Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.09. 17:51:24

Aha, már értem. A spec5 már az Inter utolsó évében a Madridot trenírozta csak még nyerni akart velük egy BL-t és így hivatalosan ott maradt.
Akkor az elődöntőt ezért kellett haveri bírónak vezetni, nehogy még egy évet ott kelljen maradnia.
A spec5 első küldetése az volt, hogy akadályozza meg a Barcát, nehogy a szentélyükben nyerjék meg újra a BL-t.
Ezeket eddig nem tudtam. :oops:
A tekintély nélküli edző sokkal jobban játszott a csapatom ellen az első meccsünkön, mint a spec5 csapata.
Azzal a taktika nélkül futkorászással is jobban megszorongattak minket, mint a spec5 az első évében.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.09. 11:33:19

Hát elvileg csak két olyan játékost vett meg akik most húzóemberei a csapatnak: Özil és Di Maria. A Ronaldo-Alonso-Kaka tengely már ott volt Madridban az érkezése előtt... a védelemben Carvalho nekem nem egyértelmű hogy olyan sokat javított volna, Sahin nem is játszik...

no mindegy. csak megjegyeztem
Ez Pavel kollégának is szól! Csak míg a C.Ronaldo-Xabi Alonso-Kaká tengely Pellegrinitől függetlenül érkezett (Karimmal egyetemben tisztán Perez igazolások voltak); a 2 Aranylabdást pl. hamarabb szerződtették, mint a chilei edzőt, aki amúgy is csak egy báb, illetve C-terv volt! Addig a többiek mind egytől-egyig José kívánságára érkeztek! Arról már nem is beszélve, hogy Pelle alatt semmiféle koncepció nem volt tapasztalható --> szisztéma és taktika nélküli futkorászást láttunk csupán, semmi mást, mindennek az élén pedig egy tekintély nélküli edző állt! :oops:


Sahin meg szimplán sérült volt egészen november végéig; 0 előszezonnal a háta mögött fizikálisan a béka s...e alatt volt! Emellett továbbra is fájdalmat érzett a térdében, így Mou.-val közösen úgy döntöttek, hogy addig amíg teljesen készen nem áll, nem játszik! Egyébként a kövi 2 meccsen elvileg már ismét játszani fog!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.09. 09:37:48

Kép
Kép
Kép
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.09. 07:39:48

madridronie írta: Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :oops:
Csak annyira, mint te.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2012.02.09. 06:09:58

madridronie írta:
Mou Mancini munkájából és az ő által felépített csapatból élt. Sőt most Pellegrini lerakott alapjaiból építkezik.
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :oops:

Hát elvileg csak két olyan játékost vett meg akik most húzóemberei a csapatnak: Özil és Di Maria. A Ronaldo-Alonso-Kaka tengely már ott volt Madridban az érkezése előtt... a védelemben Carvalho nekem nem egyértelmű hogy olyan sokat javított volna, Sahin nem is játszik...

no mindegy. csak megjegyeztem
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.09. 04:36:24

R.M.C.F. írta:Ez a nyilatkozat egy olyan ember szájából hangoztak el, aki nem tudott akkora magasságokba érni, mint akikről beszélt.

Messit saját nevelésnek lehet tekinteni! A Barcában lett igazi profi focista. Az alapokat nem itt tanulta, de ha sarkítva nézzük, akkor nagyon sok játékosra nem lehet mondani, hogy saját nevelés... Savanyú a szőlő kéremszépen alássan'
a hozzászólásból ítélve te nem az az R.M.C.F vagy, aki már jár itt egy szerény estét :D
üdv :)

a témához :
én anno azt olvastam, hogy 900 dollár volt havi szinten a kezelése messinek.
az kb. 200.000 forint lehet a mai árfolyamon.
egy river plate nagyságú klubnak ez problémát jelentett ? megértem, hogy egy 12-3 éves gyerek lutri, de ha látták rajta, hogy tehetségesebb mint a társai, szerintem belefért volna, ha igazán akarják.
bár lehet ennyire csórók az argentin klubok, de magyarországon megye 2-ben láttam már 80.000-es havi fizetést.
nem hiszem el, hogy akit elvileg az egyik legtehetségesebb fiatalnak tartottak egész argentinában, nem ért meg ennyit nekik, vagy másnak.

de mi jóóóóól jártunk. 8)
R.M.C.F.
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.02.08. 15:47:48

2012.02.08. 20:48:33

Ez a nyilatkozat egy olyan ember szájából hangoztak el, aki nem tudott akkora magasságokba érni, mint akikről beszélt.

Messit saját nevelésnek lehet tekinteni! A Barcában lett igazi profi focista. Az alapokat nem itt tanulta, de ha sarkítva nézzük, akkor nagyon sok játékosra nem lehet mondani, hogy saját nevelés... Savanyú a szőlő kéremszépen alássan'
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.02.08. 20:48:29

lui1698 írta:http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=12614

„Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”

Vicces bácsi.
:lol:
Vicces. Ez józan volt amikor nyilatkozott?!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 20:31:19

szszabolcs19 írta:Csak hogy tisztában legyetek...:
Leó akkor konkrétan sportolásra alkalmatlan fizikai állapotban volt!!! Nem azért, mert nagyon kicsi volt, hanem az izomzata miatt is!!! Nézzetek utána! Ennyi erővel a világból a cselgép játékosok felét ki lehetne tiltani, mert kicsi...:S
Egyszerűen azért gondolta a barca, hogy messit érdemes felvenni és kifizetni a kúráját, mert a technikai képzettsége és labdakezelési technikája már akkro is kimagaslott (Most is szerintem:P) És mint tudjuk, most is és akkor is a La Masia növendékeinek ez volt az egyik alappillére (technika, labdakezelés, passzolás, döntések) Ez tény, nem a levegőbe beszélek!!!

Üdv: Szab
Köszi, de így is tisztában voltam vele. Sok újat nem mondtál. Az, hogy tehetsége van, természetesen nem jelenti azt, hogy fizikailag is készen van. Hogyan is lehetne alig túl az első ikszen??? Nem ez volt a mérvadó. De a mai napig sem az. Azt idővel építik fel, őt a cselezőkészsége és a gólérzékenysége tett hiressé. Emlékezhetsz, amikor a felőttcsapatban is még csak egy játékos volt a többi közül, még akkor sem volt a legjobb fizikai állapotban. Sokszor volt sérült, de idővel magára szedett annyi izomzatot, megtanult úgy játszani, hogy a durva védők belépőire is kellett figyelnie. Ma pedig már alig sérült, és ha van egy apróbb sérülése, azt is két meccs között kipiheni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.08. 20:29:02

Mou Mancini munkájából és az ő által felépített csapatból élt. Sőt most Pellegrini lerakott alapjaiból építkezik.
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :oops:
Csak arra akarok rámutatni, hogy a két portugál közti időszak edzőit nem kellene ennyire lenézned.
Ember, de ki nézi le őket??? :roll: Ancelotti-t és Hiddink-et kifejezetten nagy edzőnek tartom; a többire meg fölösleges válaszolnom, mert úgysem értjük egymást!
Amúgy én sem vagyok szakértő, de ilyen butaságokat nem szokásom leírni.
Én kérek elnézést maestro! 8)
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.08. 20:13:41

Lionel85 írta:
sjd írta:
Lionel85 írta:Már bocs, de az nem a csapat hibája... Volt egy akkor 12-13 éves srác, akihez mérten volt egy igencsak borsos injekció-kúra. Ők ezt nem vállalták be. Nem tudom, hogy látták-e a tehetségét, de úgy voltak vele szerintem, hogy így is évről-évre rengeteg tehetséget nevelnek ki anélkül, hogy plusz kiadásokba vernék magukat, így lemondtak róla. Argentína a 2000-es évek elején komoly csődben volt. Minden pesót megbecsültek akkoriban.
Ez teljesen igaz, csak számomra így egy kicsit fals, hogy már akkor is Argentína legjobbja volt, mert akkor nem csak egy lett volna a sok közül, akiket injekció-kúra nélkül is ki tudtak nevelni...
"Argentína legjobbja" és "az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában" között szerintem van különbség. Én ebből nem veszem le azt, hogy ő akkoriban is a No.1 volt. Egy nagyon tehetséges kis srác volt, akit csupán akkor leírtak, amikor látták a magasságát. Egyébként így tett Carles Rexach is, vagy Josep María Minguella, ha jól tudom, mert ők is azt mondták, hogy kicsi a gyerek, mit akarnak vele? Aztán meglátták játszani. Rexach sem a semmiért igazolta le azon nyomban. A Barcelona sem brahira fizette ki végül a teljes kúrát. Mert láttak benne fantáziát. Argentínában is láttak, de ott nem tudták kifizetni.
Csak hogy tisztában legyetek...:
Leó akkor konkrétan sportolásra alkalmatlan fizikai állapotban volt!!! Nem azért, mert nagyon kicsi volt, hanem az izomzata miatt is!!! Nézzetek utána! Ennyi erővel a világból a cselgép játékosok felét ki lehetne tiltani, mert kicsi...:S
Egyszerűen azért gondolta a barca, hogy messit érdemes felvenni és kifizetni a kúráját, mert a technikai képzettsége és labdakezelési technikája már akkro is kimagaslott (Most is szerintem:P) És mint tudjuk, most is és akkor is a La Masia növendékeinek ez volt az egyik alappillére (technika, labdakezelés, passzolás, döntések) Ez tény, nem a levegőbe beszélek!!!

Üdv: Szab
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.08. 20:11:36

madridronie írta:Ilyet ki mondott??? :D Csak annyit jegyeztem meg, hogy egészen Villas-Boas érkezéséig a Chelsea edzői; Grant, Scolari, Hiddink, Ancelotti mind egytől-egyig az ő munkájából, felépített csapatából élt! :wink:

Igazad van, tényleg nem vagyok egy szakértő (szemben ugye veled), de véleményem azért még lehet a dolgokról! 8)
No, már megint azt írtad le.
Ilyen erővel azt is mondhatnád, hogy Mou Mancini munkájából és az ő által felépített csapatból élt. Sőt most Pellegrini lerakott alapjaiból építkezik.
Csak arra akarok rámutatni, hogy a két portugál közti időszak edzőit nem kellene ennyire lenézned.
Amúgy én sem vagyok szakértő, de ilyen butaságokat nem szokásom leírni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 19:59:33

sjd írta:
Lionel85 írta:Már bocs, de az nem a csapat hibája... Volt egy akkor 12-13 éves srác, akihez mérten volt egy igencsak borsos injekció-kúra. Ők ezt nem vállalták be. Nem tudom, hogy látták-e a tehetségét, de úgy voltak vele szerintem, hogy így is évről-évre rengeteg tehetséget nevelnek ki anélkül, hogy plusz kiadásokba vernék magukat, így lemondtak róla. Argentína a 2000-es évek elején komoly csődben volt. Minden pesót megbecsültek akkoriban.
Ez teljesen igaz, csak számomra így egy kicsit fals, hogy már akkor is Argentína legjobbja volt, mert akkor nem csak egy lett volna a sok közül, akiket injekció-kúra nélkül is ki tudtak nevelni...
"Argentína legjobbja" és "az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában" között szerintem van különbség. Én ebből nem veszem le azt, hogy ő akkoriban is a No.1 volt. Egy nagyon tehetséges kis srác volt, akit csupán akkor leírtak, amikor látták a magasságát. Egyébként így tett Carles Rexach is, vagy Josep María Minguella, ha jól tudom, mert ők is azt mondták, hogy kicsi a gyerek, mit akarnak vele? Aztán meglátták játszani. Rexach sem a semmiért igazolta le azon nyomban. A Barcelona sem brahira fizette ki végül a teljes kúrát. Mert láttak benne fantáziát. Argentínában is láttak, de ott nem tudták kifizetni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.08. 19:50:29

Lionel85 írta:Már bocs, de az nem a csapat hibája... Volt egy akkor 12-13 éves srác, akihez mérten volt egy igencsak borsos injekció-kúra. Ők ezt nem vállalták be. Nem tudom, hogy látták-e a tehetségét, de úgy voltak vele szerintem, hogy így is évről-évre rengeteg tehetséget nevelnek ki anélkül, hogy plusz kiadásokba vernék magukat, így lemondtak róla. Argentína a 2000-es évek elején komoly csődben volt. Minden pesót megbecsültek akkoriban.
Ez teljesen igaz, csak számomra így egy kicsit fals, hogy már akkor is Argentína legjobbja volt, mert akkor nem csak egy lett volna a sok közül, akiket injekció-kúra nélkül is ki tudtak nevelni...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 19:47:36

sjd írta:
lui1698 írta: „Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”
Ahhoz képest, h Argentína legjobbja volt, ahhoz mégsem volt elég tehetséges, hogy a River fizesse a kezeléseit...
Már bocs, de az nem a csapat hibája... Volt egy akkor 12-13 éves srác, akihez mérten volt egy igencsak borsos injekció-kúra. Ők ezt nem vállalták be. Nem tudom, hogy látták-e a tehetségét, de úgy voltak vele szerintem, hogy így is évről-évre rengeteg tehetséget nevelnek ki anélkül, hogy plusz kiadásokba vernék magukat, így lemondtak róla. Argentína a 2000-es évek elején komoly csődben volt. Minden pesót megbecsültek akkoriban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.08. 19:45:48

madridronie írta:
Véleményem szerint az Interrel egy óriási szerencse malaccal nyert bl-t persze minden elismerésem ez ügyben felé
Triplázni csak mákkal nehezen lehet! Emellett abban az évben az Interrel kiejtette a Chelsea-t; fáj vagy sem a Barcát is és a döntőben viszonylag könnyedén lelépte a Bayern Münchent gárdáját is! :wink:
de pl a chelsivel mit is ért el???
A BL.-en kívül mindent megnyert velük, amit csak meg lehet nyerni (volt amit többször is)! :oops:
Az angol kupát vagy mire gondolsz:))))))))))))))))

Egy csapatot mindig a bl szereplése minősít a többi csak mellékes dolog:)
A bl nél is fontos hogy ne százezer évben egyszer mert szerencse is lehet,az a jó csapat aki éveken át ott tud maradni a közelében lásd galaktikusok,vagy a mostani barca...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peccerta 2012.02.08. 19:48:47-kor.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.08. 19:43:16

lui1698 írta: „Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”
Ahhoz képest, h Argentína legjobbja volt, ahhoz mégsem volt elég tehetséges, hogy a River fizesse a kezeléseit...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 19:43:07

lui1698 írta:http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=12614

„Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”

Vicces bácsi.
A linkre nem mentem rá, mert szennyes oldalra nem megyek, csak ezt a pár kiragadott sort olvastam el. Túlságosan messze nem járt az igazságtól. Ha marad otthon, mert tegyük fel, a Newell's vagy a River tudta volna állni a kezelési költségeket, akkor is írtó jó játékos lett volna belőle. Az viszont elvitathatatlan, hogy azért, mert háromszoros Aranylabdás, és a világ elsőszámú sztárja, a Barcelona edzőinek nagy érdeme van. Felvette az európai mentalitást igen fiatalon, elsajátította ezt a kultúrát. A tehetségre építettek még rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2012.02.08. 19:44:00-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.08. 19:37:43

lui1698 írta:http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=12614

„Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”

Vicces bácsi.
Nyilván van benne valami igazság, de ugyanakkor erős túlzás is.
Az idézetből indulok most ki: Argentína "egyik legtehetségesebb srácából" itt lett a világ legjobb játékosa cca. 10 év alatt...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.02.08. 19:29:53

http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=12614

„Messi legfeljebb idézőjelek közt a csapat neveltje. Mindig is nyilvánvaló volt, hogy ő az egyik legtehetségesebb srác egész Argentínában. Így igazolták őt le. Nem ők csináltak belőle játékost. Messi már akkor is Messi volt, csak csiszoltak rajta.”

Vicces bácsi.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.08. 11:02:21

Nehogy azt mond már, hogy Carlo sz** edző, mert akkor nem értesz a focihoz.
Ilyet ki mondott??? :D Csak annyit jegyeztem meg, hogy egészen Villas-Boas érkezéséig a Chelsea edzői; Grant, Scolari, Hiddink, Ancelotti mind egytől-egyig az ő munkájából, felépített csapatából élt! :wink:
mert akkor nem értesz a focihoz.
Igazad van, tényleg nem vagyok egy szakértő (szemben ugye veled), de véleményem azért még lehet a dolgokról! 8)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.08. 08:11:33

madridronie írta:Pedig véleményem szerint ez is jelentősen hozzájárult a dolgokhoz!:wink: Az Internél milyen jelentős játékos mozgás volt a távozása után??? Benítez gyakorlatilag ugyanazzal a kerettel csúnyán betlizett! :oops: A Chelsea egészen idáig (a mostani idény kezdetéig) szintén az ő munkájából, felépített csapatából élt (tavaly David Luíz és Torres sem volt még tényező, mondjuk a spanyol most sem az)! :oops:
No, nézzük csak!
Cselszkij. Úgy emlékszem, hogy év közben távozott és év végén egy neve nincs edző elvitte a csapatot a BL döntőbe, ahova neki nem sikerült.
Nehogy azt mond már, hogy Carlo sz** edző, mert akkor nem értesz a focihoz.
Inter. 2006-ban kiherélték az olasz csapatokat, kivéve az Intert. A hazai bajnokság kipipálva évekig. Nemzetközi porond és a BL győzelem. Tudod azt bánt engemet, hogy amikor a Barca 2009-es BL győzelmét kéritek számon akkor jön a bírózás. Igen el lehet ismerni, hogy volt néhány véleményes tizi, de 10 embert nem tudtak megverni. Az Inter a következő évben sokkal több segítséget kapott a két meccsen, mint mi anno. Haver bíró, lesgól, meg nem adott tizi csak az első meccsen. A visszavágón meg nem adott gól. Mielőtt szóvá tennéd a kiállítást, csak mondom két sárgával ment ki. Busi leskelődött az igaz, de nem erre kell kihegyezni.
Benitez. Nyert egy olasz szuperkupát és egy klub vb-t. A bajnokságban nem vezetett. Kérdem én ez annyira leülés?
Végezetül egy kérdés. Mi lett volna a Cselszij-jel vagy az Inter-rel, ha marad? Lehet nem jutnak el a döntőbe. Lehet, hogy nem nyerték volna meg a két kupa közül az egyiket. Ezt soha nem fogjuk megtudni.
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2012.02.08. 06:52:18

miihii, +1 like
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.07. 22:26:56

madridronie írta:
idő kellett a szellőztetéshez a cselszkijnek és úgy tűnik az internek is...
Ja, aztán meg lehet nézni, hogy most hol vannak ezek a csapatok a nagy szellőztetésben --> a béka s...e alatt! :roll:
Erről beszélek én is!Amíg "ki nem űzik a gonoszt",addig ott is maradnak.De kevésbé elborult fogalmazással:meg lehet nézni,h mennyire összeestek a portugál után,ami jelzi,h a maga nemében páratlan fanatizálást,egységet fejleszt ki a játékosainál,amit utána emberfia nem képes kezelni.De ezzel sajnos nem feltétlenül pozitív jellemzést adtam róla,mert a sajátságos stílusára is faragja a keretet és megmérgezi a levegőjüket azzal a patkány mentalitással,ami vele jár.

A cselszkijnél is megvoltak a verőemberei,és ha szorult a hurok,nem átallottak bevetni a piszkos módszereket. Angol bajnokság lévén a keménység jobban belefért,mint máshol Európában,így ez feküdt neki(k). De amire én speciel gondolok,az olyan esetek,mint a Del Horno vs Messi affér,ami elég emlékezetes volt,lévén abszolút nem a labdára ment,hanem a babára,de arra teljes erővel,dühből. Ugyanezt hozta ki a madridból is,lásd Ramos csökkentértelmű belépőjét,amit említettem fent. Nem azt mondom,h cs nála fordulnak ezek elő,mert nyilván nem.De egész érdekesen az ő csapatainál vhogy a túlzott agresszió a velejárója lesz a játéknak és teljes támogatást nyújt ehhez.Pedig piszok gyorsan ki kéne ezeket irtani a fociból,nem az egyik legnagyobb erénynek lenni,ami után még ő lázad....
Jah,az inter kimaradt. Arról meg nem is kell sok komment.Szabad kezet kapott,össze is rakott olyan bunyósválogatottat,amit ritkán látni. Kőkemény gyerekekkel operált és nem éppen sebészi precizitással,inkább egy baltás gyilkoséval. Olaszban sem piti kisasszony foci megy,uh lényegében ez is neki való lenne. De itt spanyolban is meg tudta honosítani a paraszt stílusát,pedig nem hittem,h a habfehér úriembereknél is menni fog.

A lényeg az,h a saját képmására formálja a csapatait és ezekkel cs ő tud dolgozni.Az utána lévőknek meg fel van adva a lecke ,mire lefuttatják az összes vírusirtót a rendszeren és méregtelenítik a szervezetet...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 21:06:51

Véleményem szerint az Interrel egy óriási szerencse malaccal nyert bl-t persze minden elismerésem ez ügyben felé
Triplázni csak mákkal nehezen lehet! Emellett abban az évben az Interrel kiejtette a Chelsea-t; fáj vagy sem a Barcát is és a döntőben viszonylag könnyedén lelépte a Bayern Münchent gárdáját is! :wink:
de pl a chelsivel mit is ért el???
A BL.-en kívül mindent megnyert velük, amit csak meg lehet nyerni (volt amit többször is)! :oops:
Válasz küldése