Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.01.24. 13:03:10

látom a provokáló és pofátlan hangnem továbbra is az "erényed"...

semmi olyat nem írt Asys, amit meg tudnál cáfolni, ezért inkább JM-stílusban támadsz...

tipikus óvodás mentalitás: "óvónéni ne büntessen meg, hiszen Pistike is szokott csúnyán beszélni..."

igen, Pistikét meg is szokták büntetni ezért, ennyi a különbség és Pistike el is fogadja a büntetését, nem mutogat és próbál másokat bemártani...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.24. 13:00:39

herr.toth írta:
Természetesen, ha dicsér itt valaki, akkor is egyből kötekedni kell. Gratulálok!
én is tudlak úgy dícsérni h mellette elmondalak mindennek. van különbség csak én észreveszem a tüskét a mondandoban te meg hipp hopp átsiklasz felette ;)
Szerintem, aminek elmondja Pepe-t, Ramost és a többieket annak van alapja, mi több igaz. Ha emellett viszont megdicsér jelen esetben egy játékost ( de mást is lehetne), akkor pedig korrektté válik a mondandója, ugyan is nem csak a rosszat veszi észre. Ez az, amiért szerintem épp egy barcás oldalon finoman szólva nem udvarias bántani őt, vagy csak kritizálni. Ráadásul butaság is. Azt pedig nem olvashattad, hogy innét mindenki szent, de szerencsére nem kecsegtetjük az ellenfeleket intenzív osztállyal. Itt erről volt szó.
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.24. 12:41:18

Természetesen, ha dicsér itt valaki, akkor is egyből kötekedni kell. Gratulálok!
én is tudlak úgy dícsérni h mellette elmondalak mindennek. van különbség csak én észreveszem a tüskét a mondandoban te meg hipp hopp átsiklasz felette ;)
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.01.24. 12:31:57

off: A Porsche Design az Adidas márka része, persze az a luxus irányába megy el.
A Porsche és az Audi a VW-csoport(továbbá még: VW, Seat, Skoda) tagja, a két márka szerintem nem egy árkategória (cayenne vs q7; boxter, panamera, cayman, 911 vs tt), úgyh nem konkurenciája egymásnak.
on.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
bagdisanyika
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.11.09. 15:25:35
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2012.01.24. 12:30:59

Sziasztok, nagyon ritkán írok ide, de ez után a "Hollywood fellegvára" után úgy érzem, hogy meg kell osztanom a véleményem! Végigolvastam és komolyan mondom, hogy a pofám leszakad! :D
Szerintem ha valaki úgy érzi, hogy a barca sikeressége, csak a bírókon és a színészi teljesítményeken múlik, az nagyon elvakult lehet.
A Chelsea elleni párharcnak még van is VALAMENNYI valóság alapja, de ha összességében nézzük a két meccset egyértelmű , hogy a barcának kellett továbbmennie. Én azt tanácsolnám annak aki írta ezt a hoollywoodos Sz*rt, hogy üljön le egyszer a tv készülék elé és nézzen meg legalább egyszer egymás után egy barca és egy reál meccset és utána írjon ilyen hülyeségeket. Itt van pl: az az eset mikor Pepe nyújtott lábbal Alvesre rontott, igaz, hogy nem érte a lábát Alvesnak, de a szándék megvolt..nem is értem mit keres ez az ?ember? a relban, kb. megye 3-ban látok hozzá hasonló favágókat.
Jó az is tény, hogy Busquets szokott színészkedni, de más csapatokban is van jónéhány játékos, akiknek lehetne adni 1-2 Jászai Mari díjat. Az meg hogy MEssi megérdemelte -e az összes lasztit, ahhoz meg csak annyit, hogy mutasson valaki gólérzékenyebb, technikásabb, és civil életben szerényebb játékost és akkor majd elgondolkodom újra.
Visca el Barca!
(L)BaRcA(L)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.24. 12:30:11

herr.toth írta:
Asys írta:Megnéztem ezt a Pepe taposós videót újra, nem tudom volt e már, de Xabi Alonso látta, hogy mi történt és rögtön oda is szaladt Messihez, nem tudom mit mondhatott neki, de nem úgy tűnt mintha neki támadna, hogy mit szimulálsz Te edény, hanem pont ellenkezőleg! Azért örülök, hogy nem mindenki vadbarom a Real házatáján :wink:
de mindenki az csak megjátszotta magát, nálatok meg mindenki szent :roll:
Természetesen, ha dicsér itt valaki, akkor is egyből kötekedni kell. Gratulálok!
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.24. 12:25:35

Asys írta:Megnéztem ezt a Pepe taposós videót újra, nem tudom volt e már, de Xabi Alonso látta, hogy mi történt és rögtön oda is szaladt Messihez, nem tudom mit mondhatott neki, de nem úgy tűnt mintha neki támadna, hogy mit szimulálsz Te edény, hanem pont ellenkezőleg! Azért örülök, hogy nem mindenki vadbarom a Real házatáján :wink:
de mindenki az csak megjátszotta magát, nálatok meg mindenki szent :roll:
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.24. 12:16:02

Megnéztem ezt a Pepe taposós videót újra, nem tudom volt e már, de Xabi Alonso látta, hogy mi történt és rögtön oda is szaladt Messihez, nem tudom mit mondhatott neki, de nem úgy tűnt mintha neki támadna, hogy mit szimulálsz Te edény, hanem pont ellenkezőleg! Azért örülök, hogy nem mindenki vadbarom a Real házatáján :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.24. 11:44:59

Andris írta: Hátha erre jár egy szerkesztő, tudtommal úgy ismert a dolog, hogy a két gyár azonos telephellyel és vezetőséggel dolgozik, valamint alig van átfedés a két márka kategóriái között.
"A Porschénak csak a 49%-át birtokolja a VW, és hamarosan 3,6 millárd euróért megveszik a maradék 51%-ot is (ha mindneki rábólint), de a piaci függetlensége ettől még megmarad a Porschénak. Attól, hogy egy cégcsoport még lehetnek egymás konkurenciái. " /Realista24/

Ez mondjuk nem változtat azon amit írtam. A.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.24. 11:40:00

kedd, 08:24 - Mourinho a legutóbbi két sajtótájékoztatón nem a Real Madrid hivatalos ruházatát (Adidas) viselte, hanem a Porsche Design által megálmodott kreációban jelent meg. Mint ismert, a Porsche közvetlen piaci vetélytársa a klubot támogató Audinak.
Hátha erre jár egy szerkesztő, tudtommal úgy ismert a dolog, hogy a két gyár azonos telephellyel és vezetőséggel dolgozik, valamint alig van átfedés a két márka kategóriái között.

Hogy elkezdjünk foci felé mozogni: mindkét klubot az Audi támogatja? Emlékeim szerint a mi fiaink is audikkal mozognak.

Ezek az öltözőbeli balhék meg többségében a sajtó kreálmányai, bár arról már jóval korábban is szó volt hogy a spanyolok elégedetlenek Jo5éval.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2012.01.24. 01:17:37

Ilúvatar írta:neee, miihii, neeeee :D

az lenne a nem gyenge ha Lipcsei nyomatja a madridi padot a következő szezonban :D
Meg talán az, hogy első évében, 100% hogy produkálná Elődje teljesítményét, ami a bajnokságban egymás ellen szerzett pontokat illeti!!:D
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.24. 00:18:26

miihii írta:Tényleg igazak a hírek,áll a bál reáléknál.Jo5é el is fogja hagyni a fedélzetet,hamarosan találkozik is várható utódjával,akivel megismertetné a terepet:

"A nagy utazás. A Ferencváros NB II-es csapatát irányító Lipcsei Péter néhány nap múlva Madridba utazik, hogy találkozzon José Mourinhóval. De vajon hogyan kerül a zöld-fehérek legendája a portugál tréner közelébe? Miért hívta meg a magyar edzőt a Real mestere? Mivel tölti az idejét a spanyol fővárosban Lipcsei? Kérdések, melyekre a válaszokat a Nemzeti Sport keddi számában olvashatják."


:mrgreen: :lol:
Biztos Pölöskey Petit akarják leigazolni, cserébe meg jönne a Fradiba mondjuk Benzema :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.24. 00:09:56

neee, miihii, neeeee :D

az lenne a nem gyenge ha Lipcsei nyomatja a madridi padot a következő szezonban :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.01.24. 00:19:42-kor.
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.24. 00:05:58

Tényleg igazak a hírek,áll a bál reáléknál.Jo5é el is fogja hagyni a fedélzetet,hamarosan találkozik is várható utódjával,akivel megismertetné a terepet:

"A nagy utazás. A Ferencváros NB II-es csapatát irányító Lipcsei Péter néhány nap múlva Madridba utazik, hogy találkozzon José Mourinhóval. De vajon hogyan kerül a zöld-fehérek legendája a portugál tréner közelébe? Miért hívta meg a magyar edzőt a Real mestere? Mivel tölti az idejét a spanyol fővárosban Lipcsei? Kérdések, melyekre a válaszokat a Nemzeti Sport keddi számában olvashatják."


:mrgreen: :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.23. 23:54:20

Barcafilozófia írta:
kanty írta:http://laligaloca.blog.nepsport.hu/arch ... _oltozoje/

Nekem eléggé kacsaszagú.

Lehet hogy kacsa, de azért jól esik ilyesmiket olvasni, a rivális csapatáról. :D
Én könnyen el tudom hinn ezt. Látva a hétvégi Real meccset, elég érdekesen viselkedtek egymással.
CR csak Coetrao-val örült a gólnak, hozzá rohant ki és ölelgette a kispadnál, és hasonló megnyilvánulások. Szóval lehet benne valami....
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.01.23. 22:07:14

barca52 írta:Gyerekek, aki jót akar nevetni egyes madridisták ostobaságán, annak ajánlom figyelmébe ezt a cikket. Nem akarok senkit megsérteni, de nagyon jól szórakoztam ezen a cikken. Hihetetlen, hogy valaki ennyire elvakult legyen.
http://korkep.sk/cikkek/sport/2012/01/1 ... -barcelona
A cikkből: Csak fel ne találják a videóbírót…!

Azt hiszem, a Madridnál külön szakmai stáb van, akik azért imádkoznak, h nehogy legyen videó bíró. :roll: Nem hiszem, h minket annyira hazavágna.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.01.23. 21:59:03

Barcaforever írta:
Mikaos írta:Mourinho-nak az a legfőbb gondja, hogy míg a Chelsea-ben és az Interben agyatlan zsoldosokkal dolgozott, a Madridban (legerősebb törekvései ellenére is) azért van pár normális ember a favágók közt. Gondolok itt főleg Casillas-ra, Xabi Alonso-ra, Özilre, CR-re, Benzema-ra (ha az általános kezdőcsapatot veszem alapul, egyébként még Higuain, Kaká, stb).
[most hirtelen eszembe jutott Horti kommentálása az egyik Classico ismétlésen, amikor azt mondta Ramos-ról, hogy minden bizonnyal a legszegényebb könyvtárral rendelkezik a világon :D ]


Az aranylabda-témához meg csak annyit, hogy még mindig nem látom, hogy (a VB-EB éveket kivéve) ki az, aki Messi valódi ellenfele lehetne. Mondhatnak itt butaságokat, hogy Sneijder, Milito, meg CR (the penalty king), de ezek az emberek IS oly messze vannak Messi képességeitől, hogy azt szavakkal nem lehet leírni. Persze, nem képességekre adják az aranylabdát, de amíg Messi ilyen magas szinten tolja minden évben, addig el nem tudom képzelni, miféle vita lehet evvel kapcsolatban.
Ez így van, de nekem a MU-s Ronaldo 1000x jobban tetszett.Amikor ott volt komolyan azt éreztem, h ezt a palit nem lehet megállítani.Gyönyörű cselek, gólok 30-35 méterről, bomba szabadrúgás gólok.Ebből kb alig látni vmit persze nekünk hálistennek.

Most annyit látok, h néhány sarok passz, 2 bicikli, meg 1-2 labda visszahúzás.Nyilván eredményes, mert vagy így vagy úgy, de az, de mintha kicserélték volna a portugált, nem tudom mi ennek az oka.Am külön kíváncsi leszek meddig lesz spanyolhonban 56%-os adózás mellett, mert a végtelenségig a real se fogja emelni a fizuját, h ugyanannyit keressen, mint régen.Még 1-2 kupa nélküli szezon és sztem Balotellinek fogja adni a gólpasszokat.(sztem...)
Egyetértek Mikaossal. Képességeket tekintve valóban nagyon kiemelkedik Messi a többiek közül, ráadásul jó a csapat is körülötte, minden esélye megvan rá, h a jövőben továbbra is csapat és egyéni sikereket érjen el. Úgy gondolom, h az Aranylabdát tekintve CR lehet a legnagyobb riválisa a jövőt nézve. Ő bár játékban elmarad Messitől, de gólokban nem, és ha a Real nyerne BL-t az elkövetkezendő években, akkor lehetne esélye. Illetve a Barcán belül lehetnek riválisai, elsősorban Xavi és Iniesta. Xavi azért nem egyszer ott volt a közelében, talán jogosan nyerhetett is volna tavaly. Szóval pl. idén, egy esetleges spanyol EB sikerrel megelőzhetik Messit akár idén.

CR: valóban több emlékezetes gólja volt a MU-ban, de azért én akkor sem voltam tőle elájulva. Szép cseleket kb. a pályafutása elején láttunk tőle, aztán ő lett a MU első számú gólvágója. Akkor egyértelműen rá is játszott a Mu, sok gólt lőtt, de a cselek pl. egyre inkább eltűntek. De akkor is jellemző volt már rá, h nagy csapatok ellen nem tudott igazán jól teljesíteni. A 2007-s BL elődöntőkön Gattuso megalázta, egy évvel később ellenünk sem evett meg sok sót, és döntőben is kis híján negatív hős lett. Azért egy klasszis, erőszakos védő ellen nem tud sokat, ez tény.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.01.23. 21:53:36

barca52 írta:Gyerekek, aki jót akar nevetni egyes madridisták ostobaságán, annak ajánlom figyelmébe ezt a cikket. Nem akarok senkit megsérteni, de nagyon jól szórakoztam ezen a cikken. Hihetetlen, hogy valaki ennyire elvakult legyen.
http://korkep.sk/cikkek/sport/2012/01/1 ... -barcelona
ezt reagáltam bemásolom ide is:

ez felettébb szánalmas. Hihetetlen :) Bocsánat,de inkább egy jót röhögök,mint válaszra méltassam ezt a 'kitűnő" írást.áhh.nem megy. Ilyenek a tipkus elvakult,focihoz nem értő,tán soha nem is focizó emberek,akik azt hiszik,hogy van 10 ujjuk és minden hétvégén megnézik a Reál meccset,mert mostanság az a divat,akkor már profi író.Fogalmad sem volt kedves cikk író miről is írsz. 8 éve focizom,ha engem minden percben felrúgnak,legyalulnak (Xabi A.,Khedira,Arbeola,Carvalho,Pepe...) akkor én is így dobálnám magam. Kinek van kedve megsérülni?
Miért kell a Barcát azért szidni,mert a bíró a chelsea meccsen ellenünk fújt?
És ez az ellene fújt,dolog sem reális. Hisz a meccs elején kiállítoták tőlünk Abidalt,ami semmi nem volt! A tizik közül 2 jogos volt nem mondom,de ha szidkozódtok akkor nem lesz jobb. tessék , le lehet focizni a barcát! Ja nem megy,akkor majd szájjal. Na abban aztán profik vagytok! Azzal megy.
Érdekes arról nem szól a cikk,hogy 6 tizit nem ítéltek meg nekünk idén,meg hogy Pepét minden Classicón ki kéne állítani,meg hogy a Sinter 1, 2 méteres lesgóllal vert meg minket az odavágón,majd a visszavágón nem kaptunk meg egy szabályos gólt! erről miért nem beszéltek??

Aki meg azt mondja hogy Messi nem érdemelte meg a 3 aranylasztit az nem százas! Még a VB-s ,Xavi elleni győzelemre azt mondom talán.
De hogy Militoooooo,mit ettél? :)
Jó csatár,de ne viccelj.Gondold végig mit is írtál. persze meg kaphatta volna Torghelle ennyi erővel.


Pep egy úriember. Mou egy hatalmas szakember,de egy tapló idióta.Ti meg kinyaljátok a seggét.Jellemez titeket.

Az aranylabda nem a legjobb játékosnak szól! Hanem az abban az évben legjobban teljesítőnek,de mind1...
Abi & Tito
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.23. 21:50:55

barca52 írta:Gyerekek, aki jót akar nevetni egyes madridisták ostobaságán, annak ajánlom figyelmébe ezt a cikket. Nem akarok senkit megsérteni, de nagyon jól szórakoztam ezen a cikken. Hihetetlen, hogy valaki ennyire elvakult legyen.
http://korkep.sk/cikkek/sport/2012/01/1 ... -barcelona

Na neeee,csak ilyeneket ne...Tudom hogy nem kéne foglalkoznom az ilyenekkel,de akkor is,nem bírok szónélkül elmenni egy ilyen mellett...
Egyszerűen szánalmas amit sok Madridista csinál.Ahelyett hogy a saját házuk táján nézelődnének,inkább a Barca ellen dumálnak mindig.Nem bírják elismerni hogy ez a csapat jobb mint az övék,minden tekintetben!Hihetetlen,hogy mennyire el vannak szállva maguktól egyesek..."Királyi gárda" mi??? Épp ma vitáztam egyet egy Realos haverral,aki most is,mint mindig azzal jött,hogy 9 Bl cím,meg a többi...Kit érdekel???Most ott trartanak,hogy az elmúlt 10 év alatt egyszer mentek tovább a nyolcaddöntőből kb...ennyit erről.Meg lehet jönni a szinész válogatott dumával,mert inkább dobálja magát 1-2 játékos nálunk,minthogy undorító,"SPORTSZERŰTLEN" módon szétrugdalják az ellenfelet.
Na és még végszóként:
A Barca mellett nagy Fradi drukker is vagyok.Ez kicsit az a helyzet,mint a Madridnál,csak kicsiben.A csapatoknak múltja van,jelene nincs.Pár dolog azért mégis más,mert míg nálunk,Magyarországon elvárás a Fradival szemben a szép játék,a nyílt és spórtszerű foci,addig ez a Madridnál,(Európa "legpatinásabb csapatánál) egyáltalán nem elvárás.Ez itt elvárás,akkor nem hiszem el hogy egy Madrid drukker boldog tud lenni a jelenlegi csapattal...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.23. 21:50:32

a saját nevelés témához annyit, hogy imádom, mikor azt mondják, soha nem jön ki még egy ilyen generáció a barcánál :D

puyol és busi közt van 11 év, a többiek (messitől kezdve xavin át valdesig...) e között helyezkednek el.

puyol és xavi a realitások talaján mozogva maximum 2-3 évet fog még szerintem itt lehúzni, a többiekben 5+ év van, sőt, vannak akiben még akár 10 is benne lehet (23-25 év közötti játékosaink).

példának okáért mondjuk 5 év múlva simán lehetne ez a kezdőnk :
valdes (35) - adriano (32), pique (29), fontás (27), alves (33) - busquets (28.), iniesta (32), thiago (25) - messi (29), cesc (29), alexis (28.)

és még olyan játékosok, mint mascherano (32), pedro (29), akár cuenca (25)...vannak nem mellesleg olyan játékosaink a B-ben, akik közül 2-3 simán berobbanhat...
(rafinha,deulofeu,montoya,bartra,muniesa,romeu,femenia,jds,tello,stb..)

arról nem beszéltem, hogy a 95-96-os korosztály, akik manapság 16-17 évesek, akkorra fognak odaérni, akár köztük is lehet 2-3 nagy kaliber...az is lehet, hogy majd 10 év múlva messi,cesc és pique lesznek a "puyolok és xavik", és ezekből a korosztályokból csapódnak mellé azon korszaknak a "messijei,pedroi,busquetsei"... :)

...és mindezt úgy írtam, hogy nem számoltam bele azt, hogy fogunk igazolni, eladni, stb.

szóval azért akik ennek a barca hegemóniának a megbukását várják, az nem azért fog bekövetkezni, ha bekövetkezik, mert nem lesz meg a játékosanyag még akár 5 év múlva is, hanem azért, mert "nem lehet mindig a csúcson lenni"...meg merem kockáztatni, ha nem történik valami óriási dolog, akkor több év múlva is hasonlóan erős, és sok lehetőséget magában rejtő lesz a keretünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2012.01.23. 21:55:55-kor.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.01.23. 21:43:15

Mikaos írta:Mourinho-nak az a legfőbb gondja, hogy míg a Chelsea-ben és az Interben agyatlan zsoldosokkal dolgozott, a Madridban (legerősebb törekvései ellenére is) azért van pár normális ember a favágók közt. Gondolok itt főleg Casillas-ra, Xabi Alonso-ra, Özilre, CR-re, Benzema-ra (ha az általános kezdőcsapatot veszem alapul, egyébként még Higuain, Kaká, stb).
[most hirtelen eszembe jutott Horti kommentálása az egyik Classico ismétlésen, amikor azt mondta Ramos-ról, hogy minden bizonnyal a legszegényebb könyvtárral rendelkezik a világon :D ]


Az aranylabda-témához meg csak annyit, hogy még mindig nem látom, hogy (a VB-EB éveket kivéve) ki az, aki Messi valódi ellenfele lehetne. Mondhatnak itt butaságokat, hogy Sneijder, Milito, meg CR (the penalty king), de ezek az emberek IS oly messze vannak Messi képességeitől, hogy azt szavakkal nem lehet leírni. Persze, nem képességekre adják az aranylabdát, de amíg Messi ilyen magas szinten tolja minden évben, addig el nem tudom képzelni, miféle vita lehet evvel kapcsolatban.
Ez így van, de nekem a MU-s Ronaldo 1000x jobban tetszett.Amikor ott volt komolyan azt éreztem, h ezt a palit nem lehet megállítani.Gyönyörű cselek, gólok 30-35 méterről, bomba szabadrúgás gólok.Ebből kb alig látni vmit persze nekünk hálistennek.

Most annyit látok, h néhány sarok passz, 2 bicikli, meg 1-2 labda visszahúzás.Nyilván eredményes, mert vagy így vagy úgy, de az, de mintha kicserélték volna a portugált, nem tudom mi ennek az oka.Am külön kíváncsi leszek meddig lesz spanyolhonban 56%-os adózás mellett, mert a végtelenségig a real se fogja emelni a fizuját, h ugyanannyit keressen, mint régen.Még 1-2 kupa nélküli szezon és sztem Balotellinek fogja adni a gólpasszokat.(sztem...)
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.23. 21:29:57

Mourinho-nak az a legfőbb gondja, hogy míg a Chelsea-ben és az Interben agyatlan zsoldosokkal dolgozott, a Madridban (legerősebb törekvései ellenére is) azért van pár normális ember a favágók közt. Gondolok itt főleg Casillas-ra, Xabi Alonso-ra, Özilre, CR-re, Benzema-ra (ha az általános kezdőcsapatot veszem alapul, egyébként még Higuain, Kaká, stb).
[most hirtelen eszembe jutott Horti kommentálása az egyik Classico ismétlésen, amikor azt mondta Ramos-ról, hogy minden bizonnyal a legszegényebb könyvtárral rendelkezik a világon :D ]


Az aranylabda-témához meg csak annyit, hogy még mindig nem látom, hogy (a VB-EB éveket kivéve) ki az, aki Messi valódi ellenfele lehetne. Mondhatnak itt butaságokat, hogy Sneijder, Milito, meg CR (the penalty king), de ezek az emberek IS oly messze vannak Messi képességeitől, hogy azt szavakkal nem lehet leírni. Persze, nem képességekre adják az aranylabdát, de amíg Messi ilyen magas szinten tolja minden évben, addig el nem tudom képzelni, miféle vita lehet evvel kapcsolatban.
Avatar
Barcafilozófia
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2012.01.21. 17:48:01
Tartózkodási hely: Szerbia, Törökbecse

2012.01.23. 20:38:45

kanty írta:http://laligaloca.blog.nepsport.hu/arch ... _oltozoje/

Nekem eléggé kacsaszagú.

Lehet hogy kacsa, de azért jól esik ilyesmiket olvasni, a rivális csapatáról. :D
Fc Barcelona rajongó tollából.
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.23. 20:32:46

Gyerekek, aki jót akar nevetni egyes madridisták ostobaságán, annak ajánlom figyelmébe ezt a cikket. Nem akarok senkit megsérteni, de nagyon jól szórakoztam ezen a cikken. Hihetetlen, hogy valaki ennyire elvakult legyen.
http://korkep.sk/cikkek/sport/2012/01/1 ... -barcelona
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2012.01.23. 20:31:28

Azért ne temessük még a madridot.

Tény, hogy a klasszikusokon rendre elverjük őket, de azért nem kell lazázni.
És egyébként is. 5 ponttal vezetik a bajnokságot!
( Oké, tudjuk, hogy mi voltunk/vagyunk idegenben harmatosak nem ők ugrottak ekkorát, de akkor is)

Nekünk is van min javulni, inkább ezzel foglalkozzunk, hogy továbbra is elverjük a szájukat.

Nekem nagyon szimpatikus volt a mostani 1-4, jó volt látni megint a tüzet egy-egy játékosban. Lásd Messi. Tetszett, mikor a meccs elején volt vagy két lövése ami mellé ment, intett a társaknak, meg ment pacsizni, hogy "bocs srácok, passzolhattam volna".

Úgyhogy nézzünk csak előre :)

VISCA EL BARCA
Válasz küldése