Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 16:40:48

Acélos Madrid-kezdő az Osasuna ellen:
Jesús (!) - Essien, Carvalho, Albiol, Arbeloa - Modric - Di María, Özil, Callejón - Benzema, Higuaín.
Pad: Adán, Nacho, Morata, Fabinho, Llorente, Omar. :D
Jó kis lötyögős meccs lesz szerintem, az Osasuna már megmenekült a kieséstől, úgyhogy ők sem fognak hajtani valószínűleg.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.01. 14:43:07

culinho írta:Most olvasom, hogy Mourinho annak ellenére se teszi még a keretbe se Casillast, hogy Diegot műteni kell. Hát ekkora egy undorító parasztot én még nem láttam. Már a vicc kategóriába tartozik, hogy katalán játékosok és mi, Barca szurkolok állunk ki a portugál ellen. Tényleg a foci szégyene amit ez az ember művel. Remélem néhány véres szájú madridi drukker is elgondolkodik, hogy talán igazunk volt, amikor jó ideje szídtuk őt, amire mindig azt katuk, hogy elvakultak vagyunk. Lehet ő akármekkora koponya, emberileg egy nagy O.
Ha azt nézzük teljesen jól csinálja. A Real jövőre minden bizonnyal a BL egyik legnagyobb esélyese lesz (az más kérdés, hogy lesz-e reális esélye megnyerni), teljesen logikus, hogy minél nagyobb pácban hagyja őket, így is gyengítve a csapata (Chelsea) egyik riválisát. Meg az utánpótlás stb... :D Emlékszem az első évében, hogy ajnározták, hogy 10 fiatal bemutatkozhatott a Realban. :D Már akkor is röhögtem, most is azt teszem. Maradandót senki nem alkotott, Moratát ritkán bedobják pár percre. Nem rossz. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.01. 12:39:03

LG írta:Csakhogy itt ezekért 10 meccs helyett 1 meccs eltiltást kapna, de utólag azt is eltörölnék. :mrgreen:
Igazad van... :? :D
Football, bloody hell. /SAF/
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.01. 12:33:41

Csakhogy itt ezekért 10 meccs helyett 1 meccs eltiltást kapna, de utólag azt is eltörölnék. :mrgreen:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.01. 12:24:48

Remélem elkezd majd negrozni meg niggerezni, meg veszett kutyaként harapgálni, azt hopp már eggyel kevesebb játékosra kell figyelni. :wink: Remélem átmenti a személyiségét Madridba is, az válna még csak igazán előnyére a Barcának! :)[/quote]

Mondjuk egy Classicon elöadott Színművészeti bemutatót annyira nem értékelnénk szerintem :D
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.01. 12:13:25

LG írta:Ami a Realt illeti: Suarezt azért komoly erősítésnek tartanám, többet ér mind Benzema és Higuain együtt, és ezt túlzás nélkül mondom.
Remélem elkezd majd negrozni meg niggerezni, meg veszett kutyaként harapgálni, azt hopp már eggyel kevesebb játékosra kell figyelni. :wink: Remélem átmenti a személyiségét Madridba is, az válna még csak igazán előnyére a Barcának! :)
Football, bloody hell. /SAF/
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.06.01. 12:07:02

Most olvasom, hogy Mourinho annak ellenére se teszi még a keretbe se Casillast, hogy Diegot műteni kell. Hát ekkora egy undorító parasztot én még nem láttam. Már a vicc kategóriába tartozik, hogy katalán játékosok és mi, Barca szurkolok állunk ki a portugál ellen. Tényleg a foci szégyene amit ez az ember művel. Remélem néhány véres szájú madridi drukker is elgondolkodik, hogy talán igazunk volt, amikor jó ideje szídtuk őt, amire mindig azt katuk, hogy elvakultak vagyunk. Lehet ő akármekkora koponya, emberileg egy nagy O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.01. 12:04:54

Chino írta:Nem tudom, de én jobban tartok Carlo-tól, mint Heynckes-től. Taktikailag az olasz előrébb jár, abból a Realból pedig a német sem tud hipp-hopp csapatot kreálni. Az idei Bayernnek pont ez volt a fegyvere. Sok jó játékos volt ott, de nem kiemelkedőek. Legalábbis nem nagyon tudnék egy-egy embert kiemelni. Ők csapatként voltak bivalyerősek. Ha most odamegy egy Bale vagy Suarez + Cr abból nem lesz egy olyan csapat, mint a Münchenből. Heynckes pedig taktikailag Ancelotti mögött van. A PSG-ből is egy ütős kis csapatot alkotott, amit még nem fejezett be. Ha ott folytatná elitbe vinné őket, ebben biztos vagyok.
Én nem igazán félek az igazolásaiktól, a legtöbb célpontjuk már kiesett. Bale is jövőre a PL arca lesz vagy mi, úgyhogy nem látom hogy annyira el akarna menni. Neki amúgy is Anglia való, az ő képességeivel ott tud igazán érvényesülni.
Egyet értek azzal, amit mondasz, a Bayern erőssége tényleg a rendkívül jó működő csapatjátékban volt, de azért szerintem Neuer, Robben, Ribery, vagy Sweinsteiger azért világklasszis játékosok.
Ami a Realt illeti: Suarezt azért komoly erősítésnek tartanám, többet ér mind Benzema és Higuain együtt, és ezt túlzás nélkül mondom.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 20:57:57

Ha már Suárez. :lol:

Nem lenne rossz húzás, az uruguayi szerintem nagyon éhes a sikerre. Meg másra is. :lol:
Viszont jó drága is lenne, az garantált. Mondjuk én személy szerint biztos vagyok benne, hogy Pérez el fog hozni egy klasszis csatárt a nyáron.
Agüero hosszabbított, ő kilőve, Lewandowski Münchenbe tart, úgyhogy sok lehetőség nincsen, ha Suárezzel sem tudnak megegyezni, akkor talán még Cavani jöhet szóba, bár neki is megkérik az árát, az hétszentség.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 20:27:27

csababarca írta:Benzemahoz,és Higuainhoz képest mindenesetre előrelépés lenne szvsz.
hát hozzájuk képest biztosan. ha egy kicsit megembereli magát akkor jo igazolás lehet. mondjuk én higu mellett benzemát is simán eladnám. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.31. 20:07:15

kistotti írta:
csababarca írta:Suárez...hát, sajnálnám ha odamenne,mert az egyik legjobb csatárnak tartom, de,hogy az egyik legtechnikásabb az biztos,plusz személyes kedvencem is.
Maradjunk annyiban, hogy a személyes kedvenced. De a többi állítás olyan messze van az igazságtól mint Makó... Legjobb csatár a Liverpoolban. Esetleg...
Oké főnök,most megyek és elbújok a sarokba :oops:

:roll:

Benzemahoz,és Higuainhoz képest mindenesetre előrelépés lenne szvsz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2013.05.31. 20:01:13

csababarca írta:Suárez...hát, sajnálnám ha odamenne,mert az egyik legjobb csatárnak tartom, de,hogy az egyik legtechnikásabb az biztos,plusz személyes kedvencem is.
Maradjunk annyiban, hogy a személyes kedvenced. De a többi állítás olyan messze van az igazságtól mint Makó... Legjobb csatár a Liverpoolban. Esetleg...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.31. 19:58:22

Suárez...hát, sajnálnám ha odamenne,mert az egyik legjobb csatárnak tartom, de,hogy az egyik legtechnikásabb az biztos,plusz személyes kedvencem is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 19:47:49

Mezner2 írta:Hát,remélem ez a Suarez dolog nem igaz... Nagyon pengés kis játékos,ráadásul emberileg is tökéletesen illeszkedik a Real Madridba főleg a Pepe-Cr-Mourinho vonalába,mondhatjuk,hogy "haza ért" ha leigazol az "úriemberekhez" ! Egyre több "szimpatikus" játékos igazol hozzájuk,eddig sem volt nehéz dolgom ha utálni akartam őket,szerencsére úgy néz ki,hogy Perez bá évről évre megkönnyíti a dolgomat :lol:
Jó játékos, de nem hinném, hogy sokkal előrébb lennének vele. Sok gólt lő, de ha Pipitát a sok kihagyott helyzete miatt nem szerették, akkor előfordulhat, hogy őt se fogják annyira. Emberileg meg tényleg... Jobbat nem is választhattak volna.

Nekünk kell visszatalálnunk a helyes útra és akkor vihetnek oda bárkit, akkor sem lesz esélyük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.31. 19:44:00

Hát,remélem ez a Suarez dolog nem igaz... Nagyon pengés kis játékos,ráadásul emberileg is tökéletesen illeszkedik a Real Madridba főleg a Pepe-Cr-Mourinho vonalába,mondhatjuk,hogy "haza ért" ha leigazol az "úriemberekhez" ! Egyre több "szimpatikus" játékos igazol hozzájuk,eddig sem volt nehéz dolgom ha utálni akartam őket,szerencsére úgy néz ki,hogy Perez bá évről évre megkönnyíti a dolgomat :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.31. 16:03:56

Nem tudom, de én jobban tartok Carlo-tól, mint Heynckes-től. Taktikailag az olasz előrébb jár, abból a Realból pedig a német sem tud hipp-hopp csapatot kreálni. Az idei Bayernnek pont ez volt a fegyvere. Sok jó játékos volt ott, de nem kiemelkedőek. Legalábbis nem nagyon tudnék egy-egy embert kiemelni. Ők csapatként voltak bivalyerősek. Ha most odamegy egy Bale vagy Suarez + Cr abból nem lesz egy olyan csapat, mint a Münchenből. Heynckes pedig taktikailag Ancelotti mögött van. A PSG-ből is egy ütős kis csapatot alkotott, amit még nem fejezett be. Ha ott folytatná elitbe vinné őket, ebben biztos vagyok.
Én nem igazán félek az igazolásaiktól, a legtöbb célpontjuk már kiesett. Bale is jövőre a PL arca lesz vagy mi, úgyhogy nem látom hogy annyira el akarna menni. Neki amúgy is Anglia való, az ő képességeivel ott tud igazán érvényesülni.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.31. 11:28:46

LG írta: Tavaly azért nem volt annyira erős mentálisan a Bayern sem, többek között ezért is veszítették el a BL döntőt. Pont az edző az, aki tudja mentálisan erősíteni a játékosokat.
Nyilván olyan csapatot, ami annyira egyben van, mint az idei Bayern egy nyár alatt lehetetlen építeni, de egy jó Madridot, amely partiban lehet velünk össze lehet talán hozni.
Tavaly pont annyira volt mentálisan erős a Bayern, hogy SemiSpecial5 csodaRealja ellen megnyerték a 11-espárbajt. Persze Robben kihagyott 11-esei meg helyzetei azért nem ebbe a kategóriába tartoztak, de már akkor is látszott, h ott egy eléggé összeszedett játékoskeret van, ugyanez a Realról már akkor sem volt elmondható. (Mert azért sztem Mourinho igen jó munkát végzett akkor, hogy ilyen Khedirákkal meg DiMariákkal idáig eljutott, szóval edzői részről ott sem volt probléma a mentális felkészítéssel) Szóval szerintem egy Özil és egy Müller között fényévnyi különbség van ilyen szempontból. "Az egy nyár alatt nem tud csapatot építeni" résszel meg annyi a probléma, hogy Madridéknál viszont pontosan ezt várják el, jövőre kéne egy kupa, 2 év múlva meg BL-cím.
A Madrid meg jelenleg is partiban van velünk, szóval ha továbbra is így lenne, attól még nem dobom el az agyam.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.31. 08:24:48

quote="sjavaly azért nem volt annyira erős mentálisan a Bayern sem, többek között ezért is veszítették el a BL döntőt. {quote}=remélem jövőre sem lesz az...![/b]
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.31. 00:59:25

sjd írta:
Deus írta:Viszont! Heynckes jól összerakná Real -t, s normális edző is egyben. Nem olyan mint az a hulladék trágya jo5é.
Az a helyzet, h ahhoz mentálisan legalább egy olyan erős keret kell, mint a Bayern. Na most itt van Özil, aki kb. 6 ziccert rontott a legfontosabb meccseken, egy ideggyenge védelem (mínusz Varane), Khedira és tsai. (ők mondjuk ebből a szempontból jók lennének, csak hát focizni is kéne tudni)
Szóval itt legalább 13-14 játékost le kell cserélni, h tudjon kezdeni valamit.
Tavaly azért nem volt annyira erős mentálisan a Bayern sem, többek között ezért is veszítették el a BL döntőt. Pont az edző az, aki tudja mentálisan erősíteni a játékosokat.
Nyilván olyan csapatot, ami annyira egyben van, mint az idei Bayern egy nyár alatt lehetetlen építeni, de egy jó Madridot, amely partiban lehet velünk össze lehet talán hozni.
A felmerülő nevekre:
Bale bár klasszis, neki szvsz a PL való. Suarez viszont véleményem szerint nagy fogás lenne, még a viselkedési problémái ellenére is. Én anno eléggé leírtam őt, de el kell ismernem, remek játékos lett belőle. És így már CR mellett lenne még egy gólerős támadója a Realnak, ami ugye nagyon kéne nekik.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 22:52:32

Deus írta:Viszont! Heynckes jól összerakná Real -t, s normális edző is egyben. Nem olyan mint az a hulladék trágya jo5é.
Az a helyzet, h ahhoz mentálisan legalább egy olyan erős keret kell, mint a Bayern. Na most itt van Özil, aki kb. 6 ziccert rontott a legfontosabb meccseken, egy ideggyenge védelem (mínusz Varane), Khedira és tsai. (ők mondjuk ebből a szempontból jók lennének, csak hát focizni is kéne tudni)
Szóval itt legalább 13-14 játékost le kell cserélni, h tudjon kezdeni valamit.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.30. 22:39:02

visca el barca írta:
pepével mekkora spanok lesznek :D bár lehet első edzésen eltörik egymás lábát :lol:
Vagy Pepe töri el Suarez lábát, ő meg cserébe leharapja a fülét amolyan Tyson-osan. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.30. 22:16:33

StickyFingaz írta:
Gergely írta:Egyben biztos vagyok ha Suarezt leigazolják Madridba megfognak enni minket reggelire és majd pózolhatunk velük az új Colgate reklámban...
Meg fognak minket enni???Max. Suárez fog egy darabot kiharapni valamelyik védőnkből...Egy igazi féreg a pali.Illik abba a bagázsba.

Nem esett le ? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 22:15:02

StickyFingaz írta:
Gergely írta:Egyben biztos vagyok ha Suarezt leigazolják Madridba megfognak enni minket reggelire és majd pózolhatunk velük az új Colgate reklámban...
Meg fognak minket enni???Max. Suárez fog egy darabot kiharapni valamelyik védőnkből...Egy igazi féreg a pali.Illik abba a bagázsba.
pepével mekkora spanok lesznek :D bár lehet első edzésen eltörik egymás lábát :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.30. 22:07:58

Vicc ez a Madrid :D BL győztes edzőket viszik egyből, ha kell az edző. Lásd:

Inter a Mouval megnyerik a BL -t :arrow: viszi a Madrid.
Most Bayern a Heynckessel megnyerték a BL -t :arrow: viszi a Madrid.


Viszont! Heynckes jól összerakná Real -t, s normális edző is egyben. Nem olyan mint az a hulladék trágya jo5é.
KépKép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.30. 22:03:28

Gergely írta:Egyben biztos vagyok ha Suarezt leigazolják Madridba megfognak enni minket reggelire és majd pózolhatunk velük az új Colgate reklámban...
Meg fognak minket enni???Max. Suárez fog egy darabot kiharapni valamelyik védőnkből...Egy igazi féreg a pali.Illik abba a bagázsba.
Válasz küldése