Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.18. 11:25:38

Pontosan, általában egy edző karrierjének a csúcsa, ha a válogatottat dirigálja. Tehát leadta a programját, megmutatta, hogy ne mkutyaütő, de nem kéne maradnia, tanuljon, fejlődjön, érjen el sikereket kint, aztán jöjjön vissza.
Bár ennek meg a másik oldala, hogy most pont azért tud ilyen sikereket elérni, mert már tapasztalata is van, de közel is áll a legtöbb játékoshoz, mert még játszottak együtt is.
Baromi nehéz kérdés. Jó, hogy nem nekem kell dönteni :D
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.18. 10:59:33

Olvastátok/hallottátok az öreg Dárdai nyilatkozatát? Pont azt mondta, hogy a fiának nem szabadna maradni, mert a karrierjébe kerülhet, ha kapunk egy nagyobb ruhát... Sajnos egyet kell értsek vele, neki még tanulnia kell Németországban, és nem kizárólag rajta múlik minden. Térjen vissza 5-6 év múlva, ha már mondjuk 2 szezonban irányította a Herthát. Addigra remélhetőleg a labdarúgásunk alapjai is le lesznek fektetve!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.18. 10:19:06

MQuC írta:Most úgy tűnik, Juhász játszik este. Elmondaná valaki, hogy egy barátságos meccsen mi okból kell egy bordatörött játékost játszatni injekcióval? Nem ezen múlik, hogy marad-e Dárdai, hanem a Herta vezetőségén. Ott is ígért valamit, ha azt meg tudja másítani kint, akkor lehet rá esély. Segget nem csinál a szájából kint sem, arra mérget vehetünk.
Jò a kèrdés. Én két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy már eldöntötte a maradást és a jövőre nézve pròbál municiót gyüjteni a folytatáshoz. A másik, hogy nem marad, de legendát akar magáról kialakítan, megágyazva a valamikori visszatérésének. Perszr itt a kérdés még mindíg az, hogy megéri e kockáztatni egy játékos egészségét a saját céljaim érdekében. Hozzátéve, hogy Juász maga az aki vállalhatta a játékot. Persze az én okoskodásom addig él, míg ki nem futnak a gyepre. :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.18. 10:15:16

MQuC írta:Most úgy tűnik, Juhász játszik este. Elmondaná valaki, hogy egy barátságos meccsen mi okból kell egy bordatörött játékost játszatni injekcióval? Nem ezen múlik, hogy marad-e Dárdai, hanem a Herta vezetőségén. Ott is ígért valamit, ha azt meg tudja másítani kint, akkor lehet rá esély. Segget nem csinál a szájából kint sem, arra mérget vehetünk.
Megmondom. Szépen akarna búcsúzni! Ennyi az oka. Én tipikusan annak az embernek látom, hogy lehet egy teljesen más kerettel állna fel ha hosszú távra tervezne. Szétnézne a tacskók közt, hogy hátha akad köztük valaki aki valamire jó, mert azt ő is látja, hogy szerencsénk volt és ez a keret semmire sem jó.

Nem mondom 100%-ra hogy nem marad de én a helyében nem tenném. Nincs rá oka. Ha beleszalad egy nagy verésbe ami benne lehet ( a görögök pl. tuti most úgy fognak harapni, hogy hihetetlen) akkor az egy fiatal edző karrierjét is megviselheti. A Herta hosszú távon számít rá, ott ő valaki, itt nem lenne más csak egy újabb Egervári ha valami gáz van. És már láttuk hamarabb repül egy edző, minthogy jó játékoskat kezdjünk el keregetni nem feltétlen az NB1-ben. Innentől kezdve én mennék a helyében. Biztos háttér biztos jövő épülő karrier várja kint, a családja is ezer éve ott él, itt meg majd lesz valami. És neki nem lehet felhánytorgatni semmit, megtette amit meg tehetett ennyit lehetett sőt szerintem túlteljesítette az elvárásokat.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.18. 09:22:40

Most úgy tűnik, Juhász játszik este. Elmondaná valaki, hogy egy barátságos meccsen mi okból kell egy bordatörött játékost játszatni injekcióval? Nem ezen múlik, hogy marad-e Dárdai, hanem a Herta vezetőségén. Ott is ígért valamit, ha azt meg tudja másítani kint, akkor lehet rá esély. Segget nem csinál a szájából kint sem, arra mérget vehetünk.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.17. 09:35:04

...és még valami. Minden tiszteletem a Dárdai Pálé, de az Egerváry alatt még fellelhető volt, hogy játszani is akartak a fiùk és volt hogy tetszetős játékot is produkáltak, most a három meccs alatt egyszer sem éreztem, hogy tudnának játszani. Igaz, játék nélkül is eredményesebbek vagyunk, mint korábban. Hozzá tenném, hogy az eredmény Dárdait igazolja, ............csak a meccset ne látnám.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.16. 17:40:42

Lionel85 írta:Jól ráérzett előzetesen Dárdai, hogy nem lesz szép játék. Elsősorban a védelmet akarta erősíteni, azért volt sokszor a finneknél a labda, mert inkább kontrákra mentünk Dzsudzsákkal és Simonnal a széleken. Nincs még igazi arca a csapatnak, de hajtanak, akarnak és ez már enyhe előrelépés az eddigiekhez képest. Lesz ez még jobb is. Most talán a szurkolótábor is kezd visszatérni a csapathoz.

Na de mitől lenne szép játék? Ahhoz legalább kétszer tudni kellene egymáshoz passzolni. Azért az annyira hihetetlen számomra, hogy válogatott labdarúgók képtelenek passzolni egymásnak normálisan, illetve képtelenek megtartani a labdát. Az egyéni megindulásokról már nem is beszélve. Ok, mondjuk a zsuzsi próbálkozott meg a 35 éves Gera. Szalai annyira fogalmatlan volt, hogy az már fájt. A cserék viszont lendületet vittek a játékba. Nincsen középpályánk. Az egészből az a Dárdai dícsérhető, aki ebből a zsák..sból összebírt kaparni valamilyen rendszert és áttudta adni a küzdenitudást. Mutogathatott ő, hogy nagyon messze vagytok egymástól, ne húzódjatok szét, nem igazán értették meg azok, akiknek szólt, ezért is volt a rengeteg eladott labda. Az hogy nincsen igazi arca az enyhe kifejezés. Semmilyen arca nincs. De hogy valami jót is mondhassak, a hozzáállással, küzdenitudással, fizikummal (meglepett) semmi probléma, abban előreléptünk. Jó lenne ha ezek a tulajdonságok játéktudással is párosulnának.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.11.15. 16:02:28

Feast4 írta: kikaphttunk volna,

De nézük máskép!. Legtöbbüknek még a technikai képzetésge ... győzelműnkben, ... A világ labdarugása halad minenki egyre ersőebb, ..... ennek a gerációnak igazából ......... akik talán a holdpontról ....vállnak. ...... Csúnyán játszunk csúnyán játszunk. Rossz a csapat rossz a csapat. Nincs játékunk nincs játékunk. Ezek tények, legalább akkor akarat égre legyen ami előre vihet! És most már két mecces a románok ellen és most is látszott, hogy volt.nem kell ettől a 7 ponttól hasra esni a helyén kell kezelni a dolgokat és látni, hogy hova vihet még szerényebb képességekkel is ha egy picit pozítívabban erőszakosabban magunkat odatéve próbálkozunk.

Értem én, hogy mit szeretnél mondani és jó dolgokat fogalmazol meg elviekben.

Minden kötekedés nélkül: nem lenne helyesebb, ha az írás után elolvasnád a fogalmazásodat, mielőtt az "elküld" gombra rákattintasz?
Nekünk is könnyebb lenne. :shock:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.15. 15:28:43

Összességében a tegnapi meccs borzasztó volt. Ugyanúgy kikaphttunk volna, mint ahogy bejött a győzelmünk. A játékunk most is akadozott a középpálya semmi a védelem zavarba hozható.

De nézük máskép!. Ezek a játékosok nem fognak csodát tenni nem fognak világot megváltani. a Realban, A Bayernben, a Barcában vagy a Chelseaben játszani. Ezek a játékosok erre jók, ezt tudják. Legtöbbüknek még a technikai képzetésge is nagyon rossz szóval ezt kell tenni.Nagyon nem bíztam a győzelműnkben, de vegyük a tényeket, nem vagyunk jók, így hát rakkolni kell erősnek lenni, akarni, lendületet vinni, próbálgatni. Jó nyílván nem fogunk megverni egy komoly szinten jegyzett válogatottat, de ezeket el lehet kapni! És most nagy kínok közt lett hét pontunk. Dárdai mentalitása csak egy picit ragadjon rájuk és már előre léptünk. A világ labdarugása halad minenki egyre ersőebb, gyorsabb, technikásabb, és ez a hajó mellettünk már rég elúszott. Egy sanszunk van az akarat.
És azt sem szabad elfelejteni, ennek a gerációnak igazából már csak annyi lenne a dolga, hogy valahogy evickéljen ki egy világversenyre (többet nem is szabad itt elvárni!) és valahogy mutassuk meg magunkat újra és legyünk próbáljanak meg megnyitni egy utat a fiataloknak, akik talán a holdpontról elmozdíthatnak minket azzal, hogy külföldön edződve igazi komoly játékossá vállnak. És ehhez akármilyen rossz döcögős, unalmas csúnya játék is jó ha kijuttat minket. A lényeg a 3 pont. Ha minden selejtezőnkön csak egy gólt rúgnánk és többet labdához sem érünk, de elhozzuk a 3 pontot minden alkalommal én nem lennék elégedetlen. Csúnyán játszunk csúnyán játszunk. Rossz a csapat rossz a csapat. Nincs játékunk nincs játékunk. Ezek tények, legalább akkor akarat égre legyen ami előre vihet! És most már két mecces a románok ellen és most is látszott, hogy volt.nem kell ettől a 7 ponttól hasra esni a helyén kell kezelni a dolgokat és látni, hogy hova vihet még szerényebb képességekkel is ha egy picit pozítívabban erőszakosabban magunkat odatéve próbálkozunk.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.11.15. 14:37:25

Jól ráérzett előzetesen Dárdai, hogy nem lesz szép játék. Elsősorban a védelmet akarta erősíteni, azért volt sokszor a finneknél a labda, mert inkább kontrákra mentünk Dzsudzsákkal és Simonnal a széleken. Nincs még igazi arca a csapatnak, de hajtanak, akarnak és ez már enyhe előrelépés az eddigiekhez képest. Lesz ez még jobb is. Most talán a szurkolótábor is kezd visszatérni a csapathoz.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.11.15. 10:25:19

Sok ismerősöm fikázta a játékunkat.
Én meg megmondtam: kit érdekel a játék? A 3 pont a legfontosabb. Semmi más nem számít.
A cselszkij szurkolókat sem érdekelte annó a buszparkoló a Barca ellen, a lényeg az volt, hogy továbbjutottak. nekünk is ez a fontos. Ezek nem világszínvonalú játékosok, tehetségük szinte semmi. Dárdai csak szívet tud beléjük rakni, akarást, és egy kis taktikát. Nem neki kell őket megtanítani lekezelni egy labdát.
Minden kis csapat így kezdte. Az írek is, a görögök is.
nem a szép játék számít, hanem az eredmény. És az meg van.
Gratulálok a csapatnak a hozzáálláshoz, és a győzelemhez.

A feöreri győzelemnek meg örülök, eggyel kevesebb vetélytársunk van.
Az oláhok meg.... lehet jobb lett volna, ha kikapnak az írektől. Akkor nem ők az elsők,
csak 7 pontjuk lenne, a másik meg az, hogy akkor menne a zúgolódás megint náluk, ami
nekünk csak jó.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.11.15. 09:32:33

Ilyenkor nem esik szó a bíróról. Nagyon jól vezetett... nekünk :-D A kétes szitukat nekünk húzta be szinte mindig, Forró durván tolta, de egyszer sem fújta le.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.11.15. 08:58:23

Ebben a csoportban nagyjáéból mindenki ugyanolyan erős, az számít ki akarja jobban a győzelmet. És ebben tényleg jól muzsikálunk, mert érezhető a tűz a fiúkban, s nem játszunk jól, de bepattan. Az "öregeknek" meg hatalmas szívük van, Gera+Király nagyon odatették magukat. Zoli nem tudom azt hogy tudta bestukkolni, de bent van. :D Görögöknél tuti lesz agymosás, de az se lehetetlen egy mérkőzés. Ugyanez a ki-ki csörte várható, ahol valaki rúg gólt másik meg nem, remélem megint mi rúgunk. :D Grat a fiúknak a tegnapihoz, nagyon kellett a 3 pont.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.11.15. 08:21:50

shutterisland írta:
Az egyéni értékelésnél én leginkább Balázst emelném ki, igazi vezér volt a pályán.
Jót tett neki a bukaresti gól, teljesen másképpen játszik, magabiztos, felvállalja az egy az egy ellenit és sokszor meg is nyeri.
ez úgy ahogy igaz, de elvárás is egyben, a legértékesebb játékosunk, neki kell a vezérnek lenni, főleg ilyen, relatíve gyengébb ellenfelek ellen.
a másik meg az, hogy tegnap simán leküldhették volna, mikor törlesztés gyanánt beleszállt a gyerekbe.
Dávid ne akasszál hasba! :lol:

Attól, hogy elvárás, nem azt jelenti, hogy nem kell értékelni a teljesítményét. Sok emberrel szemben van elvárás jogosan, mégsem tudják hozni azt. A legértékesebb nem jelent automatikus jó játékot is.
Én sokszor ekéztem ezt az embert régebben, de most illik megemlíteni a pozitívumokat is vele kapcsán.

A törlesztés meg igen, hülyeség volt elvileg, viszont ez a játék hevében előfordul, inkább ez, mint a langyos fejlógatás és poroszkálás. Nyilván okul belőle, ha (!!!) meg nincsen a labdarúgásban.Gera ugyanez volt mentalitásban.

Gondolj vissza a bukaresti égésre, ott mit műveltek sokan válogatott mezben, inkább ezt lássam, mint a tele...rt nadrágot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.11.15. 08:08:04

Nem vagyunk jók de szerencsések és elszántak igen és így még bármi lehet!
Az baj, hogy szerencsére meg elszántságra nem lehet építeni. A szerencse forgandó, és megfordul, akkor az elszántság is könnyen oda. Én egyáltalán nem vagyok bizakodó, az eredményesség szempontjából jól jöttünk ki ezekből a meccsekből, de semmi olyat nem látok a játékunkban, amire lehetne alapozni.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.15. 06:35:37

Az egyéni értékelésnél én leginkább Balázst emelném ki, igazi vezér volt a pályán.
Jót tett neki a bukaresti gól, teljesen másképpen játszik, magabiztos, felvállalja az egy az egy ellenit és sokszor meg is nyeri.
ez úgy ahogy igaz, de elvárás is egyben, a legértékesebb játékosunk, neki kell a vezérnek lenni, főleg ilyen, relatíve gyengébb ellenfelek ellen.
a másik meg az, hogy tegnap simán leküldhették volna, mikor törlesztés gyanánt beleszállt a gyerekbe.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.11.15. 06:15:29

Sanama írta:Ha első meccset nem krja el, akkor még mindig ő a szöv.kapitány és van vagy 1-3 pontunk a 7 helyett véleményem szerint.
Ezt én is így látom. Jobban jártunk, hogy kikaptunk vele, mert lapátra került legalább.
Bukarestben vele megégtünk volna az egészen biztos, a tegnapi meccsen is elment volna a hajó.

Abban is igazat adok, hogy sajnos gyengék vagyunk játékban, de ebben a csoportban a többi válogatott sem erősebb nálunk. Pali kihozta a maximumot a fiúkból, taktikailag jók voltak az elgondolásai, többet igazán nem lehet várni.
Én abban sem vagyok biztos, hogy van esélyünk a harmadik helyre, de ez a mentalitás, ahogyan küzdenek, kompenzálják a szerény játéktudást, akkor is szimpatikus.
Sajnos ott tart a magyar labdarúgás, hogy ezt is értékelni lehet.

A görög feltámadás biztosan meglesz tavaszra, szerintem ott edzőt akartak buktatni ezekkel a meccsekkel. Az a csapat, amelyik nyáron csak tizikkel hullott ki a VB-n egyenes kiesésben, nem lehet véletlenül ennyire gyenge. Ranieri egy kókler, maradhatna még, de tuti lapát lesz neki még a héten.

Az egyéni értékelésnél én leginkább Balázst emelném ki, igazi vezér volt a pályán.
Jót tett neki a bukaresti gól, teljesen másképpen játszik, magabiztos, felvállalja az egy az egy ellenit és sokszor meg is nyeri.
Kellemes meglepetés volt a jobbhátvéd Fiola szereplése, sokkal jobban tolta, mint Varga ezen a poszton.
Király magabiztos volt, hiába öregecske, meghízott kicsit, még mindig ő a legjobb ezen a poszton. Ez inkább a többiek kritikája kicsit.
Elek Ákos is sokat brusztolt, kemény volt középen, rengeteg labdát szerzett.
Lovrencsics jól szállt be a játékba, döntő momentum volt az ő cseréje.

Geráról meg mit is lehetne mondani? Aki 35 évesen így küzd a meccs végén is, simán odaver a támadónak már középpályán, kockáztatva a sárgát és a következő meccses eltiltást, az minden dicséretet megérdemel. A gólja mestermunka volt, két szájtátó finn védő között.

A legnagyobb negatívum nekem Szalai játéka. Egészen elképesztő mennyire kilóg ebből a gyenge csapatból is. A labdakezelése sokszor megmosolyogtató, méterekre pattan tőle. Nyilván nem egyszerű úgy játszani, hogy valaki a nyakán áll 60-70 percig, de azért ennél jóval többet várna az ember tőle. Ezt a szintet Rudolf is simán lehozza a hazai bajnokságból.
Lehet rosszul láttam, hogy a cserénél besértődve jött le, de jogos volt a lehozatala.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.15. 01:58:27

Én nem látom ilyen borúsan a helyzetet.Nyilván nem vagyunk egy világ verő csapat de mikor voltunk azok?Puskás idejében?Vagy 86ban amikor a Détári féle csapat 3-0ra megcsapta a brazilokat a Népstadionban?
Azt el kell ismerni,hogy 3 igen kellemetlen ellenfél ellen szerepeltünk jól:románok ellen már 40 éve nem rúgtunk gólt idegenben és pontot sem mostanában hoztunk onnan. A félamatőr Feröert idegenben vertük ahogy ők is idegeben verték a Vb résztvevő görögöket.A finneket utoljára 1996ban vertük meg itthon.És mindezt hoztuk egy olyan kapitánnyal akinek ez volt az 1. három meccse a válogatottal! :D
Nem vagyunk jók de szerencsések és elszántak igen és így még bármi lehet!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.14. 23:58:30

Dárdai egyébként nem lehet könnyű helyzetben. A biztos talajt kéne feladnia ezért a munkáért. Akárhogy dönt, megértem majd.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.14. 23:32:43

Azért valljuk be őszintén, 3 hatalmas mákos meccsel szedtünk össze 7 pontot, amihez azért kellett Dárdai hozzáállása is, mert nélküle olyan 2 lett volna szerintem, de:

Ez a csapat nagyon gyenge, sok elképzelés nem volt a mai játékban sem, és ez nem lesz jobb a selejtező hátralévő részében sem.

Én nagyon örülnék, ha ez folytatódna, és minden 3 meccsről hoznánk 7 pontot, de nem hiszem, hogy még lesz ilyen sorozatos mákunk a selejtezőben.
+1

persze már az is pozitívum, hogy a korábbiakhoz képest legalább ha szenvedve is, de jönnek a kötelező pontok.
mondjuk 9-nek kellene lennie ezen a 4 meccsen, ha akarunk valamit, nem 7-nek, de ez még elfogadható.

egyébként még messze van, de szerintem most jön az, hogy jó magyar forgatókönyv szerint az eddig bűngyengén teljesítő, egy pontos görögök pont ellenünk támadnak fel. :mrgreen:

ha tudja hozni a csapat a kötelezőket, és 1-2 bravúr pontot is összecsipeget, akkor csak meglehet az a harmadik hely.
a pótselejtezőn bárki jön, esélyesebb lesz, néhány esetben sokkal esélyesebb, mert ennél csak erősebb csoportok vannak.
viszont már azt is sikernek lehetne elkönyvelni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.11.14. 23:21:11

Ha esze van, akkor a "csúcson" kiszáll most.
Azért valljuk be őszintén, 3 hatalmas mákos meccsel szedtünk össze 7 pontot, amihez azért kellett Dárdai hozzáállása is, mert nélküle olyan 2 lett volna szerintem, de:

Ez a csapat nagyon gyenge, sok elképzelés nem volt a mai játékban sem, és ez nem lesz jobb a selejtező hátralévő részében sem.

Én nagyon örülnék, ha ez folytatódna, és minden 3 meccsről hoznánk 7 pontot, de nem hiszem, hogy még lesz ilyen sorozatos mákunk a selejtezőben.

Szalairól meg amúgy inkább ma sem írok...
Örülök, h megvan a 3 pont, ha az első meccset nem kúrja el Pintér mégjobb lenne.
Ha első meccset nem krja el, akkor még mindig ő a szöv.kapitány és van vagy 1-3 pontunk a 7 helyett véleményem szerint.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.11.14. 22:50:49

Megemelem a kalapom Pali előtt. Azt gondoltam, hogy bedarálnak minket a finnek, erre a második félidőre összekaptuk magunkat. Ez egészen biztos le lett kottázva, teljesen betartották a taktikai utasításokat. Kellett ez a kis győzelem nekünk. Azzal meg nem értek egyet, hogy hurráoptimizmus lesz, Pali minden nyilatkozatából látszódik, hogy két lábbal a földön jár, az utóbbi évek legemberibben nyilatkozó szakvezetője a válogatottnál.

Nem vagyunk jók, de merjünk örülni kicsit egy ilyen győzelemnek is. Lásd Görögország!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.14. 22:43:56

Akárhogy játszottunk, megérdemeltük a győzelmet, és Dárdai is, hogy igaza lett. Most már látom, hogy nem a levegőbe beszélt, pontosan úgy alakult minden, ahogy elmondta. Egyetlen ilyen hiteles edzőnk nem volt az utóbbi 10-20 évben. Lovrencsicsnek is drukkoltam már nagyon, hogy legyen egy meccset eldöntő megmozdulása. Akárki is lesz a kapitány, innentől kezdve be kell tennie a kezdőbe, mert ott a helye. 80 perc alatt még csak hasonló labdát se adott senki.

Köszönjük, Magyar Válogatott, tudjuk, hogy most ennyit kérhetünk. Remélem marad a türelem és Dárdai is!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.14. 22:40:28

Dzsudzsák nagyot játszott, Gera meg Gera. Helyenként tűrhető volt a játék, összességében megérdemelt a három pont. Viszont most majd jön a hurráoptimizmus, aztán tavasszal az új edzővel kiálló görögök tuti ellenünk kapják össze magukat...

Görögország - Feröer-szigetek 0:1 :shock:
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.14. 22:38:28

Leon írta:
defender3 írta:Király és a szigszalag :lol:

Igazi home made! :mrgreen:
Sofnituning :lol: :lol:

Örülök, h megvan a 3 pont, ha az első meccset nem kúrja el Pintér mégjobb lenne.
Válasz küldése