Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.04. 16:41:15

Hát visszaengedtek. :lol: Ha esetleg botlana a Madrid, akkor még a végén izgalmas lehetne. A tegnapi Barca meccsen tényleg balfék volt a bírói 3-as, 2-3 ítélettel is sújtották a Barcát. De nem osztott nem szorzott.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.28. 18:54:34

Hát srácok nem tudom.Belinkeltek egy olyan videót, amin csak az előzmény nincs meg.Guardiola egy fínom odaszúrása (mert szerintem is az volt) kb egyenlővé teszi Mourinhoval.De a hab a tortán, hogy Pepe tehet arról hogy senki sem sérült meg mikor lerúgott valakit.Mourinho még a normális Madrid drukkereket is megvezeti.
A normális Madrid és Barca drukkereket szeretném összehasonlítani.Az itteni madridistákat egyértelműen annak veszem, persze akik régebbóta itt vannak.A normális Barca drukker elítéli a színészkedéseket, elismeri hogy csináljuk néha.Elismeri, hogy habár pár pont igen, de a bajnokság nem a bírókon fog elmenni.Elismeri pl hogy CR világklaszzis, Casillas egy ikon stb.
Ha feljöttök ide, és a Barcelona hibáit akarjátok leírni (amivel nincs is baj, mert akadnak) akkor olyanokat keressetek, amik úgy is vannak.Ha meg a saját csapatotokat akarjátok védeni, akkor olyankor tegyétek, amikor nem csak az elvakultság beszél belőletek.
A normális, tisztánlátó drukkerekről beszéltem, nem az idiótákról és 10 évesekről.És nem olyan témákról, hogy CR meleg, Messi drogos, az Unicef irányítja a futballvilágot.
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.28. 17:12:26

Mivel nagyrészt jogos dolgokat írsz, illetve abban is egyetértek hogy jelentéktelen az ügy, zárjuk is le a dolgot.

Annyit reagálnék még, hogy most nem fogok soronként idézni, de saját magad egy átolvasás után simán kigyűjthetsz 3-4 lekezelő szerkezetet.

Köszönöm,h ezt mondod ;)

Igazad van,elnézést kérek érte még egyszer :oops: m.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.28. 01:51:48

Halfkey írta:
Guardiola kevesebbszer mondott bántóbbnak vélhető dolgot,mint jo5é a tavalyi szezon bármelyik hetében szinte. Uh rossz hasonlat,nagyon rossz.
Állítottam az ellenkezőjét?
De ha neked a két párhuzam mindkét esetben kiegyenlít egymást,hát neked legyen mondva. Ha ugyanolyan volt Pep Pepézése,mint ferninho Pepezése,valamint Pep és jo5é akárcsak megközelítőleg egyformán savazza a riválist,akkor egyrészt gratulálok,másrészt nincs is tovább miről beszélni

Jólvan, te sem alacsony lovon ülsz épp...
Most hasonló stílusban írhatom hogy sajnos nem sikerült felfogni a lényeget, ugyanis nem Pepet savaztam, hanem kíváncsi voltam a bizonyos szempontból hasonló szitu visszafelé való megítélésére (az, hogy egy szempontból hasonló, még egyáltalán nem azt jelenti hogy azonos, vagy hogy más szempontokból nem lehet akár teljesen eltérő. Ismételten nem értem a baromira lenéző fogalmazásmódot, és nem is vitatott, triviális dolgok felhozatalát érvként).
Előbbinél ha te nem látod át,h mennyire nem odavaló mutogatás volt Pepre,ráadásul nyilvánvalóan félresikerült példaként,akkor nem tudok mit csinálni,kifejtettem bővebben is.Kétszer Uh ettől már eltekintenék
Például ez most megint mi? Én írtam, hogy Pep milyen rossz példa volt. Biztos azért tettem mert nem látom be, és nekem aztán hiába fejted ki. Mondanám, hogy a végére egészen belelovaltad magad a lenéző attitűdbe, de már úgy is kezdtél, szóval inkább kapott egyfajta keretet a hszed. :)


A belelátásról emellett annyit, hogy a katalán sajtó sokkal cifrábbakat lát bele. Mindenesetre valószínűleg minden egyes újabb hszben valaki talál majd valamit, amibe belekötne, szóval ha vannak további észrevételek, priviben jöhetnek. :wink:
Lehetséges,h bazinagy paciról írok szted,de kicsit fogom a fejem,amikor ilyen szintű tereferékbe kell bocsátkoznom és mondatonként fejtegetni egy olyan dolgot,ami egy hsz-t ér meg maximum,de jelentéktelen az egész.
mint ahogy volt az a jo5é buzizásnál is.Jeleztem,h szerintem tök felesleges volt Pepet belekeverni a dologba,mert körömpiszoknyit sem változtat a szitun,h gyökér volt a portugál.Mindamellett,h merő fikció,találgatás volt ugye,ellenben a konkrét esettel.

Állítottad e az ellenkezőjét? NEM! Állítottam,h állítottad?NEM :D Én cs ezzel reagáltam arra a sorra,h "ezek után szidjuk evil murinnyót,h állandóan cseszegeti a BARCÁt". Kifejtettem,h mennyire nem egy kávéház a két eset,függetlenül attól,h mit olvasol ki Pep sorai közül...

Tudom,h nem Pepet savaztad,mindössze szerettél volna rávilágítani (sztem tévesen),h a mi edzőnk is odamondogat a másiknak.(Mint ahogy nincs így :) ) Az a bizonyos szempont elég távoli szempont és elhanyagolható,tekintve h mennyire más a kettő.Legalábbis számomra.Ezért sem tudom hasonló megítélés alá venni.A fogalmazásmódért meg bocsánat,de elég fárasztó ilyen piti dolgokról tárgyalni,magyarázkodni,pláne tudva,h múltkori ügy miatti sértettség (?) generálja.Mindazonáltal természetesen hajlandó vagyok elmagyarázni az álláspontomat,ütköztetni is másokéval,de ilyen kaliberű dolgokban untig elég egyszer.Nem kívánja túlzottan a szervezetem a még egyszeri,majd mondatonkénti újabb összevetéseket.

Az utolsó pedig,h mi?Emlékszem,h írtad,szerinted is rossz példa volt akkor Pepet felhozni,mint ahogy arra is,h ferninho álláspontjával viszont egyetértettél ,h bele kell keverni mást,terelésként,mert ez az érvelés egyk formája.
Írtam akkor is,h nem értem mi szükség van rá,legyen Pep v akárki felhozva.(Erre írtam,h ha nem látod át,h miért nincs értelme....) Fikarcnyit se változtat a tényen,h jo5é megvillantott vmicskét ismét a személyiségéből... Am nem értem mi abban a lenézés,h odaírtam,h nem szeretném harmadszor is bővebb lére ereszteni azt az esetet,amit már aktuálisan is elég kimerítően megtettem,ráadásul olvastad is,tehát értelme sem lenne koptatni a billentyűzetem,ismered a véleményem.

Belelátás ügyben meg nem kifejezetten érdekel,h a katalán sajtó mit vél kiolvasni Pep mondatából.Plusz asszem nem velük beszélem meg az ő belelátásukat,hanem veled a tiédet ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.28. 01:20:37

Guardiola kevesebbszer mondott bántóbbnak vélhető dolgot,mint jo5é a tavalyi szezon bármelyik hetében szinte. Uh rossz hasonlat,nagyon rossz.
Állítottam az ellenkezőjét?
De ha neked a két párhuzam mindkét esetben kiegyenlít egymást,hát neked legyen mondva. Ha ugyanolyan volt Pep Pepézése,mint ferninho Pepezése,valamint Pep és jo5é akárcsak megközelítőleg egyformán savazza a riválist,akkor egyrészt gratulálok,másrészt nincs is tovább miről beszélni

Jólvan, te sem alacsony lovon ülsz épp...
Most hasonló stílusban írhatom hogy sajnos nem sikerült felfogni a lényeget, ugyanis nem Pepet savaztam, hanem kíváncsi voltam a bizonyos szempontból hasonló szitu visszafelé való megítélésére (az, hogy egy szempontból hasonló, még egyáltalán nem azt jelenti hogy azonos, vagy hogy más szempontokból nem lehet akár teljesen eltérő. Ismételten nem értem a baromira lenéző fogalmazásmódot, és nem is vitatott, triviális dolgok felhozatalát érvként).
Előbbinél ha te nem látod át,h mennyire nem odavaló mutogatás volt Pepre,ráadásul nyilvánvalóan félresikerült példaként,akkor nem tudok mit csinálni,kifejtettem bővebben is.Kétszer Uh ettől már eltekintenék
Például ez most megint mi? Én írtam, hogy Pep milyen rossz példa volt. Biztos azért tettem mert nem látom be, és nekem aztán hiába fejted ki. Mondanám, hogy a végére egészen belelovaltad magad a lenéző attitűdbe, de már úgy is kezdtél, szóval inkább kapott egyfajta keretet a hszed. :)


A belelátásról emellett annyit, hogy a katalán sajtó sokkal cifrábbakat lát bele. Mindenesetre valószínűleg minden egyes újabb hszben valaki talál majd valamit, amibe belekötne, szóval ha vannak további észrevételek, priviben jöhetnek. :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.28. 00:06:41

Halfkey írta:Bocsássatok meg, de ezen két okból hatalmasat röhögtem.
„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
1, Mást felhozni ugyebár ovis dolog, mint a minap megtudtam.
2. Evil Mourinho mekkora szemétláda, hogy mindig beszól a Barcának.

Egyébként semmi bajom a dologgal, azt nyilatkozik amit akar, csak remélem konzisztensen ítélitek meg a dolgot az eddigi véleményeitekkel :wink: .
Halfkey írta: Benne van amúgy az előző hszemben, hogy miért foglalkozom vele: mert a múltkor még XY tettéhez sehogy sem jött az, hogy mit tesz YZ.
Látom igen mély nyomokat hagyott benned az a múltkori eszmecsere :D

Egészen picit tartom gyermek dolognak ezt,amit csinálsz,h gyorsan kapsz az alkalmon és megpróbálsz visszavágni egy ilyennel...

Vesd már össze kérlek a két szitut:

-jo5é lebuzizza a bírót,majd a "védőbeszéd" az,h Pep is biztos ugyanígy beszél...
- Pep megjegyzi,h összegyűlt Messi 5 sárgája,mint ahogy Pepének is.

Előbbinél ha te nem látod át,h mennyire nem odavaló mutogatás volt Pepre,ráadásul nyilvánvalóan félresikerült példaként,akkor nem tudok mit csinálni,kifejtettem bővebben is.Kétszer :D Uh ettől már eltekintenék ;)

A mostani esetnél meg valóban fura,h miért említi meg Pepét,nem értem az összefüggést. Akármi célja volt ezzel,vagy akármit is akarj belelátni,asszem bőven nem említhető egy lapon egy ilyen madridozás,mint "evil murinnyo" csodálatos oltogatásai,amikre csillió példa volt már.Ezt sem hiszem,h össze lehetne vetni Peppel,uh ez ismét egy nagyon ovis és meglehetősen ostoba párhuzam. Guardiola kevesebbszer mondott bántóbbnak vélhető dolgot,mint jo5é a tavalyi szezon bármelyik hetében szinte :D Uh rossz hasonlat,nagyon rossz.

De ha neked a két párhuzam mindkét esetben kiegyenlít egymást,hát neked legyen mondva. Ha ugyanolyan volt Pep Pepézése,mint ferninho Pepezése,valamint Pep és jo5é akárcsak megközelítőleg egyformán savazza a riválist,akkor egyrészt gratulálok,másrészt nincs is tovább miről beszélni ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.28. 00:00:10

Pep topicba nézz be, volt, vagy talán épp most is erről van szó.
Köszi, átolvastam; hát ott is keményem megy az osztás! :D A tegnapi Pep nyilatkozat, kijelentés majdnem minden megközelítése olvasható ott, kivéve a katalán lapokban ma megjelent felvetést; miszerint Pep részéről ez inkább egy erősen ironikus megjegyzés volt, ami elsősorban a Szövetségnek és a bíráknak szólt, akik "nem engedik", hogy a Barca zsínorban 4x-szer is megnyerje a bajnokságot!
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 23:17:08

Ha szerinted ez ugyanolyan, mint hogy valakinek egy undorító tettét azzal próbálom magyarázni, illetve kimosdatni, hogy azt mondom bezzeg más is biztos csinálja, akkor kicsit el vagy tévedve. olvass vissza és szerintem megérted a különbséget, ha nem akkor pedig kár vesztegetni erre a témára a szót.
Nem akartam ennyire belefolyni a témába, de azért egy picit szállj le a magas lóról. Nézd meg a saját magad által írtakat, azt kivéve hogy az 5 sárgalap valóban nem annyira undorító dolog, pontosan ez történt: valakinek a tette azzal lett kimosdatva, hogy mással is ez a helyzet. Mondom utoljára: ez engem nem zavar, és felőlem meg is ítélheted másképp, de vicces ez a leereszkedő hangnem. Aki nem az angyali ártatlanságot látja a megnyilvánulásban, az akkor nyilván valami értetlen idióta?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.27. 22:02:57

Rui Fariát a bíró a következő okkal állította ki: "A 4. játékvezető figyelmeztetése ellenére sokadjára hangosan, kezét a magasba emelve kelt fel a kispadról tiltakozva." Fariának ez a 3 eltiltása az elmúlt 3 hónapban.
:lol: :lol: :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.02.27. 21:58:15

Legkisebbtobi írta:
Előtte meg lebírkozta arbeloat aki véletlen rálépett a lábára.... sajnos az ilyen előfordul... de pepe vs messihez nem igazán hasonlítható...
Azért ehhez igen nagy vakság kellhet...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.27. 21:57:34

Legkisebbtobi írta:
Barcaman1993 írta: A legjobb példa: http://www.youtube.com/watch?v=zd81eLyCePY
HA jól látom a videó ugyanaz, de Arbeloa barátunk szépen megtapossa Villát, majd felrángatja. Úgy látszik jól emlékeztem.
Előtte meg lebírkozta arbeloat aki véletlen rálépett a lábára.... sajnos az ilyen előfordul... de pepe vs messihez nem igazán hasonlítható...

Napestig lehetne ezen vitatkozni de ezektől a világbajnok focistáktól kicsit nagyob érettségett várna el az ember.. 8)
És véletlen a válla megrándul ezért csap oda ugye? Na szóval, azért mindennek van határa... :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.02.27. 21:53:36

hjajj mi van itt.

Asszem' követem Daffy példáját :?
Abi & Tito
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.27. 21:45:41

Legkisebbtobi írta:
Előtte meg lebírkozta arbeloat aki véletlen rálépett a lábára.... sajnos az ilyen előfordul...
http://www.youtube.com/watch?v=-uiSUzk0 ... re=related

Jaja, véletlenül rálépett, véletlenül előtte bele is könyököl... magadat álltatod haver...
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.02.27. 21:38:35

Még az Arbeloa-Villa esethez hozzátenném, hogy Alvaro barátunk "finoman" hátrakönyököl a földön, majd utána tapos. Nem hiszem el, hogy vannak halamakik, akik védik a védhetetlent....
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 19:56:36

Barcaman1993 írta: A legjobb példa: http://www.youtube.com/watch?v=zd81eLyCePY
HA jól látom a videó ugyanaz, de Arbeloa barátunk szépen megtapossa Villát, majd felrángatja. Úgy látszik jól emlékeztem.
Előtte meg lebírkozta arbeloat aki véletlen rálépett a lábára.... sajnos az ilyen előfordul... de pepe vs messihez nem igazán hasonlítható...

Napestig lehetne ezen vitatkozni de ezektől a világbajnok focistáktól kicsit nagyob érettségett várna el az ember.. 8)
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.27. 19:51:20

Legkisebbtobi írta:Nálam már az is színészkedés ha valaki elesik azt fetreng egy órat vagy leviszik a pályáról azt 2 perc múlva félpályás sprintet nyom le... tehát nem ezekre a sunyi színészkedésekre gondolok hanem amikor tök felesleges a színház mégis csinálják.... a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

Csontra mennek a madrid játékosok? Na én még olyat se láttam... de a fizikai csoda megtörténhet... amúgy meg a szabálytalanságok 90 % semmi... és ezt nem csak a barcára vetíteném le hanme a futballra is.. a mai fociban már szinte nincs is olyan ütközés ahol az egyik fél ne esne össze... szerintem vicc amikor egy 75-80 kg-os csávónak neki mennek azt hasal akkorát mintha box-mecsen lenne
A legjobb példa: http://www.youtube.com/watch?v=zd81eLyCePY
HA jól látom a videó ugyanaz, de Arbeloa barátunk szépen megtapossa Villát, majd felrángatja. Úgy látszik jól emlékeztem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.27. 18:54:22

Akkora ellentmondások vannak a hozzászólásaidban, hogy az hihetetlen. Ne is csodálkozz, ha valaki kiforgatja akkor a szavaidat.. vagy írj úgy, olyan érveket, amibe nem lehet belekötni!

Ez miben provokálás amúgy? Az, hogy megtapossák és fetreng? Ebből a szempontból ti is provokáltok a mocskos, sunyi és alattomos belépőkkel...

De ha szeretnéd elmehetünk focizni, majd kinyomom a szemed, megtaposlak a vádlidon, kezeden, tökön is rúglak, de te csak színészkedhetsz, meglátjuk ki lesz idegesebb a provokálástól...
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.02.27. 18:48:42

Legkisebbtobi írta:
B. Tamás írta:
Legkisebbtobi írta:Engem akarsz meggyőzni vagy saját magadat? Mert ha engem akkor a válaszom az hogy nem érdekel.
Nem akarok beleszólni a "vitába", de ha ténylegesen nem érdekel mások véleménye, akkor miért írsz egy fórumra? Hogy leírd azt, hogy a Barça egy színész csapat, s hogy Pepe igazából nem gyilkos, nem mellesleg az elmúlt pár évben valójában a Madrid volt az, aki focizott, a Barcelona pedig a saját tili-tolijával ért el némi eredményt?

Mert ha igen, akkor ezt már mindenki tudja, nem értem, miért ragozzuk.
Nem a véleménye nem érdekel hanem hogy mit gondolom a barcáról... barca fanként nem biztos hogy objektívan írná le a csapatot.
Ahogy te se írod le objektíven a Madridot, Madrid drukkerként... :lol: Az a baj, hogy vannak olyan madridisták, akikkel elhitették, hogy a Barca színész csapat...volt olyan fiatal srác, akitől megkérdeztem, hogy mikor színészkedett Messi a Reál ellen utoljára, mert én még tavaly 1 esetre emlékeztem... Erre azt mondta hogy a kis csapatok ellen szokott színészkedni! :shock: :shock: Amúgy mondanom se kell, hogy nem tudta videóval alátámasztani az állítását. Alapvetően a Barca játékosai ritkán színészkednek(Businak törékeny alkata van, ezt vegyük figyelembe... :lol: )...de ha valaki látott 1-2 rangadót, pl: a Reál, Espanyol ellen, az láthatja, hogy sajnos van mire rájátszani...nem kéne, de szerintem nem csak mi vagyunk az egyetlen csapat, aki kihasználta ezt a lehetőséget!! Úgy ír mindenki, mintha folyamosan színészkedne a Barca. A Madridtól is láttam 1-2 meccset, amikor eljátszották a nagy halált, mert kicsit keményebben odaléptek. :roll: Alapvetően a Madridból is csak Pepe, Ramos, akik tahók...de azért nem nevezem az egész Reál Madridot favágó brigádnak!!?? Nem értem mire jó az általánosítás? :evil:
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 18:34:51

Cali írta:
Legkisebbtobi írta: Nem a véleménye nem érdekel hanem hogy mit gondolom a barcáról... barca fanként nem biztos hogy objektívan írná le a csapatot.
Akkor te madridistákkal se beszélj, mert lehet nem objektívan írnak a Realról, sőt te se írj róluk, mert nem vagy objektív a saját csapatoddal szemben...
Ügyesen tudsz szavakat kiforgatni gratulálok hozzá :evil:

de valóban akármennyire objektíven nézem a madridot valamilyen szinten az érzelmeim is közrejátszanak a képben.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 18:32:59

Cali írta:
Legkisebbtobi írta:
Nálam már az is színészkedés ha valaki elesik azt fetreng egy órat vagy leviszik a pályáról azt 2 perc múlva félpályás sprintet nyom le... tehát nem ezekre a sunyi színészkedésekre gondolok hanem amikor tök felesleges a színház mégis csinálják.... a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

Csontra mennek a madrid játékosok? Na én még olyat se láttam... de a fizikai csoda megtörténhet... amúgy meg a szabálytalanságok 90 % semmi... és ezt nem csak a barcára vetíteném le hanme a futballra is.. a mai fociban már szinte nincs is olyan ütközés ahol az egyik fél ne esne össze... szerintem vicc amikor egy 75-80 kg-os csávónak neki mennek azt hasal akkorát mintha box-mecsen lenne
Érdekes, ebből a videóból kimaradt, hogy stoplissal megtaposták Villa vádliját...
Csak azt tudom mondani, hogy színészkedtek a srácok a CLASICO-kon, vagy épp túljátszották a szerepet, amit elítélek én is... De voltak olyan belépők ezeken a meccseken, amik megtorlatlanok maradtak(nem kaptak sárgát vagy pirosat) és talán így próbálták felhívni a bíró figyelmét az alattomos belépőkre.
Még egyszer elmondom nekem se tetszik ez a viselkedés! Egy kérdésem lenne viszont a Madridistákhoz nekem is: Mire fel mondjátok, hogy provokálják a Barca játékosok az ellenfelet? Mivel?
Szerintem a videóból rájöhetnél hogy mivel...

Rátapostak a vádlijára oké értem én meg minden de aki ezek után így pattog annak nyílván nem sokat fájhatott tehát probálj már a rózsaszín felhők mögé belátni... kérlek szépen...
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.27. 18:32:05

Legkisebbtobi írta: Nem a véleménye nem érdekel hanem hogy mit gondolom a barcáról... barca fanként nem biztos hogy objektívan írná le a csapatot.
Akkor te madridistákkal se beszélj, mert lehet nem objektívan írnak a Realról, sőt te se írj róluk, mert nem vagy objektív a saját csapatoddal szemben...
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 18:28:13

B. Tamás írta:
Legkisebbtobi írta:Engem akarsz meggyőzni vagy saját magadat? Mert ha engem akkor a válaszom az hogy nem érdekel.
Nem akarok beleszólni a "vitába", de ha ténylegesen nem érdekel mások véleménye, akkor miért írsz egy fórumra? Hogy leírd azt, hogy a Barça egy színész csapat, s hogy Pepe igazából nem gyilkos, nem mellesleg az elmúlt pár évben valójában a Madrid volt az, aki focizott, a Barcelona pedig a saját tili-tolijával ért el némi eredményt?

Mert ha igen, akkor ezt már mindenki tudja, nem értem, miért ragozzuk.
Nem a véleménye nem érdekel hanem hogy mit gondolom a barcáról... barca fanként nem biztos hogy objektívan írná le a csapatot.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.27. 18:22:22

Legkisebbtobi írta:
Nálam már az is színészkedés ha valaki elesik azt fetreng egy órat vagy leviszik a pályáról azt 2 perc múlva félpályás sprintet nyom le... tehát nem ezekre a sunyi színészkedésekre gondolok hanem amikor tök felesleges a színház mégis csinálják.... a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

Csontra mennek a madrid játékosok? Na én még olyat se láttam... de a fizikai csoda megtörténhet... amúgy meg a szabálytalanságok 90 % semmi... és ezt nem csak a barcára vetíteném le hanme a futballra is.. a mai fociban már szinte nincs is olyan ütközés ahol az egyik fél ne esne össze... szerintem vicc amikor egy 75-80 kg-os csávónak neki mennek azt hasal akkorát mintha box-mecsen lenne
Érdekes, ebből a videóból kimaradt, hogy stoplissal megtaposták Villa vádliját...
Csak azt tudom mondani, hogy színészkedtek a srácok a CLASICO-kon, vagy épp túljátszották a szerepet, amit elítélek én is... De voltak olyan belépők ezeken a meccseken, amik megtorlatlanok maradtak(nem kaptak sárgát vagy pirosat) és talán így próbálták felhívni a bíró figyelmét az alattomos belépőkre.
Még egyszer elmondom nekem se tetszik ez a viselkedés! Egy kérdésem lenne viszont a Madridistákhoz nekem is: Mire fel mondjátok, hogy provokálják a Barca játékosok az ellenfelet? Mivel?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.02.27. 18:21:25

madridronie írta:Barca-fanoktól kérdezném elsősorban, hogy mit gondolnak arról, hogy Pep mester ennyire kivár a szerződéshosszabbítással? Vajon milyen Isteni sugallatra vár?
Pep topicba nézz be, volt, vagy talán épp most is erről van szó. :wink:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.02.27. 18:20:26

Legkisebbtobi írta:
Barcaman1993 írta:
Legkisebbtobi írta: Nekem van kialakult képem a barcára amit körvonalakba le is írok: Nagyon összeszokott és jó társaság, olyan focival ami valakinek vagy nagyon bejön vagy valakinek nagyon unalmas (nem meglepő módon ebbe a csoportba tartozom), de ha nem megy a foci nekik akkor jönnek ez a színész műesések és hát a classicokon bevett szokás ennek a gyakorlása... hozzáteszem nem lenne ez ha a madrid játékosai is úgy játszanának hogy nem lehetne ezt csinálni (nem veszik fel a provokációt és probálnak a szabályos játék keretein belül maradni)
Ezen jól mosolyogtam. :D Egyrészt nem tudom, hogy ti (főként madridisták) mikor láttok Barca játékost színészkedni (Busquetset leszámítva)? Nagyon nem sűrűn. És mi az oka annak, hogy a Barca játékosok a Klasszikusokon színészkednek? Az, hogy olyan paraj játékosok játszanak a Realban, mint Pepe, Ramos, Marcelo, Conetrao, Arbeloa és még sorolhatnám. Ennek pedig nem hiszem, hogy az a célja, hogy provokálják az ellenfelet. Sztem az elmúlt pár évben a Barca játszott szép számmal erős csapatok ellen és mégsem láthatók olyan jelenetek sehol, mint a Real meccseken. De hát ennek biztos az az oka, hogy mi szándékosan színészkedünk és provokálunk, nem pedig azért mert ilyen Pepe félék csak a csontokra mennek. Másrészt, ha megnézitek a nagy halálokat (mind amellett engem is nagyon idegesít), az esetek nagyon nagy %-ban történik szabálytalanság. Másrészt azért a madrid játékosokat se kell félteni egy kis színházért (Di Mariá, Marcelo, Pepe és ezt is csak sorolhatnám). Úgyhogy ennyi a színészkedésről az én véleményem szerint.
Nálam már az is színészkedés ha valaki elesik azt fetreng egy órat vagy leviszik a pályáról azt 2 perc múlva félpályás sprintet nyom le... tehát nem ezekre a sunyi színészkedésekre gondolok hanem amikor tök felesleges a színház mégis csinálják.... a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

Csontra mennek a madrid játékosok? Na én még olyat se láttam... de a fizikai csoda megtörténhet... amúgy meg a szabálytalanságok 90 % semmi... és ezt nem csak a barcára vetíteném le hanme a futballra is.. a mai fociban már szinte nincs is olyan ütközés ahol az egyik fél ne esne össze... szerintem vicc amikor egy 75-80 kg-os csávónak neki mennek azt hasal akkorát mintha box-mecsen lenne
1.) A Realnál is vannak színészek, pl. Ronaldo, Di Maria
Ronaldo: http://www.youtube.com/watch?v=mVltp6o0 ... re=related
Di Maria: http://www.youtube.com/watch?v=mLc-Ked49og
http://www.youtube.com/watch?v=puyDsF2t-H4
2.) Még mindig jobb a színészkedés mint az, amit Pepe művel.

Én elismerem hogy nálunk vannak színészkedő játékosok, de nálatok is, sőt a legtöbb csapatban is vannak
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan91 2012.02.27. 18:27:09-kor.
Válasz küldése