichy nincs. Eboué nincs. Vela nincs (igaz, Arshavin sokkal jobb...).
2. 3 meccs, 1 lőtt gólt. Bajnokságban viszont még nem sikerült betalálni :arrow: The last time that Arsenal failed to score in their first two league games of the season was 42 years ago, back in 1969/70.
3. 2 piros lap (Gervinho, Frimpong) ill. utólag egy 3 meccses eltiltás (Song).
4. egy szerencsétlen öngól.
5. eddigi sérültek: Koscielny, Djourou, Gibbs, Traoré, Wilshere, Rosicky, Diaby...
6. még mindig nem lehet tudni, hogy mi lesz Nasri-val és Bendtner-rel.

A csúcspont pedig még csak most következik, jövőhéten Udinese és ManUnited. Ha az olaszok ellen sikerül kiesni, akkor Wenger-t azonnal kirúgnám. ManUnited-nek meg könnyű dolga lesz az Arsenal B ellen, szép lesz 3 meccs után 1 ponttal állni...

Wenger papának üzenném, hogy:
http://www.spendsomefuckingmoney.com/

West Brom hiába áll 0 ponttal idáig, a ManUnited-et és a Chelsea-t is megszorongatták, az idei év meglepetései lehetnek.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.20. 20:17:38

Chelsea nagy nehezen begyötörte a 84.percben a vezető gólt, valószínű így meg is nyerik a hazai bajnokijukat a West Brom ellen.

első két meccsük alapján még nem nagyon meggyőzőek, Villas Boas keze nyomát még nem látom. (persze ha abból indulok ki,hogy szerintem a következő évek egyik meghatározó edzője lesz.)

szerk: nah mit hagyott ki a West Brom :D Hilario ráült a lasztira a gólvonalon:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.20. 16:54:09

ozsimiki írta:Érdekesek azért a szurkolók, ha ellenünk Pepe így nyúl oda,már egész fórum (teljesen jogosan) tele lenne ,h mekkora vadparaszt, most meg én vok az első aki megbotránkozik ezen a pingpongon (tom,h nem így írja:D).

Undorító volt amit csinált. Legalább ebből tanulhat, kikapott miatta az amúgy is kevesebbet mutató Arsenal.
Pár meccsre partvonalon kívülre kéne tenni az agyatlant. Már az szembeötlő volt, hogy a meccs legelején, az első percekben már teli torokkal reklamált. Megérdemelte a pirosat.

Ezt az Ignási Miquel nevű gyereket mikor szedte el Wenger? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.20. 16:23:16

ozsimiki írta:Érdekesek azért a szurkolók, ha ellenünk Pepe így nyúl oda,már egész fórum (teljesen jogosan) tele lenne ,h mekkora vadparaszt, most meg én vok az első aki megbotránkozik ezen a pingpongon (tom,h nem így írja:D).

Undorító volt amit csinált. Legalább ebből tanulhat, kikapott miatta az amúgy is kevesebbet mutató Arsenal.
Jogos.Pedig nem lenne rossz futballista,de esze neki se sok van.

Szerk.:Lionel85,de nem?!Le van írva,hogy sípszó után a labdaelrúgását büntetni kell,nem az van,hogy mérlegelhet a bíró.Mindegy. :D
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.20. 16:04:51

Érdekesek azért a szurkolók, ha ellenünk Pepe így nyúl oda,már egész fórum (teljesen jogosan) tele lenne ,h mekkora vadparaszt, most meg én vok az első aki megbotránkozik ezen a pingpongon (tom,h nem így írja:D).

Undorító volt amit csinált. Legalább ebből tanulhat, kikapott miatta az amúgy is kevesebbet mutató Arsenal.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.20. 15:57:49

albicelesteX írta:Azt mondja a kommentátor,hogy ezért sárgát adni...inkább ezért sárgát kapni,buta játékos ez a Caroll.
Tényleg az volt, ez egy tök fölöslegesen kapott sárga lap volt. A bíró pedig betartotta a szabályt. Majd kinő az agya egyszer. :D

Egyébként meg vergődött a meccsen, Suárez pedig 2 meccs/2 gól. Talán a következő körben már a padon lesz Carroll.
Kép
Kép
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.08.20. 15:44:28

Na, az Arsenalnak vége. A BL heylek közelébe nem fognak kerülni. Gyenge keret, gyenge játék, nincsenek eredmények. Öcsém, mint nagy Arsenal fan, azt mondja, hogy Wenger hibája, mert nem igazol. Hát szerintem meg nincs neki miből. Van egy olyan érzésem, hogy a nagy pénzek amik befolytak igazolásokból, azokat nem az igazolásokra csoportosítják.
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.20. 15:26:08

Nagyon sajnálom az Arsenalt, eddig szimpatikus focit játszottak szerintem, de most már, nem lehet mivel nincs kivel. Ramsey 0, Arshavin -1, Nasri próbálna játszani de nincs kivel és magába meg nem tudja végigvinni az egész pályán a labdát, Walcott is nagyon gyenge bár ő szerintem soha nem volt jó játékos. Most is Vermaelen lőtt kapura, úristen.
Ez meg milyen gól, Jézus. Szegények, semmi nem jön össze az Arsenalnak, meccs elején sérülés most pedig egy ilyen gól. :(

Szerk.
0-2. :cry:
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.20. 15:25:45

Vezet a Pool! Szerencsés gól volt, de úgy vélem megérdemelték... ez az Arsenal, már közel sem a régi Arsenal. Csak árnyéka önmagának, ha Wenger nem igazol, itt komoly bajok lesznek. Ennyi fiatallal, akiknek 1 fikarcnyi rutinjuk sincsenek (lásd Frimpong) nem lehet mit tenni.
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2011.08.20. 15:25:31

Nem az Arsenal lenne, ha nem ilyen góllal kapnának ki :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.20. 15:01:27

Érdekes meccs, azt nem mondhatni,h dominálna bármelyik csapat is. Arsenal elég kevés, Poolnak akadnak helyzetek, előbb egy kapufa is.

Meglátjuk mi lesz, ha Nasri elmegy, -szerintem igen-, akkor a Bl-es helyekért is komolyan meg kell izzadniuk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.20. 14:24:16

Fecooo írta:
albicelesteX írta:buta játékos ez a Caroll.
angol... :roll:
Van persie is buta (tavaly könyöklés harapás labdaelrúgás. ellenünk) ő meg holland.. :D
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.20. 14:23:52

Nasri az egyetlen aki klasszis teljesítményt nyújt.Ha elmegy akkor jönnek...a baljós árnyak.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.20. 14:22:46

albicelesteX írta:buta játékos ez a Caroll.
angol... :roll:
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.08.20. 14:18:46

Arshavin csak szerintem nagyon gyenge?Egy jó megmozdulást nem láttam még tőle pedig már elment fél óra..
Válasz küldése