Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.24. 16:44:29

hol lehet jib-jabos videókat csinálni ? :D
amúgy meg...lááá-lá-lá-lá-lááááá.... :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.24. 16:42:59

JibJab-al sok családtagnak küldtem személyes vidit. Ilyet bárki tud csinálni, de ahogy nézem évről évre ötletesebb vidire szabhatjuk rá a saját,illetve rokonok fényképét.

Vagy akár ahogy a vidiben is láthatjuk, sportolókét :)

Boldogat a madridistáknak is!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.24. 16:33:34

A többi is jó :D
Edzők: http://www.youtube.com/watch?v=8PiB7ZV8 ... r_embedded

Ibra, Balotelli, Busquets, és Joey Barton: http://www.youtube.com/watch?v=qXueKiGC ... r_embedded#! :D :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.24. 16:25:01

:lol: :lol: mikor előkapja a baltát és elkezdi püfölni az nagyon nagy.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.12.24. 16:18:17

Kép
Kép
Kép
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2011.12.21. 10:05:14

Az utóbbi években kétségtelenül erősebb volt a pl, de most azért ez korántsem biztos. Az El szerintetek bohóctorna, akkor nézzük a bl-t. A Real-Barca kettős sima, míg az angoloknál csak az Arsenalé az, a Chelsea szenvedett. Kiesett a Villa-Vale és a Manc-Manu kettős. Az előbbi a spanyolban harmatgyenge, tavaly jók voltak, de idén betliznek, abszolút nem a liga szégyene, hogy egy borzasztóan teljesítő Villareal kiesik a bl-ből. Tavaly ettől 100-szor jobban játszottak mindenhol. Míg a City bár nem annyira csúfosan,de mégis csak kiesett a bl-ből, úgy hogy vezeti ( nem ámítás) a pl-t!!! Van különbség, mert a Villa a La liga-ban is botladozik idén! A Valencia szerintem mindkét helyen helyállt, játszhatott volna jobban, de mégis csak a Mu-é a nagyobb szégyen, nagyobb költségvetéssel és erősebb kerettel. Miről is beszélünk? Ezek csak a bl csapatok!
Teljes mértékben adom! Én összességében úgy fogalmaznék, hogy a PL. eladhatóbb ezáltal kiegyenlítettebb bajnokság is, mint a La Liga! Amíg egy Birmingham City is többet kaszál a közvetítési jogokból, mint spanyol földön a Valencia, addig szerintem nincs miről beszélni! Pénz-pénz-pénz; enélkül sajnos hiába képzettebbek, technikásabbak, ügyesebbek a spanyolok; az angolok viszik majd továbbra is a prímet!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.12.21. 08:59:46

Az a baj hogy ezeket a ligákat, a benne résztvevő csapatok nemzetközi kupákban elért eredményeik alapján mérhetőek össze... nem bajnokság rendszerben. Ugye a kupák és a bajnokság között lényegesen nagy a különbség. egy viszonylag gyengébben teljesítő csapat a bajnokságban, lehet sima csoportelső a bl-ben... ugye a Liverpool pont ezt mutatta meg 2007-ben... bajnokságban nem voltak az igaziak, de a Bl "sima" volt nekik...
más egy hosszu sorozatban jó eredményt elérni, mint 2 hetente 1-1-mérkőzésre felszívnia magát egy csapatnak.. egy meccsen bármi lehet... akár a "kicsi" is lehet óriás... pl mi is erősebbek vagyunk a Madridnál, mégis a CDR-ben ők nyertek... ez van...
nem lehet őket(ligákat) összehasonlítani a realitás alapjain.
ez így is van jól... mindegyiknek megvan a saját szépsége... valamint a hátránya.. a lényeg hogy megint triplázzon a Barca... utána nem érdekel hogy a MU erősebb bajnokságot nyert, v a Juve erősebb kupát... Csak a Barca!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.21. 03:58:12

Az utóbbi években kétségtelenül erősebb volt a pl, de most azért ez korántsem biztos. Az El szerintetek bohóctorna, akkor nézzük a bl-t. A Real-Barca kettős sima, míg az angoloknál csak az Arsenalé az, a Chelsea szenvedett. Kiesett a Villa-Vale és a Manc-Manu kettős. Az előbbi a spanyolban harmatgyenge, tavaly jók voltak, de idén betliznek, abszolút nem a liga szégyene, hogy egy borzasztóan teljesítő Villareal kiesik a bl-ből. Tavaly ettől 100-szor jobban játszottak mindenhol. Míg a City bár nem annyira csúfosan,de mégis csak kiesett a bl-ből, úgy hogy vezeti ( nem ámítás) a pl-t!!! Van különbség, mert a Villa a La liga-ban is botladozik idén! A Valencia szerintem mindkét helyen helyállt, játszhatott volna jobban, de mégis csak a Mu-é a nagyobb szégyen, nagyobb költségvetéssel és erősebb kerettel. Miről is beszélünk? Ezek csak a bl csapatok!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.21. 01:41:35

sjd írta:
Én egyébként a többi spanyol csapat kontinentális teljesítményét nem is boncolgatnám, mert az érvelés mindig úgy szokott kijönni, hogy "gyenge a bajnokság, mert a Real/Barca mindenkit meg tud verni", szóval általában ez meg sincs említve (de ismét mondanám, hogy azért nézzük meg az UEFA-kupát is, a Sevilla mellett még lehet említeni a tavalyi elődöntős Villareal-t). Szerintem egyedül amiben a spanyol bajnokság gyengébb lehet, hogy hiányzik egy igazán komoly 3-4. csapat, ami PL-ben viszont megvan.
kihagytad az AM-ot. :wink:

véleményem szerint erősebb a pl, de nem sokkal.

nézzük meg a bl-t...kiesett a pl 1-2. helyezettje, a chelsea az utolsó körben jutott tovább, egyedül az arsenal volt meggyőző.
a real-barca duó tükörsimán hozta a csoportkört, a valencia éppen ugye az utolsó körben pottyant ki, a villareal beégett, az igaz.
ez nem olyan egetverő különbség.

aztán ott az euroliga.
csoportkörben a spurs egy "paok-rubin-shamrock" csoportból esett ki, a birmingham és fulham is kipottyant csoport harmadikként, egyedül a stoke jutott tovább.
míg a spanyoloknál a két csoportkörben részt vevő csapat, a bilbao és az AM csoportelső lett,

igen, erősebb a pl... viszont a spanyol bajnokság 2. helye szerintem jogos, és nincsenek sokkal elmaradva.

ha meg "ár/érték" arányban nézzük a dolgot (hogy mekkora a különbség a közép- és kiscsapatok költségvetése között) akkor arányosan jobbak a spanyolok.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.21. 00:52:55

sjd írta:
Én egyébként a többi spanyol csapat kontinentális teljesítményét nem is boncolgatnám, mert az érvelés mindig úgy szokott kijönni, hogy "gyenge a bajnokság, mert a Real/Barca mindenkit meg tud verni", szóval általában ez meg sincs említve (de ismét mondanám, hogy azért nézzük meg az UEFA-kupát is, a Sevilla mellett még lehet említeni a tavalyi elődöntős Villareal-t). Szerintem egyedül amiben a spanyol bajnokság gyengébb lehet, hogy hiányzik egy igazán komoly 3-4. csapat, ami PL-ben viszont megvan.
Főleg hogy anno az angol csapatok jórésze b/c sort küldte az el-re uefara komolytalan bohócsorozat. Nem erőfelmérő. Sevilla a kupagyőzelem után nevetségesen esett ki assszem vagy a Fener vagy a Galata ellen. Ott kellet volna bizonyítani de sorolhatnám a tavalyi Valencia kiesést, Real több éves bohóckodását nagyobbnál-nagyobb blamák a laliga mellett.
Egy szóval nem írtam hogy a Real/Barca kettős nem emelkedik ki Európából viszont a többi spanyol csapat összesen nem ér egy kalap tudodtemit :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.20. 23:44:45

torrentkiller írta:
ozsimiki írta:
Szóval attól,h angliában a nagyok bukdácsolnak,még nem lesz erősebb bajnokság a spanyol. Nem két db csapat miatt erősebb 1 bajnokság,hanem attól függ,h a legjobbak mennyire szenvednek a maradék 18 ellen. Mennyi pontot vesztenek, és a többi,és a többi.
De nem mindegy, hogy azért szenvednek a "nagyok", mert ők gyengültek és a többiek maradtak azonos szinten, vagy a nagyokhoz nőtt fel több eddig kisebbnek mondott csapat.
Erősebb-e vagy nem az angol bajnokság nem tudom, eleve más az egész légkör és a hangulat.Gyors példát mondjak a frissen feljutottak közül, sztem egy Granada-QPR meccs elég érdekes képet mutatna sztem, a Granada szemszögéből. :wink:

Meg eleve Angliába hosszú évek óta vmiért sokkal szívesebben fektetnek be horribilis összegeket a külföldi befektetők.Azért csak vegyük ki az első 2 helyezett csapatokat, tehát Hotspur,Chelsea,Arsenal,Liverpool négyes nyomna egy minitornát a Valencia,Levante,Osasuna,Sevilla 4-essel sztem elég megalázó lenne a spanyolok számára sztem. :roll:

Pénz,pénz,pénz ez a kulcs, majd ha egyszer az amerikai és orosz milliárdosok rájönnek, h jobb dolog 32 fokból, a homokból bemenni a stadionba az elnöki székbe, akkor erősödhet a középmezőny.
Kép
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2011.12.20. 23:27:58

Szerintem minden bajnokság a nagyokról szól. Nem tennék különbséget az olasz, spanyol és angol bajnokság között, sőt talán még a német is belefér. A top 2-3 csapat mindegyikben sokkal erősebb, mint az összes többi. És itt pedig már a dolog megint csak pénz és a pénz jóravaló költésén múlik. Barca, Real, MU, Chelsea, Inter, Milan, Juve, Bayern sok-sok év óta tudják mire költenek és meg is tehetik. Nme lehet őket utolérni. Sztem ugyanolyan unalmas a West Bromwich az Udinese a Stuttgart és a Betis is. Nincs különbség. Uff.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 23:26:16

ozsimiki írta: Nem két db csapat miatt erősebb 1 bajnokság,hanem attól függ,h a legjobbak mennyire szenvednek a maradék 18 ellen. Mennyi pontot vesztenek, és a többi,és a többi.
Éppen ezt próbálom megvilágítani úgy, hogy mi van ha ezek a legjobbak nem azért szenvednek, mert a többi csapat erős, hanem mert ők gyengék? Ugyanis ha a Manchester City azért szerezne kevesebb pontot Angliában, mint mi itt, mert ott erősebb a bajnokság, akkor meg sem állnának a BL-döntőig idén. (és hozzáteszem, még több pontot is szereztek). Szóval ezért példálóztam a két EL-es listavezetővel.

Én egyébként a többi spanyol csapat kontinentális teljesítményét nem is boncolgatnám, mert az érvelés mindig úgy szokott kijönni, hogy "gyenge a bajnokság, mert a Real/Barca mindenkit meg tud verni", szóval általában ez meg sincs említve (de ismét mondanám, hogy azért nézzük meg az UEFA-kupát is, a Sevilla mellett még lehet említeni a tavalyi elődöntős Villareal-t). Szerintem egyedül amiben a spanyol bajnokság gyengébb lehet, hogy hiányzik egy igazán komoly 3-4. csapat, ami PL-ben viszont megvan.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.20. 23:22:43

torrentkiller írta:
ozsimiki írta:
Szóval attól,h angliában a nagyok bukdácsolnak,még nem lesz erősebb bajnokság a spanyol. Nem két db csapat miatt erősebb 1 bajnokság,hanem attól függ,h a legjobbak mennyire szenvednek a maradék 18 ellen. Mennyi pontot vesztenek, és a többi,és a többi.
De nem mindegy, hogy azért szenvednek a "nagyok", mert ők gyengültek és a többiek maradtak azonos szinten, vagy a nagyokhoz nőtt fel több eddig kisebbnek mondott csapat.
Erre azt tudom írni,hogy 12-13éve követem a Pl-t,és mindig is jellemző volt a bajnokságra,hogy a 2-3-4-5 nagy(mikor épp mennyi volt jó formában), az utolsó 2-3helyezettet TALÁN kivéve, bármelyik pályán tudott pontot hullajtani,nem lehetett biztosra menni,stb,stb,stb.

Most a jelenről van szó ugye, de jelenleg is az a helyzet,hogy az angol közép,majdnemnagy, csapatok jóval masszívabbak, és főleg hazai pályán rendre szállítanak "meglepő" pontrablásokat. Spanyol bajnokságban főleg mostanában,ez jóval elenyészőbb.

De továbbra is várom azon választ,h miért lett erősebb bajnokság a spanyol, attól,h van két giga kerettel,és formában játszó csapata? Attól még a maradék semmire sem ment,se Európában, se általában a Ligában ellenük.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.12.20. 23:18:57

ozsimiki írta:
Szóval attól,h angliában a nagyok bukdácsolnak,még nem lesz erősebb bajnokság a spanyol. Nem két db csapat miatt erősebb 1 bajnokság,hanem attól függ,h a legjobbak mennyire szenvednek a maradék 18 ellen. Mennyi pontot vesztenek, és a többi,és a többi.
De nem mindegy, hogy azért szenvednek a "nagyok", mert ők gyengültek és a többiek maradtak azonos szinten, vagy a nagyokhoz nőtt fel több eddig kisebbnek mondott csapat.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.20. 23:09:19

sjd írta:
Egyébként szívesen hallgatom a javaslatokat, hogy melyik pontvadászat erősebb a spanyolnál és miért.

Már előre látom a reakciókat "Hagyjuk már a Manchestert/Milant, milyen gyenge csapat lett..." PONT EZ A LÉNYEG! Minden más bajnokságban összeomlottak a nagyok és ezért van ott küzdelem meg izgalom, itt viszont nem, ezért vannak viszonylag nagy különbségek.
Azért erősebb a spanyol bajnokság az angolnál,mert a top 2 csapata,erősebb az angol top 2nél? 20ból 2 csapatnál spanyol fór, rendben, alá van írva. Maradék 18?

Spanyol csapat ezen kettőn kívül, mit tud felmutatni a Bl-ben? mostanában? Vagy akár mit tud felmutatni a bajnokságban eme kettő csapat ellen.

Szóval attól,h angliában a nagyok bukdácsolnak,még nem lesz erősebb bajnokság a spanyol. Nem két db csapat miatt erősebb 1 bajnokság,hanem attól függ,h a legjobbak mennyire szenvednek a maradék 18 ellen. Mennyi pontot vesztenek, és a többi,és a többi.

Persze jelenleg Európa szinten is talán kiemelkedik a Barca (biztos) Reál (valószínű) kettős, de korántsem azért,mert erős a spanyol bajnokság, csak ez a két csapat bitang erős, a többi sehol sincs. Angol bajnokságban több erős csapat van, jóval több, még ha az erősségük nem mérhető jelenleg a Barca Reál kettősével, attól még a spanyolban van max a Valencia jelenleg akik úgy ahogy erősek (bár fenét).

Nálam jelenleg:

1.PL
2.La Liga
3.Német
4.Olasz
5.Francia

de az 5.et is előbb nézném mint a 4.et,mert ott bár vannak hagyományosan nagy csapatok,de a játékuk önmagukhoz képest is sokat romlott. Igaz a Juve idén azért produkál pár szebb meccset...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 23:01:13

lluisllach89 írta: Egy szóval nem mondtam azt hogy ne ez a két csapat lenne a top 2, vagy hogy a többiek gyengélkedése miatt tűnik ez így, vagy hogy gyenge lenne a La Liga :D

Egyedül a Bl-s érvedet kifogásoltam.
Én meg úgy érzem, hogy erre reagáltam. :D
Nem hiszem, hogy pont a Real-Barca kettősnek lett volna könnyű csoportja, ehhez képest messze a legjobb statisztikákat hozták össze, mind pontok, mind gólok tekintetében.

gergo9: lehet h vicces vagy, de érteni nem érted, amit írtam :wink:
röviden: a REAL és a BARCA teljesítményei a BL-ben IDÉN (összehasonlítva olyan csapatokkal, mint mondjuk Chelsea, MU, Milan, Inter) megmutatják, hogy nem csak a spanyol bajnoksággal, hanem a világ futballjával szemben is nagy differencia, azaz e kettő között viszont ennek megfelelően kicsi ez a különbség
(de ha már az egyenes kieséses szakaszt emlegeted, remélem azért a Sevilla UEFA-kupa győzelmei nem vesztek homályba)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.20. 22:43:27

sjd írta:...
Egy szóval nem mondtam azt hogy ne ez a két csapat lenne a top 2, vagy hogy a többiek gyengélkedése miatt tűnik ez így, vagy hogy gyenge lenne a La Liga :D

Egyedül a Bl-s érvedet kifogásoltam.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.20. 22:40:21

sjd írta:
zola8787: ezt sokan tényleg nem tudják elhinni, de nem a spanyol bajnokság a gyenge, hanem ez a két csapat ilyen jó, ezt a BL-ben mutatott teljesítmények remekül példázzák
Ahogy mondod , számtalan sikeresen megvívott spanyol sikernek örülhettünk(kivéve real(mondjuk ők is csak tavaly) ill barca) az egyenes kiesés rendszerben az elmúlt években. Öröm volt nézni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 22:31:58

lluisllach89 írta: Micsoda? :D Azt hogy szétvertek egy csoportot amiben egy Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb szerepelt?

Mourinho óta annyiban változtak a BL-ben, hogy egy 500 éves Milant vertek otthon. És pont. Mert a Lyon, Spurs említésre sem méltó.

Az elvileg legerősebb angol bajnokságot két EL-szereplő csapat vezeti. Pont. Innentől kezdve nincs mit fikázni a spanyol bajnokságot.

Az, hogy a Milant megverte a Real is, azt jelenti, hogy az olasz bajnok képtelen eredményt felmutatni a spanyol top2-vel szemben. Ez hogyan cáfolja, hogy ez a két csapat nem a bajnokságuknak köszönhetően jobb?

De azt is megkérdezném, hogy az angol bajnoki címvédő hogyan teljesítette az igen gyenge Benfica-Basel-Otelul erőfelmérőt?

Egyébként szívesen hallgatom a javaslatokat, hogy melyik pontvadászat erősebb a spanyolnál és miért.

Már előre látom a reakciókat "Hagyjuk már a Manchestert/Milant, milyen gyenge csapat lett..." PONT EZ A LÉNYEG! Minden más bajnokságban összeomlottak a nagyok és ezért van ott küzdelem meg izgalom, itt viszont nem, ezért vannak viszonylag nagy különbségek.
recrea írta: A Levantet meg a Santandert pedig nem verték meg.
Ez nem az én logikám, egyáltalán nem veszem biztosra, h megverjük őket a Nou Campban és azt sem, h mi hibátlanok leszünk.
Ennek kb. annyi tárgyilagossága és alapja van, mint annak, amit Te írtál.
És ez még csak négy szám, kérem az ötödiket. :wink:
Abszolút egyetértek, én csak bali15 hsz-ére reagálva leírtam, hogy a tavaszi Clasico nem dönt el semmit, csak Te belekötöttél egy félmondatomba, ennyi. :D

Lottóhoz: 5,6,8,9,10 (Guardiola ezt a számsort tette meg a Bernabeu gyepére, neki bejött :wink: )
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.12.20. 22:18:04

sjd írta:Mind2 csapatot megverték már az ősszel, menj el és rakd meg a 4-2-t meg a 4-0-t az ötöslottón.

Egyébként még mindig nem értem a logikát: meg tudjuk verni a Madridot a Camp Nouban 99%osan, valamint minden bizonnyal nem lesz hibátlan a további idényük, tehát ez a két tényező azt eredményezi, hogy mi vagyunk a bajnokok?
A Levantet meg a Santandert pedig nem verték meg.
Ez nem az én logikám, egyáltalán nem veszem biztosra, h megverjük őket a Nou Campban és azt sem, h mi hibátlanok leszünk.
Ennek kb. annyi tárgyilagossága és alapja van, mint annak, amit Te írtál.
És ez még csak négy szám, kérem az ötödiket. :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.20. 22:15:03

sjd írta: zola8787: ezt sokan tényleg nem tudják elhinni, de nem a spanyol bajnokság a gyenge, hanem ez a két csapat ilyen jó, ezt a BL-ben mutatott teljesítmények remekül példázzák
Micsoda? :D Azt hogy szétvertek egy csoportot amiben egy Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb szerepelt?

Mourinho óta annyiban változtak a BL-ben, hogy egy 500 éves Milant vertek otthon. És pont. Mert a Lyon, Spurs említésre sem méltó.

Ezen kívül megvertek minket a CDR döntőben. Ennyi komoly erőfelmérőjük volt.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 22:10:39

recrea írta:
sjd írta:Ez mind nagyon szép és jó, ezerszer elmondta már mindenki, csak ettől még nem fogjuk megverni se az Espanyolt, se a Getafét (a Madrid viszont igen)...
A jövő heti lottószámokat légy szíves...nehogy azt gondold, hogy nem fognak pontokat veszíteni, tavaly is, az ősszel is megtették.
Mind2 csapatot megverték már az ősszel, menj el és rakd meg a 4-2-t meg a 4-0-t az ötöslottón.

Egyébként még mindig nem értem a logikát: meg tudjuk verni a Madridot a Camp Nouban 99%osan, valamint minden bizonnyal nem lesz hibátlan a további idényük, tehát ez a két tényező azt eredményezi, hogy mi vagyunk a bajnokok?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.12.20. 22:01:14

sjd írta:Ez mind nagyon szép és jó, ezerszer elmondta már mindenki, csak ettől még nem fogjuk megverni se az Espanyolt, se a Getafét (a Madrid viszont igen)...
A jövő heti lottószámokat légy szíves...nehogy azt gondold, hogy nem fognak pontokat veszíteni, tavaly is, az ősszel is megtették.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 21:41:25

bali 15 írta: Ha a saját otthonukban ilyen formában nem tudtak minket megverni hazai pályán akkor tudni sem merem, hogy mi vár rájuk a Nou Campban. :D
Ez mind nagyon szép és jó, ezerszer elmondta már mindenki, csak ettől még nem fogjuk megverni se az Espanyolt, se a Getafét (a Madrid viszont igen), pedig ezekre a meccsekre ugyanannyi pontot adnak, mnit a tavaszi Clasicora

zola8787: ezt sokan tényleg nem tudják elhinni, de nem a spanyol bajnokság a gyenge, hanem ez a két csapat ilyen jó, ezt a BL-ben mutatott teljesítmények remekül példázzák
Válasz küldése