Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.20. 22:04:07

S.Agüero írta:
BritishKnight írta:
S.Agüero írta:eurobarcán volt róla hír, h mindkét edző ott lehet.
Azt hittem a játékosok nem lettek felmentve.
nem is
most akkor mi van? akkor ott lehet Özil Marcelo Villa vagy nem?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 22:03:44

S.Agüero írta:
BritishKnight írta:
S.Agüero írta:eurobarcán volt róla hír, h mindkét edző ott lehet.
Azt hittem a játékosok nem lettek felmentve.
nem is
Akkor oké.Nem nagyon emlékszem erre :D

Akkor nem lehet ott özil és marcelo
Tőlünk meg Villa!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.20. 22:01:49

BritishKnight írta:
S.Agüero írta:eurobarcán volt róla hír, h mindkét edző ott lehet.
Azt hittem a játékosok nem lettek felmentve.
nem is
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 22:00:55

S.Agüero írta:eurobarcán volt róla hír, h mindkét edző ott lehet.
Azt hittem a játékosok nem lettek felmentve.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 21:57:01

Barcafan9 írta: forrás van? én nem emlékszem arra hogy lett volna olyan cikk hogy játszhatnak
Végülis csak vagy 3 hétig folyt a csapból a sztori... :roll:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.20. 21:55:09

eurobarcán volt róla hír, h mindkét edző ott lehet.
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2012.08.20. 21:49:50

Mihu írta:
Barcafan9 írta:
BritishKnight írta:Csütörtökön a Realból kik nem játszhatnak?
özil.marcelo
Játszhatnak, mivel Mourinho-val és Titoval együtt ők is amnesztiát kaptak. Tehát Villa is játszhat.
forrás van? én nem emlékszem arra hogy lett volna olyan cikk hogy játszhatnak
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 21:32:12

Barcafan9 írta:
BritishKnight írta:Csütörtökön a Realból kik nem játszhatnak?
özil.marcelo
Játszhatnak, mivel Mourinho-val és Titoval együtt ők is amnesztiát kaptak. Tehát Villa is játszhat.
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.20. 21:29:19

Subinho írta:és ne felejtsétek el Pepe-t, bár már kiengedték a kórházból, tuti nem játszik.
Pepe-nek jobbulást kívánok, de azért a 3 tuskóból 2 nem rossz arány...
tavaly mindenki a Real-t favorizálta, most úgy érzem, mi vagyunk jobb formában a szezon elején... meglátjuk... DE nagyon nagyon Barca győzelmet várok!!!
mindenki Barca győzelmet vár csak nehogy visszaüssön és túlságosan is görcsössé váljunk. Bár ismerve a mieinket sok nagy csatát átéltek Peppel az utóbbi néhány évben, szerintem nem izguljuk el. Az meg nem baj ha Marcelo meg Pepe nem játszik, Coentrao még jó lehet de Albiol lényegesebb gyengébb képességű mint Pepe (szerintem) Egyébként azt lehet tudni, hogy Özil mért nem játszik? :o
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.20. 21:19:13

Barcafan9 írta:
BritishKnight írta:Csütörtökön a Realból kik nem játszhatnak?
özil.marcelo
és ne felejtsétek el Pepe-t, bár már kiengedték a kórházból, tuti nem játszik.
Pepe-nek jobbulást kívánok, de azért a 3 tuskóból 2 nem rossz arány...
tavaly mindenki a Real-t favorizálta, most úgy érzem, mi vagyunk jobb formában a szezon elején... meglátjuk... DE nagyon nagyon Barca győzelmet várok!!!
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2012.08.20. 20:43:26

BritishKnight írta:Csütörtökön a Realból kik nem játszhatnak?
özil.marcelo
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 20:13:35

Csütörtökön a Realból kik nem játszhatnak?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.20. 17:30:24

Most Remynek adok igazat. Mindenhonnan lehetne dobálni a sarat.
Mihu, mi azért nem durvulunk, mert lányosodunk :lol:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 16:59:51

REMY írta:

Tudod hogy van ez. Mindig lehet ilyen videót találni. Mi is tudunk barca ellen videót mutatni, ti is tudtok Real ellenest. És ugyan ezt meglehet csinálni bármelyik csapatnál. Meg amúgy is nem a netes összevágott videókból kell kiindulni.
példa. Látsz a videón egy fiatal focistát, cselez össze vissza, húde király, közben meg tolja valami Vietnámi megye 3-ban.

Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Hát én nem az ilyen netes összevágott videókból indulok ki, mivel láttam az összes egymás elleni meccset, és az alapján :wink: Úgyhogy vedd úgy, hogy az agyamban lévő emlékképeket mutattam meg ezzel a videóval :wink: És valahogy nekem a Barca keménységéről csak egyetlen egy jelenet jut eszembe, az amikor Alves majdnem eltörte a Betis játékos lábát, de az sem volt szándékos, hanem tisztán a labdára ment. Olyan sebességnél 10 centit tévedni asszem nem olyan nagy bűn...

A 2. részére meg respect :!: P.U.Y.O.L kolléga említette az Alexis esetet. Na hát ott én is ki voltam akadva, és ebből volt is egy jó kis felháborodás a topicjában. Patkány megmozdulás volt.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.08.20. 16:53:19

REMY írta:
Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Ezt egy az egyben adom! Én például leszegtem a fejem dühömben, amikor most a PSG ellen kaptunk egy 11-est. Alexishez a kutya nem ért hozzá és feldobta magát. Ez csak egy tetves felkészülési meccs volt, de éles helyzetben még jobban szégyellem magam, ha ilyet látok. Akkor valahogy nem az jut eszembe, hogy jajj de jó legalább valahogy megvan a győzelem. (hála az égnek ilyen azért ritkán van, DE VAN!)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.20. 16:36:47

Mihu írta:
REMY írta: Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Látszik, hogy realos vagy, mert nem sikerült megérteni a mondanivalóját. Csak elolvastad, és ahogy az le van írva, úgy értelmezted. A mögöttes dolgok meg sem fordultak a fejedben.

Erre gondoltam :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=MX6q7uqx0bM

Tudod hogy van ez. Mindig lehet ilyen videót találni. Mi is tudunk barca ellen videót mutatni, ti is tudtok Real ellenest. És ugyan ezt meglehet csinálni bármelyik csapatnál. Meg amúgy is nem a netes összevágott videókból kell kiindulni.
példa. Látsz a videón egy fiatal focistát, cselez össze vissza, húde király, közben meg tolja valami Vietnámi megye 3-ban.
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk.
Erre reagáltam. És szerintem jogosan. Felemelted magatokat a mindenhatóhoz. Ugyan azokat a mocskos dolgokat elköveti az összes csapat. Mi is hibázunk, nem is keveset. Le is vannak cseszve a játékosok általunk és őszintén megmondom. Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Varane-t pedig nagyon bírom, ugyan túl sokat nem játszik, de látszik rajta hogy iszonyat intelligens, higgadt játékos, remek fejjáték, ütemérzék. Helyezkedésén van még mit csiszolnia, de ez rutinnal együtt fejlődhet. Viszont Mou nem igazán bízik benne, inkább a szerényebb képességű, de rutinosabb Albiolban. Szerintem a spanyollal fogja pótolni Pepét.
Hatalmas kedvence lett sokaknak. A következő Thuramot látják benne. És minden tehetsége megvan hozzá, hogy olyan jó legyen. 19 éves létére olyan magabiztossággal nyomja, hogy hihetetlen. Mi is kiakadtunk, hogy miért a szerencsétlen Albiolt kell erőltetni.... :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.20. 16:34:50

Lego írta: Pepe esete pedig ha jól tudom nem súlyos... hasonló, mint nálunk volt tavaly Piqué és VV eseténél, szal nem kell nagy dobra verni. Ha csütörtökön játszik akkor játszik, ha nem akkor nem. Mondjuk ha nem akkor kíváncsi leszek, hogy kit rak be az "Egy edző mind fölött, egy edző kegyetlen..." :lol:
Talán Varane?
Ki is hagyott Piqué egy hetet. :)
Varane-t pedig nagyon bírom, ugyan túl sokat nem játszik, de látszik rajta hogy iszonyat intelligens, higgadt játékos, remek fejjáték, ütemérzék. Helyezkedésén van még mit csiszolnia, de ez rutinnal együtt fejlődhet. Viszont Mou nem igazán bízik benne, inkább a szerényebb képességű, de rutinosabb Albiolban. Szerintem a spanyollal fogja pótolni Pepét.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 16:30:20

REMY írta: Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Látszik, hogy realos vagy, mert nem sikerült megérteni a mondanivalóját. Csak elolvastad, és ahogy az le van írva, úgy értelmezted. A mögöttes dolgok meg sem fordultak a fejedben.

Erre gondoltam :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=MX6q7uqx0bM
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 16:27:46

Egy kis érdekesség:

Alex Songnak és Luka Modrićnak is szeptember 9-én van a születésnapja.
Az a különbség,hogy Song két évvel fiatalabb.2012 szeptember 9-én Modrić 27éves lesz míg Song csak 25.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.08.20. 16:26:37

Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el Wink sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Nagyon adom...senki sem szent...talán Ini 8) .
Ezért més que un club...
Nem, nem ezért több, mint egy klub...teljesen más a jelentése. Gondolom, hogy tudod mire gondolok, csak ne hangoztassuk ezt a szlogent feleslegesen, mert ezek miatt hisznek minket beképzeltnek.

Pepe esete pedig ha jól tudom nem súlyos... hasonló, mint nálunk volt tavaly Piqué és VV eseténél, szal nem kell nagy dobra verni. Ha csütörtökön játszik akkor játszik, ha nem akkor nem. Mondjuk ha nem akkor kíváncsi leszek, hogy kit rak be az "Egy edző mind fölött, egy edző kegyetlen..." :lol:
Talán Varane?
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.20. 16:12:18

Mihu írta:
Erxy írta:Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk...ezért mondom mindig azoknak, akik jönnek a színész Barcával, hogy inkább színészkedjen egy csapat, minthogy megpróbálja -szó szerint- a földbe taposni az ellenfelét...a színészkedésben még senkinek se tört el az ujja, vagy a lába...
Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2012.08.20. 15:58:04

BritishKnight írta:Pepe nem játszhat a Barca ellen csütörtökön és a Getafe ellen is kérdéses a játéka
Majd akkor hiszem, ha látom (vagyis nem látom).
Szerintem tuti kezdő lesz..
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 15:51:55

Pepe nem játszhat a Barca ellen csütörtökön és a Getafe ellen is kérdéses a játéka
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 13:27:40

Erxy írta:Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk...ezért mondom mindig azoknak, akik jönnek a színész Barcával, hogy inkább színészkedjen egy csapat, minthogy megpróbálja -szó szerint- a földbe taposni az ellenfelét...a színészkedésben még senkinek se tört el az ujja, vagy a lába...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.20. 13:02:22

Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Kép
Válasz küldése