Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.06. 23:35:00

Federer22 írta:Sajnos az itteni fórum színvonala miatt nem látom értelmét annak, hogy komolyabb elemzésekbe bocsátkozzak.
Pedig milyen kár, hogy nem bocsátkozol!
Azért kevésbé arrogánsan és lenézően, ha kérhetjük!
Sértegetni a semmire az megy! Ez ám a színvonal Roger, amit a túloldalról magaddal hoztál...
Visca el BARCA!
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.02.06. 22:10:55

Federer22 írta:Sajnos az itteni fórum színvonala miatt nem látom értelmét annak, hogy komolyabb elemzésekbe bocsátkozzak.

Megteszi azt itt helyettem a sok "szakértő". :roll:

(De nem kell aggódnod, sanszos, hogy ez volt az utolsó hozzászólásom itt.)
Kérlek oszd meg velünk eszméidet...
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.02.06. 20:21:00

Federer22 írta:Általánosítasz, ami sohasem szerencsés.
Federer22 írta:Sajnos az itteni fórum színvonala miatt nem látom értelmét annak, hogy komolyabb elemzésekbe bocsátkozzak.

Megteszi azt itt helyettem a sok "szakértő". :roll:
Kép
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.06. 19:44:47

Chino írta: Írtam , hogy Costa egy féreg, tudjuk miket szokott csinálni, de, hogy azzal lehet megfogni, hogy rákenjük a fikát, meg alattomosan rátaposunk és volt még jó pár gusztustalan dolog főleg Arbeloatól?. Lehet, hogy én nem értem, de ezzel mitől lesz jobb. Miért fog Costa visszavenni?
Nem dramatizálom túl, de én például ezt rohadtul szégyellném, akármi is volt az előzménye. Mindegy, végülis ti tudjátok...
nem fog visszavenni, de Costa ezzel amiket csinál nagyon feltossza a védőket meg az ellen többi tagját is és emiatt bármikor jöhet 1 hiba a védőktől, mert agyilag fel vannak toszva és ez nem a legjobb... pl könnyebben eldurran az agyuk, lazán piros, szabadrúgás jó helyről, kisárgázódás és még sorolhatnám, Costa meg csinálja ezt nyugodtan tovább és játszhat a full ideg védők ellen...
viszont ha folyamat visszakapja ezt és érzi, hogy nem ér el vele semmit, akkor meg ő lesz ideg...
meg lehet nézni mire kapta a sárgáját...
egy kis bodycheck Di Mariától és meg lehet nézni mi volt utána
és ezzel elméletileg ki is sárgázódott a köv. meccsre, mert már full ideg volt és nem csak a bekapott 2 góltól...
aztán lehet rosszul látom ezt, megeshet, de hogy Costa nem tudta játszani a megszokott játékát az nagyon meglátszott a teljesítményét.
Alcantara írta:Én személy szerint hálás lennék érte, ha ezek száma statisztikailag szaporodna, nagyjából elfogadható szinten, még ha nem is annyira tartalmas formában, mint szurkolótársadé, ferninhoé.
azért én sem viszem túlzásba a tartalmas kommenteket :D
madridista
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.02.06. 19:33:37

Sajnos az itteni fórum színvonala miatt nem látom értelmét annak, hogy komolyabb elemzésekbe bocsátkozzak.

Megteszi azt itt helyettem a sok "szakértő". :roll:

(De nem kell aggódnod, sanszos, hogy ez volt az utolsó hozzászólásom itt.)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.06. 18:52:50

Federer22 írta:Általánosítasz, ami sohasem szerencsés.
Érdemes lenne minden gyerekes sz.rrágás nélkül szimplán csak gratulálni egyszer az ellenfélnek.

Nyilván az nem lenne olyan menő. mint az állandó puffogás. :|
Én bevállalom helyette: Jól játszott a Madrid, Jesé gyönyörű gólt lőtt, Di Maria pazar labdájából.

Elgondolkoztam, hogy a rövid itteni kommentelő pályafutásod alatt volt-e olyan, ami érdemi hozzászólást tartalmazott a labdarúgással (esetlegesen más témával) kapcsolatban!
Konkrétan nem emlékszem mind a 7 kommentedre, de eddig feltűnt, hogy az előzőekben említett tartalmasabb dolgok bizony nagyon hiányoznak ezekből a hozzászólásoknak nevezett leírásokból.

Én személy szerint hálás lennék érte, ha ezek száma statisztikailag szaporodna, nagyjából elfogadható szinten, még ha nem is annyira tartalmas formában, mint szurkolótársadé, ferninhoé.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.06. 18:49:10

ferninho írta: én személy szerint büszke nem vagyok rá, de Costát így lehet megfogni, amikor elkezdni nyomatni a stílusát...
Costa egy nagyon jó labdarúgó, de emellett a stílusa, amit leművel meccsről meccsre... és a Real védői, amikor kell feltudják venni ezt a stílust és tegnap bizony ez kellett...
Costát sem kell sajnálni, egy előző Atletico-Real meccsen kifújta az orrát a kezébe és onnan az Ramoson landolt... szóval volt ennek konkrét előzménye...
ez amit leművelt Costa meg a Real jó pár védője gusztustalan volt, meg volt pár érdekes mozdulat oda-vissza, de ez egy ilyen meccs volt, nem kell ezt túldramatizálni meg egyiket se kell itt sajnálni.
Írtam , hogy Costa egy féreg, tudjuk miket szokott csinálni, de, hogy azzal lehet megfogni, hogy rákenjük a fikát, meg alattomosan rátaposunk és volt még jó pár gusztustalan dolog főleg Arbeloatól?. Lehet, hogy én nem értem, de ezzel mitől lesz jobb. Miért fog Costa visszavenni?
Nem dramatizálom túl, de én például ezt rohadtul szégyellném, akármi is volt az előzménye. Mindegy, végülis ti tudjátok...
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.06. 18:03:38

Chino írta:
Costa egy féreg, ezt tudjuk, de ez szerintem nem menti fel sem Pepe-t, de főleg nem Arbeloat. És büszkének lenni arra, hogy ezt csinálták elég nagy szegénységi bizonyítvány. Átnéztem a túloldalra és ott pedig ez folyik. "Jól tették. Ez az Alvaro. stb" Ráadásul még egy sárgát sem kapott a meccsen. =D> =D>
én személy szerint büszke nem vagyok rá, de Costát így lehet megfogni, amikor elkezdni nyomatni a stílusát...
Costa egy nagyon jó labdarúgó, de emellett a stílusa, amit leművel meccsről meccsre... és a Real védői, amikor kell feltudják venni ezt a stílust és tegnap bizony ez kellett...
Costát sem kell sajnálni, egy előző Atletico-Real meccsen kifújta az orrát a kezébe és onnan az Ramoson landolt... szóval volt ennek konkrét előzménye...
ez amit leművelt Costa meg a Real jó pár védője gusztustalan volt, meg volt pár érdekes mozdulat oda-vissza, de ez egy ilyen meccs volt, nem kell ezt túldramatizálni meg egyiket se kell itt sajnálni.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.06. 16:59:38

Jobban játszott a Real, ez nem kérdés. Vagyis inkább játszott, mert az Atma mindent csinált csak nem játszott. Kicsit olyan érzésem volt amikor néztem a meccset, hogy a matracosok meg akarják úszni egy X-el vagy minimális vereséggel és majd a Calderónban eldönteni a továbbjutást. Ezt viszont benyalták. A gólokon nagyokat nevettem. Attól, hogy mi is "löttünk" egy ilyet szerintem még megjegyezhetjük, hogy rohadt makker találatok voltak. Senki nem állítja, hogy amiénk nem volt az vagy hogy ha nem mennek be döntetlen lesz.
Az Atma nem volt a pályán tegnap, talán két helyzete ha volt, ennek ellenére elfogultság és rosszmájúság nélkül szerintem objektíven 2 gól volt köztük. Hatalmas volt a Real mezőnyfölénye és jól járatták a labdát, de olyan hú, de sok helyzettel ők se büszkélkedhettek. Most jön az, hogy "az Atma-nak pedig semmi sem volt", de én nem erről beszélek.

Costa egy féreg, ezt tudjuk, de ez szerintem nem menti fel sem Pepe-t, de főleg nem Arbeloat. És büszkének lenni arra, hogy ezt csinálták elég nagy szegénységi bizonyítvány. Átnéztem a túloldalra és ott pedig ez folyik. "Jól tették. Ez az Alvaro. stb" Ráadásul még egy sárgát sem kapott a meccsen. =D> =D>
Mindenesetre grat a Realnak a győzelemhez, a döntőben találkozunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.02.06. 16:18:15

FarkasAttila írta:Ott legalabb abbol szuletett a gol, hogy mind2x Real játékos probalta kapura rugni a labdat. (az hogy megpattant benne van a jatekban)
Ellenben a Barca meccsen, a vedo senkitol sem zavartatva, szetrugta a kapusat, akirol aztan bepattant a labda.

Ez erdekes mar feltudod fogni... #-o
Még jó, hogy tudsz mindent rólam. Megsúgom, hogy egyik meccset sem láttam az éjszaka, ugyanis nem voltam TV közelségben. Ma gyorsan megnéztem a Real a góljait és azután firkáltam be a fórumra. Csak utána néztem a mi meccsünket. :wink: Úgy meg elég nehéz a mi meccsünkről nyilatkoznom, ha 1 másodpercet sem láttam belőle. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gerebje
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.10.17. 09:01:32

2014.02.06. 15:07:20

Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.06. 15:05:57

Nyilván nem örülök, hogy nyert a Real, pláne, hogy a továbbjutás kérdése is eldőlt már gyakorlatilag, de azért valljuk be, megérdemelt már egy alapos verést az Atlético. :D Pepe és Di María "gólja" tényleg elég nevetséges volt, de
1. Mi inkább ne szóljunk semmit Zubikarai öngólja után :mrgreen:
2. Egyébként is klasszisokkal jobb volt a Real, úgyhogy abszolút megérdemelten győztek.

Pepéék és Diego Costa párharca parádés volt, a portugál rakétázása mindent vitt. :lol:

Jesé meg elég durván tolja az utóbbi hetekben (ahogy Modric is).

Azért remélem, a visszavágón fog még küzdeni az AtMa, és lefárasztják egy kicsit a Realt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.06. 12:56:36

Federer22 írta:Általánosítasz, ami sohasem szerencsés.
Érdemes lenne minden gyerekes sz.rrágás nélkül szimplán csak gratulálni egyszer az ellenfélnek.

Nyilván az nem lenne olyan menő. mint az állandó puffogás. :|
Mihez gratuláljak,nem ellenünk játszott a madrid.
Egyébként meg leírtam azt is,hogy jól játszottak,és hogy az atleticonak semmi esélye nem volt. Ez szerintem dícséret.
De amikor másnap délelőtt már csak azzal van tele a fórum, egy győztes meccs után, hogy így a szemét Costa,most jól megkapta (mit is?),az kicsit fura nekem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.02.06. 12:24:55

Általánosítasz, ami sohasem szerencsés.
Érdemes lenne minden gyerekes sz.rrágás nélkül szimplán csak gratulálni egyszer az ellenfélnek.

Nyilván az nem lenne olyan menő. mint az állandó puffogás. :|
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.06. 11:34:59

Charlie írta:"A spanyol labdarúgó Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Real Madrid a bajnoki éllovas Atlético Madridot fogadta, és megnyugtató, három nullás győzelmet aratott. A találkozón a „királyiak” védője, Pepe újra megmutatta arca csúnyábbik felét, s egy szögletnél egyszerűen Diego Costára fújta az orrát."

klikk

Videó nincs egyelőre, kiváncsi vagyok majd madridista kolléga mit lát bele az esetbe, hogy tahópepe taknyát ürítette D. Costára.

szerk.: taknyóca
C.
Mit látnak bele? :D Legyőzték 3-0ra az atmát, de erről senki nem beszél,csak hogy mekkora jampik voltak,hogy Costával ezeket csinálták :lol: Se veszíteni,se győzni nem tudnak tisztességesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.06. 11:32:31

jaj hát nem is ráfujta, csak megbuherálták a videót!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2014.02.06. 11:12:28

"A spanyol labdarúgó Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Real Madrid a bajnoki éllovas Atlético Madridot fogadta, és megnyugtató, három nullás győzelmet aratott. A találkozón a „királyiak” védője, Pepe újra megmutatta arca csúnyábbik felét, s egy szögletnél egyszerűen Diego Costára fújta az orrát."

klikk

Videó nincs egyelőre, kiváncsi vagyok majd madridista kolléga mit lát bele az esetbe, hogy tahópepe taknyát ürítette D. Costára.

szerk.: taknyóca
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.02.06. 09:11:23

Barcaman1993 írta:A meccset nem láttam, de belekukkantottam a gólokba. Egyszerűen nem tudom felfogni... #-o

Szerintem ezt nagyon nem kellett volna beírni, s ez többieknek is szól :!:

Mi is lövünk érdekes gólokat...
KépKép
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2014.02.06. 08:14:21

Barcaman1993 írta:A meccset nem láttam, de belekukkantottam a gólokba. Egyszerűen nem tudom felfogni... #-o
Ott legalabb abbol szuletett a gol, hogy mind2x Real játékos probalta kapura rugni a labdat. (az hogy megpattant benne van a jatekban)
Ellenben a Barca meccsen, a vedo senkitol sem zavartatva, szetrugta a kapusat, akirol aztan bepattant a labda.

Ez erdekes mar feltudod fogni... #-o
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.02.06. 07:18:52

A meccset nem láttam, de belekukkantottam a gólokba. Egyszerűen nem tudom felfogni... #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.06. 02:56:51

Chino írta: Costa sem játszott túl szimpatikusan, de Arbeloa még őt is túlszárnyalta.
http://www.youtube.com/watch?v=2o0YatuIWJw" target="_blank

ez kérlek egy nagy semmi volt, ahhoz képest, amit folyamat leművelt Costa meg úgy az egész Real védelem... :lol:

Costa az elején elkezdte ezt, ahogy szokta, aztán a madridi védők meg nem hagyták és ez ment egész meccsen, oda-vissza, nagyon durva volt.... :lol: olyanok voltak bakker.... :lol:
a bíró nem akart beleszólni, hagyta őket birkózni, a nagyon egyértelműeket lefújta, a többinél meg ment a nagy harc, aztán a 24. percben Pepének kioszott egy sárgát.

ott kicsit lenyugodtak egy időre, de aztán folytatódtak a dolgok, de a végére már azért a többi játékos is elkezdett itt-ott durvulni, nem csak Costa vs. védők voltak.
amúgy Costa az embereire talált elég rendesen, nem véletlenül kezdett Arbeloa és nem Carvajal és nagyon szépen levédekezték Costát és a Real védői is higgadtak tudtak maradni végig.
nagyon kemény csata volt ez Costával, ez tényleg látni kellett volna, hogy mik voltak, ez a saroktaposás egy semmi volt, oda-vissza mentek ezek, sőt ennél sokkal durvábbak is.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.06. 02:07:11

Lehet hogy egyedül vagy ezzel, de én nem látok olyan nagy fejlődést a Reallal kapcsolatban. Ez a meccsük sem volt túl meggyőző és lehet, hogy ez az Atletico most olyaan bivaly csapat, de ez egy kabaré volt amit leadtak. Egy minimális vereséggel, döntetlennel le akarták tudni. Amellett a Realnak se volt olyan hú de sok helyzete, sőt! 2 góljuk is hatalmas potya volt. A hétvégén pedig szintén nem volt túl meggyőző a produkciójuk San Mames ide vagy oda. Nagyon erősek, de nincs túl sok elképzelés a játékukban egyelőre.
Aztán lehet, hogy nagyon kemények lesznek, de közel sem biztos.
Costa sem játszott túl szimpatikusan, de Arbeloa még őt is túlszárnyalta.
http://www.youtube.com/watch?v=2o0YatuIWJw" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.02.06. 00:23:08

csabooo írta:Most nem ternek ki a ket csapat kozti viszonyra(RMD-ATMA) viszont olyan deja vu erzesem volt, a 3,4 evvel ezelott Barca-Real meccsekrol.. Kb ugyanaz a faragas, aljas faultolasok, csak most az ATMA is partiba volt..

Egyre jobban erzem h Carlo papa tavaszra osszekaphatja a Realt, ami nem biztos hogy jo reank nezve. Valamelyest feludules volt nezni a meccset olyan teren, hogy nem ment az alibi, a tutyiputyi, hanem kemeny, jo iram volt, a Real ugy ment mint a mergezett eger, harcoltak minden labdaert, kemenyek voltak, s en azt lattam rajtuk hogy iden akarnak kupat/kupakat(?) nyerni :/ Es ilyen teren biztos jobbak mint mi, mert nem tudom mi mikor mentunk igy a labdaker, mikor akartunk igy mint ok ahogyan.

Persze voltak negativumok is amikbe nem nagyon mennek bele, gondolom mindenki eszrevette naggyabol aki nezte a figyelte is a meccset, nem csak nezte, de en szerintem komolyan kell veluk szamolni, mar ha eddig nem szamoltunk volna veluk :D

Az ATMA meg csalodas volt, egy ket igeretes ziccer, helyzet, de semmi tobb, nem ertem hogy vezethetik a tabellat(persze nem akarom vitatni az erdemeket, de most nem mutattak sokat szvsz..).
Én szinte biztos vagyok benne, h a Real sajnos csak egyre jobb lesz. Tavasszal mindig nagyon erősek, ráadásul találtak egy igen jó játékost Jesé személyében. Na még Bale és Varane is felgyógyul, és akkor aztán... . Mindegy. Az biztos, hogy nagyon látszik rajtuk az akarat, még ha a játékuk nem is állt össze teljesen. Mi pedig remélem, túléljük ezt a hónapot!
Szuszimester
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.02.05. 22:09:37

Ha valamire nem vágyom az Real- Barca döntő nem jó az senkinek se...
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2014.02.05. 22:02:33

bence-barca írta:Visszavágón Costa 3, Villa 1 és a döntőben Atmával találkozunk. :mrgreen:

Villa serult, Costa pedig eltiltott lesz :D

Tuti hogy megfogadom egy 1000 -el hogy 0-0 lesz :oops:
Válasz küldése