Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.28. 20:13:25

szerintem ezt direkt csinálják, komolyan mondom....felugrik az odds a H-ra, és valaki zsebeli be a pénzt.
nem tudom elhinni, hogy mindig vezet az ellenfelük, és mindig megfordítják... :D
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2012.01.28. 20:12:08

Vezet a Zaragoza a Bernabeuban! :lol: Gyerünk!!!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 18:35:16

Stalkyard írta:
G.Gabe írta:
Egyébként nekem is az a véleményem, hogy előszőr hagyják az ellenfelet, hadd rohangálják ki magukat. Aztán jönnek ők.
Látszódott a Realon is, hogy kb 20 percig bírták ezt a rohangászást előre-hátra.
Ja, csak ebben a 20 percben el is dönthették volna a meccset ( és a továbbjutást ), ha szerencséjük van. Azt elfogadom, hogy ez az elv jelen van, mint taktikai elem, de ez könnyen átfordulhat balf.aszkodásba, ami a szerdai meccsen meg is történt. Rizikós.
sajnos ebben igazad van, mázlink volt ilyen szempontból.
nagyon elkummantották a meccs elejét, és bizony azért látszódott a védőkön, hogy egy NBII-es formát vettek elő.
Mintha C3PO beszólt volna a Star Warsból: Hagyjuk nyerni a vukit!
Még a veterán Puyol is oltári nagy helyezkedési hibákat követett el, az első gólnál pl ő ragadt be méterekkel. És ez nagyon nem jellemző rá.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Brian 20

2012.01.28. 15:42:08

Visszanéztem a mérkőzést... Benzema nagyon jó játékos, kellett neki két év beilleszkedni egyértelműen jobb, mint a 20-as.

A lefocizást nem nagyon láttam, talán picivel kettő-kettő után jobb volt a MADRID, de messze volt ez még a lefocizástól.(Inkább azt mondanám, hogy jól játszottak)

Színészi teljesítmények, pedig a akadtak bőven királyi gárdánál is.
Özil még a labdát se tudta levenni illetve át. Szóval lehet még ott is feljődni.
Pepe megmozdulásai a 16-oson belül, azt mondom a kettő együtt ért egy tizit. A labdához köze se volt. Majd a végén, ahogy közelről megtapsolta a játékvezetőt nem tűnt túl sportszerűnek, Iker rángatta el onnan. Aki egyébként megint bizonyított.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 13:23:57

Az első 10-15 perc olyan, mint amikor a számítógép beprogramozza az új programot és addig tart a betöltés.
Utána az emberek felveszik az utazó sebességet és elkezdenek focizni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.28. 12:50:32

G.Gabe írta:
Egyébként nekem is az a véleményem, hogy előszőr hagyják az ellenfelet, hadd rohangálják ki magukat. Aztán jönnek ők.
Látszódott a Realon is, hogy kb 20 percig bírták ezt a rohangászást előre-hátra.
Ja, csak ebben a 20 percben el is dönthették volna a meccset ( és a továbbjutást ), ha szerencséjük van. Azt elfogadom, hogy ez az elv jelen van, mint taktikai elem, de ez könnyen átfordulhat balf.aszkodásba, ami a szerdai meccsen meg is történt. Rizikós.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.28. 12:43:52

Az tudatos és nagyon jó taktika lenne, hogy hagyjuk az első negyed órában az ilyen letámadós csapatoknak, hogy kifulladjanak, de ehhez az kellene, hogy a 0. másodperctől koncentráljanak a védők és tuti labdajáratás legyen. A Real ellen is abban az időszakban az összes helyzetük labdaeladásból indult. Gondolom említenem nem kell Piqué ügyeskedését a meccs elején, azért nem kis blama lett volna újabb időrekordot elérni kapott gólban...
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 12:40:57

Mikaos írta:
A másik meg: a meccsek első perceit mindig megszenvedjük. És az az érzésem, hogy erre tudatosan rájátszanak nem először. Egyébként jól teszik, mert ez azt jelenti, hogy felkészülnek ellenünk rendesen. A mi passzolgatós játékunkat csak úgy tudjuk művelni, ha már elértünk egy bizonyos fordulatszámot - ami természetesen nem az első időszakban történik.
Nem tudom, van-e statisztika arról, hogy melyik időszakban lőttük a góljaink többségét, de nekem az a gyanúm, hogy az első 15 percben a legkevesebbet sikerült.
Ez inkább csak az erősebb ellenfelekre igaz.
De a legtöbbször a 10-15. percben betalálunk.

Egyébként nekem is az a véleményem, hogy előszőr hagyják az ellenfelet, hadd rohangálják ki magukat. Aztán jönnek ők.
Látszódott a Realon is, hogy kb 20 percig bírták ezt a rohangászást előre-hátra. Aztán a 2. félidőben megint volt egy 10 perces jó periódusuk, mikor a Barca nagyon leült. De az egyenlítés után megnyomták a fiúk a meccset, és bizony volt egy-két szép helyzete, Messinek is.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.28. 12:37:46

Nem tudom, van-e statisztika arról, hogy melyik időszakban lőttük a góljaink többségét, de nekem az a gyanúm, hogy az első 15 percben a legkevesebbet sikerült.

Igen ez így van. De a tavalyi szezonban én több meccsre is emlékszek, amikor az első 15-20 percben már betaláltunk, így tudtuk szépen játszani a játékunkat, hiszen egy védekező csapatnak is muszáj volt kitámadnia. Viszont ebben a szezonban, kevés gólt szerzünk a meccs ezen időszakában. Én azt mondom, ha a fiúk a liga csapatainak nagy része ellen egy félidőt meghúznának, a másik játékrészben sokkal nyugodtabban járathatnánk a labdákat...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.28. 12:27:29

miihii írta: És mi EZEKET A NEM SOK MINDENEKET nagyon szeretjük :wink:
Na, ezt hívják lefocizásnak :)
Mintha bóják lennének szegény blanco-k.

De általánosságban véve a témát, úgy fogalmaznék, hogy végre volt egy olyan Classico, ahol a Madrid méltóan játszott a nevéhez (leszámítva a rugdalózásokat). 30-40percig tudták azt játszani ellenünk is, amit a csapatok 95%-a ellen tudnak.
Halkan azért hozzátenném, hogy a Barca csúnyán visszavett a második félidőben, így azért semmiképp sem jelenteném ki, hogy a Madrid felnőtt hozzánk.

A másik meg: a meccsek első perceit mindig megszenvedjük. És az az érzésem, hogy erre tudatosan rájátszanak nem először. Egyébként jól teszik, mert ez azt jelenti, hogy felkészülnek ellenünk rendesen. A mi passzolgatós játékunkat csak úgy tudjuk művelni, ha már elértünk egy bizonyos fordulatszámot - ami természetesen nem az első időszakban történik.
Nem tudom, van-e statisztika arról, hogy melyik időszakban lőttük a góljaink többségét, de nekem az a gyanúm, hogy az első 15 percben a legkevesebbet sikerült.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 12:16:46

Azért már most kiváncsi vagyok a jövő évre. Brutális lesz, hiszen a játékosok nagy része ott lesz az EB-n is. Mind Barca, mind Real oldalról.
Ez nagy lehetőség lesz a kis csapatoknak, hogy az agyonterhelt, fáradt játékosok ellen alkothassanak valamit.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 12:00:03

miihii írta:
G.Gabe írta:Emlékeztek, mikor a ZTE verte a Népstadionban 1-0-ra a MU-t?
Akkor Koplárovitsról még dalt is írtak.
Én elég élénken,mivel ott is voltam :P
De azért nem hiszem,h össze lehet hasonlítani a kettőt.Nincsen 64 osztálynyi különbség a két gárda között :wink: (Cs egy :twisted: )
Az igaz, hogy nincs. Csak erről az önfeledt örömünnepről ez jutott az eszembe. És valószínűleg CR sem fog ezek után eltűnni, ahogy Béluskánk.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 11:57:48

d írta:A meccs hevében elsőre én is azt mondtam, hogy lefociztak minket. Érthető szerintem, hogy a jobb játékot látva az örömittas Madrid szurkolók is így látják. Higgadtabb fejjel újranézve a mérkőzést viszont azt mondom, hogy azért ennyire nem volt vészes. Az egy remek és igaz közhely, hogy minden gól védelmi hibából születik, de nem mindegy milyenből. Tény, hogy a letámadással kényszerítették ki a játékosainkból a buta hibákat, mint például hogy Piqué otthagyja a lasztit Higuainnak, hogy Piqué fejberúgja az egyik támadót és pont Benzemához pattan a labda, hogy Pinto odapasszlja Higuainnak, et cetera, viszont ezek olyan hibák, amikről tudjuk, hogy egy igazán éles Barcelona nem követ el. Az ilyen NAGYON BUTA hibákon kívül annyira sok helyzete nem volt a Realnak, nem több, mint a Barcának.
Az a véleményem hát, hogy HA odakoncentrálunk elöl-hátul, akkor bizony még mindig simán jobbnak kell lenni a Realnál. Az tény, hogy sajnos idén ez már nem jellemzője a csapatnak és ez leginkább mentális okokra vezethető vissza. Abban csak bízni lehet, hogy Guardioláék megfelelően fel tudják pörgetni a csapatot idővel, mást nem tehetünk.
Az biztos, hogy nevetséges bénázások mentek hátul rendesen.
Ez nem a Real érdeme volt, azt ismerjük el. Hányszor volt olyan, még ezen a meccsen is, hogy hat Real játékos között ketten-hárman röhögve kipasszolgatták a labdát.
A barcagyűlölő haverom is elismerte, hogy csak azért lett 2-2, mert a a Barca agyonbénázta a meccset. és ez a statisztikákból is kiderül. A Real csak eggyel többszőr rúgott kapura. Ez nem egy lefocizásra utaló jel. Ahogy az sem, hogy a labda is nálunk volt többet.

Valami a fejekben nincs rendben, totális dekoncentráltság volt a fiúkban.
Valószínűleg ez a túlzott terhelésre írható többek között. Sajnos a rotáció sem úgy működik, ahogy kellene, rengeteg a sérült, és az újoncok sem teljesítenek a legjobban.
Thiago és Cuenca is látványosan visszaesett.

Egyébként lehet, hogy Messi sem parádézott úgy a meccsen, ahogy szokott, de szerintem nagyon akart. Meg lehet nézni, hogy tőle szokatlanul hányszor visszatámadott, és labdát szerzett még a Real térfelén.

Az elvakult Real szurkolóknak egy megjegyzés:
Hát ez a Real... Mindent elkövetett a Barca, hogy megnyerjék a meccset (mármint a Real), még gólpasszokat is adtak nekik (ld Piqué 16. mp, vagy Pinto), de még így sem tudtak nyerni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.28. 11:54:17

G.Gabe írta:Emlékeztek, mikor a ZTE verte a Népstadionban 1-0-ra a MU-t?
Akkor Koplárovitsról még dalt is írtak.
Én elég élénken,mivel ott is voltam :P
De azért nem hiszem,h össze lehet hasonlítani a kettőt.Nincsen 64 osztálynyi különbség a két gárda között :wink: (Cs egy :twisted: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.28. 11:41:00

Emlékeztek, mikor a ZTE verte a Népstadionban 1-0-ra a MU-t?
Akkor Koplárovitsról még dalt is írtak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.28. 11:04:40

A meccs hevében elsőre én is azt mondtam, hogy lefociztak minket. Érthető szerintem, hogy a jobb játékot látva az örömittas Madrid szurkolók is így látják. Higgadtabb fejjel újranézve a mérkőzést viszont azt mondom, hogy azért ennyire nem volt vészes. Az egy remek és igaz közhely, hogy minden gól védelmi hibából születik, de nem mindegy milyenből. Tény, hogy a letámadással kényszerítették ki a játékosainkból a buta hibákat, mint például hogy Piqué otthagyja a lasztit Higuainnak, hogy Piqué fejberúgja az egyik támadót és pont Benzemához pattan a labda, hogy Pinto odapasszlja Higuainnak, et cetera, viszont ezek olyan hibák, amikről tudjuk, hogy egy igazán éles Barcelona nem követ el. Az ilyen NAGYON BUTA hibákon kívül annyira sok helyzete nem volt a Realnak, nem több, mint a Barcának.
Az a véleményem hát, hogy HA odakoncentrálunk elöl-hátul, akkor bizony még mindig simán jobbnak kell lenni a Realnál. Az tény, hogy sajnos idén ez már nem jellemzője a csapatnak és ez leginkább mentális okokra vezethető vissza. Abban csak bízni lehet, hogy Guardioláék megfelelően fel tudják pörgetni a csapatot idővel, mást nem tehetünk.
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.27. 22:08:47

Pavel írta:Már unalmas ez lefocizós duma. A nagy számok törvénye alapján néha jobban kell, hogy játszanak ellenünk, mert csak nem egy megye hármas csapat, hanem a Madrid.
Ez volt az a meccs amelyen semmit sem veszíthettek, csak nyerhettek. Ha kiesnek simán, mondhatják, hogy ez van és kész, ezzel nincs új a nap alatt. Ha egy ilyen meccsen esnek ki, akkor lehet a külső körülményekre, a bíróra, a labdára, a FIFA-ra fogni stb.
Nem velük kell foglalkoznunk, hanem magunkkal. Voltak visszatérő hibáink azokat kell megfejteni, hogy hogyan lehet kiiktatni a játékunkból. A holnapi meccs sokkal jobban érdekel, mint egy-két ember rinyálása a szerdai meccsről, meg az, hogy hogyan pótoljuk a két kiesett emberüket.
Tökéletessen egyetértek.
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.27. 22:02:56

Már unalmas ez lefocizós duma. A nagy számok törvénye alapján néha jobban kell, hogy játszanak ellenünk, mert csak nem egy megye hármas csapat, hanem a Madrid.
Ez volt az a meccs amelyen semmit sem veszíthettek, csak nyerhettek. Ha kiesnek simán, mondhatják, hogy ez van és kész, ezzel nincs új a nap alatt. Ha egy ilyen meccsen esnek ki, akkor lehet a külső körülményekre, a bíróra, a labdára, a FIFA-ra fogni stb.
Nem velük kell foglalkoznunk, hanem magunkkal. Voltak visszatérő hibáink azokat kell megfejteni, hogy hogyan lehet kiiktatni a játékunkból. A holnapi meccs sokkal jobban érdekel, mint egy-két ember rinyálása a szerdai meccsről, meg az, hogy hogyan pótoljuk a két kiesett emberüket.
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.27. 21:15:38

Légyszíves figyelj oda arra,h kettőnél többet ne idézz!Törölj ki az előzményekből és úgy reagálj,vagy a te post-od kerül törlésre,de 5 ilyen után egy hét pihi. Plusz az OFF jellegű kommentekre is figyelj,mert nem kapcsolódik a témához az avatarkép fejtegetése.Ez is törlendő és szankcióval jár.A továbbiak előtt kérlek olvasd el a fórumszabályzatot,a későbbi problémák elkerülése érdekében.Köszi! m.
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.01.27. 21:09:13

csababarca írta:Hagyjátok már őket,komolyan, szerintük a 3-2es szuperkupa visszavágónál is lefociztak minket...
Akkor vakon van pár madridista a focit illetően hogy az hihetetlen.
Én úgy hívom ezt, hogy ők a Real TV-n nézik a meccseket. :D Ott teljesen más adás van, a valóságtól 180 fokos fordulatban néznek minden meccset. :D Természetesen minden szabálytalanság, amit elkövetnek, azt a Barça játékosai követnek el, a gólokat, amit Messiék szereznek, azt Ronaldóék szerzik és így tovább. :) Teljesen más világban élnek a Real Madrid szurkolói. Akár a magyar, akár a külföldi szurkolókról, játékosokról van szó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.27. 21:03:51

Am sztem egy kicsit fura képzavarral élve saját magukat focizták le.Amikor a labdával foglalkoztak,sokkal több labdarúgásra,játékra emlékeztető dolgot műveltek,mint kis túlzással az elmúlt 6 meccsen összesen.És ezzel már partiban is voltak velünk,mitöbb még jobbak is ezen a meccsen.Ezt már értékelhetik lefocizásnak,de mondom,nem minket játszottak le a pályáról,hanem a saját maguk árnyékán nőttek túl nem kicsit.És ennek örvendenek annyira,h kicsit a fejükbe is szállt...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.27. 21:01:53

Hagyjátok már őket,komolyan, szerintük a 3-2es szuperkupa visszavágónál is lefociztak minket...
Akkor vakon van pár madridista a focit illetően hogy az hihetetlen.

Nem bírják most elviselni,hogy végre évek óta játékban is felvették velünk a versenyt,megközelítettek minket egyes periódusokban,de még így se sikerült nyerniük.
Frusztráló érzés lehet ezt elhiszem,de ne boruljanak már el ennyire,hogy lefocizásról beszéljenek. :roll:
(arról senki nem beszél,hogy a szerdai meccsen is gusztustalanul rugdosódtak...szóval ilyen téren meg semmit sem változtak.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.27. 20:57:09

Grat... hol volt ebben a szító? :D Értlmes eszmecserét probálok tartani de e két szurkolótábor között soha nem lesz ilyen... mer mindenki a saját szemszögéből látja a dolgokat... de mindegy ezzel be is fejezzem az ide írogatásaimat inkább megmaradok a csendes nem írógató embernek aki eddig voltam... Fogyatékos? Gondolkozz már öcsém hogy mit írogatsz mert ezzel csak magadat és az értelmes szurkolótársaidat minősited.
Im log out. :roll:
Értelmes eszmecsere? Ahhoz 2 fél kell...Nem láttad amit Matiy belinkelt? Akkor tessék: http://www.eredmenyek.com/merkozes/Cd6A ... tisztikaja
Egyébként ha megnézel 1 összefoglalót, akkor nem látod, azt a lefocizást...több lehetőségetek volt, de nem 2x több...a mi védőink gólpasszt adtak Higuaínnak, de nem tudta belőni...sajnálom a Reált, mert jók voltak, csak nem eléggé... :lol: A lefocizást, azt nem döntetlenre szokták mondani...én minimum 2 gól különbségre használnám ezt a kifejezést... :wink: Nekem úgy tűnt, hogy jobb volt a Reál, de szerintem ez a meccs messze volt azért attól, hogy lefocizzanak minket, de lehet tévedek, mert én 1 elvakult drukker vagyok!! :lol:
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.27. 20:56:22

Mivel még január van, 2012-ben nehéz lett volna bármit is nyerni.
Nem mondod!? 8) A mondandóm lényege arra vonatkozott, hogy ahogy még mi is nyerhetünk, illetve veszíthetünk további trófeákat is, a Barca 2012-ben ugyancsak! A bajnokságot 5 ponttal vezetjük, a Kupát tudtommal még ti se nyertétek meg (az más kérdés, hogy innentől kezdve favoritnak számítotok, de a Valencia, Bilbao duó okozhat még kellemetlen meglepetést), a BL. meg ugye még a jövő zenéje!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2012.01.27. 20:58:52-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.27. 20:25:15

Legkisebbtobi írta:
Lefocizták: a barcának csak egy védelmi hibát sikerült kihasználnia. Meghát lőttek egy csodaszép gólt.. de ezen kívül a szinészkedésen kívül nem sok mindent csináltak...
És mi EZEKET A NEM SOK MINDENEKET nagyon szeretjük :wink:

A lefocizás nem ott kezdődik,h fél órán keresztül sokkal jobban játszatok,aztán a gól után összeestek,aztán keresitek a labdát,aztán sikerül kihasználnotok két védelmi hibát,aztán van megint egy jó 10-15 percetek,aztán meg kiegyenlített a vége.

Első posztnak nem rossz,de ilyenekért felesleges volt...

Dzsukela írta: Azthiszem, hogy a modik nevében is beszélhetek most:
Ez nem olyan szurkolói oldal, ahol lehet feleslegessen vitákat szitani, és nem fogunk nekiesni egy fogyatékos Real drukkernek. Ha ilyet akarsz irni, akkor menj a "korona mögött" madridi blogra, ahol kiadhatod magadból az indulatokat.

UI: ott még a saját játékosukat is sarazzák.(Matyi, ezt nem neked irtam :lol: :lol: :D :D )
Köszi a fogadatlan prókátorkodást,de a modik majd a saját nevükben írnak,ha olyat tapasztalnak ;) De akkor sem fognak fogyatékosozni egy fórumert sem,mert egyrészt nem túl elegáns,másrészt példamutatás kedvéért. Továbbmegyek. Egyelőre igen friss hús vagy itt még te is ahhoz,h elküldözgess akárkit akárhova,ezt nem bántásból mondom.Ha vmi gubanc van,akkor majd mi elküldjük az illetőt pihenőre,rendben?Kössszentyű :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.01.27. 20:42:26-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése