NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.09. 21:25:30

GENT 0-3 VIDEOTON !!!

Hihetetlen, extázisban vagyok. Életemben, a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna hogy ezt a Gentet 4-0-al kiütjük. Hihetetlen. Fenomenális. Szeretlek Paulo Sousa.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2012.08.09. 20:51:53

Innen viszont már illene behúzni..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.09. 20:06:51

Közben vezet a Vidi Belgiumban!! Gyerünk!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.09. 08:22:33

Barcaman14 írta:Sajnos megérdemelten jutott tovább a BATE. :roll: Tegnap látszott azért hogy mindenben 1 fokkal előttünk járnak, lassúak és körülményesek voltunk, így nem is lehetett nyerni. Varga azért nagyon hiányzott középről.

Szerencsére még van egy utolsó lehetőségünk, amit remélem meg tudunk ragadni. Az EL csoportkör is nagy dolog lenne, kevesebb pénz de talán jobban helyt tudnánk állni. Mindent bele!
Sztem akármi is lesz ma, akkor sem lesz magyar csapat ismét az EL-ben. Nem akarok károgni, de ugye, ha továbbmegy a Vidi akkor nem lesz kiemelt, mint a Loki sem. Márpedig a kiemeltek közt Bilbao, Marseille, Pool, Inter és még jó néhány ilyen csapat van. Még a gyengébbek közt is Lech Poznan, Apoel, Steaua és társai vannak. A rengeteg kiemelt közül pedig, ha 2-3 ellen lenne esetleges továbbjutási esélye a magyar csapatoknak, amit had ne mondjak, hogy mekkora nagy mák lenne kihúzni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.08. 10:44:08

Sajnos megérdemelten jutott tovább a BATE. :roll: Tegnap látszott azért hogy mindenben 1 fokkal előttünk járnak, lassúak és körülményesek voltunk, így nem is lehetett nyerni. Varga azért nagyon hiányzott középről.

Szerencsére még van egy utolsó lehetőségünk, amit remélem meg tudunk ragadni. Az EL csoportkör is nagy dolog lenne, kevesebb pénz de talán jobban helyt tudnánk állni. Mindent bele!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.07. 22:17:45

hülye vagyok, BL-ből estek csak ki, EL-ben folytatják. Akkor viszont hajrá tovább...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.07. 21:56:30

Messa írta:
Bosszantó nagyon. 25 perc alatt nem fogunk hármat lőni. Egy magyar csapat már csak a nemzetközi porondon. :?
főleg, hogy 65 perc alatt szerintem kapuralövésünk sem nagyon volt. még 0-2nél is a batenak vannak helyzetei.

nagyok voltak, és elhitték, hogy 1-1 vendégpályán, így valszeg tovább mennek. csak elfelejtették, hogy a bate 'b' csapattal állt fel. tessék, itt az A. persze ezt a média is felfújta.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.07. 21:53:21

elbandi írta:
Messa írta:Idegenben játszottak 1-1et, ráadásul utolsó másodpercbe kaptak gólt, öngólt. Itthon sokkal jobb lesz a Loki,meglepődnék ha sikerülne kiesni.
És az idegenbeli döntetlen az garancia a továbbjutásra?nem hiszem.
Örülök hogy ilyen optimistán állsz a dolgokhoz,de azért ne lepődj meg ha esetleg kiesik a Loki. :roll:
Neked volt igazad.

Bosszantó nagyon. 25 perc alatt nem fogunk hármat lőni. Egy magyar csapat már csak a nemzetközi porondon. :?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.07. 10:26:47

Újabb nagy nap a Loki életében a mai! Ha sikerül továbbjutni már biztosan megvan legalább az Európa Liga csoportkör, úgyhogy nagy a tét. De már viszonylag tapasztaltnak mondható a keret, ebben bízhatunk.
Ez a BATE korántsem egy verhetetlen csapat, sőt. Viszont ma sokkal nehezebb dolgunk lesz mint az odavágón. Varga eltiltása jelentősen gyengíti a középpályát, Ramosnak kell pótolnia valahogy.
Ellenben ha jól tudom az első meccsen páran az Olimpián voltak a BATE-nál, akik ma visszatérnek és a nagyja kulcsember.

Nem lesz könnyű, de nagyon bosszantó lenne ha az ajtó küszöbén hasra esnénk. :roll: Tovább kell jutni! Hajrá Loki :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.06. 16:51:37

Olvasom itt Szima Gábor nyilatkozatát, és feltűnt valami:

"Megjártuk Tiranát, Korcát, Minszket, Boriszovot, háromszor Nyíregyházát, hiszen a visszavágó előtt kétszer is ott edzettünk. "


Miért szükséges egy csapatnak a meccs helyszínén edzeni? Ez plusz költség, mivel edzésre is ki kell bérelni a stadiont, meg ugye az utazás költsége...ezt nem értem, hogy miért kell nekik átjönni ide edzeni...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 21:14:10

Zsolti95 írta:maradjunk annyiban h 2 tizit nem adott meg nekünk, sanyit kik ellett volna állítani mikor a spanyol védőnket arcon csapta+ annyit színészkedett h busquets vagy ronaldo is megtapsolta volna->ebből következik h meccset befolyásoló döntés h sanyi nem ment zuhanyozni mert ugye ő fejelte a gólt :wink:
tudom h úgyis megmagyarázod ezeket úgyh részemről ennyi, béke :wink:
nem okoskodni akarok, tényleg csak a véleményedre voltam kíváncsi.
a 2 tizire nem emlékszem, a kommentátor sem állította hogy akármi vitatott szitu lett volna a 16-osunkon belül, sanyis rész neccesebb, mikor Antónnal lökdösődtek, a spanyol is visszalökött neki szándékosan 2 kézzel, szóval ha ennyire szigorúan vesszük az is piros. De azért erős lett volna 5 pirosat kiszórni egy olyan meccsen ami EGYÁLTALÁN nem volt durva.

részemről is lezárva, nyugodtság van. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.08.05. 21:11:22

Bob_Marley írta:
Zsolti95 írta: gratulálok, megerősítetted h a Fidisták Mo. legnagyképűbb szurkerei =D> =D> =D>
remélem kiveri a Gent az EL-ből ezt a nagyképű bandát, komolyan mondom még a loki is szimpatikusabb volt a BL, EL időszakából mint a mostani Fideoton úgy h van egy bajnoki címük (egy kis segítséggel)
Én is utálom a Videotont, de a nemzetközi porondra miért is jó ha kiesnek???Ember, minden szutykot meg kell ragadni és örülni hogy legalább gyűjtögetik a pontokat Így tud előrébb jutni a magyar foci is, több indulóesélyes csapat stb, bár mondjuk megértem hogy téged ez annyira nem vonz, az Újpesthez közelebb van a 10ik hely elérése (vagy a kiesés :mrgreen: ) mint akár csak egy utolsó selejtező elérése.....
Mert hát ugye tudjuk:
http://miotaazujpestnyert.na.tl/
:lol:
őszintén nem tudom mire verik a fagyisták a mellüket mikor ti se mostanában nyertetek címet, ja bocs ott az NB2 bajnoka cím :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.05. 21:09:48

Zsolti95 írta: gratulálok, megerősítetted h a Fidisták Mo. legnagyképűbb szurkerei =D> =D> =D>
remélem kiveri a Gent az EL-ből ezt a nagyképű bandát, komolyan mondom még a loki is szimpatikusabb volt a BL, EL időszakából mint a mostani Fideoton úgy h van egy bajnoki címük (egy kis segítséggel)
Én is utálom a Videotont, de a nemzetközi porondra miért is jó ha kiesnek???Ember, minden szutykot meg kell ragadni és örülni hogy legalább gyűjtögetik a pontokat Így tud előrébb jutni a magyar foci is, több indulóesélyes csapat stb, bár mondjuk megértem hogy téged ez annyira nem vonz, az Újpesthez közelebb van a 10ik hely elérése (vagy a kiesés :mrgreen: ) mint akár csak egy utolsó selejtező elérése.....
Mert hát ugye tudjuk:
http://miotaazujpestnyert.na.tl/
:lol:
Kép
Kép
Kép
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.08.05. 21:09:47

Messa írta:
Zsolti95 írta:gratulálok, megerősítetted h a Fidisták Mo. legnagyképűbb szurkerei =D> =D> =D>
remélem kiveri a Gent az EL-ből ezt a nagyképű bandát, komolyan mondom még a loki is szimpatikusabb volt a BL, EL időszakából mint a mostani Fideoton úgy h van egy bajnoki címük (egy kis segítséggel)
Ne fröcsögj, válaszolj a kérdésemre, még mindig kíváncsi vagyok hogy mit csalt el nekünk a bíró. :)
maradjunk annyiban h 2 tizit nem adott meg nekünk, sanyit kik ellett volna állítani mikor a spanyol védőnket arcon csapta+ annyit színészkedett h busquets vagy ronaldo is megtapsolta volna->ebből következik h meccset befolyásoló döntés h sanyi nem ment zuhanyozni mert ugye ő fejelte a gólt :wink:
tudom h úgyis megmagyarázod ezeket úgyh részemről ennyi, béke :wink:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 21:04:19

Zsolti95 írta:gratulálok, megerősítetted h a Fidisták Mo. legnagyképűbb szurkerei =D> =D> =D>
remélem kiveri a Gent az EL-ből ezt a nagyképű bandát, komolyan mondom még a loki is szimpatikusabb volt a BL, EL időszakából mint a mostani Fideoton úgy h van egy bajnoki címük (egy kis segítséggel)
Ne fröcsögj, válaszolj a kérdésemre, még mindig kíváncsi vagyok hogy mit csalt el nekünk a bíró. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.08.05. 20:59:39

Messa írta:
Zsolti95 írta:nem állok le veled vitatkozni mert egy Fidistával nem érdemes, de "air sanyinak" nem lett volna szabad a pályán maradnia (csodálom h a spanyol gyerek nem bacta pofán)
amikor érvelni kellene nem csak fröcsögni a világba a hülyeséget, akkor már nem nagy az arc kedves Zsolti? :wink: ne járasd le magad haver.

amúgy Vidi, nem fidi.
gratulálok, megerősítetted h a Fidisták Mo. legnagyképűbb szurkerei =D> =D> =D>
remélem kiveri a Gent az EL-ből ezt a nagyképű bandát, komolyan mondom még a loki is szimpatikusabb volt a BL, EL időszakából mint a mostani Fideoton úgy h van egy bajnoki címük (egy kis segítséggel)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 20:55:25

Zsolti95 írta:nem állok le veled vitatkozni mert egy Fidistával nem érdemes, de "air sanyinak" nem lett volna szabad a pályán maradnia (csodálom h a spanyol gyerek nem bacta pofán)
amikor érvelni kellene nem csak fröcsögni a világba a hülyeséget, akkor már nem nagy az arc kedves Zsolti? :wink: ne járasd le magad haver.

én kíváncsi vagyok a véleményedre, mit csalt el a bíró a Vidinek? Fejtsd ki légyszi.

amúgy Vidi, nem fidi.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.05. 20:44:43

Nem láttam csak az összefoglalót.

11es egyértelmű volt, megtolta belerúgtak a lábfejébe, Vinicius pirosa is egyértelmű volt sőt a második utolsó ember gyanús volt az lehetett volna egyből piros, Kabátnak volt sárgája átvette kézzel a labdát, szándékos kezezés második sárga, az is kiállítás.

Látom volt 3ik piros is, Szolnoki is visszahúzás sárga lappal a "zsebében" az is piros.
És a végén még volt egy 11es gyanús eset, amikor nem kapott büntetőt a Videoton.

Meccset nem láttam de az ítéleteket igen, s szerintem jogos volt, az hogy ki érdemelte volna meg a 3pontot a játék alapján nem tudom, összefoglaló alapján helyzetek voltak itt is ott is, de játékban ki volt jobb, ezek szerint az Újpest :D De nem baj ha kikaptak :mrgreen:

Honvéd az első a bajnokságban, na ez a nem semmi :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.08.05. 20:45:55-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 20:41:42

Zsolti95 írta:Ha láttad volna te is azt mondanád (gondolom fradista vagy) hogy "na ne már gyerekek"
ezt a meccset úgy elcsalta a spori h öröm volt nézni, valszeg nem volt szabad kikapnia a Fidinek..... :roll:
És mégis mit csalt el rajta? :lol: :lol: :lol:

Jogos 11-est nekünk amit Sándor kihagyott, vagy 2 piroslapot nekünk, amiből az egyik enyhén szólva is vicc volt? :D

Nagyon érdekes felfogásod van a fociról ember... :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.08.05. 20:19:37

Meccset nem láttam, de nem lehetett rossz 2 piros, kihagyott 11es na meg a nemzet bombázója gólja.

Ha láttad volna te is azt mondanád (gondolom fradista vagy) hogy "na ne már gyerekek"
ezt a meccset úgy elcsalta a spori h öröm volt nézni, valszeg nem volt szabad kikapnia a Fidinek..... :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.05. 20:14:33

FTCSikiHun leírta :D Nagyjából én is azt gondolom, bár hozzáteszem azért Dömével fejlődött a csapat, de én is úgy érzem megakadtunk egy szinten.A keret most nem is olyan rossz, hiába voltak tényleg jól felépített támadások, s lehetett látni dolgokat, de a végén totális ötlettelenség, sokszor a kiugratások 30 méterrel ember elé mentek, majd a beadás a kapu mögé 10 méterrel vagy vissza a középpályára, nagyon hiányzik a koncentráció.

Sivic-re kíváncsi lennék én is, óriási figura, de egyelőre Détárit szerintem nem fogják elküldeni, s 2 forduló ment le, dőreség is lenne.

Újpest-Videoton 0:1
Legjobb az lett volna ha egyik sem nyer, de így se rossz :D Újpestet 0 ponttal látni (egyedüliként :D) a bajnokság utolsó helyezettjeként :mrgreen: Kicsit kárörvendve de nem olyan rossz ez így, sőt. Most vége lehetne már a bajnokságbak. :P

Meccset nem láttam, de nem lehetett rossz 2 piros, kihagyott 11es na meg a nemzet bombázója gólja.

Viccet félre téve, úgy látszik idén is szenvedni fognak sajnos a pesti csapatok :? Mi is csak ikszelünk, Újpest ugyanott folytatja hol abbahagyta, Honvéd meg teljesen meggyengült......Bár vezet most a Diósgyőr ellen :D És első helyre ugorhat :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.05. 00:39:18

Messa írta:Sivic iszonyat jó szakember szerintem. Amikor a Kecsónál volt, akkor mondtam többször is rá hogy a magyar Mourinho. :D Szigorúan a szakmai tudásra gondolok most. Vele nagyon nagyot fognátok, de ha jól tudom a Hajduk Kulánál van. Vagyis azt mondta valamelyik kommentátor múltkor.
fogalmam sincs, hogy hol van, de már nem egyszer lenyilatkozta, hogy bármikor szívesen jönne, januárban a mi hívásunkra várt, és majdnem minden meccsünkön ott van.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 00:36:13

FtcSikiHun írta:Minden szurkoló, köztük én is, azt mondom, jöjjön Sivic, menjen Détári. játékosnak hatalmas volt, edzőnek megbukott.
Sivic iszonyat jó szakember szerintem. Amikor a Kecsónál volt, akkor mondtam többször is rá hogy a magyar Mourinho. :D Szigorúan a szakmai tudásra gondolok most. Vele nagyon nagyot fognátok, de ha jól tudom a Hajduk Kulánál van. Vagyis azt mondta valamelyik kommentátor múltkor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.05. 00:30:53

Messa írta:A második félidőt néztem én is, arra a következtetésre jutottam hogy valami alakul a Fradinál, de még kell idő bőven hogy az beérjen. Mezőnyben tényleg voltak szép labdajáratások, de pl Fülöp Noel egyszerűen nem nb1 szintű szerintem... Továbbá egy gyors, erős csatárra nagy szüksége lenne a Fradinak. A legnagyobb baj, hogy nagyon kevés olyan játékos van, aki képes lenne váratlant húzni szerintem. Somália oké, meg néha Hakola mikor olyan kedve van.
Bár nem nézek mindig Fradi meccseket, világosíts fel nyugodtan ha hülyeséget beszéltem. :D
szólok én ha nem gond :)

A keret nem rossz, ezt kivételesen jól összehozta Détári, de azon kívül semmi. Van 5 hátvédünk úgy, hogy 4 védővel játszunk alapból. 3 vkp-val állunk fel. a középpályásunk csatárt játszik, a csatáraink egész meccsen padoznak. szakmailag 0 Détári. amit mondott, hogy bajnokesélyesek lennénk, szerintem igaz, csak nem vele. semmi taktika, semmi erőnlét. kb. 3 helyzetünk volt, mindhárom Somalia nevéhez fűződik. Máté János hol van? Orosz hol van? Beliczky? fiatal, tehetséges támadó játékosok, és a padon koptatják a seggüket. Détári meg csak jön a szokásos dumával: megyünk tovább.
Minden szurkoló, köztük én is, azt mondom, jöjjön Sivic, menjen Détári. játékosnak hatalmas volt, edzőnek megbukott.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.05. 00:10:29

Bob_Marley írta:Nagyszerű, veretlenek maradtunk :P :twisted:
Megint játszottunk emberelőnyben bő fél órát, de szinte veszélytelenül a kapura.Mezőnyben voltak szép dolgok itt a második félidőben, s Somalia lábában ott volt a gól, de megint csak iksz :? Nagy kár ezekért, a "megszokott" posványból nem nagyon tudunk előre jutni eredményileg. :?

Pécs megérdemelte volna talán még a győzelmet is, de a végén meg Somalia elcseszte, így azért nagyjából jogos a döntetlen.
A második félidőt néztem én is, arra a következtetésre jutottam hogy valami alakul a Fradinál, de még kell idő bőven hogy az beérjen. Mezőnyben tényleg voltak szép labdajáratások, de pl Fülöp Noel egyszerűen nem nb1 szintű szerintem... Továbbá egy gyors, erős csatárra nagy szüksége lenne a Fradinak. A legnagyobb baj, hogy nagyon kevés olyan játékos van, aki képes lenne váratlant húzni szerintem. Somália oké, meg néha Hakola mikor olyan kedve van.
Bár nem nézek mindig Fradi meccseket, világosíts fel nyugodtan ha hülyeséget beszéltem. :D

más, kikapott a Loki, Isten tudja hány meccses veretlenség után. Teljes cserecsapat, Bate ellen pihentettek.

Holnap vagyishát ma Újpest-Vidi, kíváncsi vagyok az utéra, meg a kicserélt gyepszőnyegre is, elmúlt bajnokságot ott fejeztük be, akkor azért volt benne kivetnivaló. Örülnék ha a belga tulaj maradna még jó pár évig, akkor komoly esélye lenne a liláknak felzárkóznia. Mi meg valószínű szintén B csapattal játszunk akárcsak a Loki, de nagy szükség lenne a 3 pontra egy x után.

Győr meg idén valószínű nem lesz dobogós sem, egy nagy vereség után egy x otthon a Hali ellen, még 1-2 ilyen eredmény és Pinyőt megint elküldik szerintem. Érjen oda a DVTK, induljanak ők a nemzetközi kupában.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése