Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.22. 10:25:48

Természetesen gratulálok a Real Madridnak a tegnapi győzelemhez, s a vélhetően 32ik bajnoki címükhöz!
Mourinho lehet nem talált ki újat, viszont elhitette velük, hogy nyerhetnek, s ami a legfontosabb akarták a győzelmet!Amit már többször leírtam, hogy a szezon végén már rengeteg a nyögvenyelős meccs, s túltudtak lendülni a holtponton, s jól is játszva megérdemelt győzelmet arattak!
És Mourinho hétközi taktikája, hogy nem hajtotta szét a csapatát, s az idegenbeli gól után akkor visszavettek Münchenben bejött, s frissebbek voltak a fehérek!Persze 1 nappal is többet pihentek, de kifizetődő lett a RM tartalékolása erre a meccsre!

Mi pedig:
Rég nem élt meg ilyet az ember, ezért is talán nehezebb feldolgozni, én is roppant csalódott vagyok!Legfőképpen, hogy mindig is a Ligát tartom az idény legfontosabb kupájának, s -10ről kapaszkodtunk fel, s mikor minden eddiginél jobban kellett volna a győzelem, összeroppantunk!
Látom megy mindenhol a matek, hogy Pep mennyire hibás stb stb!
Pep megérdemli, hogy ő döntse el, hogy akar maradni vagy menni akar!Ő neki kell ezt látni, hogy mennyi maradt még a csapatban!
Én úgy gondolom, hogy erre az 1 meccsre levetítve látható, egyszerűen elfáradtunk!Londoni meccs is nagyon kivett, s persze Pep is tudta, hogy ott egy idegenbeli gól kellene, s hajtotta a csapatot!Se gól nem lett, s tegnap azt láttam, hogy 1-2 ember teljesen elvolt készülve az erejével!
Én amit felrónék Pepnek az Messi!Végigjátszatta egész szezonban, rengeteg olyan meccse volt mostanában is, ahol lézengett a pályán már, mert levegőt sem kapott, de azért rúgott 1-1 gólt s ezzel le lett tudva!
És maga Messi kordában tartása sem mindig jött össze!
Viszont az valóban baj, hogy idén ha belenyúlt jobban a csapatba jött 1-1 bukta azonnal!Sok volt a sérültünk idén, állandóan volt valami gigszer, s hajtani kellett az Iniesta-Xavi-Messi triót, mert nem jöttek nélkülük az eredmények!Úgyhogy azért Pep nehéz helyzetben van/volt!

Ez egyfajta kritika, viszont mint írtam is Pepnek idén rengeteg gonddal meg kellett birkóznia, szerencsétlen módon pont a legfontosabb meccsre roppant össze a csapat!
Nagyon jó meccset játszottunk velük, ők felkészültek belőlünk, Xavit-Iniestát kivették!Mi pedig azért próbálkoztunk, de jó volt a RM!

Persze még írhatom, hogy Tello-Thiago szerepeltetése is kérdéses döntés volt Peptől, itt is gondolom Sanchezt le kellett ültetni a padra, mert nem volt ereje!

Természetesen nem feledi az ember az elmúlt éveket, s pl amit daffy írt talán tegnap, hogy 80 perc alatt mekkorát változott a világ, s én is úgy gondolom nem kell óriási gyökeres változásokat eszközölni!
Remélhetőleg jobban befog illeszkedni Sanchez meg Fabregas is jövőre, mert mindkettő nagyon kellene, s persze előjön a motiváltság kérdése stb stb, ezt is csak pep tudja, s én teljesen megértem, hogy ha úgy érzi ennyi volt a tankban elmegy, egy új arc megint felpörgetheti a srácokat ha arra van szükség!

Összességében azért nem egy kiábrándító szezon ez, de sajnos a legfontosabb trófea elszállt, jövőre viszont lesz motiváció, hogy visszaszerezzük!Így mint írtam is nagy változásokra nincsen szükség, idén ez sajnos így jött ki, s itt a végén amit annyiszor írtam, hogy mennyit jelent 1-1 neccesebb meccset ki tudja behúzni, ki akarja jobban a RM felé billentette a mérleg nyelvét!És teljesen meg is érdemelték ennyi szűkös esztendőjük után, gratulálok nekik még egyszer, de mi is ott leszünk megint a nyakukon jövőre :D És remélem vissza is szerezzük a ligát!
Kép
Kép
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.04.22. 10:22:31

Barcaman

Nem az örömről írtam, az nyilvánvaló, hanem a ramos-kezdte erőltetett integetésről (pápá nektek a bajnoki cím) a pepe-féle kapjátok be mozdulatra és a CR-féle szerény gólörömről bár ez utóbbi még elcsúszik nálam, hisz tudom, hogy egyébként ő egy nagyon szerény srác... mindegy is, hagyjuk, ezt csak neked írom vissza, nem akarom, hogy úgy jöjjön le, most a kudarc árnyékában én is elkezdem jobban szapulni őket. Szapultam eddig is, ha rászolgálnak, fogom ezután is.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.22. 10:14:53

Varatrix írta:Gratula a Realnak jól játszottak. Én csak annyit fűznék ide hogy úgy írjon ide mindenki véleményt, hogy gondoljon bele mit látna szívesen a másik oldalon ellenkező esetben. Viseljük méltósággal a vereséget, és verjük agyon a Chelseat kedden.
én is így gondolom: nem értem,hogy mi a jó ebben a mocskolódásban,ami a két csapat tábora közt (és ehhez még csatlakoznak általában a Chelsea,Manchester szurkolók is) zajlik. Nevetséges,hogy nem csak a 13évesek pocskondiázzák egymás kedvenceit,hanem felnőtt emberek is :roll: ez a gyűlölködés semmi jót nem tart magában,attól nem lesz valaki nagyobb fanatikusa a csapatnak,hogy ész nélkül szidja a riválisokat (és szajkózza a konspirációs hülyeségeket: uefa,unicef,platini stb..) bocsi,ha kicsit off voltam,de este tíz óta kapom az smseket,hívásokat kevésbé úriember stílusban. Ami meg a Facebookon folyik,az meg már mindennek az alja..
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.22. 10:08:42

AndrésGerardHernandez írta:
Azért a reál gondoskodott róla, hogy ismét megmutassák milyenek is valójában. Nem próbálkoztak súlyos testi sértésekkel a pályán (mert nem is volt rá szükségük), de a roppant szerény gólöröm lord zselétől, vagy a lefújást követő integetések, bemutogatások ismét mutatták a bizonyítványt. Ennyit erről, csak megjegyeztem.
Én azért ezt nem éreztem olyan vészesnek. Jó, hogy örülnek, mint az állat, ha az ősi rivális otthonában nyerik meg a bajnokságot, aki ellen már emberemlékezet óta nem nyertek, ráadásul tiszta focival. Az viszont rendkívül unszimpatikus volt tőlük, hogy (elvileg mi vagyunk azok) kiváló színművészetet mutattak be, ráadásul a bíró rendre benyalta mindet. Di Maria, Benzema, Ronaldo, Ramos, Pepe, Coentra. Kiválóan játszották el a nagyhalált, Azért nem volt semmi Conetraot tarkón- fülön rúgja Alves, annyira fájt neki az arca, hogy 2 percig a földön feküdt. Benzema is 1 percig csücsült a földön, majd hozzákerült a labda lenyomott 1 sprintet, majdnem gólt szereztek. És még sorolhatnám. A bíró is... Nagy hibái tényleg nem voltak, de, hogy a szögleteinknél nem egyszer 2 Real védő összefut, úgy hogy Barca játékos a környéken sincs, és rendre lefújja szabálytalanságnak
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.04.22. 10:06:00

Gratula a Realnak jól játszottak. Én csak annyit fűznék ide hogy úgy írjon ide mindenki véleményt, hogy gondoljon bele mit látna szívesen a másik oldalon ellenkező esetben. Viseljük méltósággal a vereséget, és verjük agyon a Chelseat kedden.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2012.04.22. 10:00:53

Őszintén ilyen csalódott nem voltam már isten tudja mióta. Sok olyan Barca-Real volt az elmúlt 2-3 évben, amikor azt mondtam, most már talán nyer a Madrid, nem lehet mindig megverni őket, de mégis sikerült. De tegnap eszembe sem jutott volna, hogy ez lesz. Egy hónap alatt 10 pont hátrányt ledolgoztak, s most itt lehetett volna a sansz, hogy megfordítság a bajnokságot, amit már miindenki odaadott a madridnak, de ennek ellenére ilyen lélektelen, gyenge játékot nem láttam még. Azt hittem úgy fognak harapni, mint még soha. De nem így lett. Azt meg hagyjuk, hogy Coentraot egy beadásnál eltalálta a labda, és a hordágykocsit be kellett hívni hozzá....ez van. Az elmúlt három évben mindent megnyert a Barca, azt mondják, hogy ahhoz, hogy értékeld a győzelmeket, vereségeket is kell szenvedni néha. Hát ha ez így van, akkor majd jövőre biztos jól fognak esni a sikerek. A BL-ben pedig szerintem ugyanez várható, mint tegnap este. Ugyanez lesz, Drogba, vagy az éppen aktuális Chelsea-csatár a saját 16-osa előtt fog védekezni, és addig van csak esély, amíg nem kap gólt a csapat. Ha megint összeszerencsétlenkednek egy gólt hátul, mint ahogy tették tegnap, ott vége, mert 3-at nem tudnak rúgni egy olyan csapatnak, amelyik a védekezéséből él, s előfalat húz a kapuja elé. Még csúcsfutballal is nehéz, nem pedig olyannal, amilyet az előző két meccsen láttunk
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.22. 09:59:40

Grat a Realnak és itteni szurkolóinak. Bár tegnap a Bognár Gyuri is leikszelt volna a Camp Nou-ban a Bajával.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.04.22. 09:57:30

Had kezdjem én is azzal, hogy GRATULÁLOK A REAL MADRIDNAK, mert a teljesítményük alapján megérdemelten nyerték meg a meccset és a bajnokságot, ez nem is lehet kérdéses.

Sajnos lemaradtam az első kb. 23 percről, ennek fényében írok most. Egész egyszerűen nem találta el a kezdőt Pep. Először is már a kezdő játékosokat sem értettem, aztán meg Xavi lecserélése... hatalmas kérdőjel! Mikor őt lehozta, akkor gondoltam, ez elúszott. Mert bár Alexis elsőre bekotorta a labdát, de könyörgöm, Xavi hiányában Messinek és Iniestának kellett visszalépni a helyére, akiknek egyértelműen a kapu elé kellett volna érkezni. Így maradt Telló befejezni, akivel tényleg semmi bajom, egy szimpatikus ügyes gyereknek tartom, de ne hozzuk már ilyen helyzetbe szerencséntlent! Meggyőződésem ha Iniesta vagy Messi, vagy akár ha fennmaradt volna Xavi, ők ezt beverik. Komolyan mondom, tudom, károgásnak hangzik, de nem tudok felülkerekedni a lecserélésén. Hányszor talált be mostanában ellenük? Most is milyen helyzetbe került? Igaz nem lőtte be, de nem árt kihangsúlyozni, hogy azt nem lőtte mellé, hanem Casillas VÉDTE!

A játékunk pedig borzasztó volt. Ezt nem értem, hogy az alap taktikával miért ilyenkor kell kísérletezni? Egy kis csapat ellen, ha 15 ponttal vezetjük a bajnokságot, akkor rendben, de ekkora tétnél, egy kiélezett felkészült reál ellen? Csak kérdések vannak bennem. Pep miért nem vezényelte a srácokat? Rá lettek uszítva a madridra, de csapkodás lett a vége, mert a mi játékunknak is alapja a ritmusváltás, ezt pedig száguldva nem lehet csinálni ezt még én is tudom, nemhogy a Barcelona x trófeát felhalmozó mesterének tudnia kellett vona és ami a legfontosabb irányítania kellett volna őket. EZ NEM A MI JÁTÉKUNK VOLT. Nem is törekekedtünk terület szűkítésre, lesre állításra, altatásra, pedig így nyerjük meg a meccseket. Erre azt nyilatkozza, hogy ...pedig elég teret nyitottunk... igen! ebből kaptuk a második gólt, gratula. Érthetetlen. Állítom, ez a meccs 70%-ban Guardiolán ment el. Tisztelem és becsülöm, az elveiért, a viselkedéséért, a kiállásáért, ez ne is kérdőjeleződjön meg senkiben sem, + a mérhetetlen sikerért amihez hozzásegítette a csapatot, de itt a legfőbb ludas ő volt. Ezért, ahogy olvastam vállalja a felelősséget, ami megint csak szimpatikus lépés.

Azért a reál gondoskodott róla, hogy ismét megmutassák milyenek is valójában. Nem próbálkoztak súlyos testi sértésekkel a pályán (mert nem is volt rá szükségük), de a roppant szerény gólöröm lord zselétől, vagy a lefújást követő integetések, bemutogatások ismét mutatták a bizonyítványt. Ennyit erről, csak megjegyeztem.
tanmo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:19:13
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.22. 09:55:23

Egyet értek Barcaman 1993 véleményével, az első félidő közepétől éreztem hogy Tellot cserélni kellene mégis csak a 80. percben cserélte le Pep.
Természetesen nem csak ez volt a döntő momentum!
tanmo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:19:13
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.22. 09:52:37

Egyet értek Barcaman 1993 véleményével, az első félidő közepétől éreztem hogy Tellot cserélni kellene mégis csak a 80. percben cserélte le Pep.
Természetesen nem csak ez volt a döntő momentum!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.22. 09:40:11

Bocsi,ha valakit felkavarok vele, elfeledtem a végére írni,hogy biztos ,csak hamis propaganda.., szerintem is csak hülyeség,de azért ki írtam,hogy ki mit szól hozzá. Az esti meccsen inkább voltunk élettelenek , mint eladtuk a meccset.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:38:32

Xavi001 írta:Én olvastam egy oldalon,hogy a Barca kemény pénzeket kapott,hogy az esti meccset elveszítse.
szerintem ezt a kommentedet jobban tennéd, ha törölnéd.
ez nem az olasz bajnokság, meg a Juve, vagy a francia a PSG-vel.

ilyen még csak eszedbe se jusson. Szégyen, hogy ilyet le mersz írni, főleg úgy, hogy ha Barca-drukker vagy.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:37:15

Xavi001 írta:Én olvastam egy oldalon,hogy a Barca kemény pénzeket kapott,hogy az esti meccset elveszítse.
Biztos igaz is...Ne dőljünk már be minden ilyen hülyeségnek...
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.22. 09:35:28

Én olvastam egy oldalon,hogy a Barca kemény pénzeket kapott,hogy az esti meccset elveszítse.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:16:15

Barcaman1993 írta: Az viszont piszkosul aggaszt, hogy nagyon csöndben vagyunk mostanában, Pep nem hosszabbít, jól teljesítő játékosok meg rendre kimaradnak. Nyugtalan vagyok, úgy érzem vmi van a háttérben, amiről nem tudunk.
ezt érzem én is. valami történt a héten, amiről nem tudunk, és ebbe remegtek bele a lábak, ezért játszottak ilyen belesz@rok stílusban.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.22. 08:58:34

Egy kis rövidke értékelő. Végre a fociról szólt a meccs. Igazából a legutóbbi bajnoki Klasszikushoz tudnám hasonlítani. Mind2 csapat nyerhetett volna, legutóbb nekünk, most a Real volt képben. Úgy érzem a Madrid annyiban felénk kerekedett, hogy a kulcsmomentumokat egyértelműen jól kezélték, mi nem. Az első gólról nem is írnék semmit, katasztrófa. Nagy nehezen kiegyenlítettünk, majd rögtön válaszoltak. Nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele, de én már 0-1-nél éreztem, hogy ez már nem lesz meg. A taktika számomra teljesen érthetetlen volt. Fabregas, Pedro, Alexis, Piqué a padon, de Tello és Thiago kezdett. Nem akarom a kis Tello nyakába varrni a meccset, de számomra érthetetlen, hogy Pep miért játszatta. Ügyes kölök, de márx meccse nem játszotta, erre a bajnokság legfontosabb meccsén kezdeti. Kihagyott 1 ziccert, majd emberelőnynél eladta a labdát és a kontrából megkaptuk a 2. gólt. Kár érte. Igazából az egész meccsen úgy érzetem, hogy saját magunk alatt vágjuk fát. Ha vkit ki tudnék emelni, akkor a gyengén kezdő, de a meccs végére a cspat legjobbjává előlépett Thiagot és a hatalmasat küzdő Mascheranot emelném ki. Az is pozitívum, hogy ALexis jól szállt be. Úgy érzem, egy x-et megérdemeltünk bolna, de azzal dem lennénk semmivel előreébb. Kénytelen vagyok gratulálnia Realnak mind a győzelemhez, mind a bajnoksághoz, megérdemelték. Gondolom innentől a cél a bajnokságban, hogy a hazai meccseket húzzuk be. Annál is remélem, mert Malagá ellen élőben figyelek mindent a helyszínről. :D Szépen lehet rotálni. Afellayt mindenképpe játszatnám, fogatnám a csapatot. Montoya, Muniesa, Thiagot, Cuenca 4-es sok lehetőséget kaphatna. Messinek még szurkolok a 68 gólért és a Pichiciért, de úgy érzem ez a hajó már elúszott. És természetsen Valddesnek is a Zamoráért. Fel a fejjel és készüljünk a keddre, mert úgy érzem, hogy az a meccs eldöntheti a szezonunk sikerét. Adjunk bele mindent, bár ha továbbmegyünk, úgy érzem, akkor már nem mik leszünk a favoritok. A reális célnak egyedül csak a Copa del Reyt érzem, de remélem rámcáfolnak a fiúk. Az viszont piszkosul aggaszt, hogy nagyon csöndben vagyunk mostanában, Pep nem hosszabbít, jól teljesítő játékosok meg rendre kimaradnak. Nyugtalan vagyok, úgy érzem vmi van a háttérben, amiről nem tudunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 08:16:31

nagyon csalódott vagyok. nem azért mert nem nyerjük meg a ligát, mert nem nyerhetünk mindíg, ezzel semmi baj, hanem a mutatott játék, pep taktikája. a madridra egy rossz szavunk nem lehet, nem játszottak a korábban megszokott bunkó módon, szervezettek voltak, tökéletes volt a taktikájuk, magabiztosan játszottak. azt kell mondanom, teljesen megérdemelten nyertek és teljesen megérdemelten nyerik a ligát is! vagyis pontosítok: nem ők nyertek, hanem mi veszítettünk, mert azért ez a csapat verhető lett volna, láttuk kedden a bayern-t, ugyanezt játszotta a real és sikerült nekik!!! de neki volt 2 klasszis szélső támadójuk és középcsatáruk! nálunk nem volt középcsatár, mert messi szinte középpályást játszott és ha nála volt a labda, nem tudott kit kiugratni, a két szélső támadónk meg egy ifi, feltörekvő tehetség és egy jobbhátvéd, vagyis nem robben/ribery szint támadás terén... emiat vesztetünk!!! a barca az elmúlt években ilyen támadókkal tudott classicokat nyerni: ronaldinho-eto'o-messi, henry-eto'o-messi, pedro-villa-messi... tegnap meg nem volt (igazi) támadónk!!! messi visszalépett, dani nem támadó, tello nem nőtt föl a szinthez... jövőre felépül villa, pedro remélem jobb formában lesz és alexis is többet lesz hadrafogható... akkor nyerhetünk!!! így sajnos nem!!! de fel a fejjel, kedden előre a BL döntőért!!! Hajrá Barca!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.22. 08:04:40

Na, Kezdem azzal hogy Gratulálunk a Madridnak, mert a tegnap nagyon jól tették a dolgukat! koncentráltak, és mivel ők szereztek vezetést, az idő múlásával egyre magabiztosabbak lehettek! A mi csapatunk meg valahogy nem pörgött fel, pedig olvasva itt a eb-n Xavi nyilatkozatát, biztos voltam benne h lemossuk őket, akármilyen jó csapat is ez a Madrid! Nem így lett!
Azt éreztem, hogy ha nem rúgunk 1et legalább a szünet elött nehéz lesz megnyernünk a meccset, s így a bajnokságot!

Ezek a srácok a legnagyobb tiszteletet és elismerést érdemlik, hiszen ahogy elöttem írták lentebb ez + volt mert 1-1,5 hónapja sansz se lett volna a bajnoki címre. De a fiuk kitartottak, és ennek eredményeként volt lehetőség a bajnoki címre! Nem sikerült! Ilyen van! Nem is nagyon bánkódom, kikaptunk, nem leszünk bajnokok, ennyi. Túltettem magam rajta! Csupán azt nem értem 3 nap alatt hogy tudtunk ennyire visszaesni játékban... (jó tudom a Madrid nem Chelsea)
Nem akarok bántani egy játékost sem sőt távol álljon tőlem, de Tello kezdésének az okát nem értem egyáltalán. nincs gondom a sráccal, de súlytalan volt! képességei kitűnőek, az indulósebessége, a ritmusváltásai, stb. De egy ilyen rutinos védelemmel szemben tehetetlen volt. Ennek ellenére volt 2-3 ziccere amit máskor simán belőtt. Tegnap nem sikerült, plusz az ő eladott labdájából kaptuk a második gólt!
Nem bántom még1x mondom, csak hát lélektanilag nem volt toppon, elöbb le kellett volna hozni. Helyette pedig Fabre jöhetett volna, v Sánchez
Xavi is maradhatott volna még 1 10 percet! Xavinak volt jó lövése, nem értem még mindig h miért nem lehet beépíteni a játékba több próbálkozást! Mindegy Kedden meg kell verni a Londoniakat, ha azt akarjuk hogy legyen egy "fényesebb" trófeánk! És hát elképzelésem sincs, h miért ne akarnák a csapat tagjai! Csak a Barca mindörökké!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 07:47:22

Én nem a vereség miatt vagyok csalódott, hanem a hozzáállás miatt.
Valami nincs rendben.
Emlékeztek, hogy hogy megzakkant egy-két meccsre a csapat, mikor Abidalt műteni kellett?
Vagy mikor tavaly ősszel a másodedzőt?
Valami most is történhetett, amiről nem beszélnek.
Mert az, hogy egy ilyen szériát letol ez a csapat, aztán két ilyen meccset produkáljon.....
Még a Chelsea elleni meccs az oké volt, nem ment be semmi. De már ott is érződött az, hogy mintha nem lennének ott agyilag.
Tegnap meg totál kijött.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.22. 07:44:59

ozsimiki írta:
Számomra így -bár furcsán hangozhat- könnyebb megemészteni, hogy bajnok a Madrid, mintha itt nyertünk volna,és 1ponttal esetleg elbukjuk, úgy, hogy két meccsen legyőztünk titeket. Megszakadt egy nagy sorozat ellenetek,de előbb utóbb várható volt, nem lehet a világ 2.legerősebb csapata ellen nagyon sokáig veretlen maradni. Így is nem mindennapi sorozat volt.

még mindig jobb csapatnak tartom a miénket, és remélhetőleg a Blben,és ősztől ezt bizonyítjuk is. Bajnokságban kiegyensúlyozottabbak voltatok, szal grt még1x.
Ezekkel maximálisan egyet értek. Ha a Marid úgy lenne bajnok, h nem annyi év után most sem tud 1x sem tud minket megverni, és mondjuk csak 1 ponttal végez előttünk, akkor ha nem is érdemtelenül, de nem is teljesen megérdemelten lett volna bajnok szvsz. Így azonban nincs miről beszélni, vitathatatlan a Madrid bajnoki címe, bár azért van még néhány meccs, azon észen kell lenniük, de nagyon valószínű, h ezt a 7 pontos előnyt már nem adják le, és mi is lélekben már biztos, h föladtuk a bajnokságot.

Ugyanakkor az én véleményem is az, ettől még nem lett jobb csapat a Real. Egy győzelem még nem tesz senkit a legjobbá. Ha jövőre meg is tudják védeni ezt a bajnoki címet, akkor már azt mondom, valóban jobbak lettek. De ne fussunk annyira előre, mert még akár a BL döntőn is lehet egy klasszikus, bár egyik csapat sincs könnyű helyzetben, de mind2 megoldható. Mivel a kupát valószínűleg visszük, így egy BL győzelemmel sztem összességében még mindig nekünk lenne sikeresebb szezonunk, de a Madrid is egy BL címmel tudná megkoronázni a szezonját.

Még a meccsről: nagyon nem gondoltam volna, h ez lesz. Illetve a Madrid azt mutatta, amit vártam tőlük, de azt, h mi ilyen rosszul játszunk majd, álmaimban sem gondoltam volna, hisz jó formában voltunk már meccsek óta. Lehet a londoni zakó zavart be, lehet, h most nem jött ki egyszerűen a lépés. Messze menő következtetéseket azonban nem vonnék le ebből a meccsből. Sztem a Madrid is pl. ősszel jobb volt, mint most, de akkor még az is kevés volt, most ez is elég volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2012.04.22. 07:50:00-kor.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.22. 06:54:25

A mérkőzést tegnap sajnos nem láttam (10ig dolgoztam), így csak a mérkőzés végi összegzésre (Hegyi Iván, Nyilasi, és Puhl véleményére) értem haza, plusz csak a három gólt láttam.

Mindazok ellenére, hogy kikaptunk a Real Madridtól, BÜSZKE VAGYOK ERRE A CSAPATRA! 10 pontos hátrányt sikerült ledolgoznunk pár hét leforgása alatt (4 pontra), és gyakorlatilag a bajnoki címért játszhattunk meccset a Real Madriddal szemben, amelyen most kikaptunk tőlük, sajnos ez van. Ahogy hallottam, sem Iniesta, sem Xavi, sem pedig Messi nem tudott önmagához képest jó játékkal előrukkolni, így pedig nehéz is lett volna nyerni. Azonban ők is csak emberek, nem gépek, nekik is lehetnek gyengébb meccseik.

Ne feledjük el zsinórban háromszor voltunk bajnokok, és ha kicsivel több szerencsénk lett volna, akár most is azok lehettünk volna. Azonban most egy olyan Real Madrid volt az ellenfelünk a bajnokságban, amely 3 éve nem nyert semmit, és nagyobb fordulatszámon pörögtek. Egy bajnokságot pedig nem lehet csak bírókkal megnyerni, kiegyensúlyozottabbak voltak a szezon során... Úgy, hogy ezúton szeretnék én is gratulálni a Real Madridnak a bajnoki címhez.

Még három sorsdöntő mérkőzés van hátra a szezonból a számunkra, a Chelsea elleni visszavágó, egy esetleges BL-döntő, és a Király-kupa döntője. Ezeken a mérkőzéseken kell megmutatni az igazi arcunkat, és azt, hogy még mindig mi vagyunk a legjobbak.

Visca el Barca!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.22. 03:17:30

nekem teljesen egyértelmű, hogy a bl döntőbe be kell jutni, ami vélhetőleg a madrid ellen lenne, és ott kell ismét bizonyítani, hogy még mindig mi vagyunk a legjobbak.
a feladat adott, gyerünk srácok. :!:
tibuc
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.09.26. 15:12:07
Tartózkodási hely: Szentedre

2012.04.22. 02:46:00

hol volt messi hol volt a briliáns játék valami nincs rendben?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.22. 02:31:18

Kinyitjuk, de elég 1db nem ide illő hangnemű, stílusú hsz, és repül az illető legalább 1 hétre!


Gratula a Madridnak a bajnoki címhez!

Védekezésük nagyon jó volt, mi meg nem tudtunk nagyobb tempót diktálni, fásultnak tűnt az egész csapat,de ettől még az ellenfél remekül megoldotta a meccset. Az első két gól kabaré volt itt is, ott is. A győztes gólnál pedig Valdes elkövette ugyanazt a hibát,mint amit a szuperkupa meccsen (azt hiszem). De mindneki hibázhat.

Számomra így -bár furcsán hangozhat- könnyebb megemészteni, hogy bajnok a Madrid, mintha itt nyertünk volna,és 1ponttal esetleg elbukjuk, úgy, hogy két meccsen legyőztünk titeket. Megszakadt egy nagy sorozat ellenetek,de előbb utóbb várható volt, nem lehet a világ 2.legerősebb csapata ellen nagyon sokáig veretlen maradni. Így is nem mindennapi sorozat volt.

még mindig jobb csapatnak tartom a miénket, és remélhetőleg a Blben,és ősztől ezt bizonyítjuk is. Bajnokságban kiegyensúlyozottabbak voltatok, szal grt még1x.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2012.04.21. 19:15:41

Sport.es szerint :19:08 - 11 of FCB Valdes, Alves, Mascherano, Puyol, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Iniesta, Messi and Tello
:evil: :evil: :evil: Nem akarok pálcát törni,de ....meglennék lepve ha győznénk ez alapján(sőt még x is meleg lesz)
Válasz küldése