Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.25. 18:46:52

Elolvastam sok elgondolkodtató van benne, de kérdezném, ki lenne megfelelő a RM kispadjára?
Mert láthatjuk mi mindenki ellen ezt játsszuk, "szégyennek" érzi a 2 kapuralövést 27%os labdabirtoklást, mint ha először látna ilyet, egy Manchester United 5 percig keresi a labdát, de sorolhatnám a többi csapatot is!Jelenleg minket csakis fegyelmezett 90 percig tartó maximális koncentrációval kontrával felálló csapattal lehet megszorongatni!Erre nem képes a RM, legfőképpen a koncentrációval, s a hittel van már gondjuk!
Hiába írja le, hogy a legjobb támadó csapat, miközben mi sokkal komplettebben játszunk, s minden labda 20 mp után visszakerül!Erre nem képes a RM, kinyílhatnának megpróbálhatnának támadni annak lenne egy 5:0 az eredménye!
Az hogy kivel tudnánk szintet lépni, jó kérdés (a legújabb hírek, pletykák szerint egyébként Wengerrel)!? Ugyanakkor az is egyre inkább látszódik (és egyre több madridistának tűnik fel), hogy José-val már nem igen fogunk szintet lépni; már ami a támadójátékot illeti és főleg nem veletek szemben! Sokszor egy Valencia, Bilbao megver minket játékban (és most nem az eredményekre kell gondolni), ennek fényében én nem nagyon csodálkozom azon, hogy a világ legjobb csapata gyakorlatilag megalázó módon cicáz velünk a saját otthonunkban (27 % -73 %)! :oops: Képtelenek vagyunk ellenetek labdát tartani (és nem a görcs miatt, hanem elsősorban azért, mert hiányoznak a csapat játékából a tudatos háromszögelések, kisjátékok és mert egyszerűen nincsen kinek passzolni + ehhez jön még a ti über brutál letámadásotok is), picit türelmesebben, lassabban építkezve, pontosabban támadást vezetni! És itt most félreértés ne essék, a játék ezen aspektusait tekintve nem arról a szintről beszélek, mint amit a Barca képvisel (hisz az többször bebizonyosodott már, hogy azt még megközelíteni is nagyon nehéz) szóval madridistaként nem ezt várnánk el, ugyanakkor illene ezen a téren is bőven fejlődni! Az az igazság, hogy egy könyörtelen kontracsapat lett a Real Madrid, amely a játékot uralni nem tudja teljesen, de az egyéni hibákat a srácok képesek brutál mód kihasználni, és ez nagyon nagy fegyvertény --> hisz ezzel el tudunk verni szinte majdnem mindenkit. Ez azonban csak addig használható, amíg az ellenfél is hibázik! A baj az, hogy a Barca nem nagyon szokott hibázni, vagy ha mégis, akkor azt nagyon gyorsan korrigálja is + Xaviéknak a kontrajátékunkat még csírájában sikerül elfojtani a saját térfelünkön; ergo az erényeinket sem tudjuk csillogtatni ellenetek! Egyszerűen nem tudunk hibára kényszeríteni benneteket és ezzel a jelenlegi, egysíkú, esetleges támadójátékkal valószínűleg nem is fogunk! Mou. remek alapokat fektetett le; egy fiatal, nagyon erős és majdnem teljesen kész keretet, csapatot rakott össze, illetve egy teljesen új struktúrát honosított meg a klubon belül; azonban a szintlépéshez lehet, hogy ő is kevés lesz --> és önszántából távozik majd!

Tipikus madridista. Ujjal mutogatni azt tudtok.
No comment! Egyik 19 másik egy híján 20! :D
Pepe
A múltkori incidens szinte majdnem mindenkinél kivágta a biztosítékot, de la.is egyöntetű vélemény a madridisták részéről, hogy ezek a megmozdulások rettentő mód csorbítják, mocskolják a Real Madrid hírnevét! :roll:
Jöhet bármilyen edző, ezekkel a játékosokkal sokra nem fog menni.
Milyen ilyen játékosokkal? Kb. a Barcán és a drukkerein kívül majdnem minden csapat és szurkoló örülne, ha ilyen játékosai lehetnének! :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2012.01.25. 18:54:05-kor.
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.25. 18:29:30

Barcaman1993 írta:
Atomot Nekik! írta:Én inkább óvatos optimista vagyok. Szerintem a Real még nem lőtte el teljesen a puskaporát. Még nem láttuk őket vad dühvel támadni, miden csőből egyszerre tüzelve. Az 5:0-át nem tartom annak, azóta a csapatuk, a játékosok mozgása stb. már sokkal összeszokottabbá vált. Úgy gondolom, egy ilyen roham végeredménye nem jósolható meg: lehet megdicsőülés és lehet totális bukás is.
Ha nincs náluk a labda úgy nehéz "dühvel" támadni...
Azért ők is tudnak ám letámadni, láttuk már. És ami a Szuperkupa meccseken nem ment be, az most bemehet. És utána jöhet a "sündisznózás". :x

Szóval rohadtul kell figyelni, különösen az elején. Fifikásan futtassuk őket a labda után, mint az agarakat. Ha már Spanyolországban járunk, akkor legyen egy bikaviadalos hasonlat: először alaposan kifárasztani, és utána bevinni a halálos döfést. De ehhez az elején nem szabad hagyni, hogy felökleljen, hanem csak elegánsan, elegánsan szívatni.
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.01.25. 18:18:15

Tdavid írta: ...
Ez pontosan így van! Fejben nagyon ott kell lennünk, egy percig sem szabad kiengednünk. Biztos vagyok benne, hogy a Realnak meglesznek a helyzetei és egy gólt valószínűleg valahogy be is fog kotorni. Figyelnünk kell nagyon és minél előbb egy gólocskát szerezni :roll:
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.01.25. 18:15:07

Srácok azért csak a Real Madridról beszélünk.
Lehet jönni az idegenbeli 2-1-el, a lélektani előnnyel, a hazai pályával és a többivel...
Kizártnak tartom hogy feladták volna.Nagyon oda kell figyelni és nem lehet lazulni egy cseppet sem.
Valahogy engem most a 2-1-es előny nem érdekel..úgy kell játszanunk mint aki hátrányban van...vagy legalább úgy mint ha x lett volna az első meccs.
Szóval mindet bele!!
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.25. 18:13:39

Atomot Nekik! írta:Én inkább óvatos optimista vagyok. Szerintem a Real még nem lőtte el teljesen a puskaporát. Még nem láttuk őket vad dühvel támadni, miden csőből egyszerre tüzelve. Az 5:0-át nem tartom annak, azóta a csapatuk, a játékosok mozgása stb. már sokkal összeszokottabbá vált. Úgy gondolom, egy ilyen roham végeredménye nem jósolható meg: lehet megdicsőülés és lehet totális bukás is.
Ha nincs náluk a labda úgy nehéz "dühvel" támadni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.25. 18:05:43

Én inkább óvatos optimista vagyok. Szerintem a Real még nem lőtte el teljesen a puskaporát. Még nem láttuk őket vad dühvel támadni, miden csőből egyszerre tüzelve. Az 5:0-át nem tartom annak, azóta a csapatuk, a játékosok mozgása stb. már sokkal összeszokottabbá vált. Úgy gondolom, egy ilyen roham végeredménye nem jósolható meg: lehet megdicsőülés és lehet totális bukás is.

A témához kapcsolódva:
Az El País, Spanyolország leginkább mértékadó napilapja, amit egyáltalán nem lehet pletykalapnak aposztrofálni, tegnap megjelentetett egy ritka szókimondó cikket Murinhoról, a játékosok felfogásáról és különösen a BL-ben elszenvedett 0:2 utáni barcelonai visszavágó előtt történtekről. Most csak egy mondatot ragadok ki belőle:
"Valdebebas-ban a játékosoknak az a véleményük, hogy még soha nem támadtak a Barcelonára az összes létező eszközzel. Mourinho most is csak spekulál... A gondolatainak már nincs meg az a súlya, mint régen."

Lehet, hogy csak hagynia kellene őket ...?

Ezért jó lesz ma vigyázni. Maximális koncentráció!!!

Aki nem tudja mi az El País: http://hu.wikipedia.org/wiki/El_Pa%C3%ADs
A hivatkozott cikk: http://www.elpais.com/articulo/deportes ... idep_2/Tes
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 17:45:06

őszintén szólva én azon sem lepődnék meg, ha a spanyolok hagynának minket akár 5-6 gólt is rúgni. De remélem nem ez lesz, hanem rendes fociban egy gálaest és továbbjutás.
A Mu előtti edzőkkel nem volt gond. Csak nem kaptak sok időt igazán. És nem kaptak ilyen szabad kezet.
És ahogy a mondás is van: sz..rból nem lehet várat építeni.
Jöhet bármilyen edző, ezekkel a játékosokkal sokra nem fog menni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.25. 17:33:03

Elolvastam sok elgondolkodtató van benne, de kérdezném, ki lenne megfelelő a RM kispadjára?
Mert láthatjuk mi mindenki ellen ezt játsszuk, "szégyennek" érzi a 2 kapuralövést 27%os labdabirtoklást, mint ha először látna ilyet, egy Manchester United 5 percig keresi a labdát, de sorolhatnám a többi csapatot is!
Jelenleg minket csakis fegyelmezett 90 percig tartó maximális koncentrációval kontrával felálló csapattal lehet megszorongatni!Erre nem képes a RM, legfőképpen a koncentrációval, s a hittel van már gondjuk!
Hiába írja le, hogy a legjobb támadó csapat, miközben mi sokkal komplettebben játszunk, s minden labda 20 mp után visszakerül!Erre nem képes a RM, kinyílhatnának megpróbálhatnának támadni annak lenne egy 5:0 az eredménye!
Nálunk látszódik, hogy a nagy meccsekre mindenki maximálisan odafigyel, s ezeken a meccseken 110%ot hozunk, s ez a RM-re különösen igaz!
És mindig elmondják, de hát a szuperkupa első meccs, ékes bizonyítéka volt annak, amikor nálunk sem fizikálisan sem fejben nincsenek felkészülve a játékosok!Hiába jönne ki pl ma a Rm egészpályán letámadni, megvan a rengeteg keresztbe mozgás nálunk, gyors passzok és lenne egy csomó indítási lehetőség, csak ha 10ből 1 összejön gól!

Úgyhogy tényleg kérdem ki lenne megfelelőbb ember a RM kispadjára, mert lehet kevesebb lenne a vita, dehogy még ennyire sem tudnának eredményben közel lenni hozzánk abban szinte biztos vagyok!
Játékban meg egy csapat sem tudja felvenni a versenyt!

Ezt csak azért írtam, mert sokszor itt a fórumon is azt olvasni, hogy ez taktika, hogy nem akarnak támadni?Nem, a taktika része a kapu előtt 20-30 méteres sávban megszerezni a labdát, s lehetőség szerint oldalra kidobva az 1-1 1-2es lehetőségeket kihasználni,, nincs más lehetőség, mert nincs náluk a labda, ez az egyetlen egy módszer!És ez a mi legnagyobb erényünk, hogy gyakorlatilag minden csapatot megfojtunk, legyen az RM, Manchester United, Milan vagy bárki!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.01.25. 17:22:06

Pedro írta:Az év egyik legjobb írása a 'másik' oldalról (nem, nem madridista), amely előtt Barcásként is fejet hajtok. Bravó (ha volt már, sorry).

http://realmadridcf.blog.nepsport.hu/ar ... /Valaszut/
Tleg remek írás, én is fejet hajtottam előtte.

Valamiért biztos vagyok benne, hogy ma este gálázni fogunk. Hazai pálya, telt ház, látványkép, lélektani előnyből várjuk a meccset, s a Madrid háza táján (öltözőjén belül) nem éppen rózsás a helyzet.

Így én 3-0-ás végeredményt várok, két Messi és egy Alexis góllal. Lehet túl optimista, de most ez az érzésem a meccsel kapcsolatban.

(Egy valami már most biztos, hogy továbbjutottunk. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy ez a Real Madrid két vagy három gólt lőjön úgy a Nou Campban, hogy mi egyet sem lövünk.)
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 16:48:03

Az év egyik legjobb írása a 'másik' oldalról (nem, nem madridista), amely előtt Barcásként is fejet hajtok. Bravó (ha volt már, sorry).

http://realmadridcf.blog.nepsport.hu/ar ... /Valaszut/
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.25. 16:23:15

mahitoo írta:Örülök herr.toth kizárásának.
Dettó! :) Egyszerűen döbbenet volt olvasni az írásait. Természetesen kulturált módon írt, de a tartalma... az kemény volt. Pepe -t védeni? Fogtam a fejem, éreztem is a késztetést, hogy beszóljak neki, de mégse tettem, mert ezzel süllyeszteném a fórum színvonalát... Még a vak ember is látja, hogy Pepe nem sportszerű focista. Annyiban rejlik a képessége, hogy veszélyesen játszik, bármelyik játékost képes rokkanttá varázsolni. De eddig a pályafutása során még nem történt ilyesmi hál'istennek. De előbbutóbb bekövetkezhet...

Ott van pl. a Messi taposása: Simán azzal a szöges cipővel a Messi ujjperceit törhette volna el... De nem történt meg.

Erre jön ide ez a kulturált vadbarom, és védi Pepe -t mintha mindennapos védő lenne. Hát kicseszettül nem mindennapos védő.

Ramost lehet védeni, meg arbolea -t, teljesen megérteném. De Pepe -t nem lehet védeni, a képek magukért beszélnek!


ON:
Ma mindenképpen nyerni kell, nincs mese! több oka van:
1. továbbjutás
2. Történelem-írás: "Amikor ez legutóbb előfordult, 6 Barca győzelem és 5 Real siker volt még csak összesen. Azóta mindig a Real vezetett, a legnagyobb különbség a két csapat között 16 győzelem volt az 1964/65-ös szezonban." forrás: http://barcanoticias.blog.hu/2012/01/25 ... ca_a_realt
3. CSAK MERT!
KépKép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.01.25. 16:09:08

Örülök herr.toth kizárásának. Miért kell idejönni balhézni, hangulatot csinálni? Vannak teljesen normális, regisztrált madridisták az Eurobarcán. Vagy vegyenek róluk példát, vagy ne jöjjenek ide. Az meg ahogy Pepét védi... Mintha Inter fórumon akartam volna megmagyarázni hogy Busi véletlenül nézett ki a két keze között... :D
A meccsről: a párbaj kezdete előtt nem zavart volna ha kiesünk a kupából, mostmár annál inkább. A Madrid és Pepe hentelése megint nagyon felidegesített, helyre kell őket tenni az Isteni Mouval együtt. Meg kell őket törni, egy ennyivel gyengébb csapat nem lehet bajnok! Egyszer megszakad úgyis a szériánk, de akkor mondjuk VDB üljön a Real kispadján, és játékban győzzék le a Barcát. De ez a rengeteg arrogáns, nagyképű, hazug, utálatot szító ember (játékosok, edzők, elnökök) nem érdemlik meg, hogy bajnokcsapatuk legyen. Egyik legjobb barátom Madrid drukker, úgy szeretnék már vele pár sör mellett egy fociünneppel felérő Clasicóra leülni. :)
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2012.01.25. 16:05:41

srácok ma is nyerni kéne, tippmixemen ott van a H betű. :D
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 15:57:35

Capon írta:
G.Gabe írta:
.
Nekem kicsit meglepő, hogy te még sosem foglalkoztál ezzel a témával.
Amikor az ember utána néz a klasszikusok történetének óhatatlanul foglakozik az örök mérleggel is. Mondjuk lehet neked soha az életbe nem jutott eszedbe utánanézni ennek/ezeknek. De azért te sem gondolod komolyan hogy a fórumról senki sem járt utána még ennek a témának.

annyit foglalkoztam vele, hogy a meccsek előtt felhozták ezt a mérleget.
akkor persze átfutott az agyamon, hogy de jó lenne fordítva, de kb 10 perc múlva el is felejtettem, izgultam a meccseken. és örültem a győzelemnek, vagy sírtam a vereségen (ami hála az égnek, az elmúlt években csak egyszer fordult elő). Sosem ez volt nálam a mérvadó.

Az olyanok sokkal jobban érintenek, hogy mindenki csak Puskásra emlékszik. Nem vitatom, egyik ikonja a magyar focitörténelemnek.
De pl Kubaláról már elfeledkeznek, aki miatt külön stadiont építettek.
Aki kisegítette Puskást és a többi disszidálót Spanyolországba. Aki támogatta őket- Puskást is- még Bécsben is, anyagilag is.
De persze valszeg azért van ez, mert azért csak magyar vagyok.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.25. 15:45:44

herr.toth írta:
ő tudja a klubotok értékeit ;) ti szurkolók messziről sem ;)
Igen, nyilvánvalóan dicsérnünk kellene ezt az idegbeteg állatot, és megveregetnünk a vállát is, hogy "ezaz, taposd csak szét Messit, király vagy". És mivel ezt nem tesszük, nem is vagyunk méltóak a saját klubunkhoz. =D> Te viszont a stílusodból adódóan tökéletesen tisztában lehetsz a madrid értékeivel.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.25. 15:30:21

G.Gabe írta:
Számít azért a múlt. Hogyne számítana.
De szerintem inkább egy-egy generácót, korszakot külön-külön kell nézni.
őszintén: nézte ezt eddig bárki innen a fórumról? Törődött ezzel valaki is?
Szerintem senki. Csak örültünk annak, hogy a Real megint lenyelte a gombócot.

Ez szerintem most az öltözőben fog számítani igazán. Ezzel lehet motiválni a fiúkat. No meg Katalóniának fog igazán számítani.
És ez talán még egy demoralizáló dolog a ralosoknak.


Persze, ha megfordítjuk ezt a mérleget, akkor már ez sem marad meg a túloldalnak, amivel vígasztalhatják magukat.
És persze ez mosolyt csal az arcomra.
Nekem kicsit meglepő, hogy te még sosem foglalkoztál ezzel a témával.
Amikor az ember utána néz a klasszikusok történetének óhatatlanul foglakozik az örök mérleggel is. Mondjuk lehet neked soha az életbe nem jutott eszedbe utánanézni ennek/ezeknek. De azért te sem gondolod komolyan hogy a fórumról senki sem járt utána még ennek a témának.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:59:38

shutterisland írta:
erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Számít azért a múlt. Hogyne számítana.
De szerintem inkább egy-egy generácót, korszakot külön-külön kell nézni.
őszintén: nézte ezt eddig bárki innen a fórumról? Törődött ezzel valaki is?
Szerintem senki. Csak örültünk annak, hogy a Real megint lenyelte a gombócot.
Ez szerintem most az öltözőben fog számítani igazán. Ezzel lehet motiválni a fiúkat. No meg Katalóniának fog igazán számítani.
És ez talán még egy demoralizáló dolog a ralosoknak.


Persze, ha megfordítjuk ezt a mérleget, akkor már ez sem marad meg a túloldalnak, amivel vígasztalhatják magukat.
És persze ez mosolyt csal az arcomra.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.25. 14:47:54

shutterisland írta:
erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Szerintem ez fantasztikus.
Annyi év rivalizálás, annyi megvívott párharc, annyi sérelem, bánat, öröm, elégtétel után mégis ilyen kiegyensúlyozottak az erőviszonyok. Ez szerintem csodálatos.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:44:38

Nem baj, mostanában Pepe úgysem épp nyerő ember. :) és most aztán biztosan vigyázni fog, mert mostmár tényleg a pályafutásával játszik. Épp ezért gondolom h egyáltalán nem biztos hogy játszani fog.

Tóth úrtól megszabadultunk, miután törölgettem egy keveset.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:41:27

Már csak azért is játszatni fogja azt a barom Pepét, hogy direkt bosszantson mindenkit! Ez műringyó úr személyesen!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.25. 14:16:47

erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.25. 14:13:01

Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.25. 13:54:38

herr.toth írta:
nem célom provokálni senkit sem. én így gondolom ,és ezt le is írom. nem azzal a céllal jövök h itt szájkaratézzak. ez egy barca vs real topic tudtommal, ahol kifejtem a véleményemet, és valószinüsithető volt h sokan egyből nekem ugranak.
Itt van a kutya elásva!
Nincs azzal az égvilágon semmi gond ha van véleményed, de fújjál kettőt előtte, mert láthatóan nem meggondoltan adsz neki hangot!

És átfogunk menni alacsony színvonalra, így is a ki kivel személyeskedett, mikor miért van már!
Mikozben este meccs van, s ilyenekkel fárasztod te is magadat :D
Kép
Kép
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 13:51:53

Pepe csak azért játszik, hogy kiállítsák.
Aztám murinnyó meg magyarázhatja, hogy megint tizen voltak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.25. 13:50:29

herr.toth írta:
Ezért gondolják jogosan sokak csak provokációnak, azt amit itt csinálsz.
nem célom provokálni senkit sem. én így gondolom ,és ezt le is írom. nem azzal a céllal jövök h itt szájkaratézzak. ez egy barca vs real topic tudtommal, ahol kifejtem a véleményemet, és valószinüsithető volt h sokan egyből nekem ugranak. azt h a forumtársaid igy reagálják le nemcsak én vagyok a felelős ;)
OFF: Ne írj egymás után két hsz-t, már nem először teszed meg, ugyanis ez tilos. Lásd fórumszabályzat.
A másik pedig az, hogy mégis annak tűnik, hiszen írok egy féloldalt és érdemben nem tudsz reagálni csak kiemeled az egyébként leglényegtelenebb, de úgy néz ki sajnos igaz, mondatomat. Ez a legnagyobb baj. Miért nem arra reagálsz, hogy nem értetted, hogy miről írt Pep és azt, hogy mi miről beszélünk?Vagy arra, hogy ha okozott sérülést, ha nem, Pepe egy vadállat tud lenni.
Válasz küldése