Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.16. 20:18:59

Kép :lol:

A goal.com ragyogó montázzsal tekintett vissza a BL-sorsolásra. Ronaldo megszórná az APOEL-t, Ibrát nem kell feltüzelni a Barca elleni csúcsmeccsre, Ribéry visszatér Marseille-be, Di Matteo még mindig a továbbjutásnak örül (via José Luís).
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.16. 19:19:27

szerintem

AZ Alkmaar (holland) - Valencia (spanyol)
Atlético Madrid (spanyol) - Hannover (német)
Sporting CP (portugál) - Metaliszt Harkiv (ukrán)
Schalke (német) - Athletic Bilbao (spanyol)

atletico-athletic döntő, madridi sikerrel


APOEL (ciprusi) - Real Madrid (spanyol)
Olympique Marseille (francia) - Bayern München (német)
Benfica (portugál) - Chelsea (angol)
AC Milan (olasz) - Barcelona (spanyol)

classico döntővel, barca sikerrel
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.03.16. 18:40:31

nem tudom mi ez a hiszti megint :)
Engem abszolúte nem izgat ki az ellenfél,előbb utóbb mindenkit meg kell verni.
Mindig a Reállal foglalkoztok. Felesleges. Minek pazaroljátok az energiáitokat rájuk? Ink. foglalkozzatok a Barcával.

Kissé félek az olaszoktól ugyanis mikor,az inter ellen kiponnyantunk, vertük őket a csoportkörbe utánna meg kiesés.
Nem szeretném ha megismétlődne a dolog.

Sok a sérült nálok,Boateng,Nesta jut most eszembe hirtelen.
Az Apoelt mindneki leírja , így lehet esélye. NE felejtsük elvileg ők most minimum európa 8. csapata.

A Marseille megfoghatja a Bayern-t de szerintem a bajorok továbbgyalogolnak.

A benfica - cselzi érdekes párosítás. Az angolokat érzem erősebbnek főleg hogy idegenbe kezdenek. De ha a portugálok nem kapnak gólt az 1. meccsen lehet esélyük.
Abi & Tito
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.16. 18:28:50

Az EL-ben jó kis meccsek lesznek. Különösen a Bilbao párharca. Nagy előny hogy a visszavágót játsszák hazai pályán. Furcsa leírni, de a Schalke nehezebb ellenfél lesz mint a MU! Remélem hogy eljutnak a döntőig!

A Valenciának nem jelenthet gondot az Alkmaar, legalábbis szerintem jócskán van különbség a két csapat között. Aztán kérdés hogy ez ki is fog jönni, remélem igen.

A másik két meccsen Atletico és Metaliszt továbbjutást várok.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.16. 17:58:28

Game90 írta:De ha Mancini nem villant egy PL győzelmet, akkor tuti, hogy kirúgják.
Engem az se lepne meg, ha még bajnoki címmel a zsebben is megválnának tőle, mondjuk ha lenne egy top edző épp csapat nélkül.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2012.03.16. 17:55:26

[quote="Barcaman1993"]Bayer-Marseille.[/quote]

Bocsi de nem lehetne a résztvevő csapatot írni? Nem baszogatásból de nagyon nem szeretem hogy sokan nem foglalkoznak vele hogy bayer vagy bayern, atletico vagy athletic. ez 4 különböző csapat
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.03.16. 17:28:10

ozsimiki írta:...
Végülis behúzták,de ezzel kitörölhetik a ...
Tényleg érdekes.Ennyire gyengék a manchesteriek Európa szinten?
Nem értem.Angol bajnokságot torony magasan vezetik,erre minden kupából kiestek már.Kupa nélküli idény után Mancini-t elküldeném melegebb éghajlatra :roll:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.16. 16:24:37

Tegnap sajnáltam a manchesteri csapatokat. Nem.

De ha Mancini nem villant egy PL győzelmet, akkor tuti, hogy kirúgják.

BL lehetett volna könnyebb is, annyira éreztem, hogy a RMadrid - Bayern kettős közül valaki megkapja az Apoel-t. Papírforma szerint RMadrid - Barca döntőnek kéne lennie, csak hát nekünk egy kicsivel nehezebb águnk van :roll:

EL-ben Valencia/Bilbao győzelmet várok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.16. 16:21:41

Mihu írta:
ultrasur írta:Nem tom mit vagytok oda.
Ez a milan egy rakás fos tavalyi barcának csemege ideinek is sima kell hogy legyen.
Cselszi komolyan irigy vagyok őket mindenképp akartam akármikor cserélném a Bayernre.

Aztán jön a döntő 1 meccs ami mindenről dönt valszeg aranylabdáról, és vagy bebetonozza a barca trónját vagy a real felcsüccsen rá.

Döntő:
80%-real-barca
20%-real-milan/cselszi
Azért az érdekes, sőt mi több, vicces, hogy először leírod hogy a Milan és a Chelsea marha könnyű ellenfél, inkább a Cselzi 100x mint a Bayern 1x, majd a Barcát kiejteted mind a két csapattal szemben, viszont a Real kiesésére 0% esélyt adsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs itt hülyeségről szó.
Csak a Barcának 4 "nehéz" meccset kell játszani míg a Realnak 2.
Simán benne van a pakliba, hogy a 4 meccsből az 1ik annyira nem jön ki a lépés, hogy kiestek. Míg 2 meccsből nem hinném, hogy elvéreznénk.
Am a Barcának a Milan vagy a Chelsea "rosszabb ellenfél mint a BM míg a Realnak jobban feküdne a Cselszi játéka mint a BM.

De lényegtelen ezen fenakadni nagy valószínűséggel klasszikus döntő lesz, ha meg nem akkor meglepetésről beszélünk amire 20% esélyt adtam.
A Madridban nagyon bízok, max pofára esek. megint
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.16. 15:27:59

Nagy kár, hogy a Real kapta az Apoelt, mert ez azt jelenti, hogy Rocinkával 2 meccsen annyi gólt rúgatnak, hogy utoléri Messit. Bayer-Marseille már el is dőlt, Gomezra ugyanaz igaz, mint Ronaldora. A Benfica-Chelsea-n még előfordulhat minden, de úgyis a Milan-Barca ágról fog vki bejutni a döntőbe... Mi szívtuk meg a legjobban, mert ők a legkellemetlenebbek, de ha továbbmegyünk, akkor 2 relatíve könnyű meccsnek kell jönnie.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.03.16. 15:14:03

Mit lehet erre mondani?
Az egyetlen jó dolog a sorsolásban, hogy a Madrid a Bayern ágára került, amely egyrészt eszeveszetten fog küzdeni, hogy saját stadionjában játszhassa a döntőt. Másrészt az egész brancsból a Bayern-t tartom a legesélyesebbnek, hogy kiejtsék a madridiakat, eléggé hasonló focit játszanak. A Milan rutinossága/ravaszsága talán nem lett volna elég.
Persze azért szép lenne, ha a Nicosia jutna tovább. Én még erre is látok esélyt, a BL-ben minden megtörténhet.

Mi sajnos a lehető legkeményebb ellenfelet kaptuk (mármint amely a játékunkra nézve veszélyes lehet). Olyan játékosai vannak a Milan-nak, akiknek elég egyetlen helyzet, és gólra váltják azt.
A Benfica-Chelsea duótól nem tartok...jussunk tovább most, és akkor a döntőbe kerülhetünk.
(Bár a Chelsea állati küzdőereje kicsit félelmetesnek hatott a Napoli ellen, olyanok voltak, mint anno Mourinho-val.)

De azt sajnálom a legjobban, hogy nem egy ágon vagyunk a Madriddal. Így nem tudjuk őket 3 alkalommal móresre tanítani. Pedig egy negyeddöntős felvonásnál, alázással fűszerezve jókora pofont kaphattak volna a bajnokságra nézve is. Így max. már a lefutott bajnokság végén találkozhatunk a döntőben, ráadásul egy ki-ki meccsen, ahol még egy Zaragoza is 50%-al léphetne pályára ellenünk.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.03.16. 15:04:18

27? 28? nekem is csak ez a kérdés :?

szerk: 28.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.16. 15:02:27

sjd írta:
csababarca írta: Amilyen mázlijuk van,még a marseille valahogy kiüti a bayern,aztán tényleg csak besétálnak a döntőbe,komolyabb meccs nélkül.
Ha a Bayern olyan gyenge, hogy a Marseille kis mázlival ki tudja ejteni, akkor egy esetleges bajor továbbjutó is ugyanúgy elvérezne ellenük
ez olyan,hogy ha mi tovább jutunk,mindenki jobban örülne a Chelsea kiesésének,mert erősebb csapat,és könnyebb a Benfica ellen.
És volt már olyan,hogy a gyengébb képességű csapat ment tovább.de attól még nem jobb csapat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.16. 14:56:44

barca 1986 írta:gyerekek, mikor lesz a milan-barca? kimennék milano-ba, lesz jegy, lesz, ha nem akkor így jártam.
Március 27, vagy 28. Jó utat. :lol:

Európa Liga:
AZ Alkmaar - Valencia
Atlético Madrid - Hannover
Sporting CP - Metaliszt Harkiv
Schalke - Athletic Bilbao

Döntő:
Valencia - Schalke
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.16. 14:56:33

csababarca írta: Amilyen mázlijuk van,még a marseille valahogy kiüti a bayern,aztán tényleg csak besétálnak a döntőbe,komolyabb meccs nélkül.
Ha a Bayern olyan gyenge, hogy a Marseille kis mázlival ki tudja ejteni, akkor egy esetleges bajor továbbjutó is ugyanúgy elvérezne ellenük
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.03.16. 14:51:38

gyerekek, mikor lesz a milan-barca? kimennék milano-ba, lesz jegy, lesz, ha nem akkor így jártam.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.16. 14:51:25

real csak a szokásos,hihetetlen mázlisták mindig.
Ránk mondják,hogy mindig könnyű úton megyünk el a döntőig...ahha:D

2006-ban azért volt egy Chelsea és Milan az egyeneskieséses rendszerben.
2009-ben Bayern,majd Chelsea.
2011-ben Arsenal, majd Madrid.

De tényleg,könnyű dolgunk volt mindig az egyenes kieséses rendszerben.. :lol: és ez csak amikor nyertünk.

Jó,mondjuk nekik lehetőségük se nagyon volt játszani ilyen meccseket, a tavalyi évet leszámítva.
Erre most is így belehúznak, várhatóan,amikor mutatták Apoel, mondtam is,hogy ide jön a real.
Amilyen mázlijuk van,még a marseille valahogy kiüti a bayern,aztán tényleg csak besétálnak a döntőbe,komolyabb meccs nélkül.

Marseille-Bayern. nem tudom,két arcú csapatnak a bayern is,papírforma szerint tovább kell menniük.
Benfica-Chelsea. Itt kitart majd a Chelsea lendülete,továbbmennek,és velük elődöntőzhetünk majd.
Realról leírtam a dolgokat,vicc.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.16. 14:41:39

salas9 írta:Az olaszok még csodálkoznak, hogy 2012-2013-tól 3 csapatot indíthatnak BL-ben és a németek meg 4-et? Talán most már rájönnek miért... :wink:
pff... kb két percen mulott h a napoli meg az inter is ott legyen ráadasul bl-ben, szoval azért mégsem annyira egyértelmu :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.16. 13:58:08

A Bajnokok Ligája és az Európa Liga állva maradt 16 csapata közül a spanyolok 5, németek 3, a portugálok 2, a többiek -köztük az olaszok és angolok- 1-1 csapattal képviseltetik magukat:

Spanyolorszég: Barcelona, Real Madrid, Bilbao, Valencia, Atletico Madrid.
Németország: Bayern München, Schalke, Hannover.
Portugália: Benfica, Sporting.
Olaszország: Milan.
Anglia: Chelsea.
Hollandia: Alkmar.
Franciaország: Marseille.
Ukrán: Methalist.
Ciprus: Apoel.

Az olaszok még csodálkoznak, hogy 2012-2013-tól 3 csapatot indíthatnak BL-ben és a németek meg 4-et? Talán most már rájönnek miért... :wink:
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.16. 13:32:59

Deus írta:
herlius írta:Azért én a Bayern-t nem írnám le. Biztosan motiválja majd őket a hazai döntő lehetősége, másrészt pedig a múltban is már jópárszor megtréfálták a Realt. Ha jó napot fognak ki, bárkit megcsaphatnak.
de a visszavágó az Bernabeu -ban lesz... ez hatalmas előny nekik.
Ez a hazai visszavágó kicsit túl van lihegve szerintem. Konkrét előnyt akkor jelenthet, ha nem eleve hátrányból kezd a csapat. 0-0-nál, illetve bármekkora hátránynál viszont a vendégcsapat kontrajátéka érvényesülhet, ráadásul minden találatuk szinte duplán számít.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.03.16. 13:30:57

azért az mi komoly lenne,ha a BL-be Madrid - Barca, az EL-ba meg a Valencia, Atletico, Bilbao 3-asból 2 döntőzne.

bár remélem,h a real nem fog döntőzni :twisted:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.16. 13:27:24

Europa Ligaban egy Valencia-Bilbao/Schalke döntőt várok! :wink: :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.16. 13:25:24

Egy spanyol döntős, és a Schalkének is lehet némi esélye, ha legyőzi a Bilbaot. Ha nem, akkor spanyol házidöntő. Vagy ott van még a Sporting...
Na ez kiegyensúlyozott, nincsenek szinten aluli csapatok már ott, talán a Hannover.
Hajrá Schalke, Hajrá Bilbao! A kettő közül az egyik nyerje meg :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.16. 13:20:34

Alkmar - Valencia
Valenciát tartom esélyesebbnek, bár otthon jó kis meccset fognak nyomatni a hollandok az is biztos.

Shalke - Bilbao
Kiegyenlített párharc otthon játszik visszavágót a Bilbao. Remélem ők jutnak tovább, megérdemlik!

Sporting - Methalist
Portugál továbbjutást várok, de az ukránok okozhatnak meglepetést. Lásd Olimpiakos ellen.

Atletico - Hannover
Röviden tömören: Madridi továbbjutás.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.16. 13:19:53

ultrasur írta:Nem tom mit vagytok oda.
Ez a milan egy rakás fos tavalyi barcának csemege ideinek is sima kell hogy legyen.
Cselszi komolyan irigy vagyok őket mindenképp akartam akármikor cserélném a Bayernre.

Aztán jön a döntő 1 meccs ami mindenről dönt valszeg aranylabdáról, és vagy bebetonozza a barca trónját vagy a real felcsüccsen rá.

Döntő:
80%-real-barca
20%-real-milan/cselszi
Azért az érdekes, sőt mi több, vicces, hogy először leírod hogy a Milan és a Chelsea marha könnyű ellenfél, inkább a Cselzi 100x mint a Bayern 1x, majd a Barcát kiejteted mind a két csapattal szemben, viszont a Real kiesésére 0% esélyt adsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Válasz küldése