NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.07.26. 11:21:30

MessiFan91 írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ra-2152371

A fehéroroszoktól 5 játékos olimpián van, köztük 3 alapember, ők az első meccsen nem játszanak.

Ez jó, mert ha az első meccsen jó eredményt ér el a Loki (győzelem vagy sokgólos döntetlen), akkor Nyíregyházán szerintem ki tudja harcolni a továbbjutást
Láttam a Loki első meccsét az albánok ellen, és az a meccs után azt mondtam öcsémnek, hogy ilyen játékkal ki is fognak esni tőlük. Erre a visszavágón ahogy hallottam teljesen lefocizták az albánokat, sorra dolgozták ki a debreceniek a ziccereket. Úgy tűnik, jól jött nekik az első mérkőzésen a pofon...

Egyébként én egyelőre még az öt hiányzó játékos ellenére is nagy falatnak tartom a Debrecen számára a BATE-t, de egyáltalán nem zavarna, ha rám cáfolnának. Jó lenne ismét magyar csapatot látni a Bl-ben, de erre én most nem látok sok esélyt.

A Vidi pedig ha ugyanolyan szervezett lesz ma este, mint az első mérkőzésen, akkor kifogják ejteni a Slovan Bratislavát. A tippem 2-0 a Vidi számára, és szerintem Nikolics gólt fog szerezni.

A Honvéd meccsre nehezebb tippelni, de képesnek tartom a Honvédot arra, hogy kiharcolják hazai pályán a továbbjutást (bár nehéz helyzetben vannak). Ezt az Anzsit összességében semmivel sem tartom jobb csapatnak, és a két csapat játékos ereje közel hasonló egymáshoz szerintem (ha kiveszem az Anzsi játékosai közül Eto'o-t, és Boussafat). A továbbjutás azon fog eldőlni, mennyire tudjuk semlegesíteni Samut, illetve azon, hogy mennyire merünk majd játszani ellenük. Egy harapós Honvédot várok az Anzsi ellen...
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.07.26. 11:07:13

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ra-2152371

A fehéroroszoktól 5 játékos olimpián van, köztük 3 alapember, ők az első meccsen nem játszanak.

Ez jó, mert ha az első meccsen jó eredményt ér el a Loki (győzelem vagy sokgólos döntetlen), akkor Nyíregyházán szerintem ki tudja harcolni a továbbjutást
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2012.07.25. 21:16:45

Igen, a következőt is. Hogy mennyit nyerünk vele? Hát, a Loki kb három egész valamennyi millió körüli összegért (talán 3,8 ) bérli meccsenként a stadiont. De viszont az szigorúbb UEFA követelmények miatt nekünk is 6+ milliós összegért kellett felújításokat végezni, pl lelátók, gyepszőnyeg, eredményjelző, épületek, kispad stb. Szóval a következő meccsel már nyereség jár. A playoffot már nem hiszem hogy itt játszanák. Bár ha EL playoff lenne, az meg kérdés, mert tavalyelőtt itt volt.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.07.25. 01:17:44

A Loki a következő "hazai" meccsét is itt, Nyíregyházán fogja játszani? Csupán kíváncsiságból, hátha van itt hozzáértő, maga Nyíregyháza, vagy a Spartacus mennyit nyer ezzel, hogy a meccs(ek)et itt játszották? Köszönöm a választ előre is.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.25. 00:11:17

Ha idegenben is így játszottak volna, nem kellett volna izgulni ezen a meccs, de a lényeg, h megvan!
Bate nehéz falat lesz...
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2012.07.24. 23:38:20

Nagyot játszott a loki, de az a poén hogy a meccsben sokkal több volt, mint a 3-0. Volt kapufa(ák), a bíró is összevissza fújt néha, a partjelzők pedig nem voltak a helyzet magaslatán. (lehet nincs mindenben igazam, de helyszínen nem játszották vissza, sry) A hangulat miatt mindenképp megérte kimenni:)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.24. 22:24:52

Megvan a Loki továbbjutás, bár ezt alapból azért elvártam egy albán csapat ellen...

így tovább!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.07.24. 20:48:52

Nem kicsit ugrott neki az ellenfélnek már az első percekben a Debrecen! Nagyon agresszívan játszanak, ezt kell csinálni. Ha csak feleennyire játszik agilisen a Loki az első meccsen aligha lenne most bármi kérdés.
Meg kell legyen az a továbbjutás! :)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.24. 20:41:49

Na ez a 10 perc elég impresszív volt, csak hiányzik a gól, Janika is belebotlik :? Ez a ledolgozandó 1:0 a legrosszabb eredmény amúgy, na mire leírom Kulibáli gólt lőtt :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.24. 13:56:47

Chema Antón az Újpestben :D A Real Madrid Castillában nevelkedett a hátvéd. Érkezik még Naim Aarab és Filip Sztaniszavljevics.

Ezzel a kerettel erősebb lesz a csapat, de a dobogós helyekért nem fog szerintem harcolni :?
"And my heart will leave you never."
ifetes123
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.30. 16:48:25
Kapcsolat:

2012.07.24. 13:50:46

Zsolti95 írta:(persze nem kérdés h megfordítja a LOKI, mert leszedik a fejüket) :lol:
Szerintem sem kérdés! Arra ezért mindenképp kell figyeljenek, hogy gólt ne kapjanak, mert akkor hajlamosak kapkodni, az pedig soha nem vezet jó útra.

Tudtok valakiről, aki nem vehet részt a meccsen (sérülés, tíltás) - persze a LOKIban?
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.21. 03:07:25

socio66 írta:majd meglátjuk hogy most a nemzetközi porondon mit mutat a videoton, mert gondolom ezt a keretet nem 'csak' egy bajnoki címre hozták össze, azt sokkal kevesebből is ki lehetett volna hozni.
viszont ha megint kiesés lesz, és esetleg a bajnoki cím is elúszik, az azért ilyen költségvetéssel fail, nem?
És sokkal kevesebből mégis hogy hozod ki? :)

Az 1 szem Mitrovicson kívül (Újpest) senkiért nem fizettünk 1 eurót sem, szinte mindenki ingyen igazolható volt akit Sousa hozott. Talán még Pericért 50 ezret a Kaposvárnak, mert pár hónap még hátravolt a szerződéséből.

A bajnoki cím meglesz szerintem, csoportkört meg senki ne várjon... 3 éves terv utolsó évére volt célnak meghatározva, most járunk az első végén.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
socio66

2012.07.20. 21:53:45

majd meglátjuk hogy most a nemzetközi porondon mit mutat a videoton, mert gondolom ezt a keretet nem 'csak' egy bajnoki címre hozták össze, azt sokkal kevesebből is ki lehetett volna hozni.
viszont ha megint kiesés lesz, és esetleg a bajnoki cím is elúszik, az azért ilyen költségvetéssel fail, nem?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.20. 21:28:35

Barcaman1993 írta:Maradjunk Vidinél, de egy kicsit más téma. Új edző, új koncepció, új csapat, stb... Én értem, hogy Sousa magával hozta a változást, de abban mi logika van, hogy megszabadulnak a legjobb játékosoktól? De most komolyan. Alvesről már korábban lehetett hallani, hogy megy, benne volt... De tavaly Lipták, idén Elek... Hát sztem Elek a magyar bajnokságot nézve minimum a TOP3-ban van, sőt válogatott játékos. Pl. sztem hússzor jobb játékos, mint Tóth Balázs (azt hiszem ő játszik a helyén). Erről mit tudsz? Számomra érthetetlen.
Amikor idejött Sousa, és nagytakarításba kezdett, nagyon nagyon sok kétkedő hang volt. De az idő azért kezdi igazolni a döntéseit.

Alves már Mezeynél is ment volna nagyon, le is járt a szerződése, nem akart hosszabbítani. Lipták külföldre akart menni, de nem jött érte ajánlat szeptember 1-ig, ezért kérte a szerződése felbontását, hátha ingyen talál magának külföldön csapatot. Újpest lett belőle...

Elek helyzete már érdekesebb, szakmai döntéssel igazolta Sousa a kihagyását, neki nem ilyen védekező kp-ra volt szüksége. Tóth Balázs inkább az a 'pitbull' féle vkp, bár nem mindig sikerül jól szűrnie. Eleknél lényegesen gyorsabb, meg szerintem technikásabb is. Elek sokkal erősebb, meg jobb fizikai adottságokkal bír, de nem illett a csapatba. Látszott is amikor párszor még kezdő volt ősszel hogy nagyon idegenként mozgott a csapatban. Mezeynél nem pont azon a poszton játszott, amit Sousa kért tőle. Aztán itt tudatva lett vele, hogy nem lesz beton kezdő, és pont volt egy kölcsönajánlata a törököktől, elment szerencsét próbálni, nem jött be. Azt is rebesgették, hogy miután megtudta hogy nem alapemberként számítanak rá, megsértődött és úgymond "meghátrált" a kihívástól hogy bejátssza magát a csapatba. Az ilyen mentalitást meg nem tűri a portugál, ezért biztos hogy nem lesz több meccse a Vidiben.

Hidd el, nagyon sokan megkérdőjelezték ezt a döntést, de most hogy jönnek az eredmények, nagyon kevesen hiányolják Ákit. Kicsit nekem a Touré-Busi féle szitura hajaz egyébként. :D
Tóth egyszerűen jobban illik a csapatba.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.07.20. 20:59:35

Nem értem most h van, mert amikor a loki bejutott a BL-be, akkor verte a tallint,utána a kalmart ezzel megvolt az EL csoport, utána a levszki kiverése után meg a BL. következő évben megint kiverte a tallint, kiverte a basel őket és EL csoprt megvolt.
ezek szerint előrébb léptünk valami UEFA ranglistán h a bajnoknak elég 1 kör és EL csoportkör?
csak mert elég ciki lenne ha a skandebreu játszana az EL-ben az Interrel,Liverpoolal stb. (persze nem kérdés h megfordítja a LOKI, mert leszedik a fejüket) :lol:
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.07.20. 20:41:57

Messa írta:
Barcaman1993 írta:Nem kezdek el veled vitatkozni. Tavaly nagyjából ugyanilyenkor volt egy Vidi-Salzburg. Én mondtam, hogy bőven verhetőek, le lettem ugatva... Az első meccsen a Vidi befosott, ki is kapott. A 2. meccsen meg olyan játékot hoztak, hogy az első meccsen elszenvedett 2 gólos vereség ellenére is a játék alapján továbbmehettek volna. És kérlek szépen verhető csapat. Ne hülyéskedjünk már. Genk tavaly egy pofozógép volt és ez a csapat gyengébb annál. Akkor nem mondom azt, hogy simán verhető, de verhető. Pl. az Anzsinál sokkal gyengébbek, aztán az oroszok is mit mutattak? A belga foci ugyanolyan gyenge, mint mi nálunk. Kicsit itt a külföldi focit páran túlmisztifikálják, vagy a magyar túlságosan gyengének. Utóbbi igaz is, de az a némethez, spanyolhoz, angolhoz... A csúcsbajnokságokhoz igen, de a többi bajnokság legjobbjaival föl tudjuk venni a versenyt. Persze most nem Portóra, meg Ajaxra gondolok, hanem ezekre a kisebb futball nemzetekre. Ha továbbmegy a Vidi és a Gent okozna neki gondot, akkor meg fölösleges is EL-ről, meg BL-ről álmodozni, mert a Gent egyáltalán nem olyan szintű csapat.
Sturm Graz meccs volt, nem Salzburg. :wink:

Amúgy nem hinném hogy ettől a Genttől tele kéne csinálni a gatyát, jobb csapat mint mi, de nem tűnnek verhetetlennek. Csoportkör a cél, ott meg csak erősebb csapatok lesznek. Bár előbb tovább kéne jutni a Slovan ellen...

A Vidi sorsolásáról annyit tudok, hogyha továbbjutunk, jön a Gent meccs, ha onnan is akkor pedig rájátszás, itt már igazi nagyhalak vannak, csak 1-2 gyengébb csapat van, a többi pl a Newcastle, Stuttgart, stb... És ezután következik a csoportkör. Szóval az még nagyon messze van, őszintén szólva nem túl reális.

A DVSC-nek pedig tovább kell jutnia a Skenderbeu ellen, és utána ha ki is esik, folytathatja az EL rájátszásban.

De itt részletesen le van írva minden:

EL 2012/2013 lebonyolítás
BL 2012/2013 lebonyolítás :wink:
én a "simán verhetőn" akadtam fönn nem azon h esetleg verhető lenne a gent.tény h nem egy ajax,marseille stb. de nagyon kevés olyan csapat van aimre mi magyarok azt mondhatnánk h simán verhető!talán:lichteinstein,luxemburg,san marino,izland,lett,észt,litván csapatok.am meg a maribor volt az 2 éve amit viszonylag simán ki lehetett volna ütni a vidinek....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.20. 20:33:15

Messa írta:Sturm Graz meccs volt, nem Salzburg. :wink:
Utólag már nekem is leesett. :D Igazából vicces, mert élőben kint voltam azon a meccsen, de amikor a hsz-t írtam vmiért a Salzburg ugrott be. A lényeg, hogy ez a belga csapat nagyon is verhető.

Maradjunk Vidinél, de egy kicsit más téma. Új edző, új koncepció, új csapat, stb... Én értem, hogy Sousa magával hozta a változást, de abban mi logika van, hogy megszabadulnak a legjobb játékosoktól? De most komolyan. Alvesről már korábban lehetett hallani, hogy megy, benne volt... De tavaly Lipták, idén Elek... Hát sztem Elek a magyar bajnokságot nézve minimum a TOP3-ban van, sőt válogatott játékos. Pl. sztem hússzor jobb játékos, mint Tóth Balázs (azt hiszem ő játszik a helyén). Erről mit tudsz? Számomra érthetetlen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.20. 19:32:42

Barcaman1993 írta:Nem kezdek el veled vitatkozni. Tavaly nagyjából ugyanilyenkor volt egy Vidi-Salzburg. Én mondtam, hogy bőven verhetőek, le lettem ugatva... Az első meccsen a Vidi befosott, ki is kapott. A 2. meccsen meg olyan játékot hoztak, hogy az első meccsen elszenvedett 2 gólos vereség ellenére is a játék alapján továbbmehettek volna. És kérlek szépen verhető csapat. Ne hülyéskedjünk már. Genk tavaly egy pofozógép volt és ez a csapat gyengébb annál. Akkor nem mondom azt, hogy simán verhető, de verhető. Pl. az Anzsinál sokkal gyengébbek, aztán az oroszok is mit mutattak? A belga foci ugyanolyan gyenge, mint mi nálunk. Kicsit itt a külföldi focit páran túlmisztifikálják, vagy a magyar túlságosan gyengének. Utóbbi igaz is, de az a némethez, spanyolhoz, angolhoz... A csúcsbajnokságokhoz igen, de a többi bajnokság legjobbjaival föl tudjuk venni a versenyt. Persze most nem Portóra, meg Ajaxra gondolok, hanem ezekre a kisebb futball nemzetekre. Ha továbbmegy a Vidi és a Gent okozna neki gondot, akkor meg fölösleges is EL-ről, meg BL-ről álmodozni, mert a Gent egyáltalán nem olyan szintű csapat.
Sturm Graz meccs volt, nem Salzburg. :wink:

Amúgy nem hinném hogy ettől a Genttől tele kéne csinálni a gatyát, jobb csapat mint mi, de nem tűnnek verhetetlennek. Csoportkör a cél, ott meg csak erősebb csapatok lesznek. Bár előbb tovább kéne jutni a Slovan ellen...

A Vidi sorsolásáról annyit tudok, hogyha továbbjutunk, jön a Gent meccs, ha onnan is akkor pedig rájátszás, itt már igazi nagyhalak vannak, csak 1-2 gyengébb csapat van, a többi pl a Newcastle, Stuttgart, stb... És ezután következik a csoportkör. Szóval az még nagyon messze van, őszintén szólva nem túl reális.

A DVSC-nek pedig tovább kell jutnia a Skenderbeu ellen, és utána ha ki is esik, folytathatja az EL rájátszásban.

De itt részletesen le van írva minden:

EL 2012/2013 lebonyolítás
BL 2012/2013 lebonyolítás :wink:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.20. 18:08:02

Zsolti95 írta: Ugye nem gondoltad komolyan amit írtál, h a belga csapat(valszeg már továbbjutott) simán verhető a vidi számára???? :roll:
a luxemburgi csapatra még azt mondom h oké, verhető, bármely magyar csapatna,bár a loki meccse után nem vennék mérget rá....
Nem kezdek el veled vitatkozni. Tavaly nagyjából ugyanilyenkor volt egy Vidi-Salzburg. Én mondtam, hogy bőven verhetőek, le lettem ugatva... Az első meccsen a Vidi befosott, ki is kapott. A 2. meccsen meg olyan játékot hoztak, hogy az első meccsen elszenvedett 2 gólos vereség ellenére is a játék alapján továbbmehettek volna. És kérlek szépen verhető csapat. Ne hülyéskedjünk már. Genk tavaly egy pofozógép volt és ez a csapat gyengébb annál. Akkor nem mondom azt, hogy simán verhető, de verhető. Pl. az Anzsinál sokkal gyengébbek, aztán az oroszok is mit mutattak? A belga foci ugyanolyan gyenge, mint mi nálunk. Kicsit itt a külföldi focit páran túlmisztifikálják, vagy a magyar túlságosan gyengének. Utóbbi igaz is, de az a némethez, spanyolhoz, angolhoz... A csúcsbajnokságokhoz igen, de a többi bajnokság legjobbjaival föl tudjuk venni a versenyt. Persze most nem Portóra, meg Ajaxra gondolok, hanem ezekre a kisebb futball nemzetekre. Ha továbbmegy a Vidi és a Gent okozna neki gondot, akkor meg fölösleges is EL-ről, meg BL-ről álmodozni, mert a Gent egyáltalán nem olyan szintű csapat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.07.20. 17:39:06

Barcaman1993 írta:Na meg is volt a sorsolás és nem lehet rá panaszunk. a Vidi van a legjobb helyzetben, ráadásul ez a luxemburgi-belga duó is simán verhetőnek tűnik. A Debrecennek előbb bizonyítania kéne a Skenderbeu ellen, mert ez szégyen volt, amit legutóbb mutattak, de ilyen hülye vagyok, hogy mindig bizakodok. :D Azért az övék valamivel nehezebbnek tűnik, a BATE Boriszov miatt, jó lenne ha ott a macedónok jutnának tovább. Majd a Honvéd... Ha továbbmennek az Anzsin (amire 5% esélyt nem adok, de hátha), akkor nagyon jó sorsolást kaptak. Egyébként, hogy is lesz majd a továbbiakban? Ha továbbmegy a Vidi, akkor kapják ugye az ő duójukat és ha onnan is, akkor még 1 sorsolás és párharc a csoportkör előtt? A Lokinak meg úgy, hogy ha most továbbmennek, akkor az ő duójuk után ha kiesnek akkor még egy EL párharc, ha nyernek akkor még1 BL párharc? Ezt jó lenne tisztába tenni. És tegyük fel, ha mind2(3 :D, de ha 1 az is jó) csapat eljut a 4. körig, akkor arról mit lehet tudni? A bentmaradt csapatok sorsolják össze, vagy ott is van vmi féle irányítás? Jó lenne ezt tisztába tenni, mert nem igazán tudom.
Ugye nem gondoltad komolyan amit írtál, h a belga csapat(valszeg már továbbjutott) simán verhető a vidi számára???? :roll:
a luxemburgi csapatra még azt mondom h oké, verhető, bármely magyar csapatna,bár a loki meccse után nem vennék mérget rá....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.20. 17:22:37

Na meg is volt a sorsolás és nem lehet rá panaszunk. a Vidi van a legjobb helyzetben, ráadásul ez a luxemburgi-belga duó is simán verhetőnek tűnik. A Debrecennek előbb bizonyítania kéne a Skenderbeu ellen, mert ez szégyen volt, amit legutóbb mutattak, de ilyen hülye vagyok, hogy mindig bizakodok. :D Azért az övék valamivel nehezebbnek tűnik, a BATE Boriszov miatt, jó lenne ha ott a macedónok jutnának tovább. Majd a Honvéd... Ha továbbmennek az Anzsin (amire 5% esélyt nem adok, de hátha), akkor nagyon jó sorsolást kaptak. Egyébként, hogy is lesz majd a továbbiakban? Ha továbbmegy a Vidi, akkor kapják ugye az ő duójukat és ha onnan is, akkor még 1 sorsolás és párharc a csoportkör előtt? A Lokinak meg úgy, hogy ha most továbbmennek, akkor az ő duójuk után ha kiesnek akkor még egy EL párharc, ha nyernek akkor még1 BL párharc? Ezt jó lenne tisztába tenni. És tegyük fel, ha mind2(3 :D, de ha 1 az is jó) csapat eljut a 4. körig, akkor arról mit lehet tudni? A bentmaradt csapatok sorsolják össze, vagy ott is van vmi féle irányítás? Jó lenne ezt tisztába tenni, mert nem igazán tudom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.19. 22:12:45

Nem rossz ez az 1-1, a visszavágón lesz esély a győzelemre, ha Sanyit hozzákötözik egy lámpaoszlophoz a stadion előtt...
Hajrá, Vidi! :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.19. 22:11:50

Hát ilyen közvetítésben sem volt még részem életemben. :lol:

1-1 nem rossz eredmény, magyar csapatok közül mi állunk a legjobban egyelőre, idegenben rúgott gól megvan, annak nagyon örülök, Fehérváron meg azért nem sok csapatnak termett babér, reméljük a legjobbakat.
Sanyi helyzetéért tényleg nagy kár, mekkora lett volna 2-1-el eljönni Pozsonyból...

Hajrá Vidi, Loki, Honvéd !
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.19. 22:06:26

Na végül is csak megtudta az ember mi történt a meccsen, bár kissé kalandosan de lement a rádióközvetítés. :D
1-1 jó eredmény, ez a Slovan abszolút verhető csapat.
pozitív
*eredmény
*Somos Zoltán rádió közvetítésben jó :D
*puszi Ivettnek a Ha az életben című szám kérésért
*Sárga Taxit megismerhette egy fél ország az a 89es számuk egész jó

negatív
*Katasztrófa hogy még a rádió közvetítésbe is számok vannak, oké kívánságműsor, de talán arra a másfél órára meglehetett volna szakítani
*Torghelle miért nem rúgta be a végén :D
*És az egész kaotikus helyzet, a hogyan kövessünk egy meccset
*És Székesfehérváron is vannak elvetemültek akik Rihannát meg Pit Bullt kérnek be, velük azért elbeszélgetnénk egy péklapáttal a kezemben :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.19. 21:48:41

Na jön Torghelle. :D

Bólints Sanyi !
Fogadni mernék hogy nem húzza ki sárga nélkül.

Slovannál pályán Mészáros Karol. :roll: :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése