Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 12:03:59

jelwaz írta:
Asys írta:Erre egyszerűen már nem lehet mit mondani... Komolyan nem értelek :roll:

Persze mindenkinek lehet véleménye és lehet kritikus, de azért más tészta az, ha egy semleges szurkoló teszi ezt vagy egy Barca drukker, utóbbiból igenis jöjjön ki, hogy hova húz a szíve, és 4 ilyen csodálatos év után ez a hangnem a csapattal és Guardiolával szemben... érthetetlen és igen szomorú. A világ többi csapatának szurkolója gyakorlatilag egytől-egyig cserélne velünk szívesen, mi meg itt fanyalgunk??? Áhhhh...
Hát én meg téged nem értelek. A kritika nem jelenti a szeretet hiányát! Sőt. Nekem meg abból van elegem, hogy ,,jajj, Peppel x kupát nyertünk, vakon kell követni". Nem, nem és nem. A múlt jó dolog, de nem lehet belőle megélni. Nagyon haragszom a csapatra, ezt odaadtuk a Madridnak. Ez a meccs az övék. Pep helyében leordítanám az összes fejét, mert egy pofon ráférne már egy jópár emberre. Miért kell hagyni alapot a pofázásra a másik oldalról? Miért. még az se baj, hogy 2 után kiegyenlítettek. De akkor a nagy Barca, aki 3 lépéssel előbbre jár, mint a Real, a zsenik, a mágusok vagy mittomén, hogy hívják már őket, amikor meg lehet mutatni, hogy na kinek nagyobb a himbilimbije, akkor nem tesz semmit. Pep meg csak áll és vakargatja a kopasz fejét. Ott volt a lehetőség, hogy bizonyítsanak, ha ez sem motiválja őket, akkor mi. Lehet rosszul játszani, de szív nélkül... Ennél legalábbis sokkal lelkesebben kellet volna játszani, az egyenlítés után mindenkép. Ahelyett, hogy behajtunk még egy gólt, kiharcolunk egy pirosat... Minek? Miért nem lehet lehozni egy Classicot már úgy, hogy ne ezektől legyen hangos a média. Megint voltak csúnya belépők, aljas dolgok, de nekünk még így is sikerült a Real Madrid nimbuszát az egekbe emeleni. na ez balfasság.

Elegem van abból, hogy attól, hogy sikeres ez a csapat, nem lehet kritizálni. Van mit kritizálni Pepen, és nem vagyok serlegmániás, de az igenis kritikával illetendő, hogy egy 2 csapatos bajnokságban miért vezet előttünk úgy a másik csapat, hogy nem tudnak igazából megverni minket. és még jó pár akad, de nem azért tesszük, hogy a barca leesen a trónról, hanem azért, hogy tovább maradjon ott. A tüzet meg lehet előzni, meg lehet oltani is.

A tegnapi meccs a Realé. Ami kritikával lehetne illetni őket, azt elfedi azt, amivel minket lehet. Talán morálisan is... Egri meg a digis "szakkommentátorok" meg a nevetséges bohócok kategória.
barca2010 írta:A HATALMAS ZSENI PEP eddig hozott 13 trófeát!
Ezzel le is zártam a témát, mert úgy látom nem érteni amit akarok mondani!
Ne ez a kiborító... :roll:
És ha Te kritizálod a Barcát, akkor tovább fent maradnak a csúcson???
Élvezd amikor parádéznak, mert más csapattól ilyet nem láthatsz!!!!
Kicsit túl sok lett itt a jóból pár embernek!
Mi jogon kritizálsz olyan embereket, akik milliókat szórakoztatnak?
Majd ha olyan szinten leszel, mint Ők, akkor majd hiteles lesz a kritikád!
Addig meg csak mond el a véleményed, de ne kritizálj!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.26. 12:03:27

De, megérdemeltük a továbbjutást.
A blanco-k szánalmas első meccses produkciója alapján simán, és a tegnapi kiegyenlített játék miatt is.

Oké, tegnap végigaludtuk a meccs második félidejét, és még mindig nagyon mérges vagyok. Főleg a következmények miatt (Mourinho nyugodtan alhat, van mire fogni a vereséget -bírók-; elhiszik innentől, hogy képesek a Barca-val partiban lenni).
De hogy nem érdemeltük meg a továbbjutást, eszembe sem jutott.
Alapból mind2 meccset 9-9 emberrel kellett volna befejezniük a madridiaknak, ráadásul Pepe-nek biztos nem szabadott volna tegnap játszania. És megnéztem volna a 45 percen át 10 emberrel küzdő Real-t is - mert ha következetes a bíró, akkor ennek kellett volna történnie.

Nincs szégyellnivalónk, csak bosszantó az egész helyzet, hogy ilyen lehetőségeket ajándékoztunk nekik, ezüst tálcán.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2012.01.26. 12:05:29-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.01.26. 12:01:10

Anno Rijkaarddal is így voltunk. "Bízzunk benne!' "Vele lettünk X év után újra bajnokok, meg BL-győztesek!".

Ahogy akkor is most is lélektanilag érződik, hogy valami nincs rendben. Ez nem hálátlanság, nem a múlt elfeledése, hanem az intő jelek felismerése. Én személy szerint nem hinném, hogy sokat várok, vagy hogy hálátlan lennék, amikor azt mondom, hogy egy Madrid elleni meccsen fenn kell tudni tartani a koncentrációt 90 percen keresztül. Nem is értem hogyan lehet egy derbibe így belealudni, ez egy klasszikus a jó életbe...

És itt az fáj, hogy akkor, amikor már átvettük az irányítást, amikor 30 perc volt hátra és volt 4-1 ide, amikor már semmi nem indokolta, akkor hoztuk vissza mi a meccsbe a Madridot. Elkönnyelműsködtük a meccset, és ebben a helyzetben átadtuk nekik a lélektani előnyt, egységbe kovácsoltuk őket, olyan eszközökkel sikerült csak megtartani a meccset, ami nem vet jó fényt ránk.

Azzal, hogy volt pofánk egy Classicon erőt spórolni, azzal mind pályán, mind pályán kívül óriási lökést adtunk az ellenfélnek. 30 percnyi koncentráció hiányzott, de ehelyett annyira leültünk, hogy az alapjátékunk is szétesett. Ezt a 30 percet nem tudom a fáradtság számlájára írni, mert nem erről volt sokkal inkább a nemtörődömségére, ami nálam egy Classicon már-már a megbocsáthatatlan kategória.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 12:00:17

daffy írta:
#David Villa# írta: Teljesen igazad van. Egyrészt nem kaptunk ki, mi mentünk tovább. És most nem játszottunk jól. Hányszor nyertünk már ellenük? Mért ne csúszhatna be egy döntetlen, vagy akár vereség. Tegnap jól játszott a madrid. Vegyük már észre, hogy mi hányszor játszottunk jól...
a múltból még mindig nem lehet megélni. ha a real nyeri a bajnokságot és a bl-t,akkor boldog leszel,mert tavaly ti nyertétek?
Persze nem a múltból élünk. De szerinted mi a garancia arra, hogy legközelebb is így játszotok, mi meg ilyen gyengén?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.26. 11:56:01

noname írta:Pár embert ezzel alaposan megsértek, de megérdemlik:
Kit nevezünk divatszurkolónak. Nehéz pontosan meghatározni. Talán a legpontosabb: olyan szurkoló, aki mindig a jobbik csapatnak szurkol, ami általában azt jelenti h az adott periódus legerősebb csapata lesz a nagy kedvenc. Egy igazi szurkoló látja ha a csapat hibázik, meg is jegyzi, de ha győz a csapat, örül neki! Neki sikerélményt jelent a csapat jó játéka, de ha ez elmarad, néha annál édesebb a győzelem. Egy divatszurkoló ellenben istenít mindenkit, ha épp jól játszik és bírál mindenkit, ha épp nem. Én örülök a győzelemnek és annak is örülnék, ha a Real rúg 25 kapufát és mi mégis nyerünk egy kirúgásból szerzett góllal, ahol Casillas elcsúszik egy fűcsomón.
Ha mindig ilyen játékkal nyernénk/jutnánk tovább, az más téma lenne, akkor jogos lenne minden bírálat. De ameddig 10 meccsből 1 olyan van, ahol nem megy minden tökéletesen, addig semmi jogom bárkit bírálni.
Aki bírálja a csapatot egy győzelem után, szégyellheti magát. A hibákat meg lehet jegyezni. Elhihetitek h Pep nem szándékosan követ el hibát, ahogy más sem a csaptból, de aki ezen rágódik egész nap, az rossz csapatnak szurkol :arrow: City!
jól megmondtad. :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.26. 11:55:29

Kép

Kép


=D>
KépKép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.26. 11:55:29

Jelwaz!

Én ugyanúgy megfogalmaztam kritikát Pep-el és a csapattal szemben, mikor tegnap hajnalban beszélgettem a meccsről egy ismerősömmel, de egy percig se felejtettem el kikről is beszélek...
Nekem néhány ember hangnemével volt problémám, mert olvasva a hozzászólásokat, néhányról szinte már azt lehetett hinni, hogy elvetemült Madrid szurkolók írták... Ezzel van itt a baj, nem a józan kritikákkal!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.01.26. 11:55:06

jelwaz és Sanama hozzászólásával értek egyet.

Tegnap nem érdemeltünk továbbjutást. Elbíztuk magunkat, azt hittük 45 perc passzolgatással marad a 2-0. Hát nem. Busquets meg 1 szánalmas féreg, Pepe után a második legutálatosabb játékos a szememben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.26. 11:49:36

#David Villa# írta: Teljesen igazad van. Egyrészt nem kaptunk ki, mi mentünk tovább. És most nem játszottunk jól. Hányszor nyertünk már ellenük? Mért ne csúszhatna be egy döntetlen, vagy akár vereség. Tegnap jól játszott a madrid. Vegyük már észre, hogy mi hányszor játszottunk jól...
a múltból még mindig nem lehet megélni. ha a real nyeri a bajnokságot és a bl-t,akkor boldog leszel,mert tavaly ti nyertétek?
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 11:47:41

noname írta:Pár embert ezzel alaposan megsértek, de megérdemlik:
Kit nevezünk divatszurkolónak. Nehéz pontosan meghatározni. Talán a legpontosabb: olyan szurkoló, aki mindig a jobbik csapatnak szurkol, ami általában azt jelenti h az adott periódus legerősebb csapata lesz a nagy kedvenc. Egy igazi szurkoló látja ha a csapat hibázik, meg is jegyzi, de ha győz a csapat, örül neki! Neki sikerélményt jelent a csapat jó játéka, de ha ez elmarad, néha annál édesebb a győzelem. Egy divatszurkoló ellenben istenít mindenkit, ha épp jól játszik és bírál mindenkit, ha épp nem. Én örülök a győzelemnek és annak is örülnék, ha a Real rúg 25 kapufát és mi mégis nyerünk egy kirúgásból szerzett góllal, ahol Casillas elcsúszik egy fűcsomón.
Ha mindig ilyen játékkal nyernénk/jutnánk tovább, az más téma lenne, akkor jogos lenne minden bírálat. De ameddig 10 meccsből 1 olyan van, ahol nem megy minden tökéletesen, addig semmi jogom bárkit bírálni.
Aki bírálja a csapatot egy győzelem után, szégyellheti magát. A hibákat meg lehet jegyezni. Elhihetitek h Pep nem szándékosan követ el hibát, ahogy más sem a csaptból, de aki ezen rágódik egész nap, az rossz csapatnak szurkol :arrow: City!

Teljesen igazad van. Egyrészt nem kaptunk ki, mi mentünk tovább. És most nem játszottunk jól. Hányszor nyertünk már ellenük? Mért ne csúszhatna be egy döntetlen, vagy akár vereség. Tegnap jól játszott a madrid. Vegyük már észre, hogy mi hányszor játszottunk jól...
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 11:44:38

jelwaz írta:
Asys írta:Erre egyszerűen már nem lehet mit mondani... Komolyan nem értelek :roll:

Persze mindenkinek lehet véleménye és lehet kritikus, de azért más tészta az, ha egy semleges szurkoló teszi ezt vagy egy Barca drukker, utóbbiból igenis jöjjön ki, hogy hova húz a szíve, és 4 ilyen csodálatos év után ez a hangnem a csapattal és Guardiolával szemben... érthetetlen és igen szomorú. A világ többi csapatának szurkolója gyakorlatilag egytől-egyig cserélne velünk szívesen, mi meg itt fanyalgunk??? Áhhhh...
Hát én meg téged nem értelek. A kritika nem jelenti a szeretet hiányát! Sőt. Nekem meg abból van elegem, hogy ,,jajj, Peppel x kupát nyertünk, vakon kell követni". Nem, nem és nem. A múlt jó dolog, de nem lehet belőle megélni. Nagyon haragszom a csapatra, ezt odaadtuk a Madridnak. Ez a meccs az övék. Pep helyében leordítanám az összes fejét, mert egy pofon ráférne már egy jópár emberre. Miért kell hagyni alapot a pofázásra a másik oldalról? Miért. még az se baj, hogy 2 után kiegyenlítettek. De akkor a nagy Barca, aki 3 lépéssel előbbre jár, mint a Real, a zsenik, a mágusok vagy mittomén, hogy hívják már őket, amikor meg lehet mutatni, hogy na kinek nagyobb a himbilimbije, akkor nem tesz semmit. Pep meg csak áll és vakargatja a kopasz fejét. Ott volt a lehetőség, hogy bizonyítsanak, ha ez sem motiválja őket, akkor mi. Lehet rosszul játszani, de szív nélkül... Ennél legalábbis sokkal lelkesebben kellet volna játszani, az egyenlítés után mindenkép. Ahelyett, hogy behajtunk még egy gólt, kiharcolunk egy pirosat... Minek? Miért nem lehet lehozni egy Classicot már úgy, hogy ne ezektől legyen hangos a média. Megint voltak csúnya belépők, aljas dolgok, de nekünk még így is sikerült a Real Madrid nimbuszát az egekbe emeleni. na ez balfasság.

Elegem van abból, hogy attól, hogy sikeres ez a csapat, nem lehet kritizálni. Van mit kritizálni Pepen, és nem vagyok serlegmániás, de az igenis kritikával illetendő, hogy egy 2 csapatos bajnokságban miért vezet előttünk úgy a másik csapat, hogy nem tudnak igazából megverni minket. és még jó pár akad, de nem azért tesszük, hogy a barca leesen a trónról, hanem azért, hogy tovább maradjon ott. A tüzet meg lehet előzni, meg lehet oltani is.

A tegnapi meccs a Realé. Ami kritikával lehetne illetni őket, azt elfedi azt, amivel minket lehet. Talán morálisan is... Egri meg a digis "szakkommentátorok" meg a nevetséges bohócok kategória.
barca2010 írta:A HATALMAS ZSENI PEP eddig hozott 13 trófeát!
Ezzel le is zártam a témát, mert úgy látom nem érteni amit akarok mondani!
Ne ez a kiborító... :roll:

Azért azt ne felejtsd el, hogy Ini, Fabre, Alexis kiesett.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.01.26. 11:43:19

Pár embert ezzel alaposan megsértek, de megérdemlik:
Kit nevezünk divatszurkolónak. Nehéz pontosan meghatározni. Talán a legpontosabb: olyan szurkoló, aki mindig a jobbik csapatnak szurkol, ami általában azt jelenti h az adott periódus legerősebb csapata lesz a nagy kedvenc. Egy igazi szurkoló látja ha a csapat hibázik, meg is jegyzi, de ha győz a csapat, örül neki! Neki sikerélményt jelent a csapat jó játéka, de ha ez elmarad, néha annál édesebb a győzelem. Egy divatszurkoló ellenben istenít mindenkit, ha épp jól játszik és bírál mindenkit, ha épp nem. Én örülök a győzelemnek és annak is örülnék, ha a Real rúg 25 kapufát és mi mégis nyerünk egy kirúgásból szerzett góllal, ahol Casillas elcsúszik egy fűcsomón.
Ha mindig ilyen játékkal nyernénk/jutnánk tovább, az más téma lenne, akkor jogos lenne minden bírálat. De ameddig 10 meccsből 1 olyan van, ahol nem megy minden tökéletesen, addig semmi jogom bárkit bírálni.
Aki bírálja a csapatot egy győzelem után, szégyellheti magát. A hibákat meg lehet jegyezni. Elhihetitek h Pep nem szándékosan követ el hibát, ahogy más sem a csaptból, de aki ezen rágódik egész nap, az rossz csapatnak szurkol :arrow: City!
A Fifa egy szégyen
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.01.26. 11:37:31

Asys írta:Erre egyszerűen már nem lehet mit mondani... Komolyan nem értelek :roll:

Persze mindenkinek lehet véleménye és lehet kritikus, de azért más tészta az, ha egy semleges szurkoló teszi ezt vagy egy Barca drukker, utóbbiból igenis jöjjön ki, hogy hova húz a szíve, és 4 ilyen csodálatos év után ez a hangnem a csapattal és Guardiolával szemben... érthetetlen és igen szomorú. A világ többi csapatának szurkolója gyakorlatilag egytől-egyig cserélne velünk szívesen, mi meg itt fanyalgunk??? Áhhhh...
Hát én meg téged nem értelek. A kritika nem jelenti a szeretet hiányát! Sőt. Nekem meg abból van elegem, hogy ,,jajj, Peppel x kupát nyertünk, vakon kell követni". Nem, nem és nem. A múlt jó dolog, de nem lehet belőle megélni. Nagyon haragszom a csapatra, ezt odaadtuk a Madridnak. Ez a meccs az övék. Pep helyében leordítanám az összes fejét, mert egy pofon ráférne már egy jópár emberre. Miért kell hagyni alapot a pofázásra a másik oldalról? Miért. még az se baj, hogy 2 után kiegyenlítettek. De akkor a nagy Barca, aki 3 lépéssel előbbre jár, mint a Real, a zsenik, a mágusok vagy mittomén, hogy hívják már őket, amikor meg lehet mutatni, hogy na kinek nagyobb a himbilimbije, akkor nem tesz semmit. Pep meg csak áll és vakargatja a kopasz fejét. Ott volt a lehetőség, hogy bizonyítsanak, ha ez sem motiválja őket, akkor mi. Lehet rosszul játszani, de szív nélkül... Ennél legalábbis sokkal lelkesebben kellet volna játszani, az egyenlítés után mindenkép. Ahelyett, hogy behajtunk még egy gólt, kiharcolunk egy pirosat... Minek? Miért nem lehet lehozni egy Classicot már úgy, hogy ne ezektől legyen hangos a média. Megint voltak csúnya belépők, aljas dolgok, de nekünk még így is sikerült a Real Madrid nimbuszát az egekbe emeleni. na ez balfasság.

Elegem van abból, hogy attól, hogy sikeres ez a csapat, nem lehet kritizálni. Van mit kritizálni Pepen, és nem vagyok serlegmániás, de az igenis kritikával illetendő, hogy egy 2 csapatos bajnokságban miért vezet előttünk úgy a másik csapat, hogy nem tudnak igazából megverni minket. és még jó pár akad, de nem azért tesszük, hogy a barca leesen a trónról, hanem azért, hogy tovább maradjon ott. A tüzet meg lehet előzni, meg lehet oltani is.

A tegnapi meccs a Realé. Ami kritikával lehetne illetni őket, azt elfedi azt, amivel minket lehet. Talán morálisan is... Egri meg a digis "szakkommentátorok" meg a nevetséges bohócok kategória.
barca2010 írta:A HATALMAS ZSENI PEP eddig hozott 13 trófeát!
Ezzel le is zártam a témát, mert úgy látom nem érteni amit akarok mondani!
Ne ez a kiborító... :roll:
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 11:35:52

Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.

Azt még csak-csak megértem,hogy néha nem sikerül 100%on pörögni egy kisebb csapat ellen. De ezzel az a baj,hogy nem néha fordul elő,hanem 10ból 8szor, illetve egy Real ellen egyszerűen ez megengedhetetlen.


Egyszerűen ilyen tesze toszán játszani HAZAI pályán a REAL ellen, nevetséges. Azt érte el ezzel Pep,hogy Mourinho és az egész Real megint felszívta magát,mert ők most bíróznak, illetve halhatatlannak gondolják magukat,mert 2-0ról visszajöttek a játékba. A bajnokságot nézve sokkal jobb lett volna,ha 5öt kap a Real, nem pedig ez....
A csapat nem akart egyszerűen gólt lőni a 2.félidőben, csak akkor ébredtek rá,mikor már CR belőhette volna a 3-at...

Megérdemelte voltna a Barca,hogy kiessen, mert ez a játék, amit főleg a 2.félidőben bemutattak méltatlan a csapathoz. Mintha egy lefutott bajnokság utolsó meccsén játszottak volna,mert pihenni kell a BL döntőre.
VICC


ui: és akkor még nyilatkozik,hogy ő szenved... :D:D:D
A HATALMAS ZSENI PEP eddig hozott 13 trófeát!
Ezzel le is zártam a témát, mert úgy látom nem érteni amit akarok mondani!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.26. 11:28:20

Asys írta:
Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.
.
.
.
Megérdemelte voltna a Barca,hogy kiessen, mert ez a játék, amit főleg a 2.félidőben bemutattak méltatlan a csapathoz. Mintha egy lefutott bajnokság utolsó meccsén játszottak volna,mert pihenni kell a BL döntőre.
VICC


ui: és akkor még nyilatkozik,hogy ő szenved... :D:D:D
Erre egyszerűen már nem lehet mit mondani... Komolyan nem értelek :roll:

Persze mindenkinek lehet véleménye és lehet kritikus, de azért más tészta az, ha egy semleges szurkoló teszi ezt vagy egy Barca drukker, utóbbiból igenis jöjjön ki, hogy hova húz a szíve, és 4 ilyen csodálatos év után ez a hangnem a csapattal és Guardiolával szemben... érthetetlen és igen szomorú. A világ többi csapatának szurkolója gyakorlatilag egytől-egyig cserélne velünk szívesen, mi meg itt fanyalgunk??? Áhhhh...
Erre csak Pep szavait tudnám idézni: "A meccsen semmit sem adnak a múltban elért érdemek alapján." Most nem a múlt csodáin révedezünk, az tényleg hihetetlen, és lehet, hogy tíz év múlva már csak azokra fogunk emlékezni. Most a jelennel (értsd: tegnappal) és a jövőbeni kilátásokkal foglalkozunk, ami az aktualitásokkal való szembenézésről szól.
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.01.26. 11:28:14

Nem azt mondom hogy tegnap a Madrid nem volt jobb,sőt volt amikor kifejezetten jobban játszott mint mi.Voltak óriási helyzetei ,de ezt a játékot nem helyzetekre játsszák hanem gólokra.A védelmünk szerintem egyszerűen egy nagy 0 volt,mintha nem is egy csapatban fociztak volna.Lásd 12mp-nél.Ott amit műveltek az vérforraló.Egymásra várnak egy hazagurításnál?Tisztára mint december 10.-én csak abból gól is lett. :evil: :evil: A tegnapi meccs ismét megmutatta hogy még 2gólos előnyben se szabad az eredményre ülni mert könnyen megbosszulhatja magát,főleg egy reál ellen.A bírói ténykedésről meg annyit hogy láttunk már jobbat is ez tény,de nehéz egy ilyen feszített hangulatú meccset jól vezetni,legalább is szerintem.Tény hogy mindkét oldalra tévedett,nem is értem miért a bírót okolják a Madridi oldalon.Ramos gólja? Mindenki láthatta hogy szabálytalankodott Alvessel szemben.Amiket meg büntetőknek reklamálnak egyik se volt az.Pepe.Hentesnek kiváló,de focistának és színésznek nagyon gyenge.Az a fetrengés amit levert tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: Bezzeg ő tegnap megint alkotott rendesen lezúzta Cesct.A góljaink szépek voltak,főleg Alvesé,így eltalálni a labdát.ÁÁÁÁ.A mi 2.bekapott gólunknál Benzema elég szépen megetette Puyolt.A végsőkig kiélezett csatában jutottunk tovább,a két meccs alapján teljesen megérdemelten.Ott mi voltunk a jobbak,nálunk ők,azzal a különbséggel hogy mi berúgtuk a helyzeteinket ők meg nem,és ez a lényeg.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.26. 11:27:24

itt azzal van a baja Sanamának is meg nekem is nagyjából,hogy ez mostmár sorozatosan fordul elő,hogy kiengedjük a kezünkből a meccset. két hete a Betis ellen is ez volt. de ebben a szezonban feltűnő ez a legjobban,mert rengeteg pontvesztéssel is párosult.
És nem látjuk,hogy változna valami. mert újra és újra előjön ez a "betegség". Persze nem csak Pep hibája, a játékosoké is,hogy könnyelműsködnek, bealszanak. Nem hiszem,hogy Pep azzal küldi ki őket,hogy ne csináljatok semmit a második félidőben. Valamiért azonban mégis ezt "teszik".
kis csapatok ellen még meg is értem,de tegnap a real madrid volt az ellenfél,és nem sokon múlt,hogy a továbbjutás menjen el ezen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.26. 11:25:33

Kalap1988 írta:
Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.

Azt még csak-csak megértem,hogy néha nem sikerül 100%on pörögni egy kisebb csapat ellen. De ezzel az a baj,hogy nem néha fordul elő,hanem 10ból 8szor, illetve egy Real ellen egyszerűen ez megengedhetetlen.


Egyszerűen ilyen tesze toszán játszani HAZAI pályán a REAL ellen, nevetséges. Azt érte el ezzel Pep,hogy Mourinho és az egész Real megint felszívta magát,mert ők most bíróznak, illetve halhatatlannak gondolják magukat,mert 2-0ról visszajöttek a játékba. A bajnokságot nézve sokkal jobb lett volna,ha 5öt kap a Real, nem pedig ez....
A csapat nem akart egyszerűen gólt lőni a 2.félidőben, csak akkor ébredtek rá,mikor már CR belőhette volna a 3-at...

Megérdemelte voltna a Barca,hogy kiessen, mert ez a játék, amit főleg a 2.félidőben bemutattak méltatlan a csapathoz. Mintha egy lefutott bajnokság utolsó meccsén játszottak volna,mert pihenni kell a BL döntőre.
VICC


ui: és akkor még nyilatkozik,hogy ő szenved... :D:D:D
Abban egyetértek, hogy tesze-toszán játszottunk és akár ki is eshettünk volna jogosan, de egy dolgot árulj már el: Honnan a büdös francból tudod, hogy Guardiola hibázott és nem ordította le a srácok fejét a szünetben? ( vagy bármikor máskor az ilyen meccseken) Bérletes vagy az öltözőben, vagy mi a fene? Attól még, hogy egy edző motiválja őket és jelzi, hogy ez nem lesz így jó, még alakulhat máshogy is, és lehet sikertelen is az a motiváció, ami Pep esetében 10-ből 9-szer bejön. Nem vagyok indulatos, a jelzőket csak azért írtam, hogy szemléletesebb legyen,de komolyan nem értem, amikor ennyire bennfentesnek és mindent tudónak érzitek magatokat. Ha a játékosokról írod le csak ezt, akkor jogos, igazad is van ( bár ott sem igaz mindenkire),de Pepről rohadtul nem tudhatod, hogy mit csinált és miből tanult, miből nem. Nem olyan egyszerű ez, mint az egyszer egy. Ha sportolsz, akkor tudhatod, hogy vannak napok mikor az edző mond neked valamit, mégsem tudod úgy teljesíteni, ahogy szeretnéd. A vérprofikra is igaz ez, csak maximum náluk sokkal kevesebbszer fordul elő.
Nem tudom mit csinál, csak az eredményét látjuk mindannyian. Ami nem más,mint teszetosza, nem törődöm játék. Ez nektek hatalmas motivációs siker ami 10ból 9szer bejön?
Nem vagyok bérletes az öltözőben sem, de ha ti nem látjátok,hogy már 1 éve folyamatosan adja le az előnyt a csapat,és veri meg magát ezzel a hozzáállással,akkor nem tudok mit csinálni. Motiválni,meg kinek kéne? Józsi bácsinak a 4.sorból?

Lehet,hogy egy BL döntő előtt nagyon jó motivációs beszédet tud tartani,de hogy győztes helyzetben nem tudja tartani a csapatban a tüzet,az biztos.És nem voltam ott az öltözőben most sem.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.26. 11:23:23

Nem a kritikával van a baj Sanama azt egy szóval se írtam, igen elaludtunk a második félidőben, igen nem játszottuk le őket a pályáról, igen lehet ez még lélektanilag visszaüthet, mert feltüzlhettük kellőképpen a Madridot, de számomra a hangnemed elfogadhatatlan amivel elsősorban Pep-et támadod... Nem gondolom, hogy ezt érdemelné, sem tőled sem mástól!
... és ezzel le is zárom részemről a dolgot, ha ezt Te nem veszed észre, nincs miről beszélni.

Forca Barca! Gratulálok a továbbjutáshoz a fiúknak! :wink:

Erről van szó, Pep topikban folytathatnátok,nánk...Ozsi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.26. 11:20:30

Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.

Azt még csak-csak megértem,hogy néha nem sikerül 100%on pörögni egy kisebb csapat ellen. De ezzel az a baj,hogy nem néha fordul elő,hanem 10ból 8szor, illetve egy Real ellen egyszerűen ez megengedhetetlen.


Egyszerűen ilyen tesze toszán játszani HAZAI pályán a REAL ellen, nevetséges. Azt érte el ezzel Pep,hogy Mourinho és az egész Real megint felszívta magát,mert ők most bíróznak, illetve halhatatlannak gondolják magukat,mert 2-0ról visszajöttek a játékba. A bajnokságot nézve sokkal jobb lett volna,ha 5öt kap a Real, nem pedig ez....
A csapat nem akart egyszerűen gólt lőni a 2.félidőben, csak akkor ébredtek rá,mikor már CR belőhette volna a 3-at...

Megérdemelte voltna a Barca,hogy kiessen, mert ez a játék, amit főleg a 2.félidőben bemutattak méltatlan a csapathoz. Mintha egy lefutott bajnokság utolsó meccsén játszottak volna,mert pihenni kell a BL döntőre.
VICC


ui: és akkor még nyilatkozik,hogy ő szenved... :D:D:D
Abban egyetértek, hogy tesze-toszán játszottunk és akár ki is eshettünk volna jogosan, de egy dolgot árulj már el: Honnan a büdös francból tudod, hogy Guardiola hibázott és nem ordította le a srácok fejét a szünetben? ( vagy bármikor máskor az ilyen meccseken) Bérletes vagy az öltözőben, vagy mi a fene? Attól még, hogy egy edző motiválja őket és jelzi, hogy ez nem lesz így jó, még alakulhat máshogy is, és lehet sikertelen is az a motiváció, ami Pep esetében 10-ből 9-szer bejön. Nem vagyok indulatos, a jelzőket csak azért írtam, hogy szemléletesebb legyen,de komolyan nem értem, amikor ennyire bennfentesnek és mindent tudónak érzitek magatokat. Ha a játékosokról írod le csak ezt, akkor jogos, igazad is van ( bár ott sem igaz mindenkire),de Pepről rohadtul nem tudhatod, hogy mit csinált és miből tanult, miből nem. Nem olyan egyszerű ez, mint az egyszer egy. Ha sportolsz, akkor tudhatod, hogy vannak napok mikor az edző mond neked valamit, mégsem tudod úgy teljesíteni, ahogy szeretnéd. A vérprofikra is igaz ez, csak maximum náluk sokkal kevesebbszer fordul elő.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.26. 11:16:02

Az elmúlt évek sikereivel annyira elvagytok és az jön ki, hogy egy rossz szót sem lehet mondani sem Messire, sem Pepre... Na én meg ezt nem tudom megérteni. Igen krva nagy dolgot vittek véghez, de attól engedjétek már meg,hogy legyen negatív véleményem irányukba, főleg ilyenkor, mikor teljesen egyértelmű... Nem egy 2-6után írom,hogy mi a francért kapott a csapat 2 gólt.

ÉS attól,hogy Barca szurkoló vagyok, csőlátással kéne rendelkeznem, és csak hajolgatni Pep előtt?

Másik topikban írtam erről (Pep), nem a negatív véleménnyel van a gond, hanem sok esetben annak stílusával...most is úgy írtad " a nagy zseni Pep", egyszóval kb a régebbi sikereket is megkérdőjelezed az ilyen kijelentésekkel, és lefitymálod. Ozsi
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.26. 11:11:20

Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.

Azt még csak-csak megértem,hogy néha nem sikerül 100%on pörögni egy kisebb csapat ellen. De ezzel az a baj,hogy nem néha fordul elő,hanem 10ból 8szor, illetve egy Real ellen egyszerűen ez megengedhetetlen.


Egyszerűen ilyen tesze toszán játszani HAZAI pályán a REAL ellen, nevetséges. Azt érte el ezzel Pep,hogy Mourinho és az egész Real megint felszívta magát,mert ők most bíróznak, illetve halhatatlannak gondolják magukat,mert 2-0ról visszajöttek a játékba. A bajnokságot nézve sokkal jobb lett volna,ha 5öt kap a Real, nem pedig ez....
A csapat nem akart egyszerűen gólt lőni a 2.félidőben, csak akkor ébredtek rá,mikor már CR belőhette volna a 3-at...

Megérdemelte voltna a Barca,hogy kiessen, mert ez a játék, amit főleg a 2.félidőben bemutattak méltatlan a csapathoz. Mintha egy lefutott bajnokság utolsó meccsén játszottak volna,mert pihenni kell a BL döntőre.
VICC


ui: és akkor még nyilatkozik,hogy ő szenved... :D:D:D
Erre egyszerűen már nem lehet mit mondani... Komolyan nem értelek :roll:

Persze mindenkinek lehet véleménye és lehet kritikus, de azért más tészta az, ha egy semleges szurkoló teszi ezt vagy egy Barca drukker, utóbbiból igenis jöjjön ki, hogy hova húz a szíve, és 4 ilyen csodálatos év után ez a hangnem a csapattal és Guardiolával szemben... érthetetlen és igen szomorú. A világ többi csapatának szurkolója gyakorlatilag egytől-egyig cserélne velünk szívesen, mi meg itt fanyalgunk??? Áhhhh...
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.01.26. 11:03:43

Sanama írta:A hatalmas zseni Guardiola máig nem tanul a saját hibájából. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy miért nem lehet feltüzelni a csapatot szünetben, főleg,hogy a REAL MADRID az ellenfél.
Attól tartok, hogy bár nagy hiba 2-0 után Pep is azt hitte, hogy megvan a meccs. Szerintem a szünetben az öltözőben azt mondhatta, hogy ne menjenek bele konfliktusokba a madridi játékosokkal, és legfőképpen vigyázzanak az őrült védőik belépőivel.

A hatásairól meg nem gondolnám, hogy annyira kedvezőtlenek lesznek: ki tudja, lehet, hogy a Madrid azt gondolja majd, hogy bőven foghatóak vagyunk a Nou Camp-ban, és nem lesznek annyira "oda" azért az 5 pont előnyért. (pl. egy BL-negyeddöntő előtt picit tartalékosabban állnak fel, vagy tudjafene)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.26. 11:00:51

Egyetértek Sanamával.
Nem látok még top csapatot,akik vezetés után ennyire látványosan visszavesznek. csak az alibi megy végig. ha meg már ég a ház,akkor próbálnak meg újra focizni,de olyankor már nehéz felvenni a ritmust.
Ez olyan hiba,ami évek óta jelen van sajnos a csapatnál. és most már hazai pályán is egy real madrid ellen.
Simán kieshettünk volna a teszetosza második félidei játék miatt.

éjjel nem emeltem ki negatív figurákat,de most kiemelném a komplett védelmet Busquetsal és Pintoval együtt. annyi labdát elpasszoltak ott hátul, össze vissza kapkodva működtek az egész meccsen,hogy az vicc.
Pozitívan nagyon senkit nem tudok kiemelni,Pedro jól szállt be a meccsbe,sluszzpassz.

Ha a bajnoki klasszikuson is ezt fogjuk csinálni,akkor szép vereség lesz a vége,mert nem mindig fogja elbénázni a real a ziccereit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.26. 10:58:04

Nem akadékoskodni akarok, de a Barcát zsenik alkotják! A zsenikre pedig nem az jellemző, hogy csúsznak másznak, hanem az ami az utóbbi négy évben a világ legjobbjává emelte őket! Én is sokszor mondom magamban azt, hogy miért nem lehet küzdeni amikor nem megy a játék! Azért, mert őket nem ez jellemzi! Ők nem úgy tudnak jól játszani, mint a Madrid meg a többi csapat a világon, hogy darálunk, meg küzdünk! Azt hiszem ez a tudás emeli Őket a világ fölé, nem kicsivel! Egy kis párhuzam: ROGER FEDERER!!! Őt sem láttam még meghalni a pályán, de valami olyat tud, ami miatt nyert 16 GS-t. Ami miatt én nagyon szeretem a játékát! Ő is egy zseni a maga sportjában, de neki sem megy mindig 100%-on a játék!
Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy a racionális futball egyszer egyszer célba érhet, de ha a zsenik igazán elkezdenek játszani, akkor....!!!
Én sem akarok akadékoskodni, de ezzel nem tudok egyetérteni! :D A hajtás nálunk nem azt jelenti, hogy csúszunk, mászunk, "harapunk" a pályán, de a csapat bizony ráült az eredményre!! Nem akarom elvenni a Madrid érdemeit, mert nagyot játszottak, de ugyanakkor messze nem hajtottunk úgy, ahogy kellett volna a 2. félidőben...pontatlan passzok, stb... Egyébként Pedro nagyon hajtott, örülök a góljának, és remélem visszatér a régi formája! :) [/quote]
Válasz küldése