Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.12. 08:41:58

ferninho írta:Ja és erről megint a csúnya gonosz Real Madrid tehet, hogy ti kipottyantatok a BLből... biztos ezt a Barca kiesést is Perez intézte el, mint a büntetéseteket, meg a Neymar ügyet is ő borította ki ugye....
Erről előre lehetett tudni, hogy így lesz, az csakis a ti hibátok, hogy kiestetek és ezért nem volt szükség bárminemű meccset arrébb tenni, így is (minimum) 2 meccsel kevesebbet fogtok tolni, mint a Real és min. 1gyel, mint az Atletico.

Ha továbbjutottatok volna soha a büdös életben nem hozta volna fel senki, hogy szegény Atleticonak ez nem jön jól és ez nem fair velük szembe...
Szóval erről ennyit...
Nem azért, de erről ki beszélt? 1 szóval is meg lett nevezve Neymar, vagy Perez neve?

A kérdésedre a kollega megválaszolta:
mahitoo írta:6 évig elődöntőztünk egyfolytában, sosem kaptuk ilyen segítséget..
ferninho írta: 2009ben volt ez, kereken 5 éve... hozz fel régebbit, biztos van olyan is.
Tegyük fel, hogy ilyet még soha nem csinált az LFP... viszont most szóltak még a BL visszavágó előtt, hogy ha kell cselekedned ez ügyben... Arról nehogy már a Spanyol Labdarúgó Szövetség tegyen, hogy segíteni akarják a spanyol csapatokat, ami egyértelműen egy nagyon jó ötlet és kezdeményezés, csak az FC Barcelona nem tudott ezzel élni, mert korábban kiestek....
Na ezt megint nem értem. Mi baj van azzal, ha a múltba nyúlok vissza? Ha jól emlékszem ti jöttök állandóan a XX. század legjobb csapata dumával, meg 9 BL győzelem, fehér balett stb... Ha jól emlékszem ezek "kicsit" korábban voltak, mint az a megnevezett 5 év...

Visszatérve az eredeti témára. Ha már számok, akkor ezúttal ugorjunk vissza 4 évet. Gondolom emlékszel rá, amikor Izlandon kitört a vulkán. A csapat 1 napot buszozott Milánóba (vajon miért voltak fáradtak?)... Akkor sem törölték el a bajnokinkat, hogy hülyék mennyetek pár nappal előbb... Azt hiszem, hogy ebben az esetben halasztás jóval indokoltabb lett volna a mostani esetnél... Azt meg nem mondom, ha anno erre megkaptuk volna a halasztást, akkor a túloldalon milyen összeesküvés-elmélet hadjáratot kezdeményezett volna néhány ember. Úgyhogy hátrébb az agarakkal!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.11. 23:05:30

sztem sem kellene ezen annyira kiakadni.
remélem, h annyi negatív "élmény" fogja érni a madridiakat a két bl-meccsen, amit két hónap alatt sem lehet kipihenni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.11. 23:01:56

Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy miért nem jött erre rá a szövetség hamarabb... Logikus döntés ilyenkor még egy kis pihenőt adni a BL-ben még illetékes csapatoknak.

Egyébként engem annyira nem érint meg ez a dolog, nyerni kell az összes hátralévő meccset, akkor is, ha kap pihenőt a Madrid, akkor is, ha nem, akkor is, ha egy hét alatt játsszák le az összes hátralévő bajnokit.

Amúgy arra van egy ötezresem, hogy ha nem lesz miénk a liga, akkor valamelyik okos játékosunk el fogja sütni azt a remek "poént", hogy azért nem nyertünk, mert kevesebbet pihenhettünk, mint a Real. :twisted:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.11. 22:56:14

Ferni. Leírta mindenki,nincs ezzel gond,így kéne tenni, MINDIG,nem csak amikor mi kiesünk.
És engedd már meg ,hogy háborogjunk,amikor Ti oldalakon át tudtok melódiázni azon,hogy percre pontosan számoljátok ki,hogy ki pihent többet,ki kevesebbet. Volt ilyen,nem is egyszer.
Nekem személy szerint nem az a bajom,hogy pihenőnapot kaptatok,hanem az,hogy érdekes módon,erre éveket kellett várni,meg elődöntő kudarcokat,hogy rájöjjön a szövetség,hogy talán segíthetné a csapatokat ezzel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.11. 22:53:39

Ferni, igazad van, csak a másik oldal bosszúságát is értsd meg. 6 évig elődöntőztünk egyfolytában, sosem kaptuk ilyen segítséget, és 6 év után pont most van végre annyi esze a szövetségnek, hogy ezt meglépje.

Amúgy én is úgy tudom, hogy ez már a kiesésünk előtt is lehetőség volt. Ez az egyik ok, amiért engem nem érdekel, a másik meg az, hogy nyernünk kell a hátralévő meccseket, és akkor ránk nézve semmilyen negatív hatása nincs. Amúgy is úgy gondolom, hogy ha az Atletit nem tudjuk az utlosó meccsen végre hatodik nekifutásra megverni ebben a szezonban, akkor ne is nyerjünk. Persze várom, hogy botoljanak, és esetleg nekik kelljen menni a győzelemért a Camp Nouban, de az eddigiek alapján ők érdemelnék meg a bajnoki címet a 2 gigásszal szemben. Aztán lehet már nem lesz tétje az utolsó meccsnek, mert a 3 csapat közül 2 mondjuk botlik 2-szer is.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.11. 22:32:56

Milyen témát tereltem? Leírtam már mindent, de sokaknak úgy tűnik még mindig nem esik le az egész szitu...
Nevetséges ez a téma, amin fel vannak páran akadva, nem is értem mit vitázok itt, amikor totál egyértelmű az egész szitu...
Ha még mindig nem érti 1-2 ember háborogjatok tovább, hogy a Spanyol Szövetség ezzel tolja/segíti csak a Realt , mert erre már tényleg nem tudok mit mondani.
madridista
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.11. 21:41:33

ferninho írta:
Barcaman1993 írta: Miért vagyunk kiakadva? Mert ez éppenséggel nektek jó, nekünk viszont már aligha...
Ja és erről megint a csúnya gonosz Real Madrid tehet, hogy ti kipottyantatok a BLből... biztos ezt a Barca kiesést is Perez intézte el, mint a büntetéseteket, meg a Neymar ügyet is ő borította ki ugye....
Erről előre lehetett tudni, hogy így lesz, az csakis a ti hibátok, hogy kiestetek.

Ha továbbjutottatok volna soha a büdös életben nem hozta volna fel senki, hogy szegény Atleticonak ez nem jön jól és ez nem fair velük szembe...
Szóval erről ennyit...
Egy szóval nem említettem meg a Barcát, Perez-t meg tőlem még sosem láthattad leírva, mert hidegen hagy, hogy bárkinél is kik a vezetők. Konkrétan a Barcának az elnökségét se ismerem, még név szerint sem. Most tudnék egy példát mondani ahogy válaszoltál, csak sajna az a téma tiltott az oldalon. Lényegében csak elterelted a témát és burkoltan beoltottál minket Barcásokat, na mind1.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.11. 21:27:31

Barcaman1993 írta: Miért vagyunk kiakadva? Mert ez éppenséggel nektek jó, nekünk viszont már aligha...
Ja és erről megint a csúnya gonosz Real Madrid tehet, hogy ti kipottyantatok a BLből... biztos ezt a Barca kiesést is Perez intézte el, mint a büntetéseteket, meg a Neymar ügyet is ő borította ki ugye....
Erről előre lehetett tudni, hogy így lesz, az csakis a ti hibátok, hogy kiestetek és ezért nem volt szükség bárminemű meccset arrébb tenni, így is (minimum) 2 meccsel kevesebbet fogtok tolni, mint a Real és min. 1gyel, mint az Atletico.

Ha továbbjutottatok volna soha a büdös életben nem hozta volna fel senki, hogy szegény Atleticonak ez nem jön jól és ez nem fair velük szembe...
Szóval erről ennyit...
Én emlékszek arra, amikor egymás után játszottunk 3 naponta Chelsea-Real-Chelsea meccseket, amikor ti már nem voltatok partiban a BL-ben... Persze ezek mellett volt egy Villareal-Valencia-Sevilla fogat is. :wink: 1 meccsünket nem csúsztatták el.
2009ben volt ez, kereken 5 éve... hozz fel régebbit, biztos van olyan is.
Tegyük fel, hogy ilyet még soha nem csinált az LFP... viszont most szóltak még a BL visszavágó előtt, hogy ha kell cselekedned ez ügyben... Arról nehogy már a Spanyol Labdarúgó Szövetség tegyen, hogy segíteni akarják a spanyol csapatokat, ami egyértelműen egy nagyon jó ötlet és kezdeményezés, csak az FC Barcelona nem tudott ezzel élni, mert korábban kiestek....
madridista
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.11. 20:39:32

ferninho írta:jézusom mit oviztok itt....
ELŐRE be lett jelentve ez a Szövetségtől... előre... én kérek elnézést, hogy nem jutott tovább a Barca, gondolom akkor is mekkora felháborodás lenne itt, hogy hátrányosan érte ez az Atleticot... elképzelem mi kommentzuhatag lenne itt....
Biztos nektek is jól jött volna a Kupa Döntő után pár nappal, Szombaton egy meccs, majd utazni a Chelseahez vagy bárki máshoz kedden vagy szerdán...
ez nem ilyen instant döntés volt, a Szövetségnek fontos, hogy jól szerepeljenek a csapatok, nem most találták ezt ki.... és a Kupa Döntő ilyen szempontból rosszkor van.
Az Atletico meccsét nem törölték sztem, a Realét kellett a Kupa meccs miatt, az Atletico meccsét ha törölték volna 9 napig nem lett volna meccsük.
Én emlékszek arra, amikor egymás után játszottunk 3 naponta Chelsea-Real-Chelsea meccseket, amikor ti már nem voltatok partiban a BL-ben... Persze ezek mellett volt egy Villareal-Valencia-Sevilla fogat is. :wink: 1 meccsünket nem csúsztatták el.

Miért vagyunk kiakadva? Mert ez éppenséggel nektek jó, nekünk viszont már aligha...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.11. 18:48:20

csababarca írta:Ferni,nincs ezzel gond,csak eddig is így kellett volna rendezni ezt a dolgot.
Pl volt egyszer hogy két bl elődöntő között klasszikusoztunk, aztán szépen ki is esett mindkét brigád. 2012ben volt ez szerintem.
Szóval oké,de akkor legyen ez innentől a bevett szokás,és akkor nem nyílik ki a bicska a zsebekben.
érdekes lett volna egy El Clásicót elhalasztani, örültek volna a TVsek meg mi egyebek tényleg, hogy pár héttel előtte hiphop átrakják majd máshova...
azért az nem egy Almeria - Granada meccs, az ilyeneket átrakni elég necces lenne.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.11. 18:31:03

Ferni,nincs ezzel gond,csak eddig is így kellett volna rendezni ezt a dolgot.
Pl volt egyszer hogy két bl elődöntő között klasszikusoztunk, aztán szépen ki is esett mindkét brigád. 2012ben volt ez szerintem.
Szóval oké,de akkor legyen ez innentől a bevett szokás,és akkor nem nyílik ki a bicska a zsebekben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.11. 18:08:38

jézusom mit oviztok itt....
ELŐRE be lett jelentve ez a Szövetségtől... előre... én kérek elnézést, hogy nem jutott tovább a Barca, gondolom akkor is mekkora felháborodás lenne itt, hogy hátrányosan érte ez az Atleticot... elképzelem mi kommentzuhatag lenne itt....
Biztos nektek is jól jött volna a Kupa Döntő után pár nappal, Szombaton egy meccs, majd utazni a Chelseahez vagy bárki máshoz kedden vagy szerdán...
ez nem ilyen instant döntés volt, a Szövetségnek fontos, hogy jól szerepeljenek a csapatok, nem most találták ezt ki.... és a Kupa Döntő ilyen szempontból rosszkor van.
Az Atletico meccsét nem törölték sztem, a Realét kellett a Kupa meccs miatt, az Atletico meccsét ha törölték volna 9 napig nem lett volna meccsük.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.11. 17:57:07

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Finoman szólva is sportszerűtlen döntés... Egyrészt velünk szemben ugyanis mi sorban fogjuk játszania a bajnokikat, ezzel szemben a 2 Madridnak több ideje lesz felkészülni arra a bizonyos 1-1 meccsre. Továbbá a bajnokság többi csapatával szemben sem fair, mert ez a döntés komolyan befolyásolhatja a bajnokság további végkimenetelét. Had ne mondjam, hogy mennyire nem mindegy, hogy milyen eredmény fog azokon a meccseken születni. Mondjuk az LFP-től nem is vártam többet. 6 éven keresztül folyamatosan bejutottunk legalább az elődöntőig. Egyszer sem halasztották el egy meccsünket sem a BL miatt...
Most ezeken Ti tényleg felháborodtok? Engem egyáltalán nem lep meg,várható volt. Nem is lenne vele gond,ha mi is kaptunk volna korábban ilyen kedvezményeket...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.11. 17:48:36

visca el barca írta:csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Finoman szólva is sportszerűtlen döntés... Egyrészt velünk szemben ugyanis mi sorban fogjuk játszania a bajnokikat, ezzel szemben a 2 Madridnak több ideje lesz felkészülni arra a bizonyos 1-1 meccsre. Továbbá a bajnokság többi csapatával szemben sem fair, mert ez a döntés komolyan befolyásolhatja a bajnokság további végkimenetelét. Had ne mondjam, hogy mennyire nem mindegy, hogy milyen eredmény fog azokon a meccseken születni. Mondjuk az LFP-től nem is vártam többet. 6 éven keresztül folyamatosan bejutottunk legalább az elődöntőig. Egyszer sem halasztották el egy meccsünket sem a BL miatt...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 17:30:01

REMY írta:
visca el barca írta:a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Hogy segítsenek minket, meg amúgy titeket is, csak hát ti kiestetek. Nektek is el lett volna törölve.
csak ez így nem tul korrekt a bajnokság kimenetelét tekintve. mind1 ez van. gondolom az atleticoét is törölték
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2014.04.11. 17:12:33

visca el barca írta:a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Hogy segítsenek minket, meg amúgy titeket is, csak hát ti kiestetek. Nektek is el lett volna törölve.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 16:24:57

a realnak miért törölték el a barca-bayern közötti 7végi bajnokit? :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
tucsoki
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.28. 12:27:01

2014.04.11. 04:27:13

ozsimiki írta:Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)
Nem szoktam hozzátok írni, inkább csak álláspontokat olvasok, de ennél a hozzászólásnál kivételt tennék. Szögezzük le, egyik oldalt sem érzem jobbnak a másiknál.
Ha a Real javára tévednek, akkor is megszólal egy Barca játékos (mint mikor Ramos csalózik), hogy ez, meg ez történt. Ha a Barca javára, akkor jön egy Piqué féle "ne is foglalkozzunk" a bíróval. Ez egy ördögi kör, nem kell Barca vagy Real szurkolónak lenni ahhoz, hogy észrevegyük, mindkét oldalon baromi ostoba dolgokat tudnak néha mondani a játékosok.
Hirtelen most az ugrik be, hogy Piqué sem gratulált a tavalyi 2:1-es vereség után, Perez Lasa meccsbe "nyúlásáról" beszélt... Másik oldalról is tudnék ilyet felhozni jó pár ilyet, nem ezen van a hangsúly. Inkább csak erős túlzásnak érzem, hogy az egyik fél szerinted kifogást keres (nem tud veszíteni), a másik meg "szent". Az idei szezonra még hatványozottabban vonatkoztatható ez. A mostani klasszikus után ismét egyedül a fafejű Ramos volt kiakadva, Ancelotti állást sem foglalt bíró ügyben, és a hibákra fogta a vereséget. CR pedig a szövetségnek fricskázott oda, általánosságban beszélve, még ha nem is a legjobb időzítéssel (nem a 2 szóból összerakott szennylapos mondatot kell nézni). Megértem, ha az ő szájából nem tetszik valakinek, de valljuk be, ami hétről-hétre "játékvezetés" címen folyik... Az első klasszikus után Ramos "bírózott" a két véleményes büntetővel kapcsolatban. Minap a Dortmund ellen, de a Sevilla-i buktánál is önkritikát fogalmaztak meg, nem a játékvezetőre (esőre, szélre, páratartalomra) fogva a vereséget. Modric oda is bökte, hogy a Real sose tanul a hibáiból...

Azzal fejezném be amivel kezdtem, ok, nyilván egy nyilatkozat-háború másolgatás viccesebb lenne, de fogjuk rövidre, egyik fél sem nagy szent.... (van aki az ???).
Üdv!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.11. 02:37:12

Ancelotti is megerősítette,hogy CR kap 2 pihit,és még az is lehet,hogy a Bl elődönő 1. meccsén sem játszik.Szerencséje a Realnak,hogy nem Dortmunban lesz a mérkőzés! :mrgreen:
Egyébként a Dortmund utóbbi 3 hazai (3 győzelem) meccsének a Real elleni gólmérlege: Dortmund - Real 8-2 :lol:
Az nem lehet kifogás a Madridnak ha kikapnak,hogy nem volt CR. Ugyanis ellenünk idén nulla volt. A másik meg az,hogy nekik nincs csatársoruk,nekünk meg nincs védelmünk,így kiegyenlített lesz a meccs. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.10. 20:29:04

ozsimiki írta:Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)

meg az 5-0ra, mert ott még a hülye is elismerné.

mind1, játékunkra nem,de ezekre a dolgokra nagyon is büszke vagyok.
Én egy alkalomra emlékszem, mikor Ronaldinhot tapsolták meg.
https://www.youtube.com/watch?v=5AHaGIzZ1MA" target="_blank
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.10. 20:11:29

Amivel mindig is a Madrid előtt leszünk az lehet,h nem a játék szintje, de a normális hozzáállás vereségek,kiesések után az igen. Illetve mi nem vagyunk rest elismerni, hogy az ellenfél megérdemel 1-1továbbjutást, győzelmet, ha az úgy van.

Madridéktól mikor lehetett egy fájó vereség után ilyesmit olvasni? Pláne a Barca ellen esetleg? (és itt nem az utolsó bajnokira gondolok....)

meg az 5-0ra, mert ott még a hülye is elismerné.

mind1, játékunkra nem,de ezekre a dolgokra nagyon is büszke vagyok.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.10. 18:26:58

shutterisland írta:sportszakmai szempontokból jó nekünk, hogy nem játszik ronaldo, elvégre az ellenfél legjobbjáról beszélünk, és trófea a tét.

ellenben a szurkolói szemszögből annyiból nem tetszik a dolog, hogy ha így nyerünk, akkor "jó, hát cr nélkül..." ha pedig elveszítjük, akkor "cr nélkül is..."
bár tudom, nem kell foglalkozni ezzel.
Ez ne bosszantson. Arra senki sem emlékszik, hogy Messi 7 meccset teljesen kihagyott a bajnokságban és további 2 meccsen le kellett már a meccs elején... Ettől függetlenül a bajnokságot be is húzhatjuk, ill. el is veszthetjük. Ugyanez a kupa döntőjében... Nekünk meg a védelem kuka, Pintoról meg nem is mondok semmit...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.10. 18:18:13

sportszakmai szempontokból jó nekünk, hogy nem játszik ronaldo, elvégre az ellenfél legjobbjáról beszélünk, és trófea a tét.

ellenben a szurkolói szemszögből annyiból nem tetszik a dolog, hogy ha így nyerünk, akkor "jó, hát cr nélkül..." ha pedig elveszítjük, akkor "cr nélkül is..."
bár tudom, nem kell foglalkozni ezzel.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.10. 16:33:03

BarcafanTomee írta:Cristiano Ronaldo térdproblémái miatt 15 napot kénytelen kihagyni, így lemarad a kupa-döntőről is. Nem tudom ez mekkora előny vagy hátrány, láthattuk, hogy tegnap se játszott Costa meg Arda mégis kikaptunk lazán.

szerk.: ebben a szezonban 9 meccset játszottak CR nélkül 7 győzelem és 1-1 döntetlen illetve vereség 24:5 gólarány.
Ideje lenne szerdán megtörni ezt a sorozatot! :mrgreen: Én már csak azért imádkozom, hogy jöjjünk rendbe mentálisan, különben nagy zakó is lehet.
(Remélem Ronci hiánya kicsit megbénítja majd őket szellemileg és "zseléileg"! :lol: )
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.10. 16:17:37

Cristiano Ronaldo térdproblémái miatt 15 napot kénytelen kihagyni, így lemarad a kupa-döntőről is. Nem tudom ez mekkora előny vagy hátrány, láthattuk, hogy tegnap se játszott Costa meg Arda mégis kikaptunk lazán.

szerk.: ebben a szezonban 9 meccset játszottak CR nélkül 7 győzelem és 1-1 döntetlen illetve vereség 24:5 gólarány.
Válasz küldése