Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2015.02.22. 23:31:27

csababarca írta:http://estaticos01.marca.com/eventos/ma ... 30x354.jpg

Mondjuk véleményes, elsőre nem tűnt annak...pár centin múlott, ha nekünk csak ilyeneket húztak volna be tegnap... :roll:
Ez biztos az elrúgás pillanata?
Nekem nagyon úgy rémlik hogy akkor épp előrefele mozgott Benzema...
végül is mindegy, szerencsére. szép volt ez így is
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.22. 22:14:44

Izzadva,küzdve de behúzzák.
Egész jól tartotta magát az elche, kézen fogva fortunával.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.02.22. 22:00:14

A játékvezető ma is tökéletesen vezeti a meccset... Szerencsére nem csak velünk szórakoznak a sporik. :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.22. 21:59:38

http://estaticos01.marca.com/eventos/ma ... 30x354.jpg" target="_blank

Mondjuk véleményes, elsőre nem tűnt annak...pár centin múlott, ha nekünk csak ilyeneket húztak volna be tegnap... :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.02.22. 21:49:56

Leon írta:Ronaldo Golden Globe-ra esélyes előadást produkál az Elche ellen,16 perc alatt 4szer dobta fel magát de bíró még csak rá se nézett! :lol:
Persze hogy nem volt ideje ranezni, mivel azzal foglalkozott, hogy elvegye Benzema teljesen szabalyos ollozos goljat. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.02.22. 21:49:06

Leon írta:Ronaldo Golden Globe-ra esélyes előadást produkál az Elche ellen,16 perc alatt 4szer dobta fel magát de bíró még csak rá se nézett! :lol:
Az a baj, hogy a pályára se néz az a szerencsétlen a partjelzőjével együtt...
szánalmas amit leművelnek...
madridista
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.22. 21:21:26

Ronaldo Golden Globe-ra esélyes előadást produkál az Elche ellen,16 perc alatt 4szer dobta fel magát de bíró még csak rá se nézett! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.15. 12:57:10

ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
mar arrol videot kell linkelni, ha CR szogletet harcolt ki?! :mrgreen: :mrgreen:
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.15. 12:25:28

ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
kár, hogy már alig látni tőle ilyeneket. én kedvelem az embert, de az utóbbi néhány évben nagyon "elgépiesedett". csak a gól, és ennyi.


persze van egy-egy alibi csele, de anno sokkal szórakoztatóbb volt a játéka.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.15. 11:30:19

ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
Látszik, h visszafele indulna el, de a szél visszafújja a labdát. Szimpla szerencse. :mrgreen:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.15. 10:41:33

Annyira azért nem volt "katasztrofális" a Real, mint ahogyan olvastam a másikon a véleményeket. Persze, el lehetett volna jobban is kapni a Deport, de egy elég durva vereség után várható volt, hogy nem fognak gálázni. Megjegyzem, így is megvolt az esélyük. A vendégek meg ugyan érezték a "vérszagot", de nem tűntek igazán veszélyesnek (helyzeteik nyilván voltak nekik is).

Ami miatt aggódnék, ha a realos lennék, az Kroos. Ez az ember -minden sorozatot figyelembe véve- lassan 3000 játékpercnél jár. Csak összevetve: Casillas tart kb. 2500-nál. Messi meg CR is szinte végig pályán van az egész szezonban, de ez egy középpályás esetében sokkal durvább...
ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
Nem rossz, de ez a tuti: Alves vs. Ronaldo :mrgreen:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.15. 10:33:13

ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
Nos kb ennyi meg egy gólpasz. Azért ezt elég nehéz egy 5 perces videóban lehozni :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
BBCJoke
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.11. 01:06:17

2015.02.15. 10:19:02

ferninho írta:Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
Aranylabdás megmozdulás :) :mrgreen: Én végig szenvedtem a majd 7 perces videót,ha ma Messi ezt csinálja,hát egy kifejezés jut majd eszembe a játékáról,sz@r. 7percbe sikerült talán 3 normális megmozdulást beletenni,azokat is orrba-szájba ismételve,Volt itt nem tudom miért szabadrúgás(61.perc) köpködés terjegetés,reklamálás a semmiért,ja s pár csel meg passz amit szerintem még vagy 5 madridista feltudna a tegnapi meccsen mutatni....Nem baj év végén majd kisírja megint az aranylabdát,mi meg addig is jobbnál jobb teljesítményében gyönyörködhetünk Messinek.....
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.02.15. 07:35:40

Bezzeg erről nincs itt videó... :mrgreen:
link
madridista
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.15. 01:10:23

Sanama írta:https://vine.co/v/OPTBaF01pQZ
He is back :mrgreen:
Onnan tudni, h rossz formában van, h még a tizit se fújják be neki. :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.14. 23:38:38

Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.02.14. 21:32:09

StickyFingaz írta:A túloldalt Balet agyon dicsérik,pedig szerintem elég [auto_cenzúra] meccset hozott le.Vagy talán nem Neymarhoz kéne mérnem a walesit? :P
elmúlt rohadt sok meccséhez képest játszott végre értékelhetően, nagyjából ennek kéne nála lennie a minimunak...
madridista
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2015.02.14. 20:51:59

A túloldalt Balet agyon dicsérik,pedig szerintem elég [auto_cenzúra] meccset hozott le.Vagy talán nem Neymarhoz kéne mérnem a walesit? :P
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.14. 19:56:00

Ronaldo nagyon nem az igazi, lehet kéne neki az a pár hét pihenő, bár így is gólpasszig jutott. Láthatóan enervált, lassú reakciók, problémái vannak. Ha nem pihen rá, nyárig elég rossz állapotban lehet, ha úgy hozzák a nyakára Reus-ot, a német előrébb lesz a sorban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.02.14. 19:37:53

Kár hogy nem most játszunk velük..
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.14. 09:06:58

Chino írta: Félre ne érts nem temetem a srácot, de nagyon nehéz lesz ott neki, a körülmények áldozata is kicsit, mert ilyen fiatalon ilyen kérői voltak, el kellett mennie, de ahol ilyen eredménykényszer van, mint Madridban, nem biztos, hogy a legjobb lesz neki.
Csak van annyi ész Madridban,hogy megnézik mit tud és ha közel sem eleget,akkor dobják kölcsönbe. Szerencsére még csak 16,így a Castillában eljátszadozik egy picit. De én bízom benne,hogy jövőre megy kölcsönbe valahova.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.13. 17:50:56

daffy írta:
Chino írta: Az meg a másik dolog, hogy pont ezért szállnak el a fiatalok, mert ekkora hype-al leigazolják őket, ráadásul kap egy irdatlan fizetést. Ezért gáz az a 3 millás fizetés és nem amiatt mert megint ráfizetne anyagilag a klub. Plusz megindulhat egy hullám, ahogy az többször is megtörtént. Di Maria is leginkább erre ment rá. Jönnek majd a követelések,, hogy ha ő annyit keres és még semmit nem tett le sz asztalra, meg csak egy csikó, akkor én is többet kérek stb.
Ez rendben,de úgy írod,mintha a srác 100.000-ret kért volna,a Real meg mondta,hogy legyen inkább 3 milla. A többi klubbal kellett versenyezni,a Bayernnel biztosan,de talán a Barca is ott volt. Ha elviszi a Bayern 2,5 milliós fizetéssel,akkor az a Real szempontjából nézve milyen? Tegyük fel hogy kap 3 évet a bizonyításra,az csak plusz 1,5 millió euró kiadás a Bayern által fizetetthez képest. És nagy tehetség,ennyit megér. Van kb 15% esély rá,hogy lesz belőle valaki,ki kell fizetni sajnos,ahogy egy befutott játékosnál is ki kell fizetni mind a vételárat,mind a fizetést. Itt mivel taknyos a srác,nem volt magas a vételár,de valamivel meg kellett győzni,hogy fehérbe öltözzön és gondolom 3 csokiért nem írt volna alá.
Ne értsd félre,tényleg ha a fizetését nézzük,akkor rengetegnek hat. De tudom úgy nézni a dolgot,hogy lássak benne rációt.(fordítva is)
Ha nem fogja hozni hamarosan, amit elvárnak tőle (ami nagyon magasan van) könnyen kieshet a pikszisből.
Anyagilag nem lesz bukás,a Real pedig mi többet kívánhat?
Az más kérdés,hogy 23-24 éves korom előtt eszembe nem jutna Madridba igazolni. 16 évesen tökéletes az Ajax. Aztán a Dortmund. Majd utána lehet bl-t nyerni egy nagyágyúnál.
Pontosan azt írtam, hogy nem az a lényeg, hogy anyagilag bukik a klub. Az a pár millió ide vagy oda rohadtul nem számít, hanem, hogy ennek mik lehetnek a vonzatai.
Különben egyetértek veled. Oda lehetett volna adni szerintem -ahogy írtad is- valakinek, az Ajax tökéletes ilyen szempontból. Ha valakiben tényleg van potenciál, a hollandok nagy valószínűséggel kihozzák belőle, legalábbis sokkal inkább mint Madridban. Ebből a szempontból nem a Real a főnyeremény.
Én annak ellenére szurkolok a srácnak, hogy nálatok van, látszik hogy nagyon ügyes, bőven lehet belőle valaki, de tartok tőle, hogy nem fog tudni kiteljesedni. Nem azért írom, mert a Madrid ellen vagyok, de mindig vannak galaktikus igazolások, akik nem fognak padozni, hogy Odegaard fejlődhessen. Főleg, hogy ott a kp-n is elég fiatalok vannak. Még ha mondjuk Modric kiöregszik, Isco vagy James nem fog miatta padozni (három ilyen támadó szellemű kp-t nem bír el a csapat, bármi a taktika). Ha pedig valamelyik belátható időn belül távozik, Perez papa úgyis ki fogja nyitni a tárcát.
Félre ne érts nem temetem a srácot, de nagyon nehéz lesz ott neki, a körülmények áldozata is kicsit, mert ilyen fiatalon ilyen kérői voltak, el kellett mennie, de ahol ilyen eredménykényszer van, mint Madridban, nem biztos, hogy a legjobb lesz neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.13. 06:35:14

Chino írta: Az meg a másik dolog, hogy pont ezért szállnak el a fiatalok, mert ekkora hype-al leigazolják őket, ráadásul kap egy irdatlan fizetést. Ezért gáz az a 3 millás fizetés és nem amiatt mert megint ráfizetne anyagilag a klub. Plusz megindulhat egy hullám, ahogy az többször is megtörtént. Di Maria is leginkább erre ment rá. Jönnek majd a követelések,, hogy ha ő annyit keres és még semmit nem tett le sz asztalra, meg csak egy csikó, akkor én is többet kérek stb.
Ez rendben,de úgy írod,mintha a srác 100.000-ret kért volna,a Real meg mondta,hogy legyen inkább 3 milla. A többi klubbal kellett versenyezni,a Bayernnel biztosan,de talán a Barca is ott volt. Ha elviszi a Bayern 2,5 milliós fizetéssel,akkor az a Real szempontjából nézve milyen? Tegyük fel hogy kap 3 évet a bizonyításra,az csak plusz 1,5 millió euró kiadás a Bayern által fizetetthez képest. És nagy tehetség,ennyit megér. Van kb 15% esély rá,hogy lesz belőle valaki,ki kell fizetni sajnos,ahogy egy befutott játékosnál is ki kell fizetni mind a vételárat,mind a fizetést. Itt mivel taknyos a srác,nem volt magas a vételár,de valamivel meg kellett győzni,hogy fehérbe öltözzön és gondolom 3 csokiért nem írt volna alá.
Ne értsd félre,tényleg ha a fizetését nézzük,akkor rengetegnek hat. De tudom úgy nézni a dolgot,hogy lássak benne rációt.(fordítva is)
Ha nem fogja hozni hamarosan, amit elvárnak tőle (ami nagyon magasan van) könnyen kieshet a pikszisből.
Anyagilag nem lesz bukás,a Real pedig mi többet kívánhat?
Az más kérdés,hogy 23-24 éves korom előtt eszembe nem jutna Madridba igazolni. 16 évesen tökéletes az Ajax. Aztán a Dortmund. Majd utána lehet bl-t nyerni egy nagyágyúnál.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.13. 02:14:10

daffy írta:
MessiNeymarSuarez írta:meg ugye Odegaard 3 milliós fizetése se gyenge :mrgreen:
A tag ha csak fele olyan jó lesz,mint várják,már megéri. Ha meg nem,akkor bármelyik csapat ad majd érte 6-8-10 millát 3 év múlva. Az ő pénze csak elsőre tűnik soknak. Én örülök,hogy olcsó igazolásként próbálnak a fiatalok közé is újítani pár embert.

Csak ez nem így megy, hogy "hacsakfeleannyirajólesz". Ha nem fogja hozni hamarosan, amit elvárnak tőle (ami nagyon magasan van) könnyen kieshet a pikszisből. Az utóbbi éveket figyelembe véve nem lesz túl sok ideje megmaradni a felnőtteknél. Perez papát ismerve kiderült, hogy a nagy neveket nem fogják padoztatni, hogy hátha sikerül majd beépülnie. Főleg ilyen fizetési igény mellett. Azt pedig tudjuk, hogy egy fiatalt nem egy-két év beépíteni a nagycsapatba. Félek míg Perez az elnök a kissrác nem fog túl sok sót megenni, amit sajnálnék mert tényleg ügyes gyerek.

Az meg a másik dolog, hogy pont ezért szállnak el a fiatalok, mert ekkora hype-al leigazolják őket, ráadásul kap egy irdatlan fizetést. Ezért gáz az a 3 millás fizetés és nem amiatt mert megint ráfizetne anyagilag a klub. Plusz megindulhat egy hullám, ahogy az többször is megtörtént. Di Maria is leginkább erre ment rá. Jönnek majd a követelések,, hogy ha ő annyit keres és még semmit nem tett le sz asztalra, meg csak egy csikó, akkor én is többet kérek stb.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.12. 22:46:29

MessiNeymarSuarez írta:meg ugye Odegaard 3 milliós fizetése se gyenge :mrgreen:
A tag ha csak fele olyan jó lesz,mint várják,már megéri. Ha meg nem,akkor bármelyik csapat ad majd érte 6-8-10 millát 3 év múlva. Az ő pénze csak elsőre tűnik soknak. Én örülök,hogy olcsó igazolásként próbálnak a fiatalok közé is újítani pár embert.
Válasz küldése