Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.04.08. 21:41:33

mahitoo írta:A Barcelona játékosai és edzői alkalmaznak olyan dolgokat, mint földön taposás, szándékos fejbekönyöklés, szembenyúlás? Nem. A Barcelonát hivatalos minőségben képviselő emberek szidják-e alpári módon a bírókat, a futballszövetségeket, találnak-e ki botrányos összeesküvés elméleteket, próbálják-e bemocskolni egy hasonlóan nagy klub becsületét? Nem.
Összefoglaltad a lényeget. ;)
Erről van szó.

Jól hajrázik a New York, úgyhogy valószínű csúszik a meccs. :D
Jön is a hosszabbítás.

Ez a Valencia kezdő meg nagyon gyenge. Nem is érdemes nézni.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.04.08. 21:41:14

Jöhet a hosszabbítás :lol:
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.04.08. 21:38:19

mahitoo írta:Csúsztatni fogják a Real-Valencia meccset a sport1-en? :shock:

Jobb ez a kosármeccs, mint az :D Elég nagy izgalmak vannak itt a végén. Egy hármas dönthetne :D Láttátok honnan jött ki a labda? Kemény xD
És már 91-91 hopp :D

ui.:
Hajrá Bulls!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsacsMate 2012.04.08. 21:42:06-kor.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.08. 21:30:34

sjd írta:
fcjoc írta:itt vannak a kezdők:
Guaita; Ricardo Costa, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba; Topal, Tino Costa, Parejo; Feghouli, Piatti y Aduriz

Casillas; Arbeloa, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Benzema, Özil, Cristiano; Higuaín

Soldado-t vártam a kezdőbe, kicsit furcsállom is. De majd csereként :D remélem izgalmasabb meccs lesz mint a miénk.. és ez is vendég győzelemmel zárul 8)
A Valencia csak pihentet, csütörtökön ezeknek a játékosoknak a fele nem volt a pályán. Ezek után nincs is értelme szurkolni nekik, hatalmas verést fognak kapni
Hát igen... Elég cserepados a csapat.....
Nem akarnak még véletlenül sem nyerni, vagy mi?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.08. 21:28:58

Csúsztatni fogják a Real-Valencia meccset a sport1-en? :shock:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.08. 21:21:40

ez igy tényleg elég komolytalan :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.08. 21:03:06

fcjoc írta:itt vannak a kezdők:
Guaita; Ricardo Costa, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba; Topal, Tino Costa, Parejo; Feghouli, Piatti y Aduriz

Casillas; Arbeloa, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Benzema, Özil, Cristiano; Higuaín

Soldado-t vártam a kezdőbe, kicsit furcsállom is. De majd csereként :D remélem izgalmasabb meccs lesz mint a miénk.. és ez is vendég győzelemmel zárul 8)
A Valencia csak pihentet, csütörtökön ezeknek a játékosoknak a fele nem volt a pályán. Ezek után nincs is értelme szurkolni nekik, hatalmas verést fognak kapni
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.04.08. 20:50:17

itt vannak a kezdők:
Guaita; Ricardo Costa, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba; Topal, Tino Costa, Parejo; Feghouli, Piatti y Aduriz

Casillas; Arbeloa, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Benzema, Özil, Cristiano; Higuaín

Soldado-t vártam a kezdőbe, kicsit furcsállom is. De majd csereként :D remélem izgalmasabb meccs lesz mint a miénk.. és ez is vendég győzelemmel zárul 8)
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.08. 19:16:06

Bob_Marley írta: A nemzetközi sajtó, s a szakemberek továbbra is nagyjából csak pozitívat írnak, ez számít!
Ebben teljesen igazad van. :) Csak senki sem szereti, ha naponta koholt vádak és hazugságok hadával találják meg.Engem néha idegesít, néha röhögök rajta, néha elszomorít.Épp milyen napom van, mert nem erről a dologról szól az életem, de ha összejönnek a dolgok, akkor még ezeket az ostobaságokat is olvasni már sok.Persze nem mindig ez a hab a tortán, de mivel politikát már inkább nem hallgatok, azért ennek jó esélye van, hogy feltegye az i-re a pontot egy rossz napon. :)

Leírok egy összehasonlítást magamnak, aztán megpróbálom hanyagolni ezt az értelmetlen acsarkodást.
Taláható mindkét szurkolótáborban idióta ember? Igen. Tévednek mindkét csapat meccsein a bírók? Igen. Színészkednek a játékosok mindkét csapatban? Igen. A Barcelona játékosai és edzői alkalmaznak olyan dolgokat, mint földön taposás, szándékos fejbekönyöklés, szembenyúlás? Nem. A Barcelonát hivatalos minőségben képviselő emberek szidják-e alpári módon a bírókat, a futballszövetségeket, találnak-e ki botrányos összeesküvés elméleteket, próbálják-e bemocskolni egy hasonlóan nagy klub becsületét? Nem.
Nekem végülis ennyi elég.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.08. 16:32:31

Cali írta:Olvasgatva a fórumokat, kicsit szánalmas, hogy a szurkolás elmegy abba az irányba, hogy többet foglalkozunk egy meccs után a bírókkal, Reallal és azzal, hogy mit gondolnak rólunk a másik oldalon, mint az adott meccsel... Ez mind a két félnél megvan. Ugyanakkora divat lett fikázni a másik oldalt, mint szurkolni a Barcának, vagy Realnak. :roll:
Nem egyszerű, de lehet találni hozzám közel álló hsz-t :D
Teljesen leírtad a véleményemet!
Régen mintha még tiltott is lett volna a madridistáról idézni!
Nem megyek bele sok mindenbe, mert unalmas a dolog :D Viszont továbbra sem értem, mit kell ezen ennyit lovagolni mit mondanak más szurkolók!
Meg a világ ellenünk lenne...., azért gyerekek ennyire nem rossz a helyzet!
Azt hogy mit mondanak más szurkolók, meg mikor ilyet olvasok, hogy Facebookon megy a vita..Hát az aztán tényleg nívós, s fontos! :roll:

A nemzetközi sajtó, s a szakemberek továbbra is nagyjából csak pozitívat írnak, ez számít!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.08. 16:30:23

Barcaman1993 írta:Csak ez a bírózás zavar állandóan. Ha vmit a mi javunkra néznek el, akkor egyből jönnek az összeesküvés elméletek, de a Realnak (vagy akármelyik nagy csapatnak Európában lásd Chelsea, MU, stb.), akkor meg mindenki kussol, mintha mi sem történt volna.
Ha a Chelsea lenne a csúcson, akkor meg lennének találva, de mivel nem épp ők vannak a középpontban, szinte senkit se érdekel.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.08. 16:08:50

shutterisland írta:
aki azt mondja, hogy semmilyen szerepe nincs a Barcelona mostani sikereiben, az hazug, irigy vagy tudatlan.
akkor R.M.C.F. melyik ? :lol: ő szó szerint azt írta, hogy a barca padjára elég a sportorvosi egy edzőnek, ebből volt kb 8 oldalas vita.

(ja, és csak azért kérdezem, mielőtt valaki fóbiásnak hisz, mert az ÉV FÓRUMOZÓJÁRÓL van szó.)
Hát már én is olvastam tőle 1-2 nívós hsz-t.
Igazából már lassan nem is foglalkozom a dologgal. Csak ez a bírózás zavar állandóan. Ha vmit a mi javunkra néznek el, akkor egyből jönnek az összeesküvés elméletek, de a Realnak (vagy akármelyik nagy csapatnak Európában lásd Chelsea, MU, stb.), akkor meg mindenki kussol, mintha mi sem történt volna. De ne a szánk járjon, inkább húzzuk be a bajnokságot :!: Is. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.08. 16:01:39

aki azt mondja, hogy semmilyen szerepe nincs a Barcelona mostani sikereiben, az hazug, irigy vagy tudatlan.
akkor R.M.C.F. melyik ? :lol: ő szó szerint azt írta, hogy a barca padjára elég a sportorvosi egy edzőnek, ebből volt kb 8 oldalas vita.

(ja, és csak azért kérdezem, mielőtt valaki fóbiásnak hisz, mert az ÉV FÓRUMOZÓJÁRÓL van szó.)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.08. 15:57:33

CR-nek az elmúlt 1 évben egy olyan szituja nem volt, amiért fújolni tudnám.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2012.04.08. 15:43:10

MessiBarca10 írta:Öröm normális konkurenciával társalogni
Csak annyit fűznék hozzá,hogy nekem a Real játéka is nagyon tetszett...kb 2009ig..megjött CR ,Mou..elment Zidane Ronaldo Beckham Hierro Raul VAn N(bár ők régebben) ...nekem ők voltak az igazi Madrid.Ebben az "új"ban csak az nem tetszik,hogyha nem kedvező az eredmény elkezdnek vagdalkozni edzőjük mintájára.(Pepe,Ramos,Marcelo)...Ronaldoval személy szerint csak az a bajom,hogy talán egy kicsit nagyképű...múltkor az a combmutogatás sok(k) volt...
Biztos mi is színészkedünk néha..ez manapság a football része ,de inkább néha dobja el magát,minthogy elég csúnya belépőket tegyen(neadjisten sérülést),vagy a bíró mögött rátapos a kezére...,de amúgy Titeket sem kell félteni a színészkedéstől..gondolok Pepe EC esetére...amikor hozzá sem értek és percekig lentmaradt,hogy a Barca ne tudjon kontrázni..
érdekes, nekem a hollandokkal teletűzdelt Madrid egyáltalán nem tetszett. munkáscsapatnak tartottam akkor is, és most is, bár az a bajnoki cím, amit Capellóval behúztunk, azt soha nem fogom elfelejteni. fantasztikus és egyben megrázó volt átélni. emlékszem rá, hogy a Zaragoza elleni meccsen (amikor Ti az Espanyolt fogadtátok otthon), amikor 2-1-re vezetett a Zaragoza, fogtam az akkori telefonomat, hozzávágtam az asztal sarkához, majd egy tányért is eltörtem. a végén jöttem rá, hogy mekkora barom voltam. :)

a második részére: én Realosként egyértelmű, hogy többet látom színészkedni a Barcát, ahogy Ti Barcásként a Realt. főleg egymás elleni meccseket nézek, de zavar, hogy mi tördeljük a játékot, a Barcelona pedig látványosan rájátszik ezekre. így bennetek a kisebb faultok, bennünk pedig a dobálások miatt szakad el a cérna. ebben nyilván komoly szerepe van Mourinhónak is, de úgy vélem, hogy ez főleg az első évben volt jellemző. idén sokkal tisztább meccseket játszunk, és nagyon remélem, hogy egy esetleges BL-döntőben sem azé lesz a főszerep, hogy hányszor verekednek össze a két klub játékosai, személyzeti tagjai...


C. Ronaldo tény, hogy sokszor egy beképzelt, arrogáns paraszt, de kezdi levetkőzni a hisztijeivel együtt. nyilván Ti is tudjátok, hogy Messinek is ugyanúgy megvannak a maga kis húzásai, azonban a MÉDIA (és nem, erről nem én vagy Ti tehettek...) továbbra is csak azt nagyítja fel, ami az ő érdekeit képviseli. (a minap épp láttam is egy képet, amin Messi egy kisgyerekkel fotózkodik, Cé pedig éppen kinyalva sétálgat, ezzel is szemléltetve őket... aztán láttam ezt a képet fordítva is. akkor Cé volt kisgyerekkel, Messi pedig kinyalva, valami olyasmi szöveggel, hogy mindenki azt lát, amit akar.)

recrea írta:Normális konkurencia..aha, az!
Máshol a következő szavakat használja az úriember a csapatunkra, és burkoltan a szurkolókra: gusztustalan, undorító, hányinger, itt meg objektivitásról, tiszteletről hadovál. WTF?

Na most, ha én átjövök jó pofizni, akkor nem írok ilyen stílusban a saját szurkolói oldalamon, hiszen tisztában vagyok vele, hogy a 90% átjár olvasgatni. Ha viszont ilyen stílusban írok ott, akkor meg nem jövök át ide.
Aki ezt a real-t tiszteli, az nem Barcelona drukker vagy akkor nem mond igazat, csak hogy jobb színben tüntesse fel magát.
egyrészt ha ezt olvasod, és van egy kis időd, akkor megdobhatnál egy PÜ-vel. persze csak akkor, ha tudsz titkot tartani. :)

másrészt: nem hiszem, hogy jópofizok, ugyanis a hozzászólásaimból tükröződik itt is, hogy a mai Barcelonával szemben negatív irányban vagyok elfogult. én vállalom a véleményem, miszerint közöttetek is van számtalan olyan arrogáns, beképzelt és esetenként hazug "szurkoló", akinek elsődleges célja a Madrid rombolása, nem pedig a Barca támogatása.

továbbra is tartom, hogy Victor Valdes kirohanásai láttán ökölbe szorul a kezem, mindamellett, hogy azon kevés madridista közé tartozok, aki képes elismerni, hogy mocskosul sokat fejlődött az évek során.

továbbra is tartom, hogy Alves amellett, hogy remek játékos, gusztustalan és alattomos húzásokra képes a siker érdekében. ugyanez elmondható Busquetsről is, aki mindezek mellett szerintem tökéletesen passzol a Barca és a spanyol válogatott gépezetébe.

azt is bevallom, hogy Iniestát, Adrianót, Tellót, Puyolt és Thiago Alcantarát például nagyon is kedvelem.

azt pedig nem értem, hogy miért mondanék azzal ellent magamnak, hogy mindezek mellett tisztelem a Barcát, amikor teljesen a játékra koncentrálnak, ahogyan azon szurkolóit is tisztelem, akik bármilyen környezetben tartani tudják a véleményüket, még akkor is, ha az az ellenoldalnak nem szimpatikus. azt nem tisztelem, aki itt megmondóember, ott pedig provokátor, sőt, célom is, hogy kirakjam onnan az ilyen embereket. (és igen, van olyan Barcás a madridistán - nem is egy -, akit tisztelek.)
Lego írta:Róla meg csak annyit, hogy vki elkezdte mondani, hogy álszent és a többi meg megy utána. Elismerem, hogy a nem a legnagyobb edző a világon és sokan túlértékelik, de ezért besározni vkit...
Ha van vki a Barcában, aki teljes mértékben tiszteli a Madridot az pont Ő (meg valszeg Puyol)... ezért nem értem én ezt az egészet.
Pep edzői kvalitásaiba ne menjünk bele. illik a Barcelonához, ez nem lehet kérdéses. aki azt mondja, hogy semmilyen szerepe nincs a Barcelona mostani sikereiben, az hazug, irigy vagy tudatlan. lehet, hogy taktikailag nem egy géniusz - ettől függetlenül már számtalanszor megtréfált minket 1-2 váratlan húzással -, de motiválni azt nagyon tud.

most abba nem igazán mennék bele, hogyha elmenne máshova, akkor ott is tudná-e ezt hozni vagy sem, de van egy olyan sejtésem, hogy a MOSTANI Internél bukásra lenne ítélve. azt hiszem velük hozzák szóba sokszor, de ott, ezzel a kerettel senki sem tudna csodát tenni.

Guardiolával kapcsolatban nekem alkalmanként az az érzésem támad, hogy nem azt mondja ki, amit valójában gondol.


végezetül még annyit, hogy a mai Valencia elleni meccs - ahogyan az összes többi hazai - szerintem viszonylag simán meglesz. a Barca elleni Klasszikust hazaira tenném, egyrészt a BL miatt, másrészt azért, hogy pozitív meglepetés érjen más kimenetel esetén.

innentől a kérdés az, hogy képes-e arra a csapat, hogy az Atletico Madrid, Athletic Bilbao, Granada trió ellen behúzzanak legalább 7 pontot.

az pedig, hogy miért foglalkozunk a Ti meccseitekkel, az egyértelmű: amennyiben valahol elszórnátok még 2 (3) pontot, úgy többet hibázhatnánk idegenben. :)


ui.: hosszú lett. :D
Kép
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2012.04.08. 15:19:53

visca el barca írta:
shutterisland írta:van egy olyan érzésem, hogy ha pontot veszít a madrid, megint égni fog a barca vs real topic a túloldalon.
amugy kettős érzéseim vannak, mert a józan eszem azt mondja ha a madrid kb 5-0-ra nyer, viszont mivel az egész világ minket tol, egyértelmű h a valencia egy kamu 11-essel fog nyerni :D
legyen igazad :lol: :wink:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.08. 14:51:30

shutterisland írta:van egy olyan érzésem, hogy ha pontot veszít a madrid, megint égni fog a barca vs real topic a túloldalon.
hol kell aláírni? :D

amugy kettős érzéseim vannak, mert a józan eszem azt mondja ha a madrid kb 5-0-ra nyer, viszont mivel az egész világ minket tol, egyértelmű h a valencia egy kamu 11-essel fog nyerni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.08. 14:37:10

A játékvezető az a Clos Gomez lesz, akinek hibáiról Mourinho listát írt a tavalyi Sevilla elleni mérkőzést követően.
van egy olyan érzésem, hogy ha pontot veszít a madrid, megint égni fog a barca vs real topic a túloldalon.
mint a villareal elleni meccs után.
ennyiből jó, hogy kényszerpihin vagyok.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.08. 13:36:26

ab1daL írta:Amennyiben a Valencia ellen C.Ronaldo vagy Xabi Alonso "besárgul", eltiltás miatt ki kell hagynia a szerdai madridi derbit. A játékvezető az a Clos Gomez lesz, akinek hibáiról Mourinho listát írt a tavalyi Sevilla elleni mérkőzést követően.

Van egy olyan érzésem, hogy Alonso nem játszhat majd az Atleti ellen. :lol:
Ugyis eltorlik a sargajukat, foleg roncikaet.
KépKép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.04.08. 13:24:53

Mourinho és minden sötét lelkű klónja megérdemelné, hogy megalázzuk őket, és azzal egyben egálra is hozzuk a partit (és a végén persze be is húzzuk a bajnokságot).

Sok fiatal van, akire hatással van a gerinctelen portugál, és ezen nem is lepődöm meg.
Viszont, amikor azt látom, hogy ennek hatására felnőtt emberek is úgy viselkednek (és itt főleg gondolok a szerkesztőkre, hírszerkesztőkre), mint valami hisztis hülye gyerekek, akkor eléggé elszomorít a helyzet.
Mourinho palira veszi őket, "kilóra megveszi" az eszüket, szétmossa az agyukat, és ezt szörnyen rossz nézni.
De abban biztos vagyok, hogy egy 5-0-ával helyrerántanánk az eszüket-lelküket. Mentsük meg madridi szurkolótársainkat! :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.08. 13:13:44

ab1daL írta:Amennyiben a Valencia ellen C.Ronaldo vagy Xabi Alonso "besárgul", eltiltás miatt ki kell hagynia a szerdai madridi derbit. A játékvezető az a Clos Gomez lesz, akinek hibáiról Mourinho listát írt a tavalyi Sevilla elleni mérkőzést követően.

Van egy olyan érzésem, hogy Alonso nem játszhat majd az Atleti ellen. :lol:
Azért ez a 2 ember nagyon meghatározó a mai Realban. CR biztos nagyon oda fog figyelni (meg úgyse akarna kihagyni egy meccset sem), de Alonsoból én is simán kinézem. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.08. 13:10:11

Amennyiben a Valencia ellen C.Ronaldo vagy Xabi Alonso "besárgul", eltiltás miatt ki kell hagynia a szerdai madridi derbit. A játékvezető az a Clos Gomez lesz, akinek hibáiról Mourinho listát írt a tavalyi Sevilla elleni mérkőzést követően.

Van egy olyan érzésem, hogy Alonso nem játszhat majd az Atleti ellen. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.08. 12:46:54

#David Villa# írta:Reménykedni mindig lehet, de nézd meg a két csapat legutóbbi eredményeit... Szerintem Valenciának meg Atleticonak is most fontosabb az EL és ilyenkor találkoznak madriddal...
Én ezt nem mondanám. A Valenciának és az Atleticonak is kellenek a pontok. A Valencia éppen csak harmadik, míg az Atletico nagyon közel van a BL helyekhez. Bár én majdnem biztosra veszem, hogy simán égnek a Real ellen, de hogy fontos meccs lesz nekik az biztos. A BL sokkal jobban fizet, mint az EL.

lluisllach89 írta: írta:
Akkor ezt még kiegészíteném egy kicsit. Amit shutter is írt, TI mondjátok azt hogy double standard. Közben ugyebár az odavágókat BL-ben nem látjátok, vagy a szemüveget nem veszitek fel a visszavágón, hisz szerintetek az Inter így, az Inter úgy.

A Mourinho-Guardiola összehasonlítást nem tudom hová tenni, vagy hogy mi rosszat tett Pep. Nem fogom fel.

Ami zavar, az az, hogy a REAL MADRID-ról van szó az Isten szerelmére, és ennek az embernek tapsoltok, isszátok a szavait?

Ami számomra a legjobban illusztrálja, az a hozzállás, milyen emberek képviselik a csapatokat. Ha veszít a csapat, akkor törés-zúzás, szemkibökés sárdobálás, mint valami fürdős q.vák akik azt hiszik hogy alanyi jogon jár nekik a győzelem.

Ha az nem jön össze, akkor lehet mire fogni, erről beszél majd boldog-boldogtalan. Nem arról, hogy Mourinho az első madridi edző, aki 4 otthoni clássicóból 1-t sem tudott hozni és ennek ellenére nem repült.

Vagy hogy egy fél CDR-t tud felmutatni, és a Madrid történelmében szerintetek ő a második legjobb edző? Öngól.

Vagy azt hogy rendes játékidőben Pepet még nem győztétek le soha. Nem. Nálunk, kupadöntő után, nem viharzott be a csapat. Másnap nyilatkozta valaki hogy Arbeloa, Marcelo, Adebayor nem maradhatott volna a pályán? Nem.

De spanyol szuperkupa döntőn Marcelo agyonrúgta Cescet, akkor már Mou is pokeolta Titot, csapat is beviharzott.

Gőg meg arc, de mi a f.szomra?

Abszolute egyetértek. Kiváló csapat ez a Real Madrid, nagy hagyományokkal. De amit most Madridban művelnek az nem a nevükhöz méltó. Királyi gárda, de egyáltalán nem úgy viselkednek. Emlékeztek (talán) a 2005-06-os madridi Klasszikusra? Amikor Ronaldo-Ronaldinho a legelején együtt bohóckodtak, vagy amikor Puyol Raúllal ölelkezett, majd a végén Dinho milyen tapsot kapott Azt hiszem, hogy ennek a versenyfutásnak ez lenne az értelme, amik épp akkor történtek. Egyszer az egyik, egyszer a másik oldalon. Most meg ha elkezdődik a meccs, akkor puta Barca, Barca gólnál középső ujj mutogatás, meccs végén rugdosódás, meccs után minden a bírókra és a szerencsére fogása. Kis kontraszt az események között.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.04.08. 13:05:29-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.08. 12:46:32

shutterisland írta:...
Akkor ezt még kiegészíteném egy kicsit. Amit shutter is írt, TI mondjátok azt hogy double standard. Közben ugyebár az odavágókat BL-ben nem látjátok, vagy a szemüveget nem veszitek fel a visszavágón, hisz szerintetek az Inter így, az Inter úgy.

A Mourinho-Guardiola összehasonlítást nem tudom hová tenni, vagy hogy mi rosszat tett Pep. Nem fogom fel.

Ami zavar, az az, hogy a REAL MADRID-ról van szó az Isten szerelmére, és ennek az embernek tapsoltok, isszátok a szavait?

Ami számomra a legjobban illusztrálja, az a hozzállás, milyen emberek képviselik a csapatokat. Ha veszít a csapat, akkor törés-zúzás, szemkibökés sárdobálás, mint valami fürdős q.vák akik azt hiszik hogy alanyi jogon jár nekik a győzelem.

Ha az nem jön össze, akkor lehet mire fogni, erről beszél majd boldog-boldogtalan. Nem arról, hogy Mourinho az első madridi edző, aki 4 otthoni clássicóból 1-t sem tudott hozni és ennek ellenére nem repült.

Vagy hogy egy fél CDR-t tud felmutatni, és a Madrid történelmében szerintetek ő a második legjobb edző? Öngól.

Vagy azt hogy rendes játékidőben Pepet még nem győztétek le soha. Nem. Nálunk, kupadöntő után, nem viharzott be a csapat. Másnap nyilatkozta valaki hogy Arbeloa, Marcelo, Adebayor nem maradhatott volna a pályán? Nem.

De spanyol szuperkupa döntőn Marcelo agyonrúgta Cescet, akkor már Mou is pokeolta Titot, csapat is beviharzott.

Gőg meg arc, de mi a f.szomra?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.08. 12:37:15

Azért az látszik, hogy mennyire tartanak a madridisták tőlünk.Nekik elég lenne hozni a meccseiket, még egy vereség is belférne Barcelonában.Erre jobban pörögnek a mi meccseinken, mint a sajátjaikon szinte.Nekünk most muszáj a Madrid ellen szurkolni, hisz ha nem botlanak, hiába nyerünk minden meccset.Persze ne legyünk álszentek, ha leülünk Real meccset nézni más szituációban, akkor sem nekik drukkolunk.De az ő reakciójikon látszik, hogy nagyon félnek attól, hogy 10 pont előnyről is elbukhatják a bajnokságot.Remélem a játékosaik is hasonlóan éreznek, és túl sok lesz ez a nyomás nekik. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Válasz küldése