Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 21:23:16

Nem értem egyébként miért nem a lett-kazah meccs a fő, hiszen az lenne az elsődleges a mi szempontunkból. Ha ott nem nyernek a kazahok, akkor mindegy ez a török meccs.
Kép
Kép
Kép
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2015.10.13. 21:18:09

Ha ma este kijutunk akkor az egyszeruen azert lesz mert mi vagyunk a legjobb csoportharmadikok,ez ennyire egyszeru.Az hogy az ukranok vagy a torokok mennyire hajtottak,meg ez vagy az mennyivel jobban megerdemelne az a kutyat nem erdekli.Aki nez focit egy jo ideje az tudhatja hogy ez nem ugy mukodik,mennyi pelda volt mar arra hogy nem a legjobb csapat nyert...teny hogy nagyon messze vagyunk az elittol,de a sok szurkolo igenis megerdemelne vegre valahara ezt a sikert!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 21:06:51

De ha már jégkorong akkor ők is agyon lettek bucizva mikor kint voltak. Aki ott van az már letett valamit az asztalra. Kapunk háromszor öt gólt és???

@veb. Hol olvastál ilyet, pont azt látni az emberek részéről a játékosok részéről, hogy reálisan tudják kezelni a dolgot. És ez volt eddig ennek a csapatnak az egyik fegyvere, hogy nem kerteltek és nem mondták azt, hogy na akkor ez meg ez milyen sorsdöntő ne majd ezt. Hanem szépen okosban gyűjtöttük a pontokat. Semmilyen előrelépésről nem beszél senki. Mi volt a cél????Harmadik helyet elérni, ennyi és ez sikerült is, hadd örüljünk már ennek. D:

Ugyanolyan tré marad minden, de magát a gondolkozást nem értem, hogy minden esélyt elvennél ettől a sporttól? Én se azt mondom, hogy kolbászból lesz holnap a kerítés, de hogy egy Eb kijutás nem árthat abban biztos vagyok. Alapból akkor nem lenne értelme az egésznek a szememben, ha egy kijutást úgymond negatív képbe helyezünk át. Te is én is sőt még palesz is ( :D ) azért kel fel, hogy jobb legyen az élete vagy a helyzete nap mint nap. És ez is ilyen, hogy ha feladjuk meg inkább ki se jussunk, akkor maga a létezést is megkérdőjelezem. :D Mert ezért nézi az ember, ezért küzd ezért hisz benne.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.10.13. 21:05:20

Törökök nagyon bekezdtek, a nézők félelmetes hangulatot varázsolnak.
Biztos behúzzák, remélem a kazahok a 10 éves nyeretlenségüket nem ma akarják megváltoztatni.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.10.13. 20:52:07

Bob_Marley írta:Szóval egyértelműen ki kell jutni, mert valahogy el kell indulni felfelé és egy kijutás ebben segíthet.
Egyáltalán nem értek egyet. Nem tartom annyira intelligensnek sem a vezetőket, sem a játékosokat, hogy adott esetben ne egy hamis értékítéletet eredményezzen egy ilyen eredmény. Azt gondolom azért lett Dárdai ekkora futball pápa nálunk, mert az iszonyatos sötétségben gyújtott gyertyát. Mellesleg ha produkáljuk az EB-n az évtized leégését, akkor nem hiszem, hogy a szponzorkedv annyira megnőne (mellesleg több futballozó kölyök is felesleges, amíg világtalanok edzősködnek az utánpótlásban, akik kinézetre válogatják ki a jó a focistákat). És ennek az egésznek van egy politikai vetülete is sajnos...

Nagyon megértem azokat, akik hallani akarják a himnuszt világversenyen, remélem eljutunk oda. De nekem pl. nincs kedvem ahhoz, hogy attól rettegjek a meccs előtt, hogy csak agyon ne bucizzanak minket (mondjuk egy nyitómeccs a házigazdák ellen). Mi miért nem tudunk úgy kijutni, mint Izland mondjuk? Vagy mint a jégkorong válogatottunk, na az lenne az igazi.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.10.13. 20:47:30

Latvijába lenne egy Verpakovszkij, akkor nyugodtan hátradőlhetnénk, mert kazah testvéreinknek lőne vagy két gólt. Csuda egy figura volt anno.

Ennyire nem vártam még lett-kazah utódállamos rangadót, mint ma.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.13. 20:45:55

Sőt, ha 32 csapatos lenne az EB, akkor még jobban fejlődne a focink. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.13. 20:44:01

Bob, ez megint egy álomvilág amit itt írsz. dárdai tudja, Te is, én is, sőt, még talán palesz is ( :mrgreen: ) hogy uo. tré maqrad a focink, viszont ha kijutunk, minimum 1 évig fogjuk hallgatni h mekkora előrelépés történt, és hogy bizony "megtértült" a sok stadion, meg a sok beletett milliárd :lol:

amugy ha kijutunk, szerintem csak pinyőnek lesz köszönhető, az ő (őőőőőőőőő) tolódás-oktatása nélkül sehol nem lennénk :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 20:35:58

S.Agüero írta:„Nagyszerű lenne kijutni Franciaországba, de a kijutás önmagában nem változtatná meg alapjaiban a magyar labdarúgást.” (Dárdai Pál)
És ezzel szerintem mindenki egyet is ért, ezt beszéltük itt múltkor mi is. Nem fog holnaptól (remélem nem jinxelem el, de innen ha elbuknánk akkor az megint akkora mélyütés lenne....) azonnal több pálya épülni meg több gyerek focizni, de egy kijutás magának a sportágnak és a játékosok önbecsülésének is jót tehet, valamit elindíthat folyamatokat. Nem fog holnaptól sütni a nap, de valahol a messzi távolban talán egy gyertya ismét pislákolni fog a sötétben. Több igazolt labdarúgó, több pálya, több szponzor, több focista talán kijut külföldre. Szóval egyértelműen ki kell jutni, mert valahogy el kell indulni felfelé és egy kijutás ebben segíthet.

Kicsit több mint 2 óra és remélhetőleg minden valóra is válik. Vannak itt még "idősebb" szurkolók akik még látták is a válogatott csapatot tornán, nekem még ez sem adódott meg, de a mai napig előttem van, hogy pl matek leckét írok és csak 5 percről maradok le a Jugó meccsről és már 3:0 oda....vagy lehetne sorolni a Lichtenstein, Lettország, Málta stb meccseket. Pedig már a 90-es években is gyenge volt a focink, de sokkal több néző volt meccseken, Fradi BL-ben, Uefa-ban, Olimpiára kijutottunk, ahol szintén örök keserű emlék a japánok elleni szívszorongató vereség....És borzasztó jó lenne ezeket elfelejteni és végre egyszer a büdös életben átérezni, hogy milyen érzés kijutni egy világeseményre. Nem leszünk ettől jobbak, de a küzdés amit bemutattunk borzasztó dicséretes és ennek hozadéka lehet egy kijutás. Én nagyon szorítok a letteknek, mi már egyszer segítettünk nekik, talán ma visszaadják és kilőnek minket legjobb harmadikként. Úgy kell ennek a sportágnak minden apró siker mint egy falat kenyér.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.13. 20:20:02

„Nagyszerű lenne kijutni Franciaországba, de a kijutás önmagában nem változtatná meg alapjaiban a magyar labdarúgást.” (Dárdai Pál)
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.10.13. 13:09:00

hau30 írta:...
Szót se róla, borzasztóan örülök, hogy már csak két meccsen múlik és kint vagyunk. Sőt talán sosem ünnepeltem spanyol gólt ennyire. Csak közbe kicsit elszomorított az, ahogy láttam küzdeni az ukránokat, mert tényleg becsülettel küzdöttek, és belegondoltam mi lett volna velünk ha az ő csoportjukba kerülünk...
De mindegy is, ha igazán nagy erőfeszítés nélkül is, vagy akár nem megérdemelten, de közel vagyunk a kijutáshoz, ami szerintem minden magyar embert megörvendeztet, akit kicsit is érdekel a foci.
Ma viszont még egy hatalmas hajrá Lettországnak!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.10.12. 23:56:53

brownieheaven írta:Mennyivel jobban megérdemelnék szerencsétlen ukránok az egyenes ágon továbbjutást, mint mondjuk mi...
Hát ez teljesen igaz. Ha játszanunk kell még egyet... Fúúú. Az összes csapat erősebb mint mi.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.12. 22:50:23

Élvezetes meccsen harcolták ki (nekünk) a spanyolok a győzelmet. Sajnálom Ukrajnát, kiváló csapat, a mieinknél sokkal jobbak, de ez itt most lényegtelen.
Ez a spanyol csapat amúgy sokkal jobban tetszett, mint az "A"-nak mondott, de ez szintúgy off itt.
Ami a lényeg: Soha ilyen közel nem álltunk 86' óta nagy tornán való részvételhez-igen, még 97' ben sem, ott a sorsolás pillanatában lehetett tudni, hogy a Jugók más szintet képviselnek. Demost itt a sansz. A törökök hozni fogják a derbit, de a letteknek nem szabad otthon kikapniuk.
Mindenesetre megy egy tizesért holnap a török H Kazah V kombó. Ha rosszul alakulna az este, legalább legyen valami haszon belőle... :lol: De életem egyik legboldogabb kudarca lenne, ha ugrana a tizesem holnap ;)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.12. 22:49:48

csababarca írta: Nyilván, bár egyénileg jó meccset hoztak le a spanyol védők.
De az iram, meg a hajtás nagy volt ukrán részről,az mindenképp dícséretes.
Igen, az valóban dícséretes. Lelküket kifutották.
Yarmolenko egyáltalán nem gyözőtt meg. Sokkal inkább tetszett a másik oldalon Konoplyanka. Bárkit megvert 1v1ben...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2015.10.12. 22:48:34

Könyörgöm hagyjuk már, hogy ki mennyivel jobban érdemelné meg a best 3-ként történő kijutást helyettünk! Nyilván jobbak az ukránok és még sokan mások! Én a MAGYAR HIMNUSZ-t szeretném hallani 3 x egy foci világeseményen 30 év után. Abszolút önámítás részemről tudom jól ( és még sokan mások részéről), mert nagyon el vagyunk maradva az európai közép mezőnytől is, de akkor is a jövő évben azok a pillanatok leírhatatlanok lesznek sokak számára.A labda gömbölyű amúgy! Talán egy Albániával,Izlanddal vagy tudom is kivel pariban lennénk. Aztán lehet nem! Lényeg, hogy ott leszünk 30 év után egy világeseményen (az olimpiát most nem számolnám oda)!!!! Örüljünk neki!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 22:48:24

Nem lehet összehasonlítani a dolgokat, annak kell inkább örülni hogy mi jussunk ki. Senki nem tiltotta meg az ukránoknak sem, hogy ne verjék meg a szlovákokat. Tényleg nagyot küzdöttek, de mi nekünk magunkkal kell törődni és igen is örülni neki, hogy továbbra is versenyben vagyunk a legjobb harmadik helyért. Én legalábbis borzasztóan örülök ennek.

Románok ellen pl itthon mi is nagyot küzdöttünk, oké hogy nem egy szint a spanyol meg a román csapat, de sok mindent lehet mondani a csapatra, de a küzdést nem lehet tőlük elvenni, mert többek között ezért is vagyunk versenyben.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.10.12. 22:50:40-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.12. 22:46:08

Messias2 írta: Picit csalóka ez az ukrán teljesítmény, mivel a spanyol védelem nagyon fel volt forgatva. Olyan védekezési hibák voltak, amiért megye II.-ben is büntetnek. Akkor jutottak el a kapuig, amikor akartak.
Nyilván, bár egyénileg jó meccset hoztak le a spanyol védők.
De az iram, meg a hajtás nagy volt ukrán részről,az mindenképp dícséretes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.12. 22:45:07

csababarca írta:Ukrajnának hatalmas tisztelet, nagoyn nagyot mentek, de a helyzetek kimaradtak. De Gea kiszedett mindent, most mi magyarok leborulhatunk előtte.
Picit csalóka ez az ukrán teljesítmény, mivel a spanyol védelem nagyon fel volt forgatva. Olyan védekezési hibák voltak, amiért megye II.-ben is büntetnek. Akkor jutottak el a kapuig, amikor akartak.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.12. 22:40:37

Ukrajnának hatalmas tisztelet, nagoyn nagyot mentek, de a helyzetek kimaradtak. De Gea kiszedett mindent, most mi magyarok leborulhatunk előtte.

És igen, látva ezeket az ukránokat is, összetehetjük a kezünket ezért a rémgyenge csoportért ami jutott, és tapsikolhatunk a 3. helynek (nagy előre lépés, a papíron 3 erős csapat ellen egyszer sem nyertünk... :lol: nulla bravúr), meg annak, hogy holnap ne alakuljanak kedvezőtlenül az eredmények.
Ha pótselejteznünk kell, akkor vége van.
Ha jól látom, Ukrajna, Írország, Szlovénia, Swédek, Horvátok, Dánia selejtezik fixen. Holland/Török csoportban nem tudom mi van, illetve van egy Izrael,Bosznia,Ciprus csoport, ahol ez a három még odaérhet a 3. helyre ha jól nézem...Ciprus beesne,ellenük talán továbbmehetnénk.
De bizzunk a holnapi napban is,hogy ne kelljen selejtezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2015.10.12. 22:45:15-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.12. 22:36:26

brownieheaven írta:Mennyivel jobban megérdemelnék szerencsétlen ukránok az egyenes ágon továbbjutást, mint mondjuk mi...
ezek az ukránok oda-vissza úgy kiütnének minket mint a huzat. valószinűleg mi leszünk az eb leggyengébb csapata. reménykedjünk egy könnyű csoportban és abban h 0-0-al ki tudjuk húzni a meccseket
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.10.12. 22:33:53

Mennyivel jobban megérdemelnék szerencsétlen ukránok az egyenes ágon továbbjutást, mint mondjuk mi...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 22:15:15

Azért Isco....Második helyzetet cseszi el és adja pontatlanul Nolitonak....

Ukránok kipukkantak. Többször volt mikor már nem tudott elindulni a játékos és nem tudott párharcot nyerni. 10 perc és aztán holnap még egyszer le kell ülni izgulni. :D

Na akkor holnap eldől a sorsunk és a remény tovább él. A letteket egyszer "kivittük" a Eb-re és akkor is a törököket fosztották meg ettől és most visszaadhatják ezt nekünk és megint a törökök ellen. :D Adja a jó Isten, hogy így legyen, csak nem kapnak ki a kazah csapat ellen a lettek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.10.12. 22:35:20-kor.
Kép
Kép
Kép
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2015.10.12. 22:07:10

csababarca írta:Nolito meggyőzött!

Thiago meg egy félisten, bárcsak...nem is folytatom :/


Cesc bahh...
Kell ez a Nolito gyerek ide mint egy falat kenyér. Fantasztikus ütem passzokat ad.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.10.12. 22:03:09

iszonyat nagy a hajtás. hát, ha mi lettünk volna ebben a csoportban, kaptuk volna a nagyobbnál nagyobb zakókat.
nem járnánk jól egy selejtezővel, akkor tuti nem jutnánk ki. szóval hajrá spanyolok!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.10.12. 22:02:45

Perez csak úgy ontja könnyeit, végül is ő mindent megtett. :mrgreen: :D
De Gea eszméletlen formában.
Thiago meg... hagyjuk is. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2015.10.12. 22:03:33-kor.
Válasz küldése