Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.20. 12:14:19

MR. TROMORT777 írta:
ZBarca írta:Valaki be tudná linkelni nekem Ramos trollkodását légy szíves? Sajnos nem láttam a meccset, de szívesen megnézném!
Előre is köszönöm!
https://www.youtube.com/watch?v=GuhRDn4HIbU" target="_blank
Jaj, istenem! De egy b@r0m ez a Ramos! =D> #-o :lol: És még örülhet, hogy nem pirosat kapott... :roll:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.20. 12:07:24

Nem túl sportszerűen mozgott Mandzukic ez tény. Neki egy sárga, ütésért Ramosnak piros.
Ez lett volna a korrekt ítélet. Mellesleg Mandzukic hamar beilleszkedett a spanyol ligába. Ilyen látványos fetrengést annyitól amit Ramostól kapott, többnyire csak itt lehet látni.Tiszta Busi fénykorában. :lol:

Ramosnak lehetett volna annyi esze, hogy várjon egy-két szituációt, más kontaktusnál meg szépen törlesszen Mandzukicnak ezért a felugrásért. Simán odaverhetett volna később egyet, max. egy sárga lett volna csak akkor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.20. 12:00:26

és már meg is magyarázták h mandzukic volt a hibás :lol: édes istenem :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.20. 11:47:22

Taibi írta:
StickyFingaz írta:Ramostól csak a szokásos patkánykodás. :lol:
De amúgy ezt a görényt miért nem lehet eltiltani egy időre a labdarúgástól? Neki se az első alattomos húzása volt ez. Persze most nem lesz ítélet a videó alapján és simán megússza.
Már nehéz eldönteni, hogy a Ramos vagy a Pepe a nagyobb paraszt.
Nekem amúgy a legérthetetlenebb hogy ez az ember hogyan lehet csapat kapitány. Mondjuk jó magam Piqué cimborával együtt (hogy ne csak a Realt szidjam) baromi túlértékelt játékosnak tartom, de Ramosnál mellett egyértelmű hogy baj van az idegrendszerével szóval nem tud higgadt maradi a pályán.

Vannak Madridban azért olyan játékosok aki jobban megérdemelnék a karszalagot.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
MR. TROMORT777

2014.08.20. 11:22:33

ZBarca írta:Valaki be tudná linkelni nekem Ramos trollkodását légy szíves? Sajnos nem láttam a meccset, de szívesen megnézném!
Előre is köszönöm!
https://www.youtube.com/watch?v=GuhRDn4HIbU" target="_blank
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.20. 10:23:44

daffy írta: Maradjunk annyiban,hogy fos volt a Real. Az ATM azt csinálta,amit tavaly. Tördelték a játékot és a játékosokat. Ehhez értenek,technikás fociban nem veszik fel a versenyt a két spanyol óriással,de talán a dobogóra sem férnek fel. Ezért nem ítélem el őket,ha ezzel eredményesek,akkor ezt kell játszani.
A Real két belső védője pedig egy farok. Lehet szépíteni,cicomázni,lehet elfelejteni amikor egy hónapig nem jön elő belőlük. De minden meccsen,mindkét játékosban benne van az agyatlan tapló.
Di Maria becserélése után látható volt,hogy mitől jó játékos és szhar is egyben. Simán átmegy 2 emberen,de megpróbál még kettőn. Simán kialakít lövő helyzetet,de lő abból is,amiből nem lehet. Mintha egy klasszis játékosnak adnál egy 80as iq-t.
Kroos annyira kellett a csapatba,hogy nagyon. A munkabírása már a vb-n is top 5 volt,ha jól emlékszem. A helyzetét be kellett volna lőnie,de iszonyatosan nagy fogás a srác. A
Real sajnos tavaly sem volt olyan,amitől el kéne ájulni,ezt eddig idén is mutatja,de remélem ez csak a szezon eleji forma és láthatunk játékban is meggyőző,kiegyensúlyozott produkciót,mely nem az egyéni megoldásokra épít kizárólag,hanem csapatként üt.
A visszavágón sajnos(?) épp utazok,de nem várok nagy változást. Az ATM üt,remélem a Real rúg (gólokat).
Elég jól összefoglaltad. Én bevallom, megbántam, hogy megnéztem a meccset. 2 ilyen jó csapatot ilyen rosszul játszani... Én a Realtól futballt az egyenlítő gól után láttam, az Atleticotól még annyit se. Helyzetek nem voltak, az iram elmaradt, kínlódás volt az egész meccs.
Ramost inkább nem is firtatom (de Pepét sem)... Nálam már az első ütés is egyértelműen piros volt, utána meg még jött a könyökös is. Ezért Angliában jó pár meccset kapna. Ha meg azt nézzük, hogy ezt hányadszorra csinálja...
Amin meglepődtem, hogy ez a Real eljutott odáig, hogy világsztárok garmadáját tudja a csapatában. Erre Ronaldot le kellett cserélni, bejött a "láthatatlan ember" (ezzel nem kötekedni akarok, de aki látja a kolumbiait játszani, az tudja miről beszélek) és egy szempillantás alatt megállt a tudomány. Bale is visszaesett ezzel a cserével, Benzema pedig nem tudott kivel összejátszani. A gól is egy kavarodásból, össze-vissza pattanó labdából született, de helyzetet kialakítani nem tudtak a habfehérek. Ezen csodálkoztam.
Di Mariára kár sokat fecsérelni a szót. Egy zseni a srác, de látszik rajta, hogy ő már nem igen akar ebben a csapatban játszani. Ezt elég nagy hibának érzem. Szemmel láthatóan sokkal hatékonyabb ez a csapat vele, mint Jamesszel, vagy Iscoval.

Aztán meglátjuk mi lesz. Ez a tegnapi meccs azt hiszem sok embert a helyére tett.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.20. 09:22:22

Valaki be tudná linkelni nekem Ramos trollkodását légy szíves? Sajnos nem láttam a meccset, de szívesen megnézném!
Előre is köszönöm!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.08.20. 09:21:19

mess2009 írta: amúgy azt gondolom, a második meccsen is a Real az esélyesebb....
Maradjunk annyiban,hogy fos volt a Real. Az ATM azt csinálta,amit tavaly. Tördelték a játékot és a játékosokat. Ehhez értenek,technikás fociban nem veszik fel a versenyt a két spanyol óriással,de talán a dobogóra sem férnek fel. Ezért nem ítélem el őket,ha ezzel eredményesek,akkor ezt kell játszani.
A Real két belső védője pedig egy farok. Lehet szépíteni,cicomázni,lehet elfelejteni amikor egy hónapig nem jön elő belőlük. De minden meccsen,mindkét játékosban benne van az agyatlan tapló.
Di Maria becserélése után látható volt,hogy mitől jó játékos és szhar is egyben. Simán átmegy 2 emberen,de megpróbál még kettőn. Simán kialakít lövő helyzetet,de lő abból is,amiből nem lehet. Mintha egy klasszis játékosnak adnál egy 80as iq-t.
Kroos annyira kellett a csapatba,hogy nagyon. A munkabírása már a vb-n is top 5 volt,ha jól emlékszem. A helyzetét be kellett volna lőnie,de iszonyatosan nagy fogás a srác. A
Real sajnos tavaly sem volt olyan,amitől el kéne ájulni,ezt eddig idén is mutatja,de remélem ez csak a szezon eleji forma és láthatunk játékban is meggyőző,kiegyensúlyozott produkciót,mely nem az egyéni megoldásokra épít kizárólag,hanem csapatként üt.
A visszavágón sajnos(?) épp utazok,de nem várok nagy változást. Az ATM üt,remélem a Real rúg (gólokat).
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.20. 09:11:37

StickyFingaz írta:Ramostól csak a szokásos patkánykodás. :lol:
De amúgy ezt a görényt miért nem lehet eltiltani egy időre a labdarúgástól? Neki se az első alattomos húzása volt ez. Persze most nem lesz ítélet a videó alapján és simán megússza.
Már nehéz eldönteni, hogy a Ramos vagy a Pepe a nagyobb paraszt.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.20. 08:21:16

elsősorban a matracosokra voltam kíváncsi és úgy látom nem előnyükre változtak. elsősorban a támadó potenciál sínylette meg az átigazolási szezont, Mandzsukic egyelőre "elvérzett" a Ramossal folytatott meddő lökdösődésben. valahogy hiányzik belőle Costa sodró lendülete, egyszerűen nem tudja magát helyzetbe hozni - egyelőre! nyilván ez még változik majd. a taktika jó volt ugyan de a labda megtartása nagyon nehezen ment így várható volt hogy előbb-utóbb kapnak egy-két gólt.
a Madrid erőfölénye egyszerűen döbbenetes, (a játékos állományra gondolok!) még szerencse, hogy egyszerre úgysem tudnak minden ászt beküldeni de azért az sokat mondó, hogy az utolsó csere is egy Di Maria lehet... nagyon szurkolok, hogy elhúzzon onnan - kész életveszély az az ember....
amúgy azt gondolom, a második meccsen is a Real az esélyesebb....
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.20. 00:21:16

Ramostól csak a szokásos patkánykodás. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.19. 23:56:25

defender3 írta:
Igen az potya, 45-ről nem kaphat gólt. Meg mi a francot keresett 20m-re a kapujától? Ha félpályán van a labda akkor max a 16-osig kéne kimennie. Akkor mehet ki annyira ha az ellenfél 16-osánál van a labda. Úgy mondom ezt, h van kapus a családba és ezért elég sokat beszélgetünk ilyen dolgokról.
jól van... számítania kéne rá, hogy a hülye társa a félpályánál odapasszolja tökéletesen az ellennek, aki szinte rögtön bevarázsolja a kapuba... tök logikus... #-o

ez meg, hogy a félpályán van MAX a 16osig mehet ki...sztem kicsit többet konyít hozzá mint te, már bocsáss meg és én se találomra beszélek erről a helyzetről, teljesen tökéletes helyen volt, ha a csapata labdát veszít (nem úgy, hogy odapasszolják az ellennek), vagy szerelés van vagy fenn áll, hogy szerelik a társát mert közel kerültek hozzá stb. már tud hátrálni, ha meg indítás kiér rá... de ezzel nem lehet számolni, hogy a társa odapasszolja az ellennek... ilyen nincs bakker... ennyi erővel legyen a gólvonalon hátha a csapattársa túl magasan adja haza, mert ez kb olyan szintű volt.
madridista
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.19. 22:35:05

defender3 írta:
ferninho írta:
Jól be is mutatkozott Milanoban, az első meccsén kapott máris 2 potyát.
vagy csak az nso cikkét olvastad vagy nem tudom, de hogy az első gólhoz köze nem volt az 100%... a 2.ban benne volt, de az elsőre azt írni, hogy potya.... #-o

és a Monacoba is elmehetett volna sztem, de én is inkább a Milant választottam volna, bármennyire is rosszul megy nekik, Lopeznek sosem a pénz volt a fontos, Madridban is lókuki pénzt kapott.
Igen az potya, 45-ről nem kaphat gólt. Meg mi a francot keresett 20m-re a kapujától? Ha félpályán van a labda akkor max a 16-osig kéne kimennie. Akkor mehet ki annyira ha az ellenfél 16-osánál van a labda. Úgy mondom ezt, h van kapus a családba és ezért elég sokat beszélgetünk ilyen dolgokról.
Lopez nagy szakértő ebben: :mrgreen: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=IejL0TJV3hM" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.19. 20:40:14

ferninho írta:és a Monacoba is elmehetett volna sztem, de én is inkább a Milant választottam volna, bármennyire is rosszul megy nekik, Lopeznek sosem a pénz volt a fontos, Madridban is lókuki pénzt kapott.
a jelenlegi Milan és a jelenlegi Monaco közül egyértelműen az utóbbi a kedvezőbb. nem csak hogy jobb a fizu, de bajnoki címért mennek és ami a legfontosabb, BL-ben is indulnak. szerintem nincs olyan játékos manapság, amelyik nem a Monacot választaná a Milan helyett. minden kedvezőbb náluk. csak gondolom nem hívták Lopezt.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.19. 20:39:05

ferninho írta:
Jól be is mutatkozott Milanoban, az első meccsén kapott máris 2 potyát.
vagy csak az nso cikkét olvastad vagy nem tudom, de hogy az első gólhoz köze nem volt az 100%... a 2.ban benne volt, de az elsőre azt írni, hogy potya.... #-o

és a Monacoba is elmehetett volna sztem, de én is inkább a Milant választottam volna, bármennyire is rosszul megy nekik, Lopeznek sosem a pénz volt a fontos, Madridban is lókuki pénzt kapott.
Igen az potya, 45-ről nem kaphat gólt. Meg mi a francot keresett 20m-re a kapujától? Ha félpályán van a labda akkor max a 16-osig kéne kimennie. Akkor mehet ki annyira ha az ellenfél 16-osánál van a labda. Úgy mondom ezt, h van kapus a családba és ezért elég sokat beszélgetünk ilyen dolgokról.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.19. 20:25:36

visca el barca írta:
most átmenjek belinkelni egy messi gólt vagy egy neymar cselt? :mrgreen:
igen légy szíves :mrgreen:
Sok év után tavaly jobb volt a kezdőkapusunk mint a Madridnak. Idén viszont érdekes a kérdés hisz Bravo egy nagyon kicsivel jobb mint Navas, ter Stegen meg majd idén kiderül mennyire is jó, viszont ami foglalkoztat, h Casillas fejbe rendbe tudta e szedni magát, mert ha igen akkor megint ott van a jobb kapus.
1. nézőpont kérdése... tudom most jól védett Valdes, de pont a szezon legfontosabb szakaszára sérült le, ott derült volna ki mennyire is van jó formába.
2. megint nézőpont kérdése, sztem Keylor jobb kapus, mint Bravo.
3. ter Stegennel egyetértek
4. Casillas nem fogja magát rendbe tenni, ez 100%, lesznek biztos jobb meccsei, de ez ennyi volt.
Jól be is mutatkozott Milanoban, az első meccsén kapott máris 2 potyát.
vagy csak az nso cikkét olvastad vagy nem tudom, de hogy az első gólhoz köze nem volt az 100%... a 2.ban benne volt, de az elsőre azt írni, hogy potya.... #-o

és a Monacoba is elmehetett volna sztem, de én is inkább a Milant választottam volna, bármennyire is rosszul megy nekik, Lopeznek sosem a pénz volt a fontos, Madridban is lókuki pénzt kapott.
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.19. 19:24:21

ferninho írta:segítsetek már légy szíves, mert én értetlenül állok a történtek előtt... ezt hogy a pitába tudta kiszedni Keylor?
https://www.youtube.com/watch?v=kcnV4SfePyw" target="_blank
videó vége felé van a védés más szögből is.
most átmenjek belinkelni egy messi gólt vagy egy neymar cselt? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.19. 19:19:10

Ma este lesz a spanyol szuperkupa első meccsre. Kíváncsian várom, bár még nagyon a szezon elején vagyunk, így nem annyira mérvadó, de már csak a presztízs és az új igazolások miatt is érdekesnek ígérkezik.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.19. 18:08:58

Sok év után tavaly jobb volt a kezdőkapusunk mint a Madridnak. Idén viszont érdekes a kérdés hisz Bravo egy nagyon kicsivel jobb mint Navas, ter Stegen meg majd idén kiderül mennyire is jó, viszont ami foglalkoztat, h Casillas fejbe rendbe tudta e szedni magát, mert ha igen akkor megint ott van a jobb kapus.

Lopezzel kapcsolatba én egy jó kapusnak tartom de nem jobb mint Valdes. Volt neki 1,5 jó éve Madridban de előtte is spanyol középcsapatokba védett meg most elment egy olasz középcsapat Milanba (milyen furcsa ezt így leírni a Milan név mellé de sajnos most az). Szerintem az sokat elmond, h nem a Monaco v a Bayern vette meg pedig főleg az előbbinél új kapus is jött. Jól be is mutatkozott Milanoban, az első meccsén kapott máris 2 potyát.
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.08.19. 15:12:05

https://www.youtube.com/watch?v=6rAWZqtqIbM

ha volt már akkor sorry :) Real és Barca játékosok is vannak benne bőven :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.16. 22:48:38

Ronaldo hogy megváltozott.. :lol:
ferninho írta:segítsetek már légy szíves, mert én értetlenül állok a történtek előtt... ezt hogy a pitába tudta kiszedni Keylor?
https://www.youtube.com/watch?v=kcnV4SfePyw" target="_blank
videó vége felé van a védés más szögből is.
Tiszta Ochoa, telibe lövik aztán megy az istenítés.. :mrgreen:

Amúgy kész ez az ember, olyanokat kiszed néha.. Ezt is kb félúton látta meg, de még odaért valahogy. Eszméletlen bravúrokra képes, kíváncsi vagyok, hogy egy teljes szezont hogy fog végigtolni, remélem nem ilyen formában - bár ma is kapott kettőt végülis.. :mrgreen:

Azt meg nagyon remélem, hogy ellenünk Casillas fog védeni.. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.16. 22:41:30

ferninho írta:segítsetek már légy szíves, mert én értetlenül állok a történtek előtt... ezt hogy a pitába tudta kiszedni Keylor?
https://www.youtube.com/watch?v=kcnV4SfePyw" target="_blank
videó vége felé van a védés más szögből is.
Reflexekkel? :mrgreen:

Amúgy hihetetlen, hogy eddig egyik sörmeccseteket sem tudtátok megnyerni, persze a Sevilla ellen jött a győzelem, de akkor is. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.16. 22:37:00

segítsetek már légy szíves, mert én értetlenül állok a történtek előtt... ezt hogy a pitába tudta kiszedni Keylor?
https://www.youtube.com/watch?v=kcnV4SfePyw" target="_blank
videó vége felé van a védés más szögből is.
madridista
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.16. 21:20:02

palesz77 írta:
GonzalezRaul írta:Hihetetlen mekkora sprintet vágott ki megint CR a gólja előtt! =D>

https://www.youtube.com/watch?v=edDqWjh27i4" target="_blank
Mondjuk Mária se kicsit.. :D

Remélem nem a Busi-Pique-Matyi hármasnak kell majd az El Classicon megállítania ezeket a kontrákat, mert ha igen.. :roll:
Mondjuk baromira fel volt tolva itt a Fiorentina védelme, és Ronaldo nagyon könnyedén cikázott át két játékos közt, mikor üres területre dobta a labdát a befutó Máriának. Teljesen szervezetlenek voltak, de ilyen akciót nemegyszer követett el már a közelmúltban a Real tétmeccsen is, elég, ha csak a szuperkupadöntőre gondolunk. Ronaldo visszatette üresbe, onnantól két hosszú passz, és ott volt előtte a labda szintén a kapu torkában. Az a baj velük, hogy nem csak, hogy piszok gyorsak, de óramű-pontossággal csinálják ezeket.

szerk.: Feltűnt amúgy, hogy a TV-sek szerint Christiano Ronaldo? :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.16. 21:14:20

GonzalezRaul írta:Hihetetlen mekkora sprintet vágott ki megint CR a gólja előtt! =D>

https://www.youtube.com/watch?v=edDqWjh27i4" target="_blank
Mondjuk Mária se kicsit.. :D

Remélem nem a Busi-Pique-Matyi hármasnak kell majd az El Classicon megállítania ezeket a kontrákat, mert ha igen.. :roll:
Válasz küldése