NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.25. 20:06:52

Jaj ez a Döme. :D

Ki vette el azt a 3 pontot? Beteg ez az ember. :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.25. 19:54:31

Közünk nem volt ehhez a meccshez a helyzetek alapján, s mégis nyerhettünk volna :twisted:
Meg nem adott 11-es meg nem adott gól a hazaiaknál, így persze egyértelmű a sikerük!
Gratula nekik, színvonal elég gyenge volt, a küzdésre, s izgalomra nem lehetett panasz!Kár ezért a meccsért, s főleg Jovanovic idióta szabálytalanságáért, már rég visszafordult Kenesei, erre összekoccolja a lábát!
De megfordították, s valóban ki se jöttünk a 16-ról a 75ik perctől kezdve :D Úgyhogy megérdemelt a sikerük sajnos!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.25. 19:51:38

Meg is érdemli a Hali. Ez bravó !
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.25. 19:51:03

Haladás - Ferencváros 2-1 :lol:

Mi volt itt a végén, te jó ég :roll: :twisted:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.25. 19:48:48

Messa írta:Mekkora meccs ez a Hali-Fradi :shock: :shock:
Magyar viszonylathoz képest elég pörgős :D
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.25. 19:45:48

Mekkora meccs ez a Hali-Fradi :shock: :shock:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.25. 19:15:12

Yeahhhh, Kulcsárral pont beszéltem a hétközben, s mondta viccesen gólt fog rúgni!!!!!!!!!!!
OTT VAN DÁVID!!!!!!!!!!!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 19:00:37

Az MTK egy ideig a textildolgozók csapata volt. De mindig változtattak valamit rajta, megélt jót és rosszat is.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.25. 18:42:24

messideco írta:Persze, s az Újpest az eliteké... Mindegy.
A Vasas az valamelyik kohász vagy vasöntőde csapata volt.
No, de az MTK? Az volt Bástya, Vörös Lobogó minden...
A Fradi tényleg a dolgozók csapata volt :D
Ferencvárosi ÉDOSZ :D
Élelmiszeri Dolgozók szövetsége :D
És egyben a mai napig is a "nép csapata "!
Kép
Kép
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.03.25. 18:38:48

messideco írta:Persze, s az Újpest az eliteké... Mindegy.
A Vasas az valamelyik kohász vagy vasöntőde csapata volt.
No, de az MTK? Az volt Bástya, Vörös Lobogó minden...
Vas-és Fémmunkások Sport Clubja volt régen, ha jól emlékszem.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 18:38:02

Azért a vidéki csapatokat nem befolyásolta ennyire a politika nem? Azok addig is nagyjából önállóan tudtak működni.
"And my heart will leave you never."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.03.25. 18:33:23

PMFC a bányászoké, a Vidi meg a FIDESZ-é.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 18:31:11

Persze, s az Újpest az eliteké... Mindegy.
A Vasas az valamelyik kohász vagy vasöntőde csapata volt.
No, de az MTK? Az volt Bástya, Vörös Lobogó minden...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.25. 18:25:06

messideco írta:És a többiek? Fradi, MTK,Vasas? A Honvédra van egy tippem :))
Fradi a dolgozók csapata volt :D
Vagyis nem Fradi hanem akkor Kinizsi!
És ez a csapat most fontos meccset játszik Szombathelyen, viszont több kellene a fiúktól a 3 ponthoz!
HAJRÁ FRADI
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 18:10:00

És a többiek? Fradi, MTK,Vasas? A Honvédra van egy tippem :))
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.25. 18:04:36

messideco írta:A régi magyar focihoz jobban értő kollégákhoz lenne egy kérdésem:

Itt Romániában a kommunizmus idején főleg a fővárosi csapatoknál jellemző volt, hogy valaminek a csapata volt: Steaua-hadsereg, Dinamo-belügy, Rapid-vonat stb.

Magyarországon hogy voltak ezek a jelzők? Nem tudom mi a pontos szó rá.
a mi csapatunk a "rendőrség" csapata lett a 1950-ben.
ugye még anno a dinamo moszkva kezdte el a "dinamo" hagyományt, nem sok kellett hogy az átkosban mi is Dinamo Újpest legyünk... aztán végül is Dózsa Györgyről lettünk elnevezve... a szép idők :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 17:51:20

A régi magyar focihoz jobban értő kollégákhoz lenne egy kérdésem:

Itt Romániában a kommunizmus idején főleg a fővárosi csapatoknál jellemző volt, hogy valaminek a csapata volt: Steaua-hadsereg, Dinamo-belügy, Rapid-vonat stb.

Magyarországon hogy voltak ezek a jelzők? Nem tudom mi a pontos szó rá.
"And my heart will leave you never."
late11
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.25. 15:50:13
Kapcsolat:

2012.03.25. 16:17:18

CSAK A PMFC!
20dollars2surf.ucoz.hu
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.18. 23:43:28

torrentkiller írta:Ezek után én meg sem mernék szólalni...
:lol: nem is merek mester.

mindent be lehet állítani a saját csapatod szemszögéből. a csúnya gonosz bírók meg a szemükkel is verték befele az egerszegi kapuba a labdát. sőt, a szél is a vidivel volt. meg a füvet is úgy vágatták szijjártóék hogy a vidinek jó legyen. :evil: :mrgreen:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2012.03.18. 23:10:50

Messa írta:
torrentkiller írta:Engedd meg, hogy válaszoljak: Az egyik legszembetűnőbb példa az ellenünk (ZTE) játszott otthoni meccs volt. 70-75 percig semmi, aztán hirtelen ('ha már önerőből nem megy, akkor toljuk meg őket' alapon) 8 percen belül 2 kamu piros meg egy tizi ellenünk... így nem csoda, hogy 3-0 lett a vége... de amíg a bíró sporttárs nem segítette ki őket, addig csak álltak mint az a bizonyos a lakodalomban.
eléggé máshogy láttuk ezt is. a második félidőt kb végigtámadtuk, abból a 2 kamu pirosból az egyik 2 sárga után jött össze, a másodiknál meg a kapus elütötte egyértelmű gólhelyzetben alvest, ezért lett 11-es, és piros.
de hogy ne mondjak hülyeséget, rá is kerestem, nézd meg a videót és még mellé az online közvetítést a második félidőről. hogy mégis mennyire álltak mint az a bizonyos a lakodalomban. :)
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-k ... pla_-48240
Elütötte Alvest??? Géza már egy helyben állt, mikor belefutott a csatár...
Lehet, hogy támadtatok, de a hatékonysággal voltak bajok, nem is kevés. A védelmünk tökéletesen működött, amíg nem jött a spori.
Szerk: én is előkerestem valamit: http://ztefc.hu/index.php?pid=hir&id=2622
A videódat meg ha megnézed, mi az első képkocka? Alves szabálytalanul ellöki Kovácsot és megy tovább a gólig... -.-
Ezek után én meg sem mernék szólalni...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.18. 22:20:01

torrentkiller írta:Engedd meg, hogy válaszoljak: Az egyik legszembetűnőbb példa az ellenünk (ZTE) játszott otthoni meccs volt. 70-75 percig semmi, aztán hirtelen ('ha már önerőből nem megy, akkor toljuk meg őket' alapon) 8 percen belül 2 kamu piros meg egy tizi ellenünk... így nem csoda, hogy 3-0 lett a vége... de amíg a bíró sporttárs nem segítette ki őket, addig csak álltak mint az a bizonyos a lakodalomban.
eléggé máshogy láttuk ezt is. a második félidőt kb végigtámadtuk, abból a 2 kamu pirosból az egyik 2 sárga után jött össze, a másodiknál meg a kapus elütötte egyértelmű gólhelyzetben alvest, ezért lett 11-es, és piros.
de hogy ne mondjak hülyeséget, rá is kerestem, nézd meg a videót és még mellé az online közvetítést a második félidőről. hogy mégis mennyire álltak mint az a bizonyos a lakodalomban. :)
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-k ... pla_-48240
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2012.03.18. 22:04:22

Messa írta:
Zsolti95 írta:A vidi a bajnokságot tavaly egy kis "segítséggel" nyerte meg ezt a vak is látta,
nem vágom miről beszélsz, komolyan. érveket, példákat.
Engedd meg, hogy válaszoljak: Az egyik legszembetűnőbb példa az ellenünk (ZTE) játszott otthoni meccs volt. 70-75 percig semmi, aztán hirtelen ('ha már önerőből nem megy, akkor toljuk meg őket' alapon) 8 percen belül 2 kamu piros meg egy tizi ellenünk... így nem csoda, hogy 3-0 lett a vége... de amíg a bíró sporttárs nem segítette ki őket, addig csak álltak mint az a bizonyos a lakodalomban.
Zsolti95 írta:De itt egy sztori h mennyire nincs kivételezés a vidivel:
az újpest-fradin piróztak az újpestiek úgy h ez az országban tabbelán elfoglalt helytől függetlenül egy DERBI.természetesen az újpest fizetett mint a kiskatona.később a vidi-újpest meccsen a vidi szurkolótábora pirózott (a szurkoló tábornak volt szülinapja és azt ünnepelték ha jól emlékszem) és nem volt büntetés.... :roll:
18. szülinapja volt az RBD-nek, és bemondták a stadionban a hangosban is, hogy több hónapos engedélybeszerzések után szabályos, engedélyezett pirotechnikai eszközöket fognak használni, ami hidd el nem ingyen volt nekünk sem. :) ha valami kérdésed, kételyed van még, írd be nyugodtan, én szívesen válaszolok.
Furcsa módon, mi a tavalyi Haladás elleni otthoni derbin (ami minden évben a legjobban várt meccs) nem kaptunk engedélyt a szövetségtől a görögtüzekre, pedig tűzszerészek, szakemberek tervezték meg, minden intézkedés megvolt, teljesen szabály szerint jártak el, aztán egyszer csak minden ok nélkül közlik, hogy bocs de nem... erről ennyit
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.03.18. 21:44:38

Messa írta:
Zsolti95 írta:A vidi a bajnokságot tavaly egy kis "segítséggel" nyerte meg ezt a vak is látta,
nem vágom miről beszélsz, komolyan. érveket, példákat.
Zsolti95 írta:azt vették meg meg veszik meg most is akit csak akarnak míg több csapatnál több hónapos késéssel kapnak csak fizut a játékosok.
ez meg szerintem inkább garancsinak köszönhető.
Zsolti95 írta:De itt egy sztori h mennyire nincs kivételezés a vidivel:
az újpest-fradin piróztak az újpestiek úgy h ez az országban tabbelán elfoglalt helytől függetlenül egy DERBI.természetesen az újpest fizetett mint a kiskatona.később a vidi-újpest meccsen a vidi szurkolótábora pirózott (a szurkoló tábornak volt szülinapja és azt ünnepelték ha jól emlékszem) és nem volt büntetés.... :roll:
18. szülinapja volt az RBD-nek, és bemondták a stadionban a hangosban is, hogy több hónapos engedélybeszerzések után szabályos, engedélyezett pirotechnikai eszközöket fognak használni, ami hidd el nem ingyen volt nekünk sem. :) ha valami kérdésed, kételyed van még, írd be nyugodtan, én szívesen válaszolok.
mert gondolod az újpestiek nem kértek engedély h az ország legnagyobb derijén hadd pirózzanak.... :roll: de egy szurkoló tábor szülinapjára lehet engedélyt kérni de érdekes..... :roll:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.03.18. 21:39:58

Zsolti95 írta:A vidi a bajnokságot tavaly egy kis "segítséggel" nyerte meg ezt a vak is látta,
nem vágom miről beszélsz, komolyan. érveket, példákat.
Zsolti95 írta:azt vették meg meg veszik meg most is akit csak akarnak míg több csapatnál több hónapos késéssel kapnak csak fizut a játékosok.
ez meg szerintem inkább garancsinak köszönhető.
Zsolti95 írta:De itt egy sztori h mennyire nincs kivételezés a vidivel:
az újpest-fradin piróztak az újpestiek úgy h ez az országban tabbelán elfoglalt helytől függetlenül egy DERBI.természetesen az újpest fizetett mint a kiskatona.később a vidi-újpest meccsen a vidi szurkolótábora pirózott (a szurkoló tábornak volt szülinapja és azt ünnepelték ha jól emlékszem) és nem volt büntetés.... :roll:
18. szülinapja volt az RBD-nek, és bemondták a stadionban a hangosban is, hogy több hónapos engedélybeszerzések után szabályos, engedélyezett pirotechnikai eszközöket fognak használni, ami hidd el nem ingyen volt nekünk sem. :) ha valami kérdésed, kételyed van még, írd be nyugodtan, én szívesen válaszolok.


szerk: socio, nézd egyelőre nehéz mérleget vonni, erre szezon végén tudok válaszolni.
viszont egy dolgot fontos tudni, és ezt sokan nem tudják. a klubtulaj, és a klub vezetősége kitűzött egy célt, egy 3 éves tervet, aminek a végén bl/el csoportkör szerepel. mezey elmondta hogy maximum 1 évet szeretne hosszabbítani, utána az edzőképzéssel szeretne már foglalkozni. mezeynek kb alves nyert bajnokságot, minden rá épült, kb ennyi volt a taktika. másrészt meg szerintem az a csapat ma több góllal kikapott volna a lokitól. játékban a portugállal egyértelmű javulás van.(mondjuk vicces, hogy ez pont ma nem látszott) ha a 3 éves terv végéig tud dolgozni sousa, én hiszek benne hogy komoly eredményt érhet el. nem tudom mennyire követed így a vidit, én hétről-hétre látom a csapatot és vélek javulást felfedezni egyértelműen, folyamatosan. sousa arrogáns viselkedéséről is vannak tévhitek, és összességében úgy látom, hogy vele kapcsolatban 10-ből 9 ember csak a 'negatív' cselekedeteire kapja fel a fejét. sokan nem tudják gondolom, hogy pápán bene feri odament hozzá a meccs után beszélgetni, sousa meccs utáni nyilatkozata első mondatában rögtön ki is emelte, hogy itt érezte először azt mióta mo-ra érkezett, hogy kollégája tiszta lappal, minden hátsószándék nélkül állt hozzá. aztán ott van benczés miki nyilatkozata sousáról, az is sokat sejtető. hogy megérte-e, az tényleg szezon végén fog kiderülni, a bajnokság már elment, de ha a 2 kupát behúzzuk, nem leszek csalódott, sőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2012.03.18. 21:58:07-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
socio66

2012.03.18. 21:33:42

egyébként Messa,téged kérdezlek,mint videoton szurkolót, szerinted megérte lecserélni mezey-t,és a fél csapatot?
mert én azt látom,hogy eredményekben visszaesett a csapat,a padon egy arrogáns,balhés edző van,a 'sztárjátékosok' nagy része pedig mintha ugyanolyan suta lenne,mint a magyar átlag.
mindez sokkal több pénzért nem tűnik jó befektetésnek,de javíts ki ha nem így van. :)
Válasz küldése