Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Pick
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.02.01. 21:09:55

2013.02.01. 21:22:10

Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.01. 21:22:06

lui1698 írta:
csababarca írta:A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Tényleg túlreagálták (aranylabda, szűk elit stb.), de baromi jó játékos. 19 évesen egy Barca ellen, nem kis dolog ilyen meccset lehozni, én megmondom őszintén, hogy szurkolok neki, hogy verekedje be magát a kezdőbe, és az ilyen Pepe féle csodabogarak meg takarodjanak Spanyolországból.
Persze én is így gondolom! Nagy jövő előtt áll, kétségtelen, remek meccset hozott,ez is egyértelmű,de nem kéne ennyire túlreagálni. Meg hazugságokat terjeszteni,hogy levette Messit a pályáról,mert ez nem igaz. Stabilitást adott az egész csapatnak hátulról a higgadtságával! ez már igaz.
De ne ferdítsék a dolgokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.02.01. 21:08:50

salas9 írta:Arbeloa 2.
Az első amit linkeltél az oké, ott odarúgott, de ez szerintem semmi, megpaskolták az arcát kicsit. Azért ez is "vascső" effektus, ha felháborodunk rajta.
csababarca írta:A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Tényleg túlreagálták (aranylabda, szűk elit stb.), de baromi jó játékos. 19 évesen egy Barca ellen, nem kis dolog ilyen meccset lehozni, én megmondom őszintén, hogy szurkolok neki, hogy verekedje be magát a kezdőbe, és az ilyen Pepe féle csodabogarak meg takarodjanak Spanyolországból.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.01. 20:33:58

Cé provokálásához: akkor ki,hogyan provokálta, amikor egy teljesen ártalmatlan szituációnál gondolt egyet és hátba rúgta Alves? most ezt komolyan kérdezem, mindenkitől,hogy ott mi volt a provokálás,amire így reagált a portugál?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.02.01. 20:32:42

Halfkey írta:
A releváns csatornákat egyébként olvasom, és pontosan látom, hogy rejtélyes módon mindkét tábor a másikban a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem, ami - szerintem - sajnálatos.
True Story...

Amúgy az öngyújtó nem Coentrao-é volt véletlenül? :lol:

Komolyra fordítva...az ilyen helyzeteknél egy kicsit azért hiányzik Pep.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.01. 20:26:48

salas9 írta:
csababarca írta:A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Ja, egyszer egy nagyot szerelt, meg egyszer lefutotta a szögletzászlónál 10 méteren. Tényleg ügyes a srác, de most egy meccs alatt úgy felértékelték, mintha a világ legjobb védője lenne... :roll:

Ezt pedig küldeném a realos "kollégáknak", hogy tanulmányozzák az eseteket. Ha Messi mondott is ilyen szép dolgokat Arbeloanak akkor ezek után megértem (de el is ítélem, mert inkább a pályán rúgjon három gólt aztán nem kell a parkolóban "oltogatni a királyiakat" :mrgreen: )


Capon írta: Beszólt neki!! Nem érted? Ez olyan mit ha egy vascsővel fejbe verte volna.
:lol: :lol: :lol:

Hát igen. Busi elleni pároslábas még csak szabálytalan sem volt, az Alba-elleni szándékos taposás sem. Az ilyeneket mindig elnézik a realosoknak, lásd Villa, vagy Pedro megtaposását.
Amúgy meg nem Messi szokása megvárni embereket a parkolóban, hanem valaki másé, ugyebár.
Ez nem Messi stílusa. Sőt, én egyetlen Barca játékosból nem nézem ki, hogy ilyenre vetemedne.
Az, hogy azt a gyereket meg így felértékelik.... hát Istenem.... egyszer nekünk is volt egy Koplárovits Bélánk. Valamibe kell nekik is kapaszkodniuk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.01. 19:43:39

Halfkey írta:Én csak azt nem értem, hogy ezen miért kell felháborodni, hogy egy megtörtént esetről írt a sajtó és beszélnek róla a szurkolók
Ha meg is történt az eset,amit erősen kétlek,akkor is túlzás amit sokan művelnek Leo ellen!

Hogy értsd,egy hasonlattal élnék :
Tegyük fel,hogy te vagy az iskolatársam,én ahányszor találkozunk a folyosón,leköplek,beléd rúgok egyet,és búcsúzásul annyit mondok,hogy sunyi vagy és agresszív!
Ez így megy 3-4 évig,amikor is megunod,és visszarúgsz,én ekkor diadalmasan az arcodba vágom,hogy IGEN,látod, mondtam én,hogy sunyi vagy és agresszív...
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2013.02.01. 19:38:03

A konkrét esettel kapcsolatban nem akarok vitákat támasztani - nem is érdemel szerintem annyit a dolog - egy hszre viszont reagálnék.
Most komolyan mi vagyunk azok, akiknek alapbeállítottság a másik tábor gyűlölete? Még idejössz, és beböfögöd ezt ide? Laughing
Egyrészt nem szokásom "böfögni" sehova, másrészt pontosan azért írtam azt amit, mert nem azt mondtam hogy ez a ti alapbeállítottságotok, hanem hogy ez mindkét oldalon jellemző emberekre.

A releváns csatornákat egyébként olvasom, és pontosan látom, hogy rejtélyes módon mindkét tábor a másikban a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem, ami - szerintem - sajnálatos.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.02.01. 19:19:23

Legfrissebb információk szerint,
miközben a Barcelona busza hajtott ki a mélygarázsból, Karanka a busz elé ugrott, fékezésre késztetve azt, majd felszállt az utastérbe és hangos nótázásba kezdett, mire Messi kissé ingerülten csendre intette, célozva ezzel nem túl imponáló énektudására.
A madridi segítő ezen megsértődött és elhagyta az autóbuszt. A csapat busza tovább indult, majd meglátták, hogy Arbeola is a parkolóban tartózkodik, ekkor a buszvezető lelassított, és Messi az ablakon keresztül fityiszt mutatott neki. Ekkor a sofőr a gázra taposott
és csikorgó kerekekkel elindult, még mielőtt a feldühödött védő a buszba rúgott volna.
Egyes hírek szerint, Arbeola az eset után, felvette a sértett Karanka-t és jó barátját, a mindig szerény Pepe-t és a busz után eredtek, de kiérvén az utcára, az első kanyarban megperdültek, mivel Madridban ekkor már -15 fok volt, így az utak nagyon csúsztak.
:lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.01. 19:18:45

Tényleg meg történt a parkolós szituáció. Vannak képek is róla... Ez így viszont gáz... :oops: :?

http://www.marca.com/blogs/zapping/2013 ... ssi-y.html
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.02.01. 19:01:05

Most hogy bebizonyítottuk erkölcsi fölényünket minden fronton,illetve sikerült
kihozni a témából a maximumot,arra kérek mindenkit higgadjon le,és ne az itt fórumozó(egyébként teljesen normális módon fórumozó) madridistákon vezesse le a dühét. Köszönöm.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.01. 18:57:23

csababarca írta:A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Ja, egyszer egy nagyot szerelt, meg egyszer lefutotta a szögletzászlónál 10 méteren. Tényleg ügyes a srác, de most egy meccs alatt úgy felértékelték, mintha a világ legjobb védője lenne... :roll:

Ezt pedig küldeném a realos "kollégáknak", hogy tanulmányozzák az eseteket. Ha Messi mondott is ilyen szép dolgokat Arbeloanak akkor ezek után megértem (de el is ítélem, mert inkább a pályán rúgjon három gólt aztán nem kell a parkolóban "oltogatni a királyiakat" :mrgreen: )

Arbeloa 1.
Arbeloa 2.
Alonso és Arbeloa
Callejon
Essien
Capon írta: Beszólt neki!! Nem érted? Ez olyan mit ha egy vascsővel fejbe verte volna.
:lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 18:56:36

Capon írta: Hazudnak!!! El ne hidd már, hogy meccs után háromnegyed órával már a csapatbuszon voltak és nem a Bernabeu parkolójában bóklásztak egyedül a Bacra játékosok. Minden Barca játékosra ki volt osztva egy Reálos akit megvárt a parkolóban és inzultálta. :D
Úgy látom te nem érzed át a helyzet súlyosságát. Beszólt neki!! Nem érted? Ez olyan mit ha egy vascsővel fejbe verte volna.
Na meg az aranylabda csalásról is elhinni, hogy kamu. Hát nagyon naiv ember vagy Mezner! :lol: Köztudott, hogy Patini végigutazta a világot 8 fős kíséretével, és mindenki fejéhez pisztolycsövet nyomatott, aki nem a kis Messire adta a szavazatát. Akinek mégis sikerült kijátszani a rendszert, annak a szavazatát automatikusan átjavították Messire, az illető pedig már másnap az országához legközelebb eső tenger mélyén feküdt holtan.

Ki voltak osztva a szerepek, voltak, akiknek Ronaldora és Iniestára is kellett szavazniuk, hogy ne legyen túl feltűnő a csalás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.02.01. 18:57:43-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.01. 18:54:16

Capon írta:Hazudnak!!! El ne hidd már, hogy meccs után háromnegyed órával már a csapatbuszon voltak és nem a Bernabeu parkolójában bóklásztak egyedül a Bacra játékosok. Minden Barca játékosra ki volt osztva egy Reálos akit megvárt a parkolóban és inzultálta. :D ...
Hát ez :D :lol: =D>
Ledőltem a székről! :D
Honnan jön ez belőletek? :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.02.01. 18:50:33

Mezner2 írta:ott kezdődik a bukfenc a sztoriban,hogy a Barca stuff twitteren cáfolta az infokat,mivel szerintük a csapat 45perccel a meccs után a buszon volt,és indultak a reptérre,így 1,5 órával a meccs után elég nehezen tudta volna inzultálni a ministráns srácot. Ha csak nem adagolták túl Leot a doppinggal,mert akkor érthető,hogy még pörgött,és úgy döntött,hogy ink. Haza kocog Barcelonába.Ez a valószínűbb story. Am elképzelem,ahogy meccs előtt az öltözőben tornasorba állítja CR-éket és mindet felpofozza,csakúgy a miheztartás végett! Az aranylabda "csalásról" is kiderült,hogy kamu,így ezt sém tudom komolyan venni
Hazudnak!!! El ne hidd már, hogy meccs után háromnegyed órával már a csapatbuszon voltak és nem a Bernabeu parkolójában bóklásztak egyedül a Bacra játékosok. Minden Barca játékosra ki volt osztva egy Reálos akit megvárt a parkolóban és inzultálta. :D
Úgy látom te nem érzed át a helyzet súlyosságát. Beszólt neki!! Nem érted? Ez olyan mit ha egy vascsővel fejbe verte volna.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 18:49:07

Azért vannak sokan (köztük én is) felháborodva, mert azután, amit a Madrid művelt José érkezése óta, a madrid megérdemelte volna, hogy teleszemeteljük a sajtót, és hogy napi szinten ócsároljuk őket. De nem tettük. Erre nektek, ezek után, van képetek a saját sajtótok által kiadott koholmányok alapján úgy beállítani minket, mintha mi lennénk a főgenyák itt. És tulajdonképpen ez ment végig. Ti csináltátok a szemétségeiteket ( rugdosódás, nyilatkozatok, szemkinyomó José ) és mindeközben ránk mutogattatok, és ti beszéltetek emberi kvalitásokról.

Az a helyzet, hogy kevés annyira gyomorforgató vesztes van/volt, mint amilyenek ti vagytok. Meg lehet nézni, hogy a Barcelona ( és itt elsősorban magáról a klubról van szó, de nyugodtan ide lehet venni a szurkolókat is), hogyan viselkedett, mikor a Rijkaard éra utolsó két évében feltöröltétek velünk rendre a padlót. Ki akart nálunk szándékosan lábat törni a 4-1-es, sorfalas klasszikus után?

És mondom, mindezek után, még mi vagyunk a szemét banda.
A belem kifordul!

Tényleg végeztem, erre már amúgy sem lehet mit mondani. De szerintem ha van pillanat, amikor nem már lehet hallgatni, és szó nélkül hagyni, amit művelnek, az most van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.02.01. 18:51:24-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.01. 18:46:45

Most kéne majd Messinek a visszavágón egy mesterhármast elhelyezni a fehérek kapujában,aztán hebeghet-haboghat a sok otthon ülő, kőművesbajszot növesztő okos magyar szurkoló.
Kéne valami felmérést végezni, a leggyalázatosabban írkáló,munkálkodó realos közösségről világszerte, elég előkelő foglalna el rajta a magyar szekció. Főleg a "vezetőségi" rétege, akiknek példát kéne mutatni,ehelyett ők szítják az álhíreikkel, bulváros kiragadásaikkal a tüzet.

A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Nem baj, igazából valahol jó látni,hogy egy otthoni döntetlennek mennyire tudnak örülni, életük legszebb napjai ezek, legyenek boldogak a döntetlenjükkel
:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.01. 18:45:12

Stalky: Szerintem nem érdemes foglalkozni ezzel. Csak felhergeled magad.
Lehet csak én vagyok naív, de hiszem h van "odaát" is olyan ember, aki normálisan látja a dolgokat.
Tény hogy undorító dolgokra képesek, ugye Messi lejáratása is ilyen, de nem lepődök meg, a Marca pl: tavaly :?: manipulált képeket tett közzé, amin a játékosaink kezeznek, meg szimulátorokként viselkednek.
Ezek után szerintem túl nagy elvárás volna, ha nyugodtan telnének a meccs utáni napok. Csak azt nem értem mi szükség van erre. Állandóan hangoztatják, hogy milyen frankó eredményt értek el otthon, mert tartalékosak, s hogy visszatérnek a kezdőjátékosok, lemosnak minket a pályáról a vv-n, mert a Camp-ban mennyire jók. És akkor ilyeneket nyomatnak... Ahogy más is írta lejjebb, táptalaj mindenhol akad!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.02.01. 18:42:32

Szerintem nem jó az 1-1 nekünk.Csak akkor jut tovább a Barca,ha nyer,vagy ha 0-0 lesz a vége(ami tuti nem lesz).1-1-nél hosszabbítás,2-2-vel,3-3-mal stb.-stb. a Real jut a döntőbe. :? Ebből következik,hogy nerni kell a visszavágót.Pedig 0-1-nél ha Pedro ott nem bssza el a 1000%-os helyzetet,akkor nincs miről beszélni. :x (azt még a nagymamám is berúgta volna. :)
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.02.01. 18:33:23

Az a probléma ezzel a lejárató kampánnyal, h ez a 3 classico erre kevés lesz... Ezek a játékosok már hosszú évek óta játszanak, rengeteg mérkőzésen bizonyították a viselkedésükkel a világnak és egymásnak is,h milyen emberek. Amíg nem Messi az, aki a mérkőzéseken térd magasságban rugdos, amikor már a labda ott sincs...amíg nem pacskolgatja "barátságosan" az ellenfél arcát...amíg nem mutogatja a háta mögött a kezével az ellenfél kapusának, h már 5 nullra vezetünk stb... addig az emberek és a játékosok fejében az a kép él Messiről, ami eddig is. Ezzel persze nem azt akarom mondani, h Ő tökéletes...nyilván nem az. De az évek alatt kiállított "bizonyítványát" nem fogja egy ilyen eset gyökeresen megváltoztatni. "Valaki mondta, h látta,h..."ez kevés lesz.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.02.01. 18:32:43

Halfkey írta:Én csak azt nem értem, hogy ezen miért kell felháborodni, hogy egy megtörtént esetről írt a sajtó és beszélnek róla a szurkolók? És főleg hogy ettől miért lesz undorító bagázs a RM szurkolótábora...

Bár nyilván tudom hogy sokaknál a másik tábor gyűlölete már inkább alapbeállítottság mint valami, amit fel kell szítani :(
:) most próbálod ránk húzni ami a ti privilégiumotok, hogy a sajtó miatt felháborodtunk, mert lehozták ezt a sztorit :D Nem nagyon látom, hogy bárki fel lenne háborodva a sajtó miatt ne erőlködj.
Maximum a kommentek amit kiváltott ez az eset ellenszurkolóból az nem tetszik pár embernek, mondjuk szerintem vicces, hogy egy beszólásból olyan drámát kerítenek, mintha halálos fenyegetés hangzott volna el.
A semmit felfújni, hogy önigazolást nyerjetek max. ez dühíthet pár embert, pedig amilyen formában ez elő van adva, véresen komolyan ilyen olyan szemét, gnóm, sunyi stb azon csak mosolyogni lehet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2013.02.01. 18:32:27

Stalkyard írta:Piqué nem ezért kapott véletlenül sárgát a múlt héten?
Nem. piqué a labda előtt, a labda elé fordulva táncikált, hogy ne lehessen tőle elrugni a labdát, Ronaldo pedig éppen háttal állt a labdának, és elfele sétált az esettől, erre hátulról teliberugják a labdával, majd reklamálják a sárgát. tessék. de biztos Cének a tarkóján van a 3. szeme, és szándékos volt az egész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PPP 2013.02.01. 18:33:21-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.01. 18:30:03

Harmadik éve folyamatosan provokálják a játékosokat, az egész klubot, és most fel vannak háborodva, hogy elszakadt a cérna... :roll: Kicsit ilyenkor magukba nézhetnének, és visszaemlékezhetnének arra, hogy mit műveltek az elmúlt 2 évben...érdekes módon nem nyomták orrba-szájba Mourinho szemkinyomós történetét, pedig attól nagyobb patkányság nem nagyon kell...

Mindig is gyűlöltem a real madridot, minden velejárójával együtt, gondolok itt a szurkolókra is. Kivételt képez ez alól a rokonságom, a barátaim, és az az 1-2 madridista, akik normális hangnemben és stílusban tudnak beszélni a két csapat közti ellentétről. Ezen kívül hánynom kell mindentől, ami real madrid.

Ezen túl nem vagyok hajlandó nagy betűvel írni a klub nevét, mert egész egyszerűen nem érdemlik meg hogy bármiféle tiszteletet is tanusítsak feléjük.


Nálunk is vannak jómadarak, vannak idegesítő és tiszteletlen dolgok, de ez amit 2 éve a real csinál, az túlmegy minden határon.
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.02.01. 18:28:11

Eleve részben értem a felháborodásotokat. Egyik szurkolói tábor sem mondhatja el magáról, hogy hivatalosan nyilatkozhat a klub nevében(lehet tévedek). Bármely fél is állít bármit a másikról túlzásokat fog tartalmazni, mindenki úgy szűri ahogy akarja.

Ugyanakkor ezek kijelentések ellenére is erősnek érzem a megfogalmazott véleményeket, azon belül is a kiterjedt általánosításokat amit olvasok.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 18:20:51

fórumszabályzat írta: A madridista.hu oldalról tilos idézni
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése