Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.24. 22:28:50

Ájjájj,ez meg piramis,ami szintén tiltott.Alakul... m.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.24. 22:22:03

madridronie írta:
És ez igenis unicum,amit meg kéne becsülni. Ha átlesnék a ti oldalatokra,én sem csodálkoznék,ha egyöntetűen a szokásos köröket futnák (csítörsz,lájörsz,ektörsz,UNICEFFIFAmindenki...)
Nem kötekedésképpen, de szerintem elég rég jártál a Madridistán! Az utóbbi időben ugyanis a döntő többség elég egyöntetűen vallja, elismeri, hogy a Barca jelenleg/vagy inkább még mindig jobb csapat!
Azért az ezredik vereség után már nem olyan meglepő, hogy nem dúltok fúltok annyira mint régebben. Elégé vaknak kell annak lenni aki még mindig csak a szerencsében és a bíróban UEFA-ban UNICEF-ben stb. látja a vereségek okát.
Aláírom, hogy visszafogottabb lett a hangulat (a fent említett dolog miatt), de attól még bármi történik ugyan úgy elharapódzik a közhangulat mint régen. Az utálat ugyan úgy megvan max. beletörődöttséggel és csalódottsággal párosulva.

A meccsről:
Gondolom, legalább is ez tűnik logikusnak, hogy a Madrid szépen nekünk ugrik már rögtön az elején. Jó lenne kihúzni gyorsan kapott gól nélkül.
Amúgy is elég álmoskásan szoktuk kezdeni ezeket a mérkőzéseket, de úgy is mondhatjuk, hogy a Madrid kezdi erősen.
Aztán átvesszük az irányítást. Bár én egy támadó nagyon agresszív Madridot várok szóval meg kell majd küzdeni a kp-n a labdákért.
Gólt szerintem lövünk én 2-re számítok, ennél a madridi védelemnél borítékolható a gól.
Remélem játszik Pepe, hogy az alap hangulat meglegyen :) biztos bármit csinál szépen kifütyülik majd.
Eredmény 2-0, 2-1 (szeretem Pintot, de pl. egy Madrid vagy más nagy csapat ellen kicsit kevésnek érzem úgyhogy benne van a gól szerintem Kicsit lassú már, de ettől még nagyom bírom a formát).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.01.24. 22:31:39-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.24. 22:21:51

herr.toth írta:
amit mihiii leírt felfogtam, de a stílusomon nem tudok változtatni. ilyen vagyok, ezen változtatni nem lehet . becuppogni nem fogok. az oldal ugye a tiétek, ti döntitek el ki lehet itt és ki nem. ha ugy érzitek haszontalan vagyok,nem emelem a szinvonalat akkor kireptettek.
Ennek örülök,köszi.

Csak még annyit,h van még néhány árnyalat a palettán a "bepötyögéseid" meg a "becuppogás" között. Néhányaknak már sikerült megtalálnia ezeket,kevesebb is a munkánk ilyenkor.Uh tényleg örülni fogunk,ha megtalálod a módját annak,h kifejtsd a véleményed anélkül,h a benyalás legkisebb gyanújába keveredj és mégse legyen egy 4-5 szavas mondatod is hangulatkeltő.

Fogadjunk,h lehet állítani a stíluson! A hétköznapokban elég gyakran kipattan egy-két csúnya szó,káromkodás a számon.Itt mégis elhagyom ezeket és egész jól ki tudom fejezni magam enélkül is (szerintem :D ). Akarni kell,ennyi a titka :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.01.24. 22:23:19-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.24. 22:16:38

herr.toth írta:
én olvasója vagyok napi szinten (tagja is február 18-tól újra)
nem hiányzol :)
még az a szerencse, hogy ez nem rajtad múlik.
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.24. 22:14:01

én olvasója vagyok napi szinten (tagja is február 18-tól újra)
nem hiányzol :)

amit mihiii leírt felfogtam, de a stílusomon nem tudok változtatni. ilyen vagyok, ezen változtatni nem lehet . becuppogni nem fogok. az oldal ugye a tiétek, ti döntitek el ki lehet itt és ki nem. ha ugy érzitek haszontalan vagyok,nem emelem a szinvonalat akkor kireptettek.



Andris te meg nyugodtan vedd le a kiirásod ;) bár a te véleményed az ...
az h miért az az én titkom marad :)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.24. 22:01:27

szerintem is pontosan ez van, nagyon elvadult ott is a fórum a tavalyi incidensek miatt, de aztán mikor megjöttek a válaszvideók a hollywood cheaters-es videókra (mert feltételezem, hogy madridisták is látták, még ha a fórumra nyilván nem is teszik be..) látható volt sok olyan dolog (pl a chelsea elleni minket sújtó ítéletek, de írhattam volna az ő favágásukról készült, itt is látott videót, vagy mondjuk dimaria és pepe színészkedéseit...) amelyek a normális lelkületű madridistákban kicsit visszabillentették a mérleget, és ezt úgy jelzik, hogy kevesebbet szidják a barcát.

...őőő..és.. az, hogy idén a két csapat közül a madrid a szerencsésebb, és a bírók által is jobban "kedvelt" csapat, ez is elnyomhattta azt a nagy fröcsögést, ami ment ott is.

abban pedig biztos vagyok, ha elmegy mourinho, és jön helyére valami lájtosabb arc (pl löw) akkor ezek az indulatok, és az egymásra való köpködés még kevésbé lesz gyakori.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.24. 21:52:11

shutterisland írta: én olvasója vagyok napi szinten (tagja is február 18-tól újra) és annyiban igaza van madridronie-nek, hogy azért nincs ott akkora fröcsögés...vagyis alapjáraton nincs, de ha történik valami apróság (aranylabda :D , betis piroslap ellenünk,stb...) mindig van rá néhány megjegyzés...de talán ez egészséges is.
régebben sokkal nagyobb barca utálat volt ott a levegőben, mára lecsendesült.

(bár zárójelben azért ideírom, hogy azért ez nagyban attól is függ, mikor van R.M.C.F pihenőn, akkor kb feleződik a barca oltások száma.)

Hát akkor lehet,h tévedtem ebben,de akár úgy is fel lehet fogni,h kezdenek átlátni a homályon,amit Jo5é eresztett a blankópártiakra és feltűnik lassan,h mekkora baromságok is ezek :D Volt 3 meccs,ami alapján lehetett mondani,de általánosítva lett. Most kezdik meglátni,h mégsem cs a színészkedés megy,meg nem is olyan nagyon tolnak minket !?
Bocs,ha igazságtalan voltam,de ha már ebben a formában igaz rájuk,amit írsz,akkor lényegében ránk sem jellemző h fröcsögünk,cs ha történik vmi apróság (Pepe in action,érdekes tizik,elvett gólok...) mindig van rá néhány megjegyzés.... de talán ez egészséges is :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.24. 21:44:41

Néha én is felnézek a másik oldalra, és az értelmesebbje abszolút elismeri, hogy jobb a Barca. Persze a kisebb fricskák, beszólogatások mennek, de ez természetes azt hiszem. Ott most inkább a reménykedés az alaphangulat, mintsem a fikázás, Barca-utálat.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.24. 21:41:42

madridronie írta:
És ez igenis unicum,amit meg kéne becsülni. Ha átlesnék a ti oldalatokra,én sem csodálkoznék,ha egyöntetűen a szokásos köröket futnák (csítörsz,lájörsz,ektörsz,UNICEFFIFAmindenki...)
Nem kötekedésképpen, de szerintem elég rég jártál a Madridistán! Az utóbbi időben ugyanis a döntő többség elég egyöntetűen vallja, elismeri, hogy a Barca jelenleg/vagy inkább még mindig jobb csapat!
én olvasója vagyok napi szinten (tagja is február 18-tól újra) és annyiban igaza van madridronie-nek, hogy azért nincs ott akkora fröcsögés...vagyis alapjáraton nincs, de ha történik valami apróság (aranylabda :D , betis piroslap ellenünk,stb...) mindig van rá néhány megjegyzés...de talán ez egészséges is.
régebben sokkal nagyobb barca utálat volt ott a levegőben, mára lecsendesült.

(bár zárójelben azért ideírom, hogy azért ez nagyban attól is függ, mikor van R.M.C.F pihenőn, akkor kb feleződik a barca oltások száma.)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.24. 21:32:47

madridronie írta:
És ez igenis unicum,amit meg kéne becsülni. Ha átlesnék a ti oldalatokra,én sem csodálkoznék,ha egyöntetűen a szokásos köröket futnák (csítörsz,lájörsz,ektörsz,UNICEFFIFAmindenki...)
Nem kötekedésképpen, de szerintem elég rég jártál a Madridistán! Az utóbbi időben ugyanis a döntő többség elég egyöntetűen vallja, elismeri, hogy a Barca jelenleg/vagy inkább még mindig jobb csapat!
Igazad van,cirka másfél éve egy cikket olvastam ott,aztán kifújt :D Én nem járok át,mert semmi értelmét nem látom,uh fogalmam sincs mi megy ott.De nem olyan nehéz kitalálni,hisz ez megy mindenhol....
Azt nem adod be nekem,h a döntő többség egyöntetűen nem csítörszözik meg blablabla :wink: Nem arról beszéltem,h elismeri(te)k,h jobbak vagyunk,hanem a fröcsögésről,amit írtam. Mert azt látatlanban megmondom,h megvan.Ha minden egyes BARCÁval kapcsolatos cikknél,kiírásnál megy a szokásos szájkarate,akkor majd elhiszem,h pont a törzsoldalon,ahol a gyűjtőhely van, nem. Ha te mondod... :wink:

De sztem hagyjuk a madridistát,meg egy apró részletét a szövegnek,ami ha igaz,ha nem,nem veszi el a mondanivalóm lényegét,mivel a hangsúly nem ott van...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.24. 21:32:39

Szerintem meg nekik ez a kupa a múlt héten elment, otthon kikaptak megint, méghozzá simán, innentől szinte mindenki elkönyvelte már a kiesést. Ha csak nem csúfosan, mjuk 3-0-ra kapnak ki, akkor nekik totál mind1. Ha viszont mégis nyernek és továbbmennek, akkor nekünk óriási pofára esés, nekik meg elképesztő plusz, José Isten lesz stb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.24. 21:22:45

Tocy írta:Nekem most vhogy olyan érzésem van, mint a Szuperkupa-visszavágó előtt. Kedvező eredmény az odavágón, a Camp Nouban jobbak az esélyeink, nagy hangulat, és lényegében egy kupáról dönt ez a mérkőzés!

Viszont...a Madridon most abszolút semmi nyomás nincs, a múltkorival lényegében már senki nem tartja őket esélyesnek, nekünk viszont óriási blama lenne, ha elbuknánk. Ha felszabadultan, lazán jönnek ki a pályára, nyomás nélkül, lényegében tét nélkül, akkor nagyon veszélyesek lehetnek. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy jelenleg mi vagyunk az esélyesebbek, de ha csak 99%-ig hajtunk, akkor már nem ez a helyzet!
Szerintem meg pont, hogy közel ugyanakkora nyomás nehezedik a Madridra, mint ránk. Ha ezen a meccsen jól szerepelnek, megmenthetik magukat az újabb égéstől, ha viszont simán kikapnak, akkor már tényleg óriási blama a szurkolók előtt. Egyébként sem hiszem, hogy egy Real Madridnál képesek az esélytelenek nyugalmával kimenni egy Clásicóra ( hiszen ők "királyiak"). Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, hogy az utóbbi évek folyamatos vereségei után "tét nélkül" lépjenek pályára egy kupavisszavágón.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.01.24. 21:16:14

Tocy írta:Nekem most vhogy olyan érzésem van, mint a Szuperkupa-visszavágó előtt. Kedvező eredmény az odavágón, a Camp Nouban jobbak az esélyeink, nagy hangulat, és lényegében egy kupáról dönt ez a mérkőzés!

Viszont...a Madridon most abszolút semmi nyomás nincs, a múltkorival lényegében már senki nem tartja őket esélyesnek, nekünk viszont óriási blama lenne, ha elbuknánk. Ha felszabadultan, lazán jönnek ki a pályára, nyomás nélkül, lényegében tét nélkül, akkor nagyon veszélyesek lehetnek. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy jelenleg mi vagyunk az esélyesebbek, de ha csak 99%-ig hajtunk, akkor már nem ez a helyzet!
Azért némi nyomás van. Most ha elkalapáljuk őket annyit mondanak: VISZLÁT MOU!!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.24. 20:46:40

Nekem most vhogy olyan érzésem van, mint a Szuperkupa-visszavágó előtt. Kedvező eredmény az odavágón, a Camp Nouban jobbak az esélyeink, nagy hangulat, és lényegében egy kupáról dönt ez a mérkőzés!

Viszont...a Madridon most abszolút semmi nyomás nincs, a múltkorival lényegében már senki nem tartja őket esélyesnek, nekünk viszont óriási blama lenne, ha elbuknánk. Ha felszabadultan, lazán jönnek ki a pályára, nyomás nélkül, lényegében tét nélkül, akkor nagyon veszélyesek lehetnek. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy jelenleg mi vagyunk az esélyesebbek, de ha csak 99%-ig hajtunk, akkor már nem ez a helyzet!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.24. 20:33:58

Atomot Nekik! írta:
G.Gabe írta:Most olvasom, hogy murinnyó utánozza Pep mestert. :-D

nagyon jó. Azt hiszi, hogy ez segít?
Mire gondolsz? Nem veszem a célzást :oops:
Most már értem, hogy elolvastam a főoldalon a cikket.
Bizony-bizony, mindig a legjobbtól kell tanulni! :wink:
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.24. 20:29:49

És ez igenis unicum,amit meg kéne becsülni. Ha átlesnék a ti oldalatokra,én sem csodálkoznék,ha egyöntetűen a szokásos köröket futnák (csítörsz,lájörsz,ektörsz,UNICEFFIFAmindenki...)
Nem kötekedésképpen, de szerintem elég rég jártál a Madridistán! Az utóbbi időben ugyanis a döntő többség elég egyöntetűen vallja, elismeri, hogy a Barca jelenleg/vagy inkább még mindig jobb csapat!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.24. 19:21:33

G.Gabe írta:Most olvasom, hogy murinnyó utánozza Pep mestert. :-D

nagyon jó. Azt hiszi, hogy ez segít?
Mire gondolsz? Nem veszem a célzást :oops:
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.24. 19:11:54

Most olvasom, hogy murinnyó utánozza Pep mestert. :-D

[auto_cenzúra]. Azt hiszi, hogy ez segít?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.24. 19:06:38

Holnap meccs, és sajnos kezdi tényleg elveszíteni a hangulatát a clásicó, mert úgy gondolok a meccsre mintha nem is ellenük játszanánk. Persze ettől még különleges, de valamiért az elmúlt években a bilbao elleni meccsek is hasonló hangulatot adnak (legalábbis nekem).
Nincs tökéletes bíró, ahogy partjelző sem. Ezért sem kell vele foglalkozni, és szépen irányítani a meccset hazai pályán, és ismét tanítva győzni és továbbjutni.
Egyébként nekem sem tetszik amit itt néhány kolléga művel mind a 2 oldalról. Sőt, vannak olyan beszólások amiket nehéz elengedni a "fülem" mellett.... de inkább a magam dolgával foglalkozok.
Hajrá!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.24. 18:46:20

P.U.Y.O.L. írta:
Atomot Nekik! írta:Alapvetően nem szoktam a bírókkal foglalkozni, de az utóbbi időszak eseményei kezdik elkoptatni közönyösségem páncélját. Kicsit sok a tizi nekik, meg kiállítások, meg egyéb. És hát a bírói kar részéről a durvaságokkal szemben megnyilvánuló teljes közöny (l. Messi mennyit szokott kapni, stb.) sem tesz jót a közérzetemnek. Különösen Mourinho régebbi közismert nyafogásainak tükrében.

Végső soron a többi hozzászólónak van igaza - nem érdemes a bírókkal foglalkozni, legalábbis per pillanat. De azért nagyítóval figyelem majd a ténykedését
:wink:
Most is csak azért van több szó a bírókról, mert nem vezetjük a bajnokságot. Nyugodtan meg lehet nézni, hogy az elmúlt pár évben is legalább ugyan ennyit tévedtek a kárunkra, de akkor kevésbé fáj, ha nincs különösebb jelentősége. Így most sokan kikezdték a bírókat, de a hiba az ott keresendő, hogy megnyert meccseket hozunk le döntetlenre lagymatag játékkal.
Ja! Egyetértek, hogy a lemaradás nyilván érzékenyebbé teszi az embert. Remélem, holnap meggyőződhetünk arról, hogy teljesen alaptalanul.

Más. Tkp. azért szeretném, hogy alapos verést kapjon a Real (holnap és végig a szezonban), hogy minél valószínűbbé váljon Mourinho távozása a szezon végén. (Persze lehet, hogy hiú ábránd részemről) Szerintem nagyon rosszat tett ennek a klubnak és a focinak egyaránt. Nem kizárt, hogy fóbiás vagyok, de legalább van némi betegségtudatom... :wink:

Mekkora lenne, ha a spanyolok VdB-vel megvédenék a világbajnoki címüket, utána meg az Öreg Bajszos mintegy véletlenül :lol: elejtené, hogy visszavonul válogatottól, és öreg korára szíve egyetlen vágya már, hogy a Real edzője lehessen. :lol: :lol:
Lenne ám sürgés-forgás Madridban, az hétszentség! Mintha alájuk gyújtottak volna... :wink: :lol: :lol:
Persze ez csak ábránd, de annak nem rossz.

Nyilván akkor sem fogok bánkódni nagyon, ha a Reallal szemben minden következő meccsünket 1:0-ra nyerjük s lesz egy újabb "hatkupás" szezonunk. :wink: :roll:
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.01.24. 18:35:46

simán mehetett volna élőképre, hogy véletlenek nincsenek...
de a mostani is jó lesz :)
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.01.24. 18:30:05

Atomot Nekik! írta:Alapvetően nem szoktam a bírókkal foglalkozni, de az utóbbi időszak eseményei kezdik elkoptatni közönyösségem páncélját. Kicsit sok a tizi nekik, meg kiállítások, meg egyéb. És hát a bírói kar részéről a durvaságokkal szemben megnyilvánuló teljes közöny (l. Messi mennyit szokott kapni, stb.) sem tesz jót a közérzetemnek. Különösen Mourinho régebbi közismert nyafogásainak tükrében.

Végső soron a többi hozzászólónak van igaza - nem érdemes a bírókkal foglalkozni, legalábbis per pillanat. De azért nagyítóval figyelem majd a ténykedését
:wink:
Most is csak azért van több szó a bírókról, mert nem vezetjük a bajnokságot. Nyugodtan meg lehet nézni, hogy az elmúlt pár évben is legalább ugyan ennyit tévedtek a kárunkra, de akkor kevésbé fáj, ha nincs különösebb jelentősége. Így most sokan kikezdték a bírókat, de a hiba az ott keresendő, hogy megnyert meccseket hozunk le döntetlenre lagymatag játékkal.
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.24. 18:15:13

Alapvetően nem szoktam a bírókkal foglalkozni, de az utóbbi időszak eseményei kezdik elkoptatni közönyösségem páncélját. Kicsit sok a tizi nekik, meg kiállítások, meg egyéb. És hát a bírói kar részéről a durvaságokkal szemben megnyilvánuló teljes közöny (l. Messi mennyit szokott kapni, stb.) sem tesz jót a közérzetemnek. Különösen Mourinho régebbi közismert nyafogásainak tükrében.

Végső soron a többi hozzászólónak van igaza - nem érdemes a bírókkal foglalkozni, legalábbis per pillanat. De azért nagyítóval figyelem majd a ténykedését
:wink:
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2012.01.24. 17:55:27

Pepének de rosszul jön, hogy nemrég leszerelték a biztonsági hálókat a pálya körül :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.24. 17:49:55

Tocy írta:Azért vegyünk már vissza...mi az, hogy KÖTELEZŐ verni a Madridot még ellenszélben is? Mintha egy Plzenről lenne szó kb...
Tartom a véleményem, ennek a csapatnak a továbbjutás, de a győzelem is kötelező ezek után. De hozzátenném a mondandóm nem erre volt kihegyezve, hanem hogy nem kellene a játékvezetésre fogni semmit, a Madridot meg lehet és meg is kell verni bármit is fúj. Ahogy a többi elvesztegetett pontjaink egy jó részével is ez volt a helyzet.
Válasz küldése