Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2014.10.15. 06:54:41

Roberto Carlos írta:
Egyébként ma a 95. percben nyert 1-0-ra Portugália Dánia ellen idegenben az ő góljával. 95, érted.
Miért baj az, hogy a 95. percben egyenlített ki?Még csak mázlinak se mondanám a gólt, hogy elé pattant volna/tizi/stb... egy átlagos fejes gól... de így, hogy a 95.percben történt mindez, az azt jelenti, hogy szerencse?
Ezt adom. Nálunk is előfordult már ilyen. Felesleges ilyesmin gúnyolódni. Messi 1-2 éve a Sevilla ellen szintén az utolsó utáni pillanatban lőhetett 11-est 0-0-nál, csak kihagyta. Szintén a közelmúltban az Espanyolt vertük valami brutál hosszabítás után 2-1re ha jól emlékszem. (Az talál 8 perc hosszabítás volt. Persze volt előzménye, de ugyan az a helyzet...)
Avatar
Roberto Carlos
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:59:19
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2014.10.15. 01:25:15

Egyébként ma a 95. percben nyert 1-0-ra Portugália Dánia ellen idegenben az ő góljával. 95, érted.
Miért baj az, hogy a 95. percben egyenlített ki?Még csak mázlinak se mondanám a gólt, hogy elé pattant volna/tizi/stb... egy átlagos fejes gól... de így, hogy a 95.percben történt mindez, az azt jelenti, hogy szerencse?
Roberto Carlos - Cristiano Ronaldo - Rivaldo
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.15. 00:30:46

Leon írta:Itt a bizonyíték: :lol:

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater" target="_blank
Igen, azóta láttam. Háát kicsit téll erős kijelentés, de persze kellett az érzelemkeltés! :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.15. 00:19:00

Itt a bizonyíték: :lol:

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater" target="_blank
hank1ee írta:
Leon írta:Ronaldo elérte élete célját: :mrgreen:


Cristiano Ronaldót hétfő délután óta több mint százmillióan követik a Facebookon. A Real Madrid-sztár megköszönte a bizalmat rajongóinak.

"Kölyökkorom óta az olyan momentumokról álmodtam, mint a mostani" - mondta Ronaldo. "Büszke vagyok arra, hogy én vagyok a Facebook egyik legtöbb követővel rendelkező alakja."
Ki más előzné meg, mint a Barcelona egyik játékosának a párja? Jó, ez nagyon gonosz volt... :D Egyébként ma a 95. percben nyert 1-0-ra Portugália Dánia ellen idegenben az ő góljával. 95, érted.
Nyugi az Elche ellen tavaly egy kamu büntetővel a 97.percben nyerte meg a mecccset! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.14. 22:54:22

Leon írta:Ronaldo elérte élete célját: :mrgreen:


Cristiano Ronaldót hétfő délután óta több mint százmillióan követik a Facebookon. A Real Madrid-sztár megköszönte a bizalmat rajongóinak.

"Kölyökkorom óta az olyan momentumokról álmodtam, mint a mostani" - mondta Ronaldo. "Büszke vagyok arra, hogy én vagyok a Facebook egyik legtöbb követővel rendelkező alakja."
Ki más előzné meg, mint a Barcelona egyik játékosának a párja? Jó, ez nagyon gonosz volt... :D Egyébként ma a 95. percben nyert 1-0-ra Portugália Dánia ellen idegenben az ő góljával. 95, érted.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.14. 22:10:32

Ronaldo elérte élete célját: :mrgreen:


Cristiano Ronaldót hétfő délután óta több mint százmillióan követik a Facebookon. A Real Madrid-sztár megköszönte a bizalmat rajongóinak.

"Kölyökkorom óta az olyan momentumokról álmodtam, mint a mostani" - mondta Ronaldo. "Büszke vagyok arra, hogy én vagyok a Facebook egyik legtöbb követővel rendelkező alakja."
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.10.11. 22:07:31

Leon írta:Én is igyekszem megbízható forrásból keresgélni (az NSO-ról azt hittem az :oops: )de ezek szerint idehaza nem nagyon van ilyen,akkor marad a Marca angolul/spanyolul és a Mundo spanyolul!
Én akkor hiszek el valamit,ha több forrásból is egyezően olvasom/interjún videóval bizonyítják a hitelességét. Az újságírás lényege is a pénzszerzés,nem a tájékoztatás.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 21:55:01

Én is igyekszem megbízható forrásból keresgélni (az NSO-ról azt hittem az :oops: )de ezek szerint idehaza nem nagyon van ilyen,akkor marad a Marca angolul/spanyolul és a Mundo spanyolul!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.10.11. 21:32:48

Leon írta:Én nem utálom CR-t és nem is én találom ki a híreket róla,de attól még véleményem lehet! :)
Igen,láttam az NSO-n. Az is már vetekszik egy Best magazin hitelességével. Egészen elképesztő.
Nyilván az ember azért utána néz a saját csapata híreinek több forrásból és nyugodtan állíthatom,hogy amit a magyar média(nos-t látom gyakran) kiad a keze közül az általában nem hogy ferdítés,hanem sima kitaláció. Ez a CR hír most spec. mindössze ferdítés.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 21:25:48

Én nem utálom CR-t és nem is én találom ki a híreket róla,de attól még véleményem lehet! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.10.11. 21:19:58

Leon írta:Könnyen lehet hogy csak az újságok kombinálnak már megint de amilyen önimádó Ronaldo,el tudom képzelni,hogy van/volt ilyen szándéka,hogy külön ceremóniát akar,de nyilván nem verné nagy dobra,hogy az ő akarata volt...
A nem ér rá azért mert a válogatottal van vagy mert a nagymamájának a kiskutyájának a nagykabátja megfázott,stb kifogások pedig sokkal jobban hangzanak a nyilvánosság előtt mint az,hogy a saját maga ömlengése miatt legyen neki külön ünnep. :roll:
Ha nem veszed zokon...
a személyes utálatod annyira süt a hozzászólásaidból,hogy nagyon nehéz így bárki számára is komolyan venni belőlük bármit is. Feltételezések és belemagyarázások ezek is. Ha valakinek kötelezettsége van,akkor nem megy el a díjátadóra,szerintem ez egyértelmű.
Kinézem-e belőle? Akár.. De ez tipikusan a "rúgjunk bele valahogy egyet az ellenfélbe" -szagú dolog. Szinte bármely focistával kapcsolatban megtehető.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 20:44:51

Könnyen lehet hogy csak az újságok kombinálnak már megint de amilyen önimádó Ronaldo,el tudom képzelni,hogy van/volt ilyen szándéka,hogy külön ceremóniát akar,de nyilván nem verné nagy dobra,hogy az ő akarata volt...
A nem ér rá azért mert a válogatottal van vagy mert a nagymamájának a kiskutyájának a nagykabátja megfázott,stb kifogások pedig sokkal jobban hangzanak a nyilvánosság előtt mint az,hogy a saját maga ömlengése miatt legyen neki külön ünnep. :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.10.11. 20:25:33

MQuC írta:Nemááár, ez most komoly? NEm érzi cikinek magát? =D>
Semmi ilyenről nincs szó,csak idióta fordítás. Cr egyéb elfoglaltság (ha jól emlékszem a válogatott) miatt nem veheti át egyszerre Suarezzel. Nem akar semmi saját ünnepséget,pusztán máskor kapják meg a díjat. Annyi hülyeség jut ide,hogy az embernek már nincs is energiája pontosítani,de ebbe most pont nem bírtam ki,hogy nem pofázzak bele. Szóval -mint általában- nincs itt semmi,de az újságot el kell adni,a híreket el kell olvastatni.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.11. 20:13:07

MQuC írta:Nemááár, ez most komoly? NEm érzi cikinek magát? =D>
Csak fél mert nem kapott védőoltást veszettség ellen... :twisted:
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.10. 08:31:35

Nemááár, ez most komoly? NEm érzi cikinek magát? =D>
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.09. 22:41:14

Cunci külön akar ünnepelni: =D>

A portugál klasszis külön ünnepséget akar, pedig ugyanannyi gólt lőtt, mint Suarez– írja a spanyol El Mundo Deportivo.

Cristiano Ronaldo és az akkor még Liverpoolban focizó Luis Suárez egyaránt 31 bajnoki gólt termelt a 2013-14-es szezonban, így holtversenyben nyerték el a legjobb európai góllövőnek járó elismerést, az Aranycipőt. Ronaldo harmadszor, Suárez először végzett a kontinentális gólverseny élén.

Ennek megfelelően egy azon ünnepség keretein belül kapták volna meg a díjat jövő szerdán, azonban CR képviselőin keresztül közölte, hogy neki márpedig saját ceremónia kell – amit végül novemberben tartanak majd meg.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.07. 19:45:26

visca el barca írta:
GonzalezRaul írta:Egyébként Bale, James, Benzema, Isco esetleg Kroos előlrébb sem rosszabb mint a Neymar (ő erős) Suarez (zsákbamacska sosem játszott még nálatok), Pedro (hagyjuk kategória), Munir, Iniesta (ő sem topforma mostanság) ötösfogatnál.
:lol: :lol: :lol:

hát ezt ki gondolta volna :D a tabella nem ezt mutatja amugy :D
Nagyon az elején járunk, messze még az idény vége...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.07. 19:42:00

GonzalezRaul írta:Egyébként Bale, James, Benzema, Isco esetleg Kroos előlrébb sem rosszabb mint a Neymar (ő erős) Suarez (zsákbamacska sosem játszott még nálatok), Pedro (hagyjuk kategória), Munir, Iniesta (ő sem topforma mostanság) ötösfogatnál.
:lol: :lol: :lol:

hát ezt ki gondolta volna :D a tabella nem ezt mutatja amugy :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.07. 19:27:36

Nem igét hirdetek ez a véleményem. Neked nem tetszik. Olvass vissza és egy-két másik topikba. Többen leírták ezt pejoratívan. Igaz sokan korrekt! véleményt fogalmaztak meg. Nem is nekik szólt. A másik oldalon nem vagyok regisztrálva, ez a helyzet. De 2 hét és eljön az igaszság pillanata! :-)
Egyébként Bale, James, Benzema, Isco esetleg Kroos előrébb sem rosszabb mint a Neymar (ő erős) Suarez (zsákbamacska sosem játszott még nálatok), Pedro (hagyjuk kategória), Munir, Iniesta (ő sem topforma mostanság) ötösfogatnál. Ez egyéni vélemény. A hátvédsorban meg inkább egy Varane, mint a jóképű vörös...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GonzalezRaul 2014.10.07. 19:44:23-kor.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.06. 21:32:38

GonzalezRaul írta:Tök vicces ez a "ha kiesik CR akkor mi van, meg semmit sem érnek" duma. Ez nálatok is igaz. Ha kiesik Messi vagy Neymar? Igazából nektek nagyobb érvágás lenne, hisz nekünk minőségibb a cserepadunk.
Komolyan ez nem tudom, hogy vicces vagy idióta dolog, amit néha művelsz. Most is folyamatosan olyan szavakat adsz az emberek szájába, amik szerintem el sem hangzottak, nemhogy az általános vélemény lenne. Ezután mész át és hirdeted az igét, hogy miket írnak a Barca-sok.
Egyszerűen arról volt szó, hogy ment a vélekedés Cr idei teljesítményéről, szerintem elég korrekten, de neked bele kell magyarázni, hogy arról szajkózunk, miszerint nélküle a Real semmit sem ér.
Gratula!
Forca Barca!!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.06. 20:41:47

GonzalezRaul írta:...
Nem tudom kihez köthető a CR-es túlzás, de egyetértek, így ebben a formában nincs valóságalapja. A mostani Barcán még szintén erőteljesen meglátszódna Messi esetleges hiánya, de tavaszra szerintem már inkább a 2(+1) dudás megférhet-e egy csárdában problematikája fog előtérbe kerülni.

Ronaldo kiesése ezzel szemben a szezon bármely szakaszában komoly fejtörést okozhat Ancellotinak, mert Bale és James még nem vagy nagyon kevés alkalommal vett hátára egy Real kaliberű csapatot...

Továbbá ha szigorúan nevekre megyünk, akkor a Messi-Suárez-Neymar trió üti a BBC-t, a kérdés, hogy gyakorlatban miként fog muzsikálni a támadószekciónk. Viszont nem igazán értem miért az elülső hármast vetted elő, oda van 3 klasszis, míg hátul a hit és a Szentlélek tartja össze a házat...
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.06. 20:27:49

GonzalezRaul írta:Tök vicces ez a "ha kiesik CR akkor mi van, meg semmit sem érnek" duma. Ez nálatok is igaz. Ha kiesik Messi vagy Neymar? Igazából nektek nagyobb érvágás lenne, hisz nekünk minőségibb a cserepadunk.
Lehet, de tudjuk milyen Pedrito! Amikor megérzi a bizonyítási lehetőség szagát akkor egyből Messi-i magasságokban kezd el játszani! :D
Oh wait... :mrgreen:

Viccet félretéve nekünk tényleg nagyobb érvágás lenne, de én érzem a csapaton a motiváltságot, úgyhogy nem hinném, hogy nagy gond lenne.
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.10.06. 20:26:00

GonzalezRaul írta:Tök vicces ez a "ha kiesik CR akkor mi van, meg semmit sem érnek" duma. Ez nálatok is igaz. Ha kiesik Messi vagy Neymar? Igazából nektek nagyobb érvágás lenne, hisz nekünk minőségibb a cserepadunk.
Csakhogy nálunk 2 (3 lesz ) olyan ember van aki a hátára tudja venni a csapatot.Ha nálatok kiesik Ronaldo akkor ki veszi át a stafétát?bale?James? Na ne nevettess. :lol:
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.06. 20:18:29

Tök vicces ez a "ha kiesik CR akkor mi van, meg semmit sem érnek" duma. Ez nálatok is igaz. Ha kiesik Messi vagy Neymar? Igazából nektek nagyobb érvágás lenne, hisz nekünk minőségibb a cserepadunk.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.06. 19:01:14

S.Agüero írta:A helyzetkihasználásunk lesz a kulcs, ha belőjük legalább a helyzeteink felét, nyerhetünk.
Elégedett lennék egy 1-1-el. :)
és mi van ha megint jön egy 0 kapura tartó lövéses meccs? Simán benne van, azért ennyire nem kell elégedettnek lenni szerintem. Vagy ha azt nézem a PSG személyében jött egy komolyabb ellenfél, és simán kikaptunk, ráadásul Cavani(?) hány kontrát szerencsétlenkedett el? CR nem fog .

Nyilván, ha mindenki pörög, és jó napot fog ki, akkor benne van simán a gyözelem, de attól, hogy mi kihasználjuk akár a helyzeteink felét, ott lesz egy ellenfél is, ami nem egy Rayo vagy stb., hanem a Real, akinek még a helyzetei felét sem kell kihasználni ahhoz, hogy verjenek 3-4gólt.
Válasz küldése