Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.01.26. 00:25:13

Hát szerintem ahogy vesszük...

Nem kaptunk ki, pedig nagyon rosszul játszottunk. Ideje észhez térni, de talán legközelebb nem becsüljük le az ellent.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2012.01.26. 00:24:46

Marci írta:Pepe amikor felrúgta a végén Dani Alves-t, akkor még diszkréten megpróbált rálépni a guruló barcásra. Biztos vagyok benne, és nem szoktam rémeket látni, meg minden baromságért írni ide. Nézzétek majd vissza.
Ez így történt!!!!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 00:23:58

A kiesés ellenére úgy gondolom sikerült a pokolból a mennybe emelni a madridot. Megint elbohóckodtuk, és táptalajt adtunk nekik. Nagy hiba. Továbbjutás megvan, de otthon ennél jobb teljesítményre számítottam.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.01.26. 00:22:54

visca el barca írta:odaát akkora örömünnep van, mintha 8-0-ra nyertek volna ellenünk a bl döntőn :lol:
Jogosan teszik, mert nagy repedés keletkezett a Barca Madrid elleni verhetetlenségi mítoszán úgy, hogy közben kapaszkodót nyújthat a bírózás, meg a szerencse emlegetése. Összességében szerintem mindkét téren mi voltunk hátrányosabb helyzetben, mégis a végkicsengése a párharcnak a mi oldalunkon izzadtságszagú és nyögvenyelős.

A Madrid nem várhatott többet ettől a meccstől, mint amit megkapott (illetve amit tálcán kínáltunk nekik) hitet, lelkesedést, önbizalmat. Mou is megkapta az utolsó utáni esélyét, hogy most lehessen közösen gyűlölni a bírót, Busuetset, Dani Alvest, megint homokba lehessen dugni a fejeket Pepe, Lassana, S.Ramos ámokfutásai láttán, sőt akár még igazat is lehessen adni nekik.

ezen a meccsen feloldoztuk bűneik alól ellenfeleinket. A Mou féle gyáva hozzáállás, a Pepe féle ámokfutás, a Madridon belüli belviszály könnyen lehet, hogy visszafordíthatatlan lett volna ha 2-0nál nem húzzuk be a kéziféket és lesimázzuk a maradék 30 percet. Így azonban mindenkit újra egységbe fog kovácsolni ellenünk ez a meccs. Elég lesz megnézni a Marca címlapját...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.26. 00:22:02

Real Madrid 5 írta:
MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D
rég nem láttam Barcát a Camp Nouban 12 emberrel bekkelni...
az első meccsen nem voltatok annyival jobbak mint mi a másodikon
na mindegy, gratulálok
Szerintem nem viccből írja. Az első meccsen rúgtatok egy gólt, de azon kívül szinte semmi más, nekünk így is volt egy zsák helyzetünk. Ma pedig jóval több helyzetetek volt, de borzasztó rosszul védekeztek, így is rúghattunk volna a 2 gólunk mellé még 3-at ( ti meg mondjuk 4-et vagy 5-öt). Így összességében jogos a továbbjutásunk, mert az első meccsen a pályán sem voltatok a hazai pályán... Ma pedig egy gyengébben játszó Barcelona, sok hibával, de mégis csak támadott, 2-2 után, amikor ész nélkül támadtatok, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, sajnos az utolsó passzok, vagy a lövés rossz volt, vagy épp Coentrao követett el taktikai faultot.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.26. 00:20:14

A második félidőre zombiként jöttek vissza vagy mi? Elegem van már ebből a kényelmes fociból...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.26. 00:18:52

Real Madrid 5 írta:
MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D
rég nem láttam Barcát a Camp Nouban 12 emberrel bekkelni...
az első meccsen nem voltatok annyival jobbak mint mi a másodikon
na mindegy, gratulálok
nektek a két meccsen volt összesen 45 jó percetek,szerintem erre nem lehet aztmondani hogy jobbak voltatok,de mind1...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.26. 00:18:02

Real Madrid 5 írta:
MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D
rég nem láttam Barcát a Camp Nouban 12 emberrel bekkelni...
az első meccsen nem voltatok annyival jobbak mint mi a másodikon
na mindegy, gratulálok
Rég nem láttam (ja bocs, de tavaly a Bl elödöntőben) bekkelni a Madridot hazai pályán, 2 kapura lövéssel, és 23%-os labdatartással.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2012.01.26. 00:21:45-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.01.26. 00:17:00

Tudjátok mit. nállam most jöttt el az a pont hogy most már sajnálom az egészet. Mi jutottunk tovább (sztem megérdemelten) de nincs már olyan hogy a classico varázsa. kihunyt belőlem. mindenki mindig a Barcát szídja, mindenhol, bírozás, színészkedés.uefa. stb. elég volt. milyen szép is volt mikor elkezdtem szurkolni egy csapatnak, akkor még megosztott volt a világ legjobb csapata cím. most már mindenki az aktuális legjobbra rászáll és nem tudnak már mit mondani. siralmas, fárasztó, kiölték a varázst az egész ütközetből. régen pedig.... baptista döntött, végig izgultam, ronaldinhot tapsolták 0-3 után , micsoda este volt. megjött murinho megjött pepe, diarra és szétapírtják az egész mezőnyt. és mit tudnak csinálni a Barcelona játékosok: probalnak egy esetleges sérülést elkerülni és a színészkedés is megesik. ( de hát könyörgöm melyik csapatnál nem????) most már oda is eljutottunk hogy nincsa világon olyan bíró aki meg meri fogni ezt a meccset. most már nem lehet a modern labdarugásban ennyit kiállított játékos mert akkor megint jön hogy a barcaval vannak a bírók. de hát könyörgöm, pepe mi?? ramos? jogtalan volt a kiállítása? diarra???? hány sárgát érő belépője volt. és igen. alvesnek is kijárt , fabregasnak is volt valami, messi meg is kapta, puyinak is kellett volna adni, nem tom kapott e. csak hogy a saját házam táján is tevékenykedjek. undorító ami folyik. remélem murinho elhuz a [auto_cenzúra] és viszi a portugál kedvenceit a bánatba. és jön valmai értelmes edző az ellenhez. ( remélem ininek nincs komoly baja) egy bánatos,de örömmel teli szurkoló.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2012.01.26. 00:16:50

Pavel írta:Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
:lol: ez érdekes a román Digin pedig a Barcáért vannak oda! :wink:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.26. 00:16:18

Real Madrid 5 írta:
MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D

8) :lol:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:15:44

Pavel írta:Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
Oda ne!
Azon nem tudom nézni, mert nem fogom!
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.26. 00:15:18

TT írta:
MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás, de azért lehetett volna jobban alakítani a meccset. Hogy a Realról most ne szóljak, 2 dolog, ami a Barcával kapcsolatban nagyon zavart ma:
1. Minek kell ráülni a meccsre? Tudhatják, hogy ha 1 gólt talál a Real, akkor vérszemet kap, de úgy el lett lazáskodva 2-2-ig, hogy az valami hihetetlen.
2. Ez a sok apró rájátszás (nevezzék felőlem színészkedésnek) baromi irritáló... :roll: Nem értem, hogy mire jó, enélkül is meglett volna a meccs. Busquets utolsó esete Ramosszal pedig szerintem pont félig jogos volt. Bár a bíró helyében nem adtam volna ezért második lapot, de kb. a negyedik kamerábl már látszott, hogy nem magától fordult Busquets állkapcsa. :roll:

Teixeira az első félidőt szerintem baromi korrektül vezette. Úgy láttam, hogy igyekezett salamoni döntéseket hozni, de a másodikat meg nagyon elfújta.. Nem ezen múlt a Real kiesése, de tényleg zavart már, hogy minden sz.rra lapot adott nekik, Alvés meg tényleg azt csinált, amit akart.

Ezeknél jobban csak a kommentátor idegesített, tudja valaki a koma nevét? :roll:
egri viktor, nagy egy pupák :roll:

A VB-n(2010ben) ott istenítette még Iniestat meg Xavit meg az egész spanyol válogatottat,amit ugye köztudott,hogy gyakorlatilag Barca játékosok alkottak... De ma egy hülye állat volt!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.26. 00:14:15

A mai nap egyértelmű győztese a Special Five.

A szurkolóik ajnározni fogják a fazont, amiért az 50%-on játszó Barca ellen 25 perc focit produkáltak idegenben.
Ő pedig megint a bírókra foghatja az egész partit, és elfelejtődik majd a szánalmas Bernabeu-beli taktikája.

Kis túlzással mondhatnám, hogy nem lehetett nálam mérgesebb madridista!!!, amikor kiállították Ramos-t a 88.percben. Megvan egy olcsó kifogás a maradék 5 percre, amivel lehet általánosítani az egész meccsre vonatkozóan.

Pedig, ha nem betojós a bíró, akkor már a második félidőre 10 emberrel jönnek ki.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.26. 00:13:56

Pavel írta:Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
Ne is mond... Engem nem sok minden tud kiborítani... de az amikor egy ember akinek a munkájához tartozik, hogy pártatlan legyen, ennyire nyilvánvalóan elkötelezi magát az egyik oldal mellett... pff... elmehet Csernobilba kétfejű kecskét fejni porszívóval...
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 00:13:55

Két dolog miatt vagyok ideges. Egyik Ini sérülése, másik pedig, hogy ismét sima meccset hoztunk volna le a második félidőben, ehelyett megmutattok, hogy meg tudnak szorongatni. Mert linkeskedtünk. Jó tegyük hozzá, hogy Ini kiesett, Fabret lecserélték.
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2012.01.26. 00:12:58

MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D
rég nem láttam Barcát a Camp Nouban 12 emberrel bekkelni...
az első meccsen nem voltatok annyival jobbak mint mi a másodikon
na mindegy, gratulálok
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:12:56

ab1daL írta:
mes írta:
Marci írta:Pepe amikor felrúgta a végén Dani Alves-t, akkor még diszkréten megpróbált rálépni a guruló barcásra. Biztos vagyok benne, és nem szoktam rémeket látni, meg minden baromságért írni ide. Nézzétek majd vissza.

Ezt en is lattam, ha jol emlekszem meg Alves gurult a foldon, ezert tevesztett celpontot Mr. Taposo.
Casillason latszik, hogy o igazi realos, es elege van mar a sok szemetsegbol. A meccs vegen fogta a tarsait es lelokdoste oket a palyarol.
Ott a pont. Megint taposott ez a (visszafogom magam, tudjátok jól milyen játékos Pepe) srác. Le a kalappal!
Erre én is felfigyeltem. utálom ezt a sejthalmazt, de szerintem inkább visszahúzta a lábát. Picit észbe kapott.

BÍRÓ:
Az igaz, hogy nekünk fújt a bíró, de ugyanakkor oda is fújt rendesen.
Nekünk nem adott olyanért sárgát, amiért a másikon sem adott, mert akkor ki kellett volna állítani realost.
Szóval kvittek voltunk velük ezen a téren.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.01.26. 00:11:59

MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás, de azért lehetett volna jobban alakítani a meccset. Hogy a Realról most ne szóljak, 2 dolog, ami a Barcával kapcsolatban nagyon zavart ma:
1. Minek kell ráülni a meccsre? Tudhatják, hogy ha 1 gólt talál a Real, akkor vérszemet kap, de úgy el lett lazáskodva 2-2-ig, hogy az valami hihetetlen.
2. Ez a sok apró rájátszás (nevezzék felőlem színészkedésnek) baromi irritáló... :roll: Nem értem, hogy mire jó, enélkül is meglett volna a meccs. Busquets utolsó esete Ramosszal pedig szerintem pont félig jogos volt. Bár a bíró helyében nem adtam volna ezért második lapot, de kb. a negyedik kamerábl már látszott, hogy nem magától fordult Busquets állkapcsa. :roll:

Teixeira az első félidőt szerintem baromi korrektül vezette. Úgy láttam, hogy igyekezett salamoni döntéseket hozni, de a másodikat meg nagyon elfújta.. Nem ezen múlt a Real kiesése, de tényleg zavart már, hogy minden sz.rra lapot adott nekik, Alvés meg tényleg azt csinált, amit akart.

Ezeknél jobban csak a kommentátor idegesített, tudja valaki a koma nevét? :roll:
egri viktor, nagy egy pupák :roll:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.26. 00:11:57

Elég nagy szerencsénk volt, a két gól is eléggé a semmiből jött, a második félidőben sem játszottunk egyáltalán jól. De, ez is benne van a fociban, továbbmentünk és ez a legfontosabb.

A meccs jól kezdődött, végre volt a Realba annyi tökösség, h kiálltak és focizni próbáltak, itt meg kell köszönjük Higuainnak azt az első ziccert, h kihagyta. Igazából, akkor sem lehetett volna egy szavunk se, ha félidppben 0-2, de azért a 2-0 sokkal jobban nézett ki. :lol:

Második félidőben, ment a lazásás, majd miután kiegyenlített a Real próbáltunk volna újra felpörögni, de csak egy Messi helyzetre futotta.

Persze a végén megvolt ismét a szokásos balhé és most két hétig ez lesz a téma. Mindkét oldalról fog menni a szájkaratézás.

Most megértem a Real drukkerek dühét, nem lehetett egyszerű ezt a meccset végig nézni.

Ami még bosszantó az a bíró. Mikor lesz már egy olyan klasszikus, ahol nem bírózni fog legalább az egyik tábor. Az elvetemült drukkerek most jogosan szidhatják mindkét oldalról.

Az biztos, h Barcelonában nem fognak mostanában Pepe fan clubot alapítani, de arra sem látok sok esélyt, h Madridban Busquets&Alves klub jöjjön létre. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.26. 00:11:42

odaát akkora örömünnep van, mintha 8-0-ra nyertek volna ellenünk a bl döntőn :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.01.26. 00:11:31

roonie írta:Igazabol en mar csak azt nem ertem, hogy hogy nem latja nehany barca drukker (en is az vagyok), hogy ezen a meccsen a biro valami iszonyatmod nekunk fujt...

Amit a Real csinalt, az se volt szep, de kuzdottek, nem volt mas valasztasuk.

Mi viszont konkretan ket semmiboljott gollal vezetest szerztunk, aztan probaltuk kihuzni a maradek 1 felidot! Amikor meg nem ment, hat siman pariban voltunk a Reallal parasztsagban, csak a biro jelen esetben a mi oldalunkon alt es minden aprosagot befujt, amit valljuk be, full felesleges.

Ertem en hogy Ramos megerdemelt volna 19 sargat a meccsen, de pont azert kiallitani ami nem volt semmi?

Es meg egy rakas masik eset volt, MIND A KET OLDALON. Ezt nem ertem, hogy nem lehet latni, en altalaban elfogult vagyok Barca oldalra, de ezt mar rossz volt nezni.

Nekem is konkretan elegem van az El Clasicokbol egy idore es igazabol sajnalom, hogy lesullyedtunk a szintjukre, meg ha csak egy meccs erejeig is...
Bizony, ezt én is így láttam. A bíróra egy rossz szavunk nem lehet, még ha a mi kárunkra is tévedett néha. És sajnos az is látszott, hogy amikor meleg lett a helyzet, a mi játékosaink is simán lementek taplóba és még véletlenül sem a játékkal foglalkoztak.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:10:30

Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.01.26. 00:09:41

vártam egy reál gólt még az első félidőben, inkább mentünk volna úgy szünetre, hátránnyal; nem kényelmesedtek volna el a srácok.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.01.26. 00:09:27

Megérdemelt a továbbjutás, de azért lehetett volna jobban alakítani a meccset. Hogy a Realról most ne szóljak, 2 dolog, ami a Barcával kapcsolatban nagyon zavart ma:
1. Minek kell ráülni a meccsre? Tudhatják, hogy ha 1 gólt talál a Real, akkor vérszemet kap, de úgy el lett lazáskodva 2-2-ig, hogy az valami hihetetlen.
2. Ez a sok apró rájátszás (nevezzék felőlem színészkedésnek) baromi irritáló... :roll: Nem értem, hogy mire jó, enélkül is meglett volna a meccs. Busquets utolsó esete Ramosszal pedig szerintem pont félig jogos volt. Bár a bíró helyében nem adtam volna ezért második lapot, de kb. a negyedik kamerábl már látszott, hogy nem magától fordult Busquets állkapcsa. :roll:

Teixeira az első félidőt szerintem baromi korrektül vezette. Úgy láttam, hogy igyekezett salamoni döntéseket hozni, de a másodikat meg nagyon elfújta.. Nem ezen múlt a Real kiesése, de tényleg zavart már, hogy minden sz.rra lapot adott nekik, Alvés meg tényleg azt csinált, amit akart.

Ezeknél jobban csak a kommentátor idegesített, tudja valaki a koma nevét? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése