Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.28. 22:48:28

Alcantara írta:
hajnesz írta:Viszont azért azt illene megjegyezni,hogy a "senkiházi szerbek" milyen bajnokságokban szerepelnek kezdőként,és milyenben a magyarok. A Vojvodina 1 millióért eladott idén egy tehetséget, Fradinál mi volt az évtized biznisze? Besicet megvette az Everton,amiből a felesleg lecsorgott a Fradinak(ugye csak kölcsönben volt ott).
Az a lecsorgott felesleg, történetesen 470 millió forint volt.Ez akárhogy számolom, több mint amit a Vojvodina kaszált a tehetségéért.
Ingyen jött a Hamburgtól, a szerződése értelmében a lehetséges eladási összeg a következőképpen oszlott meg: 70% menedzsment és a Hamburgé, 30% a Fradié.
Azt gondolom erre nem lehet az mondani, hogy nem volt jó üzlet kivételesen.
Aha és a többi? :D Tuijp meg a többiek, velük mizu?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.12.28. 22:15:34

hajnesz írta:Viszont azért azt illene megjegyezni,hogy a "senkiházi szerbek" milyen bajnokságokban szerepelnek kezdőként,és milyenben a magyarok. A Vojvodina 1 millióért eladott idén egy tehetséget, Fradinál mi volt az évtized biznisze? Besicet megvette az Everton,amiből a felesleg lecsorgott a Fradinak(ugye csak kölcsönben volt ott).
Az a lecsorgott felesleg, történetesen 470 millió forint volt.Ez akárhogy számolom, több mint amit a Vojvodina kaszált a tehetségéért.
Ingyen jött a Hamburgtól, a szerződése értelmében a lehetséges eladási összeg a következőképpen oszlott meg: 70% menedzsment és a Hamburgé, 30% a Fradié.
Azt gondolom erre nem lehet az mondani, hogy nem volt jó üzlet kivételesen.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.28. 20:19:39

danianevem írta: Coulibaly francia.
Őshonos. :lol:

Szó volt egyébként arról is, hogy kiselejtezik az alkalmatlan edzőket, ez sem történt meg, max annyiban, hogy képmutatásként lecserélték pl. Mészölyt az U-válogatottnál, akit valószínűleg nem távolítottak el egyáltalán, csak el kellett fogadnia egy új szerepkört. Több ilyen eset is történhetett, de érdemi változás biztos nem volt.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.28. 19:53:27

hank1ee írta:Az afrikai zsonglőr se tud többet (most nem Coulibalyról beszélek, hanem úgy általában) a magyar játékosnál, könnyesre sírja magát náluk is a labda. A senkiházit pedig nem olyanokra értem, akik tettek is le valamit az asztalra, hanem azokra, akik nem, és csak azért vannak itt, hogy a klubtulaj tovább gyarapítsa a vagyonát.
Coulibaly francia. :mrgreen:

Azért alighanem megvan az oka annak, hogy továbbra is inkább "selejteznek" a Balkánon meg Afrikában. A nagy magyar tehetségekről az esetek többségében szépen lassan kiderül, hogy valami nincs rendben, legyen az a felkészítés vagy a mentalitás, vagy mindkettő.

Ez a légiós probléma, már ha egyáltalán az, csak a jéghegy csúcsa. Érdemi változásokhoz ki kellene "takarítani az ólat" és az alapoktól kezdeni. Ennek én még szikráját sem igazán láttam, amióta követem a magyar focit, sőt többször majdnem Mezeyt várták páran vissza (nem csak a tanítványai, "sportújságírók" is). Intézkedések terén meg többnyire csak porhintés zajlik...

A belga ellenőrzés elvileg jó kezdet lehetne, de ahhoz meg kellene fogadni a tanácsokat. Viszont ennek sem adnék nagy esélyt, mivel Csányi úr nem is olyan régen még mondogatta, hogy jönnek a külföldi szakemberek az utánpótlás fellendítéséhez, azóta viszont nem igazán hallani a tervről. Sőt, van ahol olvastam, hogy túl költségesnek találják. Nem baj, majd megint szufficites lesz az MLSZ költségvetése és minden szép, meg jó...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.28. 19:41:28

Az afrikai zsonglőr se tud többet (most nem Coulibalyról beszélek, hanem úgy általában) a magyar játékosnál, könnyesre sírja magát náluk is a labda. A senkiházit pedig nem olyanokra értem, akik tettek is le valamit az asztalra, hanem azokra, akik nem, és csak azért vannak itt, hogy a klubtulaj tovább gyarapítsa a vagyonát.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.12.28. 19:38:04

hank1ee írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... en-2384845

Nem is kommentálom, már ott tartanak, hogy Del Pieronak a stadiont is odaadnák lassan, hogy ott játsszon. :D Kár, hogy erről szól a magyar foci: Megveszik a senkiházi szerbeket, a zimbabwei másodosztály afrikai "szupertehetségeit", meg a kiégett, neves öreg olaszokat, hogy a valóshoz képest megsokszorozott vételár összegét az átigazolásokat nyélbeütő "sportvezetők, menedzserek" visszaoszthassák maguknak. Aki szereti itthon a focit, mindenkinek tudni kéne, hogy ez így van, a magyarok meg azért nem kapnak lehetőséget a saját csapatukban, mert őket nem kell megvenni sok-sok euróért, szemben az igazi afrikai "tehetségekkel". :) Rocchi esetében is erről van szó, ha meg Hemingwaynek nincs pénze a vén Del Pierora, még mindig be lehet vonni a közpénzt.

Bocs a siránkozásért, csak fel vagyok háborodva, :(
Az afrikai "szupertehetségek" bizniszt az olasz klubok is csinálják... Szóval azt nem a magyarok találták ki.
Viszont azért azt illene megjegyezni,hogy a "senkiházi szerbek" milyen bajnokságokban szerepelnek kezdőként,és milyenben a magyarok. A Vojvodina 1 millióért eladott idén egy tehetséget, Fradinál mi volt az évtized biznisze? Besicet megvette az Everton,amiből a felesleg lecsorgott a Fradinak(ugye csak kölcsönben volt ott). De felhozhatnánk még a Vidic,Ivanovic,Bisevac,... játékosokat, akik nem menekültek el ifiként külföldre,hanem végigjárták a ranglétrát,és úgy vásárolta ki őket egy nagy klub. A másik oldalról fel lehet hozni Gerát,Dzsudzsit, Királyt, Szalait, csak sajnálom többre nem emlékszem.
Nagyon nagy mélyponton van most az NB1, és ezt szerintem kicsit felelőtlenség a "légiósokra kenyni", mert ha lenne normális ifiképzés, a játékosok megkapnák a lehetőséget. Erre nagyon jó példa az ifi világbajnokság,hogy csak egy példát mondjak.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.28. 19:34:50

Látom értitek, mit akartam mondani, na mindegy.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.28. 19:32:48

magyar fiatalok, hagyjuk már, azok se jobbak semmivel. max annyival hogy magyarok. én a szeretett magyar csapatomnál jó pár éve átéltem egy ilyen "tegyünk be egy csomo tehetséges magyar gyereket és minden jó lesz" hullámot, a 3. meccs után sírtam valami kenyai éhezőért, hátha rúg két értelmeset a labdába. meg lehet nézni a mai magyar fiatalok "csúcsát" radót, aki 3 szem szotyit nem ér, mikor meg megakartuk venni, közölték hogy 350 millió az ára.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.28. 19:31:59

hank1ee írta:...
Én pont ellenkezőleg látom. Legalább nekik van marketingértékük, teljesítményben meg aligha lógnának ki a sorból. A "névtelen" tucatlégiósok és "delpiérók" közül inkább utóbbit lenne érdemes megtekinteni, hiszen végre lenne olyan is a pályán, aki nemcsak a TV-ből nézte a labdarúgást.

Tudásban is simán meglennének, ha abból indulunk ki, hogy pár éve egy Heinz is oltári nagy erősítés volt a Fradinál, akkor egy Del Piero miért ne lehetne ugyanilyen a Honvédnál? Rosszabbak nem lesznek tőle...

Szóval ha már bérletes vagyok, akkor inkább nézem a "levezető" klasszisokat, mint a mostani mennyei labdazsonglőröket. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2014.12.28. 19:33:30-kor.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.28. 18:33:05

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... en-2384845" target="_blank

Nem is kommentálom, már ott tartanak, hogy Del Pieronak a stadiont is odaadnák lassan, hogy ott játsszon. :D Kár, hogy erről szól a magyar foci: Megveszik a senkiházi szerbeket, a zimbabwei másodosztály afrikai "szupertehetségeit", meg a kiégett, neves öreg olaszokat, hogy a valóshoz képest megsokszorozott vételár összegét az átigazolásokat nyélbeütő "sportvezetők, menedzserek" visszaoszthassák maguknak. Aki szereti itthon a focit, mindenkinek tudni kéne, hogy ez így van, a magyarok meg azért nem kapnak lehetőséget a saját csapatukban, mert őket nem kell megvenni sok-sok euróért, szemben az igazi afrikai "tehetségekkel". :) Rocchi esetében is erről van szó, ha meg Hemingwaynek nincs pénze a vén Del Pierora, még mindig be lehet vonni a közpénzt.

Bocs a siránkozásért, csak fel vagyok háborodva, :(
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.19. 08:15:22

Tipikusan az az ember, aki olyan ostoba, hogy még a cipőjét is a menedzsere köti be. A menedzser megnézi, honnan jön a legtöbb pénz, ez a nímand meg nyálcsorgatva issza a szavait, mert nem lát semmit.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.18. 21:25:36

danianevem írta:Már hivatalos! Németh Krisztián a Kansas City játékosa lett =D>

Az az igazság, hogy legszívesebben nagyon cifra jelzőkkel illetném a döntését, úgyhogy inkább csak sok sikert kívánok neki az USA-ban. Sikerült odaigazolnia, ahol még a football szót is rossz sportágra használják...
Egyet nem értek. Ez a pali 25 éves korára ilyen statokkal áll: 138 meccs / 33 gól. Külföldi wikipédia szerint + 15 válogatott meccsen 1 gól.
Nem olvastam a cikket, de valami olyan rémlik, hogy fél évig klubja sem volt.
Amit nem értem: HOGY A FENÉBE KELL EZ AZ EMBER BÁRKINEK IS? Mi alapján fogan meg bárkinek is, mi alapján nézik meg, hogy alkalmas-e a játékra. Elképesztő... Komolyan mondom felnézek erre a csávóra, jobban, mint Gerára (kacc-kacc).
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.12.18. 20:28:33

danianevem írta:Már hivatalos! Németh Kristián a Kansas City játékosa lett =D>

Az az igazság, hogy legszívesebben nagyon cifra jelzőkkel illetném a döntését, úgyhogy inkább csak sok sikert kívánok neki az USA-ban. Sikerült odaigazolnia, ahol még a football szót is rossz sportágra használják...
Ez a gyerek egy lélektelen bohóc lett. Éppen ma olvastam a menedzsere nyilatkozatát, hogy opció volt ez a semmi bajnokság valamint a holland, angol, görög liga.

Gondolom a legtöbb pénzt tejelő hely lett az ideális "Krisztinának"!
Ráadásul volt képe azt is lenyilatkozni, hogy: "onnan is lehet valaki válogatott, szívesen jönne, ha hívnák, manapság ez nem távolság".

Tipikus példája az eltékozolt tehetségnek.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.18. 20:16:46

Már hivatalos! Németh Krisztián a Kansas City játékosa lett =D>

Az az igazság, hogy legszívesebben nagyon cifra jelzőkkel illetném a döntését, úgyhogy inkább csak sok sikert kívánok neki az USA-ban. Sikerült odaigazolnia, ahol még a football szót is rossz sportágra használják...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.10. 09:22:03

Alcantara írta:
danianevem írta:A helyében nem maradtam volna.

Bőven túlteljesítette az elvárásokat, kihozta a maximumot a 3 tétmeccsből: újra van esély a továbbjutásra. De a közeg attól még ugyanolyan korrupt, az utánpótlás ugyanolyan sikertelen. Érdemleges változáshoz nem lehet elég a személye...

Ráadásul a kialakult hangulat is inkább hurráoptimizmus. A görögök elleni meccsen egy esetleges vereség után majd őt is simán előveszik...
A Csányi féle bagázsnak ő maradt az egyetlen mentsvára. A görögök elleni esetleges vereséget Palinak jobban elnézi a közvélemény, mint bárkinek, akit most ad hoc odatennének.
Saját magukat biztosították be.

Bármi lesz a csoport végeredménye, a bukaresti döntetlen rengeteget dobott Pali megítélésén.
Ráadásul nem ígért semmi extrát, amit viszont elmondott előzetesen, azt megvalósította, ezzel a közvélemény szemében teljesen hiteles, az utóbbi évek mesebeszédei után.
Saját magamon és sok ismerősömön érzékelem ezt, akiknek hozzám hasonlóan évekig undoruk volt a magyar válogatottól.
Oda jutottunk, hogy ilyen kis apróság is elég a lelkesedéshez.

Ez alá állva szépen el lehet még lavírozni évekig, akadémiákat és stadionokat emelni közpénzen.
Nagyjából ez a lényege ennek, itthon meg lehet nézni továbbra is a 200 néző előtt lézengő akadémiás csodagyerekeket és a 10. vonalbeli légiósokat.
Pontosan így van. És amellett, hogy most bízunk Paliban, még sajnos rosszul is kijöhet az egészből, két vereség zsinórban pl. megváltoztathatja a közvéleményt. Mellesleg továbbra is az apjával vagyok egy véleményen, most nem maradtam volna a helyében. De úgyis az idő dönt el mindent.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.12.10. 06:17:01

danianevem írta:A helyében nem maradtam volna.

Bőven túlteljesítette az elvárásokat, kihozta a maximumot a 3 tétmeccsből: újra van esély a továbbjutásra. De a közeg attól még ugyanolyan korrupt, az utánpótlás ugyanolyan sikertelen. Érdemleges változáshoz nem lehet elég a személye...

Ráadásul a kialakult hangulat is inkább hurráoptimizmus. A görögök elleni meccsen egy esetleges vereség után majd őt is simán előveszik...
A Csányi féle bagázsnak ő maradt az egyetlen mentsvára. A görögök elleni esetleges vereséget Palinak jobban elnézi a közvélemény, mint bárkinek, akit most ad hoc odatennének.
Saját magukat biztosították be.

Bármi lesz a csoport végeredménye, a bukaresti döntetlen rengeteget dobott Pali megítélésén.
Ráadásul nem ígért semmi extrát, amit viszont elmondott előzetesen, azt megvalósította, ezzel a közvélemény szemében teljesen hiteles, az utóbbi évek mesebeszédei után.
Saját magamon és sok ismerősömön érzékelem ezt, akiknek hozzám hasonlóan évekig undoruk volt a magyar válogatottól.
Oda jutottunk, hogy ilyen kis apróság is elég a lelkesedéshez.

Ez alá állva szépen el lehet még lavírozni évekig, akadémiákat és stadionokat emelni közpénzen.
Nagyjából ez a lényege ennek, itthon meg lehet nézni továbbra is a 200 néző előtt lézengő akadémiás csodagyerekeket és a 10. vonalbeli légiósokat.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.09. 18:29:12

A helyében nem maradtam volna.

Bőven túlteljesítette az elvárásokat, kihozta a maximumot a 3 tétmeccsből: újra van esély a továbbjutásra. De a közeg attól még ugyanolyan korrupt, az utánpótlás ugyanolyan sikertelen. Érdemleges változáshoz nem lehet elég a személye...

Ráadásul a kialakult hangulat is inkább hurráoptimizmus. A görögök elleni meccsen egy esetleges vereség után majd őt is simán előveszik...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.09. 17:59:11

ő tudja, hogy miért.
Úgy néz ki, hogy a Hertánál lévő állása is megmarad.
őszintén kívánom neki és mindannyiunknak, hogy sikeres legyen! Hajrá Magyarok!!!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.09. 17:43:32

Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.04. 10:21:09

Alcantara írta:Ő és Marko Marin együtt játszott a korosztályos Európa válogatottban 17 évesen.
Marin semmivel nem volt jobb, mint Krisztián. Sőőőt!
Ebből a szempontból Németh sem állt rosszul, mégiscsak a Liverpoolba került, az elején még ment is neki, aztán amikor már nyilvánvaló volt, hogy nem sok esélye lesz a kezdőre, még akkor is várt -és várt. Szerencséjére még így is megvethette volna a lábát Hollandiában.

Igazából nem is az ő esete az aggasztó, hanem, hogy a Gulácsi-Koman-Németh generáció óta még csak nevek sincsenek, mert ők legalább eljutottak valameddig...
MQuC írta:Azt mondom, még mindig észhez térhetne, csak az a baj, hogy így már értelmes csapatnak nem fog kelleni.
Mitől térne észhez? Annyi esze nem volt, sem neki, sem a többi nagy zseninek (Vadócz, Koman, Priskin), hogy legalább egy alapozás erejéig becsatlakozzon az egyik NB1-es klubhoz. Arról nem is beszélve, simán befértek volna a kezdőbe, szóval játékba is lendülhettek volna.

Persze a legértelmesebb opció részükről az lett volna, amit anno Bodnár csinált a DVSC-vel: kötött egy nyár végéig szóló szerződést, ami automatikuson meghosszabbodik ha a Loki kvalifikálja magát az UEFA/BL csoportkörbe. De még ennyire sem volt eszük, sem nekik, sem pedig a fantasztikus menedzsereiknek...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.12.04. 10:19:52

MQuC írta:A Liverpool után kicsit több alázat kellett volna neki. Vagyis gondolom már ott is. Elhitte, amit sokan elhisznek Magyarországon, hogy elég a tehetség. Profi mentalitás nélkül pedig - amit az edzőktől, példáktól, SZÜLŐKTŐL kaphatott volna - nem volt meg benne. Azt mondom, még mindiog észhez térhetne, cska az a baj, hogy így már értelmes csapatnak nem fog kelleni.
A Pool tartalékcsapatában, talán az első évben a legjobbnak választották. Ott megállt valami a fejlődésében, amit igazából nem lehet kívülállóként tudni.
Az biztos, hogy fizikálisan nincs felépítve a gyerek, egy olyan tehetséggel, ami neki volt, nem párosul erőnlét semmilyen szinten. Felnőtteknél a párharcokat elveszíti, elnyomják az erős fizikumú védők és a gyorsasága, ami ifi szinten elég jó volt, felnőttként nokedli.
Lehet nagy ugrás volt itthonról a Poolba egyből, de az is lehet teljesen mindegy lett volna, ha kisebb csapatba is megy, mert az alázat/küzdenitudás hiányzott a játékából mindig is.
Az itthoni fizikális képzés az akadémiákon meg egy nagy nulla.

Én teljesen biztos vagyok benne, hogy már semmire nem viszi az európai élfociban.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.04. 10:04:57

A Liverpool után kicsit több alázat kellett volna neki. Vagyis gondolom már ott is. Elhitte, amit sokan elhisznek Magyarországon, hogy elég a tehetség. Profi mentalitás nélkül pedig - amit az edzőktől, példáktól, SZÜLŐKTŐL kaphatott volna - nem volt meg benne. Azt mondom, még mindiog észhez térhetne, cska az a baj, hogy így már értelmes csapatnak nem fog kelleni.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.12.04. 09:54:27

Ő és Marko Marin együtt játszott a korosztályos Európa válogatottban 17 évesen.
Marin semmivel nem volt jobb, mint Krisztián. Sőőőt!

Marin csapatai azóta: Bremen, Chelsea, Sevilla, Fiorentina.
2010-es VB-n bornzérmes csapat tagja Dél- Afrikában.

Krisztián......? :roll:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.04. 07:24:16

Erdekes ez a gyerek. Valoszinu ennek az az oka, hogy egy virag szintjen all agyilag. Pedig tenyleg ugyes gyerek lenne.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.04. 06:52:36

Alcantara írta:http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... ja-2380441

Idejutott európai korosztályának kiemelkedő tehetsége 25 évesen.
Szégyen. :roll:
Szép...

Pedig a fél NB1 hívta, simán játszhatott volna a nemzetközi porondon is. Mondjuk inkább az USA, mint Izrael, India, Orosz közül valamelyik. Meg ő legalább már elfogadott egy ajánlatot, Komannak még mindig nincs klubja... :?
Válasz küldése