Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.24. 14:22:04

REMY írta: Pepét már durvábbnak mondják mint anno Cantonát vagy Roy Keant, de lehetne Vinnie Jonest is említeni. Az mekkora tuskó volt te jó ég :lol: :lol:
Holott közel sem olyan durva. Igen voltak csúnya és undorító megmozdulásai ez tény, de azért túlzásokba is estek már vele kapcsolatban. :wink:
Ez nagyon tetszik. Én még láttam a felsoroltakat játszani. Nem mondom alattomosak és tuskók voltak. De, Pepe-hez képest csak ipari tanulók.
http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWN ... plpp_video
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.24. 13:38:09

Barcaman1993 írta:És ezzel el is érkeztünk a Real legnagyobb problémájához a kispadhoz. A Marcelo-Coentrao és a Benzema-Higuain duót nevezhetjük kiváló cserélő duóknak, de ennyi és kész. Ha vki lesérül, akkor végetek van. Azért kíváncsi lennék arra, ha huzamosabb ideig nem lenne Alonso, vagy Ramos, akkor mi lenne? De sztem ezt mindenki tudja. Tavaly ilyen szempontból szerencsétek volt.
ez magyarazom én is. tavaly kijött nekik a lépés, nem volt tartos serulés (nem is kivanom), de kizárt h még1x bajnokok legyenek ugy, hogy lényegében az egész keretben van 5-6 olyan játékos aki TUDÁSA alapján méltó a real mezre. ez az albiol, arbeola, khedira, granero, callejon, mind mind vicc kategoria.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.24. 13:29:20

Les is volt. Pedro lába nem, viszont a feje előrébb volt. És ugye a szabály úgy szól, hogy minden olyan testrész számít a les megítélésénél, amivel gólt lehet szerezni. De összességében nem volt baj a bíróval.
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2012.08.24. 13:27:26

Ne felejtsd el hogy tavaly az első meccsen pont fordítva volt, kaphattunk volna 6 gólt, és mi rúgtunk 2 helyzetből 2 gólt. Valdest meg sokan bántják..azokat nem gondolom a legnagyobb szurkolóknak :s hisz ha hibázik akkor is szeretni kell, nem csak ha minden jó. !
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.24. 13:25:35

És megint az van,hogy a realosok szerint partiban voltak,holott sehol nem voltak játékban,meg semmiben.
Én gyakran látogatom a túloldalt és messze nem ez az általános vélemény. A Barca győzelmének jogosságát senki nem vitatja, sőt sokan beismerik (én is), hogy az eredmény még nekünk hízelgő. Persze vannak ott is elvetemült szurkolók (itt is), akik egyszerűen képtelenek tárgyilagosan látni a dolgokat, de szerencsére a többségben nem ők vannak (még).
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.24. 13:24:09

Elég jól játszottunk a tegnap szerintem,persze leszámitva azt az apró Sánchez vs. Váldés futtballterrort amitől sztem mindenkinek felment a vérnyomása. :lol: Egyébként az "egyetlen" azt nyilatkozta, hogy szerinte az egyik gólunk az les volt. :roll: Valószinűleg sohasem lesz képes az elismerésre mint ismerjük. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.08.24. 13:27:54-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.24. 13:16:30

Az zavar megint a legjobban,hogy szét volt focizva megint a real,a 2 kidolgozott gólunkon kívül volt még 4 másik ziccerünk...a madrid meg helyzetbe sem került,és így is szereztek két gólt. ez nagyon lehangoló.
Mi megszenvedünk mindig minden gólért,ők meg ajándékba kapják őket.

És megint az van,hogy a realosok szerint partiban voltak,holott sehol nem voltak játékban,meg semmiben. és akkor mi van? kényelmes 3-1 helyett,VV úgy gondolta,hogy rászorul a madrid a segítségére,és rúgatott egy gólt DM-el mert unatkozott,bravó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.24. 12:50:03

Megérdemelt Barca siker, valóban több is lehetett volna közte. Mourinho nyilatkozta, hogy az első félidői defenzív játék nem volt betervezve, egyszerűen ti nem hagytátok játszani a Madrid-ot. Az elmúlt meccsek tanulsága alapján a Real mindig iszonyat mód megnyomja az elejét (született is pár gól belőle), ezt Tito remekül észrevette és rögtön elejét vette a dolgoknak azzal, hogy rátok nem jellemző módon azonnal 100%-on pörögve kezdtétek el a meccset megfojtva ezzel a Madridot.
A bírói ítéletek szerintem kiegyenlítették egymást:
-Sanchez esete Ramos-sal nem volt 11-es, de minimum véleményes, ha pedig nem egyértelmű, azokat általában nem is fújják be.
-Xabi Alonso esete nem ért piros lapot (sárgát igen), egyszerűen az csak egy szerencsétlen eset volt, meg hát Busquets jó nagyot is pörgött (ezalatt nem azt értem, hogy rájátszott, csak szimplán azt, hogy az eset "látványossága" miatt reklamálnak sokan kiállítást.) Pirosat a bíró szidásáért, ütésért, szándékos és ugyanakkor durva belemenésekért kell adni, ez nem tartozott közéjük.
-Albiol valóban megért a kiállításra, de a bíró valamiért nem mutatta fel neki a sárgát ő pedig úgy volt vele gondolom, hogy amíg lehet, addig csinálja ezeket az égbekiáltó marhaságait. Onnantól viszont, hogy megkapta a lapot nem volt kirívó esete.
-Arbeola akasztása 11-es volt, hazai pályán befújható lett volna, bár az élőképen ez is egy furcsa szituáció volt (lassításokban persze már látszódott).
-Pedro gólja les volt, hiszen a szabály szerint a lesállást az jelenti, ha a csatár bármelyik gólszerzésre alkalmas testrésze előrébb helyezkedik (ebben az esetben a fej). Persze ez csak szőrszálhasogatás, hiszen ilyen apró különbséget szinte lehetetlen észrevenni élőben, de attól még a szabályok értelmében ez nem volt szabályos gól.
Úgyhogy szerintem a bíráskodás megfelelő volt (illetve inkább igazságos, megfelelő bíráskodás spanyolhonban ki lett irtva), egyedül Albiol ámokfutását kellett volna hamarabb lappal honorálni.
A két csapat között valóban nagy játékbeli különbség volt, Iniesta lassan nálam Messi és Ronaldo fölé nő (sőt mezőnyjátékban már magasan felettük jár), a Madrid sokat köszönhetett a szerencsének (no de hát ez is a foci része). Viszont a Real még messze van a legjobb formájától (egy hét múlva sem lesz ott, de közelebb lesz hozzá, és ki tudja Modric mit tud majd hozzátenni a dolgokhoz), a Barca viszont már alulról súrolja azt (de persze ennél ők is lesznek jobbak). Szóval a párharc nem lefutott, a Real ugyanúgy megnyerheti a visszavágót nagyszerű játékkal, sok góllal, akárcsak a Barca.
Viszont a katalánokat nem értem, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen kerettel rendelkező csapatba befér Victor Valdes. Oké, vannak jó védései de azokat bőven ellensúlyozza ezekkel a hibákkal (ez a meccs, a 27. másodperces gól, Ramires átemelése, stb.). Én nem gondolnám, hogy ha a Barca kijelentené, hogy kapust keres, akkor a világ legjobb hálóőreiből jó pár ne dorombolna azonnal az ajtajuk előtt. Csak hát katalánok egymásnak mindent megbocsátnak. Viszont a mérkőzésnek az az 1 perce, kezdve Casillas bravúrjától a szilveszteri kabaréba beillő jelenetig szerintem elég jól illusztrálja, hogy a két kapus mit tesz hozzá a saját csapatához.
Továbbá nem értem, Pepe-vel most konkrétan mi a baj, nem is játszott a szerencsétlen? :)
Mindent egybevetve a párharc szoros maradt és reméljük, hogy a visszavágó egy ennél is jobb mérkőzést fog hozni (főleg Madrid részről), aztán pedig győzzön a jobb!
(Nem szeretnék vitát szítani, csak próbáltam az elfogultságomat félretéve a lehető legobjektívebbet értékelni a tegnap látottakat. :oops:)
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.08.24. 12:18:32

A madrid játékosai összetehetik a két kezüket, hogy nem formalitás a visszavágó. A spori nekik fújt, elmaradt tizik, piros lap, alamizsna gól. Ég és föld volt a különbség a két csapat között, erre 3:2....vicc
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.24. 12:13:47

ZotyaFace írta:
Érzésem szerint,ezzel a játékkal nem fogjuk elhozni a kupát,fásultak vagyunk,nem pörgünk és igazából a kezdőcsapatot se nagyon értettem,hogy miért kellett így "megrotálni". Nem jut el az agyamig,hogyha Di Maria egészséges miért nem alap kezdő. Nincs bajom Callejón-nal,de egy Barca ellen illene kiállni a legerősebb kezdővel.
A csatárainkról nem is beszélek,Benzema mint szürke szamár a ködben,Higuaín se csinált semmit,ideje lenne egy robbanékony csatárt nézni jövőre,mert ez így elég light*os.
Pedig szerintem lehetne bajod Callejonnal, mert elképesztően gyenge játékos. Ezt mondtam tavaly is, de ez idénre sem változott. Számomra a legnagyobb talány, hogy miért ő kezdett és miért nem Di Maria. A kis spanyol a sörmeccseken, meg a lefutott meccseken szállítja a gólokat és ettől vannak úgy elájulva néhányan... Nevetséges ez a pali, játékban 0, míg Di Maria egy világklasszis. És ezzel el is érkeztünk a Real legnagyobb problémájához a kispadhoz. A Marcelo-Coentrao és a Benzema-Higuain duót nevezhetjük kiváló cserélő duóknak, de ennyi és kész. Ha vki lesérül, akkor végetek van. Azért kíváncsi lennék arra, ha huzamosabb ideig nem lenne Alonso, vagy Ramos, akkor mi lenne? De sztem ezt mindenki tudja. Tavaly ilyen szempontból szerencsétek volt. Nálunk, ha a tegnapi kezdőt nézem, akkor olyanok ültek a padon, mint: Jordi Alba, Fabregas, David Villa, Puyol. És akkor Thiago sérült és Song még a nevezettek közt sem volt. Sztem ég és föld a kispadok közti különbség.
Csatárra sztem nincs szükségetek, mert keresve se tudnátok jobbat találni ennél a kettősnél. Tegnap gyengébbek voltak, de mindketten nagyon pengés játékosok.

Gyerekek ti meg ne hülyéskedjetek már! Di Maria góljában mi volt a szabálytalan, hol lökte fel? Adriano hazateszi, Valdes elrúghatná ballal, de helyette átteszi a jobbra, majd jobbal megint elrúghatná, de tol egyet, majd ahelyett, hogy rávetődne a labdára, földobja magát. Ebben az akcióban Valdes 3 alkalommal kerülhette volna el a gólt... És nem volt szabálytalan, nevetséges...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.08.24. 12:21:53-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.08.24. 12:02:41

Nagyon nagy különság volt játékban a két csapat között, a barca javára.
Ahogy Vilanova mondta: a 3:1 közelebb állt a valósághoz.

Valdes-vel szemben szabálytalankodtak, ez elég egyértelmű, így a gól is szabálytalan.

Iniesta labdavezetései, passzai; Pique alázatos munkája; Busquets játéka figyelemre méltók voltak. Messi is elég jól kavargatott.
A. Sanchez továbbra is nagy kérdőjel. Fabregas, bár alig kapott időt (ami önmagában is mutatja, hogy keresik a helyét), is kétséges.

Újra előjött a madridiak durva játéka, főleg Messi, Busquets,Xavi ellen meg az aprítás. A cél egyértelmű: kiiktatni valamelyik kulcsjátékost, ha nem erre a meccsre, akkor a következőkre.

Feltünő, hogy kezdenek megjelenni az új elemek az előrejátékban, voltak elég jó, hosszú indítások, keresztlabdák, átlövések.
Ez a csapat azt is magas szinten tudja, és ha úgy látja Vilanova, egyre több variációt fog behozni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 11:28:51

REMY írta:
Mezner2 írta: mikor volt egy 2-0-s Classico aminek az első 20 percében 9!!!!!!!!szer szabálytalankodtak Messi ellen,és nem simizéssel....
Messi nagy játékos. Ezáltal iszonyat nehéz normálisan szerelni. Ez sajna ezzel jár. Alig lehet tőle elvenni a labdát. Ha meg csak oda néz a védő akkor az egyenlő a góllal. CR-t is hányszor lerúgják? iszonyat sokszor.

Azért megvan a véleményem erről az agresszív Real játékosokról... ha máshol játszanának fel sem hoznák a durvább belépőket. Nagyon sok játékos játszik alattomosan, mégsem kapnak rivaldafényt.
Pepét már durvábbnak mondják mint anno Cantonát vagy Roy Keant, de lehetne Vinnie Jonest is említeni. Az mekkora tuskó volt te jó ég :lol: :lol:
Holott közel sem olyan durva. Igen voltak csúnya és undorító megmozdulásai ez tény, de azért túlzásokba is estek már vele kapcsolatban. :wink:

Na ezt meg te ne,pls :D ha szerinted 9 szabálytalanság 20 perc alatt ami mind lábra ment az benne van,merthogy nehéz szerelni,akkor vagy iszonyat elfogult vagy nagyon naív vagy,ennyit egy meccsen sem kapnak a legnagyobb zsugások,Messinek elég volt hozzá 20 perc..

Pepere meg nem hiszem,hogy lehet túlzó jelzőket használni,neki már nem szabadna fociznia,egyébként ti akik nagyon elítélitek a színészkedést,hogy viszonyultok ehhez az állathoz? :D mert abban is élen jár,nagyon jókat tudok rajta derülni :D
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 11:26:40

Egy dolog valaki ellen szabálytalankodni és teljesen más amit a madrid csinált az elmúlt meccseken élén a 'tard pepével. Szemmel jól látható szándékos rúgások, taposások stb. Egyébként nem csak Messire.
REMY írta:Holott közel sem olyan durva. Igen voltak csúnya és undorító megmozdulásai ez tény, de azért túlzásokba is estek már vele kapcsolatban. :wink:
Nap hozzászólása 2.0
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 11:18:44

Mezner2 írta: mikor volt egy 2-0-s Classico aminek az első 20 percében 9!!!!!!!!szer szabálytalankodtak Messi ellen,és nem simizéssel....
Messi nagy játékos. Ezáltal iszonyat nehéz normálisan szerelni. Ez sajna ezzel jár. Alig lehet tőle elvenni a labdát. Ha meg csak oda néz a védő akkor az egyenlő a góllal. CR-t is hányszor lerúgják? iszonyat sokszor.

Azért megvan a véleményem erről az agresszív Real játékosokról... ha máshol játszanának fel sem hoznák a durvább belépőket. Nagyon sok játékos játszik alattomosan, mégsem kapnak rivaldafényt.
Pepét már durvábbnak mondják mint anno Cantonát vagy Roy Keant, de lehetne Vinnie Jonest is említeni. Az mekkora tuskó volt te jó ég :lol: :lol:
Holott közel sem olyan durva. Igen voltak csúnya és undorító megmozdulásai ez tény, de azért túlzásokba is estek már vele kapcsolatban. :wink:
bár Valdes ostobaságot csinált, de szerintem Di Maria fel is lökte, érdekes, hogy ezt senki nem vette észre?! jó néhány bíró le is fujta volna.(szerintem)
A nap hozzászólása megírva :D még a végén DM a hibás :lol: azért ezt neeeee pls :wink:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.08.24. 11:18:21

kívülálló(szurkoló)ként nehéz határozott taktikát felismerni ilyen tét meccseken, de én most meg vagyok győződve róla, hogy taktikai fogás volt Murinho részéről az első félidei biztonsági foci, azzal, hogy majd a másodikban ránk rontanak( legutóbb u ez a meccs elején volt) jórészt meg is történt, hogy nem lett nagyobb baj belőle az a gyors válasz-gól és aza tény, hogy valóban ismerik már egymást a csapatok és mi is jól visszazártunk.
egy-két reakció: hogy lesen lett volna Pedró?! nos nem volt les, ehhez csak annyit, hogy a Madrid a híres mélységi kiugratásai során szinte állandóan hasonló(leshatár) szitukból lövi góljait.
bár Valdes ostobaságot csinált, de szerintem Di Maria fel is lökte, érdekes, hogy ezt senki nem vette észre?! jó néhány bíró le is fujta volna.(szerintem)
Sanchez: sajnos ő soha sehol nem volt gólerős csatár!!! ha nem tudja Tito a stílusának megfelelően játszatni, soha nem is lesz az.
Messi: én már megfigyeltem, ha az első néhány csele, lövése nem megy be sajnos begörcsöl, elkedvetlenedik, vagy ki-tudja? lényeg, hogy tegnap neki sem ment minden de legalább a botlós 11-es rugásból kigyógyult.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2012.08.24. 11:20:15-kor.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 11:17:07

REMY írta:
A tegnapi miért lett volna az?
Mert az első eset egyáltalán nem volt befújható. Azért mert Hegyi Iván azt mondta, hogy az büntető attól még az egyáltalán nem volt az. A 2. eset egyértelmű, de azt be is fújták.
Pepének a jelző abszolút korrekt volt.

A másodikat befújták??? mikor???? Ini harcolta ki a tizinket.Akkor hogyisvanez?
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 11:12:45

REMY írta: Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára. Alattomos volt Sanchez is a sok flop esésekért...
Ezeken a meccseken vannak alattomos mozdulatok MIND KÉT csapattól.

Özil még fiatal. Bőven fejlődhet. Én még mindig azt mondom, hogy iszonyat nagy igazolás volt anno 15 milláért. 15!!! manapság ennyiért egy takarítót kapsz....
A közel 20 gólpasszt azért kiosztja szezononként, ami ha belegondolunk nem gyenge. :wink:
A statisztika arra jó,hogy hazudjon,fontos meccsen ritkán jelenti a különbséget,egy Realban a 10es posztjára olyan játékos kell,aki megteremti és hozzáadja azt a bizonyos pluszt,na ilyen benne nincs,vagyis másképp fogalmazva ritkán jön ki,oké szép a 20 gólpassz de hol volt a BL-ben amikor kellett? Hol volt a Barca ellen amikor kellett,na ugye? :roll:

A mindkét oldalról vannak alattomos mozdulatok c. sztori meg több helyen sántít és ezer sebből vérzik, ezen a meccsen nem feltétlen,de 95%ban az a cél,hogy szétrúgjátok Iniéket a legemlékezetesebb a kupadöntő na attól a mai napig kiszaladok a wc-re okádni ha rám jön a gondolat ott mit műveltetek(MEGTORLATLANUL),vagy mikor volt egy 2-0-s Classico aminek az első 20 percében 9!!!!!!!!szer szabálytalankodtak Messi ellen,és nem simizéssel....
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 11:09:35

Mert az első eset egyáltalán nem volt befújható. Azért mert Hegyi Iván azt mondta, hogy az büntető attól még az egyáltalán nem volt az. A 2. eset egyértelmű, de azt be is fújták.
A másodikat nem fújták be, mikor nem tudom ki, befogta Sanchez lábát.(Albiol talán)
Hogy kiről fújták a 11est, nem tudom, akkor mentem el a tv elől 3percre, de azt hiszem azt olvastam, hogy Iniestaról.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 11:07:43

Charlie írta:Tegnap véletlenül egyiknél se látszódott szándékosság. Paraszt pepe jelenléte kell valószínűleg, hogy a többiek is megvaduljanak.
C.
ez a stílus miért megengedett itt? :roll: azt a jelzőt fontos oda tenni?
A tegnapi miért lett volna az?
Mert az első eset egyáltalán nem volt befújható. Azért mert Hegyi Iván azt mondta, hogy az büntető attól még az egyáltalán nem volt az. A 2. eset egyértelmű, de azt be is fújták.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 11:01:48

REMY írta:
Sanama írta: Sanchezne tegnap nem volt flop esése. Az elhet, hogy rájátszott,de mindkét szituban volt kontakt amitől eleshetett. Más:
Flop eséssel okozhat sérülést?
köszönöm, ennyit akartam.
volt.... tehát színészkedni szabad? melyik eset okozhatott sérülés, aminél szándék is volt? Mert véletlenek vannak. Van olyan eset is amikor lesérül az adott játékos, pedig egy vétlen eset volt.

tegnapi meccsre gondolok... nem kell felhozni a múltat.
Jó hagyjuk, ez már emlékszem ki volt tárgyalva, hogy a sunyi belépők addig nem számítanak, ameddig láb nem törik.
Mondjuk Coentrao esete amit szándékos sunyiságnak mondanék, mikor már fekszik ,de még gurul egyt,hogy Messin legyen.

Színészkedés az az volt, amit bemutatott Alexis a PSG ellen. A tegnapi miért lett volna az? Felrúgták, közrefogták a lábát, elesett. Hidd el ha, nem egy klasszikus, sztem majd mind2-t be is fújják. Az,hogy nagyobbat esik ,mint kéne, az miért szinészkedés?
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 11:01:08

Tegnap véletlenül egyiknél se látszódott szándékosság. Paraszt pepe jelenléte kell valószínűleg, hogy a többiek is megvaduljanak.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 10:59:37

Sanama írta: Sanchezne tegnap nem volt flop esése. Az elhet, hogy rájátszott,de mindkét szituban volt kontakt amitől eleshetett. Más:
Flop eséssel okozhat sérülést?
köszönöm, ennyit akartam.
volt.... tehát színészkedni szabad? melyik eset okozhatott sérülés, aminél szándék is volt? Mert véletlenek vannak. Van olyan eset is amikor lesérül az adott játékos, pedig egy vétlen eset volt.

tegnapi meccsre gondolok... nem kell felhozni a múltat.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 10:57:42

REMY írta:
Sanama írta: Pepe nélkül is ment azért az alattomos hülyeség a Madrid részéről, elég ha Coentrao-ra gondolunk, aki romantikus fekvő keringőre kérte fel Messit, vagy Albiol ténykedésére.

Özilről az a véleményem, hogy jó nagy alibi játékos. Van 10ből 2-3olyan meccse, amire azt mondom, hogy na ez igen, a többiben alig lehet észrevenni.
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára. Alattomos volt Sanchez is a sok flop esésekért...
Ezeken a meccseken vannak alattomos mozdulatok MIND KÉT csapattól.

Özil még fiatal. Bőven fejlődhet. Én még mindig azt mondom, hogy iszonyat nagy igazolás volt anno 15 milláért. 15!!! manapság ennyiért egy takarítót kapsz....
A közel 20 gólpasszt azért kiosztja szezononként, ami ha belegondolunk nem gyenge. :wink:
Sancheznek tegnap nem volt flop esése. Az lehet, hogy rájátszott,de mindkét szituban volt kontakt amitől eleshetett. Más:
Flop eséssel okozhat sérülést?
köszönöm, ennyit akartam.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 10:53:45

Sanama írta: Pepe nélkül is ment azért az alattomos hülyeség a Madrid részéről, elég ha Coentrao-ra gondolunk, aki romantikus fekvő keringőre kérte fel Messit, vagy Albiol ténykedésére.

Özilről az a véleményem, hogy jó nagy alibi játékos. Van 10ből 2-3olyan meccse, amire azt mondom, hogy na ez igen, a többiben alig lehet észrevenni.
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára. Alattomos volt Sanchez is a sok flop esésekért...
Ezeken a meccseken vannak alattomos mozdulatok MIND KÉT csapattól.

Özil még fiatal. Bőven fejlődhet. Én még mindig azt mondom, hogy iszonyat nagy igazolás volt anno 15 milláért. 15!!! manapság ennyiért egy takarítót kapsz....
A közel 20 gólpasszt azért kiosztja szezononként, ami ha belegondolunk nem gyenge. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.24. 10:49:23

Mezner2 írta:
daffy írta: mégis ők nyerték a bajnokságot nincs megtiltva a barcának sem,hogy kitömjék a kicsiket. ezt a rekordot nem elismerni nagyon butaság lenne
Senki nem is vitatja,az övéké,DE amíg az első komolyabb ellenfél ellen kakis lesz a naci addig mit ér??? komoly csapatot 10 éve nem vertek ki a BL-ből,azért egy CSZKA és utána egy APOEL az valami óriási sorsolás,előtte meg Lyon volt és most hirtelen meg nem mondom ki,azelőtt meg asszem 8 év nyolcaddöntőzés,egyszerűen valami még mindig nincs rendben Madridban.. Isten se tudja.
szerintem ez csak bla-bla. meg lett verve már a milan is a bl-ben,a barca a bajnokságban. most mit számít az,hogy pont a kieséses rendszerben nem futott bele a real olyan világverő csapatba?(amiből tavaly 2 volt összesen és az egyiktől ki is kapott). a csoportban volt erős ellenfél,a bajnokságban szintén. most hogy máshol nem,az szerintem csak egy szalmaszál,amiben kapaszkodni lehet
ez nem jelenti azt,hogy a real megverné a mu-t,city-t,chelsea-t vagy baktalórántházát,mert lehet hogy mou deffenzív játékkal küldené ki a csapatát.(erről is megvan a véleményem)
Válasz küldése