Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2012.01.25. 16:05:41

srácok ma is nyerni kéne, tippmixemen ott van a H betű. :D
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 15:57:35

Capon írta:
G.Gabe írta:
.
Nekem kicsit meglepő, hogy te még sosem foglalkoztál ezzel a témával.
Amikor az ember utána néz a klasszikusok történetének óhatatlanul foglakozik az örök mérleggel is. Mondjuk lehet neked soha az életbe nem jutott eszedbe utánanézni ennek/ezeknek. De azért te sem gondolod komolyan hogy a fórumról senki sem járt utána még ennek a témának.

annyit foglalkoztam vele, hogy a meccsek előtt felhozták ezt a mérleget.
akkor persze átfutott az agyamon, hogy de jó lenne fordítva, de kb 10 perc múlva el is felejtettem, izgultam a meccseken. és örültem a győzelemnek, vagy sírtam a vereségen (ami hála az égnek, az elmúlt években csak egyszer fordult elő). Sosem ez volt nálam a mérvadó.

Az olyanok sokkal jobban érintenek, hogy mindenki csak Puskásra emlékszik. Nem vitatom, egyik ikonja a magyar focitörténelemnek.
De pl Kubaláról már elfeledkeznek, aki miatt külön stadiont építettek.
Aki kisegítette Puskást és a többi disszidálót Spanyolországba. Aki támogatta őket- Puskást is- még Bécsben is, anyagilag is.
De persze valszeg azért van ez, mert azért csak magyar vagyok.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.25. 15:45:44

herr.toth írta:
ő tudja a klubotok értékeit ;) ti szurkolók messziről sem ;)
Igen, nyilvánvalóan dicsérnünk kellene ezt az idegbeteg állatot, és megveregetnünk a vállát is, hogy "ezaz, taposd csak szét Messit, király vagy". És mivel ezt nem tesszük, nem is vagyunk méltóak a saját klubunkhoz. =D> Te viszont a stílusodból adódóan tökéletesen tisztában lehetsz a madrid értékeivel.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.25. 15:30:21

G.Gabe írta:
Számít azért a múlt. Hogyne számítana.
De szerintem inkább egy-egy generácót, korszakot külön-külön kell nézni.
őszintén: nézte ezt eddig bárki innen a fórumról? Törődött ezzel valaki is?
Szerintem senki. Csak örültünk annak, hogy a Real megint lenyelte a gombócot.

Ez szerintem most az öltözőben fog számítani igazán. Ezzel lehet motiválni a fiúkat. No meg Katalóniának fog igazán számítani.
És ez talán még egy demoralizáló dolog a ralosoknak.


Persze, ha megfordítjuk ezt a mérleget, akkor már ez sem marad meg a túloldalnak, amivel vígasztalhatják magukat.
És persze ez mosolyt csal az arcomra.
Nekem kicsit meglepő, hogy te még sosem foglalkoztál ezzel a témával.
Amikor az ember utána néz a klasszikusok történetének óhatatlanul foglakozik az örök mérleggel is. Mondjuk lehet neked soha az életbe nem jutott eszedbe utánanézni ennek/ezeknek. De azért te sem gondolod komolyan hogy a fórumról senki sem járt utána még ennek a témának.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:59:38

shutterisland írta:
erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Számít azért a múlt. Hogyne számítana.
De szerintem inkább egy-egy generácót, korszakot külön-külön kell nézni.
őszintén: nézte ezt eddig bárki innen a fórumról? Törődött ezzel valaki is?
Szerintem senki. Csak örültünk annak, hogy a Real megint lenyelte a gombócot.
Ez szerintem most az öltözőben fog számítani igazán. Ezzel lehet motiválni a fiúkat. No meg Katalóniának fog igazán számítani.
És ez talán még egy demoralizáló dolog a ralosoknak.


Persze, ha megfordítjuk ezt a mérleget, akkor már ez sem marad meg a túloldalnak, amivel vígasztalhatják magukat.
És persze ez mosolyt csal az arcomra.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.25. 14:47:54

shutterisland írta:
erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Szerintem ez fantasztikus.
Annyi év rivalizálás, annyi megvívott párharc, annyi sérelem, bánat, öröm, elégtétel után mégis ilyen kiegyensúlyozottak az erőviszonyok. Ez szerintem csodálatos.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:44:38

Nem baj, mostanában Pepe úgysem épp nyerő ember. :) és most aztán biztosan vigyázni fog, mert mostmár tényleg a pályafutásával játszik. Épp ezért gondolom h egyáltalán nem biztos hogy játszani fog.

Tóth úrtól megszabadultunk, miután törölgettem egy keveset.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 14:41:27

Már csak azért is játszatni fogja azt a barom Pepét, hogy direkt bosszantson mindenkit! Ez műringyó úr személyesen!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.25. 14:16:47

erre már én is felhívtam a figyelmet, de ha ez megtörténik, úgyis megkapjuk a "nem számít a múlt" mondatot :D
de persze akkor számít, mikor az elmúlt 100 év trófeáit hasonlítgatják :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.25. 14:13:01

Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.25. 13:54:38

herr.toth írta:
nem célom provokálni senkit sem. én így gondolom ,és ezt le is írom. nem azzal a céllal jövök h itt szájkaratézzak. ez egy barca vs real topic tudtommal, ahol kifejtem a véleményemet, és valószinüsithető volt h sokan egyből nekem ugranak.
Itt van a kutya elásva!
Nincs azzal az égvilágon semmi gond ha van véleményed, de fújjál kettőt előtte, mert láthatóan nem meggondoltan adsz neki hangot!

És átfogunk menni alacsony színvonalra, így is a ki kivel személyeskedett, mikor miért van már!
Mikozben este meccs van, s ilyenekkel fárasztod te is magadat :D
Kép
Kép
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 13:51:53

Pepe csak azért játszik, hogy kiállítsák.
Aztám murinnyó meg magyarázhatja, hogy megint tizen voltak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.25. 13:50:29

herr.toth írta:
Ezért gondolják jogosan sokak csak provokációnak, azt amit itt csinálsz.
nem célom provokálni senkit sem. én így gondolom ,és ezt le is írom. nem azzal a céllal jövök h itt szájkaratézzak. ez egy barca vs real topic tudtommal, ahol kifejtem a véleményemet, és valószinüsithető volt h sokan egyből nekem ugranak. azt h a forumtársaid igy reagálják le nemcsak én vagyok a felelős ;)
OFF: Ne írj egymás után két hsz-t, már nem először teszed meg, ugyanis ez tilos. Lásd fórumszabályzat.
A másik pedig az, hogy mégis annak tűnik, hiszen írok egy féloldalt és érdemben nem tudsz reagálni csak kiemeled az egyébként leglényegtelenebb, de úgy néz ki sajnos igaz, mondatomat. Ez a legnagyobb baj. Miért nem arra reagálsz, hogy nem értetted, hogy miről írt Pep és azt, hogy mi miről beszélünk?Vagy arra, hogy ha okozott sérülést, ha nem, Pepe egy vadállat tud lenni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.25. 13:49:26

Pepe a fehér balett balerinája amerikai foci stílusban :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcafilozófia
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2012.01.21. 17:48:01
Tartózkodási hely: Szerbia, Törökbecse

2012.01.25. 13:48:20

http://barcanoticias.blog.hu/2012/01/25 ... csapatok_2

Ha a Madrid igy áll fel, akkor lesz némi esély, mivel Özil nem nyújt maradandót, Albiol pedig egy töketlen védő. Pepe valszeg nem játszik, ezzel is gyengülnek, viszont a mi keretünk bivaj erős :twisted: :twisted: :twisted:
Fc Barcelona rajongó tollából.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.25. 13:48:20

ja, tegnap sem te személyeskedtél, mikor írtam, hogy február 18-án visszatérek a madridistára, te meg ránkontráztál, hogy "nem hiányzol." :)
azt meg ne mondd, hogy irónia volt. :D
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.25. 13:43:31

Ezért gondolják jogosan sokak csak provokációnak, azt amit itt csinálsz.
nem célom provokálni senkit sem. én így gondolom ,és ezt le is írom. nem azzal a céllal jövök h itt szájkaratézzak. ez egy barca vs real topic tudtommal, ahol kifejtem a véleményemet, és valószinüsithető volt h sokan egyből nekem ugranak. azt h a forumtársaid igy reagálják le nemcsak én vagyok a felelős ;)
Avatar
Barcafilozófia
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2012.01.21. 17:48:01
Tartózkodási hely: Szerbia, Törökbecse

2012.01.25. 13:43:13

Szeretném, ha Pepe játszana, mivel igy a szurkolók megalázhatják. :twisted:
Szeretném, ha egy farönköt, és egy gumiból készült fűrész vágnának hozzá, mint annakidején Figóhoz egy malac fejet :twisted: :twisted: :twisted:
Fc Barcelona rajongó tollából.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.01.25. 13:43:09

herr.toth írta:igen akkor Maradonát is az ominozus esete utána ki kellett volna tiltani a futballpályákról...Pepe ilyen a pályán. tudtommal féléves sérülést senkinek nem okozott. attól a magánéletben egy full normális pali lehet. én inkább kivánok egy ilyen védőt a csapatomnak mint egy tesze toszát :)
Tipikus madridista. Ujjal mutogatni azt tudtok. csak nem tudom mikor fog már az ujjatok saját magatokra mutatni, akkor talán valami normálisat is tudnátok kaparni. Ehelyett a fél világ egy lavorral ül le Classicot nézni, hogy a fehérek "mutatványaitól" ne a kanapéra ürítse ki a gyomra tartalmát. Nyílván csak tesze-tosza, meg hentes védő van. A kettő között nincs. Nálad még az R.M.C.F. félék is jobbak, legalább szemtől szembe mondják a hülyeségeket, nem ilyen alattomos, sunyi módon keltik a hangulatot. Lehet, hogy a stílusodon nem tudsz változtatni, de viselkedni megtanulhatnál. Gyanítom, ha Pepe mezben pályára lépnél, senki nem venné észre a különbséget.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.25. 13:38:07

herr.toth írta:
Ugye te sem gondolod komolyan ezt a "sérülést"? Még a madridisták nagy része sem hiszi el.
ezt nagyon nem tudhatjuk mi van a háttérben. benne van a pakliban h kamu de ez nem fog kiderülni. anno Messi emberfejméretű bokájánál azt hittem 2 hónap. lett belőle max 2 hét.. bármikor becsuszhat kisebb sérülés,húzódás. itt hittem a híreknek :)
Ez benne van, de nem is ez a lényeg, akkor minek kellett 15 napos pihenőkről beszélni? Még ez sem érdekelne, ha tényleg nem ezt művelné a pályán, amit. Ez nem szurkolói elfogultság, hallgasd meg az első kupameccs utáni ( csüt-i) zuhanyhíradó véleményeit. Tudom sötétek, de pl Hegyi nem volt bent és kifejezett Barcelona szurkolóra sem emlékszem. A vélemény mégis egyöntetű. Pep csak arról beszélt, hogy ne dobáljuk meg (na nem én, mert nem leszek kint) és ne minősíthetetlen hangnemben beszéljünk róla. Oké, ez a klub értékrendje, ezt támogatom is és ezzel egyetértek, de itt a fórumon nem erről volt szó, a te szegénységi bizonyítványod, ha nem érted a szurkolótársaim hozzászólásait. Kritizálni és azt mondani, hogy a pályán, ha elveszti a fejét ( ellenünk 10-ből 9-szer biztos), akkor egy vadbaromként viselkedik, ezzel még nem léptük át a Pep által említett határt, ő nem erről beszélt... Ráadásul igaz és és semmi érved ellene ( Daffy, de még talán Ferninho és Madridronnie is elismeri ezt, sőt szégyellik Pepet. Fehér szemüveget le!) Ezért gondolják jogosan sokak csak provokációnak, azt amit itt csinálsz.
Szerk: Ehhez a médiumos dologhoz: Lehet még nem tett kárt Pepe senkiben, de a futballban annál nagyobbat. Ugyanis, ha ezt látják futballisták, kicsit, nagyok, meg azt, hogy hagyják, akkor ennek rossz vége lesz. A durvaság és az állatkodás akkor is bűn, ha hála Istennek célt téveszt.
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.25. 13:36:18

Ha elolvastad, akkor menj orvoshoz!
nagyon kedves vagy;) felhivtam és azt mondta nem fogad mert egész nap te leszel nála :mrgreen:

de azért köszönöm kedvességedet :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.01.25. 13:34:42

Nem kell médiumnak lenni ahhoz, hogy megjósoljam, hogy retardált pepe még fog valakiben kárt tenni. Ahhoz se kell nagy jóstehetség, hogy megjósoljam, hogy nem lesz hosszú pályafutásod itt. Nem is gond, mehetsz a hasonszőrű reálos barátaiddal társalogni és bizonygatni nekik, hogy pepe igen is remek fickó az életben.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Brian 20

2012.01.25. 13:29:44

herr.toth írta:
igen herr.toth, elég nagy probléma, hogy egy ilyen hentes vadállat még valaha pályára léphet, és neked is probléma hogy szeretett klubodban pillanatnyilag egy ember sincs, akinek beleszólása volna az ügyekbe és nem olyan gerinctelen aljadék, hogy büntetés nélkül hagyja a sorozatgyilkosunkat.
igen akkor Maradonát is az ominozus esete utána ki kellett volna tiltani a futballpályákról...Pepe ilyen a pályán. tudtommal féléves sérülést senkinek nem okozott. attól a magánéletben egy full normális pali lehet. én inkább kivánok egy ilyen védőt a csapatomnak mint egy tesze toszát :)
Van, mégpedig hogy vajszívűek voltak a modik veled Mr. Green
sztem szeretnek itt :mrgreen:
Szerintem fog magadat öltözz fel és szállj fel a buszra, majd menj orvoshoz, hidd el szükséged van rá.
Az olyan majom, mint Pepe nem való a focipályára. Nehogy már elfogadott legyen, hogy egy játékos fejberúja, megtapossa, lerúgja az ellenfelét sípszó nélkül és azzal magyarázzuk, hogy lelkes. Nem okozott sérülést, hát biztos nem rajta múlt.
Azt ne ne mondja senki, hogy az életben a Pepe egy kedves ember. Ma mégis azért van, mert nem éli az egyszerű emberek életét. Megnézném a boltban 10 perc sorbanállás után, vagy egy közúti ellenőrzés során. Ad pár eurót jótékonyságra, még készítenek vele olyan interjút amit előre megírnak számára és máris rendes ember.
Ha elolvastad, akkor menj orvoshoz!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.25. 13:28:22

Ha már madridistaként ki mondtad az ítéletet felettünk, akkor most én duplán megkaptam egy igen komoly klisével.

Semmi indulat nincs bennem, csak leírtam amit gondolok. A személyed absz nem zavar, mivel nem ismerlek, meg tudod, Pepe is biztos jó fej a pályán kívül :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.25. 13:25:22

Ugye te sem gondolod komolyan ezt a "sérülést"? Még a madridisták nagy része sem hiszi el.
ezt nagyon nem tudhatjuk mi van a háttérben. benne van a pakliban h kamu de ez nem fog kiderülni. anno Messi emberfejméretű bokájánál azt hittem 2 hónap. lett belőle max 2 hét.. bármikor becsuszhat kisebb sérülés,húzódás. itt hittem a híreknek :)
Válasz küldése