Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 21:07:59

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Eltekintve attól hogy Barcások vagyunk, ti milyen eredményre számítotok, miket vártok ettől a mostani El Classicotol végeredménynek?
4-5

1. perc: ronaldo középkezdés után feldobja magát a kezdőkörben, 11-es, belövi, 1-0.
2. perc: ronaldo gólöröm közben elesik, újabb büntető, 2-0
5. perc: pepe véletlenül 6-szor fejberúgja neymart, leküldik.
17. perc: szépítünk. matyiő ollóz egyet 40-ről. 2-1.
44. perc: iniesta a 30. percben cserét kér, a helyette beálló oldalrobi félpályról beveri a léc alá. a háló szétszakad a lövéstől, emiatt 5 perc hosszabbítás. 2-2
45+8. perc ronaldo és hámesz egymásnak fut, természetes büntető, 3-2.
55. perc: alves 120. beadása sem talál embert, viszont casillas benézi és becsorog. 3-3
60. perc, ronaldo a félpályán olyan szomorúan néz a sporira egy homorítás után, h az kompenzálás gyanánt kiállítja mascheranot és annak ellenére hogy a kaputó 50 méterre volt az eset, 11-es, 4-3
89. perc. messi a saját 16-ostól megindul, és mint anno a getafe ellen, mindekit kicselezve (még a berohanó pepét is), beveri, 4-4.
90+9. perc (5 perc hosszabbítás) ismét matyiő, ezúttal 50-ről ollóz egyet, mely találatot megválasztják a valaha volt legszebb gólnak, maradona magára varratja az emlékét. 4-5


(uncsi döntetlent sejtek amugy.. mikor nagy meccs van kilátásban mindig az lesz...)
Hallod ezt a hozzászólásodat már 5ödjére olvasom, azóta is sírok rajta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D> =D> =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.20. 20:31:59

MessiNeymarSuarez írta:Eltekintve attól hogy Barcások vagyunk, ti milyen eredményre számítotok, miket vártok ettől a mostani El Classicotol végeredménynek?
4-5

1. perc: ronaldo középkezdés után feldobja magát a kezdőkörben, 11-es, belövi, 1-0.
2. perc: ronaldo gólöröm közben elesik, újabb büntető, 2-0
5. perc: pepe véletlenül 6-szor fejberúgja neymart, leküldik.
17. perc: szépítünk. matyiő ollóz egyet 40-ről. 2-1.
44. perc: iniesta a 30. percben cserét kér, a helyette beálló oldalrobi félpályról beveri a léc alá. a háló szétszakad a lövéstől, emiatt 5 perc hosszabbítás. 2-2
45+8. perc ronaldo és hámesz egymásnak fut, természetes büntető, 3-2.
55. perc: alves 120. beadása sem talál embert, viszont casillas benézi és becsorog. 3-3
60. perc, ronaldo a félpályán olyan szomorúan néz a sporira egy homorítás után, h az kompenzálás gyanánt kiállítja mascheranot és annak ellenére hogy a kaputó 50 méterre volt az eset, 11-es, 4-3
89. perc. messi a saját 16-ostól megindul, és mint anno a getafe ellen, mindekit kicselezve (még a berohanó pepét is), beveri, 4-4.
90+9. perc (5 perc hosszabbítás) ismét matyiő, ezúttal 50-ről ollóz egyet, mely találatot megválasztják a valaha volt legszebb gólnak, maradona magára varratja az emlékét. 4-5


(uncsi döntetlent sejtek amugy.. mikor nagy meccs van kilátásban mindig az lesz...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.10.20. 20:20:10

A Real támadósora kiszámíthatóbb, a védelmük pedig pocsék.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 20:06:18

Eltekintve attól hogy Barcások vagyunk, ti milyen eredményre számítotok, miket vártok ettől a mostani El Classicotol végeredménynek?
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 19:02:54

Balenek ki kell hagynia a 'pool elleni meccset és úgy néz ki ellenünk sem léphet pályára. Már csak amiatt is sajnálatos a sérülés (nyilván mindig az), mert a jelenleg Isco veszélyesebb, mint Bale, de ha egészséges lett vna, nyilván a walesi játszik.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.20. 18:14:50

Capon írta:Én a Real ellen egy Piqué, Matyő magas belsővédő párosnak ill. baloson vagy jobboson Adrianonak örülnék, nem tudom a brazil sérült-e vagy sem.
Az Ajax ellen nem számíthat rá Enrique, így gondolom a Clásicón sem lesz a kezdőben.
Capon írta:A KP-t meg lehet 4 emberrel állítanám fel, mivel elől Pedro teljesen súlytalan, Suárez meg nincs játékban, így lehet az első félidőben jobban járnánk egy 4-4-2vel, Ini, Mas, Rakitic, Xavi/Busi-val.
Rakiticic előrébb Mas pedig kicsi hátrébb játszana. Aztán Suárez beküldésénél a szokásos 4-3-3 jönne.
+1, bár ha a gyémánt alakzatra gondolsz, akkor én inkább Iniestát játszatnám irányítóban. Kreatívabb a horvátnál, meg Rakitic védekezőmunkája rengeteget fog számítani. Ha ugyanúgy kiesik, mint a PSG ellen, akkor már csak reménykedhetünk, hogy Xavi a jobbik énjét hozza.
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy ha jól tudom akkor Piqué a classicokra általában felszívja magát, ezt mondták is a műsorvezetők az egyik classicon, persze mondtak már pár érdekes dolgot.
Mentalitásra nem igazán lehet panaszunk, mert az elmúlt jó pár Clásicóra fel tudott pörögni, nem csak ő, hanem az egész csapat. Ahogyan a másik oldalon fogalmaznák: ilyenkor még a 40 éves, sétabotos Xavi is élete meccsét játssza.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 17:55:25

Capon írta:Én a Real ellen egy Piqué, Matyő magas belsővédő párosnak ill. baloson vagy jobboson Adrianonak örülnék, nem tudom a brazil sérült-e vagy sem.
A KP-t meg lehet 4 emberrel állítanám fel, mivel elől Pedro teljesen súlytalan, Suárez meg nincs játékban, így lehet az első félidőben jobban járnánk egy 4-4-2vel, Ini, Mas, Rakitic, Xavi/Busi-val.
Rakiticic előrébb Mas pedig kicsi hátrébb játszana. Aztán Suárez beküldésénél a szokásos 4-3-3 jönne.
Én is így gondlom kb, elég masszív lenne egy 4-4-2 egy Masche-Busquets szűrőkkel illetve Piqué-Matyi középső védőkkel, és valószínű Mascherano sokat visszarohanna besegíteni. Esetleg ha szükség van rá akkor olykor Ini például kirohanna balszélső csatár helyére, mint ahogy azt tette a 3-4-es El Classicon.
Amúgy ha jól tudom akkor Piqué a classicokra általában felszívja magát, ezt mondták is a műsorvezetők az egyik classicon, persze mondtak már pár érdekes dolgot.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.10.20. 17:31:20

Én a Real ellen egy Piqué, Matyő magas belsővédő párosnak ill. baloson vagy jobboson Adrianonak örülnék, nem tudom a brazil sérült-e vagy sem.
A KP-t meg lehet 4 emberrel állítanám fel, mivel elől Pedro teljesen súlytalan, Suárez meg nincs játékban, így lehet az első félidőben jobban járnánk egy 4-4-2vel, Ini, Mas, Rakitic, Xavi/Busi-val.
Rakiticic előrébb Mas pedig kicsi hátrébb játszana. Aztán Suárez beküldésénél a szokásos 4-3-3 jönne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 17:13:46

Chino írta:Szerintem inkább Jamest fogják kitolni Bale helyére, de majd meglátjuk. Masch miatt valahogy annyira nem félek. Idén sokkal koncentráltabb és magabiztosabb. Ráadásul egyértelműen előlépett a védelem vezérévé. Nem egy Puyol persze, de látszik, hogy össze tudja őket szedni.
A levegőben pedig közel annyira sebezhetőek, mint mi. Sokan abból indulnak ki, hogy ott van Cr, mint magas ember stb., de aki nézte a meccseiket, az látta, hogy még a kiscsapatok is rendre zavarba hozták őket szögleteknél, beíveléseknél. (pláne, hogy Casillas iszonyat gyenge lett levegőben) Amellett kisesett Bale és lehet, hogy Ramos is, mint jól fejelők. Azt mondjuk nem tudom Bravo mennyire magabiztos kijöveteleknél.

Illarramendi lesz kérőjel, ha ő kezd. Nagy nyomás lesz rajta, kérdés, hogy elbírja-e. A kiscsapatok ellen, nem nagyon volt rajta, most majd eldől.

A Bl-ben kb. ugyanakkora erőfelmérő lesz mindkét csapaton. Ez a Pool jelenleg egy hatalmas 0, inkább csak neve van. Talán annyiban más, hogy ők utaznak.

Azt pedig hagyjuk már, hogy ők mennyi tizit kapnak. Kit érdekel, főleg ha jogos. Ezért nem kéne hőzöngeni meg rájuk mászni. Persze idegesítő, ha feldobják magukat és büntetőt kapnak, de közel sem volt mindegyik ilyen.
Pedig a nagy részük sajnos tényleg színészkedés. Persze a legutóbbi az nem volt az, csak a bíró szimplán megadta,lehet megadható volt.
Én leginkább attól félek hogy Ronaldo (vagy más) beviszi a 16-oson belülre vagy 7 ember közé, feldobja magát és bűntető.

Amúgy sajnos Masche alacsony, így nagyon nagy hátrány beíveléseknél, lehet hogy a Real is zavarba hozható, de sajnos nekünk aligha van olyan játékosunk akivel működhet, addig legalábbis biztos amíg nem jön Suarez. Persze lehet Xavi-Messi alkot egy olyan fejest mint a 2009-es BL döntőn, vagy Rakitic, de nem túl esélyes szerintem.

defender3: ezt én is így látom, lehet hogy Montoya pl sokkal kevésbé megjátszható elől, és nem oszt kötényt Ronaldonak, de legalább rendszerint visszaér, ami egy ilyen kontrázós gyors Real ellen kulcsfontosságú lehet.

Véleményemet még mindig fenttartom, hogy Maschenak helye van a pályán, de VKP-ként (esetleg Busival egyszerre),mert ott nagyon jól tud játszani és sokszor visszarohan segíteni.
Bartra jobb megoldás lehetne, szerintem nincs vele különösebb baj, és egyre jobb teljesítményt nyújt. Persze a legjobb az lenne ha Vermaelen pályára léphetne már és rendes teljesítményt nyújtana, persze ez aligha esélyes.

Ettől függetlenül szerintem 99.9% hogy Dani Alves- Mascherano lesz a védelemben sajnos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.20. 17:01:17

Szerintem inkább Jamest fogják kitolni Bale helyére, de majd meglátjuk. Masch miatt valahogy annyira nem félek. Idén sokkal koncentráltabb és magabiztosabb. Ráadásul egyértelműen előlépett a védelem vezérévé. Nem egy Puyol persze, de látszik, hogy össze tudja őket szedni.
A levegőben pedig közel annyira sebezhetőek, mint mi. Sokan abból indulnak ki, hogy ott van Cr, mint magas ember stb., de aki nézte a meccseiket, az látta, hogy még a kiscsapatok is rendre zavarba hozták őket szögleteknél, beíveléseknél. (pláne, hogy Casillas iszonyat gyenge lett levegőben) Amellett kisesett Bale és lehet, hogy Ramos is, mint jól fejelők. Azt mondjuk nem tudom Bravo mennyire magabiztos kijöveteleknél.

Illarramendi lesz kérőjel, ha ő kezd. Nagy nyomás lesz rajta, kérdés, hogy elbírja-e. A kiscsapatok ellen, nem nagyon volt rajta, most majd eldől.

A Bl-ben kb. ugyanakkora erőfelmérő lesz mindkét csapaton. Ez a Pool jelenleg egy hatalmas 0, inkább csak neve van. Talán annyiban más, hogy ők utaznak.

Azt pedig hagyjuk már, hogy ők mennyi tizit kapnak. Kit érdekel, főleg ha jogos. Ezért nem kéne hőzöngeni meg rájuk mászni. Persze idegesítő, ha feldobják magukat és büntetőt kapnak, de közel sem volt mindegyik ilyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.20. 16:18:20

MessiNeymarSuarez írta:Szerintem az El Classiconál ez lesz a kezdő összeállítás:

Bravo
Dani Alves-Mascherano-Piqué/Matyi-Jordi Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Pedro-Messi-Neymar

Én leginkább Mascheranotol is félek Kh-ként mert túl alacsony, és a Real jó a magaslabdákban, nemrég is úgy kaptunk tőlük gólt Benzemba fejelésével, plusz a másik Benzema gólt is a rossz helyezkedése miatt kaptuk.
Én inkább amiatt aggódok ha ez lesz a védelem akkor jobb oldalon olyan szépen átjátszanak, h öröm lesz nézni a madridiaknak. Alvest öngyilkosság játszatni ugyanúgy ahogy Mascheranot is a védelemben. Inkább Bartra kezdjen meg Montoya úgy sokkal kisebb lenne az esélye a bekapott gólnak. Amúgy ez a védelem kapott 3-at Párizsban ahol 3-ból 2 Alves meg Mascherano hibája volt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.20. 15:13:13

Ramos a jobb vádlijában szenvedett enyhe izomszakadást a válogatott Szlovákia és Luxemburg elleni selejtezője előtt.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 15:04:26

Szerintem az El Classiconál ez lesz a kezdő összeállítás:

Bravo
Dani Alves-Mascherano-Piqué/Matyi-Jordi Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Pedro-Messi-Neymar

Én leginkább Mascheranotol is félek Kh-ként mert túl alacsony, és a Real jó a magaslabdákban, nemrég is úgy kaptunk tőlük gólt Benzemba fejelésével, plusz a másik Benzema gólt is a rossz helyezkedése miatt kaptuk.

Leon: Ramossal mi történt:?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.20. 14:50:24

A gyorsasága miatt jó,hogy nem lesz Bale,de ha ezzel Isco jut szóhoz annak nem örülök.
Én ezzel a madridi felállással lennék a legelégedettebb ellenünk: Iker- Carvajal-Varane-Pepe-Marcelo-Modric-Kroos-Illaramendi-Ronaldo-Bnzema-Hamesz.

Nekünk meg ha 3 csatárral kezdünk akkor:Bravo- Alba-Matyiő-Barta-Montoya - Mascherano-Rakitic-Ini- Neymar-Suarez-Messi
2 csatárnál Busi fel-Saurez le.

Ramos amúgy felépül szombatig?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.20. 14:01:11

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2371079" target="_blank

Gareth Bale tehát nem lép pályára ellenünk a Bernabeúban. Egyik szemem sír, másik nevet. A Modric-Kroos középpályában szinte biztos vagyok, így azt gondolom, posztra (támadósorba) fog betenni valakit Ancelotti a walesi helyére, aki így szinte biztos, hogy Isco lesz. Egyrészről gyorsaságban veszítenek majd ezzel, ami nagy előny lehet, viszont a kreativitással nem lesznek problémák, sok váratlan megoldásra számíthatunk tőlük hátul, Isco a kupadöntőn is remekül játszott. Reméljük, Mathieu, Mascherano, esetleg Piqué elbírja majd a nyomást. De legfőképp Alves...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.20. 09:06:20

P.U.Y.O.L. írta:
Sanama írta:Statisztika lapján mondhatni lehetne, hogy a legjobb védelem és legjobb támadó részleg csap össze. Ezzel annyi a baj, hogy a Real tényleg piszok erős elől, és kegyetlenül bevernek mindent, viszont mi nem azért kaptunk 0 gólt, mert annyira acélosak vagyunk hátul, ez tegnap is látszott.
Egyetértünk. Ha jobban mögé olvasol annak, amit írtam, akkor láthatod, hogy hol voltam ironikus és hol nem. Nem véletlenül írtam, hogy szerintem sok gól lesz.
nos ez talán így ebben a formában..... szóval azért ők sem vernek be mindent! a baj inkább az hogy sokkal több ÉLES HELYZETET tudnak kialakítani a sebességük miatt és a sokból - viszonylag - sokat be lehet vágni.
az a "foci szerencse" rájuk is igaz (kell hogy legyen) hogy van amikor minden be megy , van amikor semmi sem akar...
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.10.20. 08:15:28

Srácok, a múltkor valamelyikőtök idelinkelt egy érdekes statisztikát Ronaldoról. Valahogy így szólt, nem emlékszem pontosan:

"2009 óta Ronaldo 53 találatot szerzett 11-esből. Ez álagban 13al több mint a többi játékosé"

Hogy is szólt?
100% pure awesomeness
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2014.10.19. 22:06:45

Sanama írta:Statisztika lapján mondhatni lehetne, hogy a legjobb védelem és legjobb támadó részleg csap össze. Ezzel annyi a baj, hogy a Real tényleg piszok erős elől, és kegyetlenül bevernek mindent, viszont mi nem azért kaptunk 0 gólt, mert annyira acélosak vagyunk hátul, ez tegnap is látszott.
Egyetértünk. Ha jobban mögé olvasol annak, amit írtam, akkor láthatod, hogy hol voltam ironikus és hol nem. Nem véletlenül írtam, hogy szerintem sok gól lesz.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.10.19. 22:01:22

Plusz nekik ott lesz még a Pool (mondjuk azt nem mondanám , hogy nehezebb ellenfél , mint az Ajax) , de azért a Liverpool mégis csak Liverpool. Balotelli majd megmutatja. :mrgreen:
Nekünk az Ajax ellen mindenféleképpen nyerni kell , nem jött jól ez a PSG vereség , viszont azt mondom , hogy minnél tartalékosabban kéne kiállni az Ajax ellen , persze bizonyos kereteken belül.

Az én kezdőm az Ajax ellen.
MaTs - Montoya,Bartra,Vermaelen?,Adriano - Xavi,Masch,Rafinha - Pedro,Messi,Munir

Az lenne a legjobb ha Suárez már most játszhatna , mert akkor Messi pihenhetne.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.19. 20:29:35

Statisztika lapján mondhatni lehetne, hogy a legjobb védelem és legjobb támadó részleg csap össze. Ezzel annyi a baj, hogy a Real tényleg piszok erős elől, és kegyetlenül bevernek mindent, viszont mi nem azért kaptunk 0 gólt, mert annyira acélosak vagyunk hátul, ez tegnap is látszott.

Ami a Real felé billentheti a dolgokat az az, hogy CR hatalmas formában van, és a Pique-Matyiő kettős azért bőven szétkontrázható sajnos.
Ami viszont felénk, az az, hogy a Real eddig 2 valamirevaló csapattal játszott, mindkettőtől kikapott, és kíváncsi vagyok hogy muzsikálnának a Barca ellen VKP nélkül. Lehet itt jönni, hogy Kroos-Modric vkp, de egyik se az, és azért egy Barca ellen ennyire támadó felfogást nem feltétlen engedhetnek meg maguknak, kíváncsi leszek. Meg hát örülnék, ha Messi azért úgy 3 helyzetből 1-et belőne, nem kéne neki 5-6 hozzá.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.19. 19:41:36

Off: Egyébként sportoldalakon azt vettem észre, hogy nem nagyon érdemes kommenteket olvasgatni, mert állandóan a gyűlölködés megy minden ok nélkül. A vicces hozzászólások - ami miatt feljár az ember - eltörpülnek a durva oltások mellett, ráadásul a témához a legtöbb rosszindulatú megjegyzésnek köze sincsen...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.19. 19:24:42

roby122 írta:Nem ide tartozik , nem tudom , hogy szoktatok e járni Sporthíradóra , de az ottani kommentelők közül Canalesét érdemes olvasgatni , ennyire egy elfogult balhés Margit drukkert még nem láttam. :D
Akkor menyj fel Facebokon a pi*amadridista.hu ,avagy penaltymadridistára ,vagy madridom.hu-ra :mrgreen: Szoktam ott olvasgatni a Realos híreket, viszont a kommenteket kb rossz nézni. Míg itt a legdurvább az ha Ronaldot le zselézzük, vagy le Penaldozzuk, addig ott konkrétan éjjel-nappal megy Messi törpézése/adócsalásozása, Suarez kutyázása és hogy "majd Pepe kinyírja" (persze amikor arról van szó hogy Pepe mennyire egy állat rögtön minden madridos elkezdi védeni mintha szent bárány lenne:D), illetve Rakitic le b*zizása.Az is elég gyakori hogy konkrétan 1-2 Barca játékosnak szó szerint a halálát kívánják. =D>

Amúgy nagyon remélem, hogy a Real ellen nem ezt az öngyilkos félpályáig feltolt hátvédsoros taktikát választjuk, mert ha valamelyik csapat igazán jó a kontrában, az a Real Madrid, úgy hogy a csúcsfutó Piquével, és a csatárt játszó Dani Alves-zal végképp orosz rulett a félpályáig feltolt védelem.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.10.19. 19:15:46

Nem ide tartozik , nem tudom , hogy szoktatok e járni Sporthíradóra , de az ottani kommentelők közül Canalesét érdemes olvasgatni , ennyire egy elfogult balhés Margit drukkert még nem láttam. :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2014.10.19. 19:06:44

GonzalezRaul írta:Már csak 1 hét és eljön az igazság pillanata. Alig várom, hogy lássalak titeket a Bernabeuban. :mrgreen:
Alig várom, hogy végre összekerüljön az eddig leghatékonyabb( :mrgreen: ) védelem, az eddig leghatékonyabb támadósorral. Szerintem sokgólos meccs lesz. 3-3 a tippem, de nem bánnám, ha nyernénk... :D
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.19. 18:47:49

Már csak 1 hét és eljön az igazság pillanata. Alig várom, hogy lássalak titeket a Bernabeuban. :mrgreen:
Kép
Válasz küldése