Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.18. 12:53:59

visca el barca írta:örülnék ha a getafe vhogy kibekkelné ezt a hajnali meccset egy x-re...
ja, legalább megint lehetne pihentetni Neymart meg Messit :lol:
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.01.18. 12:49:03

visca el barca írta:örülnék ha a getafe vhogy kibekkelné ezt a hajnali meccset egy x-re...
én is nagyon örülnék, de nem fogja. jön majd egy CR7 tizi gól...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.18. 12:36:42

örülnék ha a getafe vhogy kibekkelné ezt a hajnali meccset egy x-re...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.01.18. 12:30:24

Rivaldo11 írta:Erre a "Real remekül építkezik " véleményre csak annyit, hogy elköltöttek 180 millát két emberkére, mégsem sikerült egy cseppet sem tehermentesíteni Ronaldot.
Az egyik nem is azért jött. James szerintem 70%-ban marketingfogás volt. Mi csak azt látjuk,hogy sportszakmailag nem egy nagy biznisz. De ülnek ott fent olyan fejesek,akik szerintem jó előre tudták,hogy bármi is lesz,pénzügyi bukta nem lehet belőle. Elmenni nem fog,mert senki nem adna érte 30nál többet(mert nem is ér),de egy komoly vb-vel és a ténnyel,hogy a fehér mezt viseli,máris viszik,mint a cukrot. Az más kérdés,hogy tudását tekintve egy Valencia számára a csúcs.
Bale pedig megnyitotta a brit piacot. Az ő leigazolása már akkor is hülyeség volt,amikor felmerült. Mindenki tudta,hogy annyira idegen neki a spanyol foci,mint Beckhamnek. Majd elviszi a Mu(szerintem kihozva közel 0-ra a rá fordított kiadásokat) és ott ellubickolhat. Di Maria hozzá képest még mindig egy labdazsonglőr lesz,de nem lesz gondja a szigeten.
Reus jöhet nyugodtan. Cr-t ha lassulni kezd,amúgy is feljebb kell tolni. Gólgép. Míg Messi irányító lesz,Cr ék.

szerk: Kroos meg fog sérülni... Nem pihen,teljesen fásult,az összes testnyílásán lélegzik már. Miért nem pihen 2 hetet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2015.01.18. 12:40:30-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.18. 12:27:20

kb olyan hosszabb távra céloztam, mint amenyi időre nálunk Messi kiesett.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.18. 12:14:49

Rivaldo11 írta:Erre a "Real remekül építkezik " véleményre csak annyit, hogy elköltöttek 180 millát két emberkére, mégsem sikerült egy cseppet sem tehermentesíteni Ronaldot. Márpedig ha a portugál hosszabb távra kiesik,végük. Ennyi pénzből ezt a kérdést illett volna megoldani.
Persze nálunk jobban igazoltak,de ez nem nagy szó sajnos.
Tavaly is kiesett Ronaldo vagy 4-5 meccs erejéig, mindegyik meccset megnyerték.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.18. 11:00:55

Erre a "Real remekül építkezik " véleményre csak annyit, hogy elköltöttek 180 millát két emberkére, mégsem sikerült egy cseppet sem tehermentesíteni Ronaldot. Márpedig ha a portugál hosszabb távra kiesik,végük. Ennyi pénzből ezt a kérdést illett volna megoldani.
Persze nálunk jobban igazoltak,de ez nem nagy szó sajnos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.01.16. 22:30:09

Chino írta:
rwin írta: 14/15 Modric maradt, Xabi helyett érkezett Kroos, Isco is maradt.
Azért a 80 millás kis kolumbiait ne felejtsd el. :mrgreen: Bocs, nem rosszindulatból, de ne csak azokat említsük akik be is válnak.
Hopsz, ő kimaradt. Jelenleg gyengén játszik, de azt azért nem mondanám, hogy nem vált be. Legalábbis amikor Modric, Kroos, Isco és James alkották a középpályát, akkor a kolumbiai is jól játszott. Mióta visszakerült Bale és átrakták a másik oldalra, ő is visszaesett.
Chino írta:Miután Carlo behúzta középre és nem szélen rohangált szerintem konstans jó teljesítményt hozott. Volt 1-2 gyengébb meccse, de alapjában véve ott a kp húzóembere volt. Nyugodtan lehetett volna rá építeni. Persze ez csak az én véleményem.
Erről azért nálunk is megoszlik az emberek véleménye.
hajnesz írta: 1. James- Nem kellett a csapatba, de VB legjobbja volt, nagy marketing értékkel.
2. Khedira- Bár hiányzott egy robotoló kp, de voltak nála sokkal jobbak is a piacon. De ő akkor robbantott a VBn azt hiszem(vagy EB). Bár ő sem a mezeladással büszkélkedhet, de viszont a médiabevéltelek azáltal is nőttek,hogy egy felkapott játékost igazoltak.
3. Kaká- Benne volt,hogy nagyot alakitson Madridban, de mégis azért volt ott fizetve évekig,hogy kinában több mezt adjatok el.
+1(azért +1,mert nem CSAK emiatt): Isco- Ekkor kezdett el a Madrid nagy spanyolositásba, és ugye ő volt a legfelkapottabb tehetség. Azóta se tudják az igazi posztját, de nem rossz játékos, sőt.
1. igaz
2. Khedira meg a médiabevételek? :lol: (annyira azért nem volt rossz igazolás, vele stabilabb lett a középpálya, mint Lassanával volt)
3. Vagy mert senkinek se kellett a nagy fizetése miatt, amiről a brazil barátunk persze nem akart lemondani még véletlenül se.
+1 Talán a legnagyobb spanyol tehetség, hülyék lettünk volna nem leigazolni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.01.16. 22:18:09

Chino írta:Azért Navas-t eléggé sajnálom. Elég hamar véget ért neki az idei szezon.
Én amúgy azt hittem Carlonak lesz töke kitenni Casillast a kapuból. Én nagyon kedvelem Ikert, de az már egyértelmű, hogy a válogatottat és a Realt is hátráltatja. Reméltem, hogy ezt ő is belátja és lemondja a válogatottságot, ahogy azt Xavi tette és akkor nem kell úgy emlékezni rá, ahogy az utóbbi időben parádézik.

A costa ricai viszont szerintem cefett jó kapus, de lehet hogy besül a karrierje, ha még De Gea-t is Madridba viszik.
Mondjuk Ikerrel az ég világon semmi probléma nincs most és nagyon is jól véd.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.16. 22:07:03

Azért Navas-t eléggé sajnálom. Elég hamar véget ért neki az idei szezon.
Én amúgy azt hittem Carlonak lesz töke kitenni Casillast a kapuból. Én nagyon kedvelem Ikert, de az már egyértelmű, hogy a válogatottat és a Realt is hátráltatja. Reméltem, hogy ezt ő is belátja és lemondja a válogatottságot, ahogy azt Xavi tette és akkor nem kell úgy emlékezni rá, ahogy az utóbbi időben parádézik.

A costa ricai viszont szerintem cefett jó kapus, de lehet hogy besül a karrierje, ha még De Gea-t is Madridba viszik.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.16. 21:59:49

rwin írta:
hajnesz írta:Ki kellett cserélniük a középpályát, de az évek során nem minőséget igazoltak,hanem nevet. Kicsit úgy érzem,hogy az is sokat számit náluk, hogy hány mezt adnak el a megvételével, és nem azt,hogy hány gólpasszt fog adni.
A kiemelt résznél konkrétan kikre gondolsz?
1. James- Nem kellett a csapatba, de VB legjobbja volt, nagy marketing értékkel.
2. Khedira- Bár hiányzott egy robotoló kp, de voltak nála sokkal jobbak is a piacon. De ő akkor robbantott a VBn azt hiszem(vagy EB). Bár ő sem a mezeladással büszkélkedhet, de viszont a médiabevéltelek azáltal is nőttek,hogy egy felkapott játékost igazoltak.
3. Kaká- Benne volt,hogy nagyot alakitson Madridban, de mégis azért volt ott fizetve évekig,hogy kinában több mezt adjatok el.
+1(azért +1,mert nem CSAK emiatt): Isco- Ekkor kezdett el a Madrid nagy spanyolositásba, és ugye ő volt a legfelkapottabb tehetség. Azóta se tudják az igazi posztját, de nem rossz játékos, sőt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.16. 21:58:10

rwin írta: 14/15 Modric maradt, Xabi helyett érkezett Kroos, Isco is maradt.
Azért a 80 millás kis kolumbiait ne felejtsd el. :mrgreen: Bocs, nem rosszindulatból, de ne csak azokat említsük akik be is válnak.
rwin írta:
mess2009 írta:DiMaria eladását én sem értettem, de nagyjából hasonló mint a mi Sanchez akciónk,azzal a különbséggel, hogy a chílei szárnyal az új helyén míg az argentin éppen gödörben van...
DiMaria teljesítménye mindig is rapszódikus volt. Többször is eljátszotta azt, hogy nagyon jól játszott tavasszal, megkapta a fizetésemelést, ősszel kuka volt, megint jól jatszott egy darabig, majd megint kritikán aluli. Egyszerűen nem lehetett rá rendesen építeni, mert vagy nagyon jó volt vagy nagyon rossz.
Miután Carlo behúzta középre és nem szélen rohangált szerintem konstans jó teljesítményt hozott. Volt 1-2 gyengébb meccse, de alapjában véve ott a kp húzóembere volt. Nyugodtan lehetett volna rá építeni. Persze ez csak az én véleményem.
Forca Barca!!!!
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.01.16. 21:40:23

hajnesz írta:Ki kellett cserélniük a középpályát, de az évek során nem minőséget igazoltak,hanem nevet. Kicsit úgy érzem,hogy az is sokat számit náluk, hogy hány mezt adnak el a megvételével, és nem azt,hogy hány gólpasszt fog adni.
A kiemelt résznél konkrétan kikre gondolsz?
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.16. 21:34:48

palesz77 írta:
hajnesz írta:de ha igy haladnak az R-betüs játékosaink, előbb vagy utóbb ennek változnia kell.
Ez persze, nem is azt mondtam, hogy nem fogunk váltani, épeszű edző felismeri a hibákat, és idővel meglépi a szükséges lépéseket. Arra céloztam, hogy a Real ha megtartja azt a középpályás magot, ami volt nekik akkor, az olyan szintű hülyeség lett volna, mintha mi most még évekig a nagy 3-assal akarnánk a csúcson maradni.. Nekik is indokolt volt a középpálya teljes lecserélése, mert az nem volt Real Madrid szint lássuk be.

u.i.: Remélem nézted a tegnapi meccset, a "kiskedvencem" elég jól tolta.. :mrgreen:
Az a vicces,hogy a tegnapi volt az első meccs a szezonban,amit nem láttam :D Bár nem szoktam összefoglalókból itélkezni, de tegnap adta a kicsi rendesen. Várom, hogy mostmár egy rendes csapat ellen is hasonlót nyújtson

feltéve,ha lehetőséget kap :mrgreen:
Ki kellett cserélniük a középpályát, de az évek során nem minőséget igazoltak,hanem nevet. Kicsit úgy érzem,hogy az is sokat számit náluk, hogy hány mezt adnak el a megvételével, és nem azt,hogy hány gólpasszt fog adni.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.01.16. 21:00:08

Chino írta:Ezt így jó felsorolni, de szerintem itt arra tértek ki, hogy felvásárolják az embereket aztán megragad 1 ami igazán erősítés. Volt ott Sahin, aki a Bundesliga legjobbja volt, Essien, a nagy tehetség Casemiro, Illarramendi, aki a Soci talán legjobbja volt, itt 0, James, Khedira, ami így hirtelen eszembe jutott. És ez csak a középpálya.
09/10 Ha csak a középpályát nézzük, először 2009 nyarán elhoztuk Xabit, mellette játszott a fél évvel korábban megvett Lass (csereként jött Granero), előttük Kaka vagy Guti vagy Van der Vaart.
10/11 Xabi maradt. Lass teljesítménye eléggé visszaesett (később kiderült hogy egy örökletes betegség miatt), ezért a helyére elhoztuk Khedirát. Kakát meg kellett műteni nyáron (majd csak januárban tért vissza), ezért a helyére jött a VB egyik felfedezetje, Özil. Cserének jött a már korábban leigazolt Canales.
11/12 Xabi maradt. Özil maradt. Khedira helyére elhoztuk a fél év sérülés után visszatérő Sahint.
12/13 Xabi maradt. Özil maradt. Khedira helyére még mindig kellett valaki. Sahin nem vált be, ment kölcsönbe a Poolhoz (ott se váltotta meg a világot), érkezett Modric. Az utolsó nap távozó Lass helyére jött kölcsönbe egy kiöregedett Essien.
13/14 Xabi maradt, az utódjaként érkezett Illarra, Modric maradt, Özil helyett pedig érkezett Isco. Essien kölcsönszerződése lejárt, helyére a padra érkezett az előző fél évet a B csapatnál töltő Casemiro. A harmadik középpályás Isco/DM volt.
14/15 Modric maradt, Xabi helyett érkezett Kroos, Isco is maradt.
mess2009 írta:DiMaria eladását én sem értettem, de nagyjából hasonló mint a mi Sanchez akciónk,azzal a különbséggel, hogy a chílei szárnyal az új helyén míg az argentin éppen gödörben van...
DiMaria teljesítménye mindig is rapszódikus volt. Többször is eljátszotta azt, hogy nagyon jól játszott tavasszal, megkapta a fizetésemelést, ősszel kuka volt, megint jól jatszott egy darabig, majd megint kritikán aluli. Egyszerűen nem lehetett rá rendesen építeni, mert vagy nagyon jó volt vagy nagyon rossz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.16. 20:01:55

hajnesz írta:de ha igy haladnak az R-betüs játékosaink, előbb vagy utóbb ennek változnia kell.
Ez persze, nem is azt mondtam, hogy nem fogunk váltani, épeszű edző felismeri a hibákat, és idővel meglépi a szükséges lépéseket. Arra céloztam, hogy a Real ha megtartja azt a középpályás magot, ami volt nekik akkor, az olyan szintű hülyeség lett volna, mintha mi most még évekig a nagy 3-assal akarnánk a csúcson maradni.. Nekik is indokolt volt a középpálya teljes lecserélése, mert az nem volt Real Madrid szint lássuk be.

u.i.: Remélem nézted a tegnapi meccset, a "kiskedvencem" elég jól tolta.. :mrgreen:
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.01.16. 20:00:16

Tobias88 írta:Ronaldo-tól meg is jött a kupa nem fontos szöveg :D :D :D :D :D

"Nem akarok elvenni semmit a Kupa értékéből, de a bajnokság és a Bajnokok Ligája fontosabb versenyek."
Hát persze, más is ezt mondaná ha kiesne a kupából na mindegy.
Egyébként nem jött be a tegnapi vagy tegnapelőtti tippem nem lett egy tizenegyes sem :( szomorú vagyok
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.16. 19:42:12

palesz77 írta: Mondjuk ahol ilyen Lassana Diarra, kiégett Essien, Özil, Gago, Granero, kiégett Kaká, és hasonlók futkosnak, szerintem teljesen logikus, hogy váltanak. Ez olyan, mint most nálunk. Mi is építhetünk még évekig az Ini-Busi-Xavi trióra, csak menni nem megyünk vele majd semmire..
Részben egyetértek, mert képtelenek vagyunk váltani, de részben meg nem. Itt van Rakitic, meg a kiskedvenced, előbb vagy utóbb cserélődni fog a kpnk,és költöttünk rá vagy 20milliót. Ráadásul végre egy edzőnk felfogta, hogy Masch több,mint egy sima középhátvéd.
A nagy meccseken még rendre a X-B-I felálással toljuk, de ha igy haladnak az R-betüs játékosaink, előbb vagy utóbb ennek változnia kell.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.01.16. 19:38:58

Ronaldo-tól meg is jött a kupa nem fontos szöveg :D :D :D :D :D

"Nem akarok elvenni semmit a Kupa értékéből, de a bajnokság és a Bajnokok Ligája fontosabb versenyek."
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.16. 18:58:16

S.Agüero írta:Lehet, igazatok van, de én nem tartom jónak, hogy egy egész középpályás sort 2-3 év alatt lecserélnek, ami pont a legfontosabb, hogy összeszokottak legyenek. Bár bejön náluk.
De ha valakinek a City nem tetszett régen, mert mindig vették a csatárokat, akkor annak a Real sem annyira, legalábbis nekem így logikus.
Mondjuk ahol ilyen Lassana Diarra, kiégett Essien, Özil, Gago, Granero, kiégett Kaká, és hasonlók futkosnak, szerintem teljesen logikus, hogy váltanak. Ez olyan, mint most nálunk. Mi is építhetünk még évekig az Ini-Busi-Xavi trióra, csak menni nem megyünk vele majd semmire..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.16. 18:38:00

Épp ezt csinálják, ami neked jobban tetszik...
2012 Modric
2013 Isco
2014 Kroos
2015 Reus és Pogba

Azért ez a kp. nem 1 év alatt lett/lesz odavarázsolva...
Lehet, igazatok van, de én nem tartom jónak, hogy egy egész középpályás sort 2-3 év alatt lecserélnek, ami pont a legfontosabb, hogy összeszokottak legyenek. Bár bejön náluk.
De ha valakinek a City nem tetszett régen, mert mindig vették a csatárokat, akkor annak a Real sem annyira, legalábbis nekem így logikus.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.16. 18:11:25

mess2009 írta:Real igen
az elmult meccseken rendre bizonyítják az igazadat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.16. 17:50:34

szó sincs tutiról! a játékos biznisz igenis kockázattal és buktatókkal jár de arról igenis szó lehet, hogy egy csapat (megtámogatva egy szinvonalas játékos menedzseléssel) jól össze van rakva, vagy nem!
azt mondom(nagy ész nem kell hozzá) hogy erre az idényre a Real igen a Barca nem.
és azt is mondom, hogy itt nem egy rizikós igazolásról van szó, hanem egy alapjaiban képzetlen hozzá nemértő bagázs baklövés sorozatáról.(az élet ezt már igazolta de eleget mondogattuk már hosszú ideje)
DiMaria eladását én sem értettem, de nagyjából hasonló mint a mi Sanchez akciónk,azzal a különbséggel, hogy a chílei szárnyal az új helyén míg az argentin éppen gödörben van...
az meg egy külön fejezet, hogy egy jól összerakott csapat eredményes is legyen, és hogy miért tud eredményes lenni egy gyenge piaci értéket képviselő együttes?! ahogy már utaltam rá a foci egy különleges állatfajta.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.16. 14:58:27

Chino írta:Perez pedig, nem tudom, hogy fogja venni azt a blamát, hogy idehozza 90+ millióért Bale-t, aztán gyorsan túl is ad rajta
Szerintem túléli, főleg, ha a MU lesz a vevő úgy 100-ért.

Ő biztos nem fog annyit bukni rajta, mint a mi derék vezetőségünk Ibrán. Mi potom 42 milliót buktunk rajta úgy, hogy a piaci értéke elvileg nem is ment lefelé.
A Milan meg köszönte szépen, továbbadta kicsit több pénzért.

Az olaszokat nem könnyű átrázni igazolással, általában ők azok, akik mindenkit lehúznak, csak olcsón vagy ingyen szeretnek vásárolni. Ennek ellenére több pénzért eladta Perez azt a Callejont, aki egy erős közepes játékos, Ibra cipőjét köthetné maximum a kispadon.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.16. 14:02:56

palesz77 írta:
Leon írta:Igen,akkora király ez a Real:...
-Modricot az 1. félévében megválasztották a Liga legrosszabb igazolásának,persze azóta alapember lett.
-Isco amióta a Realnal van nagyrészt a kispadon felejtették,csak az utóbbi időben kezdő
-Modric a sérülése előtt kb top3 középpályás volt, nem tudom mit számít, hogy a legrosszabb igazolásnak választották meg, ha utána meg elkezdett oktatni..
-Iscot meg nem tudom láttad-e mostanában játszani, de az a srác eszméletlen, hozzánk is bőven beférne - a kezdőbe is.
Egy szóval nem mondtam,hogy Isco nem jó,sőt ő az egyetlen akit Realból itt szívesen elnéznék...
A kommentem azért íródott mert itt úgy van beállítva a Real mintha ők mindig belenyúltak volna a tutiba...
Chino is leírta a zseniális igazolásaik egy részét.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése