Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.08.22. 10:28:50

REMY szerinted tehát teljesen mindegy, hogy milyen csapatokon keresztül vezet az út? Ugye viccelsz?
A bírói ténykedés meg elég szemet szúró volt a Real javára egész idényben. Amikor már mindegy volt, elkezdték adogatni az agyatlan tiziket, hogy papíron meglegyen itt is a mennyiség. Szánalmas. A 9 pont teljesen irreális.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.22. 09:12:44

Varatrix írta:
S.Agüero írta:A tavaszi vereségünket nagyban befolyásolta a kezdőnk, szerintem.

Az, meg hogy nektek volt EB+Olimpia Marcelonak...
Marcelo mit keresett az Eb-n? :roll:
szerintem egyértelmű a megfogalmazás. a kiemelt részben nincs olyan,hogy marcelo az eb-n volt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.22. 09:02:32

S.Agüero írta:A tavaszi vereségünket nagyban befolyásolta a kezdőnk, szerintem.

Az, meg hogy nektek volt EB+Olimpia Marcelonak...
Marcelo mit keresett az Eb-n? :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.08.22. 08:01:16

Hagyjuk már ezt a felesleges baromságot.
Ha jobbak lettünk volna elsők lettünk volna, nem másodikak.
Bírók? Hát igen. Az a Mallorca elleni Real meccs, meg még sokan mások.
De hát istenem...egy Madridista is tud mesélni, az ellenük elkövetett és a nekünk kedvező bírói tévedésekről...
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.22. 07:56:34

REMY írta:
kurdt írta: Azért lehetnek borúlátóak a madridisták, mert a Barcelona jobb csapat. Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni), szokatlanul sok volt a sérülés és kikaptunk itthon a Madridtól (az a meccs egy külön sztori). És emellett a Madrid agyonverte az összes útjába kerülő kiscsapatot, és kifogott egy nevetséges sorsolást a BL egyenes kieséses szakaszában.
Ha jobbak vagytok miért nem tudtatok nyerni? 9 pont nem a véletlen műve. Jobbak voltunk. Ez egyértelmű. Nem értem miért kell álom világban élni.

Nevetséges BL sorsolás... és? Ugyan ott estünk ki mint ti, tehát annyira lényegtelen volt, hogy APOEL-t kapunk vagy Napolit.
És azért mert mi agyonvertük a kis csapatokat azért ti miért voltatok jobbak? Valaki mondta, hogy ne nyerjetek?
Külön meccs volt a tavaszi Nou Campos győzelmünk? Az utóbbi években az egyik legjobb meccs volt, eredménytől függetlenül. Nem a bírón múlott a meccs. Nem volt színészkedés és darálás.

Szezon első meccse volt a hétvégén. Ebből még ne vonjunk le semmilyen következtetéseket. Sok van még hátra.
Nem akarok kötekedni, de a tavalyi kilenc pont egyáltalán nem volt reális. Az igaz, hogy nem voltunk néhány meccsen toppon, főleg idegenben.
De, ne felejtsük már el a Madrid ajándék pontjait és a Barca ellen folyamatosan tévedő fekete-ingeseket. A viccesebb az utolsó néhány forduló volt amikor mindenért befújtak a Barcának tizenegyes gyanánt.
Számomra az Espanyol elleni két meccs a legtanulságosabb. Ajánlom figyelmedbe.
A BL sorsolásról. Azért egy CSZKA és az Apoel nem képviseli az európai elitet.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.22. 07:20:04

Amúgy mi ez a 22:30-as kezdési időpont? megint a televíziós közvetítés miatt? Vagy Ázsia? v mi? délután aludnom kell majd hogy fent tudjak maradni... komolyan! :D áááá....

Kaká-t meg egyre több, főként Angol lapok vizionálják a Unitedba... egy éves kölcsönről írnak, ami megerősíti Daffy infóját..
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.08.22. 05:55:35

Az, meg hogy nektek volt EB+Olimpia Marcelonak... Nekünk is volt EB+Olimpia Albának.
Azért Alba nem nagyon tudott szétnézni Londonban, míg Marciék azért csak elporoszkáltak a döntőig.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.22. 02:35:59

A tavaszi vereségünket nagyban befolyásolta a kezdőnk, szerintem.

Az, meg hogy nektek volt EB+Olimpia Marcelonak... Nekünk is volt EB+Olimpia Albának.
Sokan már előre a felkészülésre fogják. Ami egyébként semmiben nem különbözött a másik csapaténál, max annyi, hogy ti Amcsiban voltatok. :)

Huhh, holnap Classico... :shock:
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 19:56:42

Ha kihozunk egy X-et akkor is titeket foglak tartani az esélyesnek. Még nem érzem az átütőerőt. Meglepetés lenne számomra ha most nyernénk. :wink:

(persze reménykedek benne), de olyan mintha még aludnánk az öltözőbe. Felkészülések alatt is így éreztem. Túl hosszú volt a nyár. EB + Olimpiai Marcinak. Ha 1 hónap múlva lenne a kupa akkor másként állnék a dologhoz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.21. 19:48:28

REMY írta: Külön meccs volt a tavaszi Nou Campos győzelmünk? Az utóbbi években az egyik legjobb meccs volt, eredménytől függetlenül. Nem a bírón múlott a meccs. Nem volt színészkedés és darálás.

Szezon első meccse volt a hétvégén. Ebből még ne vonjunk le semmilyen következtetéseket. Sok van még hátra.
Nektek minden bizonnyal az utóbbi évek egyik legjobb meccse volt,de pont az eredmény függvényében ;) Abban valóban igazad van,h nem ment a fetrengés meg a képzőművészet,de ezért maximum sportszerű meccs volt,jó kevésbé. Ennek egyik oka,h akkorra már kipukkadóban volt mindkét csapat,felőrlődtek a szezon során.Egyik csapat sem játszott különösebben jól,pedig nekünk égetően fontos lett volna a partiban maradáshoz.
Kurdt írta,h több gólos zakót kellett volna kapnunk,azért ez sztem túlzás,mert nem focizott le minket a reál,mindössze jobban sáfárkodott a szintén kevés helyzetével.

Többen mondják,h mennyire "feladják" a madridisták a Szuperkupát,mert mennyire jobban nyomjuk meg ilyenek.Ezt piszkosul nem értem én sem,egy meccs alapján.Ráadásul az ellenfelek minőségének tükrében.A Sociedad ellen a blankók és a denevérek is jobban játszottak volna szerintem,mint egymás ellen.
Mégis megy a sírás ott,itt meg csak bizakodóak vagyunk,de zömében nem elbizakodottak.Mégis látom lelki szemeim előtt egy esetleges X (vagy neadjisten vendéggyőzelem) esetén,h jönnek majd a kárörvendezések,h hahaha,namivan? :roll: Pedig nem mi nyomjuk,h tuti nyerünk,hanem ők :D (Ettől függetlenül nyerünk :P )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.21. 19:40:42

lorin írta:
ezen csak nevetek. :D

jó szórakozást.
Örülök neki
További jó szórakozást (neked is) az oldalon :wink:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
lorin
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.08.21. 00:27:33

2012.08.21. 19:35:17

mourinho nagyon jól igazol, csak idén nem igazol... :roll:
Mivel s szövetség részéről minden segítséget megkaptak már madridi részről, így jogos hogy a bíró kapásból az első meccsen legalább az eredményt megmentse és meglegyen az 1 pont. Szerintem sem volt les. Ezt persze biztosan nem állíthatom, mert hogy hogy nem 20on valahány kamerával közvetítik a meccset, de pont 1 sem vette fel ezt a jelenetet érdekes módon. Pedig 2 kamera biztos veszi a leshelyzeteket mert egyébként minden más hasonló szitut meg tudnak mutatni 4 kameraállásból.
ezen csak nevetek. :D

az nem volt les, nézd vissza még párszor, és nézd vissza a két tizenegyes gyanús szitut, amit nem fújtak be nekünk.

jó szórakozást.
iHala Madrid!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 19:35:05

lorin írta:
visca el barca írta:annyira várjátok mint egy világmegváltó... lemerem fogadni ha megvezitek, egyből jönnek majd a +10 pontot verünk a barcára hsz-ek... :lol:
tavaly nélküle sikerült a kilencet rátok verni, akkor vele sikerülhet a +10 is. :)
a lényeg, hogy sikerült leszűrnöd a mondandómat :D a többi nem számít :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.08.21. 19:31:15

mess2009 írta:
MichaaBee írta:Nem sok ertelme van megint posztrol posztra vegigmenni a jatekosokon, hogy hol jobb a minoseg. Messi, Iniesta, Xavi, ilyet nem rak ki semelyik csapat sem, a minoseg itt a jobb osszessegeben, noha van olyan poszt, ahol erosebb a Real. Csak hogy ettol meg nem lett jobb a csapatunk. Pl ha arra megyunk, hogy a legtechnikasabb csapatot osszerakjuk, akkor hozzuk Ronaldinhot es klonozzuk 10-szer, de ettol nem nyero a csapat. A problema ott van, hogy a Real tavaly gyakorlatilag mindig bevagta a helyzeteit CR, Benzema, Higuain reven, mig nalunk csak Messinek ment a goltermeles. Mi lealltunk rendre 1-2 golos elonynel, a Real meg ment elore, amig lehetett, ok voltak sikerehesebbek, ok nyertek. Ugyanigy lesz iden is, hiaba jobb valamennyivel a keretunk, ha nem leszunk sikerehesebbek naluk es nem vagjuk be kimeletlenul a helyzeteinket. Gyakorlatilag minden meccsen eltoketlenkedunk egy rakas helyzetet, amit ha jobban ertekesitenenk, eselye nem lenne a Madridnak. Ha pedig epp nem rontjuk el a helyzeteket, akkor altalaban megy a vedelem korbegurigazasa (alvas a fotelben 22 orai meccsnel), mert ha Messit megfogjak, akkor nincs csatarunk, leven Alexis es Villa kozeprol indulva a leghatekonyabbak.

Summa summarum, nem a keret posztonkenti erossege a lenyeg, hiaba azt elemzi a KS es a goal.com, a lenyeg a sikerehseg, a helyzetkialakitas es a helyzetkihasznalas. :)

Probalok itt megelozni nehany oldal CR vs Messi vitat. :D
azért nem elég csak posztokról és játékosokról beszélni!
a tavalyi év végére(sajnos) tisztán kirajzolódott a Madrid hatékonyságának a kulcsa: a gyorsaság, a kreativitás és a személyes adottságok "végzetes" kombinációja!
ha nálunk van a passz és a középpálya csúcsa, náluk van a célzott,hosszú-kiugratások és a villámgyors de kombinált lerohanás kifinomult fegyvere! ez még azzal is analóg, hogy mindkét stílus alkalmazásához különösen kiváló erőállapot, fegyelem és gyakorlás szükségeltetik, sőt abban is össze cseng, hogy mindkét stílus hatástalan, ha elveszíti a sebességet, és a kreativitást!
Meg jo hogy ugyanezt irtam le elotted... :roll:

Pont ezt mondtam, hogy nem a posztokrol kell beszelni, hanem a sikerehsegrol, lenduletessegrol, helyzetkihasznalasrol.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.21. 19:29:27

Pepét bár finoman szólva utálom, de jobbulást kívánok neki! Minden jóban van valami rossz, legalább nem mást (ellenfelet) juttatott kórházba hanem saját magát. Csak hogy csipkelődjek egy kicsit.

Ezzel a Modric-os kép "hamisítással" a Marca már megint szépen beégette magát. Hiába ez a szemét, rohadék, mocskos részrehajló média ami a Barcát tolja már a Marca-ba is kezdi beenni magát. :lol:

És ha már Modric...
Eleinte én sem értettem mi ez a nagy Modric láz a madridisták részéről, de ahogy páran levezették, hogy milyen hiányosságai vannak a Madridnak, hiányposztok, nincsenek alternatívák, így már érthetőbb ez a huzavona a horvát iránt. Véleményem szerint meglesz az üzlet még ha bőven reális ár fölött is, mert azért amit érte kérnek enyhén szólva is sok. Madrid pedig egyre inkább kényszer helyzetbe kerül, kérdés melyik fél enged hamarább.

Mout is megemlítsem AZ EGYETLENT vagy ki a tökömet.
Látom kezd alábbhagyni a vak imádat vele szemben. Pedig már azt hittem halhatatlan, tévedhetetlen és szenté is avatják idővel.
Most meg kiderül, hogy nem tud rotálni, makacs, rossz igazolások terén stb stb stb. És már nem minden szavát kell benyelni mint kacsa a nokedlit. Mik történnek a fehér sarokban... :o

Valencia elleni meccsről nagyon röviden és gúnyosan.
Mivel s szövetség részéről minden segítséget megkaptak már madridi részről, így jogos hogy a bíró kapásból az első meccsen legalább az eredményt megmentse és meglegyen az 1 pont. Szerintem sem volt les. Ezt persze biztosan nem állíthatom, mert hogy hogy nem 20on valahány kamerával közvetítik a meccset, de pont 1 sem vette fel ezt a jelenetet érdekes módon. Pedig 2 kamera biztos veszi a leshelyzeteket mert egyébként minden más hasonló szitut meg tudnak mutatni 4 kameraállásból.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
lorin
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.08.21. 00:27:33

2012.08.21. 19:21:48

visca el barca írta:annyira várjátok mint egy világmegváltó... lemerem fogadni ha megvezitek, egyből jönnek majd a +10 pontot verünk a barcára hsz-ek... :lol:
tavaly nélküle sikerült a kilencet rátok verni, akkor vele sikerülhet a +10 is. :)



Ha ez igaz, akkor kész. Azért reméljük, nem felejti el, ki is valójában. Mihez kezdenénk, ha Pepéből egyszerre csak egy ártatlan kis bárány lenne a pályán, aki még félre is áll, csak hogy ne kelljen szegény támadónak fájdalmat okozni.
gratulálok az értelmes hsz-hez. ](*,)
iHala Madrid!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 19:11:15

REMY írta:Kurdt, így teljesen más. Így oké, de ahogy először fogalmaztál az igencsak félreérthető volt.
Igen, ezt most már én is belátom. Velem előfordul az ilyesmi néha... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 19:08:15

Kurdt, így teljesen más. Így oké, de ahogy először fogalmaztál az igencsak félreérthető volt.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 19:05:17

REMY írta: Ha jobbak vagytok miért nem tudtatok nyerni? 9 pont nem a véletlen műve. Jobbak voltunk. Ez egyértelmű. Nem értem miért kell álom világban élni.
Belátom, rosszul, illetve pontatlanul fogalmaztam. A Barça kerete erősebb, nagyjából ennyit jelent, amit írtam. Azt már többször leírtam itt, hogy a Real megérdemelten lett bajnok.
REMY írta: Nevetséges BL sorsolás... és? Ugyan ott estünk ki mint ti, tehát annyira lényegtelen volt, hogy APOEL-t kapunk vagy Napolit.
Szerintem pedig számít, hogy ti az APOEL ellen játszottatok a negyeddöntőben, mi pedig a Milan ellen.
REMY írta: Külön meccs volt a tavaszi Nou Campos győzelmünk? Az utóbbi években az egyik legjobb meccs volt, eredménytől függetlenül. Nem a bírón múlott a meccs. Nem volt színészkedés és darálás.
Nem így értettem. Úgy értettem, hogy a Barça azon a meccsen szerintem a mutatott játék alapján súlyosabb verést érdemelt volna, holott szerintem a Real sem játszott jól...
De lehet, hogy a héten még újra megnézem azt a meccset, mert félek, hogy valamire rosszul emlékszem.
REMY írta: Szezon első meccse volt a hétvégén. Ebből még ne vonjunk le semmilyen következtetéseket. Sok van még hátra.
Nem láttam egyik hétvégi meccset sem. Meg sem említettem, mert nem abból indulok ki, egyszerűen csak bizakodok... :D
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.21. 19:02:16

"A vasárnapi Real Madrid-Valencia mérkőzésen, a Valencia gólja előtt a portugál védő, Pepe és a madridiak kapusa, Iker Casillas összefejelt a levegőben. Az eset után mindketten percekig a földön feküdtek, a kapus folytatni tudta a játékot, Pepét azonban lecserélték.

A szünetben az orvos kérdezte Pepét, hogy hívják, mire a portugál azt felelte: „Pablónak hívnak, mit keresek itt?"


Ha ez igaz, akkor kész. :lol: Azért reméljük, nem felejti el, ki is valójában. Mihez kezdenénk, ha Pepéből egyszerre csak egy ártatlan kis bárány lenne a pályán, aki még félre is áll, csak hogy ne kelljen szegény támadónak fájdalmat okozni. :lol:
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 18:55:15

kurdt írta: Azért lehetnek borúlátóak a madridisták, mert a Barcelona jobb csapat. Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni), szokatlanul sok volt a sérülés és kikaptunk itthon a Madridtól (az a meccs egy külön sztori). És emellett a Madrid agyonverte az összes útjába kerülő kiscsapatot, és kifogott egy nevetséges sorsolást a BL egyenes kieséses szakaszában.
Ha jobbak vagytok miért nem tudtatok nyerni? 9 pont nem a véletlen műve. Jobbak voltunk. Ez egyértelmű. Nem értem miért kell álom világban élni.

Nevetséges BL sorsolás... és? Ugyan ott estünk ki mint ti, tehát annyira lényegtelen volt, hogy APOEL-t kapunk vagy Napolit.
És azért mert mi agyonvertük a kis csapatokat azért ti miért voltatok jobbak? Valaki mondta, hogy ne nyerjetek?
Külön meccs volt a tavaszi Nou Campos győzelmünk? Az utóbbi években az egyik legjobb meccs volt, eredménytől függetlenül. Nem a bírón múlott a meccs. Nem volt színészkedés és darálás.

Szezon első meccse volt a hétvégén. Ebből még ne vonjunk le semmilyen következtetéseket. Sok van még hátra.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 18:54:24

visca el barca írta:
kurdt írta:Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni
:lol: hát ez :lol:

kurdt, ez a madridra is igaz...
Elméletben igen, gyakorlatban viszont csak a Barça utazott mindig aznap az idegenbeli meccsekre...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 18:49:24

kurdt írta:Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni
:lol: hát ez :lol:

kurdt, ez a madridra is igaz...

amugy tavaly a bajnoksagban minidg kijott nekik a lépés, di marian kivul nem volt serultjük.

idén egyertelmu h mi fogjuk nyerni a bajnokságot, mégpedig azért mert sokkal mélyebb a keretünk, folyamatosan tudunk varialni, meg rotalni. ha baj van a meccsen lehet okosan cserélgetni...

a madridnál van 11 kezdő ember és ennyi... ha naluk meccs közben baj van, ki fog bejönni? granero meg diarra?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 18:38:03

Tocy írta:Amúgy miért borúlátóak most a madridisták? Nem láttam a hétvégi meccsüket, csak az utolsó 25 percet kb, ott sokkal jobbak voltak, némi szerencse hiányzott csak a győzelemhez a Valencia ellen. Akkor meg?
Azért lehetnek borúlátóak a madridisták, mert a Barcelona jobb csapat. Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni), szokatlanul sok volt a sérülés és kikaptunk itthon a Madridtól (az a meccs egy külön sztori). És emellett a Madrid agyonverte az összes útjába kerülő kiscsapatot, és kifogott egy nevetséges sorsolást a BL egyenes kieséses szakaszában.
És a fél csapat így is elkészült az erejével áprilisra: Xabi Alonso és Özil 60 perc után a seggükön vették a levegőt minden meccsen és Mourinho nem sűrűn rotált.
És nagyon úgy néz ki, hogy a Realnál annyi lényeges változás történik a nyáron, hogy Mourinho már nem 'Special One', hanem 'El Unico'. Simán elképzelhető, hogy Modrič marad Londonban és a Real nem igazol senkit. Tehát náluk adott lesz ugyanaz a csapat, csak egy szűkebb kerettel, bár ez igazából nem is számít mert a kezdő csak akkor változik, ha valaki sérült vagy eltiltott. Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao, Alonso, Khedira, Özil, C. Ronaldo alig hagytak ki meccset tavaly, szinte végig ott voltak az EB-n, Marcelo ugyanez csak olimpiával és idén sem számíthatnak sok pihenőre...

Ehhez képest Messi például pályafutása egyik leghosszabb vakációján van túl, Villa felépült és a Barça két, szerintem remek igazolással betömte a lukakat. Évek óta nem volt 25 fős keretünk, tehát ha Vilanova csak egy kicsit jobban rotál, mint Guardiola, akkor a szezon nagy részében képesek leszünk minden meccsen relatíve friss, kipihent kezdővel kiállni és ha egy kicsit több szerencsénk van a sérülésekkel, akkor ez elég lehet a bajnoki címre. A kupa nem fontos, az csak egy kedves kis bónusz, ha ott is messzire jut a csapat, a BL pedig mindig kiszámíthatatlan.

Egy szó mint száz, én optimistán várom a előttünk álló szezont... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.21. 18:37:20

Sanama írta:Amúgy Modriccal mennyivel lett volna beljebb a Madrid? szerintem egyáltalán nem akkora szám az a srác, mint amekkorának itt hirtelen be lett állítva, mert érdeklődött iránta a Real.
Egy jó játékos, de szerintem még ő is kevés a Realba.Persze tény, hogy sokkal jobb embereket nem nagyon lehet most megszerezni
tökéletes kiegészítő a 4-3-3hoz,alonso egyetlen alternatívája,khedirára nem lenne szükség a csapatok 80%-a ellen,özil helyén is játszhat bőven. szerintem ez elég indok :)
nem megváltó,de jelentősen mélyítené a keret adta lehetőségeket az érkezése
maiconért is megadnám az inter által kért 5(!) millát
és már csak khedirát kéne jegelni valami új igazolás előnyére és aránylag elégedett lennék. persze ettől marcelo nem védekezne jobban,özil formaingadozása nem oldódna meg,stb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.08.21. 18:38:34-kor.
Válasz küldése