Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.01. 10:43:21

Tarsi88 írta:
Mikaos írta:
Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Mi köze egy Milan elleni meccsnek a Real meccsekhez. Ha már itt tartunk ha Ott Niang helyett Ronaldo lett volna most nem lennénk a 8 között.
Ja,4-1-gyel nem mi jutunk tovább...Ja,de !
Maradjunk annyiban,hogy ha a Madrid ellen játsszunk úgy,mint a második Milan meccsen,akkor hiszti kriszti még mindig bömbölve verné a füvet a megaláztatás sokkjában !

Aki nem látja,hogy micsoda minőségi fölényünk van minden más csapattal szemben,annak ajánlom figyelmébe a curlinget,az is nagyon jó kis sport !
Pont tegnap este keveredtem a Bayern München hivatalos oldalának Bajnokok Ligája topicjába,ha azt írom,hogy nagyon félnek tőlünk,akkor azzal kicsit sem érzékletesen írtam le valódi érzéseiket !
Minden második hsz.-ben le van írva,hogy csak minket kerüljenek el valahogy,nem a Realt,nem is a BVB-t hanem minket !
Manchester fórumon dettó ez volt,mindenki minket akart elkerülni a nyolcaddöntő előtt !
Egyszerűen a mai fociban mi egy más szintet képviselünk,ebben semmi felsőbbségrendű érzés nincs,ezek pusztán tények !
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.29. 14:46:21

Mikaos írta:
Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Mi köze egy Milan elleni meccsnek a Real meccsekhez. Ha már itt tartunk ha Ott Niang helyett Ronaldo lett volna most nem lennénk a 8 között.
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.29. 14:35:55

Ezeket ha most külső szemlélőként olvasnám elég kifogásszerűnek és lealacsonyítónak értelmezném... mármint a komikat a portugál felé.
"Fáradt, enervált, motiválatlan Barca... És ennek örül Mourinho?"
Szerintem az hogy kikaptunk, arra nem kifogás a fent említett pár jelző, ami a csapat játékát hivatott elemezni azokra a mérkőzésekre.
Igen is ő megtalálta az ellenszert azokon a meccseken, és rajta kívül nem sok edző(senki) büszkélkedhet egymás után ennyi jónak számító eredménnyel hova tovább győzelmekkel ellenünkben.
Felsőbbrendűséget lehet érezni a hozzászólásokból...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.29. 14:01:50

Tarsi88 írta:
Mikaos írta: Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix.
Azért túlzásokba ne essünk, uncsi ez a motiválatlan csapat duma, ha egy játékos a Madrid ellen motiválatlan akkor nincs helye a csapatban hívhatják felőlem akár Messinek is. Nagyon rég láttunk olyan klasszikust amikor taktikailag mi kerekedtünk felül. Utoljára talán akkor amikor Pep a második félidőre meghúzta, hogy Alvest feltolta a középpályára és átálltunk 3-4-3ra.
A Speciel5 egy dolgot csinált jól meg Madridban összehozott egy olyan csapatot ami ellenünk tökéletes.
Szerintem meg uncsi az a duma, miszerint Mourinho tökéletes taktikát hozott létre ellenünk az utolsó meccseken.
Mert
Semmi újat nem talált ki, amit ne talált volna ki ő maga előtte, vagy mások is, akár a Kazanyról, akár a Chelsea-ről beszélek.

Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.29. 13:28:54

Mikaos írta: Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix. Rengeteg edző alkalmazza ellenünk a "tökéletes ellenszert", de az esetek 99%-ában mégis kénytelenek elfogadni a vereséget. Normál esetben a Real Madrid is így járt volna (mármint a vereséget ők nem fogadják el, csak vereséget szenvedtek volna).
Azért túlzásokba ne essünk, uncsi ez a motiválatlan csapat duma, ha egy játékos a Madrid ellen motiválatlan akkor nincs helye a csapatban hívhatják felőlem akár Messinek is. Nagyon rég láttunk olyan klasszikust amikor taktikailag mi kerekedtünk felül. Utoljára talán akkor amikor Pep a második félidőre meghúzta, hogy Alvest feltolta a középpályára és átálltunk 3-4-3ra.
A Speciel5 egy dolgot csinált jól meg Madridban összehozott egy olyan csapatot ami ellenünk tökéletes.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.29. 13:20:56

Mourinho-ból simán kinézem, de lássuk be, hogy Ancelotti-nak nincs szüksége erre. Aki látott már jó pár Barca-meccset, és ért egy kicsit is a focihoz, az pontosan tudja ennek a csapatnak az erősségeit és gyengéit.
Nagyon sokan tudták és tudják a Barca ellenszerét, és nagyon sokan ezt jól is alkalmazzák, de az semmit sem számít, ha a Barca 100%-on pörög, mert akkor nincs csapat, amelyik megállíthatná - még döntetlen erejéig sem.

Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix. Rengeteg edző alkalmazza ellenünk a "tökéletes ellenszert", de az esetek 99%-ában mégis kénytelenek elfogadni a vereséget. Normál esetben a Real Madrid is így járt volna (mármint a vereséget ők nem fogadják el, csak vereséget szenvedtek volna).
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.29. 13:10:32

Azért vicces lenne, ha az a bizonyos videó valahogyan felkerülne a videómegosztó oldalakra, akárki megnézhetné, aztán a PSG tényleg azzal a taktikával állna ki ellenünk. Mi meg szívnánk, mert Titóék csak röhögtek a dolgon, és nem nézték meg a vidit. :lol:
Mezner2 írta:Modric nekem személy szerint bazi nagy csalódás,nagy dérrel-dúrral lett beharangozva, a 40milliós világmegváltó,és ahhoz képest eddig annyit mutatott mint egy 5milliós kiegészítő ember !
Egy percig nem bizonyította,hogy akár egy paraszthajszállal is Özil előtt jár,sőt!
Várjuk vissza a White Hart Lane-re, de komolyan. Lássuk be, ez a madridi kaland nem jött be neki, a Spursnél viszont mindenki szereti, megbecsüli, várja vissza, jóval többet játszhatna, és szerintem jobban is menne neki.
Bár erre nem látok sok esélyt.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.29. 13:07:55

Kicsit tüzetesebben utánanéztem. Amennyiben jók a megtekintéseim a francia L'Équipe nevezetű lap "szellőztette" meg ezt a cikket. Innen vette át az egész nemzetközi sajtó, többek között Mundo, NSO stb.... is.

Akár igaz is lehet, de tartom a véleményem Ancelottira vonatkozóan.
Legalább olyan jó (talán jobb is) szakember, nincs szüksége ilyenekre.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.29. 12:57:47

Alcantara írta:Amennyiben az NSO honlapján olvastad én félig sem hiszem ezt el. Az utóbbi években hihetetlen "bulvárízű" cikkek jelennek meg itt.
Nem csak ott van fent: sport.es és mundodeportivo. Gondolok ők is innen vették át.
Alcantara írta:Egy Ancelotti kaliberű edzőnek egyáltalán nincs szüksége ilyenre. Nagyjából amit tudni kell erről a szakmáról, azt ő álmából felkeltve is lehozza.
Ezzel egyetértek. Jó edzőnek tartom az olaszt, nem hiszem, hogy ne lenne meg a megfelelő taktikája/elképzelése.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.29. 12:40:15

[quote="albicelesteX"]Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről./quote]

Amennyiben az NSO honlapján olvastad én félig sem hiszem ezt el. Az utóbbi években hihetetlen "bulvárízű" cikkek jelennek meg itt.
Ezt erősíti bennem, hogy egy Ancelotti kaliberű edzőnek egyáltalán nincs szüksége ilyenre. Nagyjából amit tudni kell erről a szakmáról, azt ő álmából felkeltve is lehozza.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.29. 10:46:41

Nekem is az főleg, hogyha tényleg igaz és ezzel meg ilyenekkel foglalkozik.Azért mondom szerintem ez a pali bele van betegedve az FCB-be...De az biztos,hogy nincs még egy másik ilyen ember,akit ilyen hírekkel hoznának összefüggésbe,pedig vannak rivalizálások máshol is...Ez is elmond azért mindent,hogy körülötte jelennek meg ilyen féligazságok is....
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.29. 10:39:39

albicelesteX írta:Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről...Na most nem tartom valószínűnek,hogy ez igaz lenne,de ha mégis,akkor ez az ember betege a Barcelonának.Undorító embernek tartom amellett,hogy egészen kiváló szakember.
Kicsit már szánalmasnak érzem, hogy minden évben a kiesési szakaszban legalább 1 ilyen hírrel találkozunk...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.29. 10:28:08

salas9 írta:
sjd írta:Még szerencse, hogy ezekre a gyengékre olyan gyakran rá tudott tapintani pl. 5-0 :twisted:
Az utolsó két klasszikus mérkőzésén összegyűjtött gyengéket elemezte le állítólag :D
"Csak arra figyeljetek, h Messinek ne legyen kedve játszani, onnantól már nyert ügyetek van" :lol: :lol:
Nagyjából egyébként tényleg annyira fognak menni, mint Allegri, jól kielemzte és kihasználta a gyengéinket, aztán a második meccsen szépen végignézte, hogy hogyan cumizik a csapata.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.29. 10:14:37

sjd írta:Még szerencse, hogy ezekre a gyengékre olyan gyakran rá tudott tapintani pl. 5-0 :twisted:
Az utolsó két klasszikus mérkőzésén összegyűjtött gyengéket elemezte le állítólag :D Még szerencse, hogy ezen a két mérkőzésen úgy vertek meg minket mikor "csúcsformában" játszottunk :roll: :lol:
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.29. 10:12:52

albicelesteX írta:Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről...Na most nem tartom valószínűnek,hogy ez igaz lenne,de ha mégis,akkor ez az ember betege a Barcelonának.Undorító embernek tartom amellett,hogy egészen kiváló szakember.
Szerintem sem valószínű. Ancelotti pedig van olyan "büszke" hogy egy arrogáns Mourinho segitségét el ne fogadja.
A Portugál jó szakember??? Részben... ahogy írták is(ugyanezt gondolom) ő stratégiailag sima közepes, talán annál 1 picit jobb edző.
Az ő titka a manipulációban rejlik. Abban csillagos ég a határ...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.29. 09:59:58

albicelesteX írta:Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről...
Még szerencse, hogy ezekre a gyengékre olyan gyakran rá tudott tapintani pl. 5-0 :twisted:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.29. 09:39:53

Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről...Na most nem tartom valószínűnek,hogy ez igaz lenne,de ha mégis,akkor ez az ember betege a Barcelonának.Undorító embernek tartom amellett,hogy egészen kiváló szakember.
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.17. 11:10:31

Modric nekem személy szerint bazi nagy csalódás,nagy dérrel-dúrral lett beharangozva, a 40milliós világmegváltó,és ahhoz képest eddig annyit mutatott mint egy 5milliós kiegészítő ember !
Egy percig nem bizonyította,hogy akár egy paraszthajszállal is Özil előtt jár,sőt!
Khedira helyett lehetne játszatni,de mostanában Rambo amennyire én észrevette előrébb játszik mint korábban,és Xabinak is helye van a kezdőben,így Modricnak semmi esélye,hogy komolyabb mérközésen odaverekedje magát a starting line up-ba....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.17. 10:56:48

Vakmacska írta:
A Modric gólról meg annyit: azért kérdem, hogy mennyire makker, nem kijelentem, mert eddig kétszer lőtt így kapura, mindkettő beakadt.
Az elsőre még simán lehet mondani, hogy mák, hogy így eltalálta, az, hogy másodjára is így beakadt, már annyira nem. És hát nem véletlen, hogy odaírtam, hogy Roncika tanulhatna tőle. Ő ötven ilyen lövésből talál el egyszer-kétszer kaput.
Makker :wink: Lenne még 10 ilyen lövése 1 elhalna a kapus kezében, másik 9 meg a 14. sorban landolna. Vannak olyan szituációk, amikor egyszerűen minden bemegy, van amikor semmi. Most épp ezt az időszakát éli, de hogy a 3. ilyen lövése is gól legyen... Nem valószínű.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.17. 10:49:07

ferninho írta:
Vakmacska írta:Szerintem az első Real gól simán les volt.
hogy lehet valaki ennyire elvakult te uramatyám... :roll:
hol volt az les?... komolyan te milyen kameraállásból láttad ezt?
had ne hozzam fel a Milan elleni 2. gólt, gondolom az meg nem volt les...

legalább az egyértelmű dolgokat lássuk... mert ez a Real gól sztem csak nálad volt les...
A második egy egyszerű szöglet, szerintem a kapus kicsit mellé nyúlt.
először is ellenetek is a legutóbbi 2 meccsen 2 egyszerű szögletből is szereztünk gólt... phej... hogy képzelik a Realosok, hogy befejelik... gondolom a Mallorcánál ez nem zavart.
az meg, hogy mellényúlt...kb esélye nem volt a Mallorca kapusának. nagy bravúr lett volna kiszedni.
A harmadik meg.... hát, Roncika tanulhatna Modrictól. Két lövés, két gól.
Most hogy ez mennyire makker, hogy így beakadt, azon lehet vitatkozni.
makker :lol:
A másik kettőt nem láttam, különösebben nem is érdekel, elnyomtam a tévét.
ahhoz képest, hogy nem érdekel jól lehúztad a Realt egy 5-2es meccs után...
Először is:
a szünetben ismételték a gólt, oldalról mutatták, szerintem a gólt rúgó lesen állt.
A Milan elleni második gólról érdekes, hogy csak az a fotósoppolt kép áll rendelkezésre, a meccs alatt egyetlen egyszer sem mutatták ezt be, a riporter nem látott lest, a PARTJELZŐ sem látott ott lest, pedig a kép alapján Messi kb 2 méteres lesen állt, a Milan védők nem reklamáltak, pedig ők aztán biztos verték volna a nyálukat egy ilyen szitunál, az tuti.
És még másnap egyetlen újság, hírportál, még olasz sem hozta ezt fel.

A Modric gólról meg annyit: azért kérdem, hogy mennyire makker, nem kijelentem, mert eddig kétszer lőtt így kapura, mindkettő beakadt.
Az elsőre még simán lehet mondani, hogy mák, hogy így eltalálta, az, hogy másodjára is így beakadt, már annyira nem. És hát nem véletlen, hogy odaírtam, hogy Roncika tanulhatna tőle. Ő ötven ilyen lövésből talál el egyszer-kétszer kaput.
És igen, lehúztam a Madridot, mert a harmadik gólig nulla játékot mutattak, felvették a Mallorca lityi-lötyi stílusát, és nem tudtak mit kezdeni a beállt védelemmel. Roncika többször csak a földet verte, mikor oda került egy-egy lapattanás után, (az elcsúszásánál jogosan volt dühös a fűre), csak a körbepassz ment, a beadások silányak voltak, helyzet nulla.
Na nem mintha az ellen megeröltette volna magát (kérdés, hogy ez náluk mennyire volt a 100%-tól), de szinte két helyzetből ők is két gólt szereztek.
A szögletgólotokat nem lehúzni akartam, az egyszerűen nem egy kidolgozott akciógól volt. De ez az 5-2 abszolúte nem volt benne a MAdrid játékában, de még a 3 gól sem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.17. 10:18:04

bence-barca írta:
REMY írta:szedd ki....

ha megnyerjük a 10.-et akkor senkit nem fog érdekelni, hogy hogy nyertük meg. A lényeg ott lesz nálunk és csak ez számít.

Fordított helyzetben, ha ti játszanátok rosszul, de nyernétek egy esetleges BL-t akkor kétlem, hogy rossz szájízetek lenne :wink:
Igen, ez tényleg így van.
Csak azok mondják, h nem örülnének, akik elvakultak. Aligha zavart tavaly is Chelsea drukkert, h megnyerték a BLt ilyen játékkal...
Mi is csak azért papolhatunk, mert abba a kevés csapatba tartozunk, akik szépen játszanak, így könnyű nekünk mondani a dolgokat. Nyilván ha nem így játszanánk is panaszkodnánk, h szebben is játszhatnánk, de addig amg kupákat nyerünk azért együtt tudnénk vele élni...
Ez a hasonlat azért kicsit fals. Egy Chelsea, vagy az Inter azért jóval kisebb játékerőt képvisel mint a Madrid. nekik kizárólag ezzel a bunker-stílussal lehetett valami keresnivalójuk nemzetközi porondon. A Real ilyen szempontból más káposzta. Nekik minden adott (játékoskeret stb.) hogy más focit nyomassanak. Ez kizárólag Mou sara. Özillel, Cr-rel, Marcelo-val, Modric-csal, Xabi Alonsoval, (még Di Maria-t is ide venném) simán lehetne egy "normális", helyenként látványos focit nyomni. Az hogy José szabad kezet kapott a legnagyobb baromság volt Pereztől, pedig csinált nem egy hülyeséget. Megvan a háttér hozzá, hogy olyan játékosokat hozzanak, akikkel stílust lehetne váltani.
Az egy dolog, hogy a szurkolók nagy részét az eredmények érdeklik, de pl. engem nagyon zavarna, ha mi játszanánk hasonlót és ez nem demagóg duma.
A Chelsea-vel vont párhuzam nagyon sántít, mert azért ez mégis csak egy Real Madrid és nem egy milliomosok által felfuttatott angol középcsapat.
Azt pedig lefogadom, hogy ha Pelle is megkapja azt a támogatást, mint José, vele is jöttek volna az eredmények és nézhető focit játszanának, nem olyat mint egy kiesőjelölt (talán egy kicsit túlzás, de remélem átjött a lényeg). Elnézést ha megbántottam néhány Madridost, de ezt én így látom.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.17. 09:36:38

nem szeretem, ha le becsülitek a kontrajátékot mert sztem ez a 21. zsázadi foci leg hatékonyabb eleme. ahogy a Barca stílus a kreatív gyorsasággal, úgy a kontra(Madrid stílus?!) az egyszerű de pontos és ha lehet még gyorsabb támadásvezetéssel ér célba. mindkét módszerre szinte "ki kell tenyészteni" a játékos állományt és bár alkalmazzák egymás módszereit de igen nehéz a váltás!! és amiben az egyik a legjobb a másik nem lehet az. ami viszont lényeges és ezt mindkét Spanyol sztárcsapat szereplése igazolja: sebesség és hajtás nélkül egyik módszer sem működik igazán élesen!
a két csapat között ezért mostantól ezek a tényezők fognak dönteni, feltételezve hogy a szükséges szinvonalú játékos állomány rendelkezésre áll.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.17. 09:21:29

ferninho, most komolyan válaszolsz az ilyenre? :wink: :D Én ha az "ellenoldalról" látok/olvasok ilyet, átsiklok. Sokszor az első pár sor után tovább sem olvasom. :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.03.17. 09:15:18

Vakmacska írta:Szerintem az első Real gól simán les volt.
hogy lehet valaki ennyire elvakult te uramatyám... :roll:
hol volt az les?... komolyan te milyen kameraállásból láttad ezt?
had ne hozzam fel a Milan elleni 2. gólt, gondolom az meg nem volt les...

legalább az egyértelmű dolgokat lássuk... mert ez a Real gól sztem csak nálad volt les...
A második egy egyszerű szöglet, szerintem a kapus kicsit mellé nyúlt.
először is ellenetek is a legutóbbi 2 meccsen 2 egyszerű szögletből is szereztünk gólt... phej... hogy képzelik a Realosok, hogy befejelik... gondolom a Mallorcánál ez nem zavart.
az meg, hogy mellényúlt...kb esélye nem volt a Mallorca kapusának. nagy bravúr lett volna kiszedni.
A harmadik meg.... hát, Roncika tanulhatna Modrictól. Két lövés, két gól.
Most hogy ez mennyire makker, hogy így beakadt, azon lehet vitatkozni.
makker :lol:
A másik kettőt nem láttam, különösebben nem is érdekel, elnyomtam a tévét.
ahhoz képest, hogy nem érdekel jól lehúztad a Realt egy 5-2es meccs után...
madridista
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.17. 08:43:55

Szerintem az első Real gól simán les volt.
A második egy egyszerű szöglet, szerintem a kapus kicsit mellé nyúlt.
A harmadik meg.... hát, Roncika tanulhatna Modrictól. Két lövés, két gól.
Most hogy ez mennyire makker, hogy így beakadt, azon lehet vitatkozni.
A másik kettőt nem láttam, különösebben nem is érdekel, elnyomtam a tévét.
De az, hogy ilyen nulla játékkal, ilyen helyzet nélküli meccsen, tanácstalan, ötlettelen játékkal képesek voltak öt gólt rúgni....
De azért az is elég durva, hogy 20 perc alatt két gólt is kaptak egy Mallorcától.
Válasz küldése